Škůdci v pozadí?

(Podle WM magazínu č. 93 z roku 2009, str. 14-15)

Vyšetřovatelé skrytých činností na poli farmaceutického průmyslu objevili dokumenty demaskující mezinárodní skupinu obchodníků s léčivy se sídlem v New Yourku, která je zodpovědná za zastrašovací kampaň okolo viru prasečí chřipku H1N1 a přípravu hromadné vakcinace.

Dr. Leonard G. Horowitz a investigativní novinářka Sheri Kane podali v této věci místopřísežné prohlášení. Na základě získaných informací jsou přesvědčeni, že za "pandemickou" chřipkou včetně jejího zdroje a údajné prevence pomocí očkování, jsou přední představitelé soukromých firm globální biotechnologie. Dokumenty předané jejich právními zástupci FBI podle nich dokazují, že v pozadí vytvoření pandemie, mediální kampaně, příprav vakcinace a podněcování zdravotnických činitelů je zločinné spolčení průmyslníků pod hlavičkou "Partnership for New York City" (PNYC).

Jak píše Dr. Horowitz řediteli FBI: "Trust Davida Rockefellera, který na Wall Street sdružujeněkolik movných společníků, mezi něž patří mediální magnáti Ruppert Mudrock, Morton Zuckerman, Thoma Glocker a bývalý předseda Ředitelů newyorské Federální rezervní banky Jerry Speyer, je zapleten do již rozpoutané globální genocidy."

"Toto společenství organizovaného zločinu má globální kontrolu nad vývojem a výzkumem biotechnologie. Trust má prakticky úplnou kontrolu nejen nad celým mezinárodním komerčním zdravotnictvím, ale téměř zcela kontroluje i všechny sdělovací prostředky, jejichž prostřednictvím prosazuje či propaguje produkty a služby farmaceutického kartelu.

V podstatě libovolně tedy vytváří anebo likviduje trhy s farmaceutickými i přirozenými léčivy, v první řadě prostřednictvím společností vlastnících masové sdělovací prostředky a reklamní agentury, které se věnují sociálnímu inženýrství a vytvářejí potřebný tržní prostor," napsal Dr. Horowitz.

Podle odhalení Horowitze a Kane, je ve spojení s geopolitickými, ekonomickými a na redukci populace zaměřenými aktivitami tohoto farmaceutického kartelu i Larry Silverstein (Silverstein Properties, Inc.).

Pan Silverstein, nájemce Světového obchodního centra, který autorizoval stržení jeho budovy 7 (demolicí pomocí trhavin) je mimo to hlavním podezřelým komise "9-11 Truth" vyšetřující teroristický útok z 9.11. 2001. Silverstein je spoluvlastník a společník biotechnologického trustu Davida Rockefelera.

Vzhledem k bezprecedentní povaze a důležitosti těchto zjištění, Dr. Horowitz zveřejnil své místopřísežné prohlášení na internetu v naději, že rozšíření těchto informací přiměje vlády po celém světě k okamžitému zastavení příprav k hromadnému očkování, aby se vyvarovaly jeho důsledkům.

"Když jsem posledně kontaktoval FBI, upozornil jsem je na hrozící útok antraxem už týden předem, než se o prvních smrtících zásilkách rozepsal tisk," připomíná Dr. Horowitz. "Trvalo jim 6 měsíců, než o sobě dali vědět. Když se pak ozvali, přišli s podezřením, že jsem ty poštovní zásilky posílal já!

Tentokrát jsem upozornil Ministerstvo spravedlnosti měsíc předem na hrozbu nejsmrtonosnější genocidy v dosavadní historii. Jen se modlím, aby brali mou žádost o vyšetřování PNYC vážně a vydali soudní příkaz k zastavení očkování kvůli ocharně veřejnosti před iatrogenocidou."

(Termín "iatrogenocida" je odvozen od kombinace slov "iatrogenese", což znamená lékaři přivozené onemocnění a "genocida" definovaná jako "masové zabíjení nebo zotročování lidí z ekonomických, politických nebo ideologických důvodů".

Iatrogenocida tedy je "genocida prostřednictvím onemocnění způsobeného lékaři nebo lékařskými zákroky, jako je třeba očkování nevyzkoušenými nebo kontaminovanými vakcínami".)

Zdroj

Deset věcí, které pravděpodobně nevíte o vakcíně proti prasečí chřipce

  1. Výroba séra byla "uspěchaná" a vakcína nikdy nebyla testována na lidech.
  2. Vakcína může obsahovat nebezpečnou pomocnou látku, která v těle vyvolá permanentní zánětlivou reakci.
  3. Vakcína proti prasečí chřipce ve skutečnosti může zvýšit riziko úmrtí na toto onemocnění potlačením odezvy imunitního systému.
  4. Lékaři dodnes neví, proč vakcína proti prasečí chřipce z roku 1976 paralyzovala tolik lidí.
  5. Farmaceutické společnosti neponesou žádnou zodpovědnost, i kdyby vás injekce jejich vakcíny zabila.
  6. Žádná vakcína vás neochrání před chřipkou tak dobře, jako vitamin D.
  7. I kdyby vakcína skutečně účinkovala, pak, matematicky vzato, když ji dostanou všichni kolem vás, žádnou nepotřebujete.
  8. Farmaceutické společnosti vydělaly výrobou vakcíny proti prasečí chřipce miliardy dolarů.
  9. Jestliže lidé začnou ve větších počtech na prasečí chřipku umírat, buďte ujištěni, že mezi nimi bude většina těch, kteří se nechali očkovat.
  10. Očkovací centra proti prasečí chřipce, která se v nastávajících měsících patrně objeví po celém světě, nejsou až tak úplně neužitečná - poskytnou snadný způsob, jak rozpoznat velkou skupinu opravdu stupidních lidí.

JL, převzato z WM magazínu č. 93, str. 14-15

Zpět na stránky Zdraví, výživa, ekologie a co s tím souvisí

Zpět k Mostu ?