Chřipka? Spíše prasácká než prasečí!

Svět již několikátou sezónu obchází strašidlo chřipky. Nejprve "vědci" vypustili bubáka chřipkové pandemie - bez udání bližší specifikace. Ono už to slovo pandemie zní děsně fatálně ... je v něm zřetelně slyšet, jak si Smrtka naklepává kosu. Ale ono je to prozaičtější ... pandemie je "jen" prostá epidemie vyskytující se současně na dvou a více světadílech. No, není o co stát, samozřejmě. Pak následoval démon chřipky ptačí -  s vizí mutace a následné pandemie ... a teď je na řadě příšera chřipky prasečí. Skoro se člověku zdá, jako by tu selhávaly pokusy něco vyvolat uměle, nepřijde vám to tak také? Možná - a pokud ano, pak nejste první a já si to také nevymyslel, píše se o tom už hezky dlouho na všech stranách. Nikdo "shora" tyhle zprávy nedementuje - tedy s dostatečnou vahou důvěryhodnosti. Ono to asi bude tím, že "těm nahoře" už skoro nikdo nic nevěří. Tak holt zůstáváme se svými domněnkami a učíme se být ostražití a ještě ostražitější ...

Je ale zajímavé, jak ty informace do sebe někdy zapadají ... stačí si přečíst ty dva následující články.


Vražedné nanočástice v netestované vakcíně proti viru H1N1

Bylo zjištěno, že vakcíny schválené zodpovědnými státními úřady pro očkování proti údajné H1N1 influence A (prasečí chřipce), obsahují nanočástice. Výrobci vakcín po několik let dělali pokusy s nanočásticemi jako způsobem k "urychlení účinku" očkovací látky. Teď vyšlo najevo, že vakcíny schválené k použití v Německu a dalších evropských zemích obsahují nanočástice ve formě, která jak je uvedeno, napadá zdravé buňky a může způsobit smrt.

Roku 2007 výzkumníci z Ecole Polytechnique Federale de Lausanne (EPFL) v článku v žurnálu „Nature Biotechnology“ oznámili, že vyvinuli "... nanočástice, které mohou doručit vakcínu efektivněji, při menších vedlejších účincích a za zlomek ceny oproti současným očkovacím technologiím“. Článek pokračoval popisem účinků jejich zásadního objevu: „Při pouhých 25 nanometrech, jsou tyto částice tak drobounké, že po injekčním zavedení okamžitě protečou extracelulární maticí pleti a vyrazí přímo k lymfatickým uzlinám. Tam během okamžiku dosáhnou tisíckrát vyšší koncentrace DCS než v pokožce. Imunitní odpověď pak může být neobyčejně silná a účinná."

Vakcíny obsahující nanočástice skrývají jeden malý problém – mohou být vražedné a způsobit přinejmenším těžké a nenapravitelné poškození zdraví.

Nanočástice, propagované masmédii jako nová podivuhodná revoluce ve vědě, jsou částečky, které jsou nesmírně menší než smrtící azbestová vlákna, která předtím, než bylo použití osinku zakázáno ze zákona, působila těžká poškození plic a měla na kontě spoustu úmrtí. Částice o nanovelikosti (nm = 0,000000001 metru) doslova splynou s membránami buněk lidského těla. Podle nedávných studií v Číně a Japonsku – jakmile jsou jednou zavedeny do těla, nepřetržitě hubí buňky. Jakmile jednou proniknou do buněčné struktury těla, už nemohou být nijak odstraněny. Moderní medicína tento fenomén eufemisticky pojmenovala jako „trvalou infekční reakci“ ( – jinak řečeno trvalý a ničím nezastavitelný zánět, popsaný „vědci“ zEPFL jako proces provázený „…tisíckrát vyšší koncentrací DCS…“ p.p.)

Po skandálu s azbestem je považováno za nesporné, že částice o velikosti milióntiny metru, kvůli své enormní přitažlivé síle, prostupují všemi typy buněk, přičemž zahubí všechny, s nimiž se spojí. Nanočástice přirom jsou ještě mnohem menší než azbestová vlákna.

Vzhledem k skutečnosti, že WHO, European Medicines Evaluation Agency, německý Institut Roberta Kocha a další zdravotnické orgány dnes chtějí umožnit aby obyvatelstvu byla vstřikována naprosto neověřená nová vakcína s nanočásticemi, vypovídá spíš o vlivu mocné farmaceutické lobby v evropské politice než o zdravém rozumu či nějaké morální integritě státních zaměstnanců zodpovědných za zdraví veřejnosti.

