Kosmické vědomí o pátku třináctého ...

Následující text docela pěkně sumarizuje a popisuje jevy, ke kterým došlo v posledních dnech. Byl získán formou channelingu, tedy "pomyslným rozhovorem" s duchovní entitou, zde nazývanou "kosmické vědomí". Jsou lidi, co tohle dokážou praktikovat podobně jako automatickou kresbu nebo automatické psaní. Při tom se člověk duchovně napojují na danou entitu a jsou mu poskytovány odpovědi na jeho otázky. Já vím, že to pro leckoho může vypadat divně a zvláště pro lidi odkojené racionální socialistickou realitou je to trochu šokující - jenže když si to člověk přečte, asi změní názor.

Text je převzat z článku Kosmické vědomí - TERORISTICKÉ ÚTOKY V PAŘÍŽI, 15. 11. 2015, zveřejněném na stránkách Transformace 17. listopadu 2015.


 

Kosmické vědomí - TERORISTICKÉ ÚTOKY V PAŘÍŽI, 15. 11. 2015

Úterý, 17 Listopad 2015 21:31

Will Berlinghof je hlasem Kosmického vědomí a Callista energetizuje a pokládá otázky.

Zdravím, vědomí, dnes se chci zeptat na situaci v Paříži, ke které došlo v pátek, 13. listopadu.

Vědomí prohlašuje, že to byla skutečně událost pod falešnou vlajkou. Došlo k několika událostem pod jednou zastřešující organizací, aby se zajistilo, že všechny útoky, k nimž v ten den došlo, proběhly současně. To ukazuje na vysokou úroveň organizovanosti a to přesahuje možnosti Islámského státu, že by něco v tak krátké době naplánoval, přestože se to říká.

Jistěže za tímto údajným útokem na Paříž a Pařížany je Islámský stát, ale ten útok nenaplánoval Islámský stát. Byli to jiní, kteří to naplánovali předem a chtěli, aby se to stalo v pátek třináctého. Samotné datum, pátek třináctého, který mnozí označují jako smolný den, byl zvolen záměrně, aby se víra v to, že pátek třináctého je skutečně smolný den, posílila.

Skočím do toho..Protože říkáš, že to byla událost pod falešnou vlajkou a že to byl Islámský stát, ale že to není Islámský stát.

Vysvětlím to. Chci tím říct, že se to svaluje na IS a IS prohlašuje, že to provedl, ale tak to není. Tu událost naplánoval, a ty dotyčné útočníky vyzbrojil někdo jiný. Bylo to schválně zosnováno, aby to bylo vnímáno jako útok IS.

Aha, chápu, ale nevypadá to jako některé další události pod falešnou vlajkou, k nimž došlo, jako Sandy Hook nebo bomby v Bostonu, protože zde se nejednalo o herce. Zcela zřejmě jsou zde praví mrtví a skuteční zranění.

Ano, jsou zde skuteční mrtví a jsou zde nevinní, na které bylo útočeno, aby bylo docíleno vysoce dramatického vypětí, které bylo zapotřebí. Bylo to naplánováno těmi, kdo opravdu byli za touto událostí.

Kdo tedy?

Vědomí chce poukázat na to, že několik týdnů před touto pařížskou událostí došlo v Paříži k setkání tajných služeb několika zemí. Byli tam vysoce postavení pracovníci CIA, členové britské MI6, také Mossad a francouzská tajná služba. Tehdy bylo prohlášeno, že se sešli kvůli pařížské konferenci, která se tam zanedlouho uskuteční (o klimatických změnách - pozn. překl.), a že budou své úsilí koordinovat, aby zajistili bezpečnost všech hodnostářů, kteří se v Paříži sejdou, ale byla to jenom krycí pohádka.

Oni stojí za samotným naplánováním a řízením útoků v Paříži dne 13. listopadu.

Teď nám ve zprávách říkají, že francouzská bezpečnost v té oblasti selhala a proto se to stalo, ale zcela zřejmě to bylo vše naplánováno. Veřejnost je vedena k tomu, aby uvěřila, že se jednalo o selhání bezpečnostních opatření ve Francii. Není to zajímavé, jak v případě událostí pod falešnou vlajkou dojde vždy k podobnému selhání?

