Po pátku třináctého ...

Co dodat k pařížské tragédii. Říše snů se nehodlá zabývat expertní analýzou toho, co se stalo a co se stále děje. Na to ostatně nemají ani mnozí z těch, kdo se za experty vydávají. Díky aktuálním událostem se z každého stal odborník na islám a multikulturní vztahy. Myslím, že než rozvíjet různé teorie bude užitečnější svůj mozek nakrmit fakty, z nich vyloučit ty největší pitomosti a potom udělat ten příslovečný krok vzad, abychom získali širší úhel pohledu. To by bylo, abychom se selským rozumem nedobrali nějakých přijatelných výsledků. Fakty filtrovanými mainstreamovými médii nás všechny krmí z televize, rozhlasu a tisku. Bude tedy v zájmu objektivního pohledu přidat něco z alternativních zdrojů, dokud vůbec ještě jsou k dispozici. Pár odkazů s anotacemi nabízí následující přehled.


Na stránkách Islám v ČR nechceme je k dispozici ze stažení soubor ve formátu PDF s názvem Islámofilie v kostce - je to podrobný přehled o nejčastějších mýtech a lžích o islámu. Je nanejvýš doporučeníhodné jej co nejvíc šířit, aby se nám jednou nestalo to, co teď v Paříži.

Jinak jsem našel několik dosti zajímavých článků, které si dovoluji doporučit:

Merkelová po pařížském masakru volá po „toleranci“ k migrantům ... Německá kancléřka Angela Merkel reagovala na pařížský masakr voláním po „toleranci“ k migrantům a po respektu k „právu každého člověka usilovat o život a štěstí,“ když se její politika otevření ke statisícům uprchlíků stala předmětem nových revizí.
Na tento článek úzce navazuje další - Vsaďte se, že tuto větu by Merkelová příbuzným obětí teroristických útoků v Paříži do očí neřekla! ... Vylezte z neprůstřelné limuzíny, jděte za ní a řekněte jí: "Začala jsem to a budu v tom pokračovat!" A pak to řekněte všem příbuzným těch mrtvých. Tuhle neuvěřitelnou větu totiž Angela Merkelová pronesla jenom dva dny po pařížském masakru.

Karel Schwarzenberg vyslovil radost nad zánikem Čechů a vznikem euronároda ... O tom co je cílem podporovatelů imigrace a islamizace nejlépe vypovídá věta, pronesená bývalým českým ministrem zahraničí a předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem „pomalu vzniká evropský lid“. Ano, tím, že se zničí současný český národ.

Vojenský analytik Koller: Politici a analytici při svém žvanění v ČT i jinde vůbec nepochopili, že v Paříži neproběhl standardní teroristický útok ... A máme tu další, nikoli poslední, teroristický útok islamistů v Evropě. Podle redaktora ČT Borka si na to musíme zvyknout. Zajímalo by mne, proč bychom si měli zvykat na islamistický terorismus, ale i islamistickou ideologii jako něco evropského? Zvykli si oni na naši? Politici, redaktoři i analytici unisono kdákají o strašné tragédii obrovského rozsahu, vyjadřují soustrast, posílají kondolence a zapalují svíčky. Možná se zase sejdou, popadnou za ruce a budou pochodovat kdesi po prázdné ulici. Poté si zajdou na kebab a budou zase lhát voličům, umlčovat vlasteneckou opozici, organizovat ohlupování v médiích a lézt do zadku USA, Turecku a Saúdské Arábii.

Masakr v Paříži: 11. září číslo dvě? Obama promluvil za lidstvo. Co se vlastně stalo? Proč? V čí prospěch? Pozor na jednoduchá vysvětlení. Něco se teprve stane ... Co se vlastně stalo?

To zatím vlastně nikdo neví. Jasné je jedině to, že muselo jít o dlouho a pečlivě připravovanou operaci – která možná ani nevyšla v plné síle. Navzdory šokujícím zprávám o počtu obětí, koordinovaným akcím na několika místech v centru francouzského hlavního města, zdá se, že hlavní útok selhal. Jeden sebevražedný terorista se – nejspíš nedopatřením – odpálil ještě před stadiónem, nikoli uvnitř mezi diváky. Na přátelském fotbalovém zápase mezi Francií a Německem, za přítomnosti hlavy státu. Větší symboliku si ani nelze představit. Ani chaos, který by nastal, s pravděpodobnými desítkami či stovkami obětí nejen v důsledku vlastní exploze, ale především následného zmatku, jehož důsledky si raději ani nepředstavovat. Způsobilo by to ještě řádově vyšší ohromení veřejnosti.