Studie provedená v Pekingu potvrdila smrtící účinky u lidí

Nové vydání respektovaného žurnálu „European Respiratory“, které vyšlo 19. srpna 2009 a je od 21 srpna dosažitelné i online, obsahuje vědeckou oponenturou prošlý článek pod titulem: „Exposure to nanoparticles is related to pleural effusion, pulmonary fibrosis and granuloma“. („Vystavení nanočásticím je spojováno s pleurální efusí, plicní fibrosou a granulomy“. Česky řečeno, vyvolávají nahromadění tekutiny v hrudní dutině, fibrózu a tvorbu cyst.)

Článek popisuje výzkum provedený v roce 2008 v elitním Beijing Chaoyang Hospital u sedmi mladých žen. Všech sedm, ve věku 18 až 47 let, bylo na svém pracovišti po 5 – 13 měsíců vystaveno nanočásticím. Všechny byly přijaty do nemocnice s krátkým dechem a hrudními efúzemi, čili nadměrným množstvím tekutin okolo plic, které jim bránily v dýchání. Žádná z nich nikdy nekouřila a nebyla v žádné skupině vystavené zvláštním riziku. Lékaři pozorně zkoumali každou možnost a potvrdili, že plicní potíže měly původ v běžném vdechování nanočástic v továrně. Jednalo se o nanočástice polyakrylátu.

Testy potvrdily, že nanočástice u pacientek spustily „rapidní rozklad“. I přes heroické úsilí doktorů, dvě z těchto sedmi žen na plicní komplikace nakonec zemřely.

Vědci ve své zprávě, dospěli k závěru,který je tak alarmující, že je nezbytná úplná citace:

„Byla provedena klinická pozorování a vyšetření pacientek, imunologické testy, bakteriologická a virologická vyšetření, prověřeny nádorové markéry, bronchoskopie, vnitřní torakoskopie a televizí podporované hrudní sondy, včetně průzkumu jejich pracoviště. Na pracovišti byl potvrzen výskyt nanočástic polyakrylátu. Patologická vyšetření plicní tkáně pacientek vykazovala nespecifické plicní záněty, plicní fibrózu a granulomy s cizími tělesy na pohrudnici. Za použití transmisní elektronové mikroskopie, byly pozorovány nanočástice zaseknuté v cytoplazmě a karyoplazmě plicní výstelky i mesotheliálních buňkách, ale nacházely se také až v hrudní tekutině. Tyto případy vyvolávají oprávněné obavy, že dlouhodobé vystavení některým nanočásticím bez příslušných ochranných opatření může mít za následek kritické poškození lidských plic.“

Výsledky pokusů na zvířatech a experimenty in vitro zatím ukazovaly, že nanočástice mohou mít u zvířat za následk zničení plic a jiné toxické dopady, ale před pekingskou studií nebyly zveřejněny žádné zprávy o klinické toxicitě vlivem působení nanočásticna lidi.

Studie z Beijing Chaoyang Hospital přesvědčivě potvrdila, že nanočástice u lidí vyvolávají poškození plic a další zhoubné následky.

V době, kdy dvě schválené vakcíny plánované pro hromadné očkování v Německu a jinde obsahují nanočástice, nelze považovat neochotu významných funkcionářů zodpovědných za veřejné zdraví a epidemiologii přikázat okamžité nouzové zmrazení distribuce libovolné vakcíny obsahující nanočástice za nic menšího než trestuhodnou nedbalost.

Doufejme, že odpovědné úřady zareagují včas, aby odvrátily možnou zdravotní katastrofu, která by byla mnohem horší, než ten nejhorší dodnes proklamovaný průběh prasečí chřipky.

Článek Nano Particles used in Untested H1N1 Swine Flu Vaccines vyšel na surfingtheapocalypse.net a také na serveru The Flu Case.

Český překlad zveřejnil Zvědavec 20, září 2009


Uplynul přesně měsíc - a hle, jaká informace spatřila světlo světa ... Našel jsem ji na stránkách Czech Free Press, ale tam je ještě odkaz na Osud.cz. Považuji tyto informace za natolik závažné, že je uvádím v původním znění, bez jakýchkoliv úprav. Hodně podivné, nezdá se vám?


