4.12. 2020     EVA HRINDOVÁ: Hoaxy & skutečnost ..... Hoaxy a konspirační teorie se mění v krutou skutečnost... Zlým a mocichtivým lidem se podařilo občany přesvědčit, aby svou svobodu vyměnili za pofidérní bezpečnost. Příběhy z Německa ukazují smutné konce, ke kterým se blížíme mílovými kroky.

Razie v hospodách, tlak na povinné očkování, tvrdá cenzura, posilování pravomocí nikým nevolených orgánů, oslabování demokracie. Bude k tomu patřit i zavádění korespondenčních voleb, které si kdokoliv může jakkoliv zfalšovat (viz. USA, Rakousko).

Pořád se vám to zdá dobrý obchod? Postihovat lidi, kteří chtějí být za své zdraví zodpovědní sami? Výměnou za ničím nepodloženou bezpečnost? Všichni, kdo to schvalují nás vlečou k odporné totalitě nezměrného charakteru. V minulém režimu nebyl internet, nebyly GPS, existovaly jen hotové peníze. Před totalitou se dalo skrýt a žít v utajení. Dnes to nepůjde, proto to bude horší.

Dokud to jde, tvořme sítě, vyměňujme si kontakty a připravme se na těžký souboj se zastánci omezování svobod. Modleme se k vítězství Trumpa, protože to by nástup totality dost zbrzdilo a možná pomohlo i k uhájení svobod...

Nevím jak vy, ale já opravdu nejsem připravena odevzdat kus svých svobod kvůli nemoci, ,která je na stejné úrovni jako chřipka a děti a normálně zdravé lidi nijak neohrožuje! Protože nejde jen o svobodu jako takovou - každé omezení svobod zásadně brzdí rozvoj společnosti a slovo jako spravedlnost ztrácí svůj smysl.


VAKCÍNA. HLAVNĚ KLID! ..... Ačkoliv jsem žila v domnění, že vývoj a schvalování každé vakcíny trvá léta, zdá se, že ta protikoronavirová byla vyvinuta velice rychle a už brzy bude na každém z nás, aby se rozhodl, jestli se nechá očkovat.

Já sama nejsem žádná antivaxerka, naopak jsem příznivcem očkování, ovšem za splnění dvou podmínek: očkování bezpečného (mj. dostatečně prověřeného) a očkování svobodného.

Chápu lidi, kteří kladou důraz na přínosy a výhody očkování, chápu i druhou stranu, která si více všímá rizik. Vakcíny samozřejmě mají i vedlejší účinky a fond odškodnění následků očkování asi taky nevznikl jenom tak, protože by politici neměli nic jiného na práci.

Národ se nám tedy dělí na dvě skupiny, a to příznivce a odpůrce vakcinace. Všímám si, že jedna skupina absolutně nechápe druhou. Ti, kdo vakcínu vítají, si tak nějak v skrytu duše myslí, že si ji nechají nakonec rádi píchnout i odpůrci, naopak odpůrci nechápou, že se najde vůbec někdo, kdo se očkování podrobí.

Nepatřím ani do jedné z těchto skupin. Rozumím tomu, že někdo si rizika, která mu hrozí, vyhodnotí tak, že se očkovat nechá, dokonce třeba co nejdříve. Někdo bude chtít počkat, jak se situace vyvine, a někdo si to píchnout nenechá, ani kdyby mu koronavirus stál u dveří.

Ale nijak mne to nerozčiluje, protože jsem toho názoru, že o otázkách zdraví si má rozhodovat každý pokud možno sám za sebe.

Poněkud mne ovšem překvapilo vyjádření ministra Blatného, že si lidé nebudou vybírat, kterou vakcínou se nechají naočkovat. Předpokládám, že pokud bude na trhu více dostupných očkovacích látek, bude si občan moci zvolit, kterou z nich chce být očkován (samozřejmě s tím, že například kvůli specifickým nárokům na skladování nebude každé pracoviště očkovat každou dostupnou látkou). Jestliže je totiž občan dostatečně připraven na to, aby si do těla nechal vpravit nějakou látku, je zajisté dostatečně způsobilý k tomu, aby se mohl informovaně rozhodnout, která to bude.

Opačný výklad by byl totiž velice nelogický.

Nápady na omezení svobody pro ty, kdož očkováni nejsou, se sice objevily, ale zatím v rovině spekulativních úvah odborníků, kteří právu vůbec nerozumí. Nechává mne to proto celkem v klidu. Ostatně, o takových věcech budou v posledku rozhodovat soudy, tedy právníci, a právníci rozhodně nejsou nějaká názorově jednotná masa vakcinačních nadšenců. Spíš naopak.

Takže, hlavně klid. Kdo se chce nechat očkovat, ať se nechá, kdo nechce, ať nenechá.

Netřeba si kvůli tomu vzájemně nadávat.      (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Kde byla naše média? Toto je možná nejdůležitější projev, jaký kdy americký prezident Trump přednesl ..... Americký prezident Donald Trump ve svém projevu ve středu večer uvedl řadu případů volebních podvodů.    

Ve svém projevu uvedl řadu případů volebních podvodů a uvedl, že to samo o sobě bude stačit k tomu, aby zvítězil ve volbách. Mezitím jsou na sociálnícg sítích zveřejňována videa svědků a fotografie důkazů.

Donald Trump také obvinil ministerstvo spravedlnosti z nečinnosti a nyní se chce obrátit na soud.     (Čtěte na stránkách První zprávy)


Norsko zavede trest vězení za “nenávistnou řeč” o všech LGBT++P osobách a to včetně soukromé konverzace ..... Norský parlament schválil zákon, který rozšiřuje ochranu LGBT++P osob před “nenávistnou řečí” na všechna pohlaví, včetně transsexuálů a bisexuálů. Trestat se bude dokonce i “nenávistná” řeč v soukromém rozhovoru. Pokud tedy budete v Norsku s kamarádem u piva hodnotit nějakého nepříjemného kolegu a nazvete ho “buzerant”, a někdo vás uslyší a udá, tak vám bude hrozit 1 rok vězení. Interpretovat jako zločin bude možné i různé dvojsmysly a to již bude naprostý ideozločin.

Kritikové proto oprávněně poukazují na to, že se jedná o pokus o umlčení kritiky agresivní agendy LGBT++P spolků a jedinců. Ti se jako jistá další vyvolená menšina ocitnou zcela nad zákonem.

Podle stejné šablony se ale jede v celé Evropě. Nebo snad někdo věří, že si ministr “červený svetr” vymyslel předsudečnou nenávist sám? On je přece jen loutka skupiny lidí, která se považuje za vyvolené majitele světa a nás všechny ostatní považují za své otroky. Necháme si to od nich ale líbit? Nebo na ně konečně ukážeme prstem a začneme konečně řešit příčinu problému? Jde přece o naše životy a budoucnost našich dětí!      (Čtěte na stránkách Česká věc)


Zlé správy pre Britov: Ľudia, ktorí sa nedajú zaočkovať proti Covid-19, už nebudú môcť viesť normálny život, naznačuje nový minister pre vakcináciu ..... Ľudia, ktorí odmietnu vakcínu proti koronavírusu, by mohli čeliť prekážkam napríklad pri vstupe do reštaurácií, barov, kín či športovísk. Pre umožnenie vstupu do týchto prevádzok totiž by mali mať dôkaz, že sú zaočkovaní, povedal v pondelok nový britský minister pre vakcináciu. Informuje o tom agentúra Reuters. Rovnaké zlé správy však možno čakajú aj Slovensko…

Ilustračné foto

Za posledné týždne už svet obleteli informácie o distribúcii niekoľkých hlavných očkovacích látok proti Covid-19.

Britský minister pre vakcináciu Nadhim Zahawi povedal, že očkovanie by malo byť síce dobrovoľné, ale Google, Facebook a Twitter by mali podľa neho viac sledovať a vyvracať informácie, ktoré poskytujú opačný pohľad na vakcíny.

Británia zvažuje vystavovať očkovacie pasy prostredníctvom mobilných aplikácií

Na otázku redakcie BBC, či by mali mať ľudia nejaký očkovací preukaz, Zahawi odpovedal, že informácia o tom, či je osoba zaočkovaná, by mohla byť uvedená v nejakej mobilnej aplikácii, ktorú by si vedel lekár overiť.

„Ale tiež si myslím, že tento systém by si mohli prisvojiť aj reštaurácie, bary, kiná či iné prevádzky, ako to robili aj doteraz,“ povedal Zahawi. (V Británii už niekoľko mesiacov totiž funguje systém registrácie cez mobillnú aplikáciu – ľudia pri vstupe do akejkoľvek prevádzky priložili svoj telefón k zariadeniu, ktorý zaznamenal ich pobyt v danej prevádzke. Bolo to robené s cieľom ľahkého vystopovania ľudí v prípade, ak by sa v danej prevádzke vyskytla osoba s potvrdeným koronavírusom, poz. red.)

„Istý tlak bude prichádzať z oboch strán – od poskytovateľov služieb, ktorí povedia „dokážte nám, že ste zaočkovaní a môžete vstúpiť“, ale zároveň sa postaráme sa o to, aby technológie k tomu boli čo najľahšie a najdostupnejšie.“

Na otázku redaktorov, či vôbec ľudia budú môcť niečo urobiť bez vakcíny, Zahawi odpovedal: „Myslím si, že ľudia musia urobiť to rozhodnutie, ale tiež si myslím, že množstvo poskytovateľov služieb bude vyžadovať vakcináciu, a urobia to tak, ako to urobili teraz pri registrácii pri vstupe prostredníctvom aplikácie.“

Zahawi odmietol poskytnúť konkrétny dátum, kedy by sa mala spustiť vakcinácia Britov. „Posolstvo, ktoré chcem dať, je, že vakcína je dobrá ako pre ľudí tak aj pre krajinu,“ uzavrel.

Jednou z prvých krajín, kde sa má masové očkovanie proti Covid-19 spustiť, je Slovensko. Minister zdravotníctva Marek Krajčí uviedol, že plánom je zaočkovať aspoň 150 tisíc ľudí ešte do konca tohto roka.

Premiér Igor Matovič na otázku, či by sa dal zaočkovať ako prvý, uviedol, že chce byť ako kapitán lode a nechať sa zaočkovať ako posledný. Podľa jeho slov totiž chce, aby sa z vakcíny ušlo pre tých, ktorí ju najviac potrebujú – teda rizikových občanov a lekárov či pracovníkov „v prvej línii“.

Predtým však priznal, že istý postih pre tých Slovákov, ktorí sa zaočkovať nedajú, by zvažoval. Aby neočkovaní nemohli mať právo „slobodne šíriť vírus“.     (Čtěte na stránkách Hlavné správy)


ASPEN INSTITUTE SE OBLUDNĚ ROZRŮSTÁ, NĚKTERÁ NOVÁ JMÉNA VÁS BUDOU MOŽNÁ ŠOKOVAT ..... Přiznám se, že při procházení aktuálního seznamu exponentů této neziskovky, která je řízena tzv. Deep state pod záštitou nechvalně známé “balkánské řeznice”, mne víc, než aktuálně noví velmi dobře známí členové, udivil fakt, že se tato neziskovka, vychovávající loutky Deep state, neutěšeně rozrůstá. A to už nejen kovanými politiky i politickým potěrem z naší liberální kotlinky, ale na seznamu najedete také hodně nových jmen polských, maďarských či z jiných středoevropských zemí.

O neziskovce, která zcela očividně vychovává budoucí politiky, mainstreamové novináře, aktivistické umělce a neziskové parazity či “školí” ty současné, jsem před časem psala už zde. Jen stručně shrnu, že tehdy jsem upozornila na fakt, že v Aspen institutu je organizována spousta našich ministrů, tedy předpokládám, že ti jsou právě v Aspen institutu patřičně instruováni tak, aby plnili své skutečné zadání.

Z ministrů tedy najdete v seznamu jak socany – Maláčovou a Hamáčka, tak zástupce ANO – Plagu či Havlíčka. V širším vedení Aspen institute jsou mimo jiné i Charanzová, která je europoslankyní za ANO a zároveň místopředsedkyní EP a Farský ze STAN.

Z dalších výše postavených představitelů parlamentních stran najdete na seznamu například šéfku TOP0,09 Markétu Pekarovou Adamovou, pražského primátora Hřiba z Pirátů či Víta Rakušana ze STANu. Podrobněji jsem se věnovala členům Aspenu už v minulém článku, takže nebudu zbytečně tapetovat a půjdu konečně “k věci”.

Než uvedu jména dvou nových členů této neziskovky v režii US Deep state, tak bych se ráda vrátila k jednomu staršímu článku, v němž jsem upozorňovala na fakt, že zhruba kolem roku 2010-2015 se v některých zemích Evropy zcela náhle objevily nové politické strany či zbrusu noví lídři stran stávajících. Ti měli dle mého názoru zajistit převzetí hlasů protestních, s jejichž přibývajícím počtem se zřejmě počítalo v souvislosti s invazí v roce 2015. Invazí, která pokračuje dodnes.

Ovšem mimo výše uvedené invaze se nejspíš už tehdy počítalo s tím, že dojde k vyvolání vleklé hospodářské krize, podle některých informací se dokonce už tehdy vědělo, co krizi roku 2020 vyvolá. V zemích EU byly už mnohé tzv. “tradiční strany” příliš “profláklé”, proto bylo zapotřebí přijít s politiky či stranami, které měly navenek vyvolat dojem jakési protestní, tak trošku i antisystémové opozice.

Pokud se pak podíváme do zemí, kde byli tito lídři v takřka stejnou dobu nabídnuti, tak ve všech se také záhy dostali do vlád. Týkalo se to například Francie (Macron), Itálie (Hnutí 5 hvězd), Rakouska (Kurz), ale i ČR (ANO). Podotýkám, že všichni uvedení politici či strany se v Bruselu při hlasováních europarlamentu chovají úplně stejně jako jejich údajná “opozice”.

Proč tento zdánlivě nesouvisející úvod? Protože dva z těchto lídrů se náhle, takřka současně nově objevili v řadách Aspen Institutu. Jsou jimi předsedové vlád Rakouska a ČR – Sebastian Kurz a Andrej Babiš.

Dva noví, pyšní členové Aspen institutu, středoevropské pobočky Deep state. O tom, že jsem přesvědčena, že jak jeden, tak druhý jen plní nařízenou agendu, jsem psala mnohokrát. Nemá cenu se opakovat, o Kurzovi ve spojení se Zelenými, jimž pomohl smést pod koberec skandál s napojením na islámské extremisty, jsem psala už  zde nebo zde. Jourová, Charanzová, dlouhodobé protinárodní kroky hnutí ANO v Bruselu jsou pro mne jasnou ukázkou toho, že za ČR tato partaj nikdy nekopala.

Mne osobně tedy členství těchto dvou politiků v “klubu Deep state” nijak neudivilo. Nikdy jsem jim nevěřila, i když občas, aby před svými voliči vyvolali dojem jakési “antisystémovosti”, dělají kroky, které se mohou zdánlivě jevit nějak protestními. Nicméně všimněte si, že nyní, ve sporu EU s Maďarskem a Polskem se nikdo z nich na stranu obou zemí nepostavil. To jen ukazuje, že jsem měla pravdu i v tvrzení, které velmi dlouho razím – žádná V4 neexistuje. Ostatně, v Aspen institutu se nově objevilo nemálo členů z řad maďarské a polské opozice, která také proti podobnému spojenectví od začátku brojí.

I když z vedení Aspen institute zmizel Bakala, mezi členy nově najdete jeho manželku. Balkánská řeznice Albrightová tam ovšem nadále figuruje podobně, jako mnoho dalších politiků, novinářů a exponentů politických neziskovek.

Možná se spousta nových členů objevila v této neziskovce v režii Deep state právě v souvislosti s ohlášeným (údajným, avšak stále nepotvrzeným) vítězstvím Bidena. Možná tito politici ucítili, že nyní bude vát vítr právě z této strany. Pak seznali, že bude dobré být právě v jejich společnosti.

Moje úvahy “okolo” berte, prosím, jen jako můj názor, jenž jsem si vytvořila na základě mnoha nezpochybnitelných fakt. Rozrůstání členské základny hlavní středoevropské pobočky Deep state snad jen mé úvahy potvrzuje.     (Čtěte na stránkách Vox Populi)


MINISTR BLATNÝ: MY STANOVÍME PODMÍNKY, ZA JAKÝCH SMĚJÍ LIDÉ DÝCHAT ..... „Hluboký výdech při sportovní aktivitě a další fyzické projevy lidského těla je potřeba regulovat stejně u všech. Nebylo by to správné, nebylo by to ani spravedlivé a epidemicky odůvodnitelné“

„Hluboký výdech při sportovní aktivitě a další fyzické projevy lidského těla je potřeba regulovat“

Toto je Genocida. ... § 400 Genocidium:

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí

uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,

Je zcela nepopiratelné, že tato vláda a tento parlament, stejně jako orgány EU a stejně jako vlády většiny zemí EU, jsou vládou a parlamentem zločinnými a nelegitimními jak z pohledu práva (českého i mezinárodního), tak z pohledu těch nejzákladnějších principů lidské morálky.     (Čtěte na stránkách CZ 24 NEWS)


Autentické vyjádření představitele AstraZeneca je dezinformace? ..... Vysoký představitel druhé největší britské farmaceutické společnosti AstraZeneca řekl tiskové agentuře Reuters, že ochrana před soudem byla právě poskytnuta, pokud bude mít koronavirové očkování škodlivé vedlejší účinky.

"Jde o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud vakcína vykazuje nežádoucí účinky během čtyř let," řekl Ruud Dobber, manažer společnosti AstraZeneca.

Zástupci Evropské unie uvedli, že právě odpovědnost za vady výrobku patří mezi sporné body v dohodách mezi EU a společnostmi Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson, které vyvíjejí vlastní verze vakcíny.

České ministerstvo to neřeší ... "Česká republika se zavázala, že jako členský stát EU nebude s firmami vyjednávat o ceně a smluvních podmínkách samostatně, ale v rámci koordinované iniciativy pod vedením Evropské komise, které se účastní všechny členské státy," uvedlo ministerstvo zdravotnictví ČR na dotaz redakce Echo24, zda se společností AstraZeneca uzavřelo dohodu o vyplacení škod v případě škodlivých vedlejších účinků vakcíny.

Zde je odkaz!  www.reuters.com > article > us-astr...  AstraZeneca to be exempt from coronavirus vaccine ... -

Toto je autentický překlad!

AstraZeneca dostává ochranu před nároky na odpovědnost za vakcíny COVID-19, uvádí zpráva

Nová zpráva uvádí, že společnosti AstraZeneca byla poskytnuta ochrana před nároky na odpovědnost za výrobek týkající se jejího kandidáta na vakcínu COVID-19.

Zpráva odhalila, že společnosti AstraZeneca byla poskytnuta ochrana před budoucími nároky na odpovědnost za výrobek související s kandidátem na vakcínu COVID-19. 