Podívejte se na 11. září, kdy každý ví, co se tam stalo, ale oni řekli, že selhala bezpečnostní opatření, ale všechna armádní letadla, která mohla zasáhnout vůči letadlu, které se blížilo k Dvojčatům anebo k Pentagonu, byla odkloněna jinam, dost daleko, údajně aby nacvičovala pohotovost. A ta letadla pak nemohla zasáhnout a sestřelit ta útočící letadla. To byla také součást plánu.

Bylo to naplánováno předem a nyní vidíme, jak jsou na pobřeží Francie, v Normandii, připravovány nukleární zbraně...

To je mylné. Prohlášení, že se jedná o nukleární zbraně, není pravdivé. Jsou tam atomové elektrárny a proběhla akce, kdy byly rozmístěny rakety, které by sestřelily všechno, co by se k nim přiblížilo. Takhle to vidí Vědomí. Nejsou tam atomové zbraně.

Děkuji za vysvětlení. Kdo je za těmi útoky v Paříži a jaký mají důvod?

Abyste to pochopili, musíte rozumět tomu, co se děje v Sýrii a Iráku v posledních měsících. Zejména od doby, odkdy jsou tam angažovány ruské síly, které podpořily legitimního vládce a syrský lid. Byli velmi úspěšní, zničili základny IS a muniční sklady a zásobárny a zbraně. Natolik, že to doslova IS zneschopnilo, co se týče jeho moci v regionu, ale o tom se neinformuje.

Co se nyní děje, je obnovení reputace IS, jeho jakoby vyjmutí z oblasti Blízkého východu a vytvoření hrozby celosvětově. Sestřelení ruského letadla bylo zavedení možnosti, připuštění možnosti, že IS může do jakéhokoliv letadla dát bombu a zničit ho. To posílí prestiž a efektivitu IS. Sestřelení ruského letadla nebylo akcí IS, i když se to prohlašuje.

Ani to nebyla bomba, že?

Nebyla to bomba, ale Vědomí nechce teď jít v této věci do větší hloubky. Chce říct, že útoky v Paříži měly za cíl opět vystupňovat a dále navýšit efektivitu IS, že je schopen udeřit na cíle kdekoliv na světě. Toto Vědomí konstatuje: Je to psychologická válka. Ti, kdo jsou za IS, kdo vytvořili Islámský stát, kdo mají skrytou agendu, viděli, že efektivita bojujících sil v Sýrii a Iráku a sil IS se rozpadá, mizí, ale oni IS potřebují jako strašáka, který by v srdcích a myslích lidí na celém světě, tzv. svobodném světě, vyvolal velkou hrůzu. To stále potřebují. V rámci psychologické války je představován scénář, že IS je teď schopen udeřit kdekoliv a proto je třeba zvýšit ostražitost.

Takže to je důvodem, proč by západní státy mohly zavřít hranice?

To je jenom jeden aspekt, a zdá se, že se to stane, a Francie teď opravdu zavřela hranice, také Belgie. To je také součástí všeobecného plánu na uzamčení národů, uzavřít jejich hranice pod záminkou předpokládaného údajného útoku v různých částech světa. To by se velmi hodilo USA, kdyby například zachytily informaci, že se chystá nějaká velká událost, takže by mohly uzavřít hranice a stopnout letecké linky a pozemní komunikace, jako je tomu teď ve Francii.

Je zde další důvod, aby to se to stupňovalo. Událost v Paříži byla víc, než útokem jednotlivce, nebo malé skupinky. Bylo to několik událostí pod zastřešením jedné velké události pod falešnou vlajkou. Jeden z důvodu je vytvořit tak velký strach v lidech dotčeného národa, že budou volat po nějaké akci.

Je to klasický přístup „problém/reakce/řešení“ těch, co jsou u moci, jsou zvyklí to používat a často to použili. Vědí, čeho chtějí docílit, ale musí vytvořit problém, situaci, aby lidé na ni reagovali. A pak, následně, zdánlivě na základě požadavků lidí o větší bezpečnost a ochranu, přijdou s řešením. V tomto případě je řešením vytvoření ještě mocnějšího policejního státu.

Je zcela běžné, vidět v pařížských ulicích vojáky - u památníků, významných míst, hlídkovat v ulicích, a to si přejí ti, co jsou u moci: vytvořit policejní stát s vysokou úrovní, kdy běžný občan přijme ve svých ulicích, ve svých hlavních městech, ve svých městech ozbrojence a to je další fáze dlouhodobých plánů těch, kdo jsou za touto událostí a za mnoha dalšími událostmi pod falešnou vlajkou, k nimž dochází.

