Alternativní informace

Tak jsem "objevil" úžasné zdroje informací. No ... objevil ... prostě jsem si řekl, že bych se s vámi měl podělit o adresy webových stránek, na kterých se v poslední době objevují takové věci, které by lidé prostě měli poznat, i když to není nic zábavného ani veselého. Cítím povinnost se o ně podělit, ač za to nejspíš od mnohých sklidím spoustu nelichotivých označení. Jde o tyto internetové stránky:

Tam když se člověk podívá, tak najde spoustu dokumentů a videozáznamů seznamujících nás se záležitostmi, které bychom měli opravdu vědět, ale bohužel v mainstreamových médiích se o tom mlčí. Ve světě se dějí věci, o kterých skoro nevíme, protože není odkud o nich vědět. V televizi vám to neukážou a v rádiu se o nich mlčí. Teprve když člověk objeví alternativní zdroje informací, zjistí s úžasem, co všechno neví.

Ono je těch zdrojů samozřejmě povícero. Klidně ale stačí tyto dva jako východisko, a další vám již naskáčou do rukou samy. Nevěříte?

Určitě by bylo užitečné alespoň ty nejzávažnější tituly postahovat k vypálení na DVD, aby je bylo možné uchovat a případně šířit. Prohlížet to na počítači je sice hezké, ale zdroj může být zlikvidován - a přece jen jsem ještě ta starší generace, pro kterou je počítač "jen" nástroj, ale záznamy si raději pustí z přehrávače na televizi.

Je tam spousta věcí týkající se oblasti "konspiračních teorií". O tom jsem si udělal už jasno - rozhodně odmítám názory "To je blbost" vychrlené půl milisekundy poté, co příslušná myšlenka dozněla. Ani si nemyslím, že bych šířil temné myšlenky do okolí, když budu na tyhle věci upozorňovat nebo že bych tím své karmické konto zatížil na negativní straně. Prostě sám sobě i všem ostatním doporučuji příslušnou teorii nechat probublat mozkovými závity a posoudit ji selským rozumem; podle toho si pak udělat sám svůj vlastní obrázek.

Ne, není na to škoda času a ten čas na to vynaložený by se mohl v budoucnu jevit jako dobrá investice.

Vycházím z toho - co mi bude platné šířit optimismus a růžové myšlenky, když v téže chvíli mi na hlavu padá cosi chrlené z letadel coby chemtrails, ve chvíli, kdy emitory HAARP záměrně vyvolávají změny počasí a seismické anomálie, ve chvíli kdy jsou šířeny očkovací vakcíny a dokonce i potraviny modifikované s cílem redukovat populaci na Zemi se 7 miliard na 500 milionů lidí - coby lépe ovladatelnou masu otroků ...

Možná, že je opravdu nadsazená ta myšlenka nuceného očkování vakcínami proti uměle vyvolané pandemii - i tvrzení, že se počítá i s tím, že to budou někteří "samostatně uvažující" lidé odmítat - a pro ně se budou zřizovat novodobé koncentrační tábory, kam budou speciálními oddíly vojska násilně tito svobodymilovní jedinci deportováni. Ale možná také ne. Když se kdysi jistý pan Adolf dral k moci - také asi lidé nevěřili, co bude následovat. A teď si představme, že pan Adolf i pan Josif Visarionovič ... a další - nebyli opravdovými diktátory, ale jen loutkami v rukou něčeho neskonale mocnějšího, co stojí v pozadí všeho dění na Zemi ...

Obávám se bohužel, že není na blízku bytost nazývaná Aštar Šeran a jeho hodní "vesmírní lidé", kteří v pravý čas zasáhnou ... hmmm, spíš si budeme muset sami poctivě sníst, co jsme si nadrobili. Ze stejného důvodu se obávám, že ani Bůh, ať je již jeho podoba jakákoliv, nezasáhne ve prospěch těch "hodných".

Ano, můžete teď se shovívavým úsměvem prohlásit - nesmysl, blbost, pitomost.... kde na tyhle blbosti bereš čas ... a jít si koupit Blesk či Aha a zahloubat se do uměle vytvářených životních osudů našich celebrit, politiků a další VIP verbeže ... ale co tím dokážete? V relativním bezpečí naší středoevropské zemičky se nerado věří tomu, že by mohlo být zle. Ale stačí se přenést do Íránu, který není zase až tak daleko, a sledovat záběry, jak tam veřejně věší odsouzence - a dokonce i ženy - na náměstích pomocí autojeřábů. A to je ještě v porovnání se zbytkem světa civilizovaná země a oběšení není tak hrozný konec v porovnání s uměle vyvolaným pomalým selháváním imunitního systému.

Pokud na těch konspiračních teoriích není zbla pravdy, tak chvála Bohu. Ale obávám se, že i po očištění takových těch extrémních úletů zbude spousta kalu a usazenin, které by člověk měl brát vážně. Jinak by mohl náhle zjistit, že je někde jinde, než by chtěl být a že bohužel zpátky už to nejde. A že měl myslet i na své děti a že ty "naše" děti budou mít také děti a budeme chtít všichni vespolek zdraví a veselí ... a ne otroci skupiny šílenců usilujících o světovládu a "nový světový řád".


Vlk Samotář (JL)

zpět na Úvahy a zamyšlení

 

Zpět k Mostu ?