Podle vedoucího pracovníka, který hovořil s agenturou Reuters , společnost uzavřela tuto dohodu s většinou zemí, kde uzavřela smlouvy o dodávkách.

"Jedná se o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost jednoduše nemůžeme riskovat, pokud za ... čtyři roky bude mít vakcína vedlejší účinky," uvedl Ruud Dobber, člen vrcholového výkonného týmu AstraZeneca, jak citovala agentura Reuters . "Ve smlouvách, které máme uzavřené, žádáme o odškodnění." 

Pro většinu zemí je přijatelné vzít na sebe toto riziko, protože je to v jejich národním zájmu. "

Ačkoli Dobber údajně zdůrazňoval, že bezpečnost je pro AstraZeneca nejvyšší prioritou při výrobě vakcíny, země zůstávají dosud nepojmenované.

Toto lze vygooglovat!

Pane Babiši, řekl jste v přímém přenosu, že je to dezinformace Skryté Pravdy!

Proto žádám o prověření, zda toto je či není zdejším webem manipulace a dezinformace, nebo vás podvedl poradce s dezinformacemi Vrábel!

Proto okamžitě odesílám žádost na vládu k premiéru Babišovi, kde je ona dezinformace a lež. 

Navíc jsem jasně napsal, že:

Nejsem odmítač vakcín a priori, byť je jasné, že vakcíny zdravé nejsou. 

Ale ty prověřené jsou "natolik prověřené", že umírá, či je trvale z nich poškozeno pouze minimum obětí, což je v poměru v případného neočkování jasné pozitivum. 

Ale pokud se preventivně firmy vyvléknou ze zodpovědnosti a vůdci z Bruselu, potažmo z naší vlády jim podepíší preventivní bianco šek na nepotrestání v případě katastrofy, nemohu své nejbližší vystavit této smrtelné hrozbě. 

Žádám záruku, že tato hrozba neexistuje, jinak nic. 

Představa, že třeba zemře deset tisíc lidí a výrobce bude beztrestný, je pro mě nepředstavitelná. 

Netvrdím, že skutečně zemřou, že vakcína je nebezpečná, ale ukazuji na záhadnou (ne)vyváženost právní zodpovědnosti, když výrobce záruku odmítá dát! 

Proč, když je bezpečná!

Jak je možné, že premiér národu toto nevysvětlí, jak je možné, že se toto přejde a místo, aby požádal firmu AstraZeneca o jasné stanovisko, napadne v Parlamentu toho, který tuto zprávu v češtině zveřejní?

Nebo jste dostal, pane premiére, lživé podklady?

Opakuji, mé děti jsou očkovány, nikdy jsem nebyl odmítač očkování a Vy tudíž pane premiére (asi) lžete! 

Navíc proč dnes dal Brusel prohlášení, že Evropská unie připraví systém, jak tyto informace dávat jako dezinformace (nebo mazat, přesně jsem nečetl) ?

To snad ne!!

Pane premiére, když na Vás útočili nesmyslně kvůli Čapímu hnízdu, stál jsem za vámi. 

Ale toto přece nejde, abyste zaútočil na zveřejněná fakta! 

Vysvětlení přece není v nátlaku, ale v předložených důkazech. 

Proto se Vás na toto (nevím, zda přes poslance) budu ptát veřejně.

Je na tom něco nenormálního, že tyto smlouvy nahánějí strach? 

Proto jsme lumpové?     (Čtěte na stránkách Skrytá pravda)


Nová italská pravidla mají umožnit vstup vetřelcům, kteří prohlásí, že patří k LGBTQ ..... Takže namísto vousatých dětiček bez dokladů se z Afriky do Itálie vydají samí homosexuálové, transky, intersexuálové a jiná individua, hlásící se k LGBTQI. Nepochybuji, že v Africe už nyní nejspíš žádní heterosexuálové neexistují. Pak by bylo dobré se ptát, kdopak se tam tak překotně množí.

Před časem jsem ve švédských médiích narazila na článek, kde upozorňovali na Uganďana, který měl být deportován do své vlasti, nicméně poté, kdy o sobě prohlásil, že je homosexuál, okamžitě dostal azyl a posléze i občanství. A to bez ohledu na to, že už měl za sebou jedno manželství, v němž zplodil několik dětí. Zde argumentoval onen Uganďan tím, že to tak prostě v Ugandě být musí. Nikdo se v jeho případě nezamýšlel nad tím, že s „pohádkou“ o homosexuálovi přišel tak pozdě. Proč na jinou orientaci nepoukázal ihned po příchodu do Švédska? Předpokládám, že pohádku „o homosexuálovi“ ho naučila některá z mnoha tamních integračních neziskovek.

Nyní se tedy také liberální Itálie rozhodla, že bude z nadšením vítat LGBTQI komunitu z celé Afriky. V takovém Somálsku je za homosexualitu trest smrti, tedy úplně zřejmě postačí, když někdo prohlásí, že je somálský homosexuál. A ani nebude potřebovat doklady nebo jakýkoli důkaz. Ostatně, jak by měl asi orientaci dokázat? Prakticky???

Nelegálním vetřelcům byla otevřena nová možnost. Prostě řekni, že jsi gay, a my tě pustíme do země, dáme ti výhody a střechu nad hlavou. Je to zdánlivě malá, ale významná změna.

V Itálii se připravuje nová vyhláška o bezpečnosti hranic. Předchozí uzákonění Mattea Salviniho bylo již dávno zrušeno, ale práce v parlamentních komisích pokračuje.

Z iniciativy Italské demokratické strany (obdoba naší ČSSD), a zejména Laury Boldriniové, připravila nová ministryně vnitra Luciana Lamorgeseová „malý pozměňovací návrh“.

Existují již tisíce vetřelců, kteří nebyli posláni pryč od italských hranic. Tento současný systém se týká lidí ze zemí, v nichž by mohli čelit náboženskému, sexuálnímu, rasovému nebo „občanskému“ pronásledování (to jsou de facto všechny muslimské země, protože homosexualita není zcela legální nikde).

Nyní Lamorgese zavádí další kritéria „sexuální orientace“ a „genderové identity“.

Jak se to promítá do reality?

Představte si, že loď plná mladých invazistů dorazí na – řekněme – Lampedusu. Jediné, co musí udělat, je prohlásit se za gaye, lesbičky, nebinární osoby nebo transgender a dodat, že jsou utlačováni ve své zemi původu pro svou sexuální orientaci. V takovém případě by Itálie neměla jinou možnost, než jim dát azyl.

To je prostě další krok „pokrokářské“ neo-osvícené Evropy, která pochoduje stále blíže k propasti.     (Čtěte na stránkách Necenzurovná pravda)


Přelomová studie z Wuhanu: Přenos COVID-19 u bezpříznakových osob neexistuje! Plošné testování nemá žádný důvod, znamená jen další šíření paniky a plýtvání penězi ..... Asymptomatický přenos se stal jedním ze skrytých narativních mýtů, které každého z nás mění v biologického nepřítele toho druhého. Ve vědeckém časopise Nature byl nyní publikován článek, který uštědřil tvrdou ránu covidovému kultu, který se neustále ohání “šířením viru lidmi bez příznaků”.

Vláda České republiky by měla zanechat plánů na masové testování. Neexistují pro ně žádné vědecké důkazy, jakékoli záměry zcela vyvrací tato nová studie. Největší, jaká kdy byla.

Po lockdownu čínského města Wuhan na jaře tohoto roku provedla tamní vláda celoplošné testování populace na přítomnost nukleových kyselin (RNA) viru SARS-CoV-2. A výsledky, zveřejněné v prestižním časopisu Nature jsou vskutku překvapující.

Vzorek 10 milionů ... Testování probíhalo 19 dní od 14.5.2020 do 1.6.2020. Otestovaných bylo 9 899 828 lidí. Jde tedy o skutečně obrovskou statistickou vzorek, jejíž výsledky mají vysokou vypovídací hodnotu.

Detekce bezpříznakových (asymptomatických) pozitivních případů byla extrémně malá. Nebyly zjištěny žádné důkazy o tom, že by docházelo k přenosu infekce z asymptomatických pacientů na jejich dohledané blízké kontakty (trasování).

Předchozí studie, hlavně ze západních zemí, naznačovaly, že bezpříznakoví jedinci nakažení virem SARS-CoV-2 mohou být infekční. Předpokládalo se, že příznaky onemocnění se u nich rozvinou až později. To s však nepotvrdilo.

Osoby bez příznaků jsou čisté ... V Číně při porovnávání měly bezpříznakové osoby oproti příznakovým (horečka, malátnost, ztráta čichu – jako u chřipky) jen velmi nízkou virovou nálož a ​​velmi krátkou dobu potenciální infekčnosti. To snižuje riziko šíření viru SARS-CoV-2 na hodnoty velmi blízké nule.

Wuhanská studie zkoumala vzorky od bezpříznakových pozitivních osob, ale žádný koronavirus SARS-CoV-2 u nich nebyl nelezen.

Shrnutím uvedené studie bylo, že: Všechny dohledané kontakty bezpříznakových pozitivně testovaných osob měly negativní výsledky testů. To znamená, že bezpříznakové pozitivní osoby zkoumané v této studii nebyly infekční.

Závěr ... Studie vrhá úplně jiné světlo na naše poznání o tom, jak se virus SARS-CoV-2 šíří, respektive nešíří. Pokud je pravda, že bezpříznakové osoby virus přenášejí jen minimálně nebo nijak, pak je třeba přehodnotit i současné masové či plošné testování.

Na základě těchto nových poznatků je celá hysterie s testováním neopodstatněná, jelikož by stačilo testovat pouze osoby s příznaky onemocnění (mnohé státy to i nyní tak činí).

Vláda České republiky by proto měla přestat s experimentováním a zanechat plánů na masové testování, ať už celého obyvatelstva, krizových skupin, nebo dětí ve školách. Neexistují na to žádné vědecké důkazy.     (Čtěte na stránkách Argumenty a fakta)


Naučme se Bruselu říkat ne ..... S právníkem a vysokoškolským pedagogem Zdeňkem Koudelkou jsme hovořili o horké covidové současnosti, sociálním inženýrství nové levice a ztrátě naší suverenity v Evropské unii – prostě o tématech, které ovlivní životy současné i budoucích generací

Více než čtvrtstoletí strávil rodák z Boskovic Zdeněk Koudelka v ČSSD, v jejímž dresu zasedal v zastupitelstvu i v Poslanecké sněmovně. V loňském roce ze strany, jejímiž členy byli už jeho dědeček a pradědeček, odešel. Mimo jiné z důvodu jejího příklonu k tzv. nové levici. Dnes má Zdeněk Koudelka blízko k Trikolóře Václava Klause ml., s níž sdílí její vztah k tradicím, odkazu předků a hájení národní suverenity.

Náš rozhovor vzniká krátce po teroristických útocích ve Francii a Rakousku a současně ve dnech, kdy světovým děním – vedle covidu – hýbou americké prezidentské volby. Jaký máte z pohledu právníka názor na korespondenční hlasování?

Záporný. Jedním ze základních prvků svobodných voleb je tajnost hlasování. Nejde jen o to, aby tajnost byla zajištěna ve volební místnosti vůči volebním komisařům, ale vůči všem. Hlasování za plentou chrání slabší lidi před nátlakem. Je-li člověk ve volební místnosti za plentou sám, může rozhodnout svobodně. Bude-li však vybírat volební lístek doma, hrozí výrazné ovlivnění z okolí. Muž pod pantoflem se bude pod dohledem manželky bát volit jinou stranu, než je manželčino přání. Z roku 2010 je znám případ videa Přemluv bábu! Marthy Issové a Jiřího Mádla vyzývající k tlaku mladých na prarodiče kvůli jejich volebnímu rozhodnutí. Při zavedení korespondenčního hlasování bude část občanů vystavena tlaku a jejich volební rozhodnutí nebude svobodné. A svoboda odlišuje skutečné volby od pseudovoleb v totalitních státech.

Možná ale nejsou úmysly zastánců korespondenční hlasování jen temné, nemyslíte?

To je možné. Za propagací korespondenčního hlasování je nejspíš i snaha zvýšit volební účast občanů žijících v zahraničí. Již dnes je umožněno volit v prezidentských a poslaneckých volbách v zahraničí, ale musí se volit na našem velvyslanectví či konzulátě. O volby je tak malý zájem a zahraniční hlasy volební výsledek nezmění. Pokud však korespondenční volba zjednoduší volby zahraničním voličům, jejich počet vzroste. Je ale správné, aby o výsledku voleb rozhodovali lidé, kteří na území Čech, Moravy a Slezska nežijí a nebudou podléhat vládě stran, které volí? Volit mají přeci lidé, kteří ponesou odpovědnost za volební akt i tím, že žijí ve státě, jehož politickou reprezentaci svou volbou pomáhají vybrat!      (Čtěte na stránkách Měsíčník MY)


3.12. 2020     Muslimové požadují speciální halal vakcínu na COVID-19 ..... Jak nejspíš víte, tak halal nemusí být pouze jídlo, ale prakticky cokoli co muslimové denně používají a co má v sobě nějakou bio složku, tedy může jít třeba i o kosmetiku nebo léčiva, tudíž také o vakcíny. Nedávno se už začaly objevovat informace, že mnozí muslimové vakcínu odmítají, ovšem ne z důvodů, z nichž ji odmítá většina z nás. Tedy proto, že jde o cosi neozkoušeného a pochybného s nepředvídatelnými účinky.

Muslimům ovšem vadí něco úplně jiného: vakcíny, které se mají brzy začít distribuovat, nejsou halal. Pokud budou halal, tak se samozřejmě rádi postaví do fronty a nechají si tento pochybný koktejl vpravit do těla.

Někteří muslimové mají pocit, že je jejich právem požadovat halal vakcíny. Otázky týkající se halal u nově vyvinutých Covid-19 vakcín vznikly po oznámení, že tyto vakcíny budou k dispozici v prvním čtvrtletí příštího roku. Mufti Abdul Rahman Osman řekl, že vakcíny musí být halal, což je důležité pro zajištění klidu mezi muslimy.

Generální ředitel Halal Development Corporation (HDC) Hairol Ariffein Sahari, řekl, že standardy pro certifikaci halal vakcín, včetně Covid-19, budou k dispozici na začátku příštího roku. Ohlásil, že HDC úzce spolupracuje s malajským islámským vývojovým oddělením na rozvoji standardů, přičemž se jedná již s několika společnostmi o výrobě těchto vakcín.

Malajská halal vakcína není nový projekt. Už roku 2014 tehdejší ministr mezinárodního obchodu a průmyslu Datuk Seri Mustapa Mohamed oznámil, že do roku 2017 bude Malajsie hlavním výrobcem halal vakcín proti meningitidě, hepatitidě a meningokokovým onemocněním. V prosinci 2017 se společnost Pharmaniaga, malajská farmaceutická společnost se sídlem v Malajsii, zapojila do spolupráce s výrobcem vakcíny se sídlem v Dillí, aby začala vyrábět halal vakcíny do roku 2022.

Halal vakcína byla popsána jako vakcína, která neobsahuje žádnou část nebo produkt zvířete, které buď není halal nebo nebylo poraženo požadovaným postupem.

Proto bylo navrženo, že halal vakcína bude obsahovat rostlinná média, stejně jako rostlinné enzymy. Po celé výrobní lince však musí být výrobní zařízení, obaly, skladovací a přepravní mechanismy používány výhradně pro halal biologické produkty. Kromě toho musí výrobci řádně dodržovat dostatečná opatření k zabránění kontaminaci očkovací látky v jednotlivých fázích výroby.

Vakcíny, stejně jako jakýkoli jiný lék, jsou přípustné podle islámu, jen pokud neobsahují žádné zakázané prvky uvedené v Koránu nebo jiné špinavé (najasah) složky.

Podle všeho je tedy jasné, že muslimové dostanou jinou vakcínu a to i co do složení, což se ostatně dalo čekat. Stále více se proslýchá, že má být vakcína na COVID-19 takzvaně „nepovinně povinná“, tedy oficiálně bude nepovinná, nicméně kdo se nedá očkovat, bude vyloučen například z možnosti cestovat či se účastnit různých hromadných akcí. O covid pasech se také hvoří stále častěji.

Nechat se naočkovat neotestovanou vakcínou a to ještě proti viru, který vydatně mutuje, může jedině blázen nebo hodně vyděšený člověk, jehož již patřičně „zpracovala“ propaganda. Nicméně jak je vidět, tak muslimové mají mít opět cosi extra. Nepůjde nakonec ani ne tak o to, aby byla vakcína halal, ale aby prostě byla svým složením jiná (a bezpečnější), než ta, která je určená pro „podřadné káfiry“, proti nimž nyní celý „velký reset“ míří především? ... Necenzurovaná pravda


Znárodnění už probíhá ..... Všichni víme, že centrální banky i vlády se rozhodly „zachraňovat“ a dokopat k růstu ekonomiku tím, že do ní napumpují maximum peněz. Nefunguje to, zcela zjevně ne, nicméně to je teď věc jiná.

Pokud by to „jenom“ nefungovalo, ale nemělo by to současně žádné negativní vedlejší efekty, proč tomu věnovat pozornost, že? Jenomže ono to negativní efekty má. A je jich hodně.

Jedním z nich jsou extrémně nízké úrokové sazby, které vedou k předlužování domácností i firem. Druhým efektem, s tím spojeným, je zběsilý, vlastně inflační, růst cen nemovitostí i cenných papírů. Tedy také nedostupnost bydlení. Ještě dalším efektem je vytváření takzvaných zombie firem. A tak bychom mohli pokračovat.

To všechno a mnohé další jsou vesměs známé, dnes už celkem otevřeně zmiňované negativní vedlejší efekty politiky, které se dostalo označení „kvantitativní uvolňování“. Ale mezi všemi těmito vesměs už známými negativními jevy je jeden, kterému se dosud mnoho publicity ještě nedostalo...

Vedlejším efektem kvantitativního uvolňování je totiž i to, že pokud centrální banky skupují kromě dluhopisů i akcie, stávají se akcionáři soukromých podniků.

Jenomže stane-li se centrální banka coby státní instituce akcionářem dosud soukromého podniku, tak tím vlastně proběhne skryté znárodnění.

Příkladem je, co se v posledních letech dělo v Japonsku. Koncem roku 2017 se japonská centrální banka Bank of Japan stala hlavním akcionářem 55 firem z celkem 225 společností zahrnutých do akciového indexu Nikkei 225. Čtvrtina nejlepších japonských firem je tak de facto řízena centrální bankou, tedy státem. A to nemluvíme o těch, ve kterých není centrální banka akcionářem hlavním, ale „jen“ minoritním.