Je to všechno součást vytváření jedné světové vlády?

Jistě je cílem těch, co jsou u moci, že se to v určitých částech světa pokoušejí vytvořit. Směrují k jedné světové vládě, obecně známé jako Nový světový řád, kde je běžnou praxí silný policejní stát. V souladu s tím by bylo vytvoření mezinárodní vojenské síly, která by byla odpovědná nejenom za národní bezpečnost, ale také globálně. Ale pokud bude připuštěn vznik takové síly, brzy bude jasné, že její pravým účelem není ochrana obyvatel světa, ale zajistit, aby se občané světa staly otroky těch, kteří vznik tohoto Nového světového řádu vymysleli.

Tak co může jednotlivec s touto situací dělat? Většina lidí chce mít pouze hezký šťastný život, aby neměli problémy. Co mohou takoví lidé dělat?

Je asi příliš snadné říct: nevěřte jim. Ale právě to je první krok. Nevěřte ničemu, co je hlášeno v televizi, rádiu, na Internetu, v komunikačních spojeních mezi novinami, atd. Ptejte se, pozorujte události, vypěstujte si schopnost vycítit pravdivé pozadí událostí. Ty události jsou čím dále tím víc zřejmější. Když se na ně nedíváte z pohledu neutrality, nestranně, bez emočních vlivů, člověk by mohl uvěřit lžím, které vypouštějí ti, co mají skryté agendy a skryté cíle. Člověk musí zůstat neutrální, musí pokládat otázky, je nutno si vypěstovat smysl pro priority a rozlišování v probíhajících událostech. Na více ezoterické úrovni to je mnohem těžší docílit, ale stejně je to zapotřebí: je třeba si uvědomit, že přestože dochází k událostem s vážnými následky, člověk je tvůrcem svého vlastního života. Znamená to, že životní zkušenost, kterou člověk jako jedinec má, je pro něj jedinečná. Když přijme lži a klamy, které jsou zveřejněny, člověk nevědomě použije svou vlastní tvůrčí sílu na podporu těch lží a pak začne interpretovat svou realitu jako realitu, v níž číhá nebezpečí, v níž existuje nepřítel - falešný nepřítel a skutečného nepřítele nevnímá.

Když to jako tvůrčí bytosti, jako duchovní bytosti, děláte, tak tím ještě víc podporujete ty události energeticky a pak je pravděpodobné, že budete těmi falešnými událostmi ovlivněni.

Takže je opravdu důležité zůstat mimo emoce strachu, protože to by jenom celou situaci podporovalo. Je tedy důležité odstoupit stranou a podívat se na to z neutrální perspektivy. Ale můžeme se také obrátit na Vyšší Já těch lidí, kteří ty věci páchají, můžeme je oslovit a požádat, aby jim byl ukázán jiný způsob jednání?

Je to možné udělat, ale to neznamená, že by to bylo účinné. Víc doporučuji, abyste začali chápat jedinečnou schopnost každé lidské bytosti vytvořit si svou vlastní realitu. Když budete pracovat z toho úhlu pohledu, pak je možné, že ve vaší vlastní kreaci vaší vlastní reality toto vnímání zasáhne vůdce a někteří z nich poruší pravidla, promítnou se do vaší vlastní osobní reality. v níž jsou náhle oni těmi, kdo promluví, kdo poruší pravidla; reality, v níž jsou obstarávány důkazy a zveřejňovány a tak jsou usvědčovány lži a podvody, které se dějí.

Vědomí neříká, že nemůžete posílat energii, vědomý přímý záměr směrem k světovým vůdcům, aby porušili řady, ale říká, abyste začali s vlastním vnímáním vaší vlastní reality jako takové, v níž není místo pro takové akce a takové vůdce a v níž začnou přicházet uvědomělí vůdci kteří mají svědomí.

Ano, rozumím. Je to jako vzájemné zrcadlení na mikro a makro úrovni. Takže když vyčistíme naše individuální činy, bude se to zrcadlit také ve světě.

Je to tak. Když člověk vyčistí svůj vlastní život, své vlastní přesvědčení, své vlastní programování, když si udržuje myšlenku, že není obětí, ale tvůrcem vlastního života, jeho život se začne měnit a vnější události to budou zrcadlit.

