Chraňte se před elektrosmogem

Převzato ze stránek WM magazínu

Varovat je nutné také hlavně v používání „elektronických chůviček“. Ty přenášejí zvuk a někdy i obraz, opět vysokofrekvenčním signálem, ale tak silně, jako bezdrátový telefon, nebo několik wi-fi dohromady!

Chraňte od elektrosmogu i miminka!

Problematika elektrosmogu se začala ve větší míře projevovat v době stavby silnějších televizních a rádiových vysílačů v minulém století. To byly první zdroje, které zaplavovaly široké okolí škodlivými elektromagnetickými vlnami, nepřirozenými a agresivně invazními pro živé organismy. Velmi zajímavá pak byla např. měření tzv. virového onemocnění šílených krav. Vznikalo mnoho hypotéz, ale krávy, ustájené a omezené trvale v kovových ohradách se snažily dostat z rezonujících železných ohrad tzv. pána tvorstva a chovaly se podobně jako šílené krávy.

Vodivým kovem, který vlastně tvoří vždy anténu, se přenáší směs naindukovaných EMP a tento kov pak celý toto pole vyzařuje do okolí. Stejně tak i dětské kovové postýlky a moderní zdobená čela postelí manželských, pokud se neuzemní. Děti pak jsou nemocné a nuceny do antibiotik i vícekrát ročně a dospělí ve své moderní kovové posteli v blízkosti elektrické zásuvky, přístrojů a nevypínané wi-fi sítě nemohou otěhotnět. Muži nosí stále se zapnutými datovými přenosy mobil v kapse u pohlavních orgánů a na spermiích se objevují defekty v DNA. Spermie jsou oslabeny, jejich potenciál a šance uchytit se v ženě výrazně klesá. A když už se páru otěhotnět podaří, následuje většinou konfliktní průběh, který se zhoršuje tím, že mladé ženy chovají na klíně počítač a několik hodin denně vypisují velmi důležitá témata s kamarádkami na sociálních sítích, aby jim něco neuteklo. Samozřejmě s bezdrátovým připojením wi-fi. Do toho občas některá kamarádka zavolá, nebo ona jim, a hovor se klidně protáhne, když je čas a je to v tarifu „zdarma“, proč to nevyužít, že?

Hodnoty jsou vysoké ještě několik metrů od zděné trafostanice

EMP a těhotenstí

U těhotných žen bylo prokázáno, že při silném působení EMP dochází k lámání chromozómů, následkem bývá mongolismus, nebo jiné genetické poruchy. Počítač na klíně, mobil u hlavy, trvalá wi-fi doma, to už jsou mnohotisíckrát překročené preventivní Salzburské limity. Také bylo prokázáno, že ještě hůře působí takové zatížení, když je dlouhodobé. Při dlouhé expozici těchto vysokofrekvenčních záření narůstá škodlivost i když je záření slabší. Mnohdy se plod nedonosí, nebo pokud je bez viditelného poškození, má již od počátku narušené DNA kódování v jiných oblastech včetně oslabené imunity a časného vzniku alergií až ekzému. Ale hlavně, že máme „plný signál“ a silnou wi-fi s dosahem po celém domě! Nynější normy bohužel nejsou nastaveny pro ochranu našeho zdraví, je proto nezbytné, ohlídat si sám tuto problematiku.

Jestliže máme mobil u postele, dochází každých několik minut k podráždění receptorů a narušení tvorby hormonu melatoninu v epifýze (šišince mozkové). Pokud nevypínáme alespoň na noc wi-fi, dochází k podráždění receptorů téměř nepřetržitě, protože na rozdíl od mobilu je wi-fi signál aktivní stále, a výrazně se sníží schopnost noční regenerace organismu. Melatonin je silný antioxidant a zpomaluje mimo jiné růst určitých nádorů. Má vliv na rozšířené a duchovní vnímání, a na intuici. Tvoří se především v noci – i proto je nutno mít ložnici a dětské pokoje bez zbytečného vlivu EMP!

Elektronické chůvičky

Varovat je nutné také hlavně v používání „elektronických chůviček“. Ty přenášejí zvuk a někdy i obraz, opět vysokofrekvenčním signálem, ale tak silně, jako bezdrátový telefon, nebo několik wi-fi dohromady! Pro představu: na polštářku v dětské postýlce jsem naměřil z venkovních vysílačů několik mikrowattů silný signál. V pásmu domácí wi-fi spektrální analyzátor ukázal několik desítek až stovek mikrowattů podle toho jestli byl wi-fi router ve stejné a nebo vedlejší místnosti. Ale z chůvičky, která bývá připnutá na okraji postýlky, jsem naměřil i desítky tisíc mikrowattů!! Podobně jako z domácího bezdrátového telefonu. Takže na polštářku a v postýlce má miminko tolik elektrosmogu, jako kdybyste mu tam položili třeba 4 aktivní wi-fi routery, nebo 3 telefony mobilní při hovoru! A v bytě o patro níže pod touto postýlkou s chůvičkou, jsem naměřil na její frekvenci ještě stovky mikrowattů. Vzhledem k citlivější imunitě a nervovému systému miminka, určitě nepoužívejte chůvičky! Ani podobná zařízení.