To už vskutku nemá daleko k centrálně řízené ekonomice. Centrální banka ovšem nikdy nemůže být dobrým majitelem podniku. Nevznikla za účelem podnikání, nemá žádnou vizi, jak s podnikem naložit. Dokonce jí ani o samotný podnik nejde. Je jí úplně jedno, jak podnik hospodaří, a to i v případě, že je podnik ve ztrátě. Je jí dokonce i jedno, jestli podnik, který vlastní, zbankrotuje! Centrální banka totiž nemá za úkol dosahovat zisku, nýbrž provádět monetární politiku. Centrální banka pouze a jen podnik koupila, protože chtěla nalít do ekonomiky hodně peněz.

Jenomže když majiteli nezáleží na majetku, nemůže se majetku dařit. Když se majetku – tedy podniku – nedaří, nemůže ekonomika vzkvétat. Když ekonomika nevzkvétá, nemohou vzkvétat ani životy jednotlivých lidí. Jak to, že to centrální bankéři nevidí, jest mi záhadou.

Kvantitativní uvolnění tak zcela vědomě a oficiálně do ekonomiky zavádí novou formu socialismu, v němž je soukromé vlastnictví nahrazeno vlastnictvím centrální banky. To je prakticky kolektivním státním vlastnictvím, protože centrální banka není soukromá. Není to tedy dřívější sovětský či čínský socialismus, ale je to úplně nová forma svého druhu, která však definici socialismu dokonale splňuje. A stejně jako sovětský socialismus je rovněž neefektivní.

Může někdo čekat, že v ekonomice, ve které probíhá skryté zestátňování, budou na klasickém finančním trhu nějaké rozumné investiční příležitosti? Nemůže. Může někdo čekat, že taková ekonomika bude šťastná, prosperující, svobodná? Nemůže.     (Čtěte na stránkách Markéty Šichtařové)


Babiš chce prodloužit nouzový stav o měsíc. „Jediné řešení je vakcína,“ míní ..... Premiér Andrej Babiš dnes ve Snídani s Novou promluvil o aktuální situaci s koronavirem v Česku. Uvedl, že není příliš spokojen se situací a bude se žádat opět o prodloužení nouzového stavu.

V pořadu premiér uvedl, že virus v zemi stále řádí a včerejší čísla jej vůbec nepotěšila. Počty nakažených označil za „vysoké“.

„Jediné řešení je vakcína. Takže my budeme žádat o prodloužení o 30 dnů,“ řekl s tím, že pokud by dolní komora s prodloužením souhlasila, nouzový stav by trval do 11. ledna příštího roku.

Nutno podotknout, že již zítra, tedy ve čtvrtek, dojde k přesunu do třetího stupně v systému PES. To znamená, že dojde k otevření restaurací či všech obchodů. „Ten základ je v tom, že se ruší zákaz vycházení, otevírají se všechny obchody bez ohledu na sortiment. Ale platí to pravidlo, že je jeden zákazník na 15 metrů čtverečních. V restauracích budou čtyři lidé u jednoho stolu,“ vysvětlil.

Konstatoval, že je z vývoje situace „lehce nervózní“. Zmínil i smutnou statistiku z hlediska úmrtí. Podle jeho slov má Česko nejvyšší počet lidí za 10 let, kteří zemřeli.

„Buďme opatrní. Já bych byl nerad, kdyby se před Vánoci ještě něco změnilo. Držme si palce a buďme skutečně disciplinovaní,“ vyzval.

Pár slov uvedl i k očkování proti covidu-19. Zdůraznil, že bude dobrovolné a bude zdarma. On sám však zatím neví, zda by očkování podstoupil. Vysvětlil, že počká na názor lékaře, jelikož 51 let nemá slezinu, tedy hlavní imunitní orgán. Pokud by to však bylo možné, očkovat by se nechal.     (Čtěte na stránkách AC24)


ŠÍLENÝ VLÁDNÍ NÁVRH, SUPERÚŘAD NA ŠIKANOVÁNÍ LIDÍ ..... Vláda Andreje Babiše těžce přestřelila, když přišla s myšlenkou hygienického superúřadu, který by brutálně zasahoval do života občanů. Připomíná to román George Orwella 1984 a Velkého bratra, který má vše pod kontrolou.

Tato novela zákona o veřejném zdraví není ničím jiným než pokusem o znovunastolení diktatury. Návrh koaliční vlády ANO a ČSSD je šílený a vymyká se zdravému rozumu. Nově ustanovená Centrální hygienická služba by podle webu lidovky.cz měla pod vedením hlavního hygienika obrovské pravomoci. Mohla by se lidem bez jejich vědomí de facto vloupávat do mobilů, mohla by omezit či zakázat cestování, omezit setkávání mezi lidmi, veřejnou dopravu, obchody, obchodní centra nebo vybrané služby, jako jsou například kadeřnictví, sauny nebo koupaliště.

Naštěstí to vypadá nadějně. Tento idiotský nápad se setkal s velkým odporem většiny veřejnosti, a s velkou pravděpodobností neprojde. On je totiž protiústavní. Právo kdykoliv opustit svoji zemi je zakotveno v Listině základních práv a svobod, která je součástí ústavního pořádku České republiky a tudíž ústavním právem. Neumím si představit, že by cestování mohl zakázat nějaký státní úředník. Takový nesmysl by okamžitě zrušil Ústavní soud.

Mně to připadá, že někdo se snaží zneužít koronaviru k co největší šikaně lidí. Ani tato epidemie nesmí být důvodem k omezování lidských práv. Opatření proti koronaviru mají být co nejmenší nejen po nezbytně nutnou dobu. A měl by o nich rozhodovat hlavně Parlament, nikoliv nějací úředníci, kteří by diktovali lidem, co smí či nesmí. To by byl návrat do totality, nic jiného.     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


MATEMATIK UKAZUJE, JAK VOLEBNÍ SČÍTAČÍ STROJE FY. DOMINION V ARIZONĚ POČÍTALY KAŽDÝ HLAS PRO BIDENA JAKO 1.3 HLASU A HLAS PRO TRUMPA JAKO 0.7 HLASU ..... Dr. Shiva Ayyadural vysvětluje, že tyto stroje mají speciální funkci, která jim umožňuje „vážit hlasy“ a jejímž jediným smyslem je volby falšovat.

Prezentaci tohoto jevu, kterou matematik poslal zákonodárcům státu Arizona, lze přehrát za 32.5 minut, a nejde o ztracený čas. Pomůže vám porozumět tomu, jak snadno lze volební krádež provést, a uvěříte tomu, že volební manažéři organizují volební podvod zcela záměrně. „Vážení hlasů“ nebyla žádná závada či problém se zadáváním dat či jakýkoli jiný druh chyby. Šlo o zorganizovanou volební loupež.

Je pozoruhodné, že vlády jednotlivých amerických států souhlasily s použitím volebních strojů, které nejsou konstruovány pro skutečné sčítání hlasů, ale pro kradení voleb.

Jelikož jde o přímé porušení 14. dodatku Ústavy USA, měl by Nejvyšší soud do věci vstoupit a zakázat používání strojů konstruovaných k podvracení doložky o stejné ochraně občanů Ústavy USA.     (Čtěte na stránkách Voc Populi)


EU: Pojede se podle Sorose. EU má nový akční plán. Přijdou a budou o nás hned rozhodovat. Máme prodělat systematickou změnu mentality ..... Plány George Sorose ohledně migrace by se měly provádět na základě akčního plánu přijatého v úterý 24. listopadu 2020 týkajícího se právních předpisů Evropské komise o migraci.

V souladu se Sorosovým scénářem Evropská komise v úterý oznámila svůj nový návrh migračních právních předpisů. 

Z prohlášení komisařů EU Margaritise Schinase a Ylvy Johanssonové vyplývá, že je třeba přiznat nová a rozsáhlejší práva migrantům, je třeba je zvýhodňovat oproti většinovému obyvatelstvu v mnoha oblastech, jako je přístup k zaměstnání či bydlení.

Řecký komisař pro podporu evropského způsobu života už mluvil o přistěhovalcích jako o plnoprávných občanech: 

"Každý, kdo má právo pobytu v Evropě, musí mít přístup k prostředkům, které jsou nezbytné pro plné rozvinutí svého potenciálu, a aby mohl převzít rozhodující práva a povinnosti závazné v Evropské unii."

Pštrosí politika v oblasti terorismu ... Úterní prohlášení také naznačují, že v případě migrantů se EU snaží zamést zvýšené bezpečnostní riziko pod koberec. 

Zatímco švédská komisařka pro vnitřní věci uvedla, že integrační problémy nesouvisejí s náboženstvím, její řecký kolega uvedl: 

"Není třeba příliš dramatizovat otázku migrace v Evropě."

Je dobré si připomenout, že George Soros, který má v Bruselu velmi silný vliv, přišel ještě během migrační krize v roce 2015 s myšlenkou, že by Evropská unie měla přijímat jeden milion přistěhovalců ročně. 

Včetně nelegálních přistěhovalců, jimž je třeba poskytovat na hlavu 15 tisíc eur ročně po dobu dvou let, takže od druhého roku spuštění systému by to představovalo 30 miliard eur ročně. 

Miliardář by tak výrazně usnadnil masový příliv migrantů, protože už samotný limit jeden milion předznamenává, že velký počet přistěhovalců přijde bez dokladů. 

Stejně jako během vlny roku 2015, kdy došlo k obrovskému chaosu, neboť na území Evropské unie proudily masy osob neověřitelné totožnosti. Sorosův plán dále požaduje, aby si přistěhovalci mohli sami svobodně a "bez diskriminace" zvolit, ve které části unie se chtějí usadit.

Dveře dokořán ... Navzdory plánu z roku 2016 se Evropská komise nyní nezaměřuje pouze na státní příslušníky třetích zemí, ale i na potenciální integrační problémy nových Evropanů. 

V této souvislosti se dva komisaři už přímo zmiňují o přistěhovalcích jako o Evropanech, kteří jsou podle Johanssonové "nyní součástí evropské společnosti a v budoucnu v důsledku stárnutí populace bude EU potřebovat ještě více pracovníků i z řad přistěhovalců." 

Jejich další začlenění a integrace jsou (údajně) prospěšné pro obě strany, a představují ekonomickou investici do trvale stabilnější společnosti.

Podle třicetistránkového dokumentu je třeba posílit spolupráci mezi hostitelskými a novými zeměmi ve čtyřech oblastech - vzdělávání, zaměstnanost, zdraví a bydlení, což by osobám z přistěhovaleckého prostředí poskytlo více příležitostí než původním Evropanům. 

Tyto představy by se ve společnosti prosadily rozšířením a institucionalizací různých "senzibilizujících" školení, které by také byly integrální součástí systému veřejného vzdělávání.

Rozdílné zacházení ... Podle uvedeného návrhu by migrantům byly přidělovány samostatné domy a ne ubytovny v přijímacích střediscích. 

Evropská komise vybízí členské státy, aby "uprchlíkům a žadatelům o azyl co nejdříve (...) poskytovaly samostatné bydlení."

V souladu s dokumentem je třeba migrantům poskytovat větší spoluúčast na rozhodování ve veřejných záležitostech na místní, národní a evropské úrovni, zmiňuje se také zavedení systému podobného kvótám pro některé rozhodovací orgány. 

Evropská komise chce dosáhnout, aby se "více migrantů a občanů EU z přistěhovaleckého prostředí účastnilo konzultačních a rozhodovacích procesech na místní, regionální, národní a evropské úrovni."

Tento proces by byl doplněn zrychlením transferu migrantů na obsazení pracovních míst, což by podle všeho ještě více zkomplikovalo evropským nezaměstnaným jejich situaci. 

Mimo jiné by se mělo umožnit uznávání kvalifikací získaných přistěhovalci v jiných zemích EU. 

Evropská komise by navíc ve spolupráci s různými společenskými, hospodářskými partnery a jinými zaměstnavateli přímo sledovala, jak to migranti zvládají.     (Čtěte na stránkách Quintus Sertorius)


O konceptu právního státu podle EU začínají pochybovat i další země ..... O konceptu právního státu podle totalitně liberalistického pojetí EU začínají mít pochybnosti i daší členské země 27-cítky. Zejména pak jejich pravicové vlády či strany, všímají si německé Süddeutsche Zeitung.

Právě z řad expertů na evropské právo vychází názor, že výtky a podmínky EU k právnímu státu v Polsku či v Maďarsku neměly na hlasování o protikovidovém rozpočtu EU co dělat, a mají být přenechány Evropskému soudu. Vetování rozpočtu Polskem a Maďarskem bylo jejich jedinou obranou, jak čelit „útoku na svou svrchovanost“ a nepodepsat si „ortel smrti“, píší Süddeutsche Zeitung.

Válka o budoucí rozpočet EU se tak stala válkou o spor o státní suverenitu, kdy Západní země projevily historickou postkoloniální přezíravost k východním a východní svou historickou choulostivou citlivost na totalitní politické praktiky, a hraje se tu o charakter Evropy. EU se v tomto sporu žel ke své škodě neukazuje – klasicky - zrovna nestrannou.

Poltička vyjednávání kompromisů – kancléřka Merkel, už racionálně připustila, že mj. i EU by měla revidovat svůj postoj.zdroj:     (Čtěte na stránkách EUrabia)


Hrobařka Evropy Merkelová: „Turecko si zaslouží naši úctu a já ho budu dál podporovat!“ ..... EU: Německá kancléřka se opět postavila na stranu Turecka a prohlásila, že „si zaslouží naši úctu za to, co dělá v oblasti přistěhovalectví“, a že „jsem za pokračování podpory Turecka v této oblasti“, čímž vyvrací veškeré pochybnosti o budoucích možných sankcích EU vůči Ankaře.

Německá kancléřka uvedla, že „Turecko je zemí, která pravděpodobně přijala nejvíce uprchlíků na světě, kvůli konfliktu v Sýrii, kterého se účastnily také západní země“. Už nepřipomněla spolupráci Turecka s Islámským státem, z jehož bojovníků se rekrutuje část imigrantů.

„Více než tři miliony syrských uprchlíků a určitě jeden milion dalších uprchlíků žije v Turecku“, řekla, a vyjádřila vděčnost za úsilí Turecka v této oblasti: „Podíváme-li se na to, jaké EU v otázkách přistěhovalectví obtíže, pak si Turecko zaslouží velkou úctu za to, co v této oblasti dělá,“ uvedla: „Protože pro uprchlíky je rozhodně lepší žít v blízkosti své vlasti, než žít v různých zemích EU.“ Nějak zapomněla na své pozvání uprchlíků do Německa.

„Tady máme, jak věřím, povinnost. A víme, jak obtížné bylo v Německu přijmout velké množství uprchlíků, jaké diskuse o tom proběhly, a proto lépe chápu, co Turecko dělá. Ale jak jsem řekla, v prosinci to bude opět problém.“

Připustila, že Německo nikdy nepůjde „proti“ Turecku, protože Ankara drží mimo Evropu čtyři miliony cizinců. Jaké sankce proti Ankaře? Není možné podpořit Ankaru, pokud jde o přistěhovalectví, a pak rozhodnout, že Turecko bude potrestáno, protože to způsobí krizi ve Středomoří.

Prvním zájmem Merkelové je udržet nelegální přistěhovalce a všechny cizince v Turecku. Turecko využívá nelegální přistěhovalce jako páku, která každý rok „vytahuje“ miliardy eur z EU. Německá kancléřka Angela Merkelová samozřejmě za účelem „pozlacení“ „pilulky“ před několika hodinami na telekonferenci s členy Evropského parlamentu a členy národních parlamentů členských států Evropské unie za německého předsednictví v Radě EU řekla dobře známé a triviální, že „bohužel pokrok“ ve vztazích mezi EU a Tureckem „nestojí za zmínku“, jak by si přála. „Ve vztazích mezi EU a Tureckem jsme vyvinuli značné úsilí. „Existuje řada překážek a obtíží, které se neustále vracejí, takže bychom měli očekávat, jak se bude debata vyvíjet v prosinci, zatím nepokročila tak, jak jsem doufali,“ řekla Merkelová.

Kancléřka Merkelová v odpovědi na relevantní otázky poslanců z Řecka a Kypru uvedla, že „Turecko se v posledních letech vydalo cestou, která vyvolává velkou kritiku, pokud jde o naše hodnoty, naše víry.“ „To, co se děje ve Středomoří, a to jak vůči Kypru, tak v otázce znovusjednocení Kypru, jakož i v otázce těžby nerostů, má velmi agresivní nebo, řekla bych, provokativní charakter, a je dobrým znamením, že loď Oruc Reis se vrátila do tureckého přístavu. Ale stále pokračují poblíž Kypru průzkumné práce. Řekli jsme, že se touto otázkou budeme znovu zabývat na prosincovém zasedání Evropské rady a přemýšlíme o tom, jak bychom na situaci zareagovali. Stane se tak 10. a 11. prosince, jak jsme plánovali, “dodala. Podle mého soudu, jde přece jen o mírný pokrok, protože otázka tureckých agresí byla v EU doposud zcela tabu.     (Čtěte na stránkách CZ 24 NEWS)


Globální Evropský průšvih narůstá a není řešen. Není to Covid, není to válka, ale co není - může být ..... Evropa má těch průšvihů hodně-viďte??? Který se dá nazvat tím hlavním??? Samozřejmě, že je důležitý úhel pohledu a tak se oprostěme od úhlů a dívejme se čistě středem, s čistou hlavou a uvažujme v reálných dimenzích. Tím největším problémem světa je současný model kapitalismu, který v kombinaci s politickým liberalismem vytváří živnou půdu pro chaos. Žádný z občanů nemá prakticky šanci chápat politické a ekonomické dění, neb co platí dnes, tak zítra už nebude pravda.

Evropa a samozřejmě s ní i Česká republika máme zásadní problém. Tím problémem je velice nízká porodnost prakticky ve všech Evropských zemích. To má za následek postupné vymírání Evropských národů, ale také tlak do ekonomického kapitalistického systému, který se potýká s nedostatkem kvalifikovaných dělníků. PŮVODNÍM ŘEŠENÍM KTERÉ MĚLO BÝT SPÁSOU BYLA MIGRACE. To by se ovšem muselo jednat o migraci řízenou a s jasnými pravidly, což předpokládá i jisté represivní postupy. Toto řešení se zvrhlo do úplného chaosu, kdy hlavní propagátorka imigrace Merkelová byla dotlačena do bodu, kdy už nevěděla, co s tím. Ukázalo se totiž, že ti imigranti pracovat nechtějí a ani neumějí, neznají jazyk a nemají vzdělání /většina/. Přitom dle původního plánu to měli být ti, kdož zacelí díry v pracovním systému a nahradí chybějící Evropany. Nyní máme po Evropě miliony migrantů, avšak nikdo vám neřekne, jak s nimi naložit. Samozřejmě by bylo vhodné je odlifrovat tam, odkud přišli, ale z toho mají politické elity strach, neb by to bylo politicky nekorektní a dle církevního náhledu nekřesťanské. Po pravdě však nejde o žádnou politickou korektnost, ale o strach. Ono je totiž těch cizáků v Evropě tolik, že kdyby se vzbouřili, tak je v jejich silách spustit občanskou válku a ta by byla nebezpečná pro všechny-papaláše nevyjímaje. Navíc by se mohlo provalit to, že kapitalistický zlořád chtěl nahradit Evropskou dělnickou třídu lacinými imigranty a to v zájmu zachování byznysu a násobení zisků.

