21.2. 2019     Dnešní Mezinárodní den mateřského jazyka je svátek, který byl zaveden UNESCO v roce 1999 jako připomínku toho, že na světě existuje něco mezi šesti a sedmi tisíci jazyky, z nichž více než polovina je ohrožena zánikem, k němuž může dojít do konce 21. století. Mateřský jazyk je důležitou součástí identity každého člověka a diverzita jazyků představuje kulturní dědictví lidstva, o jehož zachování je nutno pečovat.


Policie vám může kdykoliv smazat celý web. Zákon prošel v naprosté tichosti ..... Blog společnosti Wedos.cz upozornil na šokující novelu zákona, která umožní policii kdykoliv smazat jakýkoliv web. Likvidace konkurence? Příprava na cenzuru? Kdo ví. Znění je však naprosto skandální a vypadá jako okopírovaný z Ruska nebo Číny. Celé znění všech odstavců § 7b v zákoně č. 141/1961 Sb Trestního zákoníku dole pod článkem.

Ze znění třetího odstavce paragrafu, který platí do února, vyplývá, že policie může v případě neodkladnosti zajistit, aby data na internetu se nedostala nikam k veřejnosti (tedy zrušení veřejné publikace) a aby nešla vůbec upravovat (tedy odebrání administrace uživateli). A to to bez souhlasu státního zástupce.

Jakkoliv však Wedos upozorňuje, důvod na to, proč není odklad k smazání webu, se prostě vždycky najde. Právníci Wedosu řeší mnoho žádostí a výhrůžek o smazání nějakého webu. Po této novele například řešili situaci, kdy byl jeden menší eshop jako podvodný jen proto, že jeho majitel byl hospitalizován z nemocnici.

Jedná se o základy možné cenzury či likvidace nepohodlné konkurence…       (Čtěte na stránkách Proti multikulturnímu fanatismu)


Brusel chce zakázat kapesní nože. Ale není to málo, soudruzi? ..... Každý správný muž má u sebe nůž, tvrdí známé přísloví. Pokud se ale Bruseli podaří prosadit současný návrh, budeme to my chlapi mít o dost těžší. A nejen my.

Evropská uhnije dělá přesně to samé, o co se snaží každý totalitní režim v první řadě: odzbrojit řadové občany, aby se nemohli bránit. Začalo to omezováním některých typů střelných zbraní (což je otevření Overtonova okna k úplnému zákazu legálních pistolí mezi občany). A nyní to pokračuje snahou Brusele, abychom nesměli po kapsách nosit ani obyčejné nože.

Podaří-li se dobrotrusům tento zákaz prosadit, přinese to problémy řadě lidí. A tím nemyslím jen houbaře, kteří ty červivé části hub budou asi muset ukusovat vlastními zuby. Myslím tím například ženy, které jsou nuceny při cestě domů procházet nebezpečnými místy (těch je v českých městech stále více, zejména kvůli cizím dělníkům) a kterým dodává kapesní nůž, případně i v kombinaci s pepřovým sprejem, pocit bezpečí. A EU je hodlá připravit o tento obranný prostředek a tím jim de facto zakazuje, aby se bránily před případným napadením.

Ve státech (jako je Velká Británie), kde byl tento zákaz zaveden, to nikdy nepomohlo k většímu bezpečí. Ba spíše naopak. Neboť vždy platí jednoduché pravidlo, že pokud postavíme zbraně (lhostejno, zda nože či střelné) mimo zákon, budou je používat jen ti, kdo se mimo zákon pohybují. A nejlepší obranou proti ozbrojeným útočníkům jsou ozbrojení slušní lidé. Ať už s legální střelnou zbraní, nebo – přinejmenším – s kapesním nožíkem.

Ale abych nemluvil jen obecně. Mě by se toto nařízení také dotklo (nožík s sebou samozřejmě nosím jako každý správný chlap) – i když bych si z toho asi nic nedělal a nosil bych ho dál, pokuty nepokuty.        (Čtěte na stránkách Pravý prostor)

Další nařízeni z dementních bruselských kruhů bude, jak se proslýchá, zákaz stolování vidličkou a nožem. No jen si představte, že by vás při jídle napadl migrant a vy byste měli tu drzost se mu bránit nožem z jídelního příboru ... Tak to ne, takhle bychom tu multi-kulti nevybudovali ...


Osmiletá nevěsta ..... Poté, co strana mulláhů vnutila Íránu právo šaría a udělala z něho oficiální nesporné právo země, úřady okamžitě snížily minimální věk pro sňatek na 9 let pro dívky a 13 let pro chlapce. Zákony založené na právu šaría se za posledních 40 let nezměnily.

Zpráva Světové banky: "Výskyt dětských sňatků zůstává nadále příliš vysoký. V souboru 25 zemí, pro které byla provedena podrobná analýza, se alespoň jedna ze tří žen vdala před dosažením věku 18 let a jedna z pěti žen porodila své první dítě dřív, než jí bylo 18."

Podle oficiálních íránských statistik se tam každoročně koná 180 000 dětských sňatků. Kromě toho byl v roce 2013 v Íránu přijat zákon, který umožňuje mužům uzavřít manželství se svými adoptovanými dcerami.

Tak například nedávno, v listopadu 2018, se konala na Facebooku aukce dětské nevěsty v jižním Súdánu.

Pokud se mezinárodní společenství nevzchopí a místo pouhého apelování na islámské lídry Íránu nevyvine skutečný tlak na změnu těchto zákonů, tak bude ohroženo ještě více dětí.

Podle oficiálních íránských statistik se v zemi každoročně koná 180 000 dětských sňatků. Malé dívky přinucené k uzavření sňatku čelí kromě fyzického a sexuálního zneužívání také emočnímu zneužívání. Foto: iStock. Snímek je ilustrativní a nereprezentuje žádnou osobu zmíněnou v tomto článku.

"Když mi bylo osm let, tak se mnou rodiče zapředli vážnou řeč," řekla Noushin během rozhovoru. "Dobře si vzpomínám na to, jak se matce chvěl hlas, když mi řekla, že se za dva dny zúčastním islámského náboženského požehnání. Můj otec zdůraznil, že se musím chovat slušně a v žádném případě neudělat nějakou scénu. Byla jsem zmatená, ale věřila jsem jim, že mi říkají pravdu. Důvěřovala jsem jim až do okamžiku, kdy se mi na prstě objevil snubní prsten, a já se stala manželkou 43letého muže." Noushin, které je nyní 19let, je matkou tří dětí.

Můžete si myslet, že její rodiče, kteří tak ochotně dali své dítě tomuto muži, nebyli vzdělaní a nikdy nebyli vystaveni modernímu myšlení. Noushinin otec ale ve skutečnosti studoval v Evropě a domů se vrátil proto, aby pracoval pro režim.

Noushin řekla, že svatba byla "noční můra, z níž jsem se nemohla probudit. Pochopila jsem, že jsem vdaná, ale nechápala jsem, co to znamená." Řekla, že byla nucena k pohlavnímu styku, ještě předtím než dosáhla puberty. "Každý den byl plný zmatků a nových hrůz," řekla, když popisovala, jak se snažila si zvyknout na roli, kterou byla nucena snášet.       (Čtěte na stránkách Gatestone Institute)


Jak vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku ..... Tohle je delší, ale musel jsem to přeložit, protože to je pro mě docela smutné čtení. Takže islámský Londýn na vlastní kůži reportéra s asijskými kořeny:

"Chtěl jsem poznat londýnské muslimské komunity na vlastní oči. Začal jsem v Tower Hamlets, východolondýnské čtvrti, kde žije asi 38 procent muslimů. Zatímco jsem šel po Whitechapel Road, neslo se čtvrtí svolávání k modlitbě. Jedním směrem šli muslimové za hlasem muezzina, druhým nemuslimové. Obě skupiny mezi sebou udržovaly odstup a vyhýbaly se očnímu kontaktu. Na jednom sloupu visel nápis: "Zóna bez alkoholu."

Ženy a dívky na sobě měly hidžáby, nikáby a abáje. Někteří z mužů měli na hlavě čapky a arabské tuniky s kalhotami nad kotníky po Mohamedově vzoru. Ta scéna by se klidně mohla odehrávat v Rijádu a dokládala míru arabizace britských východoasijských muslimů. U holičského krámu čekaly ženy venku na žhavém slunci, zatímco se vevnitř věnovali jejich manželům a synům.

Uvnitř Východolondýnské mešity se mě ujal laskavý muž. Provedl mě a na rozloučenou mi dal tašku plnou letáků o islámu. V jednom z nich se volalo po ustavení práva šaría. Ti, kdo se mu staví na odpor podle něj byli "malého prospěchu jakékoliv společnosti."

Ten večer jsem navštívil i britský parlament. U vchodu mě přivítali policisté ozbrojení samopaly. Zvýšená ochrana byla reakcí na loňský útok Chalída Masúda, při němž zahynulo pět lidí. Zábrany byly i u vjezdu na Westminsterský most a před parlamentním náměstím stála nová bezpečnostní bariéra. Zeptal jsem se strážníka na loňský útok. "Raději bych o tom nemluvil,L odpověděl mi. "Byl jsem tenkrát u toho."

O dva dny později jsem v ranních zprávách uslyšel, že do bezpečnostních zábran najelo další auto. Policie zatkla 29letého Súdánce, který v Británii dostal azyl a občanství.

Potom jsem navštívil Leyton, další východolondýnskou oblast, kde převažují muslimské zvyky. Arabská kavárna u stanice metra byla plná mužů, nikde jediná žena. Islámské knihkupectví prodávalo panenky v hidžábu. Měly prázdné tváře bez rysů. protože zpodobnění lidské podoby je v konzervativním islámu zakázané.

Skupina zahalených dívek šla do mešity kolem popelnic zadním vchodem pro ženy. Podíval jsem se na budovu místní Islámské šariátské rady. Místní komunita má očividně všechny prostředky k tomu, aby vedla zcela oddělený život.

Nic mne ale nemohlo připravit na to, co jsem uviděl v Lutonu, malém městě asi 30 mil severně od Londýna a rodišti English Defence League, která pořádala divoké protimuslimské demonstrace. V hlavní mešitě se mne tu ujala skupina přátelských pundžábsky hovořících mladíků. Nabídli mi prohlídku města.

Během několika minut chůže jsme minuli tři další mešity, plné života a spousty mladých mužů vcházejících a vycházejících ven. Minuli jsme i kostel, který byl zavřený a polorozpadlý a na jehož oknech byly stopy po vrhaných vejcích.Stovky místních obyvatel se v ulicích chystaly na nadcházející svátek.

Všechny podniky měly náboženský nádech - restaurace byly halal, fitness centrum bylo rozdělené podle pohlaví a butiky s módou nabízely "cudné" oděvy. Všude hrdě vlály pákistánské vlajky, britskou jsem neviděl ani jedinou.       (Čtěte na stránkách AC24)


Bývalý šéf německé rozvědky: 2000 islamistů je připraveno kdykoliv udeřit ..... Že žijeme s nepřítelem, který je mezi námi, a který nás nenávidí a je připraven udělat cokoliv, aby nás zničil, to víme. Reálnější obraz o jeho počtech nyní máme díky bývalému šéfovi německé tajné služby Maassenovi. Toho z jeho křesla kvůli událostem v Chemnitzu před časem vyštvala německá aktivistická levice a jim podobní politici.

Maassen se v rozhovoru pro německý Bild svěřil, že ho mrazilo, když v době migrační krize do Německa bez jakékoliv kontroly přicházely stovky tisíc migrantů. Podle něj bojovníci Islámského státu přicházejí dál do Evropy jako součást migrační vlny. Jen do Německa přichází podle něj denně 500 migrantů a kolik se mezi nimi skrývá extremistů lze zatím jen těžko říct.

Nicméně Maassen má informace alespoň o některých.

“J“Je tu nyní okolo 2200 potenciálních teroristů, kteří mohou provést islamistický útok v podstatě kdykoliv,” řekl. Počet islámských extremistů v Německu k dnešnímu dni podle něj vzrostl z 3800 na 11 500.

“Nejen, že migrační chyby z roku 2015 ovlivňují dál zemi, ale jsou denně opakovány,” postěžoval si ještě a řekl, že jednoduše nevěří, že masivní počty migrantů, které do Německy dorazily a stále přicházejí, se kdy podaří integrovat.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


Šokující. Německý 74letý důchodce si zrenovoval byt od nuly, nyní se musí vystěhovat a uvolnit jej migrantům ..... Německý sociální pracovník (74), který pomáhal zvládnout příval migrantů v roce 2015, se musí vystěhovat z bytu, kde žil 24 let. Rozhodnutí soudu z 90. let umožňuje německým obcím vystěhovat obyvatele, aby bylo možné ubytovat běžence, když předtím byli všechny ostatní varianty ubytování vyčerpány. 

Klaus Roth (74) žije v německé obci Neckartailfingen. Musí vyklidit svůj byt o rozměru 150 metrů čtverečních, kde žil po dobu 24 let, aby tam mohli být ubytováni migranti z Blízkého východu, říkají místní autority. O případu informovaly noviny Junge Freiheit.

Obci, kde již žije 40 migrantů, bylo přiděleno dalších 6. Místní radní podle informací rozhodli ubytovat migranty v bytě Rotha, řekl primátor Gerhard Gertitschke v rozhovoru pro Nürtinger Zeitung. Roth se nejdříve musí přestěhovat do bytu polovičního rozměru, říkají zprávy.

Německý senior nerozumí rozhodnutí radních.

„Vložil jsem do toho bytu hodně peněz a úsilí. Zrenovoval jsem ho od nuly celý sám," řekl novinám.

Rozhodnutí Okresního soudu v Göttingenu ze začátku devadesátých let říká, že obce mohou zrušit smlouvu o pronájmu s nájemníkem, aby bylo možné ubytovat běžence, pokud předtím byly vyčerpány všechny ostatní možnosti jejich ubytování. Roth si podle informací pronajímá byt od obce.

„Jsme pod tlakem, abychom přijali více běženců," prohlásil primátor. „Již neexistuje možnost, jak nadále říkat, že je neubytujeme," dodal.       (Čtěte na stránkách EUPortál)


Politická korektnost a její první oběti v ČR ..... Chytajíce za ocas západní módu, i my se začínáme pozvolna nořit do hájemství světa regulovaného tímto totalitním nástrojem obšlehnutým z románu. První oběti: Romové Na toto lingvisticko-psychologicko-politické téma jsem tady i jinde zahlédl již několik článků, ale přiznám se, že jsem dosud žádný nečetl. Aspoň mě nikdo neobviní ze zaujatosti nebo snahy o nějakou osobní polemiku.

Politická korektnost je novodobě používaný instrument, o němž už sice bylo řečeno mnohé, ale české země s ním z logických, historicko-geopolitických důvodů doposud až tak velké zkušenosti „na tělo“ neměly. Výstižně se k tématu vyjadřoval dnes již zesnulý americký stand-up komik George Carlin, který jakožto jazykový nadšenec kritizoval jisté snahy o zavádění zdrobnělin, přejmenovávání názvů nepohodlných skutečností a podobně. Společnost tak může předstírat, že se cosi mění nebo řeší, ale reálně se s problémy nedělá nic krom toho, že se zametají pod koberec, a všichni kolem pak chodí s úsměvem, jak je ten svět báječný.

Tento totalitní nástroj má dva hlavní výstupy: pokrytectví a sociální inženýrství. To první jsem nastínil výše – a to druhé? Politická korektnost se úzce dotýká jazyka a jazyk se úzce dotýká myšlení. Jedním z nejnadčasovějších (dnes už zaplaťpámbů notoricky známých) románů všech dob je 1984 od George Orwella; k němu bych v rámci povinné četby rovnou přidal jeho Farmu zvířat. (Když už jsme u té nadčasovosti: těm z vás, kdo by ještě neznal, vřele doporučuji román Kniha snobů – případně také jako Kniha o snobech – od W. M. Thackeraye. Tento román, o sto let starší než Orwellovy knihy, sice pojednává o něčem jiném, ovšem některé ty věty jako by byly napsány včera.) Román 1984 (kterému je letos už neuvěřitelných 70 let) netřeba popisovat, stačí říct, že jeho znalost je naprostá nutnost. Při pohledu na současný svět mi ostatně připadá, že si kdosi tuto knihu vzal jako určitý manuál, který se den po dni snaží stránku po stránce nenápadně implementovat do společnosti, do systému. A dodejme, že zatím vcelku úspěšně. V knize se mimo jiné mluví o tzv. Newspeaku, což nás teď právě z hlediska politické korektnosti zajímá nejvíce. Autocenzura, kontrola jazyka vedoucí ke kontrole myšlení a lid pěkně v lati. Seminárních prací na toto téma bylo jistě napsáno už mnoho.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Chodí mezi námi: Sluníčkáři! Nádoby pokrytectví a nenávisti budují lepší svět? Dvojí metr na vše okolo. Nyní je poznáte bezpečně. Odčiní hříchy otců? Kancelář po vzoru Saturnina. Lůza, menšiny a elita ..... Václav Jan přesně vystihuje pokrytecké postoje nebývale početné části obyvatelstva k většině ožehavých témat dneška, čímž nám dává dobrý návod, jak je ihned rozpoznat a co od nich čekat

Sluníčkář deset let studoval biologii, etnografii a medicínu, ale stejně dlouho bude zírat na bělocha a na černocha, aniž by poznal, který je který, neboť přece není rasista.

Sluníčkář věří, že pánbůh kdysi nespravedlivě vytvořil bohaté země a chudé země a pak do nich nalosoval různé národy, takže třeba na Súdánce nebo Afghánce náhodou vyšla chudá země a na Němce či Švédy náhodou země bohatá, což jsou křivdy snadno napravitelné tím, že lidem nalosovaným do chudých zemí bezodkladně umožníme čerpat manu zemí bohatých.

Sluníčkář, vidí-li hořet auta zapálená arabskými gangy, je autenticky otřesen, jak moc těmto lidem bílí utlačovatelé ublížili a jak málo je chápeme a tolerujeme, že se musí chovat tak nekonvenčně, a dostane hrozný vztek na fašisty.

Sluníčkář zásadně nevykládá vtipy o cikánech, židech, homosexuálech nebo ženách, aby někoho neurazil, ale klidně vyjeví svou touhu, aby normální lidé, kteří se provinili jiným názorem, už brzo vymřeli.

Láska a nenávist ... Sluníčkář je totiž velmi mírumilovný a tolerantní člověk, a pokud někoho žlučovitě nenávidí, cítí se ještě ušlechtilejším, neboť zaručeně jde o nějakou odpornou bytost nebo skupinu osob, kteří si nenávist zaslouží a jejich potíráním bojuje za lepší svět.

Sluníčkář nesnáší „černoprdelníky“ a opovrhuje „babkami, co chodí do kostela“, ale jakákoli kritická zmínka o islámu ho vytočí do běla, neboť za ní vidí urážení náboženského přesvědčení.

Sluníčkář by studem nevylezl do smrti z postele, kdyby někdy ve slabé chvilce pronesl něco nekorektního na adresu nějakého postiženého spoluobčana, ale Václav Klaus mladší by podle něj měl „zalézt do díry i s tím svým ksichtem, stejně hnusným jako jeho xenofobní kecy“.

Sluníčkář považuje téměř každého soukmenovce za blbce, nevzdělance či zakomplexovaného vesnického burana, ale primitiva z jakékoli chráněné menšiny, stejně jako nejhloupější ideologii, je-li dostatečně exotická, samozřejmě toleruje, hájí, považuje ji za nesmírně roztomilou, zajímavou a obohacující.

Sluníčkář vstává a usíná nešťastný z toho, že patří mezi odporně privilegované bílé Evropany, a celý den přemýšlí, jak se tohoto prokletí zbavit a kde ještě vyjít vstříc cizincům, jejich bohům a kulturám, aby tím konečně aspoň trochu odčinil hříchy otců.

Sluníčkář přesně ví, koho má právě obdivovat, koho respektovat, koho tolerovat a kým opovrhovat, protože svůj humanismus řídí podle detailních a stále aktualizovaných zákonů neomarxistického katechismu.

Sluníčkář nesnáší „čecháčky“, ale když řeknete něco ošklivého o jakémkoli Židovi, udá vás, že jste antisemita.       (Čtěte na stránkách Protiproud)


Cenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal .....  Video z demonstrace před Spolkovým kancléřstvím v Berlíně, jejíž účastníci připomněli kopiemi novinových článků oběti násilí ze strany migrantů a uchazečů o azyl. Je umístěné na alternativní platformě, protože YouTube po jeho zveřejnění na kanálu blogu Vlad Tepes Blog zrušil celý účet. Cenzura na sociálních sítích se zdaleka netýká jen nějakého ",mazání příspěvků na facebooku." Znamená mizení celých účtů a stránek, znamená snahu připravit nepohodlné hlasy o kanál k šíření názorů a možnost získávat finanční podporu. Když si trochu půjčím klasika - nikdy se neptej, koho se snaží umlčet. Když budeš k umlčování ostatních lhostejný, zacpou jednou ústa i tobě. A svoboda projevu musí být především pro ty, s nimiž nesouhlasíme. Jinak to žádná svoboda není.       (Čtěte na stránkách Infokurýr)


Nejnovější závěry ohledně Turínského plátna ..... Nejnovější závěry italských vědců potvrzují, že „člověk, který byl zabalen do Turínského plátna, byl dříve ukřižován“. Určili také přesně místo, kde kopí probodlo Ježíšův bok, a potvrdili pravost stop krve nacházejících se na plátně.

Italský deník La Stampa zveřejnil hlavní závěry výzkumu, na kterém se mj. podíleli známý italský profesor radiologie Filippo Marchisio a profesor Pier Luigi Baima Bollone, vedoucí Mezinárodního sindonologického střediska v Turíně.

Výchozím bodem výzkumu byla skutečnost, že pravá paže osoby zachycené na plátně je o šest centimetrů delší nežli levá. Vědci to vysvětlili deformací, ke které dochází následkem ukřižování, a také tím, že tělo zemřelého bylo silou ukládáno do pozice, v níž bylo ovinuto plátnem.

Kvůli poškození plátna při požáru v roce 1532 se stala část obrazu paží neviditelná a rozdíl v jejich délce je pro nezkušeného pozorovatele těžko postřehnutelný. Ale díky použití nejnovějších technologií z oblasti výpočetní tomografie se podařilo rekonstruovat chybějící části vyobrazení.

Vědci rovněž potvrdili „naprostou pravost“ stop krve na plátně, jejichž pravost zpochybnila v loňském roce jiná skupina odborníků.

Podařilo se jim navíc přesně určit místo, kde bylo do těla vraženo kopí, a tím i orgány, k jejichž poškození došlo. Kopí probodlo mj. pohrudnici, přičemž krev vytekla pravým bokem ve výši bederních obratlů.       (Čtěte na stránkách Te Deum Hodie)


20.2. 2019     Na dnešní den připadá  Světový den sociální spravedlnosti. Poprvé jej vyhlásila  OSN v roce 2007 a o dva roky později ho lidé poprvé oslavili. Připomíná boj proti chudobě, zdůrazňuje význam lidských práv, rovnosti a vzájemného respektu. Sociální rovnost je hlavním předpokladem pro mírumilovné a prosperující soužití ve společnosti.


Ultimativní požadavek A. Merkelové vůči členským zemím EU na úplné odevzdání suverenity Bruselu – stále bez reakce našich představitelů (2. díl) .....  Občané ale nemohou připustit, aby pár desítek přisluhovačů cizím zájmům u nás, které jsme si neprozřetelně v minulých volbách zvolili, zaprodalo zájmy našich občanů a našeho státu, jakož i jeho likvidaci do rukou nositelů a realizátorů těchto cizích zájmů.

Teď již totiž jde skutečně o všechno! Teď jde o podstatu našeho dalšího bytí!

11. díl

V souvislosti s požadavkem A. Merkelové je třeba nejprve si uvědomit, že: státní suverenitu mají historicky podle platného mezinárodního práva národní státy; k této suverenitě patří i území příslušného národního státu; EU je stále jen mezinárodní organizace, která nemá žádné vlastní území ani národ a tedy ani suverenitu, aby se mohla stát státem (Euroříší); pokud členské země vyhoví požadavku A. Merkelové, pak dojde k tomu, že:

– odevzdanou suverenitu (a tím i s ní související území) příslušného státu nabyde EU, zatímco dotyčný národní stát ji ztratí a přestane být státem; – občané takového státu ztratí ochranu státu, národ se stane pouhým národnostním etnikem určeným plánovitě k likvidaci jeho promícháním s dovezeným muslimským obyvatelstvem z Blízkého a Středního východu a z Afriky za účelem vytvoření nové světle hnědé rasy s průměrným IQ 90 podle plánu Coudenhove-Kalergiho, který převzali do svého projektu světoví globalisté;

je proto nesmyslné stanovisko eurohujerů a jim podobných ohledně naplnění podoby Evropy plánované světovými globalisty coby nositeli konceptuální moci jako jediného státu (a tedy její „záchrany“) na úkor národních států. Jde o to, že Evropa ani EU (na rozdíl od národních států) jako stát nikdy neexistovala a nelze tedy zachraňovat něco, co nikdy neexistovalo. Není ani proč to zachraňovat, zvláště jestliže si uvědomíme, že připravovaná Euroříše má být jen přestupní stanicí do Evropského islámského chálifátu. A pokud v něm někteří naši občané chtějí žít, nechť se do příslušných muslimských zemí odstěhuji a nezatahují do svých libůstek celý náš národ; mnozí naši politici, kteří prosazují nezpochybňování naší účasti v EU, se tak nejpozději v souvislosti s tímto ultimativním požadavkem A. Merkelové dostávají na rozcestí, z něhož vedou pouze 2 cesty, a to tento požadavek A. Merkelové:

– odmítnout (pak ale budou dost obtížně moci dále prosazovat nezpochybňování naší účasti v EU, neboť by ztrácelo smysl) nebo – podpořit, což znamená, že tak současně zpochybňují naší státní suverenity, což je ve svých důsledcích páchání vlastizrady podle § 309 Trestního zákoníku a dále (§ 310 Rozvracení republiky a § 315 Zneužití zastupování státu), kdy trestnou je již i samotná příprava.       (Čtěte na stránkách Svobodné noviny)


Celá záležitost se syrskými sirotky je jen odporným citovým vydíráním ze strany Šojdrové, která si bere pro své multikulturní cíle ubohé syrské děti jako svá rukojmí ..... Lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová minulé úterý oznámila, že má seznam syrských dětí z uprchlických táborů v Řecku, které by podle ní měla Česká republika přijmout. Hnutí SPD to zásadně odmítá, protože v Sýrii mají vlastní zařízení pro takovéto děti a odmítáme tento faktický únos příslušníků cizího státu do naší země. Navíc sama Syrská arabská republika tuto věc odmítá. Celou kampaň vnímáme pouze jako propagandu Šojdrové a dalších neziskových organizací parazitujících na migraci a jako citové vydírání, které má otevřít dveře masové imigraci.

V naší zemi máme též dost vlastních sirotků a ti potřebují naši pomoc v první řadě. Ne, abychom propagandisticky přijímali cizí sirotky a naše sirotky se pořádaly veřejné sbírky. Máme též oficiální vyjádření ze syrské ambasády, které praví, že syrské právo neumožňuje adopci syrských sirotků do zahraničí. Ambasáda napsala, že správná cesta je pomoc na území Sýrie, protože tamní sirotci nejsou na prodej.

Též je potřeba připomenout, že válka v Sýrii již končí a je třeba, aby se migranti a uprchlíci vrátili zpátky do Sýrie, neboť jim již nehrozí bezprostřední ohrožení a bude potřeba každého občana Sýrie, aby pomohl obnovit svou zemi, kterou ve spolupráci s USA ničily islámští teroristé.

Pomáhat cizím lidem v nouzi můžeme, ale nejprve musíme zajistit potřeby našich občanů. Čeští občané jsou pro nás na prvním místě. A pokud máme pomáhat opravdovým uprchlíkům, tak v jejich zemi.

Celá záležitost je jen odporným citovým vydíráním ze strany Šojdrové, která si bere pro své multikulturní cíle ubohé syrské děti jako svá rukojmí.       (Čtěte na stránkách EUportál)


Kdo potřebuje cizince na práci ..... Z různých koutů naší mediální krajiny se dovídáme, že nejsou lidi na práci. Musíme je prý dovážet. Z ciziny. Ne však z ciziny ledajaké, jenom z ciziny některé. A také ne na práci kdejakou, ale jenom na některou. Není to zvláštní?

Z různých koutů naší mediální krajiny se dovídáme, že nejsou lidi na práci. Musíme je prý dovážet. Z ciziny. Ne však z ciziny ledajaké, jenom z ciziny některé. A také ne na práci kdejakou, ale jenom na některou. Není to zvláštní?

Jsme snad země, kde se toho tolik dělá, že to vlastními domorodci ne a ne zvládnout? Nebo jsme snad z povahy stvoření samého natolik jednostranně nadaní, že vše, co je mimo okruh naší způsobilosti, dohromady nedáme, i kdybychom se rozkrájeli? Je-li to tak, pak proč nás onen nával vytříbených talentů zastihl až po sametové revoluci 1989? Vždyť do té doby jsme sami zvládli od čištění kanálů po výrobu letadel všechno a není známo, že by se tím někdo neuživil.

Vrtochy trhu

Co svět světem stojí, vždy si společenství lidí, ať už šlo o rodové kmeny či celé státy, dokázalo své potřeby pokrýt vlastními silami. Vždyť každá společnost – oč větší, tím následující tvrzení platí více – je co do dovedností natolik pestrá, že pro vše, co jí je třeba, najde dostatek tvůrčích sil. Vyvíjí-li se společnost zdravě, pak zcela přirozeně přizpůsobuje této pestrosti školství i hospodářskou strukturu.

Volná ruka trhu, ono božstvo Západu, ve své omezenosti ignoruje kdeco. Také zákonitosti přirozeného vývoje. I stalo se, že nám přes noc zrodivší se kapitalisté a ortodoxní pravičáci – nezřídka včerejší komunisté - zničili jak dosavadní hospodářskou strukturu, tak poměry ve vlastnictví výrobních prostředků. Ušetřeno nezůstalo ani školství.

Zemi tak obsadila armáda manažerů, byznysmenů, poradců, analytiků, prezidentů, certifikovaných profesionálů, finančníků a bůhví čeho ještě. Došlo k tomu tak náhle, že ona erupce na slovo vzatých superexpertů za situace, kdy „země nevzkvétala“, a tudíž vše dosavadní nemělo stát za nic, byla vpravdě šokojící. Byl to moment zrodu. Zrodu „pracovních“ míst, v nichž - pokud se nedělá nic - se ještě jedná o přínos.

PoPodobně těžkou ránu utrpělo od volné ruky trhu učňovské školství. Socialističtí, nyní tvrdě kapitalističtí ekonomové ve službách trhu, prohlásili práci lidských rukou za podřadnou a „pro blbce“. Z učňovských středisek, v nichž se začínalo u svěráku a končilo ve fabrice mezi fachmany, stvořili odkladiště antitalentů „byznysu“.

Ani vysoké školství neprchlo z dosahu devastačních účinků volné ruky trhu. Po vzoru amerických univerzit, kde se dá studovat snad úplně cokoliv – začalo vedle absolventů přežívajících smysluplných oborů, produkovat vzdělance na to – nepočítáme-li tituly dotyčných – co nikdo nepotřebuje. Dcera mého celoživotního kamaráda vystudovala na jakési vysoké škole v Plzni (zdá se, že v Plzni se tržně orientovanému školství obzvlášť daří) obor evropská kultura. Když jsem se jí a její matky ptal, co s tím holka může dělat, dověděl jsem se, že prý „snad leccos“. Sám pro sebe jsem si dodal: nebo také nic a vařit kafe. Teď je se svým přítelem v Austrálii, živí se tam příležitostnými pracemi a o evropskou kulturu nezavadí.        (Čtěte na stránkách E-republika)


Proč se budovatelům multikulturní a totalitně liberální EU líbí islám? Protože je stejně nekompromisně nenávistný netolerantní ..... To není náhoda, že se našim i západním "liberálům" TAK náramně zalíbil islám v jeho nejradikálnější podobě! A to se všemi jeho nejradiálnějšími dogmaty, principy a rituály včetně uniformity (nucené zahalování žen). Fakt, že polovička lidstva je v zemích, kde vládne tato ideologie,takřka vyloučena z veřejného života, je součástí totalitních praktik. A naši liberálové včetně všech aktivistů s tím sympatizují. Pro ně je přitažlivý nejen způsob boje, který islámští radikálové vedou proti nevěřícímu obyvatelstvu jako úhlavnímu nepříteli, ale především agresivní boj, který tito fanatici vedou proti obyvatelům z vlastní komunity!

Naši liberálové sympatizují s tím, jak si islámští radikálové umějí ošéfovat a vynutit poslušnost a podvolení, jednotnou víru, jednotný nekritizovatelný pohled na věc! Vždyť se na to podívejte, co EU dělá proti vlastním občanům? To samé! Politické elity svůj diktát a svoje působení taktéž nazývají libozvučně jako liberální demokracie, politická korektnost, boj proti nenávisti cenzura nenávistných projevů atd. Co se však skrývá za touto agendou? Jednostranný výklad politických událostí, pokrytectví, lhaní, šikana kritiků režimu, cenzura kritických názorů, vyloučení kritiky z demokratické diskuse a tak dále.Ta podobnost s totalitní ideologií - náboženstvím, není náhodná! Proto ta vzájemná symbióza zájmů. A kdo tyto zjevné skutečnosti odmítá vidět?

Entity, kterým se tato zrůdná mašinérie líbí pro její násilnost, protože vyhovuje jejich charakterovému nastavení, dále lidé, kteří z její podpory pobírají značné prebendy, a pak nevědomí hlupáci, kteří nezvládají samostatné uvažování, a tak přijímají vše, co jim účelová propaganda podstrčí.A jak do toho zapadají všichni ti extremističtí genderoví a další aktivisté? No jednoduše! Všichni fanatici se vzájemně přitahují v rámci indukovaného pojetí fanatismu.Ať už účelově skrývaného či zjevně projevovaného. Jejich cíl je stejný - násilím ovládnout komunitu, diktovat ji svoji agendu a násilím si vynucovat absolutní poslušnost.       (Čtěte na stránkách EUrabia)


Nechci být rodič č. 1, 2 či 3, chci být máma ..... Muž a žena jsou nositeli a dárci života a žádná lobby na tom nic nezmění. Ani výkřiky, že na děti mají homopáry nárok, že platí daně a mají stejná práva, na tom nic nezmění.

Prostě podle někoho příroda a pro věřící Bůh se takto postaral, aby dítě mělo mámu - ženu a tátu - muže. A někteří z nás uznali, že to takhle není dobře a zavedený řád věcí je potřeba změnit. Máme prostě všichni právo na všechno a je jedno, zda to někomu prospěje či nikoliv. Nicméně pokud je to o právu čtyř či více procentní menšiny, hovořme pak také o právu jiných našich občanů, kteří by chtěli model mnohomužství či mnohoženství nebo o občanech, kteří milují děti a také by si je chtěli vzít, vždyť na to mají právo.

Ve sněmovně nyní čeká na projednání zákon o manželství homosexuálních párů, kteří samozřejmě kromě manželství budu také požadovat adopci dětí. Jsem přesvědčena, že manželství náleží svazku muže a ženy, je hodno ochrany, neboť je základní buňkou společnosti, v níž vyrůstají děti, ať už biologické, či adoptované nebo vzaté do pěstounské péče. Výchova dětí není jen o lásce těch dvou, jak často slýcháme, ale je o rolích, o roli muže a ženy, kdy žena představuje něhu, otevřenou náruč a muž má rodinu chránit, zajišťovat jí bezpečí, určovat dětem při výchově hranice. Stírání rolí mezi muži a ženami vede k vykořeněnosti a ke ztrátě identity jednotlivců a potažmo celého národa. Jako příklad stírání rolí uvedu školky ve Švédsku, kde se děti nesmějí oslovovat jako on a ona, klukům jsou vnucovány šatičky a holčičkám technické hračky. Prý až děti budou větší, samy si vyberou, kdo vlastně chtějí být. Pokud holčičkám dáváme kočárky a klukům auta, utvrzujeme v nich stereotypy a to není prý dobře. Maminka, která přišla do školky pro dítě se ohradila vůči učitelce, která dítěti sdělila, že si pro něj přišla maminka. Žena řekla, že není máma, je rodič. Takže dítě nebude ženě říkat mami, ale rodiči č. 1, č. 2 ? A kdo rozhodne kdo je jednička a kdo dvojka? Je rodič č. 1 lepší než rodič č. 2? A pokud se budou rozvádět, bude mít rodič č.1 větší nárok na výchovu dítěte než rodič č. 2? A pokud se rodič č.1 rozvede s rodičem č. 2 a najde si jiného partnera, bude ten pro dítě rodičem č. 3 nebo 4 nebo bude mít dítě několik rodičů jedniček nebo dvojek? A pojďme ještě dál, v budoucnu to bude znamenat, že děti nebudou mít babičku a dědu, ale prarodiče č. 1,2,3,4 a děti vlastně nebudou holky a kluci a nebudou Maruška a Honzík, ale dítě č.1,2,3 ? Přece je nemůžeme nálepkovat,ať se sami rozhodnou, kým chtějí být. Takže vlastně doku se nerozhodnou, tak budou jen nějaké TO?

To je jen několik otazníků, které v praxi určitě nastanou. Já stojím na straně práv dětí na mámu a tátu, protože si vážím tradic a přirozeného řádu života. Tyto výše zmíněné nápady přinesou rodinám a dětem nestabilitu, nejistotu a vykořeněnost. Často se ve svých obavách z přílivu cizinců jiných kultur zašťiťujeme křesťanskými kořeny, k nimž se náš národ hlásí více než tisíc let. Nebuďme alibisty, kteří se ohánějí křesťanstvím pouze tehdy, když se nám to hodí. Manželství jako svazek muže a ženy má v křesťanství pevný základ, základ pro výchovu dětí a pevné role mámy - ženy a táty - muže. Pokud chceme přepsat rodičovské role z mámy a táty na rodiče č. 1 a 2, možná bychom měli uvažovat o přepsání 4. přikázání Desatera, které zní Cti otce svého i matku svou, abys dlouho živ byl a dobře ti bylo na zemi na Cti rodiče č.1,2,3,4....

Mám za to, že náš národ více než experimenty s manželstvím a přirozenou rodinou potřebuje stabilitu a jistotu bezpečného zázemí pro výchovu budoucích generací, které budou vědět, kdo jsou jejich rodiče a jaká je role ženy a muže při výchově dětí. Každá z obou rolí je NEZASTUPITELNÁ.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Rodič 1 a Rodič 2 je větší nesmysl než Plejáďani z planety Erra od hvězdy Taygeta ..... Kvůli homosexuálům Francie prý upravila školní dokumenty. Aby se necítili znevýhodněni, tak místo „otec“ a „matka“ francouzský parlament schválil kolonku „rodič 1″ a rodič 2“. Nemůžu si pomoci, ale připadá mi to absurdní.

Jen si to přečtěte například na odkazu ZDE. Kvůli jakému si „pokrokovému“ systému politické korektnosti francouzský parlament schválil změnu ve školních dokumentech. Aby se prý homosexuální páry necítily uraženi a znevýhodňovány, tak místo kolonky „otec“ a „matka“ se bude ve školách uvádět už jen kolonka „rodič 1″ a rodič 2“. Pane Bože. Co to je? A co pak to vůbec biologicky jde, aby měl někdo dva rodiče stejného pohlaví?

Něco mi to připomnělo. Protože se velmi aktivně zabývám záhadologií, občas i v tomto oboru narazím na vyslovené přírodovědné nesmysly. Například: Slyšeli jste už o údajných kontaktech Švýcara Eduarda Billyho Mayera s Plejáďany? Vypráví o tom například knížka od Guida Moosbruggera UFO:…A přece létají (Etna, Praha, 1993). Tyto bytosti údajně měly přicestovat z planety Erra, která prý má velmi obdobné vlastnosti (včetně vzdálenosti, průměru, hustoty a sklonu) jako naše planeta Země ve sluneční soustavě. Proč ne? Jenže tato planeta má obíhat dvojhvězdu Taygeta v Plejádách, která má ale více než dvojnásobnou povrchovou teplotu než naše Slunce. Kromě toho je oproti naší centrální hvězdě navíc relativně mladá (zrodila se v době dinosaurů) a navíc má ještě 600krát a 150krát (u druhé hvězdné složky) větší zářivý výkon než naše Slunce. A tak je z fyzikálního hlediska nesmysl, aby na této hypotetické planetě mohly panovat obdobné podmínky jako zde na Zemi. Zkrátka a dobře je z vědeckého hlediska nesmysl, aby hvězda z dvoj až trojnásobnou povrchovou teplotou, než naše Slunce měla mít svoji zónu života identickou se zónou života našeho Slunce.

I když na druhou stranu to zas tak úplně vyloučené není. Třeba se život na takovéto planetě takovýmto horkým podmínkám teoreticky nějak dokázal přizpůsobit. Ale aby nějaký muž tady na Zemi měl umět oplodnit jiného muže nebo nějaká žena uměla otěhotnět jinou ženu, aby spolu měli dítě a mohli se oba považovat za jeho rodiče, taková situace je u pozemšťanů z biologického hlediska nesmysl. Ještě jsem o tom nikdy neslyšel, že by se to stalo. To na naší planetě přeci jde jen a pouze mezi mužem a ženou. To už jsou skutečně reálnější ti Plejáďani.

lloading...