Děkuji. Chceš ještě k tomu něco dodat?

Momentálně k událostem v Paříži ne, jenom to, že jsou to zinscenované události, které přinesou další události, víc falešných vlajek, se zvýšenou reakcí armády a policie. Ale znovu, bude to jenom pokus, jak zatáhnout další a další lidi do strachu, který je teď ve světě vytvářen a proto je teď velmi důležité zůstat neutrálním, být pozorovatelem, ptát se a hledat hluboké odpovědi a současně si vytvářet vlastní realitu, jinou časovou linii zkušeností. Tím pádem ti, kdo takové útoky vedou, nebudou úspěšní a budou odhaleni a jejich akce zveřejněny a pravda vyjde na povrch. Pravda všechny osvobodí, a když někdo používá pravdu na té nejosobnější úrovni, pak pravda jeho života získá kvalitu, která mu zajistí svobodu a když se to vystupňuje, pak ti, kteří takové věci dělají, budou skutečně odhaleni a nakonec poraženi.

Takže to vypadá, že na jedné straně je to opravdu dobrá příležitost, jak se znovu něco naučit. Víc rozlišovat a dívat se pod povrch věcí, které se dějí a vidět, co se opravdu vespod děje a zdá se, že to teď mnoho lidí dělá. Hodně lidí se ptá a hledá skutečné agendy, které jsou za těmito událostmi.

Je to tak a ta poslední vlna energie, která prošla, ta energie vlny X, která nedávno prošla, toho hodně posunula a Vědomí může s jistotou říct toto: další lidé se začínají probouzet a další se začínají ptát. Pamatujte, že to všechno má další úroveň a to je úroveň samotného ducha, samotného Božského zdroje a že tyto energie vstupují do lidského vědomí, každým dnem víc a víc, a na to je třeba myslet, když jste bombardováni takovými temnými událostmi. Na svět přichází nové světlo a další a další lidé se probouzejí do světla vědomí a ducha.

Děkuji. Vím, že je mnoho lidí, kteří si opravdu dělají starosti o to, co se děje a nechtějí, aby se ty věci děly a já věřím, že si něco vezmou z toho, co zde bylo řečeno a že si uvědomí, že nejsou sami a že je nás mnoho, mnoho, kteří chceme mnohem lepší svět a mnohem lepší životní prostředí, chceme pomáhat matce Zemi dostat se přes celou tu situaci a lidstvu spolu s ní. Takže já jenom chci, aby si každý uvědomil, že my děláme ten rozdíl a že se tam dostaneme a je to nádherná příležitost ukázat suverenitu lidstva.

Udržujte si představu, že je to pravda, věřte, že je to pravda a bude to tak. Dochází k posunům a přicházejí větší posuny a ti u moci, kteří dělají takové skutky, takové ďábelské skutky, strašlivé skutky, to vědí také a proto jsou čím dál zoufalejší, protože chápou, že mají pouze krátkou dobu na to, aby uskutečnili ty dávno nachystané plány, mistrovské plány a že jejich čas končí. Oni klesají, duch a lidstvo vzestupují. Roste to, zvedá se to, děje se to.

Takže to, co vidíme, jsou záškuby již mrtvého těla, pokud jde o ty podlé osoby, které jsou do toho namočeny?

Je to tak, ale ti podlí nechápou, že jsou mrtví, byla otřesena jejich základna moci, jsou těly, která se ještě cukají. Nemylte se a nepleťte si cukání těla - že by patřilo živé bytosti. Oni si ani sami neuvědomují, jak daleko věci pokročily a stále jednají postaru, dle zvyklostí, způsobem, který byl doposud pro ně úspěšný, ale ty postupy již nejsou tak účinné, přestože jsou v médiích dělána prohlášení těch, kdo si myslí, že je to realita. Již to není realita, realita se posouvá a začíná to každičkým člověkem, který začíná vidět přes závoj klamu a cítí jasnost, která za je za ním.

Děkuji velmi pěkně. Nemám dalších otázek. Chceš ještě něco říct?

Vědomí skončilo.

Děkuji.


Vlk Samotář, převzato ze stránek Transformace

zpět na Úvahy a zamyšlení

 

Zpět k Mostu ?