Za zdraví dítěte jsou plně zodpovědní rodiče, bohužel. Většinou totiž běžně netuší, že novodobá elektronická zařízení a vymoženosti mohou až tolik výrazně a trvale poškozovat zdraví dětí. Maminky jsou zcela zbytečně zvyknuté a pohodlné, používat chůvičku i na procházce do parku, a pokládat ji ke spinkajícímu miminku, aby měly stále kontrolu a mohly opodál diskutovat se známými. Miminko se venku mohlo na pár hodin zbavit vlivu domácí wi-fi, jenomže chůvička je ještě mnohokrát horší, a tak si vlastně nemají šanci odpočinout ani venku, ani doma, ani v noci. Zhoubné působení chůvičky vystřídá silná wi-fi a mobily rodičů. A pokud jsou ještě v místě postýlky geopatogenní zóny a ze zdi vyzařuje z kabelu fáze, na zdravotní poškození a chronické nemoci je zaděláno již během prvních měsíců života.

Obklopuje nás množství VF signálů...

Pojďme nahlédnout do mikroskopu. Modulované železo ztrácí valenci a stává se inertním, takže nepřispívá k tvorbě červených krvinek. Při rezonanci dochází k obsazení orbitů elektrony ve čtvrté a páté periodě. Hypochronická anémie vede k poškození jejich vývojové formy a k bujení nezralého předstupně bílých krvinek. Ty se neřízeně a nadměrně množí a tvoří jen nefunkční elementy. To samé platí pro diabetes, kde se netečným prvkem stává zinek (nezbytný pro tvorbu insulinu). Uvedená možnost ztráty valence platí také pro jiné prvky, jako jsou kobalt, měď, galium, brom a další. Z toho vyplývá, že dochází k poruchám minerálního metabolismu, takže je ohrožena funkce celého organismu, včetně složitých pochodů řízení a regulace. Jednotlivé studie a odkazy najdete na mých stránkách www.elektrosmog-zony.cz a leckde jinde, mohu i zaslat mailem seznamy těchto studií.

Adreno-leuko-distrofie (ALD), astma, bronchitida, Hotchinsova nemoc a rakovina plic se vyskytuje mimořádně často v oblastech se silným působením EMP. V místech, která jsou modulována více frekvencemi EMP, převyšuje rakovina kloubů průměr. Sedimentace krve stoupá až na dvojnásobek. Druhy onemocnění se v různých regionech často řídí podle druhu modulace EMP. Ve všech případech dochází k blokování imunitního systému a látkové výměny.

Nejčastější dětská pozorovaná onemocnění ve velké blízkosti vysílačů, domácího wi-fi a bezdrátového telefonu a zvláště v blízkosti venkovního vysokého napětí: leukémie, epilepsie, alergie, ekzémy, zástavy dechu či srdce, zrakové poruchy, zhoubné nádory, pomočování (to i silným vlivem působení spodní vody), špatný spánek, pocity strachu, psychické potíže. Leukémie často vzniká tříštěním buněk mikrovlnami a především množením a další destrukcí již poškozeného informačního kódu a struktury řetězců rybonukleové kyseliny v buňkách. Doporučuji si prostudovat například Sborník katedry elektromagnetického pole FEL ČVUT, např. studii publikovanou 6/2001 pod nadpisem Biologické systémy a elektromagnetické pole.

Největší tragedií je, že i když člověk dbá na zdravou životosprávu, dává organismu vše potřebné, je to k ničemu. Syntéza buněčného metabolismu a všechny procesy látkové výměny jsou v působení EMP utlumeny. Dochází k poklesu duševní i tělesné výkonnosti a u dětí navíc zpoždění a zatížení celkového vývoje. Proto je nutné vypínat zbytečné zdroje EMP a nebýt v dosahu působení ani zdrojů venkovních. O těch zase příště.

Napsal Kamil Pokorný

Více informací, způsob možné ochrany a možnost preventivního měření zjistíte na www.elektrosmog-zony.cz 


Vlk Samotář - převzato ze stránek WM magazínu

Zpět na stránky Zdraví, výživa, ekologie a co s tím souvisí

Zpět k Mostu ?