Hovoří ředitel Disclosure Projectu

Projekt Disclosure (The Disclosure Project) znamená v překladu Odhalení. Je to neziskový projekt zabývající se zkoumáním mimozemských civilizací a UFO. Cílem výzkumů je úplné zveřejnění (odhalení) všech informací o těchto fenoménech, tedy i utajovaných. Mezi ty utajované informace patří zejména výsledky výzkumů v oblasti alternativních energií a pohonných systémů použitelných pro lidstvo. Změna koncepce pohonných a energetických systémů může mít dalekosáhlé důsledky pro životní prostředí na naší planetě, samozřejmě v tom kladném slova smyslu. Zastavení drancování přírodních zdrojů by rovněž mohlo napomoci vytváření atmosféry míru na celé Zemi.

Projektem Disclosure se u nás podrobně zabývají stránky spisovatele Wojnara. O projektu jako takovém se můžete dočíst na stránce Disclosure project a o odhalení pravdy a následných důsledcích pro společnost na stránce Důsledky pro životní prostředí, světový mír, celosvětovou chudobu a budoucnost lidstva. Všechny odkazy k tomuto tématu pak najdete na stránce Přehled pod heslem Disclosure Project.

Nikoliv, nejedná se tentokrát o žádnou kachnu ani HOAX. Máte-li zájem, pročtěte si nabízené informace a utvořte si vlastní názor. Nikdo nikomu nic nevnucuje - prostě ty informace tu jsou a je na nás, jak s nimi naložíme. Nejspíš se sice opět pod článkem vyskytnou nevraživé či soucitné komentáře, ale takový už je život.

No a dostáváme se jadérku pudlíka, proč to celé píšu. Na serveru Matrix-2001 se k tématu vyskytl nový článek, který si tu pro vaše pohodlí dovolíme přetisknout. Jinak ho najdete samozřejmě na uvedeném serveru pod odkazem Vesmírný podvod: jen ať se občan bojí. Zde je:

Vesmírný podvod: Jen ať se občan bojí
Steven M. GREER M.D.

Ředitel ”The Disclosure Project”

Představte si toto. Je léto roku 2001 a někdo vám ukazuje scénář pro film nebo knihu kde se odvíjí doslova ďábelský teroristický děj World Trade Center a část budovy Pentagonu je zničena komerčními proudovými letouny, které jsou před touto tragédií uneseny, aby poté dokonaly dílo zkázy.

Samozřejmě byste se tomu zasmáli a pokud byste byli filmovým magnátem a nebo nějakým knižním editorem celé byste to odmítli a dali pryč z ruky jako nepravděpodobný smyšlený román nebo film. Přece jak by mohlo komerční proudové letadlo sledované na radaru vletět do World Trade Center na úkor vzdušné obrany USA, která je nejcitlivější na světě a božínku ještě navíc aby jiné takové letadlo si to namířilo přímo do budovy Pentagonu. A to všechno se děje v zemi, která utrácí na obranu své země přes jednu miliardu dolarů denně!! To je přece nesmyslné a nelogické!

Jenomže bohužel jsou mezi námi tací, kteří takové zápisy viděli – a dokonce mají přijít události daleko závažnějšího charakteru. Nesmějme se tomu.

Jistě jak nepřirozené to vše může vypadat ve vztahu k nedávným výše uvedeným tragédiím. jenomže jak se zdá ti, kteří střeží a stojí za pozadím tajemství UFO fenoménu plánuji podvodné a tragické akce, které by údajně měly převyšovat akce z 11.9.2001.

Svědectví stovek vládních úředníků, armádních a korporačních zasvěcenců hovoří o tom, že UFOs jsou skutečná a že celá řada předmětných kauz této aktivity jsou tajná týkajících se skrytých vládních projektů z nichž některé jsou motivovány aktivitou mimozemských civilizací s tím, že jisté skupiny střeží tato tajemství tak aby technologické pozadí UFO aktivit bylo odhaleno v jistý předem stanovený čas. Tato technologie může nahradit spotřebu nafty, plynu, uhlí či jaderné energie.

V komplexní podobě tento průmyslový centralizovaný korporační moloch pracuje s finanční energií 5 trilionů dolarů. A toto je také matečných impulsem všech zvláštních zájmů. Tyto zájmy se netýkají pouze financí, ale přímo geopolitických cílů. Svět je držen ve stavů neustálého strachu a potencionálních válečných konfliktů, chudoby podstatné části země a globálního enviromentálního krachu jen aby byl podporován tento ”světový pořádek”.