      Za poklesem porodnosti v Evropě, která se táhne už několik desítek let nese vinu taktéž kapitalismus a to tím, že ždímá lidi až nechutně a to ze všech stran k čemuž mu jako politický nástroj napomáhá také stát. Proti této síle není možné politicky zvítězit. Tuto sílu může porazit pouze revoluce. Je tu strašák stárnutí populace a skutečně existuje, ale výklad příčin je zavádějící. Na stárnutí populace má zásadní vliv míra porodnosti, ale kapitalismus se státem svazují lidi natolik, že si každý dobře rozmyslí zda děti mít, či ne. Nízká porodnost znamená v budoucnu málo pracovních sil v ekonomice a také málo pracujících na jednoho důchodce. Proto se zvyšuje věk pro odchod lidí do důchodu. Na jedné straně nedostatek pracovních sil /otroků/ pro kapitalismus a na straně druhé zatížení státní kasy. Politiku za tímto problémem nehledejte, protože jde především o problematiku ekonomického rázu. Snad se jednou dožiji stavu, že ty nenažrané elity už budou mít konečně dost a je mi jedno jakým způsobem. Tedy zda dostanou rozum a nebo kulku.     (Čtěte na stránkách Rukojmí)


Dopis Václava Klause ministrovi zdravotnictví Janu Blatnému ..... V Praze dne 1. prosince 2020

Vážený pane ministře,

dosud jsem neměl příležitost setkat se s Vámi osobně, a je mi proto líto, že naše první vzájemná komunikace musí mít následující podobu. Přesto mi dovolte, abych Vám popřál ve Vaší nové funkci úspěch. Občanům České republiky přeji, aby měli z Vaší práce užitek. Zrovna teď je to mimořádně důležité.

Musím se ale zásadně a kategoricky ohradit proti tomu, že mne oficiální stránky Vašeho úřadu – v rubrice „Dezinformace o covid-19“ – zařazují mezi autory „výrazných výroků a silných prohlášení“, které údajně slouží k podpoře „dezinformací a konspiračních teorií.“ Žádám, abyste mi tento nepřijatelný útok vysvětlil, abyste dotyčný text nechal ze stránek Ministerstva zdravotnictví odstranit a abyste z této nehoráznosti vyvodil patřičné důsledky.

Jako ministr a člen vlády jste politikem. A jako politik máte samozřejmě nárok na své politické názory a na hodnotící soudy jiných politických názorů. Nikdy by mne nenapadlo takový nárok zpochybňovat. To patří k politice. Zde ale nejde o Váš názorový polemický soud, ale o informaci zveřejněnou na oficiální platformě ústředního orgánu státní správy České republiky.

Je nepřijatelné, aby webové stránky ministerstva sloužily k napadání, k dehonestování a k nepodloženým nařčením nejen člověka, který byl dvakrát předsedou vlády a dvakrát prezidentem republiky, ale jakéhokoli jiného občana. A je úplně irelevantní, zda ony urážlivé věty sepsali a na ministerský web vyvěsili jeho úředníci, nebo snad dokonce nějaká najatá aktivistická organizace. Oficiální stránky Ministerstva zdravotnictví jsou relevantní úřední cestou ke komunikaci s veřejností a musí být chápány jako výraz oficiálního postoje Vašeho úřadu.

Rozumím tomu, že za několik dnů strávených v nové funkci nemusíte mít přehled, co všechno se jménem Vašeho úřadu koná. Po této své informaci ale očekávám, že politováníhodnou věc napravíte a zajistíte, aby se v budoucnu neopakovala.  

Se srdečným pozdravem

Václav Klaus     (Čtěte na stránkách Institut Václava Klause)


Viktor Orbán v ringu proti Georgovi Sorosovi ..... Skandál v Evropě: premiér státu EU otevřeně vystoupil proti Sorosovi. Maďarský premiér Viktor Orbán zveřejnil programový článek, ve kterém vyzval Evropu, aby se bránila „zločinci“ Georgeovi Sorosovi a Brusel obvinil z těsné vazby na tohoto sponzora, který se snaží zlikvidovat evropské národy. Vnitřní konflikt Evropské unie se svým východním křídlem – Maďarskem a Polskem – se dále rozvíjí. Roztáčí se okolo soudních systémů obou států, které se začaly méně orientovat na Brusel a více na své vnitřní zájmy (například v otázkách migrantů a LGBT). Evropská unie pohrozila zastavit peněžní dotace pro Poláky a Maďary v případě, že jejich vlády nezmění svou politiku. Polsko a Maďarsko v odpověď zablokovaly hlasování o rozpočtu EU. A zde již přímo zasáhl americký miliardář George Soros, který je považován za velkého sponzora Demokratické strany v USA. Soros vyzval Brusel zmáčknout Maďarsko a Polsko a připravit je o dotace. Osobně to od něj schytali maďarský premiér Viktor Orbán a předseda polské vládnoucí strany Jarosław Kaczyński.

A co na to odpověděl Orbán? Ve svém článku maďarský premiér nazval Sorose zločincem, jenž svůj kapitál vydělal „díky spekulacím (a vydírání), které zničily životy miliónům lidí a celé národní ekonomiky“. „Mnozí si myslí, že by premiér neměl vstupovat do sporu s Georgem Sorosem, já jsem však nucen to teď udělat, protože v článku zveřejněném 18. listopadu na webu Project Syndicate tento spekulant a miliardář maďarského původu George Soros už otevřeně rozkazuje lídrům Evropské unie.“ Sorosovým rozkazům se maďarský lídr pokouší čelit „křesťanskou tradicí, na které byla Evropa založena“ a očividně ji staví proti hodnotám LGBT, které prosazuje Soros. Orbán se zamýšlí nad tím, že to právě křesťanství učinilo z Evropské unie společenství svobodných států, a nyní se z EU pokoušejí udělat impérium, aby ji zničili. „To právě křesťanská svoboda zajišťovala svobodu myšlenek a kultury a vytvářela přínosnou konkurenci mezi národy kontinentu. Tato velkolepá směs kontrastů dělala z Evropy po celá staletí světového lídra. Všechny pokusy sjednotit Evropu v podobě impéria zkrachovaly. Takže naše historické zkušenosti nám říkají, že Evropa bude znovu velkou, stanou-li se velikými její národy a budou se protivit všem formám imperiálních ambicí,“  píše Orbán

Soros se podle slov maďarského premiéra pokouší zlikvidovat evropské národy s pomoci imigrantů. „Sorosova síť (Soros Foundations Network), která byla spletena přes evropskou byrokracii a její politickou elitu po mnoho let pracovala na tom, aby Evropu proměnila v kontinent imigrantů… Cíle této sítě jsou zcela očividné: vytvoření polyetnických multikulturních „otevřených společností“ (odkaz na název Sorosova fondu Open Society Foundations) cestou urychlení migrace a demontáže národního rozhodování tím, že bude přijímání rozhodnutí delegováno do rukou globální elity,“ poznamenal Orbán. Také ho rozčiluje, že v době nevídané krize na pozadí pandemie Soros podněcuje EU k vnitřní válce. „Spekulant, který sám sebe nazývá filantropem, nebere ohled na zájmy evropských národů… teď navrhuje, aby se členské státy vzájemně trestaly místo toho, aby projevovaly vzájemnou solidaritu a pomáhaly si,“ prohlašuje maďarský politik. Připomíná, že „na Sorosově výplatní pásce je dlouhý seznam politiků, novinářů, soudců, úředníků a politických agitátorů, kteří se maskují jako členové veřejných organizací“. „Platí a kupuje si všechny, koho jen může a ti, které nedokáže podplatit, jsou pomlouváni, ponižováni, zastrašováni a likvidováni,“ otevřeně prohlašuje o panující situaci Orbán.

Maďarský premiér obvinil Evropskou unii, že umožňuje pracovat na území svých států síti Sorosových agentů vnucujících Evropě hodnoty, které jsou jí cizí. „Bitva za a proti novému bruselskému impériu ještě nebyla rozhodnuta. Vypadá to, že Brusel sám podléhá, ale mnohé národní státy ve svém boji pokračují. Chceme-li si uchovat svou svobodu, nesmí se Evropa poddat Sorosově síti,“ uzavřel to Orbán.     (Čtěte na stránkách iReportér)


2.12. 2020     Dnes bych rád obnovil zveřejňování článků "uvnitř" stránek. Je to přesně dva roky, co jsem tam dal poslední. Nějak nebyl čas, zmizeli přispěvatelé ... Ale teď mi bývalý spolužák Zdeněk poslal hezký text, který opravdu rád "otisknu". Zavedl jsem pro něj a pro další podobné články novou kategorii - Doba Covidová.


Policie odvlekla za ruce a za nohy invalidního důchodce od petičního stánku, protože neměl roušku! Počátek teroru předznamenává nový zmocňovací zákon, kterým se má na území České republiky zřídit novodobý zmocňovací úřad jako v Německu ve 30. letech! Centrální úřad Státní hygienické služby bude moci úkolovat policii a ozbrojené složky proti občanům České republiky, bude moci omezovat lidi na svobodách, bude je moci zadržovat, sledovat, špehovat, očkovat, izolovat a bude mít právo zavřít české školy jako nacisté v roce 1939! ..... Situace v České republice začíná připomínat počátky nástupu nacismu ve 30. letech minulého století v Německu. Pod záminkou vylhaného příběhu o rouškách a virové nákaze dochází k brutálnímu potlačování lidských práv, což dnes v Praze vyvrcholilo brutálním útokem proti důchodci [1], který byl odvlečen od petičního stánku kvůli tomu, že neměl nasazenou roušku. Během protestní akce jeden z majitelů restaurací otevřel hospodu a na místě vznikl petiční stánek. Na základě udání ženy z protějšího domu, která zavolala policii, došlo k výměně názorů mezi policisty a majitelem restaurace, přičemž policie si všimla, že zmíněný důchodce nemá roušku. Tu si odmítl nasadit a policisté jej nakonec povalili na zem a za ruce a za nohy ho odnesli do služebního auta.

Muž se stal učebnicovým příkladem oběti omezené na lidských právech, protože nikdo nesmí být podle Charty lidských práv OSN [2] podle čl. 5 vystaven ponižujícímu zacházení, což odvlečení za ruce a za nohy z ulice kvůli tomu, že člověk nemá ponižující roušku, jednoznačně je. V současné době toto omezování občanských práv a svobod probíhá na základě Nouzového zákona, který omezuje občanské svobody pod záminkou jakéhosi ohrožení společnosti, kterou nikdo nedokáže určit.

Český statistický úřad dodnes neví, kolik v ČR umírá lidí na Covid, nebo s Covidem, nebo na něco jiného, protože statistiky si ČSU dopisuje do grafů zpětně i za několik měsíců [3], takže v ČR panuje stav naprostého chaosu a dezinformační atmosféry, protože i lékaři v nemocnicích tvrdí, že na lůžkách leží lidé, kteří na nich nemají co pohledávat, protože normálně v minulých letech by s respiračními obtížemi leželi doma. Ovšem ředitelé vyhrožují lékařům vyhazovem, protože covidové postele sypou nemocnicím od pojišťoven obrovské, naprosto nevýslovně obrovské a pohádkové zisky, na kterých nemocnice rýžují mamutí peníze jako nikdy předtím za posledních 31 let.

Jenže, pod zástěrkou virové krize se na konci roku 2020 schyluje v ČR k děsivé události. Vláda Andreje Babiše chce totiž ve zkráceném řízení a s polovičním obsazením poslanecké sněmovny narychlo protlačit nový zmocňovací zákon [4] na vznik Centrálního úřadu Státní hygienické služby. Když se podíváme, jaké má mít pravomoci, doslova se zastaví člověku dech a hodiny spadnou ze zdi. Jedná se totiž doslova a do písmene o českou obdobu nacistického Zmocňovacího úřadu Říšské vlády, který poté delegoval výkon moci na Sicherheitsdienst a byly na něj zmocňovacím dekretem převedeny pravomoci přijaté usnesením Říšského sněmu v Norimberku, tedy výkon Norimberských zákonů o rase a krvi.

Babišova vláda chystá zmocňovací zákon pro ovládnutí policie a armády podle vzoru Zmocňovacího úřadu Říšské vlády

Centrální úřad Státní hygienické služby bude ve stejné pozici jako Zmocňovací úřad Říšské vlády, protože úřad bude ovládat policii a armádu, resp. bude pověřovat tyto dvě silové složky výkonem zmocňovacího práva, které úřadu propůjčuje zákon. Abyste pochopili, čeho se vláda Andreje Babiše snaží dopustit, je uchopení moci v zemi skrze přenesení kontroly nad silovými složkami na zmocněný subjekt, v tomto případě na ministerstvo zdravotnictví a jeho hygieniky, kteří budou moci potom volně a bez omezení těmito silovými složkami manipulovat, a to v normálním stavu, v normálním právním prostředí, aniž by byl vyhlášen nad územím Nouzový stav.

Andrej Babiš se svým poradcem Romanem Prymulou

V normální občanské společnosti tak bude moci úředník na ministerstvu usoudit, že tam a tam v tom podniku nebo ve městě se zhoršila epidemiologická situace a pověří armádu a polici omezováním občanských práv. Policie a armáda na základě zmocnění tak bude moci vyhlásit zákazy vycházení v daných hodinách. Bude moci zatýkat lidi v těchto časech na ulici. Bude moci nařídit zavření obchodů, podniků, restaurací, provozoven, kin, divadel, stadionů, ale i škol na všech stupních. Nacisté v roce 1939 nechali otevřené alespoň ty základní.     (Čtěte na stránkách AENews)


Pozor: zákeřná novela zákona o ochraně veřejného zdraví  .....  Od 27. 11. 2020 je v aplikaci oDok, kde jsou zveřejňovány návrhy zákonů, k dispozici další perla. Po návrhu zákona o očkování proti Covid, který jistě brzo dostanou na stůl poslanci, tu máme novelu zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, která má dát v případě epidemie minsiterstvu neuvěřitelné pravomoce. Z ministra se tak prakticky stane neomezný vládce nad všemi nevolníky (dříve označovanými jako „občané“) v jeho zemi.

Na jaře se vláda pokusila prosadit velmi podobnou novelu. O té jsme psali zdeTehdy advokát Tomáš Sokol řekl, že něco takového střízlivý poslanec neodmávne. No, nevím, dnes víme, že odmávnou kde co (zda jsou u toho střízliví, to netuším).

Novela je k dispozici zde.

V novele se navrhuje, aby klíčový § 69 zněl:

Mimořádná opatření při epidemii a nebezpečí jejího vzniku

 (1) Mimořádnými opatřeními při epidemii nebo nebezpečí jejího vzniku jsou

a) zákaz nebo omezení výroby, úpravy, úschovy, dopravy, dovozu, vývozu, prodeje, distribuce a jiného nakládání s potravinami a dalšími výrobky, kterými může být šířeno infekční onemocnění, popřípadě příkaz k jejich zničení,

b) zákaz nebo omezení styku skupin fyzických osob podezřelých z nákazy s ostatními fyzickými osobami, zejména omezení cestování z některých oblastí a omezení dopravy mezi některými oblastmi,

c) omezení veřejné dopravy nebo stanovení podmínek jejího provozování nebo používání,

d) zákaz nebo omezení výroby, úpravy, dopravy a jiného nakládání s pitnou vodou a vodami užívanými k účelům podle § 6a a 6d, zákaz používání vod ze studní, pramenů, vodních nádrží, rybníků, potoků a řek,

e) příkaz k provedení ohniskové dezinfekce, dezinsekce a deratizace na celém zasaženém území; ohniskovou dezinfekci, dezinsekci a deratizaci provede zdravotní ústav (§ 86 odst. 1), stanoví-li tak rozhodnutím příslušný orgán ochrany veřejného zdraví; v takovém případě jsou fyzické osoby, podnikající fyzické osoby a právnické osoby povinny vytvořit podmínky pro provedení ohniskové dezinfekce, dezinsekce nebo deratizace stanovené rozhodnutím příslušného orgánu ochrany veřejného zdraví a strpět provedení ohniskové dezinfekce, dezinsekce nebo deratizace v termínu stanoveném tímto rozhodnutím; náklady na tuto ohniskovou dezinfekci, dezinsekci a deratizaci provedenou zdravotním ústavem jsou hrazeny ze státního rozpočtu,

f) mimořádné očkování a preventivní podání jiných léčiv (profylaxe),

g) příkaz poskytovatelům zdravotních služeb vyčlenit lůžka, věcné, technické nebo personální kapacity ve zdravotnických zařízeních,

h) příkaz k vyčlenění objektu v majetku státu, kraje nebo obce k izolaci fyzických osob nebo jejich karanténě,

i) uzavření nebo omezení provozu zdravotnických zařízení, zařízení sociálních služeb, zařízení pro výchovu a vzdělávání a dalších provozovatelů zařízení uvedených v § 7 odst. 1, zotavovacích akcí, ubytovacích zařízení nebo provozoven stravovacích služeb nebo stanovení podmínek pro jejich provoz,     (Dále čtěte na stránkách AC24)


Vakcínu lidé na výběr nedostanou. Očkování může být podmínkou pro některé služby ..... Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) nepředpokládá, že by bylo možné, aby si každý vybral, které očkovací látce dá přednost. Pakliže budou „vakcíny srovnatelné“, lidem by to mělo být jedno. Osvětovou kampaň, jak motivovat poměrně skeptické obyvatelstvo ČR k očkování, ještě resort finišuje. Hlavní hygienička Jarmila Rážová také naznačila, že bez očkování proti koronaviru či pravidelného testování možná nebude možné využít některých služeb.

Česká republika má od tří výrobců zajištěno dostatek dávek pro 5,5 milionu lidí. Dostupnost tří typů vakcín ovšem neznamená, že si budou moct lidé volně vybrat, které dají přednost. Na některých místech bude dostupná očkovací látka třeba jen od jednoho z domluvených výrobců, to se bude odvíjet především od způsobu distribuce a skladování. Sérum of Pfizeru a BioNTechu se například musí skladovat při minus 70 stupních Celsia, což může být bez adekvátní výbavy problém pro jednotlivé ordinace.

Nicméně podle Blatného bude podstatné, aby očkovací látky měly srovnatelné vlastnosti, lidem by tak mělo být lhostejné, jakou vakcínu dostanou. „Nepředpokládám, že bude možno, aby si každý vybral, kterou vakcínu chce. Neumím si představit, na základě čeho by si vybíral. U lékaře si také nemůžete vybrat lék. Dostanete ten, který je potřeba, který je adekvátní,“ dodal Blatný.