Kancléřka a ministři dostanou zvláštní vakcínu bez zabijáckých přísad

Spiegel Online oznámil, že německá kancléřka Angela Merkel a ministři vlády dostanou zvláštní vakcínu proti H1N1, bez aditiv. „Tato vakcína neobsahuje sporná aditiva - na rozdíl od vakcíny pro zbytek populace," oznámily noviny.

„Kritici tvrdí, že přísady (adjutanty ve vakcíně) mohou vést ke zhoršeným reakcím na očkování, jako bolestem hlavy nebo horečce." Německá vládní elita a ozbrojené síly dostanou Celvapam, vakcínu bez přísad vyráběnou firmou Baxter. Německá veřejnost dostane vakcínu vyráběnou GlaxoSmithKline, s přísadami.

Zaměstnanci Institutu Paula Ehrlicha také dostanou vakcínu bez přísad. Johannes Löwer, prezident institutu, v srpnu řekl, že vakcína způsobuje horší vedlejší účinky, než virus. Komentář Löwera přišel poté, co německý plicní specialista Wolfgang Wodarg řekl, že vakcína zvyšuje riziko vzniku rakoviny. Živný roztok pro vakcínu se skládá z rakovinných buněk ze zvířat.

Spiegel oznámil, že mezi všeobecnými lékařskými profesionály a dětskými lékaři panuje kvůli jedovaté vakcíně „otevřená vzpoura". Dieter Ludwig, předseda komise pro léčiva německých lékařů Spiegelu řekl, že zdravotnické úřady se spolčily s farmaceutickými společnostmi. 13. července Světová zdravotnická organizace nařídila u vakcín proti H1N1 použít smrtící přísady. Poradní výbor WHO je promořen vedoucími pracovníky od Baxter, Novartis, GSK a Sanofi. Vlastní vědci Baxter v New England Journal of Medicine uvedli, že přísady reakci protilátek nezlepšují.

Jak varoval dr. Russell Baylock, přísada skvalen je spojována se syndromem z války v Zálivu. U vojáků, kteří dostali vakcínu proti antraxu v letech 1990 až 1991, došlo k 200% nárůstu rizika, že dostanou smrtící nemoc amyotropní laterální sklerózu (ALS), zvanou také nemoc Lou Gehringa. Podle Baylocka tito vojáci také trpěli řadou ochromujících a život zkracujících nemocí, jako polyartritická nodosa, roztroušená skleróza (MS), lupus, myelitis transversa (neurologická nemoc způsobená zánětem míchy), endokarditida (zánět vnitřních srdečních stěn), zánět očního nervu se slepotou a glomerulonefritidou (typ onemocnění ledvin).

„Protože skvalen, hlavní přísada v MF-59, může vyvolat hyperimunitní reakce a způsobit autoimunitu, existuje reálné nebezpečí vleklé aktivace mozkových imunitních buněk, mikrogliom. Tento typ vleklé aktivace je silně spojován s takovými nemocemi, jako roztroušená skleróza, Alzheimerova nemoc, Parkinsonova nemoc, ALS a zřejmě i s očkováním spojenou encefalitidou. Bylo prokázáno, že aktivace systémového imunitního systému, ke které dochází při očkování, rychle aktivuje zároveň mozkové mikroglie, a tento zánět mozku může trvat dlouhou dobu," poznamenává Baylock.

Fakt, že přisluhovači vládnoucí elity v Německu dostanou zvláštní vakcínu bez přísad, je jednoduše dalším důkazem, že skvalen je zabijácká zbraň určená na ochromení a pomalé zabití obecné populace, kterou naši eugeničtí vládci považují jen za něco málo víc, než darmožrouty. Ve Spojených státech velká spousta lidí odmítá se nechat očkovat. V reakci na to vláda začala s masivní propagandistickou kampaní. Pokud toto propagandistické úsilí selže, vláda může nakonec zavést pro veřejnost povinné očkování, pod záminkou veřejného nouzového stavu.

Dodatek

CDC tvrdí, že vakcína proti H1N1 v USA nebude skvalen obsahovat, nicméně některé dávky vakcíny proti H1N1 budou obsahovat thimerasol, známého viníka způsobujícího autismus a neurologické výpadky.

