Výzva na podporu zachování rodiny

 

Před chvílí jsem dostal mailem následující výzvu - myslím, že v zájmu zachování normálního světa, do kterého jsme se narodili a ve kterém jsme vyrůstali, by stálo za to se zamyslet nad tím, zda nepřispět osobně ke zvrácení neblahého vývoje ve společnosti.

Výzva je seriózní - není to žádný hoax, možno ověřit na:

https://alipro.cz/2021/04/26/pouze-polovina-poslancu-ma-rozhodovat-o-homosexualnich-svatbach/

Pokud uznáte za vhodné, nebude na škodu tuto výzvu šířit dál. A také napsat odmítavé stanovisko poslancům svého kraje.

Vlk SamotářVážení podporovatelé, milí přátelé, srdečně vás zdravím z Aliance pro rodinu.  

V březnu jsem vás žádala, abyste napsali našim poslancům a ukázali jim, že většina obyvatel naší země nestojí o přijetí homosexuálního manželství, kterým by děti ztratily právo na mámu a tátu. A byli jsme úspěšní! Jednání v březnu neprošlo. Jeden poslanec vládního ANO nás dokonce ujistil, že ...

  „... v tématu (homosexuálního - pozn. redakce) manželství  vnímáme, že je společnost rozdělena, a tak určitě se nic v tomto volebním období neuzavře.“

To ovšem LGBT aktivisty rozlítilo natolik, že navzdory těžké pandemii, napjatému dění mezi Českou republikou a Ruskem a v situaci, kdy Sněmovna funguje v nouzovém stavu(!) zatlačili na "své poslance". Nashromáždili 50 poslaneckých podpisů a na jejich základě bude už tento týden, ve čtvrtek 29.4., mimořádná schůze Poslanecké sněmovny. Tam se mimo jiné bude znova hlasovat o tom, jestli v ČR skončí institut manželství, tak jak jej známe. V případě jeho redefinice skončí i rodičovství, jak jej známe. Jedná se o zásadní kulturní revoluci! Stát by dal najevo, že pro děti není důležité mít mámu a tátu, ale v podstatě libovolnou kombinaci LGBT osob.

Odkaz zde:   https://alipro.cz/2021/04/23/protiustavni-navrh-vladni-zmocnenkyne-valkove/

Prosím teď každého jednoho z vás. Napište znova zvláště poslancům, jejichž seznam najdete na konci mailu. Stačí jen kliknout na jména. Jsou rozděleni podle krajů, abyste věděli, kdo je vám nejblíž.  

Schůze bude opět probíhat v nouzovém režimu, takže o „kulturní revoluci“ bude rozhodovat jen polovina Sněmovny, což považujeme za nepřípustné – neboť poslanci v tomto nejsou rozděleni rovnoměrně a hlasování tak může být výrazně zkresleno!    Upozornit můžete poslance také na to, že jejich kolegové Piráti, reprezentovaní poslancem Ferjenčíkem, chtějí protlačit registrované partnerství pro polyamoriky. Logicky by po uzákonění homosexuálního manželství mohlo na řadu přijít i manželství pro jakýkoliv počet, jakýchkoliv osob najednou. A ve světě již tento postup existuje. To je alarmující a odporuje to nejen zdravému selskému rozumu a přirozenému citu, ale i vědeckým výzkumům o tom, jak nejlépe prospívají děti. (Například tomu z Univerzity v Princetonu, o kterém jsme vás informovali minule.)

S tím souvisí další věc, kterou jsme tento týden apelem k Evropské komisi řešili. Ta totiž na pozadí pandemické krize rozšiřuje tzv. zločiny z nenávisti proti LGBT+ osobám (hate crimes) o tzv. verbální útok proti LGBT+ osobám (hate speech).  

Do budoucna nám tedy hrozí, že se pod nejasně definovaný pojem verbální útok (hate speech) schová i jakákoliv kritika LGBT aktivistů. Může být totiž vyhodnocena jako diskriminační a začne nám být upíráno právo na jiný, než ten ideově čistý, názor. Za takovýto "zločin" pak hrozí odnětí svobody až na tři roky. A my se nechceme dostat do situace, kdy za naše působení v Alianci pro rodinu budeme povoláni před soud jako zločinci.   

Do toho ještě vládní zmocněnkyně přišla s plánem, jak LGBTI+ osobám v Česku pomoci. Samozřejmě, že ve strategickém dokumentu nechybí legislativní úkol homosexuálního manželství, adopce dětí či úřední změna pohlaví pro děti. Více si můžete přečíst v článku a v samotné Strategii, kterou jsme se rozhodli zveřejnit.  