Takže milí Francouzi, dřív, než začnete zavádět nejrůznější „politicky korektní“ kolonky, zkuste uvažovat reálně a nikoliv tak, abyste byli celému světu pro legraci.       (Čtěte na stránkách Bez politické korektnosti)


Česká inkluze v praxi: Útočí na spolužáky a vyhrožuje jim smrtí. Na asistentku háže židle, vše mu prochází ..... Režisér a kameraman z České televize Marek Tichý zažil na vlastní pěst dopad sociálního inženýrství českých socialistů ve formě nepromyšlené inkluze v českém školství. Jeho dcera byla po agresivním chování postiženého „inkluzního“ spolužáka několikrát hospitalizovaná v nemocnici.

O svých zážitcích se rozepsal na facebooku a kromě široké podpory se mu dostalo i záporných reakcí zejména mladých bezdětných lidí, tedy rodičů teoretiků. Těm se snažil vysvětlit, že situace ve školství je v současnosti tragická, většina nepochopila.

Marek Tichý v současnosti připravuje dokument o inkluzi ve školách. Poslední příspěvek publikujeme nezměněný:

S inkluzí má naše rodina ty nejhorší zkušenosti. Má starší dcera, která chodí do šesté třídy jedné pražské školy, má ve třídě autistu. Ten pobyt ve velkém kolektivu nezvládá. Když se má psát písemná práce, roztrhá zadání a řve jak zvíře, dokud ho asistentka nevezme stranou a nenapíše práci za něj. Opakovaně útočí na spolužáky a řve, že je zabije. Na svou asistentku hodil židli a pak řekl, že s ní není spokojen. Asistentku vyměnili.

Ředitelka školy, se kterou jsem to řešil, říká, že se s tím nedá nic dělat. Má dcera začala z toho stresu ve škole omdlívat, její maminka je na antidepresivech. Autista zůstává, naše dcera odchází na jinou školu. Rozhodl jsem se, že s tou šílenou inkluzí budu bojovat. Protože jsem filmař, připravuji dokumentární seriál o inkluzi. Kdo by chtěl přispět svým příběhem, prosím pište na marek.tichy@volny.cz.       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Svoboda po evropsku: Poté, co oceňovaný rakouský novinář napsal sloupek o tom, proč nesouhlasí s homosexuálními „manželstvími“, přišel o práci. Tisková rada jej „osvobodila“, ale média o tom nechtějí informovat ..... Bolševici převlečení za liberální demokraty po celé Evropě řádí jako černá ruka. Naposledy v Rakousku, kde debata o homosexuálních „manželstvích“ skončila dříve, než začala. Ústavní soud si tam navzdory nesouhlasu obou vládních stran ustanovil, že manželství už není svazek muže a ženy, ale dvou osob. Již význam slova přitom naznačuje, že jde o nonsens. Slovo manželství v češtině vzniklo přesmyčkami z původního staročeského malžen, malženka. Původní praslovanský duálový tvar malžena znamenal „muž a žena“, později se však jeho význam zúžil pouze na manželku a pro manžela byl dotvořen přechýlený mužský tvar.

Neznám německou etymologii neboli původ slov, ale zajímavé je, jak rychle zareagovala Wikipedia, která celé heslo manželství (Die Ehe) upravila v tom smyslu, že se instituce vyvíjí a ve 21. století může uzavřít manželství kdokoli, ne jen muž a žena. Skoro to vypadá, jako kdyby svazek mezi mužem a ženou byl podle Wikipedie nějakou dávnou fosilií a historickým přežitkem.

Ale zpět do Rakouska, kde si Ústavní soud rozhodl, jak chtěl, bez ohledu na to, co si myslí vláda, a s platností od 1. ledna 2019 upravil manželství na svazek dvou osob. Právě na to si dovolil zareagovat jeden (jediný) odvážný novinář – Martin Leidenfrost.

Po tomto zvláštním rozhodnutí napsal komentář pro deník Die Presse s názvem „Homomanželství jako zkouška charakteru pro černé a modré“, tedy pro svobodné a lidovce, vládní strany. V článku označil žurnalista homosexualitu za novou státní doktrínu, u které se nepřipouští jiný názor. Bohužel měl stoprocentní pravdu, jak dokázal i jeho další profesní osud.

Leidenfrost kritizoval aroganci ústavních soudců, která podle něj nemá ve světě obdobu, neboť o podobně závažných věcech se obvykle rozhoduje v parlamentu nebo v referendu. A napsal: „Národní rada Rakouské republiky tu narazila na jádro panující ideologie. Na ulicích, kde kdysi táhli věřící, aby vzdávali úctu Kristovu tělu, se dnes klaní mužským zadkům narvaným v latexu. V rané fázi 21. století duhový pochod nahradil procesí na Boží tělo. V roce 2017 se vídeňského duhového pochodu zúčastnilo 185 000 lidí, mezi nimi předsedové tří ze šesti parlamentních stran. Nemusíme tam jít, ale musíme to považovat za správné. Propaganda je ohromná: filmový průmysl a média nás den co den masírují dojemnými homosexuálními dramaty. Privilegování menšiny, která je přitom na Západě dobře situovaná, se prodává jako manželství pro všechny. Jinak smýšející lidi přivazují ke sloupům hanby a rituálně na ně plivají. (…)“

Jeho slova se potvrdila bohužel velmi rychle. Pro slovenský Denník Postoj (v žádném rakouském svůj názor již vyjádřit nemůže, a dokonce noviny odmítají zmínit i informaci o tom, že rakouská Tisková rada neshledala jeho komentář jako neetický či jakkoli závadný) novinář popsal, co se po zveřejnění textu stalo. „Za čtyři měsíce po vydání komentáře jsem si prošel očistcem. Ve vedení Die Presse byli jen zastánci manželst­ví osob stejného pohlaví a nikdo tam s mým postojem nesouhlasil a nikdo se mě nezastal. Od jejich čtenářů se mi sice dostalo ne­vídané vlny souhlasu, vedení mi však sdělilo, že ,o takový souhlas nestojíme´. Ještě dříve, než mě osvobodila rakouská Tisková rada, noviny mě jako komentátora vyhodily. Německé no­­­vi­ny Neues Deutschland, ve kterých jsem nikdy nepsal komen­tá­ře, ale jen docela oblí­be­né evropské reportáže, mě pro můj postoj k homomanželství a k potratům též ze dne na den vyhodily. Jedno vydava­telství zastavilo vydání mé dohodnuté nové knihy, která měla být o úplně jiném tématu. Za krátký čas jsem přišel o 75 pro­cent stálých příj­­mů.“

Jediný novinář, který vyjádřil podle průzkumů nejméně poloviny Rakušanů, byl vyhozen, a svobodě a liberální demokracii už nestojí nic v cestě.       (Čtěte na stránkách Šifra)


Německá policie skrývá fakta o kriminalitě migrantů, aby udržela “mír ve společnosti” ..... Německé noviny Hannoversche Allgemeine nedávno vznesly otázku, zda jsou statistiky o násilné kriminality v zemi manipulovány.

Státní policista je citován slovy: “Nelžeme, nic není tlumené, ale některé věci jsou záměrně vynechány. Existují příkazy, abychom využili naší interpretační prostor, abychom zachovali občanský mír.”

Novinář Dieter Wonka se setkal s policejním důstojníkem a nyní ví, jak se tato statistika vylepšuje.

V krátkém videoklipu uvádí: “Neexistuje žádný písemný příkaz k falšování statistik. Existují určité pojmy, například vraždy ze cti nebo sexuální delikty, které by se v přehledech neměly objevit.”

“V případě, že se tyto pojmy objevují v policejních zprávách, podle toho, co jsem pochopil, policejní šéf učiní písemnou poznámku ke zprávě, která říká:” Prosím, přečtěte si to ještě jednou”.”

To je signál upozorňující policistu, který napsal zprávu, aby odstranil určité pojmy, které jsou provokativní a mohly by mít negativní vliv na statistiky.

V těchto statistikách najdete termín napadení místo sexuálního útoku bez dalších specifikací.

To znamená, že zprávy policie vyznívají jinak, než jaká je skutečnost.

Zde to můžete vidět na videu:       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)

Video již bylo odstraněno ... o čem to asi svědčí? Přiznávají tím, že ten článek je pravdivý víc než jakkoliv jinak.


Nová studie dokazuje, že člověk má raději psy než ostatní lidi ..... Před časem Harrisonův fond (lékařská výzkumná charita) zkoušel netradiční experiment. Publikoval v médiích dva inzeráty, ve kterých bylo napsáno: „Dali byste pět liber, abyste zachránili Harrisona od pomalé a bolestivé smrti?“ Rozdíl v nich byl ten, že v jednom z inzerátu byl Harrison člověk, ve druhém pak pes.

Vědci pak zaznamenali 240 odpovědí s přislíbením finančního daru. Nicméně z valné většiny případů se dotazovali na fiktivního pejska, a jak případně mohou pomoci. „Vůči člověku projevili daleko méně empatie,“ cituje Times of London.

Další studie odborníků z Northwestern University provedla test ještě o krok dále. Namísto dvou fiktivních příběhu zařadili rovnou čtyři. Požádali respondenty, aby se podívali na zpravodajský příběh o 30letém muži, dospělém psovi, štěněti a lidském miminku. Scénář byl takový, že ony čtyři subjekty byly napadeny osobou s baseballovou pálkou a na účastnících výzkumu pak bylo, aby vyhodnotili, které ze čtyř obětí pomůžou na prvním místě.

Na prvním místě bylo samozřejmě lidské dítě, na druhém pak štěně a dospělý pes. Třicátník muž měl smůlu, ve většině odpovědí obsadil až čtvrté místo. Zkrátka alespoň dle dat vychází, že člověk má raději psy než svůj vlastní druh.       (Čtěte na stránkách Česko aktuálně)


19.2. 2019     Devatenáctého února 982 byl v Levém Hradci zvolen pražským biskupem svatý Vojtěch z rodu Slavníkovců.

Nový biskup byl odhodlaným šiřitelem křesťanské víry. V převážně pohanských krajích – v Čechách, na Moravě a v Uhrách – se snažil vymýtit největší nešvary tehdejší společnosti, zejména obchod s otroky, mnohoženství a alkoholismus. Jeho radikální pokusy o očistu věřících v diecézi však narazily na zažité stereotypy.

Dnes v 16:53 SEČ nastává Úplněk.


V Británii už matkou nemusí být žena. Ve Francii rodič 1, rodič 2 ..... Je to ještě pokrok, nebo spíš úkrok někam do pekla? Podle britské vlády už výraz matka nemusí představovat ženu a ve Francii tátu s mámou rovnou odstranili a nahradili rodičem 1 a rodičem 2.

V Británii se novinka oznámila během slyšení Nejvyššího soudu, při kterém transgender narozený jako žena, ale dnes se cítící být mužem, chce být nazýván otcem, a tím učinit dítě právně bez matky. Vláda přišla se šalamounským řešením a navrhla, aby tato osoba byla v rodném listu uvedena jako “mužská matka”.

“Status matky se už nevztahuje ke konkrétnímu pohlaví,” stojí ve vládním dokumentu. Muž může být, a v tomto případě i je, matkou. Zvolil si porodit a v lásce vychovat dítě.”

A další státní zdroj dodává: “Změna pohlaví neovlivňuje status osoby jako matky nebo otce dítěte.”

Pokud soud vyhoví názoru vlády a žádosti transgendera, bude se muset změnit britská legislativa. Ale to přeci v zájmu “pokroku” nebude problém.

Ve Francii už jsou taky jinde. V úterý parlament odhlasoval nahrazení termínu matka a otec na školních dokumentech dítěte termíny Rodič 1 a Rodič 2. Opatření bylo učiněno kvůli homo rodinám.

Dodatek k zákonu byl navržen Valérii Petit ze strany prezidenta Macrona jako důležitý s ohledem na nepopírání existence homo rodin.

“M“Máme rodiny, které se nacházejí v zamrzlých sociálních a rodinných škatulkách, které jsou trochu zastaralé. Dnes by se nikdo neměl cítit vyloučený nějakým zpátečnickým myšlením. Pro nás je tento dodatek měřítkem sociální rovnosti,” dodala její kolegyně Jennifer de Temmerman.

Je pomalu čas Evropu rozdělit. Její západ se vydal na cestu do neznáma, která neskončí dobře.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)

Není divu, že s tou západní Evropou mají migranti snadnou práci, když tam panuje rozklad a hniloba - vše pod taktovkou dementních a vyšinuyých šílenců ...


EU: Orwell na plný plyn ..... Problém spočívá v tom, že tato údajně vznešená iniciativa pochází od organizace, která již několik let provádí v Evropě cenzuru svobody slova.

Pokyny k příručce uvádějí, že novináři by měli "dbát na to, aby ještě více nestigmatizovali pojmy jako 'muslim' a 'islám' jejich spojováním s určitými činy... Nedovolte, aby tvrzení extremistů, že jednají 've jménu islámu', zůstalo nezpochybněno. Zdůrazněte... rozmanitost muslimských komunit... kde je nutné a mediálně zajímavé upozornit na nenávistné komentáře proti muslimům, tam tuto informaci zprostředkujte." Jinými slovy, pokyny žádají novináře, aby dezinformovali veřejnost.

Je to tatáž Evropská komise, která nedávno vyjádřila nesouhlas s odstoupením Rakouska od "Globálního paktu OSN o bezpečné, řízené a legální migraci". Pakt požaduje, aby média, která nepodporují migrační agendu OSN, pozbyla oprávnění k příjmu veřejných finančních prostředků. Jak je to tedy s tím "plným respektováním základních evropských zásad svobody projevu, svobodného tisku a plurality názorů"?

EU zahájila komplexní Akční plán proti dezinformacím. Jeho účelem je podle nedávné tiskové zprávy Evropské komise zjevně "chránit její demokratický systém a veřejné diskuse vzhledem k nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu v roce 2019, stejně jako řadě národních a místních voleb, které se budou konat v členských státech v roce 2020."

V červnu 2018 se v Evropské radě setkali čelní představitelé členských států EU a vyzvali Evropskou komisi, aby "... předložila do prosince 2018 akční plán s konkrétními návrhy na koordinovanou reakci EU na problém dezinformací ...". Komise tento akční plán zveřejnila 5. prosince 2018.       (Čtěte na stránkách Gatestone Institute)


Podivný výbuch, otřes a záblesk v oblasti Karviné. Děje se něco zvláštního na celé planetě ..... Zvláštní jev vystrašil v úterý večer lidi na Karvinsku. Na obloze viděli záři, kterou doprovázel výbuch a otřes. Třásly se domy, hýbaly skříně a ze zdí padaly obrázky.

Co se ve skutečnosti na obloze objevilo, je stále záhadou. Hasiči k žádné podobné události nevyjížděli, žádné oznámení o výbuchu nemají hlášeno ani policisté.

Astronomové zjišťují, jestli se nejednalo o těleso z vesmíru. Jasné je nicméně to, že otřes byl tak silný, že ho zaznamenaly i seismologické stanice.

“Byl jsem zrovna v Mošnově. Asi ve 21:45 jsem v dáli uviděl, jak se objevila červená koule nad obzorem. Neviděl jsem žádný meteor jen červenou kouli. Jak rychle se objevila, tak rychle zmizela. Vypadalo to jako výbuch,” popsal Jiří.

Kateřině výbuch znepříjemnil sledování oblíbeného seriálu. “Večer koukám na Ordinaci a najednou rána – spadl mi fotorámeček,” postěžovala si. “Hýbaly se i skříně,” přidala se Liběna.

Asi nejsilněji cítili otřesy lidé v Rychvaldě nebo Petřvaldě. “U nás to třísklo a zatřáslo pořádně,” svěřila se Kateřina. “Otřes dost silný, dům se otřásl,” řekl Martin.

Zvláštní záři viděla také Kristýna přímo v Karviné: “Viděla jsem oranžový záblesk směrem k náměstí.”

Komentář: Zvláštní nevysvětlené exploze, světelné efekty, hřmění, podivné zvuky… podobné jevy jsou hlášeny z celého světa a jejich četnost je stále na vzestupu. V takzvaně seriózních sdělovacích prostředcích se těmto událostem redaktoři příliš nevěnují. Možná i proto, že by se museli snažit přinést vysvětlení a to úřady ani vědecké instituce zatím nemají. Nebo ho nechtějí zveřejnit. Britský bulvární deník The Sun zmiňuje podobné exploze v uplynulých týdnech napříč Spojenými Státy a v přiloženém videu můžete zaznamenat události z celého světa.       (Čtěte na stránkách AC24)


Dánský ostrov krim-migráčků? Mám lepší řešení ..... Vyhošťování ilegálů, kteří nemají nárok na azyl vázne. Převážně ze tří důvodů. Jednak není vůle a nejsou ani moc dobré legální nástroje. Hlavně se proti systému idiotsky staví neziskovky, které jsou za to placené. A církve, co si připadají jako novodobí Ježíšové, když proti zájmu většiny vezmou pod křídla několik těch černých oveček. No a do toho se pletou i aktivisté, třeba jako nedávno ta naivní ubrečená Švédka, co jí dojatě tleskaly dobrotrusové z celého světa, a to i poté, co se zjistilo, že beztak jen dočasně zabránila deportaci násilníka.

Země EU pořád ještě poctivě posuzují všechny ty žádosti o azyl, odvolání a další žádosti. Přitom je to úplně jedno, beztak zůstanou i ti bez azylu nebo dokonce s papírem k vyhoštění. Ta bezzubá šaškárna ale není k smíchu, když nám tu u sousedů volně pobíhají tisíce lidí, kteří nás z duše nenávidí a nemají problém své agresivitě popustit uzdu.

Kdo je jednou v Evropě, už tam zůstane a je vám prd platné, když se vám to nezamlouvá.

Když zahodili cestou do svého ráje doklady, nejde je vyhostit, prý není kam. Takových jsou v Evropě statisíce.

Když mají doklady, ale země jejich původu je zpátky nechce, protože kdo by pak do nějaké té pouštní díry posílal peníze z bohaté Evropy, že. S tím se přece nedá nic dělat.

A moje oblíbená. Když jsou to fakt psychopatická hovada, to je už vůbec nejde vyhostit. V jejich rodišti jim právem hrozí smrt, a to přece nemůžeme dopustit, přece jsme humánní a tak.       (Čtěte na stránkách Jitka Moody Magazín)


Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize ..... V údajně vědeckém dokumentu De första svenskarna („První Švédové“) švédské veřejnoprávní televize SVT cestuje archeolog Jonathan Lindström z Linného univerzity po Švédsku a odhaluje divákům minulost doby kamenné a bronzové.

Lindström prosazuje politicky korektní teorii, že první lidé začali osidlovat území dnešního Švédska před více než jedenácti tisíci lety. Jednalo se prý o potomky emigrantů z Afriky (oblasti dnešního Somálska), ale měli prý modré oči. Pronikli na sever, a když začal ledovec ustupovat, setkali se náhle s lidmi přicházejícími z druhé strany, tedy dnešního Ruska. Následkem křížení obou populací došlo k mutaci, jejímž výsledkem byla světlá pleť.

Ke smíšení skupin mělo dojít téměř okamžitě, přičemž zmíněný proces byl prvním krokem ke vzniku švédské populace v budoucích stoletích. Migranti s sebou mj. přinesli znalosti o zemědělské činnosti, umění, nové náboženství a jazyk, z něhož se nakonec vyvinul jazyk, kterým nyní mluví Skandinávci.       (Čtěte na stránkách Free Globe)
No a to ještě nevíte, že praotec Čech byl Eskymák a kněžna Libuše černoška ...


Hrad zareagoval na informace o pražské neziskovce školící profesionální revolucionáře ČR ..... Tiskový mluvčí prezidenta České republiky Jiří Ovčáček pro Sputnik řekl, že jedinou možnou obranou před ideologicky působícími neziskovými organizacemi je výchova k svobodomyslnému a sebevědomému občanství. Reagoval tak na informace o pražské organizaci Prague Civil Society Centre, která školí na území bývalého SSSR profesionální revolucionáře. „Organizace podobného typu existují na Západě i na Východě. Bylo tomu tak v minulosti a bude tomu tak i v budoucnosti," prohlásil Ovčáček na otázku Sputniku, zdali je pražská neziskovka za její činnost směřující proti demokratickým institucím cizích států hodná odsouzení. Podle jeho názoru leží jediná možnost obrany proti podobným organizacím ve výchově sebevědomých občanů svých zemí.

„Jedinou obranou proti ideologicky působícím neziskovkám je výchova k svobodomyslnému a sebevědomému občanství," řekl tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana a dodal: „Přemýšlivý člověk se nedá tak lehko zmanipulovat PR akcemi neziskovek na sociálních sítích."

Jiří Ovčáček těmito slovy reagoval na informace, které přinesla agentura Sputnik o pražské neziskové organizaci Prague Civil Society Centrena základě žurnalistického vyšetřování televize RT.

Žurnalisté televizní společnosti RT pronikli na fórum CampCamp 2018 v Jerevanu sponzorované pražskou neziskovkou Prague Civil Society Centre. Jejím ředitelem je Šimon Pánek, který je rovněž ředitelem neziskové organizace Člověk v tísni. Školitelé učili účastníky používat mediální manipulace, vytvářet falešné zprávy a šířit lži, aby s jejich pomocí vyvolali občanské nepokoje za účelem svržení nepohodlných vlád a prezidentů. Účastníci fóra pocházeli ze zemí bývalého Sovětského svazu, včetně Ruska.

Pražská nadace Prague Civil Society Centre je podle informací RT placená z rozpočtu Spojených států Amerických na základě zákona o čelení nepřátelům Ameriky — Countering America's Adversaries Through Sanctions Act. Ten přímo vyděluje peníze na „čelení ruskému vlivu".       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Nový stavební zákon zničí českou kulturu ..... Martin J. Kadrman píše o návrhu nového stavebního zákona, který v rámci „zjednodušení“ v podstatě přehlíží ochranu českých památek.

Na fasádě Sovových mlýnů (Museum Kampa) je napsáno: „Vydrží-li kultura, přežije národ.“ Mecenáš Jan Mládek asi netušil, že přesně třicet let po své smrti bude stát český národ na pomyslné křižovatce. A jak to tak bývá, aniž by to sám národ tušil.

Je bezesporu nutné zrychlit proces schvalování nové výstavby, protože stávající stav nekonečných stavebních řízení je neudržitelný a v podstatě poškozuje nejen investory, ale i občany, kteří by rádi bydleli v nových bytech nebo jezdili po nových dálnicích.

Jsou ale památky a památkáři skutečně těmi, kdo zdržují novou výstavbu? Je skutečně prozíravé, aby o tom, zda a jak bude restaurována středověká freska či barokní fasáda domu, rozhodoval úředník stavebního úřadu? Je vhodné, aby byla kladena zjednodušená a povrchní kritéria na tvar vjezdových vrat do katalogového domu jako na obnovu vrat památkově chráněné stavby? A je vůbec možné obsáhnout ve zjednodušené projektové dokumentaci všechny aspekty takové obnovy?

Selský rozum nám říká, že nikoliv. A selský rozum, jak už se v historii mnohokrát prokázalo, se mýlí málokdy. Jenže Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) si myslí pravý opak.

Věcný záměr zákona, který je do 27. února 2019 ve vnějším připomínkovém řízení, počítá s tím, že „pohltí“ památkáře a ti budou spadat pod stavební úřad. Jejich odborná závazná stanoviska si úřad vyžádat může, ale také nemusí. A pokud si je vyžádá, na jejich stanovisko může brát ohled, ale také nemusí. Úředník bude mít 30 dní na to, aby se zaslanými odbornými stanovisky vypořádat (ostrouhat kromě památkářů mohou i hasiči, hygienici apod.) a pokud se ve lhůtě s připomínkami nevypořádá a souhlasné nebo nesouhlasné rozhodnutí nevydá, počítačový systém automaticky vygeneruje souhlas se stavebním povolením.       (Čtěte na stránkách !Argument)

A zese jsme u toho - ví se o tom, ví se o tom, že je to hovadina a škodlivá k tomu - ale nikdo s tím nic neudělá. K čemu tam ti zákonodárci sedí? Za co berou ty lukrativní platy?


Jaká je to se s lepšoidy sranda ..... Téměř 100 let se lidstvo snaží vymýtit rasismus, což je ideologie, která říká, že mezi různými rasami je nějaký rozdíl. Lepšoidé ji ve svojí době vyšperkovali do té míry, až se každý běloch cítil kvalitativně řádově výše než každý černoch. Byl z toho tehdy pěknej průser.

Nebo si vemte nacismus. Německý národní socialismus, jiného národního socialismu, třeba toho norského, se to tolik netýká, to je idea, která z germánů vypracovává lepšoidy. Že lepšoid stojí výš než kdokoli jiný je sylogické. Byl z toho tehdy pěknej průser.

A co třeba komunismus. No tak ten je naopak o internacionále a rovnosti. Ras, národů a vůbec všech lidí. Rovni jsou si prostě všichni. Kromě nekomunistů a jiných podlidí. A lepšoid je na světě, tentokrát rudý. Byl z toho tehdy pěknej průser.

A jedeme dál.

Dnešní lepšoidé se za svoje kolegy z doby rasismu, nacismu či komunismu stydí. Jsou přece pro skutečnou rovnost a milují skutečnou internacionálu.

Jenže to by pro vznik moderního lepšoida bylo málo. Jdou do toho prsama a nacházejí rovnost kultur. Jen mají trochu problém s kulturou bílého muže. Což se hodí, je totiž třeba ještě najít nějakého podčlověka.

A co se nestane!

Skutečně ve skupině “bílého muže” nacházejí: euskeptiky, což jsou zároveň odporní nacionalisté (jež je možné volně zaměnit za nacisty či fašisty) a neméně odporní kremlofilové homofoby a transfoby (tedy lidi, kteří si např. myslí, že pohlaví jsou jen dvě) a sem patří i “klerofašisté” (křesťané, co pálili čarodějnice a mydlili nebohé muslimy) islamofoby (lidi, kteří si nemyslí, že uřezávat jiným lidem části těla je fajn nápad) machisty a sexisty rasisty a to i kulturní a latentní a samozřejmě podčlověk nejzákeřnější – vesničan

Rázem je podlidí dostatek a lepšoidem se konečně nemůže stát jen tak někdo.

A bude z toho pěknej průser.       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


To je tak smutné! I kámen by se nad těmi chudinkami nelegálními uprchlíky snad ustrnl ..... Studie publikovaná Spolkovým fórem pro muže hovoří o tom, že mladí migranti, kteří přišli s nedávnou migrační vlnou do Evropy, se cítí frustrováni, nespokojeni a zklamáni, neboť mají pocit, že Němci na ně mají negativní podhled kvůli tomu, že je považují za násilníky. To je tak smutné! I kámen by se nad těmi chudinkami nelegálními uprchlíky snad ustrnul.

Když se jedná o ženy, cítí teď prý mladí migranti úzkost. „Více než 80 procent mladých mužů je singl a bez dětí. Mnoho z nich sice chce být v kontaktu se ženami, ale negativní obraz, který jim byl připisován při jednání se ženami a v některých případech byl i rasově zneužívaný, je uprchlíkům dobře známý: je pro ně obtížnější přistupovat k ostatním lidem nestranně,“ píše se ve zprávě.

Čemu se migranti diví? Není pomalu dne, aby nevyplavala zpráva o tom, jak imigranti někoho napadli, sexuálně obtěžovali či znásilnili ženy či někoho zavraždili. Hromadné sexuální napadání a znásilňování žen se v arabských zemích nazývá taharrush. Touto arabskou tradicí přijeli imigranti bohužel „multikulturně obohatit“ i evropské ženy.

Nelze než souhlasit s větou Miloše Zemana, že migranty sem nikdo nezval. Je jen jediné správné řešení, jak zacházet s nelegálními nezvanými hosty – deportovat je!       (Čtěte na stránkách Česko aktuálně)


Nula je moc – hurá do mínusu ..... Dva spolupracovníci Mezinárodního měnového fondu se zamýšlejí, jak dostat úrokové sazby hluboko do mínusu.

Věděli jste, že Mezinárodní měnový fond má blogový portál? Asi ne, ono to většinou není kdovíjak zajímavé čtení. Ale příspěvek z 5. února, publikovaný pod titulkem „Cashing In: How to Make Negative Interest Rates Work„, ten je tedy zajímavý až moc.

Oba autoři se v něm zabývají otázkou, jakým způsobem by centrální banky mohly efektivně zavést negativní úroky. V minulých krizích se totiž růst běžně stimuloval snížením úrokových sazeb o 3-6 procentních bodů.

Aktuální úrokové sazby ve většině vyspělého světa se ovšem nacházejí kolem nuly nebo těsně nad ní, případně i těsně pod ní. Jenom tři země OECD – Turecko, Mexiko a Island – vůbec takový prostor ke snižování úrokových sazeb mají.

Hlavním důvodem, proč nelze zavést základní úrokovou sazbu třeba mínus pět procent, je hotovost, ona bankami krajně neoblíbená entita, o které se tak často dovídáme, že ji používají jen zločinci a je to přežitek. I žebrákovi nebo pouličnímu muzikantovi přeci můžeme pípnout kartou, že.

Jenže existence hotovosti zároveň působí jako bariéra proti výraznému poklesu úrokových sazeb pod nulu. Pokud byste bance byli nuceni platit za to, že si u ní schováte peníze, začnete časem uvažovat o tom, že své peníze raději vyberete a uschováte někde v trezoru. Ta hranice asi není přesně na nule, spíš někde kolem mínus jednoho procenta (přeci jen to držení hotovosti má svoje rizika), ale pod ni se realisticky jít nedá.

Autoři výše zmíněného článku s nepřehlédnutelným smutkem konstatují, že úplné zrušení hotovosti není „přímočaré“ (straightforward). Jako cimrmanovský úkrok stranou však navrhují něco jiného: oddělit hotovost a peníze v bance jako dvě různé měny, mezi kterými by existoval směnný kurz. A to samozřejmě tak, aby hotovost byla znevýhodněna.

Jinými slovy, přišli byste k bankomatu, vybrali si třeba 900 Kč v bankovkách, ale z účtu by se strhla tisícovka. Přesná čísla by záležela na aktuálním kurzu.       (Čtěte na stránkách Kechlibar)


18.2. 2019     Osmnáctého února 1279 uvěznil správce Českého království markrabě Ota Braniborský vdovu po Přemyslu Otakaru II. královnu Kunhutu a jejího nezletilého syna Václava na hradě Bezdězu. Pozdější král Václav II. byl poté odvezen do Žitavy, kde v zajetí strávil další 4 roky. Později se na Bezděz několikrát vrátil, a pak ho zastavil pánům z Dubé, protože potřeboval peníze


Závadné maso z Polska se stále dováží do Česka. Inspektoři zachytili další dodávky ..... Inspektoři Státní veterinární správy (SVS) spolu s celníky zachytili dodávky dalších 320 kilogramů závadného masa z Polska. První dodávku zadrželi hned za hranicemi, druhou při kontrole bistra ve Vyškově. Uvádí то TV Nova. (Foto: Wikimedia)

První dodávka s polskou SPZ byla zachycena veterináři SVS a celníky Olomouckého kraje. Bylo nalezeno 240 kilo drůbežího masa od polského výrobce, dalších 20 kilo vepřového. Maso žádné označení či doklady nemělo.

Navíc mluvčí SVS popsal špatné podmínky přepravy produkce. „Vnitřní plocha vozidla naprosto nesplňovala požadavky na přepravu potravin živočišného původu," informoval Petr Vorlíček.

DDruhý případ se týká asijského bistra ve Vyškově na Brněnsku, kde inspektoři našli 60 kilo chlazeného a porcovaného masa, na které provozovatel neměl žádné doklady. Uvedl však, že maso bylo zakoupeno v Polsku.

„Zásilka navíc nebyla předem nahlášena SVS tak, jak ukládá zákon. Zároveň byla překročena skladovací teplota masa," doplnil Vorlíček.       (Čtěte na stránkách AC24)


Plán na podporu maďarských rodin a porodnosti označila švédská ministryně za nacismus ..... Ne každý je nadšený z akčního plánu na podporu maďarských rodin, o kterém Středoevropan informoval. Jedna švédská ministryně jej označila za návrat k nacismu. Místo vlastních dětí je totiž lepší podporovat děti cizí.

Švédská ministryně pro sociální záležitosti, Annika Strandhall, napsala, že maďarská “alarmující politika se dá srovnat s třicátými léty”. Orbán, který chce pro Maďarsko více maďarských dětí, se prý snaží omezit nezávislost maďarských žen.

Jak tato nezávislost vypadá na Západě v praxi už známe. Feminismus, koncerty jen pro ženy, bezdětnost, na kterou navazuje “potřeba přijímat migranty, kteří budou pracovat na naše důchody”, a větší či menší válka mužů a žen. Což je pro tyto lidi ovšem lepší než představa tradiční rodiny, ve které žena pečuje o domov a děti, zatímco muž se stará o to, aby “bylo co jíst”.

Podobný názor jako ministryně vyjádřila i novinářka z hlavního švédského deníku, podle níž by se Orbán za to, že chce více maďarských dětí místo migrantů, měl stydět.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)
Nemáte také pocit, že představitelé akandinávských zemí totálně zdegenerovali?


USAmani se chystají zničit další zemi ..... Jak dlouho bude trvat, než nás spolknout jako malinu, jen proto, že ležíme ve středu Evropy, a to je bezva strategické místo pro válu se vzdorným Ruskem. Přeberte si to jak chcete.

Jugoslávie, Sýrie, Libye, Irák, Venezuela – mají něco, co chtějí Amíci a nic jim v tom nezabrání. Žijí na dluh, bída kouká z každého rohu a tak se roztahují po celém světě a hledají místo, kde mohou ještě drancovat a zabíjet.

Rusko je na ně moc velké sousto, ale kdyby měli pocit, že je dokáží porazit, neváhali by ani vteřinu a pokusili by se Rusko srazit na kolena, sebrat jim jejich přírodní bohatství a dál si žít nad poměry na úkor ostatních tak, jak to dělají od svého vzniky. Není doba, kdy by USAmani nebyli ve válce.

Podle ratingové agentury Fitch globální zadlužení vlád v dolarovém vyjádření v roce 2018 stouplo na cca 66 biliónů USD, což odpovídá cca 80% celkového globálního HDP v tom roce. Zadlužení vlád se od roku 2007 zhruba zdvojnásobilo. Francie jde ke dnu a je schopná všeho.

Kdo má aspoň trochu zdravý rozum umí si spočítat co je ta západní demokracie a jaké zlo plodí. Demokracie se změnila na terorismus, boj o přírodní zdroje a s vědomím, že naše zeměkoule není nafukovací, boj o místo na život. Je potřeba snížit počet obyvatel. Sami se podívejte a posuďte, kdo je viník.

Rusko se z oprátky zatím vyvléklo, Čína je nyní obětí cíleného útoku(Huawei) a Venezuela má to smůlu, že sedí na černém zlatě. Děje se to celé staletí. USAmani se vyučili na totálním zničení Indiánů. Jen proto, že měli to, za co by přistěhovalci vraždili a taky že ano. Vybíjeli celé vesnice za zlato, ropu, plyn a území. Nastrkali je do rezervací jako zvěř.       (Čtěte na stránkách Na Šeptandě)


V BBC přiznali, že scény následků chemického útoku v Sýrii byly zfalšované ..... Citace z článku na AC24: Producent BBC zodpovědný za informování o událostech v Sýrii Riam Dalati prohlásil, že scény z nemocnice, které měly ukazovat následky chemického útoku, byly zinscenované. „Po šesti měsících vyšetřování mohu zcela jistě potvrdit, že scéna, která byla natočena v nemocnici ve městě Dúmá, byla zinscenována. Žádné oběti v nemocnici nebyly," napsal producent na svůj Twitter. "

Vzpomínáte si ještě, jaký byl kolem toho tehdy řev?: "Assad použil chemické zbraně proti svým vlastním, prostým spoluobčanům, proti nevinným dětem!!! Je to bestiální diktátor, tyran!!!! Musíme okamžitě bombardovat!!!"

A všechna ta "naše" slizká a bezpáteřní, tzv. veřejnoprávní média, na čele s českou televizí, všichni ti naši sluničkáři a ostatní bezcharakterní lidská veteš, která si chodí pro výplatu na americkou ambasádu, popřípadě k Sorosovi, lezouce po kolenou, aby mohli políbit alespoň špičky bot svých páníčků, sborově opakovali: "Bombardovat!!!"

Já vím, většina již dávno zapomněla nebo je jí to zcela lhostejné... A spoluviníci tohoto odporného podvodu, včetně té "naší" televize, zarytě mlčí, nebudou přece sami na sebe ukazovat, v jaké lidské hyeny se proměnili a na jakých zločinech se spolupodíleli..

Nicméně, přesto si myslím, že je dobré se k těmto událostem vracet, připomínat si je a porovnávat s tím, co ukázal čas. Je to dobré už jen z toho důvodu, abychom pochopili, v jakém marasmu se ta naše, tzv. vyspělá, demokratická, západní civilizace nachází. Pokud to neuděláme, zločiny a podvody minulosti se budou v podobné režii opakovat stále dokola a my za ně budeme muset znovu a znovu na závěr zaplatit svým vlastním utrpením.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Češi se stali obětmi kybernetických zločinců. Od září čeští uživatelé dostávají e-maily, ve kterých podvodníci vydírají peníze výměnou za intimní nahrávky ..... V e-mailu zločinci uvádí, že se jim podařilo pomoci víru RAT hacknout mobil, počítač či tablet příjemce a natočit video, jak uživatel masturbuje během sledování porna. Aby nic zločinci nic nezveřejnili a smazali materiál, chtějí během dvou dní dostat 250 dolarů v krypto měně. Po několika měsících se vydírání opakuje.

Podle bezpečnostního analytika CSIRT.CZ Pavla Bašty jde o fenomén, který se vyskytuje ve větším množství států po celém světě, v různých jazykových mutacích.

I když ve skutečnosti vyděračské jsou e-maily odesílány nahodile a žádné napadení virem neprobíhá, desítky lidí už podvodníkům zaplatily.

Kvůli tomu, že celá transakce probíhá ve virtuálně měně, není možné převod evidovat a je velmi těžké zločince vypátrat.       (Čtěte na stránkách Sputnik)


Sladká pravda o náboženství míru a láskyBy  ..... Mám už plné zuby keců, že terorismus je jen takový úlet, chybička v matrixu, zatímco islám sám o sobě je mírumilovný. A ještě méně trpělivosti mám s těmi, kdo tvrdí, že je špatné odsuzovat kvůli pár jedincům celé náboženství.

V koránu je nejméně 109 veršů vyzývající k zabíjení lidí jiné víry či bez víry. Často jsou tyto výzvy velmi popisné, vždy naléhavé. Je to muslimovo poslání i povinnost, které se nesmí vyhnout, jinak ho stihne trest Allaha. TADY máte ty verše i s výkladem v angličtině. Jestli dáváte přednost češtině, skvělý rozbor násilí v islámu od Tomáše Haase najdete ZDE. Drobná citace:

(Al-Anfal, 8-17)” Nezabil jsi je ty, zabil je Alláh. A když jsi hodil (kámen) nebyl jsi to ty, kdo jej hodil, ale byl to Alláh, který hodil, aby vyzkoušel věřící jeho spravedlivým soudem. Vpravdě, Alláh je vše slyšící, vše znající.

Texty pasáží z koránu i z bible jsem přeložila z anglických textů. Koláž: JM mag

Muslim vám poví, že islám stojí na pěti základních pilířích. Víra v Allaha, pravidelná rituální modlitba, charita, půst a pouť do Mekky. Jenže podle některých existuje šestý pilíř víry. Džihád, tedy Svatá válka proti nevěřícím.

Namítnete, že z více než miliardy lidí vyznávající islám je většina mírumilovná. Na to vám dám skvělou odpověď, která ovšem není z mé hlavy. Brigitte Gabriel, původem libanonská křesťanka, odpovídá takto:

K islámu se dnes hlásí 1,2 miliardy lidí po celém světě. Ovšem, že nejsou všichni radikální, většina je mírumilovná. Zpravodajské služby odhadují počet radikálů zhruba 15 až 25 %. To se bavíme o 180 až 300 miliónech lidí, kteří svůj život zasvětili boji za zničení západní civilizace. To je tolik lidí, jako dnes žije v USA. Proč nás zajímá těch 15 až 25 %? Protože jsou to právě radikálové, kteří řezají hlavy a vraždí. Podívejte se na historii. Většina Němců byla mírumilovná, přesto nacisté zavraždili 60 miliónů lidí. Fakt, že většina Němců byla mírumilovná, tedy nic neznamenal. Většina Rusů byla také mírumilovná, přesto mají na svědomí 20 miliónů lidí, čímž ta mírumilovná většina byla irelevantní. Také v Číně byla většina Číňanů mírumilovná, přesto Čína dokázala zabít 70 miliónů lidí, mírumilovná většina znovu nic neznamenala. V Japonsku za druhé války byla většina lidí mírumilovná, a přesto Japonci zabili 12 miliónů lidí napříč Asií, většinou bajonety a šavlemi. Mírumilovná většina ani tady nic nesvedla. V září 2001 žilo v USA 2,3 milionů muslimů a přesto stačilo jen 19 radikálů, aby zabili 3000 lidí a dostali Ameriku na kolena.

