Kdo ZABÍJÍ LÉČITELE a PROČ?

V červnu r. 2015 se ztratil respektovaný floridský léčitel a lékař, Dr. JeffreyBradstreet, a byl později nalezen, jak plave obličejem dolů v řece North Carolina s dírou po kulce v hrudníku. Levota? Proč by si měl někdo objednávat vraždu velkorysého otce rodiny, který se snažil jen šířit dobro? Jeho smrt je stále ještě zahalená rouškou tajemství. Úřady téměř okamžitě označily jeho smrt jako sebevraždu, ale jeho rodina je jiného názoru. Kdo by páchal sebevraždu tak, že se střelí do hrudníku v pozici, ze které pak spadne do řeky? Takže se pusťme do rozplétání příběhu na pozadí.

Vlastní syn Dr. Bradstreeta trpěl poškození mozku po podání vakcíny MMR ve 12 měsících. Tato zkušenost vedla lékaře k hledání spojení mezi vakcínou a autismem. Pracoval na dvou významných okrajových oblastech zájmu lékařů.

V prvé řadě zřejmě zkoumal alarmující sdělení, že určité vakcíny mohou vést k autismu. Závěry dvakrát přednesl před kongresem. Kromě toho pracoval s novou látkou ze Švýcarska, která měla zmírnit, ne-li přímo vyléčit rakovinu a jiné nemoci.Farmaceutický průmysl, který má 25 miliard USD z prodeje vakcín a 100 miliard USD z prodeje léků proti rakovině, by mohl při pozitivním pokračování výzkumu, jaký vedl Bradstreet, a rozšíření výsledků mezi lidmi riskovat ztrátu značných zisků. Ve skutečnosti by to mohlo vést ke konci řady megakorporací.

Existoval nějaký důkaz pro finanční motiv?

Ano, jen tři dny před svou smrtí provedli zástupci vlády USA razii ve výzkumném zařízení Dr. Bradstreet s cílem ukončit jeho výzkum a pozastavit jeho léčbu pacientů. Soudní příkaz popisující položky k zabavení naznačuje jako motiv ochranu dominance farmaceutických společností a potlačení přírodních způsobů léčby.

OK, ale takový izolovaný incident ještě neznamená, že existuje větší spiknutí k potlačení přírodní léčby a eliminaci holisticky zaměřených lékařů. Možná měl depresi nebo podváděl nebo se dostal do špatné společnosti…

Dobře, ale co když Vám řeknu, že jiný holisticky orientovaný lékař, Dr. Nicholas J. Gonzalez, známý tím, že pomohl herečce Suzanne Sommers překonat rakovinu, zemřel neočekávaně jen o měsíc později. Těšil se vynikajícímu zdraví a jeho náhlé úmrtí údajně „souviselo se srdeční chorobou“, což ale následná pitva nepotvrdila.

V pořádku, dva ale mohou stále ještě být náhoda. Na čem pracoval?

Dr. Gonzalezse silně zaměřil na holistické alternativy ozařování a expozice nebezpečí a destruktivní historii více než 100 chemoterapeutických přípravků vyvinutých z jedovatého nervového plynu. Zde je rozhovor s ním natočený krátce před jeho smrtí, v němž zdůrazňuje význam důvěry pacientů v léčbu, kterou si vyberou.

Nevíme ale, co se opravdu s oběma těmito doktory stalo. To jsou dost chabé důkazy pro jakoukoliv kampaň proti holisticky zaměřeným lékařům.

A kdyby byli tři? A co pět, osm nebo deset? Tragickou realitou je to, že mluvíme o nejméně třinácti holisticky zaměřených lékařích, kteří „zemřeli nebo se ztratili“ během několika málo měsíců. Takto vypadá časová posloupnost nedávných podezřelých úmrtí lékařů:

 

A co měli společného vedle „holistického zaměření“?

Téměř všichni z nich pracovali způsoby, které podkopávaly tradiční léčbu založenou na farmaceutických preparátech.

Chápu riziko spojené s různými vakcínami, které zřejmě způsobují autismus, ale na jaké léčbě rakoviny to spolupracovali?

Nazývá se GcMAF, což znamená Globulin component Macrophage Activating Factor (globulinová komponenta faktoru aktivujícího makrofágy), a je to lidská bílkovina, kterou organismus vyrábí přirozeně, u některých lidí však zčásti či úplně chybí. Na tomto videu je vidět, jak GcMAF aktivuje organismu vlastní makrofágy, které pak útočí na buňky rakoviny prsu in vitro a ničí je:

 

 

“GcMAF anebo orální terapie aktivace makrofágů pomocí mlezivového MAF se používá při léčbě nemocí souvisejících s dysfunkcí imunitního systému nebo narušením jeho funkce,” vysvětluje webová stránka kliniky v Japonsku, která prodává orální formu přípravku GcMAF.