Jednotlivé vakcíny, které si Česko objednalo, se ovšem liší procesem výroby i samotným fungováním, na což upozorňovali experti již v uplynulých týdnech. Například vakcinolog Marek Petráš, který vedl vědecký tým pro vývoj české verze vakcíny, by dal přednost séru z laboratoří britsko-švédské společnosti AstraZeneca. Ta je dle jeho názoru vyvíjena zavedenými metodami, zatímco u RNA vakcíny, na k níž pracují farmaceutické firmy Pfizer a BioNTech, jde o poměrně překotnou techniku, u níž je obtížné odhadnout případné dopady, řekl v DVTV. Na principu mediátorové RNA funguje i vakcína od Moderny.

Očkování povinné nebude, na cestování ale možná bude třeba

Na konto očkování se vyjádřila také hlavní hygienička Jarmila Rážová. Pro server iDnes.cz uvedla, že očkování považuje za nejspolehlivější ochranu. Neočkovaného člověka ovšem mohou v budoucnu čekat omezení, ačkoliv by hygienička zvolila jinou formulaci. „Cílem je opačný model. Kdo bude očkovaný, bude moci bez absolvování testů využívat služeb, které by jinak mohl využít pouze při pravidelném opakovaném testování,“ řekla serveru bez upřesnění, o které služby by mohlo jít.

Nejčastěji se v souvislosti s možnými omezeními mluví o tzv. vakcinačních pasech, a to i na úrovni Evropské unie. Pasy, které by potvrzovaly očkování proti covidu-19, by mohly znatelně ulehčit cestování ve světě a nahradily by nutnost negativního testu či povinné 14denní karantény po příletu do destinace. K takové formě potvrzení se přikláněl například bývalý ministr zdravotnictví a vakcinolog Roman Prymula. Podle Blatného ale očkování ani vakcinační pasy nebudou povinné. Navíc se zde neberou v potaz lidé, kteří již covid prodělali a mají tedy v těle protilátky.

Některé asijské státy i tak debatují, zda nezavést očkování proti koronaviru jako podmínku pro vstup do země. Australské aerolinky Qantas již minulý týden daly najevo, že by chtěly v budoucnu požadovat od pasažérů mezinárodních letů očkování. Podle šéfa společnosti Alana Joyce bude vakcína nezbytností pro cestování mezi zeměmi a očekává, že podobný přístup zvolí i další přepravci.

Strategie ani kampaň nejsou ještě hotové ... Zatím je na stránkách resortu zdravotnictví dostupná obecná očkovací strategie ze září letošního roku. Tu by měl nahradit podrobnější plán, podle něhož se bude odvíjet i logistika či „jízdní očkovací řád“. Pořadí jednotlivých skupin obyvatel má předložit Blatný na jednání vlády příští pondělí. Zřejmě bude nejdřív počítat s lidmi s chronickými onemocněními, seniory, zdravotníky nebo lidmi pracujícími v kritické infrastruktuře státu.

Co se týče osvětové kampaně, Blatný i Rážová potvrdili, že práce na ní pomalu finišují a brzy by mělo dojít k jejímu spuštění. Česká republika se řadí ke skeptičtější části Evropy, proti covidu-19 by se nechalo očkovat 36 % lidí. Naopak 46 % o tom neuvažuje a zhruba pětina není ještě rozhodnuta, vyplynulo z průzkumu National Pandemic Alarm, který provedla 30. října až 2. listopadu firma European National Panels. Vnímání vakcín ztěžují také četné dezinformace a fake news.     (Čtěte na stránkách Echo24)


Krabicové mléko bez laktózy od slovenské firmy je pozitivně testované na COVID-19 pomocí antigenového stěrového testu z lékárny! Kvůli těmto šmejdovským testům přitom zavřel slovenský premiér do karantény všechny Slováky, kteří se nechtěli nechat dobrovolně otestovat! A více jak 3 miliony Slováků s údajně negativními testy potom měly pocit, že jsou zdraví a v pohodě! Dlouhodobé nošení roušek maže v lidském těle záznamy v imunitním registru a vzniká syndrom ztráty kolektivní imunity! ..... Slovenskem otřásá další z řady neuvěřitelných skandálů. Postarala se o to jedna dvojice Slováků, kteří na Facebook zavěsili video [1] s pokusem, jestli je pravda, že bezlaktózové mléko je pozitivně testováno antigenovými stěrovými testy na Covid-19. Informace se jako první již před 3 týdny objevila v USA, poté se začala šířit na německých webech, především na diskusních fórech a na alternativě, Facebook komentáře a videa s pokusy na mléku a dalších potravinách okamžitě maže, ruší účty a profily, ovšem tento slovenský pokus na Facebooku zatím stále je, video jsme však přesto pro jistotu zálohovali, protože dlouho u Zuckerberga nevydrží.

Žena na videu zakoupila bezlaktózové plnotučné mléko slovenské firmy Rajo, jedná se o mléko v krabici o objemu 1L s označením Lakto Free. Žena na videu používá standardní antigenový test zakoupený v místní slovenské lékárně, nejedná se tedy o nějaký pochybný test odněkud z internetu. Podle upozornění čtenářů se jedná o čínský test firmy Zhejiang Orient Gene Biotech Co., Ltd. prodávaný v EU a s čínským prohlášením o shodě. Držitel registračního rozhodnutí pro EU je samozřejmě neznámý. Test je prodávaný na Slovensku na webu se zdravotními pomůckami [2], ale i v dalších zemích EU.

Žena na videu rozbalí test, stěrovou tyčinku namočí do sklenice s mlékem, a poté tyčinku vyjme a ponoří do plastové zkumavky s aktivační tekutinou. Následně do testovací podložky kápne několik kapek ze zkumavky. Po několika sekundách se objeví jedna čárka s označením T, která určuje funkčnost testu, že není poškozený a reaguje správně, a po chvíli se jasně vykreslí i druhá čárka s písmenem C, která označuje samotnou pozitivitu testu.

Bezlaktózové mléko Rajo tak minimálně v tomto testu způsobuje falešný výsledek testu. Jenže, představte si, kolik lidí na Slovensku pije bezlaktózové mléko, a kolik lidí se napilo tohoto mléka předtím, než před několika týdny šli na “dobrovolné” celoplošné testování. Pokud se dotyčná osoba předtím napila bezlaktózového mléka, velmi pravděpodobně ji test vyšel pozitivně, protože v nosohltanu zůstávají tuky, proteiny a další látky z potravin a nápojů až 2 hodiny po konzumaci. Pokud byl stěr během celoplošného testování proveden na osobě krátce po vypití mléka, byla otestována pozitivně.

VIDEO: Testy falešně hlásily pozitivitu na tropickém ovoci už na jaře, teď je to dokonce i mléko bez laktózy

Potvrzují se tak šokující informace z jara tohoto roku, v květnu jsme přinesli informace [3], že prezident Tanzanie svolal tiskovou konferenci, že tým jeho laborantů ho informoval, že testy dodané do země z Číny testují pozitivně kozy, ptáky a dokonce i tropické ovoce papaya. Prezident proto oznámil, že země už žádné tyto testy z Číny objednávat nebude. Nyní se ale ukazuje něco mnohem děsivějšího, že na Slovensku se v lékárnách prodávají testy, které hlásí pozitivitu už i na bezlaktózové mléko, a to už není legrace. To je totiž potravina, kterou kupují stovky tisíc lidí, kvůli zdraví nebo v rámci racionální výživy, a pokud test hlásí pozitivitu na obyčejné mléko bez laktózy, můžeme se jenom dohadovat, na jaké další potraviny nebo stopy po těchto potravinách může test falešně reagovat.

Stěrové antigenní testy jsou vysoce a brutálně nespolehlivé a tento pokus na videu prostě dokazuje, že celoplošné testování je naprostý nesmysl, protože tyto testy reagují falešně na spoustu kyselin v potravinách, které dosud nebyly zmapovány, zatím se ví o citrusových plodech některých druhů, nově se ví o bezlaktózovém mléku, hovoří se o kečupu, o hořčici, nealkoholickém pivu, do redakce jsme dostali informace o mletém máku, který prý rovněž vyvolává pozitivní testy u některých antigenních testů, nezkoušeli jsme to v redakci a nevíme, jestli je to problém všech antigenních testů, nebo jenom od některých výrobců.

Andrej Babiš má šanci plošné testování v ČR na základě těchto nových zjištění zrušit, ještě je čas!     (Čtěte na stránkách AENews)


Hledají se zájemci o očkování, které způsobuje tu nemoc, proti které má účinkovat ..... Jak říká David Icke, nové vysvětlení slova „šílenství“ je nechat si píchnout kterékoliv Gatesovo očkování. Jen si představte, zde se jedná o virus, který ještě nikdo neviděl a nikdo neizoloval. Je to virus, který tím pádem může existovat, ale také nemusí. A my se necháme očkovat něčím, co bylo splácnuto dohromady během extrémně krátké doby a nebylo nikdy řádně vyzkoušeno? Kdy byli namísto zkušebních králíků na testování použiti lidé a tito měli těžké komplikace a dokonce jeden z nich zemřel? Kdy lékaři sami varují, že vedlejší účinky tohoto očkování jsou obtížné, protože ve skutečnosti očkování způsobuje to, proti čemu bylo vyvinuto – chřipku a ještě mnoho jiného. Kdy firma, která tato očkování vyvinula má dlouhou historii ubližování lidem svými léky a v současné době platí miliardy dolarů těmto postiženým. Kdy další firma, vyvíjející toto očkování ještě za dobu své existence nepřišla s žádným jiným očkováním, které by bylo použitelné a prodejné. A všecky tyto farmaceutické firmy byly učiněny imunní proti jakémukoliv soudnímu stíhání v případě ublížení na těle jejich očkováním. A aby tomu dodali korunu, tak zkoušejí jejich očkování nanutit na každého člověka po celé planetě.

Nechali byste se opravdu něčím takovým očkovat?

Ovšem po zkušenostech s dnešními zločinnými opatřeními proti tak zvané koroně, které na nás vláda uvalila – může existovat někdo, kdo ještě věří, že vláda má na mysli naše dobro? Že nás chce ochránit od nějakého viru zvaného korona, když se předtím vůbec nezajímala o ničení našeho zdraví a našich polí Roundupem a jinými jedy, když nás nechala shora postřikovat těžkými kovy a chemií v podobě chemtrails? Když nás nechala okupovat fašistickou Evropskou unii a dovolila navozit do celkem pokojné země hordy rušivých a ničivých elementů od bůhvíkud? Může za těchto podmínek existovat někdo, kdo ještě věří, že taková vláda má na mysli dobro svých občanů?

Nové očkování má své problémy

Nové očkování se skládá ze dvou částí, které má každý dostat v několika dnech po sobě. Zdravotní personál se obává, že ti, kteří dostanou první dávku, se nedostaví pro tu druhou, protože následky prvního očkování jsou velice nepříznivé. Někteří zdravotníci se zasazují o to, aby očkovaní byli varováni, že jim nebude ani trochu dobře, když do sebe dostanou něco, co ještě nebylo schváleno pro použití na lidech.

Ti, kteří již očkováni byli hlásili bolesti hlavy, horečky a jiné příznaky, ne nepodobné chřipce! Ovšem tyto po několika dnech zmizí samy od sebe. Pravda, chřipka taky zmizí po několika dnech sama od sebe.

Další problémy s novým očkováním

Dr. Judy Mikovits má na tato nová očkování velmi vyhraněný názor a varuje, že během asi 40 let může zabít 50 milionů Američanů a samozřejmě i značné množství Evropanů. Očkování, které vyprodukovali jak Pfizer tak Moderna musí být chlazeno na mínus 70°C a může mít daleko silnější smrtící účinky, než bylo původně odhadnuto. Důvod pro takové podchlazení je ten, že očkovací látka obsahuje nanočástice, které doručují buňkám chemikálii, zvanou polyetylen glykol (PEG). Použití této látky ve zdravotnictví je zpochybňováno kvůli dobře známým škodlivým vlivům na imunitní systém, včetně schopnosti vyvolat těžkou alergickou reakci, která může být i smrtelná. A jako všecky dnešní farmaceutické léky, má PEG ještě celou škálu dalších škodlivých vlivů.

Asi 7 z 10 Američanů již mají přecitlivělost na PEG, takže jejich reakce na toto očkování může být velmi silná a životu nebezpečná a přitom očkování u nich nedocílí požadovanou účinnost. Jestliže bude toto očkování odsouhlaseno k použití na lidech, pak můžeme očekávat katastrofální výsledky, jak říká Dr. Mikovits.

Lipidy nanočástic způsobují přehnané zánětlivé odezvy v těle, které se projevují těžkými následky, spojenými často s pobytem v nemocnici a mnohdy i smrtí. Tyto částice jsou použity proto, aby obalily mRNA (cizí viry), ochránily je před degradací a byly nápomocny v doručení účinné látky do buněk. Zároveň tyto lipidy vyburcují imunitní systém na maximum, za účelem vyprodukování protilátek. Podle zkoušek na lidských dobrovolnících, tato očkování vyvolala zápornou reakci u 100% všech očkovaných.

A proč Moderna a Pfizer používají mRNA v očkování? Je to za účelem pokusu o přeprogramování našeho vlastního DNA na něco jiného? Zatím není jisté na co nás chtějí přeprogramovat, protože to celé je pokus. Ovšem soudě podle současné situace, to určitě nebude nic co bychom kdy my sami chtěli. Ti, kteří jsou proti očkování říkají, že když ne okamžitá změna DNA, tak sterilizace očkovaných je jistá.

Očkování AstraZeneca nepotřebuje chlazení, protože nepoužívá mRNA na přeprogramování lidského organismu. Toto očkování používá na vyvolání imunitní reakce tkáň z potraceného čtrnácti-měsíčního bílého chlapečka. Tento cizí, neslučitelný přídavek má vyvolat paniku, proti které se imunitní systém začne bránit.     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


DALŠÍ ZRŮDNÉ PLÁNY EVROPSKÉ UNIE ..... Zásadním problémem většiny Evropanů je fakt, že stále ještě věří, že EU byla založena pro jejich dobro. Přitom jde jen o pokračování plánů 3. říše, tedy o jakousi 4. říši. Vnímavý člověk již pochopil, že tím, v jehož zájmu tento moloch funguje, jsou především nadnárodní korporace, většinou ve vlastnictví tzv. globalistů. EU je plně založena na korupci. Korumpuje všechny na ni napojené politiky, tedy především eurokomisaře, ale také desetitisíce úředníků či osob na EU napojených na národních úrovních. Mimo uvedených pak korumpuje i všechna mainstreamová média, politické neziskovky a všechny, kdo z EU berou dotace.

Tento moloch si vlastně podplácením značného počtu občanů zajistí jednak dostatek voličů pro EU poplatné strany, protože ty pak volí nejen ti, kdo jsou Bruselem přímo korumpováni, ale také jejich příbuzenstvo. Média a politici ve službách Bruselu jsou pak na straně propagandy. Pak není divu, že se po celé EU masově volí strany, které spolu s EU nezastřeně nebo potají podporují masovou muslimskou invazi i všechny další aspekty ideologie, která je EU šířena.

Proto mne neudivují všechny totalitní kroky, k nimž postupně tento moloch přistupuje. Zcela jasně je hlavním zadáním EU likvidace národních států a národů cestou totální globalizace. Aby šla tato globalizace hladce, je zapotřebí Evropu rozvrátit, přičemž hlavním nástrojem je současná uměle vyvolaná hospodářská krize a s ní souběžně stále okatěji podporovaná islamizace, sloužící k rychlejšímu rozvrácení jednotlivých zemí.

Nyní se rozhodl tento totalitní spolek učinit další kroky nejen k jedné velké globalizované Evropě, ale zřejmě k jakési “světovládě” ve spojení s USA pod vedením Deep state, jenž beztak celou EU ovládá.

Předseda Evropského parlamentu David Sassoli představil vizi vedoucích představitelů EU týkající se budoucího směřování Unie, která předpokládá další centralizaci, zrušení práva veta, centrální  ministerstvo financí a trvalé přerozdělování dluhů.

Plány předložené Sassolim jsou v rozporu s těmi vládami, které usilují o větší suverenitu v EU (což je nyní pouze Maďarsko a Polsko), ale jak daleko chce Sassoli zajít při přetváření Evropy?

rozhovoru zveřejněném na svých internetových stránkách Sassoli dále uvedl, že by bylo nutné reformovat zakládající smlouvy, aby se změnila celá vláda EU.

“Za prvé je nutné, aby se odstranilo právo veta jednotlivých vlád, anachronický nástroj, protože v dnešní době jsou potřebná rychlá rozhodnutí, a to i ve prospěch občanů a samotných vlád. Potřebujeme nové přesuny pravomocí, nebo spíše pravomocí, z národních států do Unie,” prohlásil předseda Evropského parlamentu.

Sassoliho návrhy, které by v podstatě představovaly Spojené státy evropské, představují jasnou hrozbu pro země jako Polsko, Maďarsko a některé další státy v celé EU.

Maďarsko a Polsko v současné době využívají svého veta k tomu, aby zabránily úsilí Evropského parlamentu a Evropské rady o vázání finančních prostředků EU na otázky právního státu. Maďarsko i Polsko se obávají, že pokud bude EU ve svém úsilí úspěšná, umožní to Unii účinně kontrolovat vlády členských států prostřednictvím sankcí. Pro konzervativní vlády by liberální většina v institucích, jako je Evropský parlament, byla otevřena provádění politiky přistěhovalectví s otevřenými hranicemi, dalšímu zavádění liberálních hodnot ve vzdělávání a společnosti a prosazování multikulturalismu v těch zemích, které se mu až dosud vzpíraly.     (Čtěte na stránkách Vox Populi)


“České” politické elity se do očkování proti Covid-19 nehrnou. Babiš má prý jinou imunitu, Prymula si vakcínu sám vybere… Ví snad místní “elity”, co vakcína skutečně způsobuje? ..... Kdyby byla vakcína proti koronaviru skutečně tak neškodná, jak “české” politické a odborné elity tvrdí, pak by asi Babiš (ten má prý dokonce “jinou” imunitu a tak vakcínu asi nepotřebuje), Hamáček, Fiala, Bartoš, Prymula, Maďar s rodinami atd. stáli ve frontě na vakcínu jako první. Sami by veřejně prohlašovali, že se nechají naočkovat jako první. Nic takového nevidíme. Jediný, kdo se veřejně přiznal k očkování je “obchodní zástupce farmaceutických firem” a bývalý ministr zdravotnictví R. Prymula. Prymula ale uvedl, že si vakcínu “vybere” sám. Jinými slovy obyčejný český akum dostane tu globální vakcínu od firem BioNtech/Pfizer a Prymula si nějakou jinou vakcínu (nejspíš ale žádnou) sám vybere. Stejně “laxní” zájem o vakcínu do vlastního těla a svým bližním vidím i u dalších evropských leaderů. Žádá snad vakcínu do své paže B. Johnson, nebo A. Merkelová, nebo E. Macron? Nic takového se neděje.