15. září Physorg oznámil, že vakcína proti H1N1 bude obsahovat thimerasol. Tento na rtuti založený konzervant „bude ve většině ampulí s vakcínou proti H1N1". 4,500 rodin vládu žaluje, protože věří, že vakcíny způsobily jejich dětem autismus. „Studie naznačují, že rtuť má tendenci se v mozku primátů a dalších zvířat po vstříknutí vakcíny hromadit. Otrava rtutí je spojována s kardiovaskulárními onemocněními, autismem, záchvaty, mentální retardací, hyperaktivitou, dyslexií a mnoha dalšími onemocněními nervového systému," píše Dawn Prate pro Natural News. Od 90 let došlo podle výzkumu citovaného Pratem k 1000% zvýšení výskytu autismus.

Jsou vakcíny eugenickou zbraní nebo jsou vědci a výrobci vakcín jen neinformovaní? To posuďte sami.


Následuje několik ukázek z článku Máme se bát vražedných očkovacích vakcín?, který celý najdete na stránkách Enigma. Určitě to stačí k zamyšlení - celý článek si přečtěte sami ...


A do třetice ...

Na vlhkém molitanu uprostřed odpadků sedí špinaví chlapíci. U nohou mají prázdné krabice od vína a smutně se rozhlížejí okolo, zda na zemi neleží nějaká nedokouřená cigareta. V tom všichni zbystří a podezřívavě se zahledí jedním směrem. Ke skupince bezdomovců přicházejí zdravotníci. „Dobrý den, pánové. Každý z vás si může snadno vydělat osm zlotých (asi 50 korun – pozn. red.). Stačí, když si necháte píchnout vakcínu proti chřipce,“ říká sympatický doktor. Nuzáci nadšeně přikyvují a odcházejí s lékařem. Je rok 2008 a v severopolském městě Grudziądz se injekční jehly zabodávají do žil asi 350 bezdomovcům. V jejich tělech pak proudí pokusná látka, jež má údajně ochránit člověka před ptačí chřipkou. Nedlouho po testovacím očkování ovšem zemře 21 dobrovolníků! Může se totéž stát i nám?

...

Britská profesorka Elizabeth Miller a Rustam al-Shani Salman ze Sdružení britských neurologů upozorňují, že vakcína proti prasečí chřipce může spustit smrtelnou nervovou chorobu, tzv. Guillain-Barrého syndrom. Stejný přípravek podle amerického politika Daniela Solise (*1949) způsobuje neplodnost. Přitom přednostně mají být údajně očkovány právě těhotné ženy… Proč evropské vlády tak spěchají s plošným očkováním? „Na 99 procent to skončí jako s ptačí chřipkou. Ta mi přišla jako mediální bublina, vyvolaná uměle, aby měli výrobci antivirotik co prodávat. Svět tehdy podlehl hysterii,“ myslí si bývalý ministr zdravotnictví MUDr. David Rath (*1965). Je fakt, že třeba Francie nakoupila již 94 miliony očkovacích dávek proti prasečí chřipce a například britská farmaceutická firma GlaxoSmithKline má letos 20krát vyšší tržby než loni. Snaží se ale opravdu někdo vydělávat na cizím strachu?

...

Na konci 20. století se farmaceutická firma Baxter soudí se stovkami hemofiliků (s osobami, jež trpí chorobnou krvácivostí – pozn. red.), kteří údajně dostali krevní plazmu, infikovanou virem HIV. V roce 2009 rakouský ministr zdravotnictví Alois Stöger (*1960) prohlašuje, že prý tatáž společnost rozeslala do evropských zemí vakcíny, které obsahovaly zárodky ptačí chřipky. Baxter přitom vyrábí v Bohumile na Kolínsku látku, jež má tlumit prasečí chřipku. „Vakcínu proti A/H1N1 si Baxter u amerického patentového úřadu zaregistroval už 28. srpna roku 2008 (asi půl roku před tím, než se choroba oficiálně objevila – pozn. red.),“ uvádí publicista Jiří Mašek (*1970). Mohla firma vědět, že na patentu vydělá za pár měsíců hotové jmění?


Moje máma, které je 82 let, se minulý týden nechala očkovat - již po několikáté - proto "obyčejné" chřipce. A teď je jí už pět dní tak zle, že začínám mít opravdu starost. Něco divného se děje a vůbec se mi to nelíbí.


JL, z různých zdrojů

Zpět na stránky Zdraví, výživa, ekologie a co s tím souvisí

Zpět k Mostu ?