Následující diagram ukazuje funkci GcMAF:

 

K čemu je ten GcMAF dobrý?

Vedle rakoviny zahrnují podmínky uvedené jako vhodní kandidáti k nasazení léčby GcMAF i následující onemocnění:

GcMAF vykazuje také účinnost proti autismu.

“Ve studii zahrnující 1500 dětí s autismem mělo 85% z nich zvýšené hladiny virů a narušený imunitní systém. Všech 1500 dětí dostávalo týdně injekce GcMAFa 70% z nich reagovalo na léčbu zmírněním příznaků a dalších 15% se plně zotavilo. Dalších 15% nereagovalo. Ve studii se uvádí, že zmírnění symptomů autismu je trvalé za předpokladu, že léčba pomocí GcMAF trvala dostatečně dlouho, aby se tělo naučilo produkovat svůj vlastní GcMAF, což obvykle trvá 24 týdnů.”

Osobně znám jednotlivce, kterým léčba pomocí GcMAF dramaticky pomohla. Marco Ruggerio přednesl přednášku na konferenci Autism One v květnu r. 2015 — těsně předtím, než začalo k těmto vraždám docházet. V průběhu léta došlo k odříznutí pacientů, kteří GcMAF užívali, od původního zdroje tohoto prostředku ve Švýcarsku, přičemž švýcarské společnosti bylo vyhrožováno a byla zastrašována. Následné dodávky z jiné země byly zachyceny na hranici Spojených států, i když byly posléze propuštěny. Úřady ve Velké Británii také zabavovaly tento léčivý přípravek.

Zde je dokumentace patentu týkajícího se GcMAF, který vlastní japonský výzkumný pracovník Nobuto Yamamoto.

Dr. Robert O. Young, holistický praktický lékař a autor knihy pH Miracles (Zázraky, které umí pH), nyní říká, že u sebe nosí kameru. Jiní si najali osobní ochranku. Někteří pracují dál jako dosud. Někteří přestali z obav o svůj život pacientům přípravek GcMAF doporučovat. To je samozřejmě nejpravděpodobnější sekundární příčina vražd holisticky zaměřených lékařů – odradit ostatní od pokračování alternativními postupy, od používání přírodních léčiv a od výroků proti tradičnímu průmyslu tyjícího z rakoviny, který se veze na kontinuální vlně nových případů.

Smutnou ironií je, že naše současná, na hlavu postavená orwellovská policie říká, že některé z rodin obětí se neúspěšně pokusily přimět FBI k důkladnějšímu vyšetřování.

Tvrdíte, že tyto úmrtí jsou ve skutečnosti součástí něčeho jako KONSPIRACE?

Kritické myšlení každého z nás nutí posuzovat, zda existují společné rysy, které svědčí o skrytém plánu stojícím za tímto násilím. Věřím, že konspirační aspekty tohoto jednání jsou ještě hlubší. Jedním z účinků GcMAF je, že ničí bílkovinu vyráběnou všemi rakovinnými buňkami, nazvanou nagaláza, kterou rakovinné buňky vylučují, aby zneškodnily lidský imunitní systém. Nagaláza způsobuje imunodeficienci.

Vypadá to tak, že většinu lékařů, kteří nedávno zemřeli za záhadných okolností, spojoval léčebný postup využívající GcMAF k potírání účinků nagalázy a k úspěšnému nastartování schopnosti imunitního systému bránit se určitým nemocem.

Zde je video naznačující, že se nagaláza úmyslně přidává do očkovacích látek, aby oslabila imunitní systém. Dr. Bradstreet zjistil, že autistické děti mívají v krvi výrazně zvýšenou hladinu nagalázy. Tvrdí, že provedl u více než 400 autistických dětí vyšetření na virální markernagalázu a zjistil, že téměř 80% z nich mělo výrazně zvýšené hladiny. To by dávalo smysl v souvislosti s programem ohlupování a snižování počtu obyvatel popsaným ve videu THRIVE (stopáž 1:33:55). Bradstreet léčil 1100 pacientů přípravkem GcMAF a dosáhl 85% míry úspěšnosti.

V rozporu s tím, jak se očkování široce propaguje, se vakcíny osvědčily jako ideální nosič pro tajný přenos látek, včetně provádění plošné sterilizace a šíření fatálních nemocí. Světová zdravotnická organizace, UNICEF a americká centra U.S. Centers for Disease Control byly více než 30krát přistiženy při utajované snaze o sterilizaci malých děvčátek a žen různých populací v Africe, Mexiku, Jižní Americe a na Filipínách. Nedávno dostalo v mexickém městě La Pimienta 53 dětí očkování proti tuberkulóze, rotavirům a hepatitidě B – což jsou stejné nemoci, proti kterým se děti očkují i v USA, přičemž 75% z těchto dětí skončilo v nemocnici nebo zemřelo.