Mírumilovná většina byla irelevantní… Je čas hodit politickou korektnost do koše, kam patří.       (Čtěte na stránkách Jitka Moody Magazín)


Copak jsou nebezpeční? Neziskovka se obrátila na Evropský soud pro lidská práva kvůli migrantům ..... Německá nestátní nezisková organizace Sea Watch se obrátila na Evropský soud pro lidská práva v souvislosti se situací kolem lodi ve Středozemním moři s více než 40 migranty na palubě, které nepouštěli na břeh asi 10 dní, oznámila německá média. 

Italský ministr vnitra a vicepremiér Matteo Salvini dříve prohlásil, že italské přístavy jsou i nadále zavřeny pro migranty, které zachraňují ve Středozemním moři lodě nestátních neziskových organizací.

Toto jeho prohlášení bylo spojeno s tím, že úřady Malty po koordinaci s EU povolily vystoupit na břeh asi 50 nelegálním migrantům, kteří byli zachráněni ve Středozemním moři.

„Může 47 lidí, kteří hledají ochranu, ohrozit národní bezpečnost?" ptá se organizace na Twitteru.

„Nemůžeme dál trpět, že evropské státy společně porušují námořní právo a nemůžeme přijmout skutečnost, že záchrana lidí na moři záleží na jednáních v EU," uvádí list Die Weltslova představitele této organizace Rubena Neugebauera agentuře DPA.

Evropa zažívá nejvážnější migrační krizi po 2. světové válce, která byla vyvolána především řadou ozbrojených konfliktů a palčivými hospodářskými problémy v afrických a blízkovýchodních zemích.

Nová italská koaliční vláda označila boj s nelegální migrací za jeden ze svých prioritních úkolů.

V této souvislosti Ministerstvo vnitra fakticky zavřelo italské přístavy pro lodě nestátních neziskových organizací, které zachraňují migranty ve Středozemním moři, a usiluje o jejich přepravu do přístavů jiných evropských zemí.       (Čtěte na stránkách EUportál)


Vedení neziskovky se má jak prasata v žitě a česky občan to platí aneb realita neziskovky podporující uprchlíky ..... Politička z ODS Alexandra Udženija upozorňuje na neskutečné platy v neziskovce podporujíci migranty a uprchlíky v ČR: Rada hlavního města Prahy chce po zastupitelích, aby odsouhlasili dotaci neziskovce Integrační centrum Praha. Za víc jak 5 miliónů korun. Na co, se ptáte?

- ředitel organizace 79 tisíc měsíčně - finanční manažer 67 tisíc měsíčně - učitel arabštiny 40 tisíc měsíčně - koordinátor projektu 47 tisíc měsíčně - účetnictví a audit 56 tisíc měsíčně (co bude dělat finanční manažer?)       (Čtěte na stránkách eOdborář)


Vláda dává, vláda bere, vláda lže ..... Žranice končí. Vláda počítá, kolik stála, přemýšlí, jak vyjít s tím, co zbývá, a kde si zajistit dodatečný příjem… Česká ekonomika začíná zpomalovat. A tak vláda koncem ledna, kdy projednávala rozpočtový výhled na příští rok, dospěla k poznatku, že nebude mít na své sliby.

  Andrej Babiš však pohotově vyklopil, co s tím. Pravil, že se bude šetřit a k tomu se zvýší některé daně. Ministryně financí Alena Schillerová pak navrhla snížit o desetinu počet státních zaměstnanců, s výjimkou policistů a učitelů. (Na koaliční radě požadavek zmírnila na 24 800 zaměstnanců.)

Vyhazujeme a daníme

Takže obrat. Když v roce 2014 spolu ANO a sociální demokraté (v trojce s lidovci) začali vládnout, pracovalo pro erár 416 tisíc státních zaměstnanců. Na letošní rok je jich v tabulkách už 470 tisíc, reálně něco přes 450 tisíc.

Dá se ale věřit tomu, že vláda vskutku zredukuje armádu zaměstnanců o desítky tisíc? Na to sociální demokraté sotva přistoupí. Jejich šéf Jan Hamáček už opáčil, že ti, kdo stojí za plánem škrtat zaměstnance, musí říct, které činnosti státu chtějí zrušit.

Lze nicméně předpokládat, že samotné škrty v provozních nákladech ministerstev nakonec stačit nebudou. K tomu, aby se rozpočet na rok 2020 dostal na plánovaný schodek 40 miliard, chybí 49,3 miliardy. To je hromada peněz.

Babiš proto zmínil také zvýšení daní. „Jsou oblasti, na které bychom se měli podívat. Například zdanění tvrdého alkoholu, digitální daň. Velké rezervy zdanění jsou u pojišťoven,“ pravil premiér. Den na to řekl, že si to vymysleli novináři. Krátce poté, však Schillerová přiznala, že nejspíš bude potřebné tyto daně zvýšit. Zmínila i vyšší spotřební daň z cigaret.

Takže kdoví, jestli nakonec vláda nebude zavádět třeba bankovní daň. Babiš to dnes odmítá. Ale zítra?

Škrt přes důchodovou reformu

Koaliční kabinety Sobotkův a Babišův i Babišův a Hamáčkův rozhazovaly peníze plnými hrstmi na všechny strany, sypaly je z rozpočtu jako Servác, jeden z Werichových tří veteránů, vyklepával zlaťáky z magického a bezedného měšce. Jenže takový měšec nikdy neměly.

Budiž vyšší platy učitelů a vyšší důchody. Copak ale bylo hospodárné přidávat všem státním úředníkům částku, která v procentním vyjádření několikanásobně převyšuje hospodářský růst? Za exemplární příklad vládní rozmařilosti se pak dá označit ze tří čtvrtin dotované jízdné pro studenty a penzisty.

Co je ale podstatné: Vláda se sliby není u konce. Plán „obědy pro (všechny) školáky“ Babiš odpískal, byť ho ještě nedávno označil za „skvělý“, zbývají ale další sociální výdobytky — třeba vyšší rodičovská, anebo zálohované výživné, kdy za neplatícího rodiče vyrovná alimenty státní rozpočet (daňoví poplatníci). Mnohem víc financí bude kabinet potřebovat na chystaný národní investiční fond.x       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Nefunkční Česká pošta opět zdražuje ..... Celý den čekáte na balík a jediné, co dostanete je oznámení, že při pokusu o doručení jste nebyli doma. Písemné stížnosti, na které vůbec nikdo nereaguje. Opakované zdražování odůvodněné „dalším zkvalitňováním služeb“. // Milionové platy vedení tohoto státního podniku se na kvalitě služeb České pošty rozhodně pozitivně neprojevují. Spíše naopak. // Aktuální ceny poštovného všeho druhu jsou nehorázné a to je chtějí tak dramaticky navýšit?

Bude skutečně „balík do ruky“ konečně doručován k nám domů, nebo z nás stále budou dělat hlupáky? Mám obavy, že změna k lepšímu se nedostaví. Česká pošta si odežene další zákazníky a zamotá se do začarovaného kruhu. Méně zákazníků, méně příjmů, horší služby. Nikoliv lepší. Samozřejmě, kámoši z partají ve vedení „podojí“ stát za vyšší dotaci a přihodí si další „melouny“ ke své výplatě, protože řídit tak velkou společnost je náročné a musí být finančně adekvátně ohodnoceno jako v soukromém sektoru. A koho zajímá, že v soukromém sektoru musí být odpovídající kvalita, kterou Česká pošta rozhodně nemá? Takže budeme platit a modlit se, že nám třeba ten balík „za ty prachy“ konečně doručí …

Poznámka redakce: Zkušenosti popsané autorem článku můžeme jen potvrdit. Využil jsem u jednoho dodavatele zboží možnost doručení prostřednictvím dodávkové služby PPL. V den doručení se ráno po osmé hodině ozval na mobil řidič a domluvil si pro nás nejvhodnější termín dodání a opravdu přijel téměř na minutu přesně. Minulý týden doručovala Česká pošta malý 250gramů vážící balíček tzv. „balík do ruky“ a ani ho k domu nedonesla, jen listonoška vhodila oznámení o uložení zásilky. Jsme přesvědčeni, že podobné zkušenosti máte všichni a že je doba víc než nazralá na systémovou změnu služeb České pošty. Třeba vytvořením přijatelných právních podmínek pro konkurenční prostředí. (BAL)       (Čtěte na stránkách iReportér)

Poznámku redakce mohu potvrdit - tak třeba pošta v Brandýse se nenamáhá doručit doporučené zásilky, ani když jsou lidé prokazatelně doma. Rovnou hodí lísteček - a občane, běž si stát friontu na poštu. Stejně tak je to třeba v Praze 4, kde "balíky do ruky" zásadně na první pokus dávají k vyzvednutí na poště - a teprve když si člověk vyžádá opakované doručení, tak to přivezou. Pokud to jde, tak i já využívám doručení kurýrními službami. Česká pošta je moloch požírající státní peníze ... za nic.


15.2. 2019     Patnáctého února 1991 proběhl summit hlav státu nebo vlád Československa, Maďarska a Polska ve městě Visegrád, kterým byla zahájena novodobá éra spolupráce v rámci Visegrádské skupiny.


Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové ..... V lednu byl Silvaně Heissenberg uzavřen účet na Faceabooku díky zákonu Heiki Maase, který zároveň vstoupil v platnost. Silvana Heissenbergová je německé herečka. V Německu to pomalu vře. Jmenovaná umístila na Facebookové stránce Merklové následující článek:

Jste největší kriminálnice a nejvíce opovrhovaná spolková kancléřka, kterou musí německý národ trpět. Importovala jste záměrně a protiprávně do naší země teror, válku a smrt prostřednictvím ilegálních azylantských příživníků, statisíců žoldáku, teroristů IS a dalších těžkých zločinců. Dle čl. 16 ústavy nemá v Německu nikdo nárok na azyl, kdo přichází z třetí bezpečné země, takže všichni Vaši hosté jsou v Německu ilegálně. Porušila jste také protiprávně a svévolně Schengenskou a Dublinskou smlouvu. Při převzetí úřadu jste přísahala “Odvrátím od německého národa veškeré škody“, ale denně konáte pravý opak. Nemáte za úkol se starat o potřeby „všech občanů“, ale pouze o BLAHO NĚMECKÉHO LIDU, jenom to bylo Vaším úkolem; nejste nic jiného než zaměstnankyně NĚ-MECKÉHO NÁRODA, neboť veškerá moc pochází z lidu, nikoliv od Vás. Vy jste se vůbec nestarala o potřeby Němců. Záměrně jste rozdělila národ a proti sobě poštvala a zničila celé rodiny.

Nám Němcům se daří jako nikdy? ... Kvůli Vaším ilegálním hostům musí být veřejné podniky masívně chráněny oplocením a policií se samopaly. Vaši hosté páchají denně násilné zločiny. Nyní jsou nutné ochranné zóny pro ženy, které se musí skrývat, aby se nestávaly oběťmi sexuálních přepadení od VAŠICH NEZADRŽENÝCH HOSTŮ, kteří nemají žádné zábrany. Chudoba starých lidí a dětí nebyla nikdy tak velká. Skoro jeden milion Němců žije na ulici. Pomoc těmto lidem bylo Vaším úkolem, a ne zaplavit Evropu kulturně odlišnými invazory a péči o ně hradit z našich těžce vydělaných daní.       (Čtěte na stránkách Na Šeptandě)


Facebook má právo mne zdarma zabanovat a ČT má právo mi za mé prachy lhát ..... Jak tohle spolu souvisí? To vám ráda povím. Obě tato velmi odlišná média si vyhrazují právo filtrovat, které zprávy se k vám dostanou a jaké už ne. Říkají, že FB coby soukromá společnost si svobodně určuje, co na své sociální síti chce a nechce mít. No a ČT se nenechá vyprovokovat k pravdě jen proto, že si ji platíte.

Facebook coby soukromá společnost si může dělat co chce ... Neumím si tak úplně představit, že jeden den někomu po telefonu řeknu, že je debil a druhý týden mi T-mobile oznámí, že si můžu na měsíc iPhone dát do šuplíku.

Pochopitelně, že Zuckerbergův Neverland má při mazání obsahu obzvlášť spadeno na vše, co nezapadá do báječného sluníčkového světa. Napíšete něco proti radosti multikultury, vítačské politiky nebo samotným migráčkům, úplná facebooková sebevražda je potom psát a hlavně postovat obrázky proti islámu, to je velké NENE. To jsem ale jen začala konstatováním zjevného.

Na Facebooku vám neprojdou ani antické sochy nebo leckterá fotka z National Geographic. Ikonická fotka z vietnamské války jako memento brutality. Nicméně za hate speech už označili základní kámen USA, tedy Vyhlášení nezávislosti. Docela by mne zajímalo, jestli je nenabonzovala anglická královna, té se to jistě může jevit jako projev nenávisti.

Ono to ale s tou nezávislostí na FB fakt nebude tak horké. Je naprosto zřejmé, že mazání kritiků migrační politiky třeba v Německu je jasně na politickou objednávku establishmentu. V Číně vláda blokovala FB celé roky a vloni se dohodli na takové čínské verzi Facebooku, která dovolí publikovat a sdílet vše, co je v souladu s komunistickou propagandou asijské velmoci. V Thajsku chtěla sestra krále kandidovat na premiérku, ale po rozmluvě s ním si to „rozmyslela“. Dnes jsou stránky, které ji do této funkce podporovaly, úspěšně zabanovány. Roku 2017 týpka v Pákistánu odsoudili k smrti za rouhání na Facebooku.

Ano, vlastní pravdu si jde u FB objednat za peníze podobně jako reklamu. Zatímco pravicoví uživatelé brblají, když dostanou měsíční ban za roky starý příspěvek, tak levicová individua to vidí úplně jinak. Prý že kdyby Facebook pečlivěji promazával hate speech, tak by se neděly takové excesy jako Putin v Rusku, Trump v USA nebo Salvini v Itálii. Docela idiotsky mají za to, že kdyby se část pravdy jednoduše vykázala z informačního prostoru, byl by ten svět takový růžovější, bezpečnější a úžasnější.

Říkají, že jestli se mi to nelíbí, nic mne na FB nedrží. Oni mi nic nedluží, profil mi tam laskavě nechávají úplně zdarma a já se můžu zkrátka sebrat a odejít. Odborník ČT vyrukoval s názorem, že kdyby se třeba Facebook rozhodl blokovat obsah lidem na S (a logicky i na Š), tak je to v mezích volného podnikání.

Dejte mi chvilku, abych si představila, jak krásný by byl svět sociálních sítí, do kterého by nepřispívali ekonom Sedláček, senátor Štětina, herečka Štěpánová, novinář Šafr. Ach ano, také ombucmanka Šabatová nebo rovnou aktivista Šimůnek. Nebo Martin Stropnický, u něj fakt nevím, jaké povolání mu přiřadit bez uvozovek.

Ale nemusíme zůstat jen v českém rybníčku. Vždyť si představte, že by Facebook blokoval Soroše!       (Čtěte na stránkách Jitka Moody Magazín)


Kolumbus byl terorista, říká tento filmař ..... Spike Lee je režisérem filmu BlacKkKlansman natočeným velmi volně podle skutečného příběhu, kdy černošský policista “infiltroval” americký Ku-Klux-Klan a přes telefon několikrát hovořil i s Davidem Dukem. Protože černoši mají charakteristickou barvu hlasu, policista musel svůj hlas měnit, aby nebyl poznat. Zatímco v realitě tento policista neodhalil nic nezákonného, ve filmu odhalí bombový atentát.

Nu. A tento Spike Lee si v televizi stěžoval, že ho ve škole neučili, že George Washington měl otroky a neučili ho o Kolumbovi. Zpovídá ho velmi servilní, bílá liberální novinářka.

“Také musím říct, že důvod, proč nosím tuto čepici a mikinu je to, že mnoho let zpět byli do této země přivezeni první otroci v Jamestownu, Virginii, 1619 a 2019. A já myslím, že hodně lidí by to mělo vědět. Protože toto je část americké historie, která není úplně dobrá. Myslím, že když jsem byl na škole v Brooklynu, v New Yorku, neřekli mi, že George Washington vlastnil otroky. Řekli mi, že pokácel třešeň a nikdy by nelhal. V roce 1492, tenhle chlap, tenhle terorista (Kryštof Kolumbus) přeplul oceán. Myslím, že musíme začít učit, musíme být upřímní ohledně naší historie a pohnout se dopředu.”

ŘíŘíct o Kolumbovi, že byl terorista, je už docela silné kafe. Kdo zná historii tohoto mořeplavce, ví, že s domorodci zacházel slušně, a bojoval s nimi až ve chvíli, kdy ho napadli. Jeho vášní bylo objevování neznáma a předci pana režiséra mu nesahali ani po kotník.

Přítomnost otroků v Americe je fakt. Otroky měli i Indiáni a otrokářství je součástí mnoha afrických komunit ještě dnes. V Americe navíc otroky vlastnil jen zlomek bílých, a nebál bych se říct, že v Americe bylo víc než bílých otrokářů bílých otroků, tzv. intentured servants. Takže o čem se stále bavíme?       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


USA utajene umiestnilo na Slovensku rakety s atómovými hlavicami ..... Z prostredia ministerstva obrany a vojenskej tajnej služby unikli tajné dokumenty, ktoré obsahujú veľmi vážne informácie. USA ešte pred odstúpením od zmluvy o likvidácii rakiet stredného a krátkeho doletu (INF) rozmiestnili svoje rakety na Slovensku. Po preletoch amerických vrtuľníkov a po armádnych konvojoch a amerických tankoch, tu máme už aj americké rakety. A teda, čo nás teraz čaká a neminie?

Tento článek měl pokračování. Byl nejčtenějším. Avšak ejhle, stránka na webu Hlavné Správy, pod odkazem https://blog.hlavnespravy.sk/10061/usa-utajene-umiestnilo-na-slovensku-rakety-s-atomovymi-hlavicami-precitajte-si-co-bude-nasledovat/ již neexistuje. Zdá se, že tento deník uvěřejnil něco, co se amíkům nelibí a pro občany Slovenska má být utajeno.

Tak jsem článek vytáhla z paměti googlu:

USA už dávno zradili nielen Slovensko, ale celú Európu. USA prestali byť spoľahlivým partnerom v rámci Severoatlantickej aliancie (NATO), lebo zo Slovenska a z celej Európy si urobili svoju kolóniu. Spojené štáty americké si pre svoj blahobyt urobili zo svojho zbrojenia obrovský biznis a kšeft, preto bude USA ešte viac zdierať, rabovať a drancovať Slovensko a celú Európu. Presne tak, ako to urobili USA kedysi na Filipínach. V tejto svojej kolónii rabovali, drancovali a kradli a ešte pred prvou svetovou vojnou tam svojvoľne rozmiestnili svoje vojská a zriadili ako druhý štát na svete množstvo koncentračných táborov, kde zavraždili takmer tri milióny nevinných civilistov, žien, detí a dôchodcov. Ale prvá s vyhladzovacími koncentračnými tábormi a taktikou spálenej krajiny bola Veľká Británia v Búrskych vojnách, ktoré začali už od roku 1880.       (Čtěte na stránkách Tadesco)

Trochu silná káva, že? Prodávám, jak jsem koupil - i když člověk by se dneska už ničemu nedivil ...


Americký Senát nenašel žádnou stopu o ruském vměšování do prezidentských voleb ..... Jak se dalo čekat, po dvou letech vyšetřování americký Senát v tichosti oznámil, že nenašel žádné důkazy o tom, že by se Rusové v roce 2016 vměšovali do volby amerického prezidenta.

Na základě 200 výslechů, které Senát provedl, a všech faktů, které má k dispozici, jednoduše neexistují žádné důkazy. Přesto s tím mnozí Demokraté nejsou smířeni a dál spekulují. Odvolávají se na velké množství kontaktů Trumpa, jeho dětí, poradců a dalších s různými Rusy. Nakonec je ale jediným důkazem Trumpova veřejná výzva směrem k Rusům, respektive jejich tajným službám, aby našly emaily Hillary Clintonové, což bylo téma, kterým volební kampaň tehdy žila.

A nedá se říct, že by se Demokraté nesnažili. Prohlédli všechny tajné dokumenty tajných služeb, pátrali naprosto všude. A není pochyb, že Američané mají prostředky, jak se dopátrat pravdy. Nicméně, nenašli nic.

Nakonec tedy jediným, údajně ruským vměšováním, budou již dříve zmíněné propagované příspěvky o všem možném, které platila agentura sídlící v Rusku, a které měly celkový dosah 25 milionů impresí. Jen pro srovnání, Středoevropan měl svého času na Facebooku za týden 2 miliony impresí. Tolik tedy k rozsahu ruského vměšování do amerických prezidentských voleb.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Pražské buznopivovary! ..... Milé Pivovary Staropramen, před cca deseti lety mi bylo celkem ctí podílet se coby copywriter v jedné nejmenované reklamní agentuře na vašich kampaních. Už tehdy jste se ale začaly za své pivo i zákazníky stydět a usilovaly jste o výměnu starých dobrých štamgastů za navoněné metrosexuály.

Josef Provazník | foto: archív autora

Před pěti lety jste v rámci své, až kafkovské přeměny, podporovaly festival Prague Pride. Naklonily jste si tím neziskovky a aktivisty s pátým až devátým pohlavím a zařadily se tak mezi „pokrokové“ nadnárodní firmy.

Pevně doufám, že výše uvedení jedinci chodí denně do hospody, kde vyžahnou svých osm staráčů a váš „marketingový“ tah se vám tak finančně vyplatil.

Už vlastně jen scházelo, abyste volaly po přijímání migrantů, ze kterých byste udělaly sládky a hospodské. No, třeba i na to v rámci nějakého Evropskou unií dotovaného projektu dojde, viďte?

Příležitost vyjádřit se k přijímání migrantů jste sice prošvihly, ale plně si to nyní vynahrazujete podporou neférové a nelogické kampaně za uznání manželství pro osoby stejného pohlaví „Jsme fér“.

Místo zaujetí standardního neutrálního postoje jste se zcela jasně přidaly na stranu neomarxistů, kteří chtějí ničit vše tradiční a přetrvávající dlouhá staletí. Tradice ani zvyklosti a především zdravý rozum vám nic neříkají.

A proto mi dovolte, abych se v roce, kdy slavíte 150 let od svého založení, s vašimi produkty touto cestou rozloučil. Nemohu dále konzumovat produkty někoho, kdo se tak zásadně vyhraňuje proti zdravému rozumu a zákonům přírody. V zoufalé snaze vyhovět požadavkům současné politicky korektní doby.

Manželství přitom vždy bylo, je a bude svazkem pro osoby odlišného pohlaví. Pokud tuto základní premisu nectíte, nezasloužíte si moji přízeň ani peníze.       (Čtěte na stránkách Bez politické korektnosti)


Imigranti se snaží integrovat… ale Němce. Na školách chtějí místo angličtiny turečtinu ..... „Imigranti chtějí ve školách místo angličtiny turečtinu, Němci se bouří,“ napsal server iDnes. Návrh předsedy rady pro integraci Tayfuna Kelteka, aby se na základních školách zrušila výuka angličtiny a nahradila turečtinou, polštinou a ruštinou, se v Německu setkal s odporem politiků i veřejnosti. Prozatím. Bude to tak i za pár (desítek) let? Nebo budou oddělené třídy, halal stravování, dívky povinně v burkách a pauzy na modlitby? 

 Keltek, jak napsal iDnes, míní, že by se jeho návrhem lépe využil potenciál multikulturní společnosti, která může žákům snáze vštípit znalosti vícero různých jazyků.  Keltek také tvrdí, že v Severním Porýní-Vestfálsku má přes 43 procent lidí mladších 15 let migrační kořeny a hovoří hlavně turecky, polsky nebo rusky…

Strach z důvěrně známého ... Ač nám pan Keltek sice zmínil Poláky nebo Rusy, tak myslím, že je zcela evidentní, kvůli komu takový progresivní nápad přišel. A ne, ani jedna z oněch dvou národností v předchozím souvětí to není – na to dám „all-in“.

Nám Čechům, Slovákům, Maďarům či Polákům je neustále předhazováno – ať už z úst cizích politiků nebo i těch „uvědomělých“ našich – že my „postkomunističtí xenofobové“ se jen bojíme neznámého. A přitom je to zcela naopak, bojíme se důvěrně známého, s čím se například v posledních letech blíže seznamují i naši „postnacističtí“ sousedé.

S rostoucím počtem přímo úměrně klesá míra tolerance a mírumilovnosti ... Když je jich „pomálu“, jsou tiší, mírumilovní, tolerantní a klidní. Jak je jich trochu víc, začnou se sem tam dožadovat nějakých ústupků. Jakmile je jich významný počet, přestávají být klidní, tiší, tolerantní a mírumilovní a dožadují se svých speciálních práv, často na úkor nebo v rozporu s právy (a povinnostmi) původních obyvatel. A jakmile se dostanou k vládě… Bůh s námi.

Začneme ve škole povolením výuky v turečtině či arabštině, pokračujeme povolením nošení hidžábu, halal stravováním, oddělenými třídami, přestávkami na modlitbu, povinnou výukou islámu… a můžeme skončit třeba u kamenování žen a stínání bezvěrců…

Nebude to dnes, zítra, ani za deset let, ale postupnými kroky (které tomu navíc nasvědčují) k tomu můžeme v celé Evropě snadno dospět. Nemusíme se zbytečně strašit a bát, ale taky nemusíme být bláhově naivní a bezmezně benevolentní. Aby se z těch, co měli integrovat, nestali nakonec integrovaní…       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Před prasečími migranty se ploty stavět mohou a před lidskými migranty ne? Proč si nemohou být prasata a lidé rovni? ..... Dánsko začalo opevňovat hranici s Německem. Staví svůj vlastní plot říká titulek na idnes.cz. Jde o plot na ochranu Dánska proti (nelegálním) přechodům divokých prasat z Německa, která mohou být nakažena prasečím morem. Po zkušenostech s ještě nebezpečnějšími nelegálními přechody hranic z Afriky a s reakcí na ně ze strany evropských politiků, včetně těch dánských, se nabízí hned několik otázek. Nejedná se i v tomto případě o porušení lidských práv divokých prasat? Nejde o naprosto neopodstatněnou xenofobii? Vždyť kolik z vás se už nakazilo od prasete prasečím morem, he? A německá nakažená prasata by mohla být významným obohacením pro celou dánskou společnost a mohla by přinést výrazný ekonomický růst celému Dánsku.   

Jen si představte těch očkování, opatření ke sledování nakažených prasat, aby nakažená prasata byla v hledáčku, nucená porážka zvířat chovaných zemědělci a nakažených migrujícími prasaty, následná obnova stád chovatelů, práce neziskových organizací na integraci nakažených prasat do dánské přírody, placení udavači hlídající možné nenávistné příspěvky na facebooku ze strany některých málo vyspělých a nevzdělaných Dánů pochybujících o prospěšnosti migrace nakažených prasat, policisté vyšetřující podobné pravicové extrémisty a neonacisty – to všechno by výrazně přispělo k HDP Dánska. Životní úroveň by to sice ovlivnilo negativně, jak už to v podobných případech vždy bývá, ale to jen těm Dánům, kteří pracují. Naopak by to zajistilo životní úroveň velice slušnou všem neschopným hlupákům z neziskových organizací s doktorátem z genderových studií (gender = pohlaví, takže jde o studium .......... a .........., přičemž někteří a některé a některá z toho mají i doktorát. Neuvěřitelné).   

Je také nutné mít na paměti, že ne všechna divoká prasata v Německu jsou nakažená prasečím morem a že nelze na všechna divoká prasata brát stejný metr. Je nutné být tolerantní a přizpůsobit se také nově příchozím. V případě problémů je nutné se semknout, nenechat se zastrašit a hlavně nepodlehnout populismu. Jen je vhodné zavést školení pro nakažená divoká prasata, na kterém bude nakaženým prasatům rozdán letáček „Prasečí mor není správný“. Dánským hospodářským zvířatům i divoké zvěři postačí rozdat náramky s nápisem „Prosím, nenakaž mne prasečím morem :-)“. Samozřejmě nejen v dánštině, ale také v němčině, arabštině a turečtině, protože s jazyky to v multikulturním německém chalifátu začíná být také trochu nepřehledné.       (Čtěte na stránkách EUrabia)


Česká televize odvysílala propagandistický dokument o rodu Coudenhove-Kalergi na podporu rasového a etnického mísení v Evropě! V dokumentu nezaznělo ani slovo o stěžejním díle “Praktischer Idealismus”, kde Richard Kalergi vyzýval k rozbití národních států a zániku národů a ras s cílem vytvořit jednu smíšenou rasu a jednu evropskou vládu! A za 7 miliard z rozpočtu ČT si dokument můžete zhlédnout online jen po dobu 7 dní! ..... Česká televize trhá rekordy ve skandálech a provokacích ve vztahu k vlastním koncesionářům. To, co odvysílala včera ČT na svém druhém programu, to je opravdu neuvěřitelné. Vedení na Kavčích Horách se totiž rozhodlo pustit do éteru koprodukční dokument s názvem Evropská rodina Coudenhove-Kalergi. Dokument koprodukovala Česká televize, 3SAT a Langbein & Partner a jedná se o propagandistický snímek vzniklý na objednávku Evropské komise, který jednak idolizuje šlechtický rod Coudenhove-Kalergi, ale také vyvolává jasný resentiment po Rakousko-uherském mocnářství a kritizuje rozvraty v Evropě po skončení 1. sv. války. Co je však důležité, dokument zcela zamlčuje a zamlžuje hlavní postavu tohoto rodu, Richarda Coudenhove-Kalergiho a jeho úlohu a odkaz v dnešních politických a migračních procesech v Evropě. Právě Richard Coudenhove-Kalergi byl autorem Bible všech sionistických globalistů, která se jmenuje “Praktischer Idealismus” a je to klíčové dílo, podle kterého se řídí celá Evropská komise a její pro-migrační politika.

V dokumentu, který odvysílala Česká televize, není o Richardu Kalergim a jeho hrozivém díle uvedeno vůbec nic, pouze ve zhruba 2 minutách je jeho osoba popsána jako hlavní vizionář Evropské unie, který prorokuje, že Evropská otázka nebude vyřešena do té doby, dokud celá Evropa nebude mít charakter spolkového soustátí s jedinou spolkovou vládou, čímž už v roce 1972 předpověděl Evropskou federaci a její dnešní předstupeň, který vyplývá z Lisabonské smlouvy.

Namísto zásadních faktů se v dokumentu uvádí výčet členů rodu s líbivě vykreslenými životními osudy, což navozuje pocit jakési sounáležitosti s dnešními evropskými hodnotami v EU. Celým pořadem provází diváky Barbara von Coudenhove-Kalergi, bývalá dopisovatelka ORF ve Východní Evropě, která dnes v Rakousku pracuje jako jazyková lektorka a učitelka němčiny pro muslimské a africké migranty v Rakousku, čímž i končí celý filmový dokument ve smyslu podprahové zprávy a vzkazu divákům, že takto přesně skončí Evropa, islamizovaná a promísená, přesně podle Richarda Kalergiho a jeho vize z knihy “Praktischer Idealismus”.

Richard von Coudenhove-Kalergi, svobodný zednář 33. stupně lóže Humanitas ve Vídni a autor doktríny světové vlády nad novou a jedinou lidskou rasou

Málokdo ví v dnešní mainstreamové veřejnosti, že jedním z hlavních podněcovatelů procesu evropské integrace byl výše zmíněný muž, který jako první představil tezi genocidy národů Evropy. Byl to jedinec, jehož existence je neznámá milionům lidí, ale politické elity ho považují za pravého a v pozadí skrytého zakladatele Evropské unie. Jmenoval se právě Richard von Coudenhove Kalergi.        (Čtěte na stránkách AENews)


Džihád v Nizozemsku: Tisíce mladých dívek obětí sexuálních gangů. Mešity povzbuzují azylanty k sebevražedným atentátům. Migrační invaze mění taktiku. Muslimové jdou do politiky. Brzy také u nás? .....Judith Bergman informuje o rychle postupující islamizaci Nizozemska a nástupu muslimů do politických struktur, což v souvislosti s oznámením českých mohamedánů o snaze založit také u nás politickou stranu, by nás mělo přinejmenším zajímat

"Pravicoví extrémisté se stávají suverénnějšími. Nadále se zaměřují na protesty proti vnímané islamizaci Nizozemska, příchodu žadatelů o azyl a vnímané ztrátě nizozemské identity ..." napsal v září při hodnocení hrozeb nizozemský koordinátor pro bezpečnost a boj proti terorismu.

Islamizace v Nizozemsku však není jen "dojmem" "pravicových extremistů", nýbrž stále více se rozvíjejícím trendem. Posouzení hrozby provedené národním koordinátorem pro bezpečnost a boj proti terorismu například ukazuje, že islámský terorismus roste již několik let. Napsal: "Navzdory stagnujícímu růstu představuje velikost nizozemského džihádistického hnutí důvod k obavám."

"Tato skupina, která se mezi lety 2013 a 2016 významně rozrostla, může přijmout za svoje krédo "pomstu", protože obviňuje Západ za zhroucení 'kalifátu'... Džihádisté již nemají přesvědčivý důvod cestovat do těchto končin a jejich zaměření se přesunulo na da'wu, což je šíření džihádistického poselství. Toto může vést k nárůstu počtu džihádistů v Nizozemsku. Kromě přívrženců džihádu existuje v Nizozemsku i několik tisíc džihádistických sympatizantů, a to zejména sympatizantů ISIS."

Významné ohrožení

Nizozemsko zažilo v posledních měsících několik pokusů o džihádistické teroristické útoky. Koncem září zatkli policisté sedm podezřelých džihádistů, kteří tam plánovali masivní útok, včetně útoku při jedné hodně velké události - policie neříkala kde – útočit se mělo automatickými puškami a bombou umístěnou v autě. Dříve v září, afghánský muž, který podle nizozemských úředníků měl "teroristický motiv", pobodal na vlakovém nádraží v Amsterdamu dva Američany. "Z jeho výroků je zřejmé, že věří, že v Nizozemsku jsou prorok Mohamed, Korán, islám a Alláh opakovaně uráženi," uvedli státní zástupci. V srpnu byl jiný muž postřelen a zatčen v supermarketu ve městě Naaldwijk, kde mával před lidmi nožem a křičel přitom "Alláhu Akbar".

Úroveň ohrožení zůstává v Nizozemsku na úrovni "významné" (úroveň 4 na stupnici od 1 do 5), což znamená, že riziko islámského teroristického útoku v Nizozemsku je velmi reálné, i když ne nutně bezprostředně.

Kromě islámského terorismu existuje ještě několik dalších faktorů, které ukazují na nárůst islamizace Nizozemska:

Jedním z nich je růst islámských stran. V posledních parlamentních volbách získal Denk, muslimská strana, která byla vytvořena šest měsíců před volbami dvěma Turky, bývalými členy Socialistické strany, jednu třetinu hlasů muslimů a tři místa v parlamentu. Strana nezakrývá své napojení na Turecko: Kritika Turecka je tabu, stejně jako její předvídatelné odmítnutí považovat turecké masové vraždění Arménů během první světové války za genocidu.       (Čtěte na stránkách Protiproud)


14.2. 2019     Legendární český cestovatel Miroslav Zikmund slaví dnes neuvěřitelné sté narozeniny. Narodil se 14. února 1919 v Plzni a svou první velkou cestu podnikl už v 16 letech na Podkarpatskou Rus. Nejznámější jsou ale jeho výpravy s Jiřím Hanzelkou, V roce 1947 se oba vydali na svou první a nejslavnější cestu. Vedla do Afriky a Jižní Ameriky a oba muži ji podnikli s vozem Tatra 87. Gratulujeme a ještě hodně let zdravého a spokojeného života přejeme !!!

A ještě krásná zpráva ze stránek Lunárního kalendáře - Pro naše tělo dnes začíná biologické jaro!


Americký časopis Esquire rozčílil půl Ameriky, když na titulní straně otiskl fotku obyčejného bílého kluka ..... Pokud nemáte vymytý mozek progresivním školstvím a nejste v trýznivém očekávání konečného vyhynutí bílé rasy, některé signály přicházející z USA a Západní Evropy vás musejí přinejmenším znepokojit. Věci došly až do takové fáze, že samotné vyjádření existence bílých lidí vyvolává u početné části kosmopolitní společnosti zuřivost.

Časopis Esquire, jehož licence vychází i u nás, v USA na titulní straně otiskl fotografii běžného bílého chlapce s textem “American Boy” a článkem o tom “jaké to je vyrůstat jako bílý kluk střední třídy v době sociálních médií, střelby na školách, toxického mužství, #MeToo a rozdělené země”.

ČČasopis v zemi, která byla ještě nedávno z drtivé většiny bílá a vycházela z odkazu evropských přistěhovalců, prostě jen zveřejnil článek o chlapci z většinově bílého Wisconsinu, o jeho každodenních radostech, starostech, o politice, která se nevyhýbá ani střední škole, kde studuje, i nenávisti, kterou si kluk jako příznivec Trumpa vysluhuje od svých spolužáků.

A jaké jsou reakce? Levičácký Huffington Post se pozastavuje nad tím, proč během “Black History Month, což je tento měsíc, musel Esquire zveřejnit profil bílého chlapce. Post se pak slovy své bílé redaktorky přímo ptá “proč si magazín vybral profil bílého chlapce místo, řekněme, jakéhokoliv jiného amerického teenagera. Z historie tu máme bezpočet příběhů bílých mužů, tak proč v roce 2019 přidávat další”.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


Drahoš vyzval Česko, aby si bralo příklad ze Skandinávie. A znovu rozesmál internet ..... Český senátor Jiří Drahoš zveřejnil na své stránce na Twitteru odkaz na článek velebící práci západních zemí s evropskými fondy, čímž vyvolal znepokojení u mnoha svých čtenářů.

Článek v Českých novinách, na který se odvolal Drahoš, cituje několik odborníků, kteří tvrdí, že by Česko mělo následovat příklad západních zemí co se týče rozvoje vědy a image státu. Například místopředseda Rady pro výzkum, vývoj a inovace Karel Havlíček uvedl, že Česko by mělo čerpat více dotací a nespoléhat jen na národní zdroje. Vyzval, aby jeho země přestala být zemí piva, křišťálu, Karlova mostu a českokrumlovských zákoutí a začala se prezentovat jako země vědy a inovací, stejně jako Švýcarsko, Švédsko a Finsko.

„Ano, je to přesně tak. Budoucnost Evropy je ve výzkumu, inovacích a používání moderních technologií. Ve Skandinávii či Bavorsku to pochopili už dávno. Co u nás? Kdy přestaneme být pro ostatní zemí montoven a levného piva?" zeptal se Drahoš ve svém příspěvku.

Ale většina čtenářů nebyla Drahošovým návrhem nadšena.

„Jak pokračuje stavba fabriky na recyklaci, na kterou jste dostal dotace?" zeptal se Jarda Ká.

„Budeme tedy velmoc v recyklaci plastů? Nebo nějaký konkrétnější nápad? Nevíte?" položil další otázku Lukáš Pohan.

„Tak s tím pivem prrr. Za kvalitním českým pivem se skrývá mnoho lidského poctivého umu," zdůraznil Přemysl Sousedík.

„Ve Skandinávii jsou hlavně na cestě pěkně do prd*le," zasmál se uživatel s nickem D. a přidal smajlík.

„Upřímně, nikde jsem ve Vašich textech nenašel ani řádek, jak přesně by se to mělo provést. A už vůbec jsem si nevšiml, že by pro to něco dělala nejhlasitější opozice z TOP 09, když byla ve vládě," uvedl Václav Š. David.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Dovoz zahraničních potravin do Česka roste a jsme stále více závislí na státech EU ..... Dovoz zahraničních potravin do České republiky stále roste. A to i přesto, že se jedná o potraviny jako ovoce, zelenina, brambory, mléčné a masné výrobky – tedy takové, které produkují i tuzemští výrobci. Můžou za to nízké výkupní ceny, píše portál ČT24.

V souvislosti s tím se loni schodek agrárního zahraničního obchodu meziročně prohloubil o 7,88 miliardy korun. Dosahuje tak hodnoty 40,3 miliardy korun, což je podle zástupců Zemědělského svazu zatím ten nejhorší výsledek.

Portál uvádí, že se do ČR za loňský rok dovezlo agrární zboží v hodnotě 228,6 miliardy korun. Jde tedy o meziroční navýšení zhruba o dvě miliardy korun. Na druhou stranu se však vyvezlo mnohem méně, tedy zboží za 186,1 miliardy korun. Ministerstvo zemědělství tvrdí, že v důsledku toho se prohloubila hlavně bilance se státy EU. Podle MZ se tak meziročně jedná o 43 %.

„Bohužel se více než naplnily naše odhady z podzimu minulého roku. Ukazuje se tak v plné nahotě závislost na zahraničních výrobcích. Nejhoršího výsledku, jak je v posledních letech zvykem, bylo dosaženo u masa, kde činí záporné saldo 23 miliard korun, což je 60 procent celkového záporného salda agrárního zahraničního obchodu," cituje portál mluvčího Zemědělského svazu, Vladimíra Píchu.

Pícha uvádí, že záporný schodek se již delší dobu týká i potravin živočišnému původu a mléčných výrobků, pro které se stal jakýmsi nepsaným pravidlem. Je to způsobeno tím, že zatímco výkupní ceny mléka jsou zhruba na stejné úrovni, jako tomu bylo i před 27 lety, náklady od té doby výrazně vzrostly.

„V tu dobu jsme prodávali mléko za 8,40 koruny a v současné době ho prodáváme za 8,20," uvádí příklad Miroslav Drs, majitel farmy na jihu Čech.

