GMO jako biologická zbraň ?

Následující rozbor je částí článku Semenářský trezor "soudného dne" v Arktidě -- převzal jsem jej ze strany 2350 vánočního dvojčísla WM magazínu (71-72).

Oč jde ... na ostrově Svalbard, který je součástí souostroví Špicberky, se buduje podzemní trezor, který bude sloužit jako banka semen všech možných rostlinných druhů (Svalbard Global Seed Vault). Má to být pojistka pro případ, že naši planetu postihne globální katastrofa. Aby se zabránilo zničení pozemských zdrojů potravin, rozhodla se norská vláda vybudovat jakousi suchozemskou archu. V hoře na ostrově Svalbard jsou již vyhloubeny prostory, kterým se přezdívá  "jeskyně soudného dne". Tam budou umístěna semena zhruba dvou milionů druhů zemědělsky využitelných plodin.

Podzemní trezor se semeny by měl bez úhony přečkat případnou jadernou válku i přírodní katastrofu celosvětového měřítka. Kdyby k něčemu takovému došlo, bylo by odsud možné pak obnovit na planetě zemědělskou produkci.

Na první pohled lidumilný čin ... ale ono se při bližším pohledu a zamyšlení začne rojit spousta znepokojujících myšlenek. Vědí snad mocní tohoto světa o něčem, o čem my, prostí obyvatelé planety vědět nesmíme? Jedním ze sponzorů projektu je i Bill Gates, zakladatel Microsoftu. Pokud milionář jen tak sám od sebe začne investovat pro dobročinné účely, budí to samo o sobě ostražitost -- zda náhodou "není něco za tím".... No a o tom je vlastně celý článek, který je poměrně dlouhý a zde je z něj uvedena jen část

 


... Nyní se dostáváme k podstatě nebezpečí a možnosti zneužití, které jsou s projektem Billa Gatese a Rockefellerovy nadace na Svalbardu neodmyslitelně spojené. Může být vývoj patentovaných osiv většiny hlavních světových potravinových plodin, jako rýže, kukuřice, pšenice a krmnch sojových bobů nakonec využit jako strašná forma biologické války?

Explicitním cílem eugtenické lobby financované od 20. let bohatými elitními rodinami Rockefellerů, Carnegiů, Harrimanů a dalších je ztělesněním toho, čemu se říká "negativní eugenika", tedy systematické vyhubení nežádoucích pokrevních linií. Zarytá eugenička Margaret Sanger v roce 1939 vymysklela cosi, čemu říkala Projekt Negro. Sídlil v Harlemu. V dopise příteli napsala " ... smyslem je vyhubit černošskou populaci".

Malá kalifornská biotechnologická společnost Epifyte roku 2001 oznámila vývoj geneticky upravené kukuž¨řice obsahující tzv. spermicid, který dělá mužské semeno sterilním. Epifyte tehdy měla dohodu o společném číření této technologie s DuPont a Syngerita, čili dvěma sponzory semenářského trezoru soudného dne na Svalbardu. Epifyte mezitím koupila biotechnologická společnost ze Severní Karolíny. Bylo úžasné zjistit, že Epifyte vyvinula svou spermicidní GM kukuřici za prostředky amerického Ministerstva zemědělství, stejného ministerstva, které i přes celosvětový odpor financovalovývoj terminátorové technologie, nyní vlastněné Monsanto. V 90. letech Světová zdravotnická organizace OSN rozjela kampaň vakcinace miliónů žen ve věku 15 až 45 let v Nikaragui, Mexiku a na Filipínách, údajně proti tetanu. Vakcína však překvapivě nebyla podávána mužům a chlapcům, i přes skutečnost, že u nich existuje naprosto stejná, ne-li větší pravděpodobnost tetanové infekce.

Kvůli této podivnosti pojala podezření římsko-katlická organizace Cornita Pro Vida de Mexico a nechala vzorky vakcin otestovat. Testy prokázaly, že protitetanová vakcína podávaná WHO pouze ženám v plodném věku, obsahovala lidský chorionický gonadotropin či hCG, přirozený hormon, který v kombinaci s modifikovaným přenosovým toxinem tetanu přivodí u žen neplodnost a vyvolává potraty. Žádné z očkovaných a mezi nimi i těhotných žen, to řečeno nebylo. (Velmi podobný případ se odehrál v Africe.)

Později se provalilo, že Rockefellerova nadace byla spolčně s Rockefellerovou Radou pro populaci, Světovou bankou a Institutem národního zdraví Spojených států zapletena do dvacetiletého projektu započatého v roce 1972 s cílem vyvinout pro WHO skrytou potratovou vakcínu s tetanem ve funkci přenašeče. Přitom 41 miliónu dolarů na vývoj této speciální potratové protiteanové vakcíny věnovala norská vláda, hostitel semenného trezoru soudného dne na Svalbardu ...

Je snad jen náhodné, že tytéž organizace, od Norské vlády přes Rockefellerovu nadci, až po Svěrovou banku, jsou zapleteny i do projektu semenné banky na Svalbardu? Podle prof. Francise Boyle, který  v roce 1989 koncipoval zákon o boji proti biologickému terorizmu, schválený americkým Kongresem, Pentagon "v současné době finišuje v boji o vítězství v biologické válce", jež je součástí dvou Bushových strategických nařízení, přijatých roku 2002, jak předznamenává "bez vědomí a možnosti přezkoumání veřejností". Boyle dodává, že jen v letech 2001 - 2004 vydala americká federální vláda na civilní programy související s biologickým válčením enormní sumu 14,5 miliardy dolarů.

Richard Ebright, biolog z Rutgersovy univerzity, odhaduje, že více než 300 vědeckých institucí a asi 12 000 jednotlivců v USA má dnes přástup k patogenům, vhodným pro biologickou válku. Jen samotných grantů americké vlády NIH, určených pro výzkum infekčních chorob s potenciálem pro biologickou válku, xistuje 497. Vše je dnes samozřejmě ospravedlňováno v rámci ochrany proti možnému teroristickému útoku.

Mnoho dolarů americké vlády utracených za biologickou válku plyne do genetického inženýrství. Profesor biologie na MIT Jonathan king říká: " Rozšiřující se programy boje s biologickým terorizmem představují významné nebezpečí pro naši vlastní populaci". King dodává: " I když se o takových programech vždy hovož¨ří jako o obra¨nných, u biologických zbraní rozdíl mezi obranou a útokem téměř úplně mizí."

Teprve čas ukáže, zda "semenářská banka soudného dne" Billa Gatese a Rockefellerovy nadace na Svalbardu je, nedej Bůh, součástí dalšího "konečného řešení", které by znamenalo vyhynutí nádherné planety Země.

 


Tolik WM magazín ... Děje se toho spousta kolem nás ... a člověka děsí, co se asi také odehrává za našimi zády, o čem vůbec nevíme. Dá se o tom spekulovat, ale jak se říká, není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Proto bychom měli být obezřetní a hlavně -- vědět co nejvíce, abychom znali hrozící nebezpečí a mohli se včas připravit. Protože jinak budeme jako bezhlavé stádo ovcí manipulované tam, kam je momentálně třeba ... A navíc stádo postradatelné ...


JL

Zpět na stránky Zdraví, výživa, ekologie a co s tím souvisí

Zpět k Mostu ?