V mainstreamových médiích se neobjevily prakticky žádné informace ani o úspěchu GcMAF, ani o akcích proti němu, natož pak o smrti všech těchto praktických lékařů. Proč ne? Na základě svých zkušeností usuzuji, že nedostatek podpory ze strany mainstreamových médií je obvyklým znamením rozsáhlejších skrytých a supresivních záměrů.

Možná reportéři mainstreamových médií prostě jen netuší, co se děje?

Bohužel musím říct, že o to v tomto případě nejde. Erin Elizabeth, bloggerka zabývající se základní zdravotnickou péčí, upozorňuje na souvislosti mezi těmito úmrtími opakovaně a specificky se obrátila na časopis Time, aby mu poskytla rozhovor a aby se zabýval těmito příběhy a publikoval je. Časopis Time se pokoušel o úmrtí holisticky zaměřených lékařů udělat rozhovor. Členové rodiny to řekli Erin a ta napsala časopisu Time, že rodiny mají smutek, ale že ona sama by jim mohla poskytnout rozhovor, protože se těmito okolnostmi zabývá už měsíce. Její nabídku dostali, ale neodpověděli jí.

Ve videu THRIVE jsme se zabývali utajováním léčby a vyléčení ze strany Royal Rife a pracovníků Rene Caisse, Harry Hoxey a Max Gerson. Bohužel se tento postup opakuje, nejen u těchto holisticky orientovaných praktických lékařů, ale i u dalších v naší síti Solutions Hub Network, kteří čelí výhružkám, zastrašování, jsou tajně ozařování vlnami ELF a čelí ohrožení života.

Další potenciálně související děsivou událostí bylo otrávení 29 alternativních praktických lékařů amfetaminem “Aquarust” na zdravotnické konferenci v září blízko Hamburku v Německu. Patnáct ambulancí převáželo postižené do blízké nemocnice. Nikdo nezemřel.

Nemám žádný definitivní důkaz o tom, že všichni ti lékaři zemřelí za podezřelých okolností, byli zavražděni v organizovaném spiknutí. Ale po desetiletích výzkumu nepochybuju o tom, že existují lidé, kteří jsou ochotni bránit své zisky a moc „ať to stojí, co to stojí“. Jedním z mých osobních cílů je pomoci odhalit tyto sociopatické zločince a přispět k neúspěchu jejich snah. Doufám, že tento souhrn pomůže vnést světlo do řady utajovaných, početných tragických událostí skvělých inovátorů, kteří se pokoušejí dosáhnout kypícího zdraví, bezpečné a levné energie, zdravé potravy a čisté vody pro celý svět. Můžeme jim pomoci tím, že budeme jejich příběhy a obavy brát vážně.

CO S TÍM?

Šiřte tyto informace. Vzdělání je základem efektivního jednání. Najděte odvahu zabývat se těmito tematickými výzvami. Buďte citliví vůči načasování a uspořádání. Klaďte dotazy podporující účastníky v jejich snaze o nalezení pravdy, místo abyste vnucovali informace a svůj náhled těm, na které ještě tato smutná realita nedolehla nebo kdo nejsou ochotni se jí zabývat.

Používejte alternativní média, využijte ale také veškeré páky na více mainstreamová média, abyste je donutili se alespoň ptát na tyto události, o kterých se mlčí, a přiměli je nasadit na ně investigativní reportéry.

Máte-li patřičné zdroje, poskytněte dar na pomoc rodinám obětí a k podpoře výzkumníků hledajících pravdu (kontaktujte Erin Elizabeth u Health Nut News.)

Dar lze poskytnout i organizaci Indigenous Health Care Practitioners Organization (IHCPO), což je skupina Američanů spojující více než 200 praktických lékařů pod národní suverenitou, kteří používají alternativní postupy bez omezení ze strany FDA a AMA.

Čas pravdy přijde, stejně jako přijde čas zdraví.

 

Sobota, 16.01.2016 06:00:00 PST (standardní pacifický čas)

Autor: Foster Gamble

Zdroj: Who is Killing the Healers and Why?


Poznámka: V článku je chyba – název GcMAF není „globuline component…“, nýbrž „Gc protein-derived…“, čili „odvozený od Gc proteinu“.

Video Thrive (rozkvět) s českými titulky najdete na stránce: http://www.nwoo.org/2012/03/01/rozkvet-thrive/


Vlk Samotář - převzato ze stránek New World Order Opposition

Zpět na stránky Zdraví, výživa, ekologie a co s tím souvisí

Zpět k Mostu ?