A vyvalí se hnědý sliz ... nebo spíš rudý? ... Sluníčka na pár hodin zmlkla. Masakry se hájí blbě, kór když existuje riziko, že pachatele patřili k současné invazní vlně, respektive jistota, že s ní mají shodné motivy. Jejich #přijímám a #vítám je najednou trapné... Trvalo to ale jen pár hodin a vzpamatovali se. Už v časném dopoledni vykopl míč Jan Jandourek (pro mě osobně veliké zklamání, kdysi v Reflexu otevřel téma těžkého údělu tuzemských muslimek ... no ale pak ho asi jeho "taťka" Halík vykrákal za uši, dle jeho vlastních slov si ho podala i obdivovatelka afgánských mudžáhidů Petra Procházková - detaily zde https://www.facebook.com/ivcrn/posts/10151913385637938), i dospěl, kluk, k závěru, že odpůrci islámu jsou hnědý sliz. Aspoň holt víme, s kým máme tu čest.

Uplynulo několik hodin a začínají se vynořovat zajímavé úvahy

Americký analytik zcela otevřeně popisuje, proč nám média lžou ohledně pařížských útoků ... Jsou lidé, kteří nevěří, že by vlády dokázaly vraždit své vlastní spoluobčany. Ale vlády tak činí neustále a vraždících operací pod falešnou vlajkou byl už spáchán bezpočet. Byla jí např. i značně krvavá operace Gladio v Itálií, přičítaná úřady nejdříve komunistům, ale jak později přiznal sám italský prezident, zorganizována italskou zpravodajskou službou a americkou CIA s cílem zákazu Italské komunistické strany.  Uvážíme-li tedy dlouhou tradici operací vedených pod falešnou vlajkou, mohou být „teroristické útoky“ v Paříži jen dalším jejich článkem.

Francouzská vláda se prozradila. Údajně mrtvá dívka z pařížského masakru žila a poté zemřela! Podívejte se na důkazy ... Mexická dívka Nohemi Gonzalez, která zemřela, byla po střelbě v Bataclanu potvrzena jako živá: její rodina, když se dověděla o střelbě v Paříži z mexických médií, volala na mobilní telefon jejího přítele. Pokoušeli se ji opakovaně kontaktovat na jejím telefonu, a pak zkusili telefon jejího přítele. Ten jim řekl, že je s ní a že jsou oba v pořádku, že střílení už přestalo. ... A nyní, poté, co ji úřady zadržely, rodina dostala zprávu, že je mrtvá. Její rodina se diví, jak to, že je mrtvá, když dostali zprávu, že je živá, přímo od jejího přítele, a to dlouhou dobu po „teroristickém útoku“.

Zatčena kvůli údajnému rasismu na facebooku v souvislosti s teroristickými útoky v Paříži. Posuďte její zrůdnost sami ... Po teroristických útocích se britská polici ještě více zaměří na rasistické komentáře na internetu. Policie už zatkla 43letou ženu za zveřejnění „rasistického“ komentáře na facebooku. Britská policie dostal udání, že žena, která je majitelkou salónu krásy Blinks of Bicester, zveřejnila na svém účtu nezákonný obsah. Po teroristických útocích v Paříži napsala: „Blinks of Bicester už nepřijímá rezervace od muslimů. Je jedno, jestli mají britský pas nebo ne. Omlouvám se, ale to je čas, abych postavila svoji vlast na první místo.“ Žena byla zatčena na základě čl. 19 Zákona o veřejném pořádku, který se týká tzv. hate speech (verbálních projevů nenávisti).

Co spojuje 13. a 17. listopad 2015: Jsme jen figurky ve falešné hře? Bude v Praze „oslava obušky“? V Paříži něco selhalo. Zavraždění sebevrazi? Politici mají strach. Důvodně ... Něco nepochybně selhalo. Atentátníci se měli dostat na stadion bez vstupenek (riskovat prohlídku by bylo hodně bláznivé a amatérské – a to tato akce určitě nebyla). Jenže se tam nedostali. Proto to vzdali. Jen jeden někde získal narychlo lístek, ale protože tím ztratil čas a přišel pozdě, vystavil se skutečné kontrole, která by u něj výbušniny odhalila. Začal sice prchat, ale vybuchl – a zabil „jen“ náhodného kolemjdoucího. Jeho dva kumpáni ani to ne. Odpálili se v dostatečné vzdálenosti od lidí (na něž chtěli zaútočit). ... To je samozřejmě nesmysl. Daleko pravděpodobnější je, že to nebyli oni, kdo spustil detonaci. Že byli prostě popraveni – odpáleni na dálku. Poté, co řídící štáb zjistil, že selhali, na stadión se nedostali (včetně toho lumpa s bláznivým pokusem jít přes pokladny) a začínají utíkat – prostě je odpálil. Také, aby nemohli být případně dopadeni a mluvit. Něco podobného se ostatně zřejmě přihodilo i jejich kolegům na koncertě. Vraždili jako stroje a zbývalo jim ještě hodně „práce“ – když tu náhle všeho nechali… a rovněž (ke svému úžasu „předčasně“) vybuchli.