To mě nutí položit si otázku, proč se to děje? Ví snad tihle výtečníci, co vakcína skutečně způsobuje. Nebo znají cíle a cynismus “nejstarší globální mafie” světa, které posluhují?

Pro mě je to další důvod, proč tuhle pochybnou vakcínu odmítnout!

Když to udělá 10 mil. obyvatel ČR, tak co s námi nadělají? Přijede Soros a Rothschildem a budou společně s Babišem chytat lidi na ulici a násilím je očkovat?! Nebo se toho chopí červený svetr s pirátem Bartošem? Nezapomeňte, že tyhle české politické “elity” se nás bojí víc, než svých zahraničních pánů. Odpor má smysl. Stačí si připomenout masový odpor proti přísunu “uprchlíků”. Statisícové petice, deseti tisícové demonstrace… a proimigrantská vláda Sobotka/Babiš musela alespoň formálně přísun Imigrantů odmítnout (a musí se dít tajně). S koronavirem to je podobné.

P.S. Korunu tomu nasadil “slovenský” premiér Matovič, ten původně sliboval, že si vakcínu nechá píchnout jako první s celou rodinou, ale teď už tvrdí, že si jí nechá píchnout jako poslední.. rozuměj NIKDY!     (Čtěte na stránkách Česká věc)


Lži jsou šířeny masivní mediální dezinformační kampaní. Globální světový převrat? Přivlastňování bohatství superbohatými. Druhá vlna, vakcína a „Velký reset“ ... Lži jsou šířeny masivní mediální dezinformační kampaní. 24/7,  Neustálé a opakující se „Covid test, test, test“ za posledních deset měsíců. … Je to proces sociálního inženýrství. 

Celá ekonomika je v krizi. Obchody, bary a restaurace jsou úspěšně navedeny do bankrotu. Mezinárodní cestování je omezeno. Ulice jsou prázdné. V několika zemích jsou bary a restaurace povinny přijímat jména a kontaktní informace „ na podporu účinného sledování kontaktů “.

Svoboda slova je potlačena. Omezení ekonomik je podporováno dezinformacemi médií, online cenzurou, sociálním inženýrstvím a strachem.

Lékaři, kteří zpochybňují oficiální příběh, jsou ohroženi. Ztrácejí práci. Jejich kariéra je ničena. Ti, kdo se staví proti nařízení vlád, jsou kategorizováni jako „asociální psychopati“: 

Přijměte „velkou lež“ a jste ihned označeni jako „dobrý člověk“ s „empatií“, který rozumí pocitům druhých.

Mějte výhrady týkající se … sociálního distancování a nošení roušek, a ihned budete označeni (podle „vědeckého názoru“) jako „bezcitný a prolhaný psychopat“.

Google uvádí na trh Big Lie. Názory předních vědců, kteří zpochybňují roušky nebo sociální distancování se „mažou“: „YouTube nepovoluje obsah, který neodpovídá tomu jednomu správnému názoru, maže se obsah jenž  je v rozporu se Světovou zdravotnickou organizací (WHO), včetně metod prevence,  léčby nebo diagnostiky COVID-19 a způsobů přenosu COVID-19. “

Říkají tomu „kontrola faktů“.

11. března 2020: Hospodářská deprese. Globální světový převrat? ... Pandemii zahájila WHO 11. března 2020, což vedlo k blokování a uzavření národních ekonomik 190 (ze 193) zemí, členských států OSN. Pokyny pocházely shora, z Wall Street, ze Světového ekonomického fóra, z miliardářských nadací. Tento ďábelský projekt je korporátními médii neformálně označován jako „humanitární“ pomoc. „Mezinárodní společenství“ má „odpovědnost za ochranu“ (R2P). Nevolené „partnerství veřejného a soukromého sektoru“ pod záštitou Světového ekonomického fóra (WEF) přišlo zachránit 7,8 miliardy lidí na planetě Zemi. Uzavření globální ekonomiky je prezentováno jako prostředek k „zabití viru“.

Zní to absurdně. Uzavření reálné ekonomiky planety Země není „řešením“, ale spíše „příčinou“ procesu celosvětové destabilizace a ochuzování.

Světové hospodářství v kombinaci s politickými, sociálními a kulturními institucemi je základem pro „reprodukci skutečného života“: příjem, zaměstnanost, výroba, obchod, infrastruktura, sociální služby. Destabilizace ekonomiky planety Země nemůže představovat „řešení“ boje proti viru. Aleje to vnucené „řešení“, v které chtějí, abychom věřili. A to je to, co dělají.

„Ekonomická válka“ ... Destabilizace národních ekonomik více než 190 zemí jedním jediným úderem je aktem „ekonomické války“. Tato ďábelská agenda podkopává suverenitu národních států. Chudí lidi na celém světě. Vede to ke spirále globálního dluhu denominovaného v dolarech.

Hnací silou jsou silné struktury globálního kapitalismu, velké peníze spojené s inteligencí a vojenským aparátem. Díky pokročilým digitálním a komunikačním technologiím je blokování a ekonomické uzavření globální ekonomiky v historii světa bezprecedentní.

Tato současná intervence ve 190 zemích odchyluje demokracii. Podkopává svrchovanost národních států na celém světě, aniž by bylo nutné provádět vojenské zásahy. Jedná se o pokročilý systém ekonomické války, který zastiňuje další formy války, včetně konvenčních (iráckých) divadelních válek.

Lockdowny využívají lži a podvody k tomu, aby se nakonec zavedl celosvětový totalitní režim s názvem „Globální správa“ (od nevolených úředníků). Podle slov  Davida Rockefellera:

„… Svět je nyní propracovanější a připravenější pochodovat směrem  ke světové vládě.“ Nadnárodní suverenita intelektuální elity a světových bankéřů  je jistě výhodnější než  národní autourčení uplatňované v minulých stoletích . “ (citováno  Aspen Times , 15. srpna 2011, zvýraznění přidáno)

Scénář globálního řízení ukládá agendu sociálního inženýrství a ekonomické shody.

„Představuje rozšíření neoliberálního politického rámce uvaleného na rozvojové i rozvinuté země.“ Spočívá v sešrotování „národního sebeurčení“ a ve vybudování celosvětového propojení  proamerických proxy režimů  ovládaných  „nadnárodní suverenitou“  (světová vláda) složenou z předních finančních institucí, miliardářů a jejich filantropických nadací. “(Viz Michel Chossudovsky,  Globální kapitalismus, „světová vláda“ a korona krize , 1. května 2020).

Simulace pandemií ... Rockefellerova nadace navrhuje použít plánování scénářů jako prostředek k provedení „globální správy“. (Další podrobnosti viz  Michel Chossudovsky, 1. května 2020 ). V Rockefellerově zprávě z roku 2010 s názvem  „Scénáře pro budoucnost technologického a mezinárodního rozvojového prostoru“  jsou zvažovány scénáře globálního vládnutí a opatření, která je třeba přijmout v případě celosvětové pandemie. Zpráva konkrétněji předpokládá  (str. 18)  simulaci  scénáře Lock Step  zahrnujícího  globální virulentní kmen chřipky. Zpráva společnosti Rockefeller z roku 2010 byla zveřejněna bezprostředně po pandemii prasečí chřipky H1N1 v roce 2009.

Další důležitá simulace byla provedena 18. října 2019, necelé 3 měsíce před identifikací SARS-2 na začátku ledna 2020.

Akce 201  se konala pod záštitou Centra zdravotní bezpečnosti Johnse Hopkinse, sponzorovaného Nadací Billa a Melindy Gatesových a Světovým ekonomickým fórem.     (Čtěte na stránkách Nejvíc info)


Česká vláda se rozhodla změnit ČR v totalitní stát. Tohle čeká každého občana ..... V Poslanecké sněmovně prošla novela telekomunikačních zákonů, která dala vojenské kontrarozvědce neuvěřitelné pravomoci. Bez souhlasu soudu bude moci vojenská tajná služba hromadně sbírat veškerá data o českých občanech a jejich komunikacích. Informaci přinesl iDnes. Týkalo by se to sběru a shromažďování veškerých emailů obyvatel ČR, které odešlou ze svých zařízení.

Udělejte to jednou a navždy se zbavíte bolesti kolen Ortezan 96letý bylinkář radí čistit cévy doma. Recept je jednoduchý Friocard Hlavní protivník diabetu byl objeven! Сukr okamžitě klesne na 3.8 Dialine 2 skleničky denně čistí vaše krevní cévy lépe než drahé pilulky Detonic Dále by docházelo ke kolekci všech SMS zpráv odeslaných z mobilních zařízení. Operátoři mobilních sítí a poskytovatelé internetu by byli povinni do svých sítí nainstalovat tzv. black boxy, resp. černé schránky, které by archivovaly veškerá protékající data a následně je třídily pomocí algoritmu na tzv. „Big Data“, což je nové odvětví v IT, které se zabývá hromadným zpracováním obrovských dat. Mělo by tedy jít o stejný systém špehování občanů, který probíhá v USA v rámci programů XKeyScore a Prism, které odhalil Edward Snowden.

Redakce AE News získala k celé kauze výbušné interní informace z blízkosti bezpečnostních složek a je velice alarmující, že sběr dat a jejich analýzu by měla zajišťovat infrastruktura americké firmy Oracle, která spolupracuje s americkou agenturou pro národní bezpečnost (NSA) na realizaci programů XKeyScore a Prism v USA. Vyvstává tady hned dvojí riziko. Kromě toho, že je naprosto skandální, že po 27 letech od revoluce se z České republiky stane totalitní stát špehující veškerou soukromou komunikaci svých občanů, tak zároveň zde vyvstávají obavy, že nashromážděná data budou zpracovávána algoritmem a programovým cloudově založeným řešením vyvinutým pro americké tajné služby. Zpracování velkých dat se v poslední době stává prioritou pro tajné služby, které v analýze těchto dat vidí obdobu „Minority Report“ efektu, předvídání teroristických útoků. Problémem je, že země, která vymění svojí svobodu za bezpečnost, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost.

Systém hromadného sběru dat a soukromých komunikací občanů je počátek konce demokracie v České republice. Je to počátek vzniku policejního státu, který bude nejen číst vaše emaily a esemesky, ale bude je i archivovat po celá dlouhá desetiletí. Data budou moci být využívána k vydírání, k manipulování a donucování politiků a významných osob v budoucnu, protože díky nashromážděným datům budou tajné služby vědět, že dotyčný politik má milenku, nebo že má nezvyklou sexuální úchylku, nebo že třeba jel v kurzovém sázení na nelegálním sázkovém serveru. Když se podíváte do Německa, jak poslušně Angela Merkel poslouchá globalisty, musí vám dojít, že nasbírané informace o Merkelové jsou neocenitelným nástrojem ovládání Německa.

Další hrozbou je navrhovaná koncepce špehování komunikace. Krabička u mobilního operátora nebo ISP poskytovatele by de facto fungovala jako MITM prvek pro útok skrze prostředníka. V programu XKeyScore bylo podvrhování bezpečnostních certifikátů pro SSL komunikaci realizováno přímo s certifikačními autoritami. Takže ani šifrovaná HTTPS komunikace v prohlížeči není v takovém případě bezpečná. Tajná služba tak získá přístupy k vašim zabezpečeným stránkám, k přihlašovacím účtům např. na Skype a pochopitelně i k emailům. Systémy XKeyScore a Prism tato data četly přímo z nešifrovaných cloudových úložišť Google a dalších velkých internetových firem. Jenom pouhá představa, že stejný hromadný sběr chce realizovat vojenská tajná služba ČR, je opravdu znepokojující.

Je třeba si uvědomit, že vojáci pochopitelně nemají sami o sobě kapacity na uchovávání a zpracovávání Big Data. Nepřekvapuje nás proto, že v celé věci se bude angažovat Oracle a podle všeho i IBM. Jenže to znamená, že data s největší pravděpodobností opustí Českou republiku a v rámci cloudových analýz a metadatových operací budou data českých občanů rotovat mezi americkými a zahraničními servery. Je zde i velmi významná souhra se systémem EET. Špehování občanů rozvědkou a sběr soukromých dat bez souhlasu soudu je v rozporu s právními principy republiky na ochranu soukromí. Sběr dat by podle novely se měl týkat veškerých uživatelských dat, takže nejenom emailů a SMS zpráv, ale i webových stránek a v neposlední řadě diskusí a diskusních příspěvků. Tato povinnost sběru by přímo vyplývala z novely zákona.

Takto nashromážděná data se potom mohou stát předmětem kšeftů na černém trhu, protože tímto způsobem půjde špehovat členy vlády, poslance, obchodníky, podnikatele, prezidenta republiky. Big Data jsou obrovský trychtýř, do kterého spadne úplně všechno o vás. Analytické rozhraní Oraclu potom o vás vytvoří profil, vaše zvyky, kam chodíte, co kupujete, s kým se stýkáte. Rozvětvená síť vazeb, GPS souřadnic, platebních údajů, SMS zpráv a emailů potom nabídne tajné službě a vládě kompletní rekonstrukci vašeho soukromí a rodinných vztahů. Jak je možné, že 27 let po revoluci je něco takového jako novela v poslanecké sněmovně? Špehování občanů a hromadný sběr dat, emailů, SMS a webových stránek je začátkem návratu předlistopadové éry StB.

Shromažďování dat ve velkém o občanech je jedním z hlavních symbolů diktatury. Pod záminkou boje proti teroru a posílení bezpečí se tajné služby zmocní vašeho soukromí. A pokud se stanete nepohodlným, vytáhnou na vás špínu z vašeho soukromí z doby před mnoha lety. Nikdo už mainstreamu pomalu nevěří. Lidé se obrací k alternativě. Volby v USA to jen potvrdily. Tajné služby tak musí začít špehovat celý národ, aby měly kontrolu nad lidmi, aby tajné služby viděly do budoucna a mohli odhadovat z emailů a SMS, kde se domlouvá jaká demonstrace, kde bude jaké setkání aktivistů v jakém bytě, v jakém domě, aby tam zavčas tajná služba mohla nainstalovat odposlechy.

Data bude zpracovávat americká technologie a americká infrastruktura. Kdo dal tajné službě mandát k takovým pravomocem? Proč poslanci nesmetli tento návrh novely ze stolu jako neakceptovatelný a v rozporu s ochranou soukromí občanů? Proč Česko potají a potichu zavádí systémy odvozené od amerických programů XKeyScore a Prism? Co chtějí tajné služby vyčíst z komunikací občanů? Že jsou lidé naštvaní? Že jsou nespokojení, že 27 let po revoluci berou jenom 32% mzdy, než kolik berou zaměstnanci v Německu, ale nájmy a ceny zboží jsou v ČR s Německem srovnatelné? Není to náhodou tak, že režim se nebojí ani tak teroristů, jako spíš vlastních občanů, kteří by mohli začít volat po exitech podobně jako Britové nebo američtí voliči? Kdopak cinkal v listopadu 1989 klíči, aby za 27 let tajná služba četla lidem soukromé zprávy a poštu? Zamysleme se nad tím, co se děje se svobodou v České republice. Zamysleme se, dokud je čas.     (Čtěte na stránkách Důležité 24)


Další ukázka zvůle vlády ..... Ztráta soukromí dosahuje dalšího extrému. Společnost pomalu spěje k tomu, že jednotlivec nebude mít právo žít tak, aby o něm přinejmenším úřady něco nevěděly. Zároveň se bude muset podřizovat nařízením, pravidlům a zákonům, které již dávno překračují rozum i základní principy demokracie. Samozřejmě jde o záměr. Osobní svoboda je totiž elitám na obtíž a projev vlastních názorů často naprosto nepřijatelný.

  Covid-19 je přizpůsobený nástroj pro další možnost ovládat obyvatele v mnoha sférách. Žijeme v době, kdy každý z nás s sebou nosí vyhledávací a odposlouchávací zařízení v podobě mobilního telefonu. Policie má pravomoc být de facto neustále s Vámi, navíc dokáže nejen sledovat Vaši polohu, ale technicky je možné Vás kdykoliv poslouchat, a to nikoliv jen Vaše hovory. V podstatě tak používáním moderních přístrojů zároveň prozrazujete na sebe vše, tedy i to, co nechcete. A pokud ještě něco brání agentům o Vás vědět více, například šifrování ve WhatsAppu, pak už se ozvala Evropská komise, že je třeba to zrušit. Takže řada jednání probíhá pod podmínkou odevzdání mobilních telefonů a jejich zanechání v jiné místnosti. Důvěra v ty, kteří sedí u zařízení předurčených na kontrolu čehokoliv, je nulová, takže i když se dohaduje něco, co vůbec nemusí hraničit s porušováním zákonů, prostě jde třeba o zachování obchodního tajemství či utajení partnerů, tak se svědci v podobě mobilů nechávají za dveřmi.

  Lokalizovat Vás však lze nejen podle sledování Vašeho telefonu, ale tzv. Velký bratr má k dispozici i množství kamer s možností rozeznávání obličeje, osobní doklady obsahují čipy, u nichž možná ani netušíme, co obsahují. Přidejme snahu využít blížící se elektromobilitu, která postrádá nejen logiku, ale navíc není technologicky naplnitelná, zlikvidovat hotovost a kontrolovat každou Vaši platbu, schopnost zaznamenat každé připojení k internetu, prolézt Vaše maily, a ve finále máte jedinou možnost, jak žít svobodně. Znamenalo by to odstěhovat se mimo dosah signálu, wifiny, platebních terminálů, kamer a nejlépe i lidí. Takových míst na světě moc není, ale můžete si být jistí, že právě na nich neexistuje mimo špiclování ani žádný politik. A tím pádem ani covid-19. Což je vynikající zpráva. Všechna ostatní místa jsou pod dohledem, takže využíváte li výdobytků civilizace, máte se soukromím smůlu.

  Samozřejmě svoboda jednotlivce je zakotvena téměř v každé ústavě. Dokonce i v naší. Jenže se vším se dá pracovat a praxe napovídá, že to nikoho moc nezajímá. Doba covidová je ukázkou toho, jak se dá snadno vytvořit nouzový stav, ve kterém je vše jinak. Vymyšlená pandemie, přičemž nikdo nebere v potaz odborníky hovořící o obrovském podvodu na lidech, národech či na každém z nás. Vlády dostaly manuál a dle něho jedou. Včetně dalšího utahování šroubů, které takové zůstanou i po určitém rozvolnění. Vše, čeho nyní elity a jim posluhující politici dosáhnou, tu má zůstat navždy. Takže bez ohledu na nesmyslnost opatření, nijak zvětšující se úmrtnost a infekčnost je šířen strach a s ním vydávána nařízení, která omezují pohyb, volnost a plno náležitostí, jako je podnikání, sport, kultura. Jde o ukázku síly a moci. Všichni rozumně uvažující lidé vědí, že roušky jsou naprostý nesmysl a zvyšují řadu zdravotních rizik. Dále vydaná nařízení jsou chaotická, nesplnitelná, a navíc velmi tendenční. Bránění lidí ve volném pohybu, sportování a nucení k sociální a kulturní izolaci je nejen kontraproduktivní, ale zároveň vede k častým psychickým poruchám a k následným sebevraždám. Pokud někde skutečně stoupnula čísla ukazující na vyšší počet úmrtí, pak je to právě tato sféra.