Existuje však stále ještě několik oblastí, které výsledky obchodu jaksi vylepšují. Jde o obiloviny s přebytkem 8,6 miliardy korun a nezahuštěné mléko s přebytkem 7,9 miliardy korun. Do této oblasti ale patří také živá zvířata. Lepší situaci napomáhá také tabák a tabákové výrobky s kladným saldem pět miliard korun.

Zahraniční odběratelé mají lepší ceny než tuzemští zpracovatelé ... „Zahraniční odběratelé jsou schopni nabídnout lepší cenu než tuzemští zpracovatelé. Vezměme například mléko. U nás byla loni průměrná cena 8,55, kdežto v Německu je o korunu vyšší. Vyvážíme obilí, vyvážíme maso, vyvážíme mléko a dovážíme zpracované výrobky," uvádí Pícha.       (Čtěte na stránkách AC24)


Lidé jsou strašní pokrytci ..... Zůstali jsme jen my, kultivování lidé co milují zvířata. Kupujeme jim oblečky a pláštíčky a krmíme je jako děti. Já to nedělám, protože pes je pes a určitě není šťasten, když ho blbeček páníček obarví na růžovo, nakůlmuje mu srst a nalakuje drápky. Pak si sednou ke stolu a nabaští se masa ze zvířat, která prošla smrtí stejně děsivou, jako všude jinde.

Nedávno jsem si přečetla o tom jak denně umře v Číně 25 000 psů a koček krutou a bolestivou smrtí. Trpí několik minut kvůli demenci Číňanů kteří si myslí, že maso z trpícího zvířete je lepší a chutnější.

Začalo bombardování články jak jsou Číňané nechutní, že se jim to musí zakázat a další a další poznámky na jejich adresu. Jistě, je to děsivé pro lidi, kteří považují psy za domácí mazlíky a hlavně za svoje nejlepší kamarády. Ani já nejsem výjimkou. Máme doma dva psy a mohu potvrdit, že věrnějšího a více milujícího tvora neznám. Psovi je jedno jak vypadám. Má jen jednu starost, ať jsem s ním a mám ho ráda. Za to mi dává sebe celého. Přesto nemám na očích klapky a neodsuzuji jednoho, když na další straně je to úplně stejné, ne-li horší.

Celý muslimský svět má psy za nečistá zvířata a nás za prasata, protože s námi žijí v jedné domácnosti. Celý muslimský svět zná slovo Halal porážka. Jsou to krvavá jatka kterých se účastní i malí chlapci a učí se podřezávat zvířatům krky.

Zůstali jsme jen my, kultivování lidé co milují zvířata. Kupujeme jim oblečky a pláštíčky a krmíme je jako děti. Já to nedělám, protože pes je pes a určitě není šťasten, když ho blbeček páníček obarví na růžovo, nakůlmuje mu srst a nalakuje drápky. Pak si sednou ke stolu a nabaští se masa ze zvířat, která prošla smrtí stejně děsivou, jako všude jinde.

Lidé, vy jste ale pokrytci. Vidíte kamínek na sousedově nose, ale balvan na svém klidně přehlížíte. Víte jak u nás a všude jinde trpí krávy a prasata? Ne? Běžte se podívat do velkochovů a na jatka. Ona vás přejde chuť pomlouvat druhé, protože nejste o nic lepší.

Jste pokrytci, co ohrnují nosy nad jinou kulturou, ale pak si dáte telecí masíčko a oblizujete se až za ušima. Kráva je chytré a milé zvíře. Pláče po teleti a tele celou cestu ke smrti pociťuje stesk po matce, hrůzu ze smrti a pak přijde bolest. A to se netýká jen krav, ale všech domácích zvířat.

BByla doba, kdy krávy žily ve chlévech a svých lidí, kteří je dojili a žili z jejich mléka. Krávy dostávaly jména jako Jahůdka, Kytička a atd. Byly členkami rodiny. Když přišel jejich čas, majitelé to oplakali a dopřáli zvířeti rychlou smrt. Dokonce si pamatuji, že někteří je nechali dožít doma, protože je prostě nedokázali zabít, když je jejich kravka spoustu let živila svým mlékem.

Tak si běžet dát steak a u něj nadávejte na Číňany.       (Čtěte na stránkách Na Šeptandě)


13.671 fyzických podpisů pod peticí „Voda je život“ otevírá cestu k nápravě v Parlamentu ČR ..... 13.671 podpisů jsme po 10 měsících práce shromáždili pod peticí VODA JE ŽIVOT, která otevírá požadavek na nápravu věcí kolem vody v Parlamentu ČR.

Rádi zveřejňujeme:

1) Poděkování Vám 13.671 lidem, kteří jste se přidali, Vám není lhostejné, co se děje s vodou v ČR.

2) Důkaz, že lidé začínají chápat, že není normální, když nám českou vodu z českých studní prodávají „Trautenberkové“.

3) Důkaz, že lidé tvoří sílící veřejné mínění, které politici nemohou ignorovat, protože informovaní lidé nebudou volit darebáky, kteří pracují pro koncerny a překupníky.

Co se bude dít dál?

Zpracujeme, ve spolupráci s právníky a s Right to water, (která obdobnou petici přeložila Evropskému parlamentu a podepsalo ji 1,8 mil. lidí z celé Evropy), vysvětlení jednotlivých bodů. A to zašleme všem poslancům a senátorů. Až poté předáme petici petičním výborům.       (Čtěte na stránkách Outsider Media)


EU řídí tajná organizace. Od integrace po vymazání identity států ..... Evropská unie prochází těžkými časy. A zítra může být ještě hůř. A pozítří nejspíš Evropa ve smyslu civilizace, která se vyvíjela po mnoho staletí, zmizí docela. Jeden z důvodů a projevů „soumraku“ Evropy je ztráta svrchovanosti evropských států. Svrchovanost jim ovšem nikdo nesebral, samy se jí zřekly. Tento proces rozkladu nese název „evropská integrace“. Ukazuje se však, že za zdánlivě dobrovolným rozhodnutím stojí fakticky tajná organizace nejvlivnějších bankéřů.

Všechno začalo v roce 1957 nenápadným a téměř racionálně zdůvodnitelným krokem: Římská smlouva založila „společný trh“ pro šest zemí - Německo, Francii, Itálii, Belgii, Nizozemsko, Lucembursko. A protože s "integračním jídlem roste chuť“, od zrušení dovozních cel ve vzájemném obchodování se vlády států rozhodly přejít ke společnému trhu s kapitálem a s lidskými zdroji. A tím se zrodila myšlenka na měnovou integraci. Nejprve měnovou jednotku nazvanou ECU pro zúčtování mezi evropskými zeměmi (13. března 1979), až po zničení národních měn a jejich nahrazení jednotnou měnou společnou pro všechny země.

Bod, z něhož není návratu? ... Argumentů pro a proti této myšlence bylo přibližně stejně. Přínosy se jevily jako reálné „tady a teď“, kdežto negativa se mohla projevit až v budoucnu. Odpůrců přechodu na jednotnou měnu byla mnoho, ale jejich vzdor byl zlomen. Měnoví integrátoři všemi možnými způsoby propagovali ony výhody, které nastanou „tady a teď“.

Před dvaceti lety Evropa překročila Rubikon: 1. ledna 1999 se objevila jednotná evropská měna „euro“ v bezhotovostní podobě a začal proces vytěsňování národních měn v jedenácti evropských státech. Od 1. ledna 2002 byla zahájena emise hotových peněz. Země, které se zřekly národních měn, utvořily tzv. eurozónu, která nyní čítá již 19 států.

Euro zaujalo po dolaru druhé místo v ratingu světových měn, a to ve všech ukazatelích (podíl v rozpočtech, v mezinárodních rezervách, v operacích na měnovém trhu FOREX) atd.

Země, které do eurozóny vstoupily, zažívaly zpočátku euforii. Ale hudba dlouho nehrála. Po pěti letech  Evropu zaplavila tsunami globální finanční krize, kterou vzápětí vystřídala krize dluhová, jejíž konec není v dohledu.

Nástroj pro vymazání identity ... Země, které vstoupily do eurozóny, ztratily významnou část své svrchovanosti. Předaly ji nadnárodní instituci nazvané Evropská centrální banka (ECB). Ze všech institucí evropské integrace (Evropský parlament, Evropská komise, Evropská rada atd.) má ECB největší autonomii. Je jako dnes v podstatě každá centrální banka „nezávislá“, jenomže nezávislost ECB na státech, které ji ustanovily, je mnohem větší, než nezávislost běžné centrální banky na jejím domovském státě.

ECB byla založena 1. července 1998 proto, aby mohla začít tisknout eura. Dvacetiletá historie ECB ukazuje, že nejen disponuje největší „nezávislostí“ na evropských státech ve srovnání s jinými institucemi evropské integrace, ale že má také největší vliv na život v Evropě. Centrální banky členských zemí eurozóny prakticky ztratily svou roli. ECB od nich přebírá stále více pravomocí a národním centrálním bankám zůstávají čistě technické funkce. „Ztráty“ na vrub dobrovolného převodu měnových emisních práv na nadnárodní úroveň mají na evropské země stále citelnější dopad. V některých zemích eurozóny se proto probouzejí nálady volající po opuštění eura a návratu k národním měnám.

Například Řecko bylo v létě roku 2015 na pokraji státního bankrotu a vyhrožovalo Bruselu, že opustí eurozónu. Brusel se za cenu astronomických nákladů rozhodl Řecko zachránit. Během tří let získalo od trojice věřitelů (ECB, Evropská komise, MMF) celkem 86 miliard eur. Program pomoci skončil vloni v srpnu. A je pravděpodobné, že již v tomto roce se Řecko znovu ocitne v těžké finanční situaci a bude Bruselu znovu hrozit odchodem z eurozóny.       (Čtěte na stránkách Free Globe)


Stále stejná klimatická chyba ..... Einsteinova definice šílenství říká, že to je stav, kdy jedinec opakuje stále stejné jednání, ale očekává odlišný výsledek. Přesně takto se chováme ve vztahu ke klimatickým změnám.

Klimatické změny probíhají. Na tom se shoduje 99,9 procenta vědeckých kapacit. A člověk nemusí být ani vědecká kapacita – že to „je s tím počasím nějaké čím dál tím více divné“ se shoduje dokonce 100 procent hospodských štamgastů. I když jejich definice zní obvykle o poznání šťavnatěji.

Jistý rozpor nastává ve chvíli, kdy se bavíme o tom, nakolik za změnu může člověk. Tady už vědci nejsou tak jednoznační, i když si řekněme, že většina přičítá vlivu lidské činnosti značnou váhu. Ostatně ani pivaři už v tomto směru nejsou jeden národ. A pokud bychom se měli rozhodnout v otázce, zda za změny klimatu může především člověk, nebo zda se na nich jenom nějak podílí, ale probíhaly by stejně, zda tedy naše existence a hlavně exhalace jsou tím hlavním hybatelem změn, tam už budou vědci i štamgasti velmi rozpolcení.

Přesto činí politické elity (zvané poněkud nešťastně „vůdcové světa“) řadu kroků, které jsou založeny na představě, že klimatické změny lze zastavit či dokonce zvrátit tím, že se budeme chovat jinak. Tyto kroky jsou založeny na nekonečné víře ve vliv lidstva jako živočišného druhu a na poměřování přírody lidstvím. Je jasné, kam takové myšlení nutně musí dospět. Finální podobou logického řetězu nejspíš bude, že nejlepší službu by lidstvo přírodě udělalo, pokud bychom spáchali kolektivní sebevraždu. Planetě by bez nás bylo nesporně lépe.

Jedním z méně nápadných kroků, které byly učiněny v rámci „boje s klimatickými změnami“, je téměř by se dalo říci boční a hlavně málo známý efekt takzvané Pařížské klimatické dohody. Bankovním institucím říká, že by se měly stáhnout z financování těžby fosilních paliv a směřovat svoje prostředky do oblastí „ekologicky korektních“. Výsledkem má být „přirozené“ zvyšování cen fosilních paliv a jejich nižší konkurenceschopnost v porovnání s „čistými“ energiemi.

Je to zvláště záludný způsob ovlivňování přirozeného průběhu věcí. Tváří se velmi ekonomicky a ekologicky, ale ve skutečnosti jde o pravý opak. A popravdě není divu, že se míjí účinkem – úvěrové angažmá bank v oblasti těžby naopak roste. Což je logické, když v posledních letech neustále dochází k významnému technologickému pokroku například v těžbě ropy, kterou dokážeme dostat z míst, která byla ještě nedávno zcela nemyslitelná. Ostatně díky tomu nestojí barel 200 dolarů, ale sotva 70 dolarů.       (Čtěte na stránkách Antimeloun)


EU je promarněná šance ..... Úryvek z mé knihy „Proč islám nesmí do Česka“: „Když někdo říká, že Češi nejsou Evropané, je to cosi uměle roubovaného, co má souvislost s Evropskou unií, a to se mi nelíbí. Mimochodem – v roce 2004 naprostá většina národa chtěla do Evropské unie a považovala ji za dobrý projekt: já samozřejmě taky. A dnes? Jestli by se dala Evropská unie nějak v krátkosti popsat, musela by se nazvat „Promarněná šance“.   Nevidím žádný rozpor mezí tím být Čechem a být Evropanem. Evropa jsou evropské státy, národy, národnosti, je to množina do sebe zasunutých matrjošek. Pokusím se znova definovat, co je to domov. V zásadě jsem doma všude – jen vždy s jinou intenzitou. Představte si zeměkouli pokrytou sítí, kde její hustota by znázorňovala intenzitu „být doma“. Jistě že na Novém Zélandu, v Japonsku by se objevilo jen pár nitek, jistě že nad územím České republiky by síť dostala charakter pevné tkaniny. Ale ten pocit jsem doma TADY a o pět kilometrů dále za Rozvadovem jsou už cizáci, ten, domnívám se, neodpovídá skutečnému vnímání domova a vlasti tak, jak je pociťována veškerým obyvatelstvem. Zejména v příhraničí je tento pocit velmi silný: prosím vás, copak si na víkendový nákup jezdíte do Cizákova?“       (Čtěte na stránkách EUrabia)


Čtvrtina Francouzů podle nové studie věří, že elity používají masovou migraci jak nástroj k nahrazení Evropanů ..... Nová studie ve Francii přinesla pozoruhodná zjištění: jeden ze čtyř Francouzů věří, že elity používají masovou migraci jako nástroj, který má v jejich státech nahradit Evropany. Sedmadvacet procent Francouzů věří, že všechno ovládají ilumináti, dvacet procent věří v sionistické spiknutí a 43 % je přesvědčeno o tom, že vláda pracuje ve spolčení s farmaceutickými společnostmi na ututlání nežádoucích účinků očkování.

Před takovými patnácti lety by se tomu možná mnozí lidé ještě smáli, ale počet lidí, kteří věří ve spiknutí, prudce roste úměrně s tím, co se v Evropě děje. Některé z obav Francouzů klidně veřejně potvrdil i bývalý prezident Nicolas Sarkozy. Níže se můžete podívat na video, kde mluví o tom, že křížení ras je povinností a nutností. Přesně k tomu dnes vše směřuje.

Studii zveřejnila Jean-Jaurés Foundation and Conspiracy Watch a je teprve druhá svého druhu.

Hodně Francouzů věří v takzvanou Teorii velkého nahrazení či velké výměny, kterou vytvořil spisovatel Renaud Camus. Podle ní má být původní evropské obyvatelstvo  zaměňováno za obyvatelstvo neevropské, které pochází z černošských zemí Afriky, a Araby ze zemí Maghrebu. Tuto výměnu obyvatelstva podle Camuse podporuje většina politických, intelektuálních a mediálních elit ve Francii.

Camus, který je zařazován k takzvané krajní pravici, zdůrazňuje, že „pojem velká výměna nepotřebuje žádnou definici“, protože „to není koncepce, nýbrž fenomén“. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Otázka zní: Je větší blázen ten, kdo něčemu takovému věří, nebo ten, kdo si to odmítá připustit?       (Čtěte na stránkách Šifra)

JENOM čtvrtina? Není to trochu málo lidí, co prozřeli?


Ultimativní požadavek A. Merkelové vůči členským zemím EU na úplné odevzdání jejich suverenity Bruselu – stále bez reakce našich představitelů ..... Nedávno se mi dostal do rukou seriál 3 velmi obsáhlých článků na toto téma od slovenského autora Dušana Hirjaka, který se komplexně zabýval touto problematikou. Pokusím se proto celou problematiku poněkud zpřehlednit, zestručnit ale též doplnit a v této podobě ji předložit našim občanům (čtenářům).

Část I. Ultimátum A. Merkelové a jeho dopady na politické scéně

Dne 21.11.2018 proběhla v Berlíně konference pořádaná nadací Konráda Adenaura na téma „Parlamentarismus mezi globalizací a národní suverenitou", na které prohlásila A. Merkelová podle doslovného citátu německého deníku Die Welt, že "Národní státy dnes musí - říkám, měly by dnes být ochotny odevzdat suverenitu. Ale to přirozeně řádným postupem," jak připustila Merkelová. Toto prohlášení vzápětí podpořil i E. Macron jako představitel 2. nejsilnější země v EU po Brexitu. Tento její výrok byl hodnocen ze strany některých politiků u nás, především pak z SPD jako nehorázné zasahování do našich vnitřních záležitostí, a to představitelkou země, která se významně zasloužila o rozpoutání 1. sv. války a rozpoutala pak 2. sv. válku.  Když na projekt globalistů prosazovaný Bruselem na přeměnu EU na jedinou Euroříši jako přestupní stanice k Evropskému islámskému chálifátu upozorňovala s předstihem část alternativy u nás, byla mainstreamem označována za cizí agenty, informace za hoax atd. Když s realizací první etapy tohoto projektu (spolu se souběžnou podporou a organizací islamizace Evropy) přijde sama A. Merkelová, mainstream mlčí stejně tak i eurohujeři, sluníčkáři a další „eurovlastenci“. Z hlediska dopadů tohoto ultimáta není pochyb o tom, že:  na mezinárodní scéně toto ultimátum (spolu s následným podpisem Německo-francouzské smlouvy o užší vzájemné spolupráci) přispěje k rozdělení EU minimálně na 2 části, příp. pak přímo k odchodu části členských zemí z tohoto uskupení;  na naší tuzemské scéně krom debat, zda máme usilovat o náš vstup do „tvrdého jádra“ EU s 1. rychlostním stupněm (a tedy se zrychleným odevzdáním zbytku naší státní suverenity, s likvidací našeho státu, s naší islamizací a likvidací našeho národa, jazyka a kultury) či zda máme zůstat v části EU s 2. rychlostním stupněm (se stejnými cíli, avšak s pomalejším postupem k jejich dosažení), přichází stále více našich občanů k poznání, že namísto toho je třeba z EU odejít.       (Čtěte na stránkách Nová republika)


13.2. 2019     Třináctý únor vyhlásilo UNESCO za Světový den rádia, který má poukázat na důležitost tohoto komunikačního prostředku a podpořit inovaci v oblasti nových médií.

Světový den rádia UNESCO se slaví od roku 2012 vždy dne 13. února, v den založení rozhlasové stanice Organizace spojených národů v roce 1946.


Proč "elity" nenávidí Zemana ..... Miloš Zeman živou připomínkou, že i ona může být poražena a to je pravá příčina její nenávisti k němu a potlačenému strachu z národa, co si jednou může pořádně dupnout.

Prezidenta Zemana nenávidí lidé, kteří mají pocit, že jsou elita národa. Kdo si v této zemi osobuje mít nárok na název elita? Politici, komedianti, obchodníci napakovaní po kupónové privatizaci, světští, dokonce někteří kriminálníci. Shrnuto, všichni ti, které zahrnujeme pod název celebrity – veřejně známé osobnosti. Ovšem, být známou osobností ještě neznamená, že jsou inteligentní, kultivovaní a empatičtí vůči národu. Většinou jsou to osoby, které právě do těchto vlastností mají na míle daleko.

Neustále nám někdo mlátí o hlavu v souvislosti s prezidentem Milošem Zemanem, že on je ta příčina rozdělení národa na dvě téměř stejné poloviny. Nechtějí si přiznat, že národ rozdělilo už cinkání klíčů. Většina lidí to ještě ani netušila, ale už si vycinkali pohrdání národem od celebritek.

JJedna polovina jsou ti, co mají pocit že tím, že absolvovali vysokou školu jsou něco víc než třeba horník v dole. Ovšem, chtěla vidět třeba p. Putnu, jak si vlastníma rukama zaopatří topení na zimu. Na tuhle stranu můžeme přihodit všechny pijavice, co jsou přisátí na daních lidí, co na ně celý život dřou a dřít budou, dokud nedostanou rozum a nezarazí hluboce amorální výplaty ředitelů státních podniků. Dokud nepochopí, že poslanci si nemohou sami zvedat platy a kašlat na všechny, co jim ty platy hradí. Patří sem všichni darmožrouti z neziskových organizací, které bych přímo zakázala. Chce někdo pomáhat? Bezva, ale za své a ve svém volném čase a ne brát za to desetitisíci. K tomu přidejte všechno co dosáhnou na státní dotace a máte další darmožráče, které také platí ti obyčejní lidé, kterými celebritky pohrdají, nazývají je lůzou, nevzdělanci a nejraději by jim vzali volební právo, aby si konečně mohli dělat všechno, co jen chtějí.

       (Čtěte na stránkách Na Šeptandě)


Že jsem prase a xenofob? Klidně! Veterán bez milosti o dnešní době: Mládež, pohlaví, armáda... Je to zlé ..... „V podstatě by nás chtěli mít bezpohlavní!“ Nejen přehlídková mola, kde se ukazují chlapi v legínách a na podpatcích, vytáčejí bývalého velitele speciální protiteroristické jednotky Vojenské policie Lumíra Němce. Protože chlapi přestávají být chlapy a ženy ženami, rozjel debatu svým rázným prohlášením: „Jsem toxicky maskulinní muž a jsem na to hrdý.“ „Jsou směry, které se mi nelíbí, a mohou mě klidně prohlásit za xenofoba, homofoba nebo šovinistický machistický prase,“ podotýká Němec, který také odsloužil několik misí v Iráku a Afghánistánu. Popisuje, proč může být nebezpečný trend stírání rozdílů, ale také odmítání vojenské služby. „V případě napadení státu by bylo pozdě. Jsou tu staří dědci jako já, ale my tu věčně nebudeme. A kdo přijde po nás?“ Upozorňuje na to, že politici zvažují každé slovo, aby to neohrozilo jejich volební preference, takže pokud vidí, že mainstreamový směr je naladěn na podporu bezpohlavnosti, tak budou mlčet, i když si budou uvědomovat, že je to nesmysl.

Natočil jste dvě videa, kde se hrdě hlásíte k tomu, že jste toxicky maskulinní muž. Prosím vás, co vás tak naštvalo, že jste se tímto tématem zabýval? Mně se nelíbí trendy, které k nám v poslední době přicházejí. Na fotkách vidíte chlapy na módních přehlídkách v barevných legínách a na vysokých podpatcích, chlapy, kteří mají vousy a nosí ženské šaty. Myslím si, že chlap je chlap a ženská je ženská. Trendy, které nastávají, bourají po tisíciletí zavedené osvědčené vzory. Sociální role ženy a muže se samozřejmě mění, určitě bych nechtěl, abychom se vrátili do doby před sto lety. Stále si ale myslím, že chlap by měl fungovat jako chlap, jako ten, který se o rodinu stará, zabezpečí ji, a žena má být něžné stvoření, které dává rodině zázemí domácnosti. Nevím, jak to popsat; nechci, aby si někdo myslel, že mu vnucuji své názory, a nazýval mě, jak už se stalo, šovinistickým machistickým prasetem. Rozhodně si nemyslím, že by žena měla být u plotny, sedět doma a mlčet. Líbí se mi, jak si ženy vydobyly svá práva, fandím jim a přeji jim to. Jen by žena měla zůstat ženou a muž mužem. Když vidím videa, kde muži hovoří o tom, jak je sociální role muže obtěžuje, a nevidí důvod, proč by si nemohli poplakat na ulici… Dlouhodobě mě situace štve a asi poslední kapkou byla reklama Gillette, ve které se výrobci toxickou maskulinitou zabývali.       (Čtěte na stránkách Parlamentní listy)


Skrytá vlastnost 5G sítě ..... Pro nesmírnou důležitost se opět vracíme k tématu sítě 5G (5=člověk G=GENOCIDA) Jasné? Na internetu se objevil zajímavý článek o tom, jak kabala na lidstvo vše připravila. Měli byste skutečně zájem žít v takovém světě, Pokud byste přežili????

Ohľadom problematiky budovania 5G siete a jej technického a zdravotného vplyvu na ľudí , môžeme nájsť rôzne odborné a alternatívne informácie. Informácie uvedené v medzinárodnej výzve s názvom „INTERNATIONAL APPEAL Stop 5G on Earth and in Space“ (odkaz je uvedený nižšie v texte) mi slúžili ako podklad pre vytvorenie tohto krátkeho článku a zamyslenie sa nad skrytou vlastnosťou 5G.

V roku 2015 k danej problematike odovzdalo 215 vedcov zo 41 štátov svoje obavy Organizácii spojených národov (OSN) a Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Vo svojom vyhlásení uvádzajú, že súčasne vedecké výskumy ukazujú, že vytvorené „telekomunikačné elektromagnetické pole“ má škodlivý dopad na živé organizmy už v oveľa menších dávkach, ako sú povolené medzinárodnými a národnými smernicami. Viac než 10 000 vedeckých štúdií preukazuje na škodlivý vplyv rádiofrekvenčného (RF) žiarenia na ľudský organizmus.

Medzinárodnú výzvu s názvom „Zastavme 5G projekt na Zemi a vo vesmíre“ , spolu s celosvetovou petíciou, si môže každý prečítať na stránke https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal (preklad výzvy je aj v češtine). V tomto dokumente sa na 5G sieť nazerá , ako na doposiaľ najväčšiu spoločenskú zmenu v živote ľudstva v celosvetovom rozsahu. Pre 5G technológiu sa používa termín “multiple input multiple output“ – skratka MIMO (viacnásobný vstup viacnásobný výstup), čo zjednodušene znamená , že čím viac zariadení je do siete zapojených, tým sa „sila a rozsah“ siete „samoregulovane“ zväčšuje , čo môže tvoriť základ pre planetárny AI (Artificial Intelligence) systém.

Informácie a odkazy uvedené v danej výzve nebádajú človeka zamyslieť sa nad skrytou vlastnosťou 5G siete, ktorá môže mať vplyv na „bio-energetiku“ t.j. ľudské biolpole.       (Čtěte na stránkách Tadesco)


Západní systém zdravotnictví nesnáší dlouhověkou východní konkurenci ..... Jednou pozvou lékaře tradiční čínské medicíny do České republiky, poté je odmítnou, vyhodí. Jsem toho názoru, že se současný režim, zejména rezort zdravotnictví, bojí daleko lepší cesty v léčení nemocí...

Jednou pozvou lékařetradiční čínské medicíny do České republiky, poté je odmítnou, vyhodí. Jsem toho názoru, že se současný režim, zejména rezort zdravotnictví, bojí daleko lepší cesty v léčení nemocí než je současné západní zdravotnictví. Právě současné zdravotnictví v České republice i Evropské unii je postaveno na ziskuchtivosti a aroganci, proto současná vláda najednou couvá, stejně tak Česká lékařská komora.

Na co jsou tedy investice do vědy a výzkumu? Pomáhá vůbec  lékařská věda trpícím a nemocným? Proč nechce Česká republika zahrnout čínskou medicínu jako dlouhodobě historickou alternativu do zdravotního pojištění? Proč si stádo ovcí, českých občanů, nemůže vybrat? Odpověď je jednoduchá - protože se současná společnost i režim chová jako stádo ovcí odsouzené na porážku.   Někdo se bojí konkurence, v české společnosti a evropských státech najednou vítězí protičínská rétorika. Ti, co se bijí v prsa za současný demokratický blok a oligarchu, fašisticky likvidují náš národ, co se týče zdraví.   Nakonec zvítězí hamižný farmaceutický průmysl, nakonec zvítězí zkostnatělé uvažování českého lékařství, které nesnáší zdravou konkurenci. Jsem toho názoru, že pokud tradiční čínská medicína funguje věky, tak je něco na ní něco dobrého. Tady bych chtěl připomenout, že západní a východní lékařství je také o lidech. Pacienti musejí tedy mít štěstí na hodné lidi.   A tak se rýsuje další mezinárodní ostuda; pacienti západního lékařství pokud narazí na arogantního lékaře, jsou na tom ještě hůře. Čím více hodných lidí v našem zdravotnictví, tím lépe pro společnost, aby se nebála svěřit se se svými palčivými problémy odborníkům na pravém místě..       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Vědkyně byla uvězněna, co odhalila smrtící virus ve vakcínách. Sledujte důležité svědectví ..... Ak ste v posledných rokoch sledovali príbehy vedcov a výskumníkov prinášajúcich objavy, ohrozujúce takzvaný Hlboký štát (nazývaný aj „štát v štáte“, sily riadiace z úzadia chod štátu) a samotné základy veľkej farmaceutickej loby, tak už ten model poznáte. (Foto: Wikimedia)  

Tých lekárov často „presviedčajú“ k stiahnutiu ich štúdií, ponúkajú im úplatky či iné benefity za to, že sa od svojich zistení budú dištancovať, prípadne ich aj zničia.

Neraz sa im dokonca vyhrážajú väzením, alebo, ak je fabrikovanie právneho procesu proti nim príliš ťažké, že ich jednoducho fyzicky zlikvidujú. Taký je aj príbeh molekulárnej biologičky Judy A. Mikovitsovej, PhD.

Ide o znepokojujúci pravdivý príbeh, ktorý bol prvýkrát podrobne opísaný v článku na portáli Natural News a obsahuje aj video o tom, ako sa dostala do väzenia za svoj objav, že dvadsaťpäť miliónov Američanov sa nakazilo smrtiacimi retrovírusmi po podaní očkovacích látok pre ľudí.

Izolácia vírusu ... Ako dlhoročná pracovníčka Národného inštitútu pre rakovinu, venujúca sa skúmaniu rakoviny, pracovala Dr. Mikovitsová s ľudskými retrovírusmi, ako je HIV. Jej práca sa zameriavala na výskum v oblasti imunoterapie.

V roku 2009 pracovala na autizme a súvisiacich neurologických ochoreniach. Zistila, že mnoho účastníkov štúdie malo rakovinu, poruchy motorických neurónov a chronický únavový syndróm (CFS).

Bola presvedčená, že za tieto príznaky môže byť zodpovedný vírus, a tak vo svojom výskume izolovala vírusy, o ktorých sa ukázalo, že pochádzajú od myší.

Vyzeralo to ako vírus, páchlo to ako vírus, teda retrovírus, pretože sú to typy vírusov, ktoré narušujú imunitný systém.

A niekoľko ďalších výskumníkov izolovalo retrovírusy od týchto ľudí vlastne už v 90. rokoch, vláda ich však nazvala „znečisťujúcimi látkami“ a povedala, že nie sú skutočné a že s ochorením nemajú nič spoločné.

Takže sme izolovali novú rodinu vírusov, ktoré dostali názov xenotropný vírus súvisiaci s vírusom myšej leukémie. Tieto vírusy boli teda vírusmi myšacej leukémie, myšacími vírusmi.

Naša štúdia bola uverejnená 8. októbra 2009 v časopise Science, v jednom z najlepších vedeckých časopisov na svete. Taký článok človeku zvyčajne rozbehne kariéru, v mojom prípade znamenal koniec môjho vedeckého života.       (Čtěte na stránkách AC24)


Černý univerzitní profesor v USA prohlásil, že “nějací bílí budou muset zemřít”, aby byli černoši svobodní ..... Bílí zakladatelé University of Georgia na hlubokém americkém Jihu by se velice divili, jaké postoje dnes vedení této instituce chová. Profesor na této škole, Irami Osei-Frimpong, otevřeně mluví o zabíjení bílých a škola se za něj postavila.

“Bojovat s bílými lidmi je umění. Vážně. Je to jeden z důvodů, proč podporuji integrované školy. Musíte se naučit s bílými bojovat,” napsal na Twitter. A citoval psychologa Bobbyho Wrighta, když napsal, “Černí zabíjejí černé, protože nebyli vytrénování k zabíjení bílých.”

Univerzita jako celek se odmítla jeho slovy zabývat, ale univerzitní odbory se za profesora otevřeně postavily s tím, že jeho slova jsou v souladu s akademickou svobodou.

Podle odborů má univerzita “morální a právní” povinnost profesora bránit kvůli otrokářské a segregační historii univerzity i nedávným pokusům “svou minulost zakrýt”.

Univerzita byla tak jako většina dalších univerzit na Jihu integrována v 50. a 60. letech. Do té doby byly školy rasově segregovány, protože taková byla pravidla života na Jihu.

Slova profesora Frimponga jsou prý výrazem boje s dlouhou historií bílé nadvlády v Americe, v místní komunitě i na univerzitě, říkají ještě odbory, a univerzita by ho právě z těchto důvodů měla chránit.

Až pan profesor a jeho černých přátel šik skutečně začnou bílé zabíjet, dočkáme se jejich obrany s tím, že jen napravují staré křivdy rasismu, a mávne se nad tím rukou?       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


Takhle lže BBC o odpůrcích islámu a ještě k tomu považují pracující Brity za kanibaly z džungle ..... Britští vlastenci vyslali agenty do struktur BBC a tohle jsou výsledky. Byly pořízeny záznamy, jak pracovnici BBC domlouvají výrobu lží, desinformací a fake nes určených k diskreditaci odpůrců islámu a multikulturalismu. Vše má byt zveřejněno koncem února před sídlem BBC. Ovšem již dnes byly zveřejněny ukázky. Například záznam toho, jak pření postava BBC  John Sweeney popisuje pracující třídu jako kanibaly z džungle! "Johne, ti kanibalové platí tvůj plat, takže ti navrhuji, abys ráno rezignoval," vzkazuje mu Tommy Robinson.        (Čtěte (+VIDEO) na stránkách EUrabia)


Evropská unie zahájí tažení proti sběru víček od PET lahví .....Evropská unie se rozhodla zakročit proti české specifické záležitosti, jakou je sběr víček od PET lahví. Nová evropská směrnice o zákazu jednorázových plastových výrobků, která má být schválena letos na jaře, obsahuje nařízení, že PET láhve budou muset mít víčka pevně přidělaná, aby se nedala odstranit. Tato osvícená myšlenka – propojení víčka s lahví – si vyžádá navíc až 200 tisíc tun plastu ročně, což v rámci zákona o snížení spotřeby plastů připomíná Caligulu, který svému synovci vyléčil kašel tak, že mu setnul hlavu.

Nějak to nedává smysl. Použitá víčka od PET lahví jsou kvalitní surovinou, kterou se rozhodně vyplatí recyklovat. Tak k čemu bude tento absurdní výmysl dobrý? Jako by nestačily výkresy, jak má vypadat správná eurookurka.

Hledal jsem odpověď a nakonec ji našel. Ani jsem nemusel chodit, obrazně řečeno, do Bruselu. Poučení se mi dostalo od českých ekologů. Podle nich sběr víček podporuje nákup balených vod a tudíž i větší spotřebu PET lahví. Zřejmě to ve stejných souvislostech vidí také Evropská unie. Tady ovšem zapřahují koně za vůz. NIKDO, skutečně NIKDO nekupuje vodu v PET lahvích kvůli tomu, aby sbíral víčka. Je to přesně naopak: člověk si koupí balenou vodu jako obvykle, a místo aby víčko zahodil, tak je odloží na místo, které pracovně nazývám „domácí úložiště“, a posléze odevzdá na některém z mnoha sběrných míst. Odtud pak putují do speciálních výkupen a takto získané peníze pomáhají lidem v nouzi. V nouzi, ve které je nechal náš stát a zdravotní pojišťovny. To je nutno dodat. Nebo se myslitelé z Evropské unie domnívají, že překotně nakupujeme balené vody, abychom mohli z jejich víček vyrábět korále?

Jeden příklad za všechny: Policisté Hlavního velitelství Vojenské policie díky tomu, že zorganizovali sběr víček obrovského rozsahu, mohli předat finanční podporu pro malou Michalku s vývojovou vadou mozku. Opravdu zde obstojí argument, že každý z těchto policistů si kvůli sběru víček koupil padesát PET lahví denně? Víčka odšrouboval a obsah většiny z nich pak vylil do vodovodu? Ekologům a Evropské unii tedy uniká podstatný systém této solidarity. Je to sice smutné řešení, když občané suplují za stát, který nedokáže přinutit zdravotní pojišťovny, aby proplácely nákladné operace, ale pořád lepší než nic. Již několik lidí muselo zemřít, přestože si manažeři zdravotních pojišťoven vypláceli své tučné odměny. Jak mohou klidně spát, nechápu! Třeba to kompenzují tak, že sbírají víčka.

Navíc Evropská unie zřejmě nepočítá s naší věhlasnou šikovností. Neexistuje takové připevnění víčka k PET láhvi, které by nám zabránilo je odstranit.

A sbírat se bude vesele dál. Alespoň do té doby, dokud vrcholní představitelé zdravotních pojišťoven nezačnou konat jako příslušníci lidské rasy.

A spotřeba plastů pro spojení víčka s lahví bude jaká?

VYŠŠÍ, ku…, VYŠŠÍ!       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)

Smutné je už to, že na operace našich českých dětí musíme dělat tyhle věci člověka nedůstojné. A peníze, co by se daly použít, rveme do chřtánu migrantům ... Je to na zvracení.


Francie si přiveze džihádisty. Do toho nám sakra hodně je, nikdo se ale neptá ..... S tím, jak Trump hodlá stáhnout americké vojáky ze Sýrie, Francie vyhlásila, že si přece jen vezme od Kurdů 130 džihádistů, kteří tam bestiálně vraždili, znásilňovali a fakt se hodně snažili, aby způsobili co nejvíc bolesti fyzické i mentální. Tak tyhle zrůdy si hodlají frantíci dovézt zpátky k sobě, prý že aby o nich neztratili přehled.

Fakticky nemusíte mít křišťálovou kouli, aby vám bylo jasné, co se tak s těmi hovady stane. Díky byrokracii francouzské soudy nemůžou jednoduše akceptovat rozsudky, které nad nebohými džihádisty vynesly přísné kurdské soudy, takže každý z těch sto třiceti bude postaven před soud. Každému bude dopřáno pro média vyprávět dojemný příběh, jak oni ne, jak netušili. Do toho levicoví idioti z neziskovek budou demonstrovat, vypisovat petice a vůbec vyřvávat, že jsou to především lidé. A hlavně, že přece už chudáčci zkusili dost, tak je už netrapme.

Pro připomenutí, co byl a je tenhle kalifát vlastně zač. Islámský stát a hovada v jejich řadách, které média vznešeně nazývala bojovníci IS, tak tyhle zrůdy za své hrůzovlády:

Zavedli brutální islámský režim, kdy se popravovalo za používání mobilu, internetu, chybku v přísném zahalování, a cokoli, co se prostě IS nelíbilo. Pochopitelně vedle klasických islámských zločinů typu být homosexuál nebo nevěřící.

Staré ženy vraždili, mladé včetně ještě dětí brali do sexuálního otroctví. Dílem s nimi uzavírali jednodenní sňatky, než je brutálně a opakovaně znásilnili, pak je prodal dalšímu, následoval další sňatek. Vše podle šaríi.

Dívky a ženy byly prodávány na tržišti nebo online burze, kde si dokonce na to udělali aplikaci. Jasně stanovená suma, která se měnila podle mládí, barvy očí nebo zda bylo děvče ještě panna. Nabídky se jen hrnuly za možnost nebožačky vlastnit, surově bít a znásilňovat. Jediný, kdo s těmito praktikami krapet nesouhlasil, byly manželky džihádistů. Prý že žárlily. Mimochodem, podle koránu je naprosto v pořádku mít sexuální otrokyně.

Vybili celé rodiny a dobře se u toho bavili. Vraždit učili už děti, které odmala znaly jen dva způsoby učení. Výuku nejradikálnější verze islámu a pak jak nejlépe odříznout hlavu a vůbec jak zabíjet nepřátele IS. Našly se stovky masových hrobů.

Na propagandistických videích předváděli nejčistější verzi islámského teroru. Většinou to vypadalo tak, že oběti v oranžových uniformách klečí, nad nimi se týpek v černém s cudně zahaleným obličejem a obřím nožem nejdřív vykecá, než tomu nebožákovi konečně upižlá hlavu a tu položí na nehybné tělo. Často třeba celý tucet je takhle najednou popravený, báječně synchronizované pohyby nožem, oběti celou dobu bezmocně drží a já nechci ani zvažovat, co jim musely ty svině před popravou říct, že snést bez odporu vlastní halal porážku pro ně byla schůdnější varianta.       (Čtěte na stránkách Jitka Moody Magazín)


Éra lži a cenzury: Jak uvažují Elfové? Anihilovat jakýkoli odlišný názor. Zástěrky a oslí můstky. Nesouhlasíš? Jsi Hitler! Hrušínského pocta Orwellovi. A co na to Karel Čapek? Historie se zase děsivě opakuje ..... Oto Jurnečka odhaluje, o co skutečně jde všem "strážcům liberální demokracie", kteří začali velmi neliberálně a rasantně cenzurovat komunikaci

Návrh zákona z pera Václava Klause mladšího oživil gradující zápas o svobodu slova versus její regulaci. 

