Jak na chřipku ... jedna z možností

Tyto informace jsem získal na letáku v prodejně Alterna Medica v Praze 4 na Opatově. Koupil jsem si tu lahvičku protichřipkového preparátu z řady Joalis, nazvaného GRIPPE VIRY. Jak přípravky a detoxikační kůry dr. Jonáše fungují, to by měly ozřejmit následující řádky.

Imunitní paměť

Základním pojmem je: IMUNITNÍ PAMĚŤ = IMUNITNÍ ZKUŠENOST. Ta je obrovská, neboť si lidské tělo každý den poradí s neuvěřitelnou škálou a množstvím škodlivých látek, které přirozeně dýcháme, jíme, pijeme. Problém vzniká, když si jednoduše imunitní zkušenost "neví rady" s nějakým toxinem a neumí ho z těla vyloučit nebo zneškodnit. Pak se tyto toxiny v nějaké části těla hromadí a způsobují pro každého jiný problém (např. bolesti zad, hlavy, nefunkčnost ledviny, pálení močového měchýře...)

Na Strakonicku je přirozený vysoký výskyt radioaktivního radonu v podloží. Lidé, kteří odsud pocházejí a žijí zde odjakživa, nemají s radioaktivitou problémy, jejich IMUNITNÍ ZKUŠENOST si s ní umí poradit. Ale lidé, kteří se sem přistěhují z místa, kde není zvýšená radioaktivita, najednou dostávají daleko častěji zhoubné nádory a jiná onemocnění související s tímto problémem. Jejich IMUNITNÍ PAMĚŤ tuto zkušenost jednoduše nemá v sobě zapsánu.

Druhý příklad. Když pojedete do Egypta, tak ve všech průvodcích najdete upozornění, aby jste se nekoupali v Nilu kvůli nákaze mikroorganismem bilhariózy, která napadá močový systém a další vnitřní orgány. Když ale jedete okolo Nilu, vidíte, že se v něm všichni malí Egypťané koupou. Oni jsou totiž jednoduše na bilhariózu zvyklí. Jejich IMUNITNÍ ZKUŠENOST si s ní umí poradit.

Co narušuje IMUNITNÍ ZKUŠENOST (PAMĚŤ) jednotlivce:

Obrovský přínos MUDr. Josefa Jonáše spočívá především v tom, že soutředil a popsal poznatky o několika tisících toxických látkách, které škodí lidskému organismu. Ve své podstatě může škodit téměř všechno, co se v lidském organismu nachází v nesprávné míře. Nejčastějšími toxickými látkami jsou:

Co obsahují preparáty – holografie

V každém jednotlivém preparátu ABELIA je zaznamenáno cca 50 - 500 co nejdokonalejších virtuálně holografických obrazů (pomyslných prostorových fotografií) toxických látek, které co nejpřesněji odpovídají skutečnosti. Tyto holografické fotografie odpovídají nejnovějšímu světovému výzkumu. (Zde se sice hovoří o jiné řadě preparátů, ale princip je podobný.)

Vynálezce holografie (světelná technika - prostorové fotografie) je maďarský fyzik Denis Gabor, který holografický princip objevil v rove 1947 a v roce 1971 za něj dostal Nobelovu cenu za fyziku. Po vynálezu laseru v roce 1970 je možné vytvořit absolutně reálné prostorové fotografie předmětu. Předmět ve skutečnosti neexistuje, ale přesto není rozpoznatelný od skutečného originálu.

Druhým význačným příspěvkem je zjištění světově uznávaného neurochirurga Dr.Karla Pribrama, že lidská paměť funguje v podstatě holograficky. Podle Dr. Pribrama jsou všechny vzpomínky uloženy v mozku ne na nějakém konkrétním místě, ale jsou rozprostřeny v celém mozku. Dokonce po odstranění části mozku si je člověk za určitých okolností stále schopen vybavit si všechny vzpomínky.

Preparát GRIPPE VIRY

O tomto preparátu vím jen málo - je nový a na Internetu jsem zatím nic nenašel. Jedná se o komplex rostlinných výtažků pro očistu organismu. Je založen na lihové bázi. Lahvička obsahuje 25 ml roztoku a stojí 245 Kč. Bere se dvakrát denně po deseti kapkách. Paní Datlová z Alterna Medica mi říkala, že obsahuje informace o cca 50 posledních známých chřipkových virech. Úkolem je je nás "proškolit", tedy informovat o nich náš imunitní systém, aby při kontaminaci v budoucnu věděl - aha, to jsem už viděl, teď se musím ihned začít bránit. Samozřejmě, že preparát nemůže účinkovat na viry nové, které dosud "nezná", ale je to riziko úplně stejné jako při očkování.

Stránky doktora Jonáše - Joalis-vnitřní hygiena organismu - najdete na Internetu. Stránky firmy Alterna Medica jsou momentálně (konec listopadu) mimo provoz - dochází ke změně poskytovatele připojení. Brzy ale prý mají opět fungovat se stejnou adresou.


JL

zpět na stránky Zdraví, výživa, ekologie a co s tím souvisí

Zpět k Mostu ?