  Vláda stále nemá dost. V pomyslném návodu na využití covidu – 19 není jen co největší udržení lidí doma, likvidace ekonomiky a střední vrstvy, udržování ve strachu se záměrem proočkovat co největší část národa. Momentálně jde o to pozměnit i zákony tak, aby příště bylo jednodušší zavádět beztrestně jakékoliv restrikce života. V podstatě lze konstatovat, že nynější vlády dělají černou práci pro ty příští, které k omezování už ani nebudou muset prosit sněmovny o souhlas a budou si vyhlašovat jakési stanné právo kdykoliv se jim zachce. I k tomu směřuje Andrej Babiš se svým ansámblem. Pokus doplnit zákon o centrální Hygienické stanici byl uskutečněn vcelku potají a na poslední chvíli, řada ,,doplňků“, jejichž schválení by znamenalo vytěsnění Parlamentu ČR z velké části rozhodování v období podobném tomu dnešnímu, má být předurčena právě tomuto účelu. Ministerstvo zdravotnictví by pak v určitých případech bylo mocnější než páni poslanci. A s ním i celá vláda. A opět by to odnesli především podnikatelé, kterým by vláda zavřela provozovny a zůstali by bez nároku na refundace, čili náhrady.

  Covid má mnoho jmen. Přestože vir existuje, je to asi jediné, co je kolem něj pravdivé. Jistě, setkání s ním může pro některé lidi znamenat komplikace, ale v celkovém měřítku jej lze nazývat spíše než těžkým onemocněním šaškárnou, zlodějnou, komedií, manipulací, lží, lumpárnou, prostě vším nelichotivým. Řada lidí mu podlehnula nikoliv zdravotně, ale spíše mentálně. A přesně o to jde. Vybudovat v lidech strach a vnutit jim poslušnost, zapomenout právo na to se ptát a dostávat odpověď. Na to pracují ruku v ruce média, vláda a ti, kterým z nastalé situace narůstá profit. No a my všichni ostatní to máme zaplatit.     (Čtěte na stránkách iNadhled)


Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezmění ..... Někdejší český velvyslanec v Rusku a na Ukrajině bije na poplach. Znepokojuje ho nárůst islámských násilných činů v Evropě. Podle jeho názoru v Evropě začala válka civilizací. Obává se kreativních nápadů propagandy Evropské unie.

Jaroslav Bašta v komentáři pro První zprávy.cz připomíná, že ve Francii dochází k napadání žen jen za to, že jsou podle názoru agresorů nevhodně oblečeny. Ženy se staly prvními oběťmi fanatiků, kteří se při páchání svých zvěrstev dovolávají islámu. Bašta připomíná, že islám je prezentován jako mírumilovném náboženství. Jenže útoky na ženy to neskončilo.

Mladý vyznavač islámu uřízl hlavu učiteli dějepisu Samuelovi Patymu za to, že si údajně dovolil se neuctivě vyjadřovat o proroku Mohamedovi. A to stále nebyl konec

 Před katedrálou v Nice, Bašta konstatoval, že přímo v katedrále, byli zavražděni tři lidé. Útočník se po celou dobu svého bestiálního počínání dovolával Alláha. Dovolával se ho, i když ho zatýkala policie. Šlo o Tunisana, jenž se dostal do Itálie jako migrant, který nebyl vrácen na svůj domovský kontinent, ale zamířil do Francie. A tam zavraždil tři lidi.

„Obávám se, že v tomto ohledu asi podceňuji kreativitu unijní propagandy. Tunisan sice vtrhl ozbrojen nožem do katedrály, za pokřiku Alláhu akbar! zavraždil tři lidi, nepřestával se dovolávat svého boha ani při zatýkání policií, přesto oficiálně je motiv jeho počínání nejasný,“ uvedl Bašta.

A přidal jedno pravidlo, které bude podle jeho názoru zapotřebí v příštích letech důsledně dodržovat. „Pro nás z toho současného dění vyplývá několik poučení. To první znamená, že vraždění křesťanů se už nebude omezovat jen na Afriku a Blízký východ. Musíme se naučit nový pojem – christianofobie, a mít na paměti, že bezvěrci jsou s křesťany na jedné lodi. V otázce migrace bude pojem předběžná opatrnost nejdůležitějším přikázáním. Na každého, kdo nám sem bude chtít vnutit nechtěné migranty, je třeba pohlížet jako na osobu ohrožující zdraví a životy našich žen. Jak ukazuje francouzský příklad, ony jsou prvními oběťmi počínající války civilizací,“ uzavřel někdejší diplomat.     (Čtěte na stránkách EUserver)


1.12. 2020     Návrh zákona o očkování proti Covid-19 ..... Dopis poslancům  ... Tlak na co nejrychlejší plošnou vakcinaci proti Covid-19 budí pochybnosti. Očkování má začít v lednu nastávajícího roku. V médiích se objevují informace o tom, že očkovaní budou odměněni „bonusy“ v podobě zproštění povinnosti nošení roušky, vybaveni Covid-pasem budou moci volně cestovat do zahraničí. Naši poslanci budou v nejbližších dnech projednávat návrh zákona o očkování proti Covid–19. V obavě o zdraví a svobodu nás i našich děti, v obavě z takto pojaté dobrovolnosti, adresujeme poslancům text pozměňovacího návrhu. Čtěte pozorně, jde o to nejcennější. Pokud naše obavy sdílíte, připojte se k apelu na poslance. Jan Hnízdil


Evropa je plynovou komorou, do které proudí jedovatý plyn multikulturní otevřené společnosti George Sorose! Orbánův komisař pro kulturu brutálně zkritizoval Budapeští a Varšavou vetovaný 7-letý rozpočet Evropské unie ve výši 1,8 bilionu EUR, který alokuje mohutné prostředky pro neziskové organizace, nadnárodní sociální sítě cenzurující nepohodlné názory a pro agentury na dovážku migrantů do Evropy! Proč Maďarsko vypakovalo George Sorose ze své země? Protože je podle všeho “zlatým koněm” bankéřů na provádění revolucí a státních převratů pod rouškou neziskového sektoru a občanské společnosti! ..... Polská a maďarská vláda ve čtvrtek oznámily [1], že nehodlají nic měnit na svém vetu proti přijetí mamutího evropského rozpočtu pro zvládání následků virové krize, který alokuje 1,8 bilionu (1 800 miliard) EUR pro období 2021 až 2027 pro členské státy EU, ovšem za nově stanovených podmínek. Z tohoto mamutího fondu totiž nebudou moci čerpat všechny členské státy EU, ale pouze ty státy, které se řídí “demokratickými normami”, což je podmínka, kterou do podmínek čerpání z fondu zařadilo Německo spolu s Francií na podnět Open Society Institute George Sorose, který se podílel na přípravě legislativy a podmínek pro čerpání z tohoto fondu.

Tento mamutí rozpočet a úvěr poskytne Evropská centrální banka, která ovšem peníze nebude uvolňovat ze svých rezerv, ale bude se jednat o mamutí derivát poskytnutý skupinou britských a švýcarských bank. Peníze budou poskytnuty naproti výnosům ze státních bondů 27 zemí, tedy formou derivace ze zisků budoucích. Pro laické pochopení, nejedná se o půjčku, ale o čerpání peněz, které se teprve v budoucnu vytvoří, vyrobí, vytisknou a přikryjí úvěry. Jedná se o největší bankovní derivát v historii EU. George Soros jako zástupce The Rothschild Bank se proto podílel ve spolupráci s Berlínem přímo na znění podmínek pro čerpání financí z tohoto balíku.

George Soros

V českých médiích se o tomto nedočtete nijak podrobně, ale z balíku půjde čerpat jen tehdy, pokud daná členská země EU nepřijímá zákony na kontrolu soudců, kteří za svoji špatnou nebo nepřátelskou práci mohou být odvoláváni, dále země nepřijímá zákony proti neziskovému sektoru a jeho působení v oblastech politiky a politických procesů, země nepřijímá zákony namířené proti veřejnoprávním médiím, země nepřijímá zákony namířené proti volné migraci, země nepopírá, že migrace je lidským právem, země nepřijímá zákony proti homosexualismu a LGBT hnutím, země nepřijímá zákony zamezující školám ve spolupráci s neziskovými organizacemi, země nepřijímá zákony na práva dítěte rozhodovat si o svém pohlaví.

Varšava a Budapešť zablokovaly mamutí rozpočet, protože ten podmiňuje jeho čerpání poslušností k Bruselu a k hodnotám prosazovaným Georgem Sorosem

Polsko a Maďarsko totiž minulý týden vetovaly tento mechanismus přerozdělování peněz z balíku a účinně tak zastavily rozpočet, který má platit od ledna. Tvrdá jednání se očekávají na summitu EU příští měsíc. Maďarský premiér Viktor Orbán a polský Mateusz Morawiecki se ve čtvrtek setkali v Budapešti, aby diskutovali o způsobech přesvědčování vedoucích představitelů EU, zejména Německa, které v současné době předsedá EU, aby opustili mechanismus podmíněnosti.     (Čtěte na stránkách AENews)


Další podivnosti kolem “zázračné korona vakcíny”, které media zamlčují ..... Vakcína od firem BioNtech/Pfizer je prý tak citlivá, že musí být udržována v teplotě mínus 70 stupňů celsia. Přitom nikdo neví, co vlastě tahle vakcína (farmaceutické firmy jí údajně poskytnou zdarma) obsahuje a proč se musí skladovat podobným způsobem. Spíš to vypadá, že globální mafie si chce očkovací proces pohlídat a proto se bude očkovat pouze ve vybraných zařízeních, aby lidé nezačali podplácet doktory kvůli “korona certifikátu” bez skutečného očkování.

Píchat jí budou lidem zdravotníci, kteří je vůbec neznají, neznají jejich zdravotní stav, ani zdravotní historii. To je další velká podivnost. Když jdete na očkování s dětmi, tak se pediatr vždy ptá, zda je dítě zdrávo a pak ještě musíte počkat hodinu v čekárně kvůli možným vedlejším následkům očkování.

Letecké společnosti se již připravují na logistickou “výzvu”, aby dopravily podivnou vakcínu po celém světě. Je to smutný konec letecké civilní dopravy, dříve vozily letecké společnosti lidi za obchodem a poznáním, nyní jim přivezou podivnou vakcínu, která jim určitě neprospěje!

Vše ukazuje, že korona pandemie byla od začátku mířena na velmi podivné očkování masové populace, které propagují lidé, kteří současně mluví o depopulaci planety jako B. Gates. Ta geneticky modifikovaná ale je určena pouze pro bílého člověka. Aplikovat si jí může nechat jen skutečný hazardér s vlastním zdravím. Nebo půjde obchodní zástupce západních farmaceutických firem a souběžně dočasný ministr zdravotnictví a poradce předsedy vlády prof. R. Prymula příkladem a nechá jí sobě a své rodině naočkovat jako první?! To se ale nikdy nestane, on moc dobře ví, co v ní je.     (Čtěte na stránkách Česká věc)


KORONAVIRUS … JEN DALŠÍ BLBÁ CHŘIPKA? BĚLORUSKÝ DŮKAZ ..... Koronavirus je jen další chřipka. Pro někoho horší chřipka, pro někoho méně nebezpečná nemoc než obyčejná chřipka.

Nejvíce lidí v „pandemií“ postižených zemích zabíjí nikoli Covid-19, ale nesmyslný teror vládních opatření a zákazů, nemoci z nošení roušek (které jsou vynikající kultivační místo pro všechny viry, baktérie, plísně – a to jak z okolního vzduchu, tak z rukou, tak z dechu nositele roušky) a uměle vyvolaný strach.

Proč to tvrdím?

Na základě jasných důkazů z Běloruska.

Ne, nejsou to žádné údaje dodané Lukašenkem.

Jsou to údaje, dodané našimi západními médii hlavního proudu:

Bělorusko ani na jaře, ani v létě, ani na podzim nezavedlo žádná karanténní opatření

V Bělorusku již od srpnových voleb probíhají na protest proti výsledkům prezidentských voleb a proti vládě prezidenta Lukašenka téměř denně masové demonstrace (prý) za účasti tisíců a tisíců lidí.

Kteří nedodržují žádné rozestupy 2m od sebe, natožpak pravidlo jeden člověk na 15m2.

Přesto v Bělorusku neumírají lidé na Covid-19.

Úmrtnost se naprosto nijak statisticky zaznamenatelně nezvýšila – pokud by tomu tak bylo, organizátoři protestů (jak ti v Bělorusku, tak ti na Západě) by toho okamžitě využili k dalšímu obviňování Lukašenkovy vlády a k eskalaci snah o barevnou revoluci.

Pokud by Covid-19 zabíjel, pak by všichni účastníci těchto (prý) masových protestů museli mít během těch 3 měsíců téměř jistě Covid a navíc nakazit všechny svoje příbuzné a známé.

Vzhledem k prachmizerné lékařské péči v Bělorusku (to bych se vsadil), by museli účastníci protestů proti Lukašenkovi masově umírat, stejně jako jejich příbuzní a známí.

Ale oni neumírají.

Kdyby umírali, tak už by po téměř 3 měsících (prý) masových protestů neměl na demonstrace kdo přijít.

Asi Bělorusům nikdo neřekl, že se mají třást strachy z Covidu-19

Asi jim nikdo nezlomil psychiku natolik, aby umírali strachem z nemoci Covid-19 a na zanedbanou lékařskou péči o jiné nemoci.

Jednoduchý a zcela neprůstřelný důkaz sporem https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C5%AFkaz_sporem :

„Pokud by Covid byl výjimečně nebezpečná nemoc, pak by museli hromadně umírat demonstranti z běloruských protestů. Neumírají. Takže Covid nemůže být výjimečně nebezpečná nemoc.“

Post Scriptum: https://tn.nova.cz/clanek/covid-zabiji-i-ty-kteri-ho-nechytili-boji-se-k-lekari-zrusili-jim-operace.html

Covid zabíjí v ČR i ty, kteří ho nechytili. Bojí se k lékaři, zrušili jim operace

A výsledek? Podle ministerstva zdravotnictví do konce října tisíc mrtvých, kteří by v době před koronavirem žili. A to kvůli tomu, že ze strachu z covidu nešli na preventivní plánovaná vyšetření, zanedbali kvůli tomu svůj zdravotní stav nebo jim nemocnice odložily plánované zákroky.

Covid-19 zabíjí méně lidí, než Česká televize, Nova, Prima a další hlásné trouby propagandy strachu a falešných proroků apokalypsy, jakými jsou osoby nesoucí osobní odpovědnost za smrt tisíců lidí – Flégr, Hořejší, Šerý, Prymula, Kubek, Fridrichová, Dvořák a další a další.     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Nastal čas na občanskou neposlušnost ..... V neděli 6. 12. 2020 se bude v Praze konat pochod svobody. A komu je svoboda milá, měl by se účastnit. Čím víc lidí totiž projeví svůj nesouhlas, tím hůře se bude politikům dařit nás ničit.

Akce, které mají pozitivní nádech a jsou projevem silné touhy po svobodě, jsou nutné. A je důležité, aby se jich účastnilo co nejvíce lidí. NIKDE se nepotvrdilo, že takové akce jsou zdrojem šíření nemoci. Možná je to tím, že se jich účastní lidé, kteří důvěřují sami sobě a jejich imunita je tak silná. Já zvažuju i osobní účast. Praha je ale daleko a pokud neseženu nějaké parťáky, budu akci sledovat doma.

Je čas se bránit. Svoboda se musí bránit každý den a je to teď na nás.     (Čtěte na stránkách Rukojmí)


Události v USA spějí k šokujícímu rozuzlení: Důkazy o kolosálním zfalšování voleb jsou na cestě k Federálnímu soudu. Z toho se už média nevylžou ..... Sergej Latyšev přináší aktuální informace o boji Donalda Trumpa za pravdu a demokracii a soudí, že vše míří mílovými kroky ke skandálu, po němž svět už nebude jako dřív

Většina médií – od Západu až po Rusko – šíří falešné zprávy o tom, že americký prezident Donald Trump, „který se bojí být označen za diktátora“ osnujícího „státní převrat“, přiznal svou porážku ve volbách a začal předávat prezidentskou administrativu Demokratům. Jejich vládu údajně uznala také Generální administrativní správa (GSA), která je dosud bojkotovala. Celý proces předání moci již údajně začal a Trump nebude mít jinou možnost, než se otřepat a odstoupit – všechny už stejně unavuje svými obviněními ze zfalšovaných voleb a bylo by prý načase, aby konečně zmlknul: nic tak strašného by to pro jeho osobu neznamenalo.

A mnozí věří, že přesně tak vše probíhá. Že i přes drobné volební nesrovnalosti se Demokrat Joe Biden v tichosti stane příštím prezidentem USA a jeho nejbližší soudruzi novými ministry. Zjevně zapomínají na staré a moudré rčení: „Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil.“ Mimochodem, toto přísloví existuje téměř ve všech jazycích.

Co se děje doopravdy? ... Ve skutečnosti probíhá následující: V zájmu udržení klidu v zemi doporučil v pondělí prezident Trump ředitelce GSA Emily Murphyové, jíž pochválil za její občanskou statečnost, a také členům své administrativy dodržet tradiční „předběžný postup“ související s předáním moci. Udělal to jednak proto, aby proti sobě nepoštval své nepřátele ve státním aparátu a uchránil své příznivce před persekucemi, ale především proto, že jako nikdy předtím … věří ve své vítězství.

„Co má společného povolení vládní agentuře GSA, aby zahájila předběžnou proceduru s Demokraty, s průběhem našich různých soudních žalob, které se týkají faktu, že tyto volby si budeme pamatovat jako nejzkorumpovanější v historii americké politiky? Jedeme na plný plyn,“ tweetoval Trump. Prezident uvedl, že to byl on, kdo přesvědčil Murphyovou, aby přestala bojkotovat Demokraty, protože počítá se svým vítězstvím: „Naše věc rozhodně pokračuje, budeme dál bojovat a věřím, že zvítězíme.“ Proč? Protože „nikdy neuznáme falešné hlasovací lístky ani výsledky systému Dominion.“

Stručně řečeno, Trump je přesvědčen, že Nejvyšší soud bude zděšen masivními volebními podvody, jejichž důkazní materiál bude sloučen do jednoho senzačního případu, a určí skutečného vítěze, tzn. jeho (a času na to má dost). Hodně také očekává od žaloby vypracované právničkou Sidney Powellovou, která se zaměřila na odhalení podvodného systému elektronického hlasování „Dominion“ použitého při volbách téměř ve třiceti státech USA, který podle všeho ukradl miliony hlasů Trumpovi a dalším republikánským kandidátům ve prospěch Bidena a Demokratů.