Asi tak před rokem jsem potkal dávného kamaráda. Vyprávěl mi, že má novou práci a já s úděsem zjistil, že jde o práci cenzorskou. K pobavení okolojdoucích jsme se zhádali přímo na ulici. Teprve nedávno mi došlo, že on byl vlastně rekrutován mezi ty slavné „Elfy“.

Tehdy jsem o existenci nějakých Elfů neměl tušení. Obviňoval jsem ho pěkně postaru, že se chystá dělat cenzora, donašeče, udavače a denuncianta. On kontroval, že nikoliv, že bude bojovat proti náckům a šíření jejich nenávisti na sociálních sítích.

Jak asi tušíte, nedohodli jsme se. Všiml jsem si ale od té doby mnohokrát, že obhájci znovuzavedení cenzury argumentují právě tak, jako tento můj známý.

Normální je samočištění ... Myslím si proto, že nutným minimem debaty o cenzuře musí být jasné definování povoleného a zakázaného. Protože v právním státě bývalo dobrým zvykem, že co není zakázáno, je povoleno, myslím, že bychom se tohoto principu měli držet. Jenomže snaha je přesně opačná - tedy co výslovně nepovolí, je zakázáno. Pravidla pokud možno co nejvíce vágní, aby jejich uplatňování bylo plně na libovůli (a zvůli) cenzora.

Jaká je vlastně situace bez jakékoli regulace projevu? Ačkoli se cenzoři zaštiťují snahou eliminovat výzvy ke zplynování židů, vyhlazení černochů či vykastrování homosexuálů, moje zkušenost je taková, že na výroky tohoto typu fungují docela dobře samočistící mechanismy. Tisíckrát jsem byl svědkem toho, že byl takový přispěvatel vyštípán samotnými spolučleny té které facebookové skupiny nebo diskusního fóra. Autor debilního výkřiku je komunitou většinou srovnán, případně ignorován. Potřeba zavádět zákony, pravidla a cenzorské instituce kvůli takovým je vyloženě přehnaná a neodůvodněná.

Ale i kdyby. Myslím, že by nebylo mnoho těch, kdo by nějak zásadně protestoval, pokud by se mazaly příspěvky tohoto typu. Jaká je ovšem realita? Co editoři skutečně mažou a tzv. Elfové nahlašují? Každý, kdo je na sociálních sítích, zná určitě příkladů víc než dost.

Stupidita cenzorů ... Příspěvek typu: “Já znám pouze dvě pohlaví” je smazán jako nenávistný. To je ale sakra vzdálené od schvalování holocaustu, ne? Ne toliko v hlavě cenzora! Ten to vidí asi nějak takhle: "Pokud znáte pouze dvě pohlaví, určitě nenávidíte každého, kdo tvrdí, že má nějaké třetí. A když ho nenávidíte, chcete ho zabít. A protože takových lidí je hodně, tak je chcete zabít hromadně. Tedy v plynové komoře." A jsme zase u holocaustu a u Hitlera. Poněvadž tam to vždy směrují. K Hitlerovi. Jsi Hitler! Nesouhlasíš? Jsi Hitler! Považuješ hodnoty svých dědů za hodnotnější, než to, co ti cpou? Jsi Hitler a chceš zabít menšiny!

Poslanec Volný z SPD napsal tento příspěvek: “Nebojte se jezdit bez pásů v autě. Nenechte se zastrašit. Semkněte se”. Novinář Veselovský se vážně ptal Václava Klause mladšího, zda by takový příspěvek měl zůstat na síti nesmazán. Člověk by čekal, že žurnalista bude mít dostatek fištrónu na to, aby pochopil, že poslanec nevyzývá k porušování zákona nebezpečnou jízdou, ... natož aby tím komukoli hrozil, kohokoli nenáviděl, nebo chtěl kohokoli a jakkoli genocidovat.

Podle mě jde o docela trefnou analogii na pitomoučké proklamace šílených unijních politiků, kterými nás oblažují po každém teroristickém útoku. Ukazuje, že sebetěsnější semknutí vám není nic platné, pokud nerespektujete zásady bezpečnosti. Které platí na vozovce stejně jako ve styku s konkurenčními kulturami. Tohle chce někdo mazat? Proč?       (Čtěte na stránkách Protiproud)


12.2. 2019     Dvanáctého února 1784 vzniklo spojením čtyř samostatných královských měst (Staré Město, Nové Město, Malá Strana, Hradčany) Královské hlavní město Praha.


Popřel papež František základ učení katolické církve o spáse? A kapituloval před islámem? ..... "Koukám, že se papež v tom Abú Dhabí podepsal pod větu "pluralita a různorodost náboženství...jsou vůlí Boží v jeho moudrosti." Předpokládám tudíž, že už má ve Vatikánu sbaleno, protože tím tak nějak padá důvod existence katolické církve. :)   Stranou nechám, že podle dalšího textu je z Boží vůle taky blíže neurčená "rozmanitost pohlaví." Pokrokáře zase nepotěší, že se tam odmítá potrat i eutanasie a že se vyslovil proti "diskriminačnímu používání termínu menšina."   Co myslel František tím posledním, to asi opravdu ví jenom pámbu."  

Takže... katolická církev de facto skočila na lep islámské takíji? A co pasáže koránu, jasně označující křesťany jako dhimmis, podřízené muslimům? Jak vyřeší fakt, že islám není islámem, pokud není zároveň přijata jako zákonná norma šaríja? Anebo byl papež František zvolen právě proto, aby tuto fúzi křesťanství s islámem posvětil?       (Čtěte na stránkách EUrabia)


Markéta Šichtařová: Přichází kulturní komise, třeste se! ..... Zdá se, že Praha je plná peněz. Zdá se, že kdo v tom umí chodit, může na tom pěkně vydělat. Zdá se, že hezkým příkladem může být Praha 5.  

Praha 5 perlila už párkrát. Tak například známý je příběh o tom, jak si díky dotaci z Evropské unie v rámci projektu Snížení imisní zátěže z dopravy ozeleněním ulic pořídila za 20 milionů obří betonová koryta, pardon, chci říct květináče, aby vzápětí zjistila, že se mezi nimi na ulicích nedá proplétat, lidé protestují nad jejich ohavností a je nutno je uklidit někam za buk, aby moc nezacláněly. A tento týden konečně oznámila, že květináče nabízí darem za odvoz, když se jí dosud nepodařilo koryt jiným způsobem zbavit. Jinými slovy: To, za co Praha byla ochotná dát dvacet míčů, trh svou neviditelnou rukou ocenil na nulu. Tak se, vážení a milí, hospodaří s penězi daňových poplatníků.

A nyní zase pražští radní přišli s myšlenkou, že Praha potřebuje víc umění.

I vnikla nová komise nazvaná Komise pro umění ve veřejném prostoru. Bude rozhodovat, kde budou stát nové sochy, památníky a další umělecká i pseudoumělecká díla i dílka. Šéfem komise bude česko-japonský architekt Osamu Okamura. Jestli máte pocit, že vám to jméno něco říká, nemýlíte se. Zdá se, že v ČR zažíváme jakousi lavinu rodiny Okamurů.

Když to zjednodušíme, smyslem nové komise je naplnit program Prahy „2 % na umění“. Jinými slovy, 2 % investic města by měla jít do uměleckého zvelebení veřejného prostoru. Jak známo, Praze zvelebování veřejného prostoru náramně jde. Například taková betonová koryta se ve zvelebování úžasně osvědčila. V roce 2018 přitom šlo z městského rozpočtu na podporu umění ve veřejném prostoru 134 milionů korun. To není zrovna málo.

Záměr politiků je bohulibý. Každý přeci ví, že každé náměstí by mělo mít svou sochu, že. To znamená, že šetřit penězi se rozhodně nebude. Má to akorát takový drobounký zádrhel.

Umění se totiž dá těžko ocenit. Víme, že červená lavička Ferdinanda Vaňka, pojmenovaná po prezidentu Václavu Havlovi, která stojí před budovou Národní technické knihovny, vyšla na luxusních 850 tisíc. Dost alarmující částka, řekla bych. Tady ale cena za jedno červené prkýnko na jednom červeném soudku neskončila. Daňový poplatník se prohnul ještě jednou. Lavička nestála dlouho a hned po měsíci byla poškozena vandalem. Radní tehdy chtěli po neznámém pachateli 150 tisíc vymáhat. Jak už to ale bývá, po neznámém týpkovi se dokonce i známá částka vymáhá dost složitě. Pokud ovšem znovunatření lavičky mělo koštovat 150 tisíc, nedostalo se náhodou cenově nad nový lak u eskového Mercedesu? A kdo těch 150 tisíc asi zaplatil?       (Čtěte na stránkách AC24)


Další paskvil z Bruselu! Bude na kolo potřeba povinné ručení? Zjistili jsme víc! ..... Přijde do Poslanecké sněmovny další legislativní paskvil z Evropského parlamentu? Právě v těchto dnech se o tom v Bruselu rozhoduje. Redakce serveru stars24.cz požádala o reakci i jednu z českých europoslankyň.

V Evropském parlamentu v současnosti probíhá boj o to, zdali budeme platit povinné ručení i ve vcelku absurdních případech. Povinné ručení by se nově mohlo vztahovat i na zahradní traktory na sekání trávy, dětská elektrická autíčka nebo elektrokola.

„Směrnice se mi jako zpravodajce Evropského parlamentu dostala na stůl za celý Parlament a v první chvíli jsem ji považovala za špatný vtip,“ vzpomíná pro server stars24.cz europoslankyně Dita Charanzová (ANO). Ta asi zdaleka nebyla jedinou osobou, kterou celý návrh zaskočil./

Charanzová má o směrnici evidentně jasno. „S návrhem na povinné ručení na elektrokola či dokonce zahradní traktůrky samozřejmě nesouhlasím a sháním podporu pro to, aby se z textu takové nesmysly vyškrtly,“ sdělila naší redakci europoslankyně.

PPolitička z vládního hnutí ANO už prý podniká první nutné kroky. „Zatím jsem vyhrála první bitvu, když mě podpořili kolegové v Parlamentu,“ říká Charanzová pro stars24.cz. „Boj ale nekončí, přesvědčit ještě musím členské státy, aby i ony uznaly, že je návrh v tomto znění nesmysl,“ dodala.

Legislativní přešlapy nejsou v Evropském parlamentu nijak výjimečné. Paskvil z nich však dokáží udělat i sami Češi, když se je snaží převést do své národní legislativy, protože směrnice mnohdy dávají prostor pro vlastní interpretaci. Nynější návrh však rozhodně spadá do první skupiny.       (Čtěte na stránkách Stars24)


Nemci sa už nespoliehajú na políciu, vytvárajú oddiely domobrany, aby sa ubránili pred útočiacimi migrantmi ..... Nemecké média živo komentujú novinku. Primátor bavorského mestečka Amberg pre novinárov povedal, že je šokovaný tým, že sa v uliciach jeho mestečka objavili dobrovoľné hliadky vytvorené z obyvateľov mesta.

Samotní obyvatelia vytvorili svojráznu domobranu a rozhodli sa chrániť seba a ďalších obyvateľov pred migrantmi, ktorí stále útočia. Ako prízvukujú nemeckí novinári, poslednou kvapkou bola epizóda, keď iba pred pár dňami, tesne pred novoročnými sviatkami, štvorica opitých mladých Arabov mlátila obyvateľov Ambergu vo viacerých uliciach. Štyria opití mladici vo veku 17 – 19 rokov, ktorí pochádzajú z Afganistanu, Sýrie a Iránu, len tak sa flákali v historickom centre mestečka a v okolí hlavnej stanice a všade napádali okoloidúcich.

Zbili dvanásť ľudí a tento počet mohol byť aj väčší, ale predsa páchateľov spacifikovala polícia. Mladí opití Arabi kládli odpor aj príslušníkom zákonu a skončili na policajnej stanice. Niektorí obyvatelia sa rozhodli, že budú brániť seba a svojich blízkych pred moslimskými násilníkmi. Nemecké média však prízvukujú ten fakt, že tieto hliadky vytvorili pravicoví radikáli, aj keď uznávajú, že bola to logická reakcia na vyčíňanie migrantov. Portál Mittelbayerische Zeitung o tom informoval aj primátor Ambergu Michael Cerny.

Hneď po novoročných sviatkoch, už 2. januára, nemecký minister vnútra Horst Seehofer vyzval sprísniť migračnú legislatívu. „Osoby, ktoré žiadajú o azyl, ale pritom páchajú trestné činy, mali by ihneď opustiť našu krajinu,“ zdôraznil minister.

Nemecká vláda tiež odsúdila prípady útokov na obyvateľov nemeckých miest. „V Nemecku nie je miesto pre extrémizmus a netolerantnosť, a to nezávislé od toho, ktorá strana prejavuje tento extrémizmus a netolerantnosť,“ vyhlásila zástupkyňa tlačového tajomníka nemeckej vlády Martina Fietzová.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Pro sociální sítě jsme čitelní, i když na nich nemáme profil ..... Informace o vaší identitě mohou být odvozeny od aktivit vašich přátel a známých, kteří na rozdíl od vás na sociálních sítích jsou. Nedávná studie ukázala, že svobodná volba být mimo dosah Facebooku nebo Twitteru je velmi iluzorní.

Vědci z univerzit v americkém Vermontu a australské Adelaide zkoumali přes 30 milionů veřejných příspěvků od 13 905 uživatelů Twitteru. Závěry své práce v lednu zveřejnili v časopise Natural Human Behaviour. Podle nich lze z postů 8-9 vašich známých přesně odhadnout, co příště na síť sami napíšete. Studie také ukázala, že když člověk svůj účet na sociální síti zruší nebo se na ni nikdy nepřihlásí, online příspěvky jeho kamarádů umožní s 95 % přesností předpovídat mnohé jeho aktivity.

Máte-li profil na Facebooku nebo jiné síti a žijete s vědomím, že dáváte všanc jen údaje o sobě, mýlíte se. Aniž byste si to uvědomovali, poskytujete informace i o lidech, se kterými se stýkáte.

Výzkum nastolil nové otázky o složité problematice soukromí ve společnosti propojené internetem. Přinejmenším teoreticky může kterákoli firma, vláda nebo jiný subjekt vytvořit číkoliv profil jen na základě informací z jeho okolí a využít jej k politickým, náboženským nebo obchodním cílům. Příslušná osoba se přitom na internetu nemusí vůbec angažovat.       (Čtěte na stránkách dTest)


Britka oslovila transgendera jako muže. Policie ji zatkla před jejími dětmi ..... Pokud bych nesprávně používal slovo fašismus k popisu státu, který se chová despoticky a tyranizuje své občany, což není definice fašismu, ale jakékoliv totality, napsal bych, že Británie je fašistický stát. Znovu to dokázala zatčením ženy, která na internetu transgendera, který se nyní nazývá ženou, nazvala tak, jak se narodil, tedy mužem.

Pro Kate Scottow si ideopolicie přišla až domů. Prý právě kojila svého malého syna a doma byla i její autistická desetiletá dcera, když tři policisté vpadli do jejího domu a odvedli si ji kvůli komentáři na internetu.

“Drželi mě sedm hodin v cele bez hygienických potřeb, které jsem řekla, že potřebuji, než mě vyslechli a propustili. Byla jsem zatčena za harašení a zlomyslnou komunikaci, protože jsem se na Twitteru dopustila misgenderingu ” vypověděla žena. V češtině pro to zatím nemáme naštěstí výraz, ale na Západě, pokud chlapovi, který se cítí být ženou, řeknete, že je chlap, dopouštíte se tzv. “misgenderingu”.

Policie ženě odebrala DNA, otisky prstů a vyfotila si jí, a zabavila počítač a telefon, což ji stále zadržuje, ačkoliv má na něm práci do školy.

Policie případ potvrdila s tím, že vyšetřování bere extrémně vážně.

CeCelý spor vznikl během internetové diskuse okolo transgendera, který si nyní říká Stephanie Hayden. Lidé, včetně postižené Kate, debatovali o tom, zda je přípustné, aby si lidé mohli legálně změnit pohlaví jen na základě sebeurčení, bez lékařského dohledu.

Upřímně, kdo chce v takovém světě, jaký se rodí v Británii, žít? Kdo chce být soustavně obtěžován nějakými aktivisty, kteří se cítí být stále kvůli něčemu uraženi, a posílají na vás horlivé fízly?       (Čtěte na stránkách Středoevropan)

Dovede někdo takovou zrůdnost pochopit?


Zaútočíme první! Američané chtějí zahájit vojenskou ofenzivu proti Rusku a přiznávají, že lhali  ..... Admirál John Richardson, vedoucí námořních operací, vyzval k tomu, aby americké námořnictvo přešlo k ofensivním akcím na Azovském moři.

Admirál John Richardson na konferenci Atlantic Council prohlásil, že Rusko a Čína vedou agresivní politiku, na kterou by měly USA odpovědět. Na otázku bývalého náměstka generálního sekretáře NATO Alexandra Vershbowa, jak by taková odpověď měla vypadat, Richardson prohlásil, že „přišel čas udeřit jako první“. Bylo by skvělé, dodal, „kdybychom začali hrát bílými“ a přinutili Rusy k hledání odpovědí na naše tahy.

Navíc prozradil, že umístěné v Rumunsku součásti amerického antibalistického námořního systému Aegis Ballistic Missile Defense dávají USA možnost „udělat dojem“ na Rusko. Takové prohlášení zaznělo vůbec poprvé, protože dosud představitelé americké administrativy tvrdili, že účelem protiraketových zařízení je pouze zabránit nebezpečí případného raketového útoku ze strany Íránu.       (Čtěte na stránkách Free Globe)


Sladká pravda o náboženství míru a lásky ..... Mám už plné zuby keců, že terorismus je jen takový úlet, chybička v matrixu, zatímco islám sám o sobě je mírumilovný. A ještě méně trpělivosti mám s těmi, kdo tvrdí, že je špatné odsuzovat kvůli pár jedincům celé náboženství.

V koránu je nejméně 109 veršů vyzývající k zabíjení lidí jiné víry či bez víry. Často jsou tyto výzvy velmi popisné, vždy naléhavé. Je to muslimovo poslání i povinnost, které se nesmí vyhnout, jinak ho stihne trest Allaha. TADY máte ty verše i s výkladem v angličtině. Jestli dáváte přednost češtině, skvělý rozbor násilí v islámu od Tomáše Haase najdete ZDE. Drobná citace:

(A(Al-Anfal, 8-17)” Nezabil jsi je ty, zabil je Alláh. A když jsi hodil (kámen) nebyl jsi to ty, kdo jej hodil, ale byl to Alláh, který hodil, aby vyzkoušel věřící jeho spravedlivým soudem. Vpravdě, Alláh je vše slyšící, vše znající.

Muslim vám poví, že islám stojí na pěti základních pilířích. Víra v Allaha, pravidelná rituální modlitba, charita, půst a pouť do Mekky. Jenže podle některých existuje šestý pilíř víry. Džihád, tedy Svatá válka proti nevěřícím.

Namítnete, že z více než miliardy lidí vyznávající islám je většina mírumilovná. Na to vám dám skvělou odpověď, která ovšem není z mé hlavy. Brigitte Gabriel, původem libanonská křesťanka, odpovídá takto:

K K islámu se dnes hlásí 1,2 miliardy lidí po celém světě. Ovšem, že nejsou všichni radikální, většina je mírumilovná. Zpravodajské služby odhadují počet radikálů zhruba 15 až 25 %. To se bavíme o 180 až 300 miliónech lidí, kteří svůj život zasvětili boji za zničení západní civilizace. To je tolik lidí, jako dnes žije v USA. Proč nás zajímá těch 15 až 25 %? Protože jsou to právě radikálové, kteří řezají hlavy a vraždí. Podívejte se na historii. Většina Němců byla mírumilovná, přesto nacisté zavraždili 60 miliónů lidí. Fakt, že většina Němců byla mírumilovná, tedy nic neznamenal. Většina Rusů byla také mírumilovná, přesto mají na svědomí 20 miliónů lidí, čímž ta mírumilovná většina byla irelevantní. Také v Číně byla většina Číňanů mírumilovná, přesto Čína dokázala zabít 70 miliónů lidí, mírumilovná většina znovu nic neznamenala. V Japonsku za druhé války byla většina lidí mírumilovná, a přesto Japonci zabili 12 miliónů lidí napříč Asií, většinou bajonety a šavlemi. Mírumilovná většina ani tady nic nesvedla. V září 2001 žilo v USA 2,3 milionů muslimů a přesto stačilo jen 19 radikálů, aby zabili 3000 lidí a dostali Ameriku na kolena.

Mírumilovná většina byla irelevantní… Je čas hodit politickou korektnost do koše, kam patří.       (Čtěte na stránkách Jitka Moody Magazín)


Evropané nejsou svobodní ..... “Bílý muži, jsi otrokem ve vlastní zemi. Každý rok máš méně z plodů své práce; každý rok neseš na svých ramenech těžší břemeno; každý rok se díky levné práci cizinců stává tvá budoucnost nejistější; každý rok si o několik kroků blíže světu otroků. “- George Lincoln Rockwell

Je nesmyslem domnívat, že Evropané jsou v 21. století svobodní. Neustále slyšíme, jak jsou někteří utlačováni “rasistickou bělošskou společností” a “strukturami bělochů moci”, ale kolik bělochů se nad tím zamyslí a pochopí, že ve skutečnosti jsou to právě oni, kteří nejsou svobodní?

Když se zamyslíte nad údajně svobodnými lidmi žijícími v takzvané “demokratické” západní společnosti prvního světa, nikdy ani nepomyslíte na to, že tato poměrně dobře prosperující populace by mohla patřit mezi nejvíce utlačované a nesvobodné lidi na světě.

Jak a proč nejsou Evropané svobodní?

Evropané na celém světě jsou mentálně zotročováni institucemi pod kontrolou nepřítele – masmédii, akademickou obcí, Hollywoodem a hudebním průmyslem. Tyto okupační, podvratné a manipulační instituce podsouvají evropským konzumentům jedovaté poselství. Tím je rasové popírání, rasové míchání, degenerace, homosexualita, feminismus, transgenderismus a cokoli jiného, ​​co poškozuje individuální mysl, následně i kolektivní mysl a nakonec narušuje samotnou identitu cílové populace.

Tito zákeřní manipulátoři a čarodějové myslí útočí na západní morálku, kulturu, rasovou identitu, sexuální normy a přirozené vrozené rozdíly, aby rozložily společnost a přetvořili ji na svůj obraz. To, co dnes vidíme, je obraz Dystopia.

V podstatě byla masová kultura přebudována k útoku na společnost, kulturu a lidí považovaných za překážku cílů globalismu a kulturního marxismu.

Toto mentální zotročení bylo primárním cílem těch, kteří usilují o pád Západu, protože kdo ovládá mysl, ovládá společnost. Pokud ovládáte mysl mas pomocí prostředků veřejného vlivu, můžete je přesvědčit o čemkoli, dokonce můžete oslavovat vlastní společenský, rasový a kulturní úpadek.

Byli jsme psychologicky předěláni na nepřátele sobě samým pomocí našich vlastních hédonistických tužeb, našeho individualismu, nedostatku identifikace s tím, čím jsme, jako rasová a kulturní skupina.       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Přemysl Votava: Ten den Praha plakala ..... Kolem amerického náletu na Prahu se dnes chodí po špičkách, není vhodné o něm příliš mluvit. Tato tragická událost ze 14. února 1945 se stovkami mrtvých dostává stále více ideologický nádech. Historici hledají omluvy, média mlčí. Dokladem zbytečnosti náletu je, že nebyl zničen ani jeden průmyslový objekt. Skutečný důvod náletu nebyl ze strany Američanů nikdy objasněn. Nepadla ani omluva.

Připomeňme si tu událost, po které zůstaly stovky obětí a mnohé následky vidíme dodnes. Velkoněmecká Říše v únoru 1945 mlela už z posledního. Sovětská vojska bojovala 150km od Berlína, Československo si užívalo první pocity svobody, Rudá armáda společně s 1. československým armádním sborem postupovala Slovenskem, osvobozeny byly Košice, Prešov, Poprad, Kežmarok…. Na Krymu skončila Jaltská konference.

14. února 1945 USAAF a RAF poslaly na Drážďany mohutné letecké svazy, 1350 bombardérů, 700 stíhaček. Nálet nepřežilo 30 000 lidí, město hořelo několik dní.

Ten den plakala i Praha. Byla středa krátce po poledni, když zazněly sirény… Přes 60 létajících pevností B-17 svrhlo na Prahu 52 tun pum. Nálet si vyžádal 701 mrtvých, 1400 zraněných, 200 domů bylo zničeno, stovky dalších poškozeny. Nejvíce utrpěla oblast kolem Karlova náměstí, Nového Města, Vinohrad, Nuslí,…. Zcela vyhořel vzácný benediktinský klášter Na Slovanech, založený císařem Karlem IV. roku 1347.

I v březnu 1945, velice krátce před koncem války, byla Praha opět cílem amerických náletů, zasaženy byly strojírenské objekty v Libni a Vysočanech. Nálety na Prahu přinesly 1000 mrtvých a 2000 zraněných. Také devastující americký nálet na plzeňskou Škodovku 25. dubna 1945, pouhých 10 dnů před osvobozením Plzně, vyvolává vážné pochybnosti o skutečném pozadí tohoto činu.

14. února slaví mladí lidé sv. Valentýna, ve stejný den před 74 lety umírali mladí lidé i děti na prahu svého života. Mezi nimi byla i 17letá nadaná klavíristka Eva Ladová, dcera malíře Josefa Lady, zabila jí americká bomba poblíž Emauz, když hledala své rodiče.       (Čtěte na stránkách Parlamentní listy)


11.2. 2019     Na jedenáctého února připadá Světový den nemocných, který je zároveň dnem svátku Panny Marie Lurdské, který je památným dnem, více než 150 let starým. V roce 1858 se zjevila Panna Maria v Lurdech a uzdravila chudou a nemocnou čtrnáctiletou dívku. Od té doby jsou Lurdy symbolem uzdravení. Tento den nám má zároveň připomínat, že jsou lidé, kteří jsou nemocní a trpí. Světový den byl vyhlášen roku 1993 z podnětu papeže Jana Pavla II.


Jakou cenu má život Evropana? Cynizmus komisaře pro vnitro EU? ..... Míra úcty k lidskému životu, ochrana a garance práva na život jsou ukazately vyspělosti, humánní velikosti a koneckonců i legitimity toho kterého společenského uspořádání. Naopak v tyraniích a despociích lidský život nemá žádnou cenu. To, že tu jsi, vůbec nic neznamená, a zakrátko můžeš nebýt.

Co si ale myslet o komisaři EU pro vnitro a imigraci Avramopoulosovi, který na podnět, že mu v systému rukou imigrantů umírají nevinní nic netušící lidé, neprojevil žádnou lítost, a vzásadě odpověděl, že systém je v pořádku, že není důvod v tomto stále flagrantněji genocidním systému nepokračovat?

V druhé polovině ledna napsal v důsledku série imigrantského vraždění zaslal rakouský ministr vnitra Kickl eurokomisaři Avramopoulosovi dopis, že imigranti v jeho zemi vraždí obyvatelstvo a že je zapotřebí zpřísnit azylovou politiku umožněním odnímání azylu zločinným imigrantům. Komisař, podobně jako oni vraždící imigranti, neprojevil nad brutálně zmařenými životy Rakušanů žádnou lítost, a odpověděl, že taková iniciativa by byla proti Ženevské konvenci o ochraně lidských práv.

Ministr vnitra Kickl, však našel porozumnění u některých svých kolegů, zejména svého holandského protějšku, a chce s nimi uspořádat neformální schůzku za změnu „neudržitelného perverzního stavu“. Jatka evropské imigrační politiky musí skončit ! Je zapotřebí rozumu a svědomí. Gestapáci se po válce také obhajovali své zločiny proti lidskosti, že jednali podle platných Říšských zákonů, a nebylo jim to nic platné.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Čtvrtina Francouzů věří na spiknutí elit, které chtějí masovou migrací nahradit evropskou populaci ..... Studie tvrdí, že celá jedna čtvrtina Francouzů věří ve spiknutí elit, které chtějí, mimo jiné, masovou migrací nahradit evropskou populaci.

Studie zveřejněná organizacemi Jean-Jaurès Foundation and Conspiracy Watch je druhá svého druhu a zabývá se rozsahem různých spikleneckých teorií, kterým Francouzi věří.

27 procent Francouzů podle studie věří na ilumináty, kteří ovládají populaci, a 25 procent Francouzů věří v teorii Velké výměny obyvatelstva.

Tato teorie byla vyslovena francouzským spisovatelem Renaudem Camusem a zahrnuje široký rozsah toho, co se bude měnit, od zboží a služeb až po lidi.

20 procent Francouzů pak věří, že existuje “globální židovské spiknutí” a 43 procent říká, že francouzské ministerstvo zdravotnictví a farmaceutické společnosti spolupracují, aby zakryli škodlivé dopady očkování.

Ze zpovídaných pak jen 35 procent nevěří na žádnou konspirační teorii. Podle autorů studie už konspirační teorie nejsou žádnou marginální záležitostí, ale francouzská společnost jimi žije.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


Mezinárodní olympijský výbor tajil důkazy o nevině ruských sportovců, kteří kvůli tomu přišli o loňskou olympiádu. O jejich nevině nyní rozhodl i Švýcarský nejvyšší soud ..... O tom, že v dopingové kauze ruských sportovců po olympijských hrách v Soči v roce 2014 nešlo o doping, ale o politiku, nemůže být po sobotním rozhodnutí Švýcarského nejvyššího soudu pochyb.

Západní mainstreamová média sice ráda píšou o tom, jak Rusové systematicky dopují, ale když padne důležité soudní rozhodnutí o tom, že obvinění 28 ruských sportovců bylo v lepším případě neopodstatněné, v tom horším účelové, je podezřelé ticho.

V sobotu došlo k velmi důležitému rozhodnutí – Švýcarský nejvyšší soud zamítl odvolání Mezinárodního olympijského výboru proti rozhodnutí Arbitrážního soudu pro sport (CAS) vydanému 1. února 2017, které „osvobodilo“ 28 členů ruského olympijského týmu od obvinění z užívání zakázaných látek během olympisjkých her v Soči. Olympijští funkcionáři přijali rozhodnutí se „zklamáním“, a dokonce oznámili, že si vyhrazují právo případ znovu otevřít, protože by se mohly objevit nové důkazy. Soud nesoud, my ty Rusy prostě dostaneme…

TTo, že soud neuznal argumenty Mezinárodního olympisjkého výboru a že bylo 28 ruských sportovců neoprávněně sankcionováno, takže přišli o loňskou olympiádu v Jižní Koreji, a to, že například běžci na lyžích Alexandru Legkovovi a skeletonistovi Alexandru Treťjakovi byly sebrány zlaté medaile, které se jim nyní vrátí, je jedna věc. Ještě závažněji se však jeví skutečnost, že vyšlo najevo, že ruští sportovci se bývali mohli vyhnout devastujícím kariérním postihům, pokud by Mezinárodní olympijský výbor úmyslně nezatajoval fakta o jejich nevině.

S touto informací přišla německá advokátní kancelář Wieschemann Lawyers, která sportovce obhajovala. V sobotním prohlášení kancelář uvedla, že „neexistuje žádný faktický důkaz pro obvinění, která učinil doktor Rodčenkov ohledně událostí v Soči“, a také sdělila, že Mezinárodní olympisjký výbor „vážně porušil procesní práva sportovců, a dokonce zatajoval důkazy obhajoby o jejich nevině“ a že klíčový svědek doktor Rodčenkov v procesu lhal“.       (Čtěte na stránkách Šifra)


Nesmysly sluníčkářů o tom, že v migrační vlně do Evropy přicházejí lékaři, jaderní fyzici a inženýři, začínají vyplouvat na povrch ..... Nesmysly sluníčkářů o tom, že v migrační vlně do Evropy přicházejí lékaři, jaderní fyzici a inženýři, začínají vyplouvat na povrch. Migranti, kteří žádají o azyl v Rakousku, jsou méně vzdělaní, než se dosud uvádělo, píše list Presse s odkazem na výsledky nejnovější studie úřadu práce. Sotva deset procent běženců má ukončené vysokoškolské vzdělání, téměř 70 procent absolvovalo pouze povinnou školní docházku, píše server krone.at.

Navíc mnozí z těch, jež o sobě prohlašují, že jsou vyučení řemeslu, nemají žádné dokumenty, kterými by své tvrzení mohli dokázat. Již v listopadu 2016 se též ukázalo, že mnozí migranti jsou analfabeti.

Hnutí SPD nedopustí, aby do naší země proudily davy imigrantů. Musíme naši zemi chránit. Demografický propad a případný nedostatek pracovních sil musíme vyřešit tím, že podpoříme ekonomicky vlastní české rodiny, aby se znovu vyplatilo mít děti. Přinášíme jim pozitivní program. Jsme jediná relevantní politická síla, která chce zabránit masové migraci. Babišova vláda totiž podpořila globální pakt o uprchlících, který via facti zavádí globální kvóty na uprchlíky. Buďte s námi a naše země bude opět naše.       (Čtěte na stránkách EUportál)


ANALÝZA: Auta zdraží, hrozí kolaps trhu. Poděkujte Bruselu ..... Volkswagen řekl, co se ostatní bojí říct nahlas: Kvůli přísnějším limitům CO2 auta výrazně podraží. Automobilky jsou tlačeny do extrémních investic ke snižování emisí a nezbývá jim nic jiného než elektrifikovat svou nabídku. Hrozí kolaps celého trhu.

Šéfové automobilek už se přestávají schovávat za diplomatická prohlášení. Tlak Evropské komise na snižování emisí aut nabral absurdních rozměrů. Euroúředníci by chtěli dopravu elektrifikovat, nejen tu osobní, ale i nákladní. Ke kamionům do zásuvky je ovšem ještě dlouhá cesta (čtěte více) a k nabíjecím osobákům zas velmi drahá.

Úředníci stanovili automobilkám velmi přísné limity CO2. V roce 2025 budou muset být u osobních aut o 15 procent nižší než dnes a v roce 2030 o dalších 37,5 %. Volkswagen už naplno pojmenoval, co to bude znamenat: výrazné zdražení aut pro lidi.

Na autosalonu v Detroitu to připustil šéf prodeje VW Christian Dahlheim. Nejvíc se zdražení projeví u menších aut a přispějí k tomu také rostoucí nároky na bezpečnost, zejména různé elektronické asistenty. „Společnost Volkswagen se snaží využívat různé zdroje ke snižování nákladů, nicméně je jasné, že tím nepůjde kompenzovat rostoucí požadavky na investice spojené se snižováním limitům CO2,“ citoval Christiana Dahlheima magazín Automotive News Europe.

Nová auta s konvenčním pohonem budou vyžadovat velmi drahé technologie čištění výfukových plynů. Zdeněk Petzl, ředitel českého Sdružení automobilového průmyslu AutoSAPvaruje, že to může zcela vymazat nabídku některých kategorií aut, především v nejnižších cenových kategoriích.       (Čtěte na stránkách Antimeloun)


Báječná nová (západní) Evropa: Ženy začínají mizet z ulic. Politici záměrně islamizaci nevidí. Muslimská invaze jede naplno. Francie již připomíná Saúdskou Arábii. Ženám zákaz vstupu do kaváren. Brzy také u nás? ..... Judith Bergman popisuje trend islamizované Západní Evropy, kde ženy v řadě míst již nesmějí ani vstoupit do kavárny a mnohé se dokonce už ani neodvažují vycházet na ulici

Podle záběrů natočených skrytou kamerou nedávno vysílaných televizí France 2, ženy doslova zmizely z kaváren a barů v některých převážně muslimských předměstích Francie. V dokumentu se objevily dvě ženské aktivistky Nadia Remadna a Aziza Sayah z akční skupiny La Brigade des Meres (Brigáda matek) bojující za práva žen, které vešly do kavárny v Sevranu, který je předměstím Paříže, a setkaly se tam s překvapením a nepřátelstvím všech přítomných mužů. Jeden z nich jim řekl: "Nejlepší by pro vás bylo počkat venku. Zde jsou samí muži... V této kavárně nejsou ženy vítány."

Jiný muž jim řekl: "V této kavárně nesedáváme společně, jsme v Sevranu, ne v Paříži. Tady je jiná mentalita, je to jako doma."

Nesouvisí s náboženstvím?

Na předměstí Lyonu reportérka televizního kanálu France 2 Caroline Sinz hovořila s mladou ženou, která jí řekla, že se prostě bojí jít ven a aby se vyhnula útokům muslimů ve své čtvrti, obléká se do volných, plandavých šatů a chodí bez make-upu.

Podle slov Caroline Sinz se zdá, že ženy "byly z kaváren a ulic doslova a do písmene vymazány". Caroline Sinz dále vysvětluje, že ženy v těchto oblastech dříve proti statusu quo protestovaly, ale teď už se bojí...

"Bojí se, protože v mnoha městech otevřeně promluvily, ale byly uráženy a napadány... "Takže si teď dávají pozor na to, co říkají a raději mlčí, aby se vyhnuly vyhrůžkám a nebyly pod nátlakem."

Axelle Lemaire, francouzská ministryně pro digitální záležitosti, a první vládní úřednice, která komentovala záběry natočené skrytou kamerou, uvedla, že v dokumentu je zaznamenán "neakceptovatelný" a "nelegální" případ "diskriminace žen". Nicméně, sama rychle dodala, že to nesouvisí s náboženstvím a dodala, že francouzská muslimská komunita by kvůli tomu neměla být obviňována.       (Čtěte na stránkách Protiproud)


Žádám zakažte EU, její symbolika mi připomíná jméno Alláha ..... Když se na věci tak jako podíváte znovu, z jiného úhlu, občas je potřeba přivřít oko, naklonit hlavu a tak… Zjistíte, že naše milá islámská komunita musí být zděšená, kolik jmen Allaha na věcech všude okolo, naprosto nesvatých a urážlivých, jde poznat.

Posledně se takhle naprdli na Nike a jejich sportovní botky Air Max 270. Prý že nápis Air Max není nápis Air Max (na přiložené fotce vzhůru nohama), ale arabský nápis jména islámského boha. Co to ty designery v Nike napadlo, že si to takhle popletli?

Muslimové samozřejmě hned přišli s peticí, kde se tisíce lidí cítí pobouřeno, cítí uraženo a dožaduje se, ať Nike ony ďábelské tenisky stáhne z pultů. V té petici se doslova tvrdí: „Islám učí soucitu, laskavosti a spravedlnosti ke všem. Požadujeme, aby Nike tyto rouhající a urážlivé boty a všechny produkty s tímto designem připomínající slovo Alláh po celém světě byly staženy z prodeje.

Nike už podobný problém měla, v roce 1993 podlehli tlaku a ze stejného důvodu byli nuceni ztáhnout sportovní boty z prodeje. Dnes se ještě cukají, uvidíme.

Pochopitelně, i když si tuhle arabskou čmáranici údajně představující jméno Alláha pohlídáte, vyhráno nemáte. Jen před nedávnem muslimové pálili v ulicích plínky Pampers. Prý kreslený kočičí ksichtík na nich je vlastně jméno proroka Mohammeda. A to uráží city muslimů.

Urážet city muslimů by se pochopitelně nemělo. To pak nemá dobrý vliv na zdraví původních Evropanů. Tak tomu zkusme předejít.

Mne pohled na vlajku EU posledních pár let velmi uráží, ale až dnes mne osvítil duch prorokův a já najednou vidím, co mi celou tak vadí. Hvězd na vlajce je prostě zoufale málo. Je to otázka ignorance k novoevropanům, těch hvězd má být na tucty za všechny národy, co se nám tu rozšířily a pochopitelně už zůstanou.

Ty hvězdy soustředěné v kruhu jsou vůbec problémové. Vypadají jako to, co musel vidět Ježíš na kříži, když ho takhle Italové bacili po hlavě. Je to tedy křesťanský symbol a ten do sekulární pokrokové Evropské unie určitě nepatří.

To není všechno. Hvězdy na vlajce EU jsou navíc tak jako zlaté a to je ostuda, že na to ještě nikdo neupozornil. Ve světě, kde v kdekteré zemí, z nichž ještě všichni nestačili odejít do Evropy, tak tam je hlad, je tam bída. Jak rasistické chvástat se zlatými hvězdami na praporu!

Vadí mi ta sytě modrá barva na vlajce. Připomíná moře, které my v Česku nemáme. Je to necitlivé a zpátečnické a docela jistě i xenofobní. Navíc, dost často bývá vlajka EU u nás pověšena hned vedle červených trenek a ta modrá a červená dohromady zkrátka nejdou, uráží to mé estetické cítění.

Vlastně mi dost vadí i to slovo „Evropská“ v názvu. Co všichni ti neevropané, kteří si tu udělali domov za naše peníze? Evropská unie, to zní zastarale a xenofobně. Co třeba Spojené severní Turecko Pákistánské království za podpory severního Afghánistánu… Ne, to je příšerně dlouhé.       (Čtěte na stránkách Jitka Moody magazín)


Funguje to: Salviniho politika hraničních kontrol snížila příliv migrantů o 95 procent ..... Díky nové migrační politice italského ministra vnitra Mattea Salviniho došlo v lednu 2019 oproti lednu 2018 k poklesu počtu přistěhovalců o přibližně 95%.

Oficiální údaje ukazují, že v lednu roku 2018 přišlo do Itálie 3 176 nelegálních přistěhovalců pod vládou Demokratické strany, která tvrdila Italům, že se aktivně snaží snížit počet vylodění a že snížila tento počet oproti roku 2017.