Je to ohromná a nečestná hra, která se tu hraje na úkor nic netušící lidské společnosti. Kontrola skrze strach. Šílený stroj, armáda, průmysl, inteligence, laboratorní komplexy nasměrované na kurz ”studené války” a pak ”problém neposlušných národů” až ke globálnímu terorismu což jest jeviště na kterém se nacházíme nyní a tak nezadržitelně jdeme k trumfové kartě – ”Podvodné hrozbě z Vesmíru”.

Od roku 1992 kdy jsem tento scénář jasně viděl na papíře a tenkrát mu ještě nevěřil vidělo jej minimálně dvanáct dalších velmi zasvěcených strategických osob. Ano tenkrát jsem se tomu všemu smál jelikož mi to přišlo jako něco zcela nepravděpodobného a nesmyslného. Je třeba se podívat pravdě do očí. UFOs aktivita je v drtivé většině případu záměrně inscenovaná záležitost, včetně tzv. ”únosů” a mrzačení dobytka. To všechno jsou aktivity iniciované tajnými pozemskými institucemi za účelem permanentního zasévání kulturního strachu. Příšera globálního terorismu není nic jiného. Poté co hra na ”studenou válku” již byla neudržitelná muselo se ze strany těch, kteří určují běh světových událostí přijít s něčím jiným. A co přijde na řadu, až hra na mezinárodní příšeru terorismu bude také již neudržitelná. HROZBA O ÚTOKU MIMOZEMSKÝCH INTELIGENCÍ NA ZEM!!!

V zásadě nic z tohoto pro mne či jiné ze zasvěcených není nic nového. Zpráva z Iron Mountain, NY, v roce 1960 hovoří o potřebě démonizovat možný inteligentní život ve Vesmíru tak aby bylo možné vytvořit nové nepřátelé a s nimi novou hrozbu. Vznik byť zcela vykonstruovaného a falešného nebezpečí z vesmírů by ve strachu z války spojilo ekonomické síly na celém světě tak aby se triliony dolarů chrlily do vojenského průmyslového komplexu. Kdo na to všem vydělá ? Prostý občan rozhodně ne.

Takže jaký je scénář ? Po období iniciovaného strachu z terorismu v rámci kterého je možný i výbuch nějaké nukleární zbraně bude postupně zvyšována snaha ukotvit v mysli veřejnosti informace o hrozbě z vnějšího prostoru – Vesmíru.

Bohužel přes 40 let klasická ufologie slupla vějičku i s návnadou a stala se tak nevědomých pomocným nástrojem této šílené propagandy, která je umocňována chytrým způsobem ještě takovými filmy jako je ”Den Nezávislosti ” atp. Zde se zabijí dvě mouchy jednou ranou filmový byznys roste. Někteří platí za porci implikovaného strachu a druzí si mimo tuto nestoudnou aktivitu ještě mastí kapsy. Jistěže existují pravé kontakty a aktivita mimozemských skutečně existuje, ale v porovnání s touto hrou na zcela minimální platformě a již vůbec pod jiným scénářem.

Píši o tom jelikož jsem byl nedávno kontaktován několika médii a některými inteligenčními zdroji, které mě informovali o tom že skutečně hrozí ty zcela vymyšlené příběhy, které budou pákou k tomu aby se ve společnosti náboj strachu z UFOs a ET.

Válka ve Vesmíru tak nahradí válku na Zemi a o bohužel není evoluce, ale hotové šílenství. Svět sjednoceny v poutech strachu je horší než cokoliv jiného. Vstupujeme tak do období učinit velký skok do budoucnosti, skok, který nás vyvede z temnoty strachu a neznalosti do kvality doby univerzálního míru. Věřím, že toto je nás světlý osud. Ale rozhodnutí k tomuto skoku záleží na nás. Vyberme si.

Steven M. Greer M.D.
Ředitel Disclosure Project
Albermale County, Virginia
Červen 2002, zkrácená verze

Celá originální verze:
www.dislocureproject.org

©2002 Steven M. Greer M.D.

Translation 2002 Matrix-2001

Chcete-li, můžete se na Internetu  podívat, jak vypadá hlavní stránka serveru celého projektu.

JL