Čemu skeptici skutečně věří v oblasti léků, medicíny, vědomí a vesmíru

Následující text je překladem článku What 'skeptics' really believe about vaccines, medicine, consciousness and the universe ze stránek Natural News, který napsal Mike Adams a byl zveřejněn 24. ledna 2010.

Překlad je převzat ze stránek Západní medicína očima kritiků, kde byl zveřejněn 17. února 2011.


Ve světě medicíny si „skeptikové“ nárokují, že jsou výhradními ochránci intelektuální pravdy. Každý, kdo se opováží s nimi nesouhlasit, je prostě jen šarlatán, jak tvrdívají. Stručně řečeno, skeptici jsou naklonění vakcínám, mammografům, farmaceutickým produktům a chemoterapii. Jsou oponenty výživových doplňků, bylinné terapie, chiropraxe, masážní terapie, energetické medicíny, homeopatie, modlitby a léčivého doteku.

Je toho ale ještě mnohem více, co byste měli vědět o „skepticích“. Jak se níže můžete seznámit, tito lidé sami o sobě připouští, že nemají žádné vědomí a že tu není nic takového jako duše, duch nebo vyšší síla. Není žádný život po smrti. Ve skutečnosti není v životě mnoho života, pokud jste skeptikem.

Na co skutečně věří skeptici

Napadlo mě, že by mohlo být zajímavé přesně zjistit, na co „skeptici“ skutečně věří; proto jsem si udělal menší průzkum a shromáždil zde dostupné informace z různých „skeptických“ webových stránek. To, co jsem našel, vás rozesměje natolik, že vás z toho bude břicho bolet ještě celý týden. Pojďme se na to podívat...

Všechny tyto výše uvedené názory byly shromážděny z webových stránek „skeptiků“. (Nehodlám uvádět odkazy na ně, protože si nezaslouží zvyšovat hodnocení podle návštěvnosti na vyhledávacích serverech, ale můžete si je sami najít třeba s pomocí Google.)

Skeptici nejsou ve své skepsi konzistentní

Pokud se skutečně podíváte blíže na názory „skeptiků,“ objevíte, že jejich skepticismus je selektivní. Jsou opravdu skeptičtí v případě některých věcí - jako jsou vitamíny - ale v jiných případech jsou naprosto důvěřiví - jako třeba co se týká vědecké důvěryhodnosti studií, prováděných výrobci léků.

Následuje několik z mnoha věcí, ke kterým by „skeptici“ měli být skeptičtí, ale nejsou:

Příroda je špatná, chemikálie jsou dobré

Shrnout postoj „skeptiků“ je docela jednoduché: Příroda je špatná, chemikálie jsou dobré!

Kdybychom měli ještě více chemikálií, které bychom mohli naočkovat ještě více dětem, na světě by bylo lépe, říkají. Pokud bychom mohli zakázat všechny rostliny, byliny, vitamíny a doplňky, byli bychom všichni mnohem zdravější, protože bychom brali mnohem více farmaceutických produktů!

Vážně je tomu tak - tomu všemu oni věří. Otevřeně to připouští ve svých postojích.

O všech lidech, kteří pijí zelené koktejly, pěstují vlastní potraviny, sluní se na přirozeném slunci, pečují o své zdraví a pijí bylinné čaje, si myslí totéž... to jsou podle skeptiků pouze blázni. Takoví lidé jsou prostě příliš hloupí na to, aby pochopili „skutečnou“ vědu. Protože ten, kdo pochopí skutečnou vědu, vzdá se všech zbytečných bylin a superpotravin a léčivé zeleniny a místo toho bude užívat dvacet různých předepsaných medikamentů.

Správný člověk ale bude opravdu chytrý, protože všechny takové chemikálie mu poskytnou zdraví a inteligenci. Několik speciálních vakcín navíc vás učiní ještě chytřejší. Pak se můžete připojit ke skeptikům, protože už jste dostatečně chytří, abyste pochopili, že chemikálie jsou odpovědí na všechny životní problémy: na depresi, úzkost, špatné trávení, sexuální výkonnost, spánek nebo ochota k testování... je tu chemické „řešení“ na každý problém, se kterým byste se mohli setkat.

Jací jsou skeptici ve skutečnosti

Já doufám, že je vám nyní zřejmé, že skeptici jsou ti nejméně informovaní lidé na celé planetě.