Velký podíl na redukci příchodů nelegálních migrantů má politika Salviniho, který řekl v loňském roce nevládním organizacím přepravujícím migranty, že nejsou vítány v italských přístavech a že převáží migranty způsobem, který někteří označují za „taxislužbu“.

„Vůbec poprvé jsou návraty vyšší než příjezdy,“ uvedl Salvini. Po uzavření přístavů se Salvini a italská vláda zaměřili na posílení deportací a v důsledku toho se země dočkala většího počtu deportací radikálních islamistů, než kterákoli jiná země v Evropě v roce 2018.

Zatímco se počet migrantů radikálně snížil jak ve Středozemním moři, tak na zemi na hranicích Slovinska, dopravní nevládní organizace Sea Watch se nadále pokouší kotvit u pobřeží Itálie. Její loď  Sea Watch-3 je nyní na pobřeží Syrakusy se 47 migranty na palubě.

Salvini minulý týden nařídil italským úřadům, aby zahájily vyšetřování lodě a nevládní organizace a požadoval, aby nizozemská vláda migranty přijala kvůli tomu, že loď plula pod vlajkou Nizozemska.       (Čtěte na stránkách Svobodné noviny)


Pergameny popisující dobrodružství legendárního krále Artuše nalezeny! ..... Michale Richardson, britský knihovník v oddělení pro zvláštní sbírky v bristolské knihovně náhodou objevil vzácné pergameny, které podrobně popisují dobrodružství legendárního krále Artuše. Po celá léta byly tyto ručně psané archiválie ukryty v jedné knize ze 16. století. Richardson na ně narazil náhodou, když hledal materiály pro studenty, kteří potřebovali nějaké historické listiny ze středověku.

Pergameny byly nalezeny uvnitř čtyřsvazkového vydání spisů francouzského učence Jeana Gersona (1363-1429). Když z nich Richardson vyčetl několik známých jmen, řekl o pomoc svým kolegům, aby se společnými silami pokusili rozluštit text. Výzkumný tým má v plánu přeložit text ze staré francouzštiny do moderní angličtiny a vydat ho v publikaci, jež se bude zabývat historií písemnictví.

Král Artuš a rytíři kulatého stolu

„Tyto fragmenty příběhu o Artušovi a Merlinovi mohou mít dopad také na studium pozdějších textů souvisejících s tímto tématem, které formovaly naše porozumění artušovské legendy,“ prohlásila Leah Tetherová, předsedkyně britské pobočky Mezinárodní artušovské společnosti. Tetherová dále poznamenala, že sedm nalezených fragmentů je součástí středověkého cyklu Vulgáta, který je datován do 13. století. Sir Thomas Malory použít část z tohoto cyklu jako základ svého díla Le Morte d’Arthur poprvé publikovaném v roce 1485. Maloryho text se poté stal základem řady moderních převyprávění artušovské legendy.

Vzhledem k tomu, že jsou fragmenty značně poškozeny, bude na jejich dešifrování potřeba ještě hodně času a badatelé budou muset využít nejmodernější laserové technologie. Dosavadní výzkumy už však odhalily několik odchylek od originálu. Například v původní verzi byl král Claudas zraněn v oblasti stehen, zatímco fragmenty o přesném místu jeho zranění mlčí.       (Čtěte na stránkách Enigma Plus)


Ovocné čaje jsou plné pesticidů ..... Výrobci doporučují zařadit ovocné čaje do pitného režimu dětí už v prvním roce života. Rodiče právem očekávají, že přinejmenším dětské čaje budou v odpovídající kvalitě. Spotřebitelská organizace dTest otestovala porcované ovocné čaje a přinesla nepříjemná zjištění – deset z nich propadlo kvůli četným nálezům pesticidů. Mezi nimi byly také tři čaje určené dětem, z toho jeden bio.

Ze široké nabídky si dTest posvítil na čaje s příchutí lesních plodů, které jsou běžně k dostání v českých obchodech. Nakoupil 22 druhů ovocných čajů a nechal v nich mimo jiné laboratorně ověřit přítomnost nežádoucích látek.Plísně ani mykotoxiny se sice nenašly, zato na pesticidy byly čaje bohaté.

Pesticidy se používají v zemědělství v boji proti škůdcům a mohou se dostat do potravinářských výrobků. Kvůli jejich toxicitě pro ně existují v mnoha potravinách legislativní limity.  To ovšem neplatí pro běžné, mnohasložkové a různorodé, ovocné čaje. Na dětské a bio čaje se legislativní limity vztahují.

Laboratoř odhalila, že tři čaje obsahují nepřípustné množství pesticidů, a to VeltaTea – Čaj Malé čarodějnice s příchutí lesní směs (čaj určený dětem od 9. měsíce věku), babio – Dětský bio čaj lesní plody (čaj určený dětem od ukončeného 6. měsíce věku) a Krtečkův čaj – Lesní směs (čaj určený dětem od 9. měsíce věku). „Zarazilo nás, kolik různých zbytkových pesticidů a v jak velkém množství obsahují čaje určené dětem. Kvůli těmto prohřeškům jsme podali podnět k prošetření situace Státní zemědělské a potravinářské inspekci,“ komentuje závěry Hana Hoffmannová, šéfredaktorka časopisu dTest.

Problém s mnohačetnými nálezy pesticidů mělo dalších sedm ovocných čajů, a to: Jemča Lesní plody, Penny/Tea Party Forest Fruit Tea, BioGena Lesní plody, Zlatý šálek Lesní směs, Mokate Minutka Ovocný čaj s příchutí ostružiny, maliny a borůvky, Grešík Lesní plody a Loyd Lesní plody. Vyjmenované výrobky obdržely od dTestu nedostatečnou známku. Hodnocení vychází z principu předběžné opatrnosti, podle kterého mohou nahromaděné chemické látky způsobovat nevyzpytatelný koktejlový efekt.       (Čtěte na stránkách dTest)


8.2. 2019     Osmého února 1348 založil král Karel IV. Nové Město Pražské, kterému udělil stejná práva, jakým se těšilo Staré Město. Před vytvořením Královského hlavního města Prahy bylo s názvem Nové město pražské samostatným městem.


Alláh potrestá islámské muže za používání pisoárů!  ..... Muslimský kazatel útočí proti veřejným pisoárům a říká, že Alláh potrestá islámské muže, kteří si močí na boty.

Nassim Abdi, fundamentalistický sunnitský muslim 7. února 2019 - 03:20 Sunnitský fundamentalista Nassim Abdi řekl ve svém kázání, že použití veřejného pisoáru je vážný hřích. Podle něj je to akt nečistoty a Alláh ty muže potrestá. Nassim Abdi z ultra-konzervativní asociace Ahlus Sunnah Wal Jammah řekl věřícím v mešitě na západě australského města Sydney, že ti, kteří si po močení neočistí boty a kalhoty, budou potrestáni i "v hrobě". Kazatel z Auburnu obvinil muslimské muže z napodobování nevěřících, také známých jako kafíry, tím, že vystavují své soukromé části u nástěnných pisoárů ve veřejných toaletách. „Osoba, která pisoáry užívá, močí před očima každého, kdo přijde a bude bez hanby pozorovat  pisoáry," řekl ke konci 32-ti minutového náboženského kázání.   „Tak může islámský muž kombinovat dva zjevné a zakázané činy v jednom skutku, neskrývají  své soukromé části před pohledem druhých a ani se po močení řádně neočistí," hřímal kazatel. Nassim Abdi, již dříve kritizoval, že je hříšné, aby manželka odmítla žádost manžela o sex, a nyní pokračoval v kritice,  že muslimové, kteří by nesprávně močili, tak znehodnotí své modlitby. „Každá veřejná toaleta má nyní pisoáry, kde stojí muži vedle sebe jako zvířata a močí před sebe," rozčiluje se kazatel.       (Čtěte na stránkách První zprávy)

No co, prostě multikulturní obohacení ... zrušíme na počest muslimíků veřejné záchodky a budeme zase o něco blíže ráji ...


Britská babička se nezalekla šikany policie a jasně řekla: "Gender je kravina a ..."  ..... To se takhle v pondělí ráno vzbudíte, protože vám zvoní telefon. Na drátě je policajt a sdělí vám, že některé vaše komentáře na Twitteru by se mohly někoho dotknout a že byste měli "trochu ubrat" a nejraději je smazat.   Vítejte v Británii.   Naštěstí se to stalo 74leté penzistce, která svůj vztah k autoritám popisuje slovy: "I´m 74. I don´t give a fuck any more." :) Takže poslala policii tam, kam v tomhle případě patří. Prohřešila se výroky, že gender je kravina a že tansgenderové ženy nejsou ženy.       (Čtěte na stránkách EUrabia)


Tato pravda byla tak nepříjemná, že ji Facebook musel smazat. Přečtěte si ji aspoň zde. Také se domníváte, že tento názor již nelze vyslovit, aniž by byl okamžitě odstraněn? ..... Tento názor, který včera na FB napsal Pavel Hasenkopf, byl cenzurou odstraněn.  Cituji jej tudíž ještě jednou já:  "Němcům nemělo být nikdy umožněno sjednocení. Naopak, po válce měli být rozděleni na 5 samostatných států velikosti Rakouska, prostě návrat před Bismarcka. Sjednocení jsou nebezpeční, protože dostávají chuť přizpůsobovat Evropu svému obrazu - a to když dělají, dělají to strojově a precizně. Chceme-li, aby Evropa nebyla německá, buď musí mít Německo v rámci Evropy protiváhu, nebo musí být rozdělené."  Také se domníváte, že tento názor již nelze vyslovit, aniž by byl okamžitě odstraněn?       (Čtěte na stránkách EUportál)


Pro německou kancléřku Merkelovou jsme méně než vzduch. Přečtěte si, co podle ní leží mezi Německem a Japonskem ..... Německá kancléřka Angela Merkelová během své návštěvy Japonska prohlásila: „Jsme téměř sousedé. Nacházíme se od sebe daleko, ale mezi námi je v podstatě jenom Rusko.“

Není asi náhodné, že Merkelová „zapomněla“ na Českou republiku, Polsko, Ukrajinu nebo Bělorusko.

Tak vypadá v praxi německý imperialismus, který nás patrně vnímá za své území.       (Čtěte na stránkách Free Globe)


Ve Finsku zakázali žadatelům o azyl kvůli zneužívání dětí návštěvy škol ..... Finské město Oulu zakázalo žadatelům o azyl navštěvovat místní školy a dětská centra poté, co zde pokračuje vyšetřování zneužívání dětí migranty.

Takzvané “integrační návštěvy” organizované charitami jako je Červený kříž byly nyní zakázány místními školami kvůli obavám rodičů.

Šéf Vzdělávacích a kulturních služeb v Oulu, Mika Penttilä, komentoval zrušení návštěv následovně: “Dohodli jsme se s organizátory, že se žádné takové návštěvy v současnosti nebudou konat. Lidé za námi chodili, aby zjistili, zda tyto návštěvy nepředstavují bezpečnostní riziko.”

Policie v Oulu v poslední době vyšetřuje cizince, který měl zdrogovat a zneužít nezletilou. Celkem má policie 16 podezřelých, kteří měli v posledním roce zneužívat finské děti.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


Selhali úplně „fšichni.“ ..... Dozvěděli jsme se, že Rusko infiltruje svou propagandou naše všechno ubohé obyvatelstvo. To následně ztrácí přehled, co je pro něj dobré. Pak je duševně rozkolísané ve víře, že naše spása je jedině v nehynoucím bratrském objetí Evropské Unie. A nikdy jinak. Na tisíc let? Na věčné časy? Dočasně?

Teď se probudili: Ministr školství, a BIS, a naříkají nad tou hrůzou. Pokud jsem se dočetl, tak ministr může mít i sedmnáct náměstků. V podstatě u BIS taky? Dohromady to hodí bratru asi 36 úředníků se stotisícovými platy měsíčně? Jak to, že si ještě nevšimli permanentní ruské propagandy matoucí obyvatelstvo nejméně od roku 1920 ? Vlastně Masarykovy učebnice. Například: Učebnice pro vyšší třídy- škol středních . Pro gymnázia a i pro reálky. Schválená výnosem ministerstva školství a národní osvěty ze dne 17. května 1920.

Taková učebnice, postihující mozky téměř celé populace, by měla být „orgány „ vypátrána a všechny výtisky veřejně spáleny. A stejně tak i podobné závadné knihy.

Kromě příspěvků ( článků), o Stvoření světa, Potopě světa, Smrt kmotříčka, Pamodaj sťastia, Lavička, následují: Smrt Markova. (Bojovník proti Turkům. Co na to přítel Erdogan? ) „Bojovnice“:nejmladší dcera- Jak do vojny dojela, tri sta Turků zro’nila. (viz. str. 82). S takovým materiálem budem těžko dávat dohromady Evropskou armádu, co by chránila bruselské úředníky a jejich doživotní výsady.        (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Má Nizozemsko problém? ..... "Počet nizozemských obětí znásilňovacích gangů v posledních letech výrazně vzrostl." Odhaduje se, že každoročně se do sexuálního otroctví dostane přibližně 1400 mladých dívek. - nizozemské noviny Algemeen Dagblad.

"Navzdory stagnujícímu růstu představuje velikost nizozemského džihádistického hnutí důvod k obavám." - Hodnocení teroristických hrozeb pro Nizozemsko (DTN), které vydal národní koordinátor pro bezpečnost a boj proti terorismu.

Odhaduje se, že turecký Direktoriát pro náboženské záležitosti (Diyanet) v Nizozemsku ovládá 140 mešit. Jedno kázání ve městě Hoorn se týkalo džihádu a mučednictví: "Ten, kdo umírá pro Alláha, nikdy nezemře, ale zůstane naživu."

Podle nizozemského národního koordinátora pro bezpečnost a protiteroristickou politiku islámský terorismus roste již několik let. "Navzdory stagnujícímu růstu představuje velikost nizozemského džihádistického hnutí důvod k obavám," píše. (Foto: iStock)

"Pravicoví extrémisté se stávají suverénnějšími. Nadále se zaměřují na protesty proti vnímané islamizaci Nizozemska, příchodu žadatelů o azyl a vnímané ztrátě nizozemské identity ..." napsal v září při hodnocení hrozeb nizozemský koordinátor pro bezpečnost a boj proti terorismu.

Islamizace v Nizozemsku však není jen "dojmem" "pravicových extremistů", nýbrž stále více se rozvíjejícím trendem. Posouzení hrozby provedené národním koordinátorem pro bezpečnost a boj proti terorismu například ukazuje, že islámský terorismus roste již několik let. Napsal: "Navzdory stagnujícímu růstu představuje velikost nizozemského džihádistického hnutí důvod k obavám."

"Tato skupina, která se mezi lety 2013 a 2016 významně rozrostla, může přijmout za svoje krédo "pomstu", protože obviňuje Západ za zhroucení 'kalifátu'... Džihádisté ​​již nemají přesvědčivý důvod cestovat do těchto končin a jejich zaměření se přesunulo na da'wu, což je šíření džihádistického poselství. Toto může vést k nárůstu počtu džihádistů v Nizozemsku. Kromě přívrženců džihádu existuje v Nizozemsku i několik tisíc džihádistických sympatizantů, a to zejména sympatizantů ISIS."

Nizozemsko zažilo v posledních měsících několik pokusů o džihádistické teroristické útoky. Koncem září zatkli policisté sedm podezřelých džihádistů, kteří tam plánovali masivní útok, včetně útoku při jedné hodně velké události - policie neříkala kde – útočit se mělo automatickými puškami a bombou umístěnou v autě.        (Čtěte na stránkách Gatestone Institute)


Byly pod antarktickým ledem objeveny umělé objekty? ..... Dva polárníci překonávají ve speciálně upraveném vozidle nekonečné pustiny Antarktidy. Náhle však celý stroj nadskočí, jakoby do něčeho narazil! Řidič má co dělat, aby se pásový sněžný skůtr nepřevrátil. Na co s ním vědci najeli?

Největší trvale neobydlený kontinent Antarktida je sice poset mnoha výzkumnými stanicemi, avšak stále ukrývá svá mystéria. Podle mnoha tvrzení se totiž na několika jeho místech skrývají pod vrstvou ledu podivné objekty, které vypadají jako uměle vyrobené. S podivnými jevy se zde měl během svých expedic setkat již slavný americký polárník Richard E. Byrd (1888 – 1957), načež byl prý zavázán k mlčení. Byrd se měl též krátce po skončení 2. světové války zúčastnit tajemné americké vojenské výpravy s kódovým označením Highjump. Byl vskutku jejím cílem pouze průzkum ledového světadílu i otestování zbraní a techniky v extrémních mrazivých podmínkách?

Mohla stát dávno zaniklá civilizace z Antarktidy za vznikem mýtu o Atlantidě?

Podle některých záhadologů tomu mohlo být poněkud jinak! Vojáci prý tehdy na Antartidě hledali důkazy o přítomnosti jakési vyspělé civilizace. O dávném osídlení tohoto kontintentu totiž nepřímo nasvědčují i staré námořní mapy. Jde pouze o pohádku? Avšak podle americké badatelky v oblasti neobjasněných jevů Lindy Moulton Howe (1942) existuje stále žijící člen amerického vojenského námořnictva, který měl tuto okolnost nepřímo potvrdit. Podle tohoto muže s tajemnou identitou prý před nedávnem objevily americké ozbrojené síly pomocí speciální geofyzikálních radarů pod povrchem Antarktidy uměle vytvořené a velmi staré struktury. Jde o další náznak toho, že o této pevnině nevíme zdaleka vše, nebo jen o další fake? Že by ztotožnění Antarktidy s bájnou Atlantidou nebylo jen mýtem?       (Čtěte na stránkách EnigmaPlus)


Brusel chce prý unii vnutit migrační pakt jako závazný ..... Hlavní poradce maďarského premiéra Viktora Orbána pro otázky vnitřní bezpečnosti György Bakondi v televizi M1 upozornil, že Evropská unie se snaží včlenit Globální pakt o migraci do povinného systému unijních pravidel. Dokument z Marrákeše přitom nepodepsalo devět unijních zemí, mezi jinými Maďarsko a také Česko. Bakondi proti takovému postupu Bruselu vyjádřil protest.

Orbánův poradce  informoval, že za poslední tři roky vydala Budapešť na ochranu hranic proti nelegální migrace více než miliardu forintů.  Vybudování technické ochrany i zvýšení počtu příslušníků bezpečnostních sil přineslo jasné výsledky a zjevně se tak nemůže opakovat situace, kdy Budapeští procházely desítky tisíc ilegálních migrantů směřujících  na pozvání Angely Merkel do Německa.  Lednový pokus sedmi stovek ilegálních migrantů, převážně z Afghánistánu, Pákistánu, Iráku a Alžírska,  a jejich zadržení je úspěchem maďarských bezpečnostních orgánů. List „Daily News Hungary“ napsal, že v pondělí  Bakondi  prohlásil, že v nadcházejících provolbách půjde o to, jestli se  podaří „Evropu ochránit před migrací a proimigračními politiky.       (Čtěte na stránkách Vaše věc)


Chobotnice se vyvinuly na jiné planetě a jejich zmrzlá vejce doputovala až na Zemi ..... Není bez zajímavosti, že hlavonožci jsou považováni za jedny z nejinteligentnějších bezobratlých tvorů na planetě. Mají největší poměr velikosti mozku a těla a ví se o nich, že mají schopnost učit se pozorováním, díky čemuž jsou naprosto unikátní.

Článek „Příčina kambrijské exploze – pozemská nebo mimozemská“, který publikovala skupina 33 vědců v magazínu Progress in Biophysics and Molecular Biology<, přišel s velice zajímavou teorií o původu hlavonožců. Podle nich jde o formu života, která se vyvinula na jiné planetě, a na Zemi dorazila jako kryogenicky konzervovaná vejce pomocí panspermie, ukryté uvnitř komet (Kambrijská exploze je označení pro náhlý nárůst nálezů fosilií mnohobuněčných živočichů v kambriu, tedy zhruba před 540 miliony lety. Předpokládá se, že k rozšíření života na Zemi došlo díky tomu, že byla bombardována mraky organických molekul z vesmíru).

Vědci jdou ve své studii ještě dál a zamýšlejí se nad tím, jak mohli hlavonožci tak rychle osídlit pozemské oceány. Tito živočichové se vyvinuli poměrně rychle zhruba před 270 miliony let, tedy 250 milionů let po kambrijské explozi. „Genetický kód chobotnic je neuvěřitelně složitý. Obsahuje více než 33 000 proteinů kódujících jednotlivé geny, což je mnohem více, než kolik jich je v lidské DNA,“ uvádí nová studie. Mají navíc velký mozek, složitou nervovou soustavu a oči, které fungují podobně jako kamery. Jsou také schopné regenerace a okamžité kamufláže díky změně a tvaru těla, takže je téměř vyloučeno, aby se tento druh objevil na evoluční scéně jen tak zničehonic. Podle všeho k nám jejich vejce dorazila zmrzlá uvnitř ledových těles z vesmíru a chobotnice si svůj genom konzervovaly a naučily se rozsáhle přepisovat molekuly ribonukleových kyselin.

Transformace genů vedoucí od prvních podvodních živočichů až k chobotnicím je totiž naprosto unikátní a u žádného jiného tvora neexistuje. Podle vědců je tedy namístě předpokládat, že jejich geny jsou na evolučním žebříčku mnohem výš, než bylo v té době možné. To, že pocházejí z mimozemského zdroje, je pak podle nich naprosto přijatelné vysvětlení.       (Čtěte na stránkách Proc Proto)


7.2. 2019     Sedmého února 1311 byl Jan Lucemburský korunován českým králem a Eliška Přemyslovna českou královnou.


Migranti chtějí „vládnout“ v Německu. Nová strana AfM, Alternativa pro migranty ..... Prevzatie Európy islamom sa už začalo. „Sľubovali“ nám to už dávnejšie rôzne islamistické organizácie a zoskupenia v Nemecku i Francúzsku, ale i v Španielsku a v neposlednom rade aj prezident Erdogan. Diskriminovaným a neonacistami ohrozovaným a vraždeným moslimským migrantom v Nemecku ich ďalej už neúnosná situácia stačí a prichádza preto k založeniu ich strany Alternative für Migranten.

AfM sa chce zúčastniť už na najbližších voľbách do EÚ parlamentu. Jej predstavitelia počítajú s tým, že sa tam dostanú a potom chcú vykoreniť európsky rasizmus, nacionalizmus a antiislam-postoje Európanov.

Takto to vidí a hlása veľký prívrženec Erdogana F. Z., zakladateľ tejto organizácie v Nemecku. AfM treba vnímať ako výzvu pre moslimov v Európe do boja proti nemoslimom, ktorí nechcú akceptovať, že len islam je spása pre celé ľudstvo.

F. Z. je turecký právnik s nemeckým občianstvom a bol členom SPD. Už oznámil aj na sociálnych sieťach turecky i nemecky, že meno novej strany nebolo vybrané náhodne, ale cielene a je symbolom boja, ktorý bude AfM viesť proti všetkým odporcom islamu a proti všetkým tým, ktorí migrantky a migrantov vytláčajú čoraz viac na okraj spoločnosti a robia z nich terč násilia a divokej nenávisti rasistov a neonacistov.

Ďalej Z. oznámil, že nestrpí, aby obrovská skupina ľudí, ktorá obohatila spoločnosť svojím enormným podielom, bola neustále pranierovaná a považovaná len za menejcenných ľudí druhej triedy.

F. Z. bol vicepredsedom Mladých socialistov (Juso) v Solingene. Potom v roku 2013 sa stal zakladateľom UETD ( Union Europäisch-Türkischer Demokraten). Tam vystupoval vo funkcii vicepredsedu. V roku 2016 ho Erdogan urobil aj hovorcom tzv. Erdoganovho zoskupenia v Nemecku.

Merkelová a jej „špeciálna demokracia“ dovolí Erdoganovi všetko – aj to, čo iní nesmú. Turecký islam sa zdá byť jej najobľúbenejším „náboženstvom“.       (Čtěte na stránkách AC24)

Proboha, copak se nenajde nikdo, kdo by praštil do stolu a zařval - A DOST ???


Pro velkou část obyvatel západních zemí je islám nekompatibilní s jejich životy, ukazuje průzkum ..... Více než třetina Britů věří, že dochází k zásadnímu střetu mezi islámem a britskými hodnotami. Výsledky přinesla agentura YouGov před setkáním papeže a představitelů islámu v Abú Dhabí.

38 procent Britů souhlasí s prohlášením, “Dochází k zásadnímu střetu mezi islámem a hodnotami společnosti v mé zemi. O něco víc, konkrétně 46 a 47 procent se stejným prohlášením souhlasí ve Francii, respektive v Německu.

Jiná světová náboženství jsou na tom o poznání lépe. Pouze 6 procent Britů má problém s budhismem, a 8 procent s Hinduismem.

Podobný průzkum proběhl i ve čtyřech muslimských zemích, kde se ptali, zda je křesťanství v souladu s hodnotami společnosti. Dotaz padl v Egyptě, Spojených arabských emirátech, Alžírsku a Saudské Arábii.

Egypt, kde je vysoký počet křesťanů, hlásí 50 procent lidí, pro které je křesťanství v pořádku.

Saudská Arábie, kde křesťanství není povolené, hlásí jen 9 procent lidí, pro které je křesťanství přijatelné. 25 procent Saudů pak tvrdí, že jejich hodnoty jsou s těmi křesťanskými v zásadním rozporu.

V hodnocených západních zemích je také velká obava z islámského extremismu. V USA z něj má strach 56 procent dotázaných, v Británii 66 procent a v Německu a ve Francii 72 procent. Obava z náboženských extrémů jiných náboženství je ve všech těchto zemích výrazně nižší.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


František schvaluje sexuální pseudo-výchovu ..... Otázka novináře: Někteří očerňují katolickou církev a kladou jí to za vinu, protože se staví proti sexuální výchově na školách. Jaký názor na to má papež?

Citace Františka: „Myslím, že ve školách má být sexuální výchova.“

Komentář: Tento výrok pseudo-papeže je zločinem proti Bohu, proti rodičům a největším zločinem proti bezbranným dětem! František dobře ví, co dnes znamená termín „sexuální výchova“! Nejde o výchovu, ale o programovanou demoralizaci až satanizaci dětí od nejútlejšího věku!

Citace Františka: „Sex je Boží dar, není to nějaký netvor (zlý duch). Je to Boží dar daný k lásce.“

Komentář: František lže, není to Boží dar daný k jakési nedefinované lásce, ale pouze k manželství. Zdůrazňovat sex a neukázat na jeho Bohem dané usměrnění šestým a devátým přikázáním a na Kristovo varování o useknutých údech a peklu, je zločinným sváděním ke hříchu. Za zneužitým sexem je skutečně netvor, zlý duch. Ježíš nikde nemluvil o daru sexu, ale vyháněl nečisté duchy. 

Citace Františka: „Je potřeba nabízet objektivní vzdělání ohledně sexuality.“

Komentář: Co František myslí tím nabízením objektivního vzdělání ohledně sexuality? V Irsku nabádal rodiče, aby dětem zmanipulovaným sexuální pseudo-výchovou nebránili realizovat gender zvrácenosti. Dnes to objektivní vzdělání ohledně sexuality vidíme ve všech programech OSN. Jde o vehementní propagaci deviací, spojenou s tréninky a kursy přímo ve škole. Děti jsou pod terorem homosexuálního démona. 

Statistika: Anglie – za jeden rok 40 000 případů znásilnění dětí od 4 do 8 let dětmi od 8 do15 let. Z toho přímo ve školách 2626 případů.        (Čtěte na stránkách Tadesco)


Proč se po mně chce soucit s blonďatou pašeračkou tvrdých drog? ..... Chápu, že se toho u nás i ve světě dílem tak moc neděje, aby bylo o čem psát, a dílem majitelé českých masmédií některá z témat probírat „nedoporučují“. Vysvětlí mi ale někdo, proč se z Terky dělá pomalu celebrita?

Jedna hloupá blonďatá nanynka, která pro peníze udělá ještě o hodně víc než většina hloupých blonďatých nanynek, bývá ob týden trhákem na titulce českých médií ode dne, kdy pro ni doslova spadla klec. Češka Tereza a její úsměv byla (za)chycena v Pákistánu spolu s 9 kily heroinu letos v lednu. Píšu to jen pro pořádek, netuším, odkud byste museli spadnout, abyste o ní neslyšeli.

Není to bohužel ani tak, že by to byla tak výjimečná událost, že nám krajana chytnou i s kontrabandem. Aktuálně sedí za katrem různě po světě několik stovek Čechů a Češek, přičemž například jen za drogy jich v roce 2016 bylo zavřených či ve vazbě více než stovka, zdroj ZDE.

Ale Terka, její kamarádky, kamarádi, kolegyně, rodiče a bůhví kdo ještě je v médiích častěji než většina politiků, tedy kromě Kalouska a ČT, že. Bývalá profesionální šlapka (bývalá píšu, páč nějak předpokládám, že tenhle byznys v pákistánským lochu zase tak úplně nekvete) má snad i víc prostoru než svého času rovněž v Pákistánu odchycené Tonča a Hanka, a to ty dvě si na to přece jen mohly o dost méně, když byly na dobrodružné výpravě uneseny islamisty.

Fakticky čekám, kdy se někde objeví petice a demonstrace „Vraťte nám Terezu domů“. Pokud už se tedy dávno neobjevily, že.

Malá ukázka, co s člověkem udělá tohle svinstvo, a to jen tvář. Fotky skutečných lidí použité v rámci kampaně proti drogám. (Zdroj UK Daily Mail)

Nechápejte mne špatně, nemám nic proti blondýnám, nemám nic ani proti mladým, hloupoučkým blondýnám. Ale úplně všechno mám proti tvrdým drogám typu heroin. Drogy jsou svinstvo a logicky, kdo se podílí na jejich distribuci mezi povětšinou mládež, aby z nich to svinstvo udělalo vymaštěný fetky, takoví lidi jsou jednoduše a bez pardonu svině.

Kromě toho, že drogy životy ničí, drogy především zabíjejí. Drogy zabíjejí každý den a všude na světě, jen pro příklad, v roce 2016 jen na území USA zemřelo na předávkování 64 070 lidí, zdroj ZDE.. To je víc než celé Teplice, Karviná či Karlovy Vary. V Česku umírá na následky užívání drog necelá stovka lidí ročně, i to mi přijde moc.

Můžete vzlykat nad tím, co asi prožívá Terčina rodina. Můžete zkusit něco na způsob, jak je mladá a netušila… Být po mým, tak každému, kdo se prokazatelně namočí v tvrdých drogách, přišijí automaticky spoluvinu na neúmyslném zabití. To minimálně.         (Čtěte na stránkách Jitka Moody Magazín)


„Kmotr očkování“ pod přísahou líčí, jak se testovaly vakcíny – etika šla stranou ..... z Collective Evolution Dr. Stanley Plotkin je dobře známý lékař, který hrál velmi významnou roli při vývoji několika vakcín. Široké veřejnosti je znám jako jeden z „kmotrů“ očkování, které údajně zachraňuje miliony životů a je intenzivně propagováno jako jeden z nejúspěšnějších medicínských počinů v dějinách. Každý, kdo pochybuje o této propagandě a poukazuje například na nedostatečnou účinnost očkovacích látek nebo na rizika, jež jsou s nimi spojená, je nucen čelit výsměchu a odsuzování, a to navzdory tisícům studií publikovaným v odborně recenzovaných vědeckých časopisech, které popírají oficiální verzi situace.

O nebezpečnosti a často i nevalné účinnosti vakcín už toho bylo napsáno mnoho, ale očkování má i jiné negativní stránky, které souvisejí s vývojem a zejména testováním nových vakcín. Právě o tom hovoří na připojeném videu dr. Plotkin, jehož svědectví probíhalo pod přísahou. Plotkin přiznává, že prvními lidskými pokusnými králíky byli sirotci, mentálně handicapované děti a populace, které spadaly pod koloniální nadvládu. Podle mého osobního výzkumu se to tehdy týkalo zejména některých skupin kanadského obyvatelstva, které rády využívaly jak farmaceutické společnosti, tak strůjci amerického programu MK Ultra. To je nesmírně neetické jednání a bohužel k němu ještě dochází – teď už ale v zemích třetího světa. Nyní už ale ke svědectví dr. Plotkina: zde je přepis videa.

Otázka: Využil jste někdy ke zkoumání některé experimentální vakcíny sirotky?

Odpověď: Ano.

Otázka: Využil jste někdy ke zkoumání některé experimentální vakcíny mentálně retardované? Odpověď: Nevybavuji si, že bych někdy prováděl studie na mentálně handicapovaných jedincích. V té době, v 60. letech, to nebylo nijak neobvyklé. Otázka: Vy tedy říkáte — Není mi jasné, jak jste vlastně odpověděl, omlouvám se. Využil jste někdy ke zkoumání některé experimentální vakcíny mentálně handicapované? Odpověď: Říkám, že si nevybavuji, že bych to osobně dělal, ale že to v šedesátých letech nebylo neobvyklé. Nepopírám, že jsem to možná mohl dělat.  Otázka: Inu, existuje článek nazvaný „Oslabování viru zarděnek RA 27/3 na lidských diploidních buňkách WI38“. Znáte tento článek? Odpověď: Ano.  Otázka: V tom článku se mimo jiné píše, že vakcínu RA 27/3 dostalo 13 séronegativních mentálně retardovaných dětí. Odpověď: Dobrá. Pokud je to tak, tak jsem to udělal.        (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Církevní restituce: dvojitá krádež ..... Tak se nám zase jako bumerang vrátil letitý spor o církevní restituce. Zatímco se všemi krom německých kolaborantů se stát restitucemi v rámci narovnání křivd komunismu vyrovnal, s církví se to nějak nedaří.

Čím to? Nejspíš tím, že komunistům se podařilo vyrobit progresivní ateistickou společnost, která je vůči církvím neobyčejně nabroušená.

Což je v podstatě v pořádku v tom smyslu, že každý má právo být nabroušený, na co a na koho chce. Sympatie se nedají vynutit. Sympatie prostě buď jsou, nebo nejsou. A dokonce se přiznám, že já také vždy měla vůči církvi coby instituci či „firmě“ rezervovaný vztah, protože já zkrátka principiálně vždy měla rezervovaný postoj k jakékoliv organizaci, která by mi mohla organizovat život (od školních jídelen, přes církev, až po vstup do jakékoliv politické strany).

Jenomže to je jen jedna strana mince. A teď vám řeknu dvě zdánlivě nesouvisející věci.

„Nemusíte ho mít rádi, může se vám hnusit, ale pokud mate rádi svou zemi, pak budete ctít její zákon a svobodu slova a dáte mu jeho práva...“ – zhruba takhle by se dalo volně parafrázovat hlavní poselství kdysi kultovního filmu Lid versus Larry Flint. Poselství, které by si měl každý dobře zapsat za uši.

A ještě něco: Každý zloděj, násilník a vrah má u soudu právo na svého obhájce, protože to odděluje právní stát od neprávního. Můžeme zločinci opovrhovat, ale pokud nemáme klesnout na stejnou úroveň, spravedlivost procesu a obhajoba obžalované strany musí být zaručena.

Možná už tušíte, kam mířím.

Není relevantní to, zda velké části silně ateistické české společnosti je či není církev sympatická. Relevantní je pouze a jen to, že stát se za všech okolností musí chovat podle svých vlastních pravidel a respektovat fakta, což jest jakousi definicí právního státu. Tolik k emotivní stránce věci. A teď ona fakta .....        (Čtěte v blogu Markéty Šichtařové)


Dvakrát měř, jednou zakazuj ..... Aneb co se mezitím odehrálo na emisním bojišti v Německu. Iniciativa stovky německých plicních lékařů, kteří zpochybnili moudrost aktuálních limitů na oxidy dusíku a polétavý prach, vzbudila první reakce na nejvyšší úrovni. Spolkový ministr dopravy Andreas Scheuer (CSU) vyzval Evropskou komisi k novému prozkoumání emisních limitů oxidů dusíku, které jsou nyní stanoveny na 40 mikrogramů na metr krychlový vzduchu.

Limit 40 mikrogramů je sice zakotven i v řadě mimoevropských států, ale nejde o světový standard. Například ekologicky založená Kalifornie předepisuje hraniční hodnotu 57 mikrogramů (PDF, hledejte Annual Arithmetic Mean). Spojené státy na federální úrovni se spokojí s průměrem 100 mikrogramů (tamtéž, vedlejší sloupec). Austrálie má stejnou normu jako Kalifornie, tj 57 mikrogramů (0,030 ppm).

Bez ohledu na to, že normy se ve vyspělém světě takto podstatně liší, podráždila Scheuerova výzva koaliční sociální demokraty. Ti ministra obvinili z toho, že „kráčí cestou populistů, jako například Donalda Trumpa“ a označili jeho snahu za „prohlášení, že Země je placka“. SPD poslední dobou v preferencích značně pokulhává za Zelenými, možná i z tohoto důvodu volí tak velká slova. Nic horšího než srovnání s Trumpem svému koaličnímu partnerovi v Německu udělat nemůžete.

Vzhledem k vývoji na evropské politické scéně se však očekává, že novým předsedou Evropské komise po volbách do EP bude Bavorák Manfred Weber, Scheuerův stranický kolega. Manfred Weber je velký pragmatik, vědomý si toho, jakou roli hraje automobilový průmysl v ekonomické síle Německa. Je tedy možné, že Andreas Scheuer se bude smát naposled a nejlíp.       (Čtěte na stránkách Kechlibar)


Poctivá střední třída živící se svým umem a svojí prací je setrvale likvidována na úkor lehkoživek všeho druhu .....Člověk je zvíře ze smečky. Podíváte-li se ovšem na většinu dnešního světa, ještě nikdy v historii lidstva nebyly zdroje a zisky ze společné práce rozdělovány v té které smečce tak nerovnoměrně jako nyní.

Žádnou smečku ovšem nelze za takových podmínek udržet delší dobu pohromadě a v klidu, a to zvláště za situace, kdy ty největší majetky nevznikají prací rukou a hlav, ale spekulacemi a obchodováním s deštěm, které nepřináší ohromné většině smečky pražádný užitek.

Zedník, který postaví pěkný dům či učitel, který dobře vychová spoustu lidských mláďat, je pak nejen v mých očích mnohem užitečnějším členem smečky, než burzovní spekulanti, prodejci všelijakých derivátů derivátů, nafukovači bublin, přerozdělovači cizích peněz, mistři nepotřebných „kecacích“ oborů prodávající veřejnosti navoněné pšouky, sociální inženýři vnucující nám všelijaká dobra, která nejen nepotřebujeme, ale vesměs škodí, neustále se mýlící „experti“ na to či ono, mediální vykukové, vyčuraní všehoschopní právníci z uměle vytvořené právní džungle, ziskuchtiví členové všelikých „neziskovek“, umělé celebrity, myriády zbytečných úředníků či další a další příživníci u cecíků veřejných peněz.

Ti všichni nepřinášejí nikomu mimo sebe sebenepatrnější užitek. Lidé, kteří všechny tyto lehkoživky zásluhou mizerného politického systému svojí prací živí, jsou od nich navíc neuvěřitelně znevažováni, ponižováni, zesměšňováni a nálepkování kdejakým hanlivým výrazem.

Poctivá střední třída živící se svým umem a svojí prací, základ stability a prosperity každého státu, je setrvale sešněrovávána, zdaňována a po částech likvidována, opět na úkor lehkoživek všeho druhu, s potěšením si volícího svého vůdce smečky s jednou jedinou povolební podmínkou – nic na jejich způsobu života neměnit. Zdá se však, že se tento svět přece jen začíná drolit.

Samozřejmě, že učinit pořádnou změnu bude ohromně složitý a těžký úkol, neboť stávající „elita“ je sevřená a pevně stmelená strachem o své lehké živobytí, ale je opravdu nejvyšší čas skončit se světem, v němž se „elity“ blahosklonně poplácávají po zádech a „nevzdělaní blbečci na periferii žití“ to vše platí.

Dodávám: Pak se ovšem nedivte, že se kupříkladu dnes ve Francii protínají pravicové zájmy středního stavu se zájmy proletářské levice a podobných akcí bude přibývat a budou sílit. Odpovědní politikové by pak měli učinit vše pro to, aby nezbytná změna nepřišla krvavou revolucí. Francie ji ostatně již v historii ze stejných důvodů zažila…       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Nová studie ukazuje, že mazlení se psy funguje pro lidský mozek jako droga ..... Přirozený a příznivý dotek člověka se psem prokázal, že dokáže efektivně snižovat stres, krevní tlak a ve velkém uvolňuje právě serotonin, dopamin a ještě oxytocin (tzv. hormon lásky a důvěry).

V minulosti se již objevilo nespočet studií, které dokazují, jak mohou psi pozitivně fungovat na naši psychiku a celkovou duševní pohodu. Nový výzkum ale ukazuje, jak mazlení se psy ovlivňuje naše mozky. A je to přímo pozitivní droga v dobrém slova smyslu!

Mozek totiž rozděluje věci, které se dotýkají naší pokožky, do tří kategorií: na příjemné, neutrální a nepříjemné. Každý z těchto vjemů je interpretován různými způsoby v oblasti mozku nazývané přední cingulární kůra. Ta je mimo jiné zodpovědná za emocionální zpracování, takže např. příjemný pocit na pokožce vyvolává pozitivní emoce.