Myšlenky na závěr

Pozitivní myšlení a dostatek informací k porážce globálního nepřítele nestačí ... Kdesi ve vesmíru v jisté galaxii se nachází planeta obývaná myslícími bytostmi. Přestože jsou tyto bytosti obdařeny myslí, příliš ji nepoužívají – chybí jim uvědomění. Uvědomění toho, kým jsou, uvědomění toho, že planeta, kterou obývají, patří jim a ve vlastním zájmu jsou povinny o ni pečovat. Uvědomění toho, že se staly otroky. Veškeré uvědomění své výjimečnosti a důležitosti jim bylo odebráno jejich otrokáři. Tito vybaveni znalostmi vesmírných zákonů a sociálního inženýrství zcela nenápadně zotročili planetu a prospívají z kolektivního strachu zotročených bytostí. Uvědomění bytostí potlačili natolik, že pokud jedna z bytostí na toto poukáže, je ostatními zesměšněna. ... Jde o sílu davu, která chrání své otrokáře. Otrokáři ale nemohou nikdy vyhrát, přes to je jejich dílo dech vyrážející nejen svoji neskutečnou zrůdností. Sociální inženýrství praktikované a pilované celá tisíciletí je velmi propracovaný a neskutečně mocný nástroj. Dokáže produkovat palácové otroky, kteří vědomě pracují proti bytostem vlastního druhu, tito působí mezi na oko vládnoucí elitou, zprostředkovateli informací a v dalších oblastech davo-elitářské hierarchie, s kterou celý projekt otrokářů stojí a padá. Nástroj, který v rámci planetární informační sítě vytváří on-line katalogy otroků, kde zotročené bytosti dobrovolně prezentují svoji poslušnost – své neuvědomění, například hromadnými úpravami svých profilových snímků na skrytý rozkaz otrokářů. A přestože porážka otrokářů je nevyhnutelná, je i pro bytost vědomou si svých iluzorních pout nelehké se jich zbavit.

Vyměnit politické elity, zavřít Schengen, běžence deportovat do země jejich původu ... Pařížská tragédie by nám všem měla otevřít oči. Když jsem po těchto teroristických událostech viděl vystoupení různých evropských politiků, tak marně přemýšlím, zda právě oni pochopili, že nastal konec řečí a je třeba začít konat. Vystoupení některých, jako je kancléřka Merkelová, považuji dokonce za nevhodné. Od někoho, kdo podpořil a znásobil imigrační vlnu způsobem, jakým to udělala ona, bych za adekvátní považoval omluvu celé Evropě a rezignaci.  ... Vystoupení Junckera včetně některých našich politiků jen ukazují, že s těmito politickými „elitami“ nikam nedojdeme. To, že dlouhodobě adekvátně nekonají, vede pouze k radikalizaci společnosti, což ale oni sami kritizují. Kritizují tím sami sebe, jen to stále nechápou. Jediné co dokáží, je nazývat své občany xenofoby a extrémisty.

To nejhorší ale na konec ... Vláda se postavila PROTI zákazu islámského práva šaría a džihádu v ČR. Poděkujte Babišovi, Sobotkovi a Bělobrádkovi ... TOHLE dělá vláda, která má hájit zájmy občanů, kteří ji zvolili. Raději se budou trapně a stupidně handrkovat o preference svých stran, než aby konečně začali jednat rozumně a korektně, jak by se od nich očekávalo ...


Chápu, že to není nic moc příjemného, ale je opravdu čas přestat před tím strkat hlavu do písku, nebo nám jednou přinesou naše děti (nebo kohokoliv blízkého) podřezané či roztrhané výbuchem. Samozřejmě existují pro nás schůdnější cesty, než vzít klacek a - hrrr na muslimy. Minimálně je to šíření pravdivých informací a případně lze i zapůsobit na naši vládu a její složky. Dokud není pozdě.


Vlk Samotář, převzato z internetových zdrojů

zpět na Úvahy a zamyšlení

 

Zpět k Mostu ?