Jsou to lidé, které je nejsnadnější oblbnout. Také se dají nejsnadněji zhypnotizovat, protože jim schází dovednosti nezávislého myšlení. Než by sami přemýšleli, raději se připojují do „klubu skeptiků“, kde jim může být řečeno, na co mají myslet aby se pak mohli oznámkovat jako „inteligentní“ a následovali ostatní ve skupině.

Jde o lidi, kteří se staví do řady, aby se nechali očkovat vakcínou proti H1N1. (Je to směšné, protože tyto vakcíny byly naprostý podvod...) Tito lidé si stoupnou do fronty v lékárně, aby tam nakoupili léky podle tuctů různých receptů (za které někdy musí platit až tisíce dolarů), neboť jejich lékař jim to doporučil. Jsou to lidé, kteří jedí průmyslově zpracovaná, mrtvá a bezcenná jídla napěchovaná chemikáliemi, ze kterých jim bude jen špatně - a pak se budou divit, proč. Jsou to lidé, kteří doma vysedávají u televize a namýšlí si, jak jsou chytří, protože následují lékařské rady, které se naučili z reklam výrobců léků.

Mluvíme tu o skutečných „skepticích“. Tito jsou tak neuvěřitelně izolovaní od reality, že dokonce ani nevěří na schopnosti svého těla léčit se samo.

Skeptici rovněž nevěří na Boha ani na žádný druh duchovnosti. Téměř všichni bývají ateisty. Nevěří ve vyšší síly jakéhokoliv druhu: žádný Bůh, žádný duch, žádní andělé, průvodci, žádná tvořivá síla vesmíru... Myslí si o vesmíru, že je studený, prázdný, osamocený, nesmyslný prostor bez duše, vědomí; jsou jako zoombie - pouhá biologická těla bez svobodné vůle a vědomí.

Není pak žádný div, že tito skeptici jsou tak pomýlení. Mívají ty nejpesimističtější názory. Není pak divu, že se ohlížejí po chemikáliích, které je zničí - skeptici mají sklon k sebedestrukci. A věří tomu, že když člověk zemře, světla se prostě zhasnou a mrtvý už neexistuje. Nic se už nestane. Jste jen nevědomý biologický robot, jehož život nemá žádný význam, žádný účel, žádné vyšší poslání.

To je přesně to, na co skeptici věří. Řeknou vám to tak i sami!

Nikdy se nedohadujte s tupci

Jakmile si to uvědomíte, bude pro vás mnohem snadnější debatovat se skeptiky na jakékoliv téma. Ať už vám řeknou cokoliv, zeptejte se jen: „Kdo to tvrdí? Jsi vědomý a svobodomyslný člověk s vlastní myslí a duší, který to říká nebo jsou tato slova prostě jen automaticky a roboticky vyslovována z úst někoho, kdo sice má kosti a kůži, ale žádnou mysl ani duši?“

Pokud bude jejich odpověď upřímná, budou muset připustit, že nejsou ničím více než robotem, který bezmyšlenkovitě vysloví jakýkoliv nesmysl, který jim přijde na jazyk. V tomto bodu byste měli mít navrch v takové debatě, protože VY máte duši a oni nemají. Dohadujete se s robotem bez vlastních myšlenek.

Berte to vážně. Přemýšlejte o tom hluboce. Pokud uvěříte v to, co oni chtějí (protože oni mají samozřejmě vždy pravdu), pak musíte přijmout i fakt, že ONI nemají žádné vědomí. Oni nejsou opravdu „živí“. Jsou jen robotické biologické stroje. Jsou to jinými slovy řečeno tupci. A takoví lidé nejsou rovnocenní s bytostmi s energií, vědomím a duší, které vlastní lidské tělo vědomě a účelně.

Nikdy se nedohadujte s tupci. Pouze maříte svůj čas a jdete jim na nervy.

Skeptici... zoombie... tupci... různá označení pro stejnou věc. Bez duše, bez mysli, vědomí a svobodné vůle, nemají žádné povědomí o ceně života... to jsou skeptici zastávající se dnes vakcín, mammografů a chemoterapie. Jsou to agenti smrti, kteří mohou nalézt pouze útěchu v průmyslu smrti - v průmyslu moderní medicíny.


Vlk Samotář - převzato ze stránek Západní medicína očima kritiků

Zpět na stránky Zdraví, výživa, ekologie a co s tím souvisí

Zpět k Mostu ?