MMazlení s pejskem totiž uvolňuje serotonin a dopamin, tedy dvě chemické látky, které dokáží zlepšit naši náladu. Lidé jsou naprogramování tak, že potřebují pravidelný dotek ve svém životě. Přirozený a příznivý dotek člověka se psem prokázal, že dokáže efektivně snižovat stres, krevní tlak a ve velkém uvolňuje právě serotonin, dopamin a ještě oxytocin (tzv. hormon lásky a důvěry).

Lidé, kteří vlastní psy, jsou pohybově aktivnější a chodí na delší procházky. Tím předcházejí potencionální obezitě a dostatek času stráveného na sluníčku jim dodává dostatek vitamínu D.       (Čtěte na stránkách ProcProto)


Z civilizovaného světa: „Tolerance k ilegálním imigrantům je krutost!“ .....„Tolerance k ilegálním imigrantům není soucitná, ale krutá!“, prohlásil ve svém projevu ke stavu Unie, americký prezident Donald Trump. Vhání totiž další a další imigranty, včetně žen a dětí, do drsného kolotoče, který není prost útrap, vykořisťování ani sexuálního násilí.

Podle Trumpa na ničem se nezračí propast mezi blahobytnými politickými elitami a řadovými americkými pracujícími tolik jako na ilegální imigraci. Zatímco papaláši a mecenáši tlačí na otevřené hranice, jsou to američtí pracující, kteří to odnesou. A díky zločinnosti imigrantů, i na svých životech. A to je brutální!

„Už žádný ztracený americký život, kvůli tomu, že jsme zanedbali střežit svou nebezpečnou hranici!“, rezolutně vyzval Trump.

A kdo se takto zastane zmařených životů Evropanů? Vítači? Pro-imigrační EU? Nejenže jsou Evropané ponecháni ve štychu, ale jsou ještě perzekuováni, když se ozvou.       (Čtěte na stránkách EUrabia)


6.2. 2019     Dnes je Mezinárodní den nulové tolerance ženské obřízky. To by si měli uvědomit všichni ti vítači, sluníčkáři a dobroserové, co nám stále vnucují představu, jak jsme multikulturně obohacováni muslimskými vetřelci.

Šestého února 1901 byly instalovány první veřejné telefony – a to na nádražích v Paříži.


Islamizace v poslední fázi. Rakušanky nosí hidžáb, aby se vyhnuly obtěžování ..... Kapitulace. Určitě spousta hněvu, nejspíš také ponížení a docela jistě nepěkná zkušenost s multikulturním obohacením, to vede ke kapitulaci.

V rakouských částech s masivní migrantskou komunitou, to některé bílé dívky už vzdaly. Přestaly být Evropankami, aspoň na oko. Oblékají se jako muslimky, aby nebyly lovnou zvěří. Otcové jim to samy často doporučují. Zdroj ZDE.

Už pár let není pro mladé dívky v Evropě bezpečno. Ono vlastně není bezpečno ani pro starší korpulentní dámy, migráčci berou všechno. Vůbec je nevyvede z míry, když přitom nějaká umře. Policie samozřejmě dělá, co může, tak jak jim je shůry přikázáno. Snaží se manipulovat statistiky a tvrdit, že přece znásilňují i bílí chlapi.

Vážně? Nejsou tohle ryzí specialitky nebohých uprchlíků, jimž Evropa otevřela svou náruč a oni to berou tak, že to není to jediné, co se jim má otevřít?

Poslouchá někdo ženy a dívky, když se snaží upozornit na každodenní obtěžování, kterému na ulici čelí? Pokřikování, sprosté urážky i posunky, osahávání. Je opravdu paradox, když tyhle se můžou považovat za ty šťastnější.

Hromadná znásilnění. Vysílaná online. Děti, celé roky znásilňované s tetováním „vlastníka“ jako se značkuje dobytek, stovky případů, proti kterým autority dekády nezasáhly. Úředníci i policie nechrání slabé, zranitelné, znásilňované, mučené, představa obvinění z rasismu pro ně byla horší, a tak chránili zrůdné násilníky. Když už se stane a do médií se dostane rozhovor bílé oběti znásilnění, je na ni naléháno, že nesmí zmínit etnický původ toho, co jí to provedl. Nic nového, tohle je klasika, na kterou jsme si už zvykli.

Přizpůsobili se. Ano, Evropanky v západní Evropě už dlouho ví, že jsou na to samy.

Mimochodem, takhle vypadá oblíbená arabská zábava Taharrush. Má to být trest pro ženu, která si to štráduje po ulicích bez doprovodu, a to se samozřejmě nemá. Liberálové to překládají jako hromadné obtěžování, zatímco sami Arabové tomu říkají znásilňovací hra. Tuto zábavu sem vozí neziskovky od libyjských břehů.

Vzpomínáte na onu moudrou radu „Držte se od cizinců na délku paže“? A co ty roztomilé náramky ve Švédsku „Nedotýkej se mně“ nebo dočasné tetování „Ne“, kterými se pro změnu mladé Němky vybavily, když zamířily do veřejného bazénu.

Dnes už neradí ani takhle idiotsky. Problém se ignoruje. Problémem jsou přece pravicoví extrémisté, fašisté, populisté, co si nedali říct a ještě pořád na znásilňování obohacovačů upozorňují.

Jak se k tomu staví média? Hlavně ta mainstreamová? Přece nijak. Nezapomínejte, jsou tu zákony proti utvrzování stereotypů ve vztahu k menšinám.  

Nošení hidžábu z důvodů bezpečnostních a nikoli náboženských není rozhodně novinkou. V Německu to některé dívky, zvláště ty blonďaté dělají stejně. Ostatně to byla jediná rada, které se dostalo matce dceři, která byla ve škole šikanovaná a sexuálně obtěžovaná. Ať nosí hidžáb a neříká, že je Němka a bude v pohodě.

CoCo dál? Budou nosit barevné kontaktní čočky nebo tmavé brýle, aby zakryly světlé oči? V létě sukni po kotníky a samozřejmě zapomeňte na sandálky. Budou radši i chodit do modliteben, aby měli úplný pokoj?

Neříká se tomuhle svinstvu podvolení?       (Čtěte na stránkách Jitka Moody Magazín)


Názvy ulic v Rotterdamu jsou prý příliš mužské a bílé. Nyní ponesou jména žen a rasových menšin ..... Proměna Evropy je zase o kus dál. Tentokrát pokročili v Rotterdamu. Tamní radnice rozhodla všechny nové ulice ve městě pojmenovat podle žen a a nebílých etnik po stížnostech některých politiků, že současná jména ulic jsou příliš mužská a příliš bílá.

Rotterdamská radnice ohlásila, že bude přijímat návrhy na nová jména, aby bylo město rozmanitější. Za návrhem stojí především Zelení a Demokraté 66.

Radní Nadia Arsieni z D66 byla ta, kdo návrh jako první přednesla, a je prý šťastná, že jí radnice vyšla vstříc. “Vzorek ukázal, že velký počet ulic je pojmenován po mužích západního původu. To nezapadá do dnešního Rotterdamu.”

Pro ty, kdo ještě pochybují, jaký je osud Evropy, se mohou podívat právě do Rotterdamu. S etnickou proměnou přijde celková proměna společnosti. Holandsko do 50 let nepoznáme.

KoKolaborují i samotní Holanďané. Místostarosta města Bert Wijbenga tvrdí, že hlavním důvodem pro změnu je diverzita. Nicméně slibuje, že existující názvy ulic se měnit nebudou. Nová jména dostanou jen nové ulice. “Vždy zde bude místo pro velké muže Rotterdamu.”

Což ovšem za pár let, až se radnice Rotterdamu ještě trochu víc zdiverzifikuje, nemusí platit.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


V Bílém domě jsou přesvědčeni o tom, že se Trump stal prezidentem díky Boží pomoci ..... Mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová má za to, že Bůh pomohl Donaldovi Trumpovi, aby se stal americkým prezidentem. Uvedla přitom, že americký prezident toho pro podporu věřících udělal již hodně. Informuje o tom televizní stanice CNN.

„Myslím si, že si pro nás Bůh chystá různé role v různé době. A mám za to, že si přál, aby se Donald Trump stal prezidentem. Proto je dnes na tomto postu. Také se domnívám, že odvedl velký kus práce, aby podpořil mnoho věcí, které se skutečně týkají věřících," prohlásila Sandersová v rozhovoru pro Křesťanskou vysílací společnost CBN. Cituje ji CNN.

Sandersová dále přesvědčila CBN o tom, že Trumpovo rozhodnutí stáhnout vojáky ze Sýrie neohrozí životy křesťanů a Kurdů v regionu. Podle mluvčí dal prezident Turecku jasně najevo, jak na tuto otázku pohlíží.

Mluvčí také dodala, že žádná administrativa v USA nebyla nikdy „dostupnější" novinářům, než je ta nynější. „Ani prezident, ani náš tým netouží po zatajování informací," zdůraznila Sandersová.

PřPřitom ale Trump třeba loni zrušil vánoční večírek pro novináře.

„Válka" mezi Trumpem a médii, která podporovala kandidátku za Demokratickou stranu Hillary Clintonovou, začala ještě před prezidentskými volbami. Nejčastěji Trump kritizuje televizní stanici CNN, která zase podrobuje kritice Trumpa a jeho tým.       (Čtěte na stránkách AC24)


Francouzský stát podporuje přiliv ilegálních imigrantů do Evropy a přitom kriminalizuje nevinného českého řidiče kamionu ..... Redakce Eurabia podporuje pondělní demonstraci před francouzskou ambasádou v Praze. V situaci, kdy francouzská vláda v čele s prezidentem Macronem vítá ilegální migranty zaplavující Evropu je chování francouzského soudu víc než sprosté a nespravedlivé.   

Organizátoři demonstrace napsali: Českému řidiči Jiřímu Saganovi odvolací soud zpřísnil rozsudek na dva roky vězení. Pojďme před francouzské velvyslanectví dát najevo co si o takovém bezpráví myslíme.      

"Soud Sagana potrestal za pašování migrantů poté, co se v jeho kamionu po cestě z francouzského přístavu Calais do Anglie našlo 15 Iráčanů. Muž tvrdí, že o migrantech v chladicím boxu kamionu nevěděl.    "Případ Jiřího Sagana mě doslova šokoval, protože zatím jsme (v obdobných případech) řešili jen pokuty s britskou stranou. Francouzská policie sice potvrdila, že v kamionu žádní černí pasažéři nejsou, Britové je tam však objevili. Nyní Francouzi sice konali, ale jsem přesvědčen, že zcela nespravedlivě potrestali nevinného," uvedl k procesu Zdechovský, který ve věci v pondělí interpeloval Evropskou komisi a obrátil se také na francouzského prezidenta Emmanuela Macrona."       (Čtěte na stránkách EUrabia)


Neziskovka dováží imigranty do Evropy a ještě vybízí k podvodným sňatkům s nimi! Další hranice drzosti a nechutnosti překročena ..... Německá nezisková organizace Mission Lifeline, která dováží do Evropy nelegální imigranty, nabádá k podvodným sňatkům, aby jim zařídila trvalý pobyt.

Organizace Mission Lifeline byla založena v roce 2016 pod záminkou záchrany trosečníků ve Středozemním moři. Ve skutečnosti se ale věnuje dovozem nelegálních emigrantů z Afriky do Evropy. Organizaci patří loď Lifeline, která nebyla v loňském roce s 233 imigranty na palubě vpuštěna do žádného z italských přístavů a přijala ji až Malta.

Nyní organizace vyzvala:: „Nejste ještě vdaní? Možná se zamilujete do někoho, kdo zde ještě nemá právo na pobyt. To se může stát, ne? Buďte otevření!“

Komentátor deníku Bild Ralf Schuler k tomu napsal: „Předstírat, že ve vychytralých výzvách organizace jde o skutečnou lásku, je vrcholem pokrytectví.“       (Čtěte na stránkách Free Globe)


Děje se cosi velkého a vy to vnímáte ..... Solární systém míří do oblasti s mnohem vyššími vibracemi. To přinese změny ve vlastnostech planety, kterým se musíme přizpůsobit. Rozsah změn odpovídá formování nových pohoří. Zároveň bude docházet i ke změnám fyzických těl. Vibrace planety se zvyšují, pokud zde chceme existovat, je nutné své vibrace zvyšovat také, což lze realizovat pouze svým myšlením. Změny jsou skutečně biblické. Ve fázi zvyšování vibrací existuje řada oken. Pokud nebudete schopni procházet jednotlivými stupni, kterými planeta projde, budete mít možnost bezbolestně využít portálů na jiné planety.

Zlý hoši zde více nebudou moci zůstat, dokonce budou vyčištěni. V evangeliu podle Matouše je to nazváno "spasení" (od významu sežrat), ovšem je to míněno spíše jako probírka. Je nutné uvažovat o transformaci jako o stavu transformace do světelného těla, jako v případě Ježíše, či tibetských mnichů. Ke změně stačí být na 50% dobrým a milujícím. Je nutné tvořit s lepšími a více duchovními myšlenkami. To vyzvedne pozemšťany z temnoty. Na základě svobodné vůle se můžete rozhodnou nezměnit se a zničit sám sebe. Poté se znovu reinkarnujete na 3D svět, kde budete pokračovat ve svých lekcích. Bezpečnější je být dobrý.

Na základě zákona jednoty proběhne přesun do 4 hustoty i v biologických tělech obyvatel planety, i vzhledem ke klimatickým změnám. Podzemní základny nepomohou. To se stalo SE šediváky - greys,  jak podle práce Dr. Dana Burische sdělili vládě USA. Jsou potomky lidí, kteří žili v podzemí a po 20.000 letech se museli přestěhovat, protože to již nefungovalo. Vrátili se sem, aby zkusili prostřednictvím naší DNA omladit tu jejich.

V důsledku zničení povrchu Země zbyl jen malý genofond a nyní trpí degenerativní neuropatií, při které se jim rozpadá tělo. Proto se vracejí a přivádí na svět hybridní děti. Až do dospělosti je udržují v jakési zkumavce, proto mají velké hlavy, hubená těla a malé oči. Nyní je zřejmé, proč se chrání před sluncem. Šediví ukrývající se v podzemních základnách jsou potomky rodin iluminátů. Dává to smysl i jejich archontí technologii na ovládnutí slunce. Jako důkaz mám k dispozici 200 datových záznamů.       (Čtěte na stránkách Matrix-2001)


Dvacet let dělám s dětmi, ale se třetím pohlavím jsem se ještě nesetkal ..... Bavorské základní školy prý chtějí postavit záchody pro třetí pohlaví. Třetí pohlaví? Co to je? Už jsem v životě setkal s mnoho věcmi. I UFO jsem už viděl! Ale třetí pohlaví? S ničím takovým jsem se skutečně ještě nesetkal.

Libor Čermák

Mnozí blogeři mi vyčítají, že se často na svém blogu věnuji UFO, mimozemšťanům a záhadám. Myslí si totiž, že by takové věci měl být podle nich něco jako nesmysl. Jenže já jsem se s těmi věcmi už osobně setkal, a tak je to pro mne zkrátka a dobře realita.

A nesmysl by to nejraději byl i pro mainstreamová média. Jenomže ta samá média a další podivní lidé se nám snaží v poslední době naočkovat něco, co je pro mne skutečný nesmysl. A to jsou třetí až, já nevím, kolikáté pohlaví.

Jak jsme se dokonce nedávno dozvěděli, tak bavorské základní školy už dokonce chtějí postavit záchody pro jakési imaginární třetí pohlaví. (viz ZDE). Mne by strašně zajímalo, kdo na ty jejich záchody bude chodit. Přes dvacet let pracuji s dětmi v nejrůznějších kroužcích a před tím jsem také asi patnáct let chodil do školy a školky. Ale s nějakým třetím pohlavím (nebo dokonce nějakým dalším) jsem se do svých současných čtyřiceti let skutečně ještě nesetkal! Vždycky byli jenom kluci a holky, respektive páni a dámy.

Takže, vy, co takovéto nesmysly jako třetí a další pohlaví propagujete, tak laskavě nikomu nevyčítejte, že se zabývá například záhadami. Vy se totiž zabýváte něčím, co je na rozdíl od mých koníčků nesmyslem opravdu skutečným.       (Čtěte na stránkách Bez politické korektnosti)


Evropa: Případ mizejících žen ..... "Nejlepší by pro vás bylo počkat venku. Zde jsou samí muži...V této kavárně nejsou ženy vítány." – Muž v kavárně v Sevranu, v televizi France 2.

"V této kavárně nesedáváme společně, jsme v Sevranu, ne v Paříži. Tady je jiná mentalita, je to jako doma." ¬ - jiný muž v kavárně v Sevranu, v televizi France 2.

Zdá se, že ženy "byly z kaváren a ulic doslova a do písmene vymazány". "Takže si teď dávají pozor na to, co říkají a raději mlčí, aby se vyhnuly vyhrůžkám a nebyly pod nátlakem."- Caroline Sinz, reportérka, televize France 2.

Tato islamizace Francie je podněcovaná a posilovaná velkými investicemi z Kataru – především do mešit, které se v současnosti odhadují na 22 miliard dolarů.

"Tento pokřivený druh morálky, jenž je často prosazován menšinami na úkor většiny, vyústil ve fakt, že veřejný prostor, který údajně patří jak mužům, tak i ženám, je ženám zakázán."- Pascale Boistard, bývalá francouzská ministryně pro práva žen.

Francouzští ministři předstírají překvapení a rozhořčení nad tím, že ženy v těchto předměstích nakonec podlehly neustálému teroru namířenému proti nim a mizí z ulic.

Podle záběrů natočených skrytou kamerou nedávno vysílaných televizí France 2, ženy doslova zmizely z kaváren a barů v některých převážně muslimských předměstích Francie. V dokumentu se objevily dvě ženské aktivistky Nadia Remadna a Aziza Sayah z akční skupiny La Brigade des Mères (Brigáda matek) bojující za práva žen, které vešly do kavárny v Sevranu, který je předměstím Paříže, a setkaly se tam s překvapením a nepřátelstvím všech přítomných mužů. Jeden z mužů jim řekl: "Nejlepší by pro vás bylo počkat venku. Zde jsou samí muži... V této kavárně nejsou ženy vítány."       (Čtěte na stránkách Gatestone Institute)


Pohled na náboženství míru vůbec není vůbec tak příznivý, jak nám se doposud snažila mainstreamová média podsouvat ..... Téměř polovina lidí ve Francii a Německu věří, že existuje zásadní střet mezi islámem a hodnotami jejich společnosti. Pouze 13 procent lidí ve Velké Británii a stejné procento Američanů říká, že mají ‚příznivý‘ pohled na islám a to dle průzkumu společnosti YouGov – what the word things, informuje dailymail.co.uk.

V průzkumu byli lidé dotazováni, zda je islám „obecně slučitelný s hodnotami společnosti“, v tomto případě společnosti, kde byl prováděn průzkum, nebo zda mezi nimi existuje „zásadní střet“.

72 procent obyvatel v každé zemi (průzkum byl prováděn ve Velké Británii, USA, Německu a Francii) uvedlo, že jsou buď „velmi znepokojeni“, nebo „jsou vážně znepokojeni“ možným nárůstem extremismu v islámu.

Pouze 20 procent Němců a 22 procent francouzských respondentů uvedlo, že islám je „obecně kompatibilní“.

Podstatné podíly západních respondentů v průzkumu vnímali střet mezi islámem a hodnotami společnosti ve své zemi. Obecné dojmy o islámu byly poměrně méně příznivé než u ostatních světových náboženství u významného počtu západních respondentů.

loading...

Všechny čtyři západní země měly zřetelně vyšší počet respondentů, kteří se vůči islámu cítili nepříjemně a nepříznivě, ve srovnání s ostatními náboženstvími.“

V Německu asi 47 procent zvolilo „zásadní střet“, spolu s 46 procenty ve Francii, 38 procent ve Velké Británii a 36 procent ve Spojených státech.

Podle počtů muslimů ve zmiňovaných zemích vlastně vychází, že onen příznivý pohled na islám v západních společnostech, již mají pouze lidé vyznávající Islám a věční snílkové, kteří chtějí pro lidi dobro, i kdyby je to mělo zahubit.

A podle toho, kolik lidí vidí „zásadní střet“ mezi Islámem a západní civilizací je dobře patrné, kolik lidé má své vlastní zkušenosti s Islámem, a jak se k tomuto problému staví.       (Čtěte na stránkách Vlastenecké noviny)


Finská policie dostala nařízeno, aby nehovořila o trestných činech žadatelů o azyl ..... Pracovníci policejního oddělení Häme obdrželi vnitřní komunikační pokyny týkající se policejních informací souvisejících se současnou situací žadatelů o azyl.

Šestistránkové pokyny podepsané šéfem policejního oddělení a komisařem pro vnitřní komunikaci oddělení vyvolaly živou diskuzi mezi zaměstnanci pracoviště. Mnoho zkušených policistů to považuje za nevšední.  

Diskuzi vyvolala informace v každodenním policejním zpravodaji, který uvedl, že se „při hlášení přestupků nesmí zmiňovat status podezřelých jako žadatelé o azyl.“

Nové předpisy jsou rovněž odůvodněny v pokynech pro komunikaci. Cílem sdělení je údajně podpořit bezpečnost a sociální mír. Cílem sdělení je údajně také posílení důvěry v policejní činnost a zabránit radikalizaci a rasistickým projevům.

Instrukce připomíná policii, aby si nevybírala žádnou stranu. S žadateli o azyl by se mělo jednat neutrálně, nestranně a objektivně.

Tyto pokyny byly také rozšířeny do soukromých a volnočasových aktivit důstojníků: „Policisté musí, v souladu s jejich úlohou a povinnostmi zacházet s žadateli o azyl neutrálně také ve svých osobních volnočasových aktivitách.“

Pokyny také pokrývají rizika související se současnou situací: Radikalizace obyvatel nebo žadatelů o azyl, šíření rasismu a narušení veřejného pořádku a bezpečnosti.

JeJedním z rizik je i postoj personálu policejního oddělení k zvyšování pracovní zátěže a možné negativní názory na žadatele o azyl.

V dokumentu se odhaduje, že „registrace žadatelů o azyl, vyšetřování žadatelů o azyl a následné možné návraty budou zahrnovat policii více než obvykle po dobu nejméně dvou následujících let.“       (Čtěte na stránkách Svobodné noviny)


5.2. 2019     Pátého února 1974 Sonda Mariner 10 provedla jako první při průletu okolo Venuše gravitační manévr. To je metoda, jak využít průletu planetární sondy gravitačním polem planety ke změně směru a rychlosti umělého kosmického tělesa.


Elity v současném světě ..... Elitami v tomto pojednání označuji ty skupiny lidí, které mají v rukou rozhodující moc na planetě Zemi. Jsou to majitelé a představitelé nadnárodních bank a korporací, členové vlád, špičky vládnoucích stran a špičky mezinárodních organizací.

Tito lidé obvykle pocházejí z uzavřené vrstvy, která se svými zájmy a svým životním stylem odlišuje od ostatních obyvatel. Jejich hlavním znakem je globálnost, to znamená, že nejsou vázáni k žádnému místu či národu na planetě. Obvykle mají sídlo na několika kontinentech a mění je podle potřeby či nálady. Tvoří velmi úzkou skupinu. K udržení moci využívají tzv. pomocnou elitu. Ta je daleko početnější a je tvořena pracovníky médií, univerzit, soudů a představiteli mezinárodních neziskových organizací.

Úkolem pomocné elity je udržovat vládnoucí elitu u moci. Nástrojem k tomu je propaganda realizovaná médii a výchova ve školách. Tato propaganda je důkladně propracovaná a využívá nejmodernější psychologické poznatky. Přesto není schopna úplně získat moc nad vědomím a názory většiny obyvatel. Pomocné elity jsou za tyto služby odměňováni podílem na moci a bohatstvím.

 Rozpory mezi elitami a ostatními obyvateli ... Elity hájí svoje zájmy. To je přirozené, i ostatní lidé hájí své zájmy. Problém nastává tehdy, když jsou zájmy elit a zbytku společnosti v rozporu. Pokud feudál zajištoval obranu a továrník organizoval a řídil výrobu, bylo vše v pořádku. Jakmile však elita není schopna plnit svůj úkol, nastává doba zvratů a revolucí.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Německá policie řeší, zda jsou kříže za oběti násilí cizinců pieta, nebo štvaní ..... Ve východním Sasku se znovu objevily dřevěné kříže spolu se jmény a daty úmrtí osob, které zemřely v souvislosti s činy migrantů. Policie ve městech Görlitz a Hoyerswerda nalezla deset křížů.

Podle policie byl kromě jmen a dat na každém kříži také nápis – “Další jednotlivý případ”. Vystavení křížů již vyšetřuje kriminální policie.

V poslední době došlo ke stejné situaci v Bautzenu a Löbau. K činu se přihlásila aktivistická organizace Identitäre Bewegung.

Že německá policie vztyčení křížů vyšetřuje už nikoho nepřekvapuje. Chová se stejně, jako jakákoliv okupační vláda. Stejně, jako když nacisté trestali pohřeb Jana Opletala, a komunisté uctění Jana Palacha. Stejná banda, jen jiné datum.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


Volný pád Francie ..... Francouzští představitelé evidentně chápou, že teroristé začali dlouhodobou válku a že bude obtížné je zastavit. Vypadá to ale, jako by se vzdali. Nepochybně si uvědomují, že počty radikalizovaných mladých francouzských muslimů jsou čím dál vyšší, odpovědí však je posílení muslimských institucí ve Francii.

V době kdy prezident Macron pronášel projev, byl jeden z jeho vyslanců v Maroku, aby podepsal Globální pakt OSN o bezpečné, řízené a legální migraci (tzv. Marakéšskou deklaraci, pozn. překladatele), která definuje imigraci jako "prospěšnou" pro hostitelské země. Na jejím základě se signatářské státy zavázaly "posílit systémy poskytování služeb pro migranty."

Skupina penzionovaných generálů zveřejnila otevřený dopis, ve kterém tvrdí, že podepsání Globálního paktu bylo dalším krokem ke "vzdání se národní suverenity". Poznamenala, že "80 % francouzské populace si myslí, že imigrace musí být zastavena nebo zcela zásadně regulována."

Spisovatel Éric Zemmour označil revoltu "Žlutých vest" za důsledek "zoufalství lidí, kteří se cítí být poníženi, zapomenuti a zbaveni své vlastní země rozhodnutím elit, které jimi pohrdají."       (Čtěte na stránkách Gatestone Institute)


České Tiscali znovu zahazuje emaily českých občanů, pokud obsahují URL odkazy na Aeronet! Poštovní server TISCALI na úrovni SIEVE filtru aktivně odmítá a bouncuje příchozí emaily, pokud obsahují URL odkazy na Aeronet.cz! Lidem chodí zpátky od providerů informace, že Tiscali server odmítl email přijmout! Cenzura bez skrupulí nebo čirý aktivismus? ..... Zapomeňte v České republice na svobodu slova, nic takového už neexistuje. Jak byla naše redakce Aeronetu v minulých dnech upozorněna, český poskytovatel freemailových služeb Tiscali Česká republika zahájil v rozporu s Ústavou České republiky selektivní cenzuru ve věci nedoručování elektronické pošty českých občanů. Pokud čeští občané zašlou komukoliv na jeho @tiscali.cz email zprávu, která v těle textu obsahuje URL odkaz na náš server, potom email není adresátovi vůbec doručen. Pokud zkusíte email na Tiscali odeslat třeba z emailu @atlas.cz, tak alespoň dostanete zpětnou odezvu o nedoručení na Tiscali server:

This is the mail system at Centrum Holdings. I’m sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It’s attached below. For further assistance, please contact your system administrator. If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message.

Jak celou věc dnes prověřoval náš administrátor, společnost Tiscali filtruje veškeré příchozí emaily na jejich bráně pomocí tzv. Sieve filtru, což je skriptovací jazyk určený pro nízkoúrovňové filtrování pošty na emailových serverech. Pokud filtr zjistí, že v těle emailu je řetězec “https://aeronet.cz”, tak poštovní brána Tiscali provede bounce (vrácení) emailu odesílacímu poštovními serveru. Ten potom může (ale také nemusí) koncového odesílatele informovat o tom, že email byl odmítnut a cílový poštovní server odmítl email zpracovat a doručit adresátovi na Tiscali.cz freemailové službě. Pokud odešlete na Tiscali email ze Seznamu, žádnou hlášku o nedoručení ani nedostanete, protože Seznam neinformuje klienty o tom, že cílový server provedl bounce a odmítl email zpracovat. Tento typ cenzury používají čínské emailové servery, že bouncují emaily, pokud obsahují odkazy na závadové weby.       (Čtěte na stránkách AENews)


Kontrola myšlenek ..... Je to tak, už není důležité, co říkáte. Už nám cenzoři posuzují i to, co si myslíte. Protože oni přece ví nejlépe, co se vám honí v hlavě.

Takže se součástí našich životů zase stala autocenzura a vtipy na absurdnosti dnešní doby. Znáte to, za komunistů si také lidi ulevovali humorem a mezi lidmi kolovalo tolik politických vtipů!

Stejné je to i dnes – čím víc humor mizí z médií, tím víc se šíří mezi lidmi. Sice vás za vtip budou nejspíš blokovat, ale za tu chvilku úlevného smíchu to fakt stojí.       (Čtěte na stránkách Vlastenecké noviny)


Vláda nařizuje univerzitám, že dosažené studijní úspěchy nesmí být etnicky rozdílné, jinak dopadnou sankce ..... Vláda nařídila britským univerzitám, že musí dosáhnout rovnosti ve studijních úspěších mezi etnickými skupinami, s varováním pro instituce, které u tohoto cíle nedosáhnou „dobrého pokroku“.

Ministři oznámili, že univerzity budou hnány k odpovědnosti za neproporcionálnosti v akademických úspěších mezi různými etnickými skupinami, neboť data ukázala, že existují určité rozestupy mezi studenty, kteří u svých diplomů dostali nejlepší známky.

Poslední čísla ukazují, že v roce 2015 to bylo 79 procent bílých studentů, co dosáhlo u svých diplomů oznámkování první třídy nebo druhé vyšší třídy (2:1) v porovnání se 72 procenty čínských studentů, 71 procenty indických studentů, 62 procenty pákistánských studentů a jen 51 procenty „černých a ostatních“ studentů.

Nové pravomoci poskytují inspekci nad univerzitami (OfS), aby této instituci povinně poskytly ke zveřejnění data o přijímání a úspěších studentů roztříděná podle etnicity, pohlaví a socioekonomickém původu, aby si „posvítili na ty, kdo dosahují dobrého pokroku, a na ty, kteří v pokroku zaostávají,“ co se týče rovnosti dosažených úspěchů u různých demografických vrstev.

Vláda nezmínila žádné možné příčiny těchto disproporcí, ale Jednotka řešení rovnosti (ECU), která tato čísla publikovala, uvalila odpovědnost za nápravu tohoto problému na univerzity, nikoliv na studenty, když zdůrazňuje, že „je třeba přistoupit k akcím zaměřeným na institucionální bariéry a nerovnosti, a ne zkoušet ‚vylepšovat‘ nebo ‚napravovat‘ studenty.“

„Tradičně se mluví u rozestupů v úspěších s důrazem na studenty, kteří jsou méně úspěšní nebo se jim moc nedaří, soustředit bychom se však měli na institucionální kultury, osnovy a pedagogy,“ dodávají.

ECU univerzity vyzývá, aby změnily to, co se vyučuje tak, aby posílily známkování menšinových etnických skupin, v čemž se odráží požadavky krajní levice, aby britské instituce konečně už „dekolonizovaly“ studijní programy tak, aby v předmětech vyměnily všechny ty spisovatele, myslitele a vědce z evropského kulturních dědictví představujícího „eurocentrismus“ za jejich náhrady z globálního Jihu v procesu, o němž jeho prosazovatelé mluví jako o pomoci s překonáním „institucionálního rasismu“.

Uvedená ministerská opatření z tohoto týdne přichází jako součást vládního ‚Auditu rasové disproporcionality‘, což je iniciativa vedená ministerskou předsedkyní Theresou May, která má změřit rozdílnosti mezi etnickými skupinami v řadě oblastí, počínaje policejními kontrolami na ulicích, přes počty trestaných až po úroveň vlastnictví bydlení, kdy slibuje zavedení opatření, která s těmito rozdílnostmi skoncují.

V tiskovém prohlášení předsednictva vlády řekl ministr univerzit Chris Skidmore: „Je třeba, aby se na univerzitách odrážela moderní Británie, a zajistilo se, že všichni, kdo mají potenciál, bez ohledu na prostředí, z něhož pochází, nebo odkud jsou, mohli na univerzitách prospívat.“       (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Cordyceps: Houba, která láme sportovní rekordy ..... Zní to možná jako kouzelné zaříkávadlo z některé ze zimních pohádek, nicméně jedná se o jeden z klenotů tradiční čínské medicíny. Cordyceps, neboli housenice čínská, je medicinální houba, která se na asijském kontinentu už po tisíce let využívá pro své blahodárné účinky na lidskou psychiku a zejména fyzický stav člověka. Také v Evropě se postupně dostává do hledáčku sportovců, zejména v optice těch nejlepších výkonů a zlepšující se kondice. Pokud jste se rozhodli posunout své sportovní hranice, tak si rozhodně přečtěte, v čem tkví tajemství zvláštní cizopasné houby?

Testosteron a kyslík –nejlepší parťáci ... Kdo alespoň trochu holduje sportu, ať už rekreačně nebo vrcholově, ví, že synonymy dobrého výkonu jsou hlavně testosteron a kyslík. Dostatečná hladina testosteronu je totiž nezbytná pro budování svalové hmoty, ale také celkovou energii organismu. Cordyceps dokáže podle nejnovějších průzkumů hladinu testosteronu v krvi zvyšovat (což mimo jiné působí třeba i na sexuální aktivitu a libido). Zvyšuje zároveň i příjem a využití kyslíku tkáněmi, což má za následek jak efektivnější svalovou činnost, tak i celkové zkvalitnění tréninku.

Kortizol na trénink nepatří ... Při řešení nepříjemných stresových situací je to náš velký pomocník. Jeho vysoká hladina v těle po delší dobu je však více než nevhodná. Řeč je o stresovém hormonu kortizolu. Ve spojení s tréninkem jej vlastně považujeme za jednoho z úhlavních nepřátel ve snaze budovat svalovou hmotu. Dlouhodobě vysoká hladina kortizolu totiž dokáže zabránit efektivnímu budování svalové hmoty, ale taky vyššímu využití cukrů namísto zásobních tuků, má vliv na zvyšování krevního tlaku nebo na náběh na cukrovku. Další nespornou výhodou cordycepsu tedy je, že dokáže hladinu tohoto stresového hormonu snižovat.

Kouzelná formule ATP ... Kromě mnoha dalších pozitivních účinků působí cordyceps příznivě i na energetický metabolismus, a s jeho přítomností v lidském těle se zvyšuje produkce ATP, neboli adenosintrifosfátu. ATP si můžeme představit jako základní energetickou jednotku v těle, která dodává energii svalovým buňkám, je to základní palivo pro všechny rychlejší a výbušnější činnosti, jako třeba skoky nebo sprinty. Díky vyšší produkci ATP dokáže v podstatě tělo prodloužit své intenzivní tréninkové série, což zajistí lepší stimulaci svalů a umožní větší nárůst výkonnosti a svalové hmoty.      (Čtěte na stránkách Celostní Medicína)


Vědci objevili v Antarktidě obrovskou jeskyni – je velká jako okresní město ..... Vědci objevili gigantickou dutinu, která se vytvořila v ledovci Thwaites v Západní Antarktidě. Masivní jeskyně je velká asi jako okresní město (cca 45 km2) a její výška dosahuje až 300 metrů. Objev je součástí studie ledovce, prováděné pod patronátem NASA.

Antarktida ztrácí led šestkrát rychleji než před 40 lety ... NASA zdůrazňuje, že zjištění ukazuje nutnost detailního sledování spodní strany antarktických ledovců. Jde o jeden ze způsobů, jak vypočítat, jak rychle se zvyšuje globální hladina moří kvůli klimatickým změnám.

Díra se čekala, ale ne tak obrovská ... Odborníci pracující na projektu očekávali, že naleznou mezi ledem a podložím mezery, kterými může proudit oceánská voda a tavit ledovec zespodu. Velikost a tempo růstu díry je však překvapilo.

„Několik let jsme měli podezření, že Thwaites není pevně spojen s podložím pod ním,“ řekl Eric Rignot z University of California a spoluautor nové studie, která byla dnes zveřejněna v časopise Science Advances. „Díky nové generaci satelitů můžeme konečně vidět podrobnosti,“ dodal. Dle velikosti obsahovala dutina původně 14 miliard tun ledu, který se rozpustil v průběhu pouhých tří let.

Moderní radary přinesly nové objevy ... Nové údaje pocházejí z poslední generace radarů na průzkum ledu, používaných během vzdušných operací NASA Operation IceBridge. Cílem projektu je sestavit trojrozměrnou mapu Antarktidy. Pomocí letadel se speciálním radarem lze takto zkoumat ledovec až na samotné podloží.

Odborníci spojili informace NASA s daty z italských a německých radarů, pracující se syntetickou aperturou. Všechna data byla poté zpracována technikou nazvanou radarová interferometrie, která ukazuje horizontální vzdálenost radarem pořízených dat.

Skrytý zdroj tepla taví zespodu ledovec v Antarktidě ... Vědci tvrdí, že velikost dutiny pod ledovcem hraje klíčovou roli při jeho tání, protože čím více vody a tepla se může dostat pod led, tím rychleji taje. Nový výzkum zpřesnil, jak rychle ledovec Thwaites ztrácí led. V případě, že by došlo k jeho kompletnímu rozpuštění, stoupla by hladina celosvětového oceánu zhruba o 65 centimetrů.       (Čtěte na stránkách VTM)


Tajemství ptačího zpěvu ..... Ptačí zpěv je potěšením pro většinu z nás. K čemu však opeřencům slouží? A proč zpívají především v brzkých ranních hodinách?

Už nějaký čas víme, že zpěv ptákům slouží k vymezování teritoria a lákání protějšku. Podle některých odborníků to však nemusí být všechno. Ptačí zpěv by prý mohl obsahovat i konkrétní signály, znamenající stručnou otázku, upozornění nebo odpověď druhým.

Ať už se v působivých ptačích melodiích skrývá cokoliv, faktem zůstává, že opeřenci v nich bývají nejaktivnější v brzkých ranních hodinách, což je další věc, které se vědci snažili přijít na kloub. A dopracovali se hned k několika teoriím. Možná za to může chladnější a vlhčí vzduch, který nese zpěv lépe a na delší vzdálenost. Možná si ptáci krátí svou uměleckou činností chvíli, kdy ještě nelétá dostatek hmyzu. Je tu také možnost, že ptáci informují ranním zpěvem své ptačí kolegy, že přežili noc v pořádku a bez úhony. Poslední teorie má za to, že opeřenci ranním zpěvem demonstrují protějškům i konkurentům svou zdatnost. Zpěv je totiž pro ptáky poměrně vysilující záležitostí a ráno je náročnější ze dvou důvodů – je zima a ptáci mají hlad.

Právě poslední zmíněná teorie je dle odborníků nejpravděpodobnější. Tým vědců z Biologického centra v Chizé vycházel mimo jiné z pozorování sov, které jsou nejhlasitější za soumraku. Tedy právě před svou noční výpravou za kořistí.       (Čtěte na stránkách 21@století)


Intervence USA ve Venezuele: Maduro narušitel amerického vlivu. Zadní dvorek pro Rusko a Čínu? S emisí podložené kryptoměny to přehnal. Ohrozit dominanci dolaru je trestné. Damoklův meč konflitku s Čínou? ..... Nikolaj Starikov uvádí pět hlavních důvodů, proč USA potřebují realizovat státní převrat ve Venezuele a dosadit tam vlastní loutkovou vládu

Proč USA zorganizovaly a podpořily pokus o státní převrat ve Venezuele? Ve zpravodajských kanálech zaznívá mnoho verzí, proto je třeba vzít vše popořádku.

Nejprve je třeba říci, že Washington je skutečně přímým organizátorem toho, co se děje v Caracasu. Jen díky tomu se pětatřicátník Juan Guaidó mohl stát předsedou Národního shromáždění Venezuely a prohlásit se za prezidenta země.

Intervence v zájmu USA ... Po mnoho let byla venezuelská společnost rozdělena na dvě části (60% a 40%), přičemž 60% podporovalo předchozího prezidenta Huga Cháveze a jeho nástupce Nicolase Maduru. V posledních prezidentských volbách 20. května 2018 volilo Maduru 68% voličů. Zbývajících 32% je nyní aktivně zneužíváno vnějšími silami za účelem svržení nepohodlného režim.V roce 2002 se ve Venezuele uskutečnil státní převrat, během něhož byl zatčen Hugo Chávez. USA tehdy také narychlo uznaly samozvaného prezidenta Pedra Carmona Estanga. Lidé však vyšli do ulic, osvobodili Huga Cháveze a Washingtonem dosazená „hlava státu“ uprchla do Kolumbie.

Vraťme se ale k současnému pokusu o převrat. Za stejného poměru „60% ku 40%“ vyhrál 20. května 2018 prezidentské volby Maduro. Opozice s tím jaksi nesouhlasila. Takže nakonec po sérii demonstrací, nepořádků a dokonce po zmařeném pokusu o vojenskou vzpouru Maduro v srpnu 2018 rozpustil Národní shromáždění ovládané opozicí. Namísto něho vytvořil nový parlament – Národní ústavní shromáždění ovládané Madurovými stoupenci. Právě tuto skutečnost využívají USA jako propagandistický důvod pro své intervence do venezuelské krize.