Tento „divotvorný systém“ vyvinuli přátelé „filantropa“ George Sorose, aby ve volbách vítězili jeho favorité. Powellová podá svoji žalobu ještě tento týden u Federálního soudu. Ctihodná právnička, která se stala terčem bezprecedentních útoků a výhrůžek ze strany globalistů a jimi využívaných levicových extrémistů, už veřejně oznámila, že má pro svá obvinění dostatek důkazů.

Bidenovo „freudovské“ přeřeknutí ... Zábavné je, že obvinění Republikánů z volebních podvodů již byla potvrzena samotným „nově zvoleným“ americkým prezidentem Joe Bidenem, který při veřejném vystoupení před kamerami řekl:

„Vytvořili jsme, jak jste mohli vidět, během Obamovy vlády, myslím, nejrozvětvenější a nejkomplexnější organizaci na volební podvody v historii americké politiky.“ VIDEO

Stařec, který je již slabé mysli a ve srovnání s nímž byl zesnulý Brežněv hotový mladík a intelektuál, se jednoduše přeřekl. Chvíli mi trvalo, než jsem uvěřil vlastním uším, a podezříval jsem překladatele z omylu, ale na nedávné tiskové konferenci v Bílém domě si i Trumpův advokát Rudy Giuliani na toto freudovské přeřeknutí s úsměvem zašprýmoval.     (Čtěte na stránkách Tadesco)


Vymyšlená pandemie, chybějící izolace viru a neplatný test na COVID-19  ..... Úmrtí, připisovaná Covid-19, jsou již touto dobou zredukována na směšná čísla (i přesto jsou zveličována a co nejvíce zneužívána zkorumpovanými médii).

Problémem „pandemistů“ se tedy stalo to, jak falešnou pandemii dále rozšířit? Hlavním cílem je, ji pokud možno prodloužit alespoň do příštích amerických prezidentských voleb s nadějí, že falešná pandemie a následná hospodářská krize oslabí šance prezidenta Trumpa na zvolení. Jejich snem by bylo pandemii prodloužit na dobu neurčitou, protože to by jim umožnilo přetvořit společnost směrem k despotickému zřízení bez svobod a s lidmi žijícími v neustálém strachu. A tak vynalezli novou patologii asymptomatičnosti, která spočívá v pozitivním testu na Covid-19 z výtěru, přestože jste naprosto zdrávi.

Realita byla ve skutečnosti ještě horší, protože CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) v květnu zveřejnilo novou definici „pravděpodobného případu“ Covid-19: stačí, abyste žili ve státě, označeném jeho guvernérem jako ve stavu nouze Covid-19 (epidemiologické kritérium) a měli buď jen kašel, nebo kombinaci dvou dalších příznaků, jako jsou bolesti hlavy a zimnice, nebo třesavka a svalová bolest. To je definice pravděpodobného případu Covid-19, zcela srovnatelného s potvrzeným případem Covid, který je pak ještě znásoben zahrnutím všech lidí, se kterými byl „pravděpodobný“ případ Covid v kontaktu.

V centru pandemického projektu stojí výtěrový test na Covid, který je založen na RT-PCR (polymerázové řetězové reakci s reverzní transkripcí): vzorek organického materiálu je odebrán z krku nebo méně často z bronchoalveolární tekutiny jedince a poté je ve vzorku testována přítomnost viru SARS-CoV-2. To se provádí pomocí stejné metodiky RT-PCR, která byla použita k původní „izolaci“ viru od pacienta nula. Test na Covid tedy závisí v podstatě na původní izolaci, nebo její neexistenci, viru SARS-CoV-2, na původní izolaci viru pomocí PCR, která představuje zlatý standard, nezbytný k ověření jakéhokoli následného testu na Covid.

Problémů s původní izolací viru, a tím i s následným testem, je mnoho a všechny poukazují na skutečnost, že virus SARS-CoV-2 nebyl nikdy izolován a nikdy nebyla testována jeho patogenita. Jak je dobře známo, jednou ze zásad mikrobiologie jsou proslulé Kochovy postuláty, které stanoví principy zdravého rozumu v mikrobiologickém výzkumu: aby se dalo určit, že je mikroorganismus zodpovědný za dané onemocnění, je třeba provést 4 základní kroky:

a) mikroorganismy, odebrané od pacienta, fyzicky izolovat pomocí filtračních metod; b) izolované mikroorganismy pěstovat v kultivačním médiu; c) tento vzorek mikroorganismů injekčně aplikovat pokusnému subjektu a zhodnotit, zda jsou příznaky, vyvolané touto injekcí, podobné příznakům pacienta, od kterého byl vzorek odebrán; d) mikroorganismus z nově infikovaného pacienta izolovat a pěstovat jej v kultivačním médiu. Tyto postuláty byly aplikovány na skutečné mikroorganismy, bakterie, ale jelikož jsou logickými postuláty, vztahují se také na „neorganismy“, jako jsou viry, což jsou neživé částice, tvořené řetězcem RNA (nebo DNA), obaleným lipoproteinovou kapsidou.

I když byl publikován minimálně jeden článek, který tvrdí, že Kochovy postuláty byly splněny, realitou je, že virus SARS-CoV-2 nebyl nikdy izolován a testován. Podíval jsem se na všechny studie, které tvrdí, že virus izolovaly a dokonce testovaly, ale všechny udělaly něco velmi odlišného: autoři vzali faryngeální nebo bronchoalveolární tekutinu pacientů, poté ji odstředili, aby oddělili větší/těžší molekuly od molekul menších/lehčích, odebrali supernatant (vrchní část odstředěného materiálu) a toto nazývají „izolátem“, na který potom použili RT-PCR (Zhu N a kol., A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China, 2019, N Engl J Med. 2020 Feb 20; 382(8): 727–733 ).

Je to odborné, ale pokusím se to zjednodušit: supernatant obsahuje všechny možné molekuly, miliardy různých mikročástic a nanočástic, včetně takzvaných extracelulárních vezikul (EV) a exosomů, užitečných částic, produkovaných naším vlastním tělem a naprosto nerozeznatelných od virů:

„V dnešní době je téměř nemožným úkolem oddělit EV od virů pomocí všeobecně uznávaných metod izolace vezikul, jako je například diferenciální ultracentrifugace, protože se často, kvůli jejich podobným rozměrům, vyskytují společně v podobě pelet.“ 

(Giannessi F. et al., The Role of Extracellular Vesicles as Allies of HIV, HCV and SARS Viruses, Viruses 2020, 12, 571; doi: 10,3390/v12050571, p.4).

Jak tedy z této obrovské směsi miliard nerozeznatelných částic, která zahrnuje prospěšné exosomy, oddělíte jeden konkrétní virus?

Neoddělíte, není to možné, a tak virus „znovu vytvoříte“ pomocí RT-PCR: vezmete dva primery, dvě dříve existující genetické sekvence, dostupné v genetických bankách, a dáte je do kontaktu se supernatantem, dokud se nenavážou (anneal) na nějakou RNA v supernatantu, čímž se vytvoří umělá molekula DNA, která se pak, po proběhnutí určitého počtu cyklů PCR, zmnoží: každý cyklus množství DNA zdvojnásobí, ale čím vyšší je počet cyklů, nezbytných k produkci dostatečného „virového“ materiálu, tím nižší je spolehlivost PCR – tzn. její schopnost ze supernatantu „dostat“ něco smysluplného – nad 30 cyklů má výsledek tendenci postrádat smysl a všechny studie, stejně jako v současnosti používané výtěrové testy, vždy používají více než 30 cyklů.

První nezodpovězenou otázkou je: primery jsou složeny z 18-24 bází (nukleotidů); virus SARS- CoV-2 je údajně složen ze 30 000 bází; takže primer představuje pouze 0,07% genomu viru. Jak je možné vybrat konkrétní virus, který hledáte, na základě tak krátkého primeru, a navíc v moři miliard virům podobných částic? Bylo by to jako hledat slona tak, že budete hledat maličký šedý chlup na ocasu: hledáním šedých chlupů můžete najít šedé kočky, šedé psy, prošedivělé lidi atd.     (Čtěte na stránkách AC24)


Ředitelé škol pouze kroutí ustaraně a nechápavě hlavami nad chaosem a neskutečnými problémy které vyrábí totálně neschopná vláda během falešné „pandemie“ Obědy se budou vydávat hodiny, družiny jsou oříšek ..... V pondělí se do škol vrací společně s devátými třídami první stupeň. Druhý bude v lavicích po týdnu rotovat, aby se tím podle ministerstev školství i zdravotnictví zmírnil sociální kontakt. Povinná je homogenita družin, která dělá ředitelům největší problémy. Běžně jsou v nich totiž žáci několika ročníků. Ve školách se také budou dlouho vydávat obědy.

Ve školách jsou učitelé rádi, že se jim žáci zase vrátí na prezenční výuku, i když jen částečně. Většina dětí se z domova učila do 14. října, kdy se většina škol zavřela. Speciální školy se přidaly až později a nefungovaly přes dva týdny. V provozu byly jen mateřinky a několik vybraných škol.

„Byla jsem s dětmi doma a s distanční výukou jako takovou problém nebyl, za ty měsíce jsme se do toho dostali. Jenže bydlíme v bytovce, kde je na jednoho poskytovatele připojených několik domácností a neustále nám padal internet. To bylo nepříjemné,“ říká Kristýna Fialová, matka šesťáka, který se od pondělí vrátí do školy v rotační výuce. Což vítají oba. Otázkou ale je, jaký bude tento způsob vzdělávání ve výsledku epidemiologický efekt.

„Nějaký mít určitě bude, jde spíš o to, jak velký. Rotační výuka je pro nás určitě zvládnutelná. Musíme hlavně upravit rozvrh, což jsme se od března už naučili, že to je třeba umět přizpůsobit velmi rychle,“ říká ředitel Základní školy prof. Švejcara v Praze 12 Ondřej Lněnička, podle kterého je týden výuky ve třídách přínosem.

„Další týden zase přejdeme do online světa, kdy distanční výuku už také ovládáme. Jako extrémně velkou komplikaci to nevidím a týden naživo určitě bude mít pro děti vzdělávací efekt. S tím proběhne i taková nenařízená karanténa. Od soboty do další neděle, kdy žáci nebudou ve škole, je to devět dní. Hygiena nařizuje karanténu na deset,“ dodává.

Větrat a držet jednotné družiny

V době, kdy se budou děti učit doma, by tak rodiče mohli poznat případné zdravotní problémy a případně děti do školy neposlat. Díky tomu by se nemusely zavřít další třídy nebo celá škola, pokud by se u některého z dětí po testu ukázal pozitivní výsledek na covid-19.

Nebude tělocvik či hudební výchova, roušky budou muset všichni po celou dobu výuky i dalších prostorách školy. Jedním z hlavních opatření je podle ministra školství Roberta Plagy pravidelné větrání. „Ukazuje se, že to výrazně eliminuje šíření viru ve třídách,“ prohlásil na tiskové konferenci k plánu otevírání škol ministr.

Větrat by se mělo vždy pět minut mezi hodinami a jednou uprostřed vyučovací hodiny, nebo jednou za 30 minut, jak uvádí ministerský manuál. Ten vyžaduje i homogenitu družin.

Právě zachování jednotných skupinek v družinách je jedním z největších problémů, které musí ředitelé dodržet. Běžně se totiž žáci v družinách míchají a ve skupinkách jsou druháci, třeťáci či prvňáci dohromady. Teď je z toho v podstatě další oddělení, protože jednotvárnost skupin je povinná.

Problém je to hlavně z personálního hlediska, kdy ve školách není tolik vychovatelek. Ředitelé tak většinou ruší ranní družiny, nebo oproti normálu odpoledne pomáhají asistenti pedagoga. „Ti jsou strašně podceňovaní, ale bez nich bychom to nezvládli,“ vysvětluje Lněnička.

Ředitel ZŠ Šlapanice na Brněnsku Pavel Vyhňák musel změnit dobu pro družinu a ve škole nejsou schopní personálně pokrýt všechny ročníky.

„Družina tak bude pouze pro přípravnou, první až třetí třídu. Naší snahou je zajistit provoz školní družiny a školy s ohledem na epidemiologická opatření co nejdéle. Zájem o družinu je veliký a musíme tak spojovat jednotlivé třídy v ročníku,“ vysvětluje Vyhňák, jak musí družiny poskládat.      (Čtěte na stránkách CZ 24 NEWS)


Fandím každému, kdo se té zbytečné buzeraci vzepře ..... Poslední dny se ukazuje, že těch vládních nařízení mají lidé čím dál víc plné zuby a odmítají se jim víc a víc podvolovat. A zcela pochopitelně. Pro uzavřené introverty se možná příliš nezměnilo, o kontakt s cizími lidmi příliš nestojí v jakékoli době a jediné co jim možná chybí jsou otevřené knihovny a naopak třeba vítají povinné nošení roušek, protože jim dávají větší pocit soukromí. Nevím, jsem extrovert, takže to neumím posoudit, pouze odhaduji.

My extroverti ovšem nutně potřebujeme kontakt s lidmi, zábavu a třeba i občasné ostřejší výměny názorů. A to nám vláda těmi opatřeními bez náhrady bere, takže nemáme kde nabít energii. Zkouším to tady na blogu a v diskuzích, ale prostě to není ono ...

Já osobně potřebuji hospodu ne kvůli alkoholu, ale právě kvůli setkávání se s lidmi ze zcela různých sociálních, ekonomických i pracovních kruhů. Kdybych tam chodil kvůli tomu, abych se tam zlil jak mužik, tak by mi tam nestačily dvě piva po cestě z práce, ale trávil bych tam většinu času. Ovšem to by mne nejspíš zase stálo majlant, takže bych stejně nakonec chlastal doma mnohem levněji. Tak jak by si to nyní vláda přála. Ale já tu potřebu fakt nemám, mám nyní absťák. Ale na absenci kontaktu s lidmi!

Proto velice fandím všem těm hospodským, kteří i přes zákaz otevřeli, fandím těm, kdo pořádají ty studentské párty podobně jako těm, kdo podobné večírky pořádají doma.     (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Nejsem rouškař, ani chřipečkář ..... Život a smrt patří k sobě a s tím nic neuděláme i kdyby jsme se před smrtí zavřeli na deset západů. 

Covid a zase covid. Jestli si někdo myslí, že covid končí, tak by měl nechat zbytky mozku v bazaru. Třeba je někdo koupí. Covid tu byl, je a bude. Nehodlá se najednou vypařit jen proto, že si to lidé přejí. S covidem se prostě musíme naučit žít, tak jako žijeme celá staletí s chřipkou. Já  nejsem z těch, co by popírali skutečnost, že tu je a přesto nejsou rouškař, ani chřipečkář.

Chřipka opravdu není žádná chřipečka, ale jak u koho. Já jsem s ní jednou skočila ve špitále a věřte, nebylo mi zrovna do smíchu. Ne, covid to nebyl. Tehdy se tomu říkalo chřipka. Moje sestra se jednou v životě nechala na chřipku očkovat a věřte mi, takovou jakou pak dostala by ona sama nepřála nikomu. Ke smrti měla docela blízko, ale zvládla to. Výsledek, už nikdy by se nenechala očkovat.

Jediný rozdíl mezi chřipkou a covidem je mediální masáž a politické zneužití lidského strachu o život. Rozpoutaná hysterie a nenávist daleko přesahuje rozumnou míru a z lidí se stali vyděšení potomci. Přitom by si měli vzpomenout na chřipku v roce 2015 nebo 2018. Prostě se na chřipku umíralo a umírá. Taková je pravda. Jen se o to dříve nikdo tak nestaral. Lidé dál žili, pracovali, scházeli se se a milovali. Na koho přišla chřipka tak zalehl do postele, dal si čaj a aspirin  a vyležel ji. Někdo ani to a dál chodil do práce a prskal kolem sebe bacily.

Kdo má chuť, měl by začít porovnávat údaji o smrtnosti za jednotlivé roky a zjistí, že se nenavyšuje, ale je v podstatě stejná. Pak přijde nějaká ta chřipka, úmrtnost stoupne a zase klesne. Jen nikdo nenosil roušky, nic z toho co se děje dnes se nedělo a obyvatelstvo získávalo imunitu přirozenou cestou. To je to, co nám sebrali a proto ho zde budeme mít tak dlouho, dokud se nenaštveme, nepošleme politiky do hajzlu a nezačneme žít normálně jak jsme to dělali vždy.

Život a smrt patří k sobě a s tím nic neuděláme i kdyby jsme se před smrtí zavřeli na deset západů.     (Čtěte na stránkách Politikařina)


Přední virolog: „Nejhorší věc, kterou můžete udělat, je udělat vakcínu povinnou“ ..... Jeden špičkový virolog připustil, že „to nejhorší, co můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“, protože by to bylo „palivo pro anti-vakcinační hnutí“.

Minulý týden bylo zjištěno, že vakcína Pfizer-BioNTech se nyní údajně ukázala jako 95% účinná v prevenci proti koronaviru a bude během několika dní předložena k akutní registraci.

Vlády po celém světě nyní zvažují, jak nalákat své obyvatele, aby se nechali očkovat, a jak naložit s miliony lidí, kteří vakcínu odmítnou přijmout.

Podle virologa Marca Van Ransta by bylo opravdu špatným nápadem, kdyby úřady zavedly povinné očkování.

„To nejhorší, co můžete udělat, je udělat vakcínu povinnou,“ řekl Van Ranst pro VRT News.

„To je palivo pro hnutí proti vakcínám, protože na to už léta upozorňují. Vyslalo by to velmi špatný signál,“ varoval.

Virolog poukazuje na to, že pokud vakcínu dostane většina populace, zhruba 17 procent těch, kdo ji odmítnou přijmout, „nejsou problém“.

Jak jsme včera zdůraznili, když jeden britský poslanec požadoval, aby byla vakcína povinná dříve, než se někdo bude moci vrátit do práce, průzkum veřejného mínění ve Velké Británii zjistil, že většina britské populace podporuje, aby byla povinná.

I kdyby vakcína nebyla povinná, soukromá místa jako bary, restaurace, stadiony a další podniky by mohly odmítnout vstup každému, kdo nemůže předložit digitální očkovací průkaz.

Jak Ticketmaster, tak letecký průmysl obecně o takovém systému uvažují, což by prakticky znemožnilo socializaci, cestování a obchod, i kdyby vlády nenařizovaly očkování zákonem.

Vítejte v Novém světovém řádu!     (Čtěte na stránkách Svobodné noviny)


 

Přehled starších zpráviček