Likvidace národa

Převzato ze stránek Czech Free Press, napsal Jaroslav Erb |

V dnešní době je nutné zamyslet se nad budoucností tohoto národa, tak jak to zřejmě zatím nikdo neudělal a jestli – tak se o tom nikdo z veřejnosti nedozvěděl.

Myslím, že nebude pro čtenáře žádnou novinkou, že v Ukrajinském konfliktu jde v druhém plánu o likvidaci Slovanů jako takových a získání jejich území. S tímto plánem se netajili Němci odjakživa viz naposledy 2. Světová válka. Protože neuspěli, díky Sovětské armádě bylo nasnadě připojit se k USA. Jenže ne všechno šlo, tak jak si v Berlíně přáli. Nicméně rozpad Sovětského bloku jim velmi nahrál. Aby bylo jasné nechci zde živit nějaké xenofobní nálady, jde jen o konstatování faktů. Po roce 1989 jsme se stali velice výhodnou kolonií tohoto státu díky našim nenažraným liberálním politikům Klausovi a spol., kteří rozkradli co mohli a zdevastovali celý stát pod heslem „odrazíme se od dna.“

A tak se v našem státě začaly stavět montovny a všechno původní a důležité se zlikvidovalo. Takže z našeho pracovitého a vynalézavého národa se stali otroci v cizích podnicích a řidiči kamionů. Začala také doba ožebračování lidí. Sousta bezelstných lidí byla připravována o úspory různými H – systémy apod. Kde jaký zloděj nacházel v právu zastání proti okradeným. Tresty pro darebáky se staly víceméně symbolické. A lidé začali končit místo v poklidném důchodu pod mostem a z jejich vnuků se stávali narkomani. Státem podporovaná lichva má dodnes zelenou. Televize, rádio i tisk je neustále plný nabídek půjček ať u bankovního či nebankovního sektoru. Kdo se do této spirály dostane, má již jen malou šanci se z ní dostat. No a do toho zasáhla Ukrajinská krize.

Pro západ nemohlo být nic lepšího než proti sobě poštvat Slovany. Ostatně mají s tím velmi dobré zkušenosti z arabského světa, kde proti sobě štvou šíty a sunity. Ti se pak mezi sebou vraždí a ve Washingtonu si mnou ruce, jak se jim daří obchody se zbraněmi a jak se plní přání Římského klubu a Bilderbergu na redukci lidstva. Proto je třeba do doutnajícího Ukrajinského konfliktu přilít trochu oleje, aby tak neskomíral. Propaganda se snaží jak může, ale výsledky pořád neodpovídají vynaloženému úsilí. Účinně mu v tom pomáhá i naše pátá kolona uměleckých bonvivánů požadující tvrdší sankce proti Rusku, jehož jediným zaviněním je, že vůbec existuje. Také požadují postavení Americké základny u nás. Tito váleční štváči dostávají prostor v médiích místo v psychiatrických léčebnách. A tak zatímco parlament ve vší tichosti připravuje branný zákon, na západě už jsou v plném proudu přípravy na válku.

No ale vraťme se k první části úvahy. V dnešní době má téměř každá domácnost buď přímo hypotéku či alespoň půjčku či lýzink. A teď co se stane, jestliže podle branného zákona budou muset nastoupit muži do armády a pošlou je kamsi na Ukrajinu bojovat za americké zájmy. (Naše válka to není). Doma zůstanou jen matky s dětmi a tím pádem nebudou moci splácet půjčky. No a co se stane je nabíledni. Všechny ty lichvářské půjčovny peněz se vrhnou na tyto „pozůstalé“ zabaví jim domy, byty, auta, takže jim nezbyde než skončit v zemljankách za městy. Jestli tam přežijou jednu či dvě zimy to bude všechno. No a naši chlapci budou samozřejmě v první linii proti Rusům. Jak to dopadne není zas tak těžké předpovědět. Stačí si vzpomenout, jak dopadli Číňané na řece Ussuri z března 1969. Zbyly z nich jen knoflíky od kabátů. Mezitím už tady se budou rozdělovat majetky pro nově příchozí. A můžete hádat jestli přijdou z Izraele nebo USA.


Jen pro dokreslení, co za pár let dokázali udělat novodobí šmejdi z prosperujících strojíren ČKD. První českomoravská továrna na stroje existovala od roku 1871, přesněji od 31. 8. 1871, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku. Po přibližně sto čtyřiceti letech ji rozkradli a zlikvidovali za pár měsíců ... A takových pohledů bychom viděli na našem území desítky.

 

 


Vlk Samotář, převzato ze stránek Czech Free Press

zpět na Úvahy a zamyšlení

 

Zpět k Mostu ?