Podobně Boris Jelcin v Ruské federaci roku 1993 namísto Nejvyšší rady založil Státní dumu. Tak byl rovněž namísto jednoho parlamentu vytvořen jiný, a jak víme, Washington zůstal v naprostém klidu. Srovnání s realitou Ruska v devadesátých letech nám pomáhá pochopit, že Američané nevybírají strany konfliktu na základě nějakých principů, ale pouze na základě svých vlastních zájmů.

Skutečný sled událostí ... A teď k podstatě venezuelské krize. 5. ledna 2019 bylo jakoby rozpuštěno nové venezuelské Národní ústavní shromáždění. A sešlo se původní Národní shromáždění (je v tom trochu zmatek) a zvolilo si za svého předsedu Juana Guaidóa. Ten podle západního tisku krátce před tím navštívil USA. Pouhých 18 dní po svém „zvolení“ Juan Guaidó coby zcela neznámá osoba sám sebe prohlásil za prezidenta Venezuely. A po 40 minutách byl uznán Spojenými státy jako legitimní autorita státu.

V předvečer těchto událostí, 22. ledna, americký viceprezident Michael Pence vyzval Venezuelany, aby vyšli do ulic protestovat, a slíbili jim podporu. Bezprostředně poté, co Washington uznal Juana Guaidóa jako „legitimní hlavu Venezuely“, následovala stejná uznání od amerických satelitů.

Důležitá okolnost: v globálním informačním poli byla zpráva předložena tak, že předseda venezuelského parlamentu se prohlásil prozatímním prezidentem.

Prostý fakt, že Juan Guaidó je předsedou parlamentu sotva dva týdny a přitom samotný parlament byl rozpuštěn před 5 měsíci, světová média svorně přešla mlčením.       (Čtěte na stránkách Protiproud)


4.2. 2019     Čtvrtého února 1942 v tajném projevu k nacistickým pohlavárům vyložil Reinhard Heydrich plán na „konečné řešení české otázky“. Je to nacionálně socialistický pojem pro germanizaci českomoravského prostoru. Na rozdíl od Konečného řešení židovské otázky nebylo záměrem nacistů Čechy zlikvidovat, ale germanizovat je.


Biotronika není věda. Senát odmítl podpořit jednu z metod alternativní medicíny ..... Za nedůvodnou dnes označil Senát petici s požadavky na podporu biotroniky, která je označována za jednu z metod alternativní medicíny. Rozhodl o tom těsnou většinou na návrh astrofyzika Jiřího Duška (za ANO), podle něhož by se nevědecké obory neměly podporovat. Senátní výbory přitom doporučovaly petici, kterou podepsalo přes 40.000 lidí, pouze vzít na vědomí.

Sněmovní petiční výbor se naopak koncem loňského září za požadavky petice postavil. Doporučil podporovat vzdělávání v oblasti alternativní medicíny na lékařských fakultách, zvážit vytvoření centra pro výzkum alternativní medicíny v České republice, podporovat začlenění oboru biotroniky do struktury nemedicínských oborů.

Náměstek ministra zdravotnictví Radek Policar senátorům řekl, že existence biotroniků je státem umožněna a vztahovat se na ni bude i chystaný zákon o léčitelství.

"Pokud biotronika nestojí na pravidlech vědy, a nelze tak vědeckými metodami ověřit její bezpečnost a účinnost, není na místě, aby ji stát jakkoli propagoval," uvedl Policar.

Biotronika je definována jako bezkontaktní léčitelský obor, který pojmenoval a ustanovil český filozof a léčitel Josef Zezulka. Biotronika se týká doplňování a harmonizace domnělých vitálních tělesných sil.       (Čtěte na stránkách Eurozprávy)
Tak to vypadá, když vládnou kazisvěti. Copak všechno musí jít vysvětlit vědecky? Čemu nerozumím, to mě uráží? Spíš se obávám, že co se nedá zpeněžit, to zakážeme.


Pohlaví existovala a vždy budou existovat pouze dvě ..... Na tomto faktu nic nezmění snahy kalifornského ministerstva školství, případně dalších institucí, které si berou za cíl mást předškolním dětem hlavy existencí bezpočtu různých pohlaví.

My lidé patříme do skupiny vyšších živočichů, u kterých se pro účely zachování druhu vyvinula dvě pohlaví, tedy samec a samice. Obě tato pohlaví obdařila příroda rozmnožovacím pudem, „touhou“ samců po spojení se samicemi a naopak.

Podobně jako u člověka, tak i u dalších živočichů existují výjimky z tohoto základního jednoduchého schématu. Samozřejmě, že se nejedná o žádné třetí, čtvrté a bůhví kolikáté pohlaví, ale pouze o určité odlišnosti.

V přírodě takto odlišný jedinec němá šanci na další pokračování, protože se s tvorem opačného pohlaví nespáří. V minulosti tomu tak bylo i u člověka, ba dokonce byli takto odlišní lidé pronásledováni.

Moderní doba přinesla pokrok a toleranci, a umožnila těmto lidem, aby navazovali partnerství s osobami stejného pohlaví, vychovávali děti a začlenili se do společnosti stejně, jako kdokoli jiný. Tedy aby mohli žít normální životy, nikdo je nepronásledoval nebo se na ně nedíval skrz prsty. Dalším umožnila moderní medicína různá přizpůsobení vlastního organizmu, pokud se narodili ženou a vnitřně se cítí být mužem, případně opačně. A ještě dalším, jejichž odlišnost spočívá v tom, že se narodili jako kombinace muže a ženy, dává medicína možnost, aby si sami zvolili to, čím se cítí být.

Tento tolerantní přístup považuji za správný, není přece dost dobře možné někoho odsuzovat za to, že vypadá nebo se cítí jinak než většina ostatních. To bychom se dostali někam do středověku, kdy byli lidé s fyzickými či psychickými odlišnostmi považováni za ďábly nebo čarodějnice a podle toho s nimi bylo nakládáno.

Nicméně i tolerance má své meze, konkrétně hranice zdravého rozumu. Neměli bychom zapomínat na to, jak jsme se my lidé vyvinuli. Tedy, že nám příroda dala do vínku právě pouze ona dvě pohlaví, ale některé z nás přitom obdařila odlišným vnímáním vlastní sexuality.       (Čtěte na stránkách Czech Free Press)


Oficiálně zveřejněný plán NASA na zničení lidstva. Tento dokument by měl vidět každý, uvedla Deborah Tavares ..... Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 23546 1 Deborah Tavares s novinářem poukázala na skutečnosti válečného dokumentu NASA (sestavil vědecký pracovník agentury Denniss Bushnel), který byl uveřejněn na jejich oficiálních stránkách. Následně vyzývá, aby se následující informace dostala co k nejvíce lidem na této planetě.        (Čtěte (+ video !!!) na stránkách AC24)


Průlom po 17 letech? V New Yorku bude ustavena Velká porota k prošetření důkazů o demolici Dvojčat a budovy WTC 7! Nastává zúčtování s neocony a americkým Deep State? Soudní odhalení největšího spiknutí proti lidu v dějinách USA může úplně změnit budoucnost celého západního světa a rozbít transatlantické vazby a NATO rychleji než cokoliv jiného! ..... Redakce AE News přináší další zásadní článek alternativní občanské aktivistky Jany Karáskové, která má informaci o převratné události v USA. Po 17 letech se začne u amerického soudu konečně projednávat žaloba pozůstalých po obětech útoků z 11. září proti závěrečné zprávě inženýrů americké organizace NIST, která je obviňována ze spiknutí a zakrývání skutečných technických příčin zřícení budov Světového obchodního centra v New Yorku.

Důkazy o použití nanotermitu používaného v průmyslu, exploze ve vstupní hale severní věže WTC, které zabíjely lidi těsně před nárazem letadla, seismické otřesy a exploze v podzemních garážích a v patrech těsně nad přízemím, prodej kovové suti a pokroucených nosníků ze zřícených věží do ciziny, zejména do Indie a Číny jako železný šrot navzdory tomu, že šlo o doličné důkazy a nebyla provedena jejich expertíza, zahlazování stop. To všechno a mnoho dalšího zazní u soudu v New Yorku v blízké době.

Tyto procesy by v USA nikdy nebyly připuštěny, pokud by nebyl zvolen Donald Trump. Rozklad americké státní moci Deep State a jejích neoconů má přímou souvislost s tím, jak Donald Trump provádí demontáž americké globální moci Pax Americana po celém světě. Pokud americký soud provede potřebné kroky, nemusí dojít ani k nějakému obvinění, ale bude prostě stačit rozsudek, že 11. září neproběhlo tak, jak bylo oficiálně americkou vládou a inženýry z NIST před mnoha lety deklarováno. To samo o sobě bude rozbuškou k tisícům žalob na americkou vládu. Proces může spustit dominový efekt, který vyústí ve ztrátu důvěryhodnosti USA pro globalistické partnery v Evropě, protože i o to se hraje především z pohledu smlouvy z Aachenu mezi Francií a Německem o vytvoření společného integračního jádra Nové Evropy. A to nepůjde realizovat do doby, dokud americká vojska budou na území Německa. V New Yorku je tak zaděláno na mnohem větší “globální demolici”, než bylo stržení budov WTC v roce 2001.       (Čtěte na stránkách AENews)


Alžběta Matiášová: „Homeopatie narovnává životní sílu. Dochází k harmonii mezi myslí, duší a tělem.“ ..... K dnešnímu rozhovoru přijala pozvání Alžběta Matiášová, kterou můžete znát z internetové televize Cesty k sobě. S Alžbětou, která se zabývá i kineziologií a Bachovou květovou terapií, si povídám o léčebných možnostech homeopatie. „Lze pomocí ní léčit akutní i chronické nemoci. A také různé druhy problematického chování, závislostí a potíží ve vztazích,“ vysvětluje Alžběta.

Alžběto, jak vlastně homeopatie funguje? ... „Homeopatie funguje na principu rezonance. Člověk má v sobě životní sílu, energii a když onemocní, je tok té energie narušen a organismus se dostává do disharmonie. Pomocí homeopatie se životní síla narovnává tak, aby došlo znovu k harmonii. Nemoc má sama o sobě úžasný rozměr. Dává nám zprávu, že máme rozhozenou životní sílu – že někde v životě jdeme proti sobě. Například sebou necháme manipulovat; neděláme, co nás baví apod.

Homeopatické léky se připravují z rostlinné, živočišné a minerální říše. Kupříkladu lék, který je připravený z kytičky, se následně podá někomu, kdo má podobnou rezonanci jako ta kytička. Tak například taková Pulsatilla. Je to homeopatický lék z koniklece. Roste na horách, na skále (tedy na čerstvém vzduchu). Je tam vítr, který kytku ohýbá (manipulace), když zaprší, voda rychle steče, protože její kořínek je jen v trošce půdy mezi tvrdou skálou.

Když má třeba dítě rýmu nebo kašel, které se zlepšují venku na čerstvém vzduchu, naopak se mu přitíží doma v teple, navíc nechce pít, stačí mu jen trocha vody, jako té kytce na skále. Pulsatilla dítěti velmi rychle uleví. To je léčba akutního stavu.       (Čtěte na stránkách Celostní Medicína)


Erika Magdalena Peprná: Opatrná minivzpoura Ústavního soudu. Lži o očkování odhaleny ..... Erika Magdalena Peprná komentuje nedávné rozhodnutí Ústavního soudu a přináší text Mariána Filla, odhalující lži a omyly lékařů-zastánců nebezpečného očkování zdravých dětí. Minulý týden přinesl další vzrušující kus na prknech divadla předstírajícího, že jsme suverénní a demokratický stát. Ústavní soud si na první pohled dovolili hodně: Jako by se tak trochu vzbouřil všemocné mezinárodní očkovací lobby, reprezentující průmysl s rozpočtem konkurujícím příjmům zbrojařů.

Když tu zprávu média přinesla, spousta rodičů v první chvíli zajásala. Především samozřejmě ti, kdo jsou znepokojeni povinností nechat státem očkovat své (v té chvíli ještě zdravé) potomky, přestože není jisté, že vakcíny dělají vůbec něco (kromě nežádoucích účinků).

Dobré zprávy? Jak které ... Znepokojení je přitom pro popis jejich duševního rozpoložení velmi slabé slovo. Téměř denně potkávám matky, které poté, co si přečetly několik seriózních knih na dané téma, vědí o věci často více, než jejich dětská lékařka. Obvykle jsou pak ve stavu totální paniky. Není divu: Zákon, jímž stát přikazuje rodičům, aby vystavili své milované miminko vědomě něčemu, co mu v lepším případě ublíží “jen tak trochu”, skutečně oživuje vzpoomínky na doktora Mengeleho. Úleva způsobená “přelomovým” rozhodnutím nejvyšší soudní instance je ale bohužel zřejmě předčasná.

Ústavní soud sice skutečně rozhodl, že pokuty, uložené páru “odmítačů” očkování z Tišnova na brněnsku, byly uloženy protiústavně. Také opatrně prohlásil cosi o “svobodě svědomí” (z jiných než náboženských důvodů). Opřel se o argumentaci matky, která pracuje s dětmi, jež trpí autismem. Svým způsobem tak naznačil, že matčina argumentace není úplně šílená, což by tak trochu implikovalo, že poruchy autistického spektra a očkování spolu souvisejí. Tím ale také dobré zprávy končí.

Očkování nadřazeno ústavě i svědomí ... V mimořádně špatném rozhodnutí, které odporuje základním principům právního státu (alespoň podle teorie, kterou nás kdysi učili), se Ústavní soud pokusil, aby se vlk nažral a koza zůstala sežraná, ale o něco méně vyděšená. Stačí už jen “komentář”, který přinesl i mainstream: “Podle Ústavního soudu lze nález aplikovat skutečně jen ve výjimečných případech tak, aby se nenarušila proočkovanost obyvatelstva, která se pohybuje od devadesáti do pětadevadesáti procent.” Jinými slovy: svoboda svědomí sice existuje, ale jen “výjimečně”. A zájem na takzvané proočkovanosti populace (mimochodem jde o běžný, nikoli ústavní zákon) je nadřazen Listině základních práv a svobod.

Soud nastavil “čtyřkrokový” test: je nutné posuzovat ústavní rozměr případu, jeho naléhavost, čili to, zda by provedením očkování mohlo dojít k újmě na zdraví, konzistentnost a sílu přesvědčení rodičů, bez ohledu na to, zda je obsah jejich tvrzení pravdivý, stejně jako společenské dopady jejich rozhodnutí.

Kolik případů “odmítačů” se oním sítem propasíruje, je ve hvězdách.        (Čtěte na stránkách Česko aktuálně)


Bělochům po 20 hodině vstup zakázán ..... Mít strach z nálepky rasista, třepat se na každý hlas, chovat se jak Harpagon stačí na zničení bílé rasy. Než se Britové a celá EU vzpamatují, budeme v hajzlu. Já klidně budu nosit dál nálepky jako rasista a rusofilka, než se třepat jak naši politici a politici celé mizerné EU.

Zpráva z Anglie ukazuje, že bílí Britové v Birminghamu budou brzy přečísleni muslimskými migranty. Americký novinář Pearson Sharp vysvětluje jak populační obrat sebou přinesl vlnu násilného zločinu. Dříve to bylo idylické městečko uprostřed Anglie. Všude pole, kostely a rušné centrum s nízkou kriminalitou a malebnými historickými ulicemi.

Poskočme o několik desetiletí vpřed. Tisíce muslimu modlících se všude kam oko dohlédne, to je dnešní Birmingham. Nová zpráva ukazuje, že domorodí Britové mají našlápnuto k tomu, aby se ve své vlasti stali menšinou. Poslední demografické údaje prozrazují, že téměř polovina z nejmultikulturnějšího města Anglie jsou migranti, nebo se narodili v zahraničí. Experti říkají, že bílí Britové budou brzy přečísleni, jak město nabobtnává obyvateli z Afriky a Středního východu. V Birminghamu žijí lidé ze zhruba 200 zemí a cca 50 000 z nich neumí vůbec anglicky.Za posledních 10 let imigranti tvoří 60% růstu populace v Birminghamu, ale také sebou přinesli masivní nárůst trestné činnosti.

ZZa posledních několik let muslimští migranti vytvořili v Birminghamu oblasti známé jako NO-GO zóny, místa, kde nemuslimové nejsou vítáni.

BĚLOCHŮM VSTUP PO 20. HODINĚ ZAKÁZÁN ... Tento rasistický vzkaz byl nasprejován v srpnu 2017 na zeď v ghettu města. Domorodí

Britové říkají, že je smutnou pravdou, že tyto oblasti zde zůstanou a tvrdí, že mnoho migrantů nemá vůbec v úmyslu se integrovat nebo se stát Brity. Vládní představitelé říkají, že podobné nápisy se v posledních letech objevily i na jiných místech. Nenávistný vandalismus sice odsuzují, ale nic proti němu nedělají.       (Čtěte na stránkách Na Šeptandě)


Šarija webové prohlížeče brání uživateli v dívání se na porno, hazardní stránky a připomínají modlitby .....Šarija “cerifikovaný” internetový prohlížeč pro muslimy svým uživatelům brání sledovat porno a pěstovat hazard, a poskytuje čas na modlení.

SalamWeb, který funguje na PC i Macu, a je ke stažení na Google Play i v App Storu, se popisuje jako ve “ve světě jediný Šarija certifikovaný výběr digitálních nástrojů”, který poskytuje “bezpečné online prostředí” pro muslimy po celém světě.

Jedna z funkcí prohlížeče, SalamProtect, je pokročilý filtr, který označuje materiál, kterému je lepší se vyhnout. Jde hlavně o pornografii a hazard a uživatelům umožňuje pro ně nevhodné stránky označit jako špatné.

“Je to kontrolováno a upravováno vámi a stvořeno tak, aby pomáhalo celé muslimské komunitě najít vhodný obsah. Zůstaňte zaujati tím, na čem záleží, a vypněte to, na čem ne,” stojí na stránkách SalamWebu.

Další funkce jsou “v souladu s Šarijou” funkce zpravodajství, informace o čase modliteb, chatovací místnosti a možnost pro uživatele splnit svou povinnost Sadaqah a automaticky věnovat peníze “hodnověrné muslimské charitě”.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


Čeští muslimové obcházejí naše zákony. Zakládají neoficiální školky a nesplácejí dluhy ..... Lhát nevěřícím je prý povolené a jak vidno, tak naši mohamedáni se lhaní nevěřícím nebojí a důsledně napodobují svůj vzor. Chudáčkům prý nějaký ten zlý exekutor vydražil mešitu i s koberečkama “jen” kvůli 22 tisícům a proto, že se chvilku nedívali do datovky. Novináři se tím moc netrápili, ale mohli trochu více pátrat ve veřejně přístupných zdrojích. Zpráva by pak nevyšla jako nějaké týrání nevinných chudáčků…

Tak nám to vypadá, že se do té datovky nedívali nejméně tři roky a vůbec si tak nějak navykli, že platit dluhy nevěřícím vlastně není potřeba. A teď jsou strašně překvapení. Tento konkrétní případ totiž nebyl způsoben jen obyčejným opomenutím, ale naprostou ignorací exekuční řízení po celou dobu už od roku 2015. Platební rozkaz vydal Městský soud v Brně dne 11.02.2016 pod č.j. 221 C 113/2015-20. Exekuce byla nařízena vydáním pověření ze dne 22.04.2016 pod č.j. 74 EXE 38/2016-8. Spisová značka soudního exekutora: 183 EX 1052/16 Mezi tím však musely dojít i další písemnosti jako vyrozumění o zahájení exekuce, exekuční příkaz prodejem nemovitosti, usnesení o určení znalce, usnesení o ceně nemovitosti, dražební vyhláška (ze dne 4.10.2018), usnesení o příklepu …. Dražební vyhláška byla vydána 4.10.2018 pd č.j. 183 EX 1052/16-91. Takže už v době kdy se po dvorku producíroval nejvyšší imám z ČSSD Al Hamajda, a obdivoval islám, exekuce běžela svým tempem zvolna do finále. Kdyby Hamáček místo památné věty “Odsuzuji islamofobii, islám prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli” radši svým přátelům poradil, že dluhy se mají platit, nemuseli si teď Aladinové balit koberečky. Až do okamžiku dražby přitom stačilo aby uhradili dluh a nemuseli teď hrát na city.       (Čtěte na stránkách Islám v ČR nechceme)


Anglie to dokázala. Je multikulturní zemi a ženy tam již nemají stejná práva, ale dokázali přece zničit zlou evropskou kulturu, že? ..... V islamske skole musi holcicky pekne pockat, az se najedi chlapci.Tam, kde zacina islam, konci rovnopravnost. Dnesni Britanie.   Jinak ten text je v podstatě takový melancholický povzdech školní inspekce, že stát na jejich zjištění kašle, že podobná praxe je v muslimských školách široce rozšířená a že se na ní, přes všechnu kritiku a soudní zákazy, vůbec nic nemění.   Kdyby vás zajímalo, kde začal konec liberální demokracie, tak právě tady - nesmyslným vyzdvihováním menšinových nároků nad všechny zásady západního práva a zdravého rozumu.       (Čtěte na stránkách EUrabia)


1.2. 2019     Prvního února 1893 Thomas Alva Edison dokončil stavbu prvního filmového studia.


Existuje život po Facebooku? ..... … nutno vyzkoušet. Facebook hodlá integrovat Messenger, WhatsApp a Instagram do jedné jediné textové komunikační überslužby. Zaklíná se přitom, jako obvykle, poskytováním co nejlepší služby zákazníkům. V praxi jde asi hlavně o to, mít ještě lepší přehled o svém zboží, pardon, uživatelích, a moci jim lépe prodávat reklamu.

Zuckerbergova společnost vůbec interpretuje přání a očekávání uživatelů značně velkoryse. Například z interní komunikace mezi firmou a Evropskou komisí  bych vypíchl následující:

Při jednání v březnu 2017 argumentovala firma, že veřejnost má právo užívat jiné služby na trhu, nesouhlasí-li s pravidly pro soukromí na FB.

Ve snaze vyhnout se regulaci také technologický obr vznesl argument, že Facebook Messenger není „služba pro výměnu zpráv“. Dodal: „je mnohem více než to, protože vás může informovat například o události, kterou jste během konverzace zmínili. Může vám na základě obsahu diskuse navrhnout nové přátele.“

V lednu 2018 sdělil Facebook Komisi, že zpracování komunikace je „uživateli očekáváno a více – jde o hodnotnou službu, kvůli které si lidé zřizují registrace“, čímž byly míněny návrhy přátel, událostí, odpovědí atd.

„„Facebook tvrdí, že nejde o narušení soukromí, ale službu, kterou uživatelé očekávají,“ sděluje zápis z jednání.

Orwell lives. Neznám ani jednoho uživatele FB, který by po šmírování své komunikace toužil. Ale třeba jenom nevědí, co je pro ně dobré.       (Čtěte na stránkách Kechlibar)


Polsko žádá miliardy: Evropská unie se může dramaticky zmenšit ..... Polexit – během uplynulých dní zaznívalo toto nové slovo prakticky ve všech evropských sdělovacích prostředcích. Do éteru jej vypustil předseda Evropské komise Donald Tusk, který během tiskové konference ve Varšavě varoval před možností odchodu Polska z EU.

Ve skutečnosti si však ani Tusk, ani většina Poláků realizaci takového scénáře nepřejí. Rozhodně aspoň ne zatím. Polsko je dosud jednou z „nejeurooptimističtějších“ zemí, třebaže již zdaleka ne tolik optimistickou jako před několika lety. Podle údajů Eurobarometru pokládá 70 % občanů Polska jeho příslušnost k EU za potřebnou a nemají zájem na jejím opuštění.

Dá se to snadno vysvětlit. Při rozdělování finančních prostředků EU bylo Polsko dlouhou řadu let jejich hlavním příjemcem (jen několikrát se v tomto ukazateli dostalo na druhé místo, když Brusel soustředil svoji naléhavou finanční pomoc do krachující ekonomiky Řecka).

V současné době dostávají Poláci z rozpočtu EU cca 10,6 miliardy euro, zatímco jejich příspěvek do společné pokladny představuje 3,5 miliardy. Nejsou tedy eurooptimisty jen tak pro nic za nic, ale díky slušnému přísunu prostředků do národní pokladny.

Tusk, který velmi dobře rozumí náladám polské společnosti, proto své vyjádření o možnosti „polexitu“ formuloval spíš jako určitého „strašáka“ pro Poláky: polská vláda by (za jisté situace) mohla přistoupit i na tuto variantu vývoje. Jeho ostré vystoupení bylo navíc motivováno i osobní mrzutostí a znechucením.

Do Varšavy totiž přijel na předvolání k výslechu. Předvolán byl před zvláštní parlamentní komisi vyšetřující jeden z největších skandálů Polska – případ finanční pyramidy Amber Gold.       (Čtěte na stránkách Eurasia24)


Záhada Claphamského lesa: Zabíjí lidi a zvířata neznámá síla? ..... Les se strašidelnou pověstí můžeme najít snad v každém regionu. Jen málokterý se ale vyrovná Claphamskému lesu ve Velké Británii. Mizí tu domácí zvířata i lidé, jejichž těla jsou nalezena o roky později, aniž by byla objasněna příčina smrti. Podezření padá na kult uctívačů satana, který se prý v lese skrývá.

Claphamský les se nachází v západním Sussexu v Anglii, nedaleko obce Clapham. Okolí lesa a obce je známo pro častá pozorování UFO, kterých byly jen v 60. letech minulého století nahlášeny stovky. Ale les samotný skrývá něco mnohem zlověstnějšího. Lidé, kteří jej navštíví, často popisují nevysvětlitelnou nevolnost a neodbytný pocit, že je někdo sleduje. Obvykle se tu objevuje podivná šedá mlha a byla tu dokonce naměřená vyšší radiace. V 70. letech se vyšetřují záhadná zmizení několika domácích mazlíčků. V několika případech majitelé psů nahlásili, že při venčení psi zaběhli do nedalekého porostu a už se nikdy nevrátili. Jako by se po nich slehla zem. V jiných případech je pes sice nalezen, ale trpí záhadnými chorobami. Lékaři nedokázali určit příčinu tohoto stavu a zvíře museli utratit. Ještě děsivější jsou pak případy neobjasněných vražd. Stali se tito lidí a zvířata obětí temných kultů, jak se někteří domnívají?       (Čtěte na stránkách EnigmaPlus)


Jak páni světa zbavuji Zemi přebytečných obyvatel ..... Proč téměř nikdy nepadne slovo „genocida“, když se jí dopouštějí Spojené státy. Proč?

Světové ekonomické fórum v Davose přišlo a odešlo, ale nic se nezměnilo. Chudí jsou chudší, bohatí bohatší, války a konflikty jsou na vzestupu. Temná elita tahá za provázky, a nemá žádnou touhu – pevně tomu věřím – zničit sebe, „svou” planetu, jachty, nemovitosti, svůj finanční ráj a své centrální banky-kasina. Žijí si příliš dobře, aby si svůj feudální život zničili jadernou apokalypsou. Tito temní vládci světa vedou tichou válku – postupné, ale neustálé ničení „přebytečných” lidí při zachování infrastruktury.

Tato válka je v plném proudu – není studená, ale velmi horká. Jejím cílem je zničení lidstva ve střednědobém či dlouhodobém horizontu. Tato strategie funguje jako chobotnice, jejíž chapadla konají současně po celém světě. V této bitvě nepřežije téměř nikdo z obyčejných lidí.

Jedním z chapadel jsou – biologické zbraně. Na celém světě existuje více než 100 tajných laboratoří kontrolovaných Pentagonem a CIA, kde se takové zbraně vyvíjejí. Tyto laboratoře často fungují pod rouškou „výzkumných” laboratoří, které údajně hledají léky na lidská i zvířecí onemocnění nebo vymýšlejí způsoby, jak likvidovat zemědělské škůdce. Ve skutečnosti se tu však vyvíjejí nové generace biologických kmenů, virů a bakterií. Dokonce i nové generace vakcín, které jsou hned testovány na místní populaci – samozřejmě bez jejího vědomí a souhlasu! Jednou z těchto vojenských biologických laboratoří je Výzkumné centrum Richarda Lugara ve Tbilisi. Zde je zkoumán vztah mezi skupinami DNA a biologickými zbraněmi, to vše zacílené na obyvatelstvo Ruska a další etnografické skupiny včetně národů Blízkého východu. Podobné laboratoře „zkoumají” populaci východní Asie – s důrazem na Čínu. Latinská Amerika, která je zadním dvorkem Washingtonu, je rovněž objektem zájmu. Epidemie eboly v západní Africe v letech 2014 – 2016 byla s největší pravděpodobností „umělá”. Oficiálně bylo zaznamenáno 30 000 případů, z nichž více než 11 000 smrtelných. Neoficiálně je to však více než 20 000 mrtvých. V zemích Sierra Leone a Libérii, které byly epidemií nejvíce postiženy, ekonomika prudce propadla. Byl to dokonalý test toho, jak v naší době dobývat ty rozvojové země Afriky, které jsou bohaté na přírodní zdroje. Dalším příšerným monstrem jsou geneticky modifikované organismy (GMO). V této oblasti po dlouhá léta vládla společnost Monsanto, která od počátku 70. let. úzce spolupracovala s Henrym Kissingerem, inspirátorem společnosti Bilderberg. Účelem tohoto „klubu” je významně snížit světovou populaci. Do GMO je možné implantovat kmen prakticky jakékoliv biologické infekce. A nikdo si ničeho nevšimne, nic se neví. V devadesátých letech minulého století Monsanto například testovalo v Indii geneticky modifikovanou pšenici, po jejíž konzumaci se ženy staly neplodnými. Test byl proveden na chudých, na kastě nedotknutelných. Informace se sice dostaly na veřejnost, skandál však měl krátké trvání, protože novinářům byla tvrdě zavřena ústa.       (Čtěte na stránkách Česko aktuálně)


Od rušení Vánoc po masová znásilňování či zatýkání za kritiku imigrace. To je dnešní "západní civilizace"  ..... Dámy a pánové,

Děkuji za příležitost promluvit na této akci a především za příležitost promluvit k lidem, kteří možná ovlivní, jestli západní civilizace přežije.

Když jsem si psal s Adamem Berčíkem o tématu této přednášky, dotkli jsme se toho, že můj pohled na svět je v řadě bodů opačný než Generace Identity, a přesto identitáře podporuji, jak je to jenom možné. Včetně nálepky na svém automobilu, což obnáší i určité riziko, podle toho, kde zrovna parkuji. A jestliže ten názor dnes vysvětluji a obhajuji, fakticky jej obhajuji jako obecné pravidlo. Je důležité podporovat Generaci Identity, i když nesouhlasíte s jejími myšlenkovými východisky.

Proč identitáře podporuji, k tomu se ještě dostanu. Nejprve ale zmíním, v čem máme opačné pohledy.

Nesdílím názor na význam skutečného nebo domnělého rozdílu mezi inteligencí různých etnických skupin. Když se vás někdo snaží zabít, vadí vám, že ten člověk není dost chytrý? Je v takovém případě nízká inteligence opravdu nevýhodou? Dámy a pánové, uvědomujete si, že kdyby ty miliony kolonizátorů, kteří přichází do Evropy, kdyby ti lidé byli vysoce inteligentní a kdyby mezi nimi byly tisíce špičkových fyziků, chemiků a biologů, že bychom teď už byli všichni mrtví? Náš problém nespočívá v tom, že ti lidé jsou málo inteligentní. Náš problém spočívá v tom, že ti lidé nenávidí nás, náš životní styl, naše hodnoty a naši civilizaci. Pohrdají námi a nenávidí hodnoty jako racionalita, pokrok a soucit, na kterých je naše civilizace založená. Jsou odhodláni to vše vyvrátit z kořenů. Stejně jako jejich otcové, jejich dědové, otcové jejich dědů a všichni jejich předci za posledních tisíc let.

Když se vás někdo snaží zabít, vadí vám, že ten člověk není dost chytrý?

My si to neradi připomínáme, ale většinu té doby byly naše země dobývány a naši předkové přepadáni, zabíjeni a odváděni do otroctví. Jen občas se dokázali ubránit a ani jednou za celé dějiny nedokázali podniknout protiúder. Proto je dnes 70% původní rozlohy křesťanské civilizace islamizováno, a vesměs i vymizela původní etnika. Jestliže dnes neomarxisté tvrdí, že Západ nese jakousi vinu za kolonizaci, je to naprosto absurdní. Vždyť to byli Arabové a Turci, kdo kolonizoval a vyhlazoval nás, nikoliv naopak.       (Čtěte na stránkách EUPortál)


Evropská komise založí ministerstvo pravdy. Co je fakt a co fake news, rozhodne jí zřízená komise ..... Eurokomise dělá to, před čím jsme varovali. Před volbami do europarlamentu začne potírat opačné názory pod záminkou boje proti dezinformacím. Kde bereme jistotu, že bude potírat nevhodné názory a ne lži? Bude investovat do rozvoje investigativní žurnalistiky, neboli bude si platit své novináře, a vytvoří tým, který bude hodnotit, co je na internetu vhodné a co ne. Tým bude přímo pod komisí, čili bude zastávat především její politické cíle.

„Je důležité, aby celá Evropa spolupracovala a promptně analyzovala snahy o ovlivňování voleb a pokusy o dezinformační kampaně,“ řekl serveru Lidovky.cz předseda senátního Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavel Fischer. Lidovky píší dále: Vedle toho vzniká jednotná mezinárodní síť ověřovatelů faktů, jejímž cílem je propojit dosud existující skupiny s tímto posláním. Jednou z nich je například síť IFCN, ta dosud působí jen ve dvanácti členských státech. Komise hodlá jednotnému projektu poskytnout potřebnou IT infrastrukturu.

Brusel sice tvrdí, že do práce nebude zasahovat, ale těžko předpokládat, že nebude ovlivňovat něco, co platí a co může ovlivnit volby tím “jediným správným směrem,” tedy k výhře stran, které podporují ještě větší fanatismus směrem k EU.

Ke kampani za jediný správný názor se připojily velké internetové platformy, jako například Facebook či YouTube. Již nyní z obou sítí mizí všechny vlivnější profily, které kritizují EU a její migrační politiku. A sítě k jejich smazání nepotřebují ani jednu lež. Jde o mazání čistě za názory.       (Čtěte na stránkách Proti multikulturnímu fanatismu)


Írán zakázal neislámské venčení psů v hlavním městě ..... Není třeba o ničem spekulovat. Důkaz, že lidské přátelství se psem není kompatibilní s islámem, je tu. Íránské úřady zakázaly venčení psů v hlavním městě Teheránu jako “neislámské” a jako “západní deviaci”.

Podle šéfa teheránské policie psi “vyvolávají strach a obavy” mezi lidmi.

“Dostali jsme povolení od teheránské prokuratury a přijmeme opatření proti lidem venčícím psy na veřejnosti, například v parcích.

Lidé už také nesmějí vozit psy v autech, což znamená, že lidé v podstatě nebudou mít žádnou možnost své psy pořádně vyvenčit.

“Je zakázáno vozit psy v autech, a pokud to bude zaznamenáno, proti vlastníku auta bude provedena přísná policejní akce,” dodal policejní šéf.

Příkaz vyvolal mezi již tak islámskými pravidly sužovanými Íránci vlnu nevole. Například veterinář Payam Mohebi se ptá, jak budou lidé moci svého psa k veterináři dovézt.

“Jak mají veterináři léčit psy, když jejich majitelům není dovoleno je vzít na veřejnost nebo odvézt v autě? Jak se k nám nemocní psi mají dostat?”

Samotné držení psa zatím nelegální není, ale policie psy lidem často zabavuje. Psi jsou islámem vnímáni jako nečistí a vlastnění psa je vnímáno jako západní degenerace.

Podle starého islámského práva jsou psi na seznamu věcí, včetně prasat, mrtvých těl, moči a výkalů, které jsou nečisté.

Od roku 2010 v zemi platí zákaz zveřejňování jakýchkoliv produktů pro psy, nebo zveřejňování psů samotných. To se stalo na základě fatwy z roku 2010, podle které vlastníci psů “slepě napodobují Západ” a jejich láska ke zvířatům může vést ke “zlým následkům”.       (Čtěte na stránkách Středoevropan)


Muslim koupil Slezskou pekárnu a okamžitě přestal lidem prodávat produkty s vepřovým masem ..... Jednu z významných pekařských firem na severní Moravě koupili muslimové. Jde o firmu Slezská pekárna JK s. r. o. V ČR přibývá firem jenž jsou skoupeny muslimy a muslimové investuji ve velkém peníze do české ekonomiky. Jaké to má pro české občany důsledky? Například ty, že v těchto firmách se postupně prosazují islámské pravidla a zákazy. Jako příklad slouží právě ona Slezská pekárna, kde si dle informací občanů již nekoupíte produkty s vepřovým masem.  

Již několikrát byla naše redakce informována od obyvatel Frýdku-Místku, že se dověděli o ukončení prodejů pekařských výrobků s vepřovým masem v Slezské pekárně, protože tuto firmu koupili muslimové. A tak si v prodejných této firmy prý lid již nekoupí například své oblíbené rohlíky se slaninou ...    Pokoušíme se si sami tuto informaci ověřit přímo na místě, ale budeme čtenářům vděční i za jakékoliv další informace k tomuto případu, které posílejte na náš email info@eurabia.cz        (Čtěte na stránkách EUrabia)


Za vítači zůstává jen spoušť a zmařené životy… Znásilněné dívky, ženy, seniorky. Šikanovaní žáci, kteří trpí mezi převládajícími skupinami žáků z migrantského prostředí. Trestně stíhaní občané, kteří se chtějí násilí bránit…

Nejvíc zmařených životů je ale na straně migrantů, což si vítači připouštějí jen těžko. Migranti se nechali pašeráky nalákat na bezproblémový život. Ale ne vše je takové, jak si představovali… Většina z nich se tak dostává do frustrace a jsou zklamaní. Doufají, že se dostanou aspoň do míst, kde jsou silné komunity jejich souvěrců a ty se pak ještě více budou uzavírat do sebe. V takové situaci doufat v bezproblémovou integraci je čiré bláznovství.

Přesto vítači dělají vše pro to, aby realita zůstal skrytá a aby si nemuseli přiznat svůj velký podíl viny na rozpadu společnosti. Jako třeba ve Švédsku – tamní veřejnoprávní televize odmítla pomoci při vyšetřování zločinu. Odmítla pomoci identifikovat obličeje zločinců, protože ti jsou evidentně migranti. Proboha, proč??? To se dá jen těžko pochopit…

Dva migranti nedávno okradli devadesátiletou ženu o kreditní kartu a vybrali z ní 1900 eur. Policie zveřejnila fotografie obou pachatelů a požádala veřejnost o pomoc s identifikací. Jejich fotky byly nezakryté a necenzurované. Podle policie došlo nejméně k 10 podobným případům. Lupiči si vždy vybrali staré lidi. “Pokud poznáte lidi na videu, kontaktujte policii,” stálo na policejním webu.

No a co udělala švédská televize SVT, obdoba České televize? Obličeje obou pachatelů zamazala a odmítla policii pomoci. Televize napsala, že je neetické zveřejnit fotky lidí, kteří nejsou obviněni. Navíc prý televize nechce být aktivní částí vyšetřování a loupeže nepovažuje za “velký veřejný zájem” a pachatele nepovažuje za nebezpečné.

Lidé se ptají, na čí straně švédská televize je. Kdyby se pátralo řekněme po skupině švédských nacionalistů podezřelých například z malby nějakého graffiti, televize by se mohla přetrhnout.       (Čtěte na stránkách Rukojmí)


Základní školy v Bavorsku budou mít toalety pro třetí pohlaví ..... V mnichovských částech Pullach, Garching a Taufkirchen budou nově vznikající základní školy vybaveny toaletami pro tzv. třetí pohlaví.

Ilustrační foto 30. ledna 2019 - 03:20 „Implementace unisex toalet je důležitým krokem pro transsexuální a intersexuální lidí, aby mohli žít bez diskriminace,“ uvedla Hanna Kollan, úřednice okresního úřadu pro rovné příležitosti. Tři mnichovské čtvrti proto chtějí na základě právního uznání intersexuálů vybudovat unisex toalety. V budoucnu budou mít děti ze základních škol možnost si vybrat ze tří sociálních zařízení. Přípravný výbor obce Pullach složený z učitelů, obecních úředníků a projektantky školy Andrei Lehnerové byl schopen rychle se dohodnout na nové prostorové koncepci. „Pokud už stavíte nové školy, tak je potřeba už i samostatné WC pro třetí pohlaví," byl návrh Lehnerové. Dietmar Gruchmann (SPD), starosta Garching zdůvodnil krok tím, že společnost musí reagovat. Takže na radnici jsou další toalety pro trans- a intersexuální lidi. Také v Taufkirchenu, kde právě začíná výstavba nové základní školy, je stát k možnosti výstavby unisex toalet benevolentní, zdůraznil šéf stavebního úřadu Stefan Beer. V současné době je projekt aktualizován architektonickou kanceláří. V bavorském zemském sněmu sedí poslankyně Tessa Gansererová (Strana zelených), narozená jako  Markus Ganserer, první známý transgender jako německý poslanec. Tessa Gansererová požadovala v polovině ledna reformu transsexuálního práva.       (Čtěte na stránkách První zprávy)
I kdyby se všichni novodobí dementi po***, tak pohlaví jsou a budou jen dvě ...


 

 

Zpět k Mostu ?

 

Přehled starších zpráviček