Česká média nám zatajila důležité informace

Dne 26. 6. 2016 Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést.

Na setkání Visegrádské skupiny (V4) v Praze předloží Frank-Walter Steinmeier devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

DOKUMENT ke stažení zde

Členské státy se vzdají:

1) Vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny.

2) Kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů.

3) Vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku, transformace NATO.

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují:

"Naše státy sdílejí společné předurčení a společný řebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu."

To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938...

Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

Oficial link: Setkání ministrů zahraničních věcí V4, Německa a Francie, 27.6.2016, Praha

Celý text s nímž 27. 6. 2016 Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/  (Polsky a smlouva v Angličtině).

Případně si pusťte 2x reportáž TVP (stačí kliknout na odkaz http://www.tvp.info/25939371/nasz-news-superpanstwo-zamiast-ue--ultimatum-francji-i-niemiec )

Dne 6. 9. 2016 TV NOVA ve večerním zpravodajství (19:30), uvedla reportáž o setkání představitelů Visegrádské čtyřky v Polsku a přípravách na jednání sjezdu Visegradské 4 v Bratislavě. Předmětem jednání v Polsku bylo a v Bratislavě bude, vytvoření společných evropských ozbrojených sil a ochrany schengenských hranic. Reportáž byla v 9 minutě a 52 vteřině. Je více než zřejmé, že TV NOVA je hlavním šiřitelem mlživých zpráv naší politické scény, podporující pouze vlastní zisky a lidskou nesvobodu. TV NOVA, výše uvedené dokumenty od nás obdrželi, ve stejném znění jako je máte zde vy.

TV NOVA raději reportáž vymazala s odůvodněním, že skončila její platnost (platnost videa vypršela). U vlastních produktů (TV NOVA), na vlastních webových stránkách (TV NOVA) si může TV NOVA ponechat, co chce a jak dlouho chce. Neexistuje žádný zákon, ani nařízení rady pro televizní a rozhlasové vysílání, že by u vlastních produktů televizních společností byly produkty časově omezeny. To by na YouTube.com dnes neexistovali příspěvky starší jak 4 měsíce. Sledujete největší mystifikační TV v ČR. Jenže pro TV NOVA se jedná o kompromitující video...

Každopádně ve zprávě TV NOVA nebyla žádná informace o dokumentu. TV NOVA sdělila občanům v ČR, že se ministři setkali a budou řešit otázky ochrany schengenských hranic a vytvoření společných ozbrojených sil. Takto postavená informace je společností vnímána jinak, než by měla být.

Z výše uvedené reportáže je evidentní, že naše vláda postupně naplňuje výše uvedené znění dokumentu. Otázkou zůstává, co si pro nás prostřednictvím médií připraví za argumenty, díky kterým přijmeme onen dokument, který zajistí absolutní nesvobodu nás všech, bez jakékoli možnosti změny. V takto nastaveném systému, nebude mít žádná práva ani bohatý, natož chudý. Profitovat budou pouze politici, kteří mezi sebe nikoho nového nepustí. Zlikvidují banky, které řídí ekonomiku a následně i velké korporace, což se postupně nyní děje v daňových rájích, kde se politikům nelíbí situace, že korporace se sídlem v daňových rájích neodevzdávají daně tam, kde aktivně působí. A my, obyčejný lid, budeme muset poslouchat a dodržovat vše co oni nastaví, bez možnosti jakékoli argumentace. To je výsledek EU, která byla finančně podporována rodinami zřizující FED. Takto vypadá naše budoucnost, díky lidem, kteří si myslí, že profit je nástrojem svobody.

Sdílejte a šiřte tyto informace všude kde se dá. Více učinit nemůžeme, ale i to postačí.


Vlk Samotář, převzato z blogu Petra Fabiána

zpět na Úvahy a zamyšlení

 

Zpět k Mostu ?