Známe nespočet gayů a leseb a někteří za námi stojí i v naší činnosti. Víme, že jejich menšinová sexuální orientace z nich nedělá nějak lepší lidi. Zdá se však, že si to nemyslí přední evropští ideologové a snaží se z těchto lidí udělat privilegovanou komunitu, jejíž práva jsou nadřazena i svobodě slova. Slušné a věcné kritice.   

S tím se nehodláme smířit kvůli naší svobodě, ale i kvůli LGBT komunitě. Takto prohlubovaná propast mezi LGBT osobami a zbytkem společnosti, by se totiž mohla velmi rychle obrátit ve skutečné zločiny proti nim.

Bez vás to nezvládneme ani tentokrát. I když to některým z vás není vlastní, teď je ten čas se ozvat.

Děkuji vám za osobní statečnost a nasazení.

 

S úctou

Jana Jochová
předsedkyně Aliance pro rodinu

 


Poznámka Vlka Samotáře

 

Pokud klepnete na níže uvedené odkazy, vygeneruje se zpráva tohoto znění, která je opatřena příslušnou adresou.:

 

Vážený pane poslanče,

žádám Vás, abyste na mimořádné schůzi 29.4. hlasoval proti přijetí homosexuálního manželství a nepřipojil/a se tak ke kulturní revoluci, která je v tomto kroku obsažená. Tedy k popření práv dětí na to mít matku a otce.

Blíží se sněmovní volby a chci Vás ujistit, že sleduji činnost poslanců v této věci. O tom, jak se v hlasování vyjádříte, budu po 29.4. informovat lidi v mém okolí i na sociálních sítích. Hodlám volit jen ty, kteří podporují rodinu založenou na manželství muže a ženy.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, pamatujte, že nerozhodujete o citech a postavení dospělých. Ale o budoucnosti dětí, které Vám ještě dnes napsat nedovedou.

S přáním všeho dobrého

 

Zpráva není samozřejmě podepsaná. Doplňte podpis a případbě text upravte. Pak zásilku odešlete.


 

Oslovte prosím poslance ze svého kraje

 

Moravskoslezský

 
Andrea Babišová (ANO)
Josef Bělica (ANO)
Stanislav Fridrich (ANO)
Josef Hájek (ANO)
Pavel Juříček (ANO)
Michal Ratiborský (ANO)
Jiří Strýček (ANO) 
Tomáš Hanzel (ČSSD)

Hl. m. Praha
 
Robert Králíček (ANO)
Petr Venhoda (ANO) 
 
Jihomoravský
 
Miloslav Janulík (ANO)
Karel Reis (ANO)
Pavel Staněk (ANO)
David Štolpa (ANO)
Rastislav Vyzula (ANO) 
Ivo Pojezdný (ANO)
Roman Sklenák (ČSSD)
 
 Středočeský
 
Stanislav Berkovec (ANO)
Andrea Brzobohatá (ANO) 
Přemysl Mališ (ANO)
Milan Pour (ANO)
Miroslav Samaš (ANO)

Ústecký
Richard Brabec (ANO)
Tomáš Kohoutek (ANO)
Jaroslava Puntová (ANO)
Jan Richter (ANO)
Pavel Růžička (ANO)
 
Olomoucký
 
Milan Brázdil (ANO)
Adam Kalous (ANO)
Ladislav Okleštěk (ANO)
 Antonín Staněk (ČSSD)
 
Jihočeský
 
Ondřej Babka (ANO)
Roman Kubíček (ANO)
Jan Kubín (ANO)
Karel Tureček (ANO)
Adam Vojtěch (ANO)
Ondřej Veselý (ČSSD)

Zlínský
 
Margarita Balaštíková (ANO)
Marek Novák (ANO)
Pavel Pustějovský (ANO)
 
 Královehradecký
 
Klára Dostálová (ANO)
Jiří Mašek ANO)
Petr Sadovský (ANO) 
Zdeněk Ondráček (KSČM)
Jan Birke (ČSSD) 
 
Plzeňský
 
Kamal Farhan (ANO)
Miloslava Rutová (ANO)
Jan Volný (ANO) 
Jiří Valenta (KSČM)

Václav Votava (ČSSD)

 
Vysočina
 
Jaroslav Faltýnek (ANO)
Josef Kott (ANO)
Monika Oborná (ANO)
Radek Zlesák (ANO) 
 
Pardubický
 
David Kasal (ANO)
Jaroslav Kytýr (ANO)
Jan Řehounek (ANO)
Květa Matoušovská (KSČM)
 
Liberecký
Jiří Bláha (ANO)
Ivan Jáč (ANO)
David Pražák (ANO)

Karlovarský
 

Iva Kalátová (ANO)
Věra Procházková (ANO)

Aliance pro rodinu, z. s.
Platnéřská 191/4
110 00 Praha 1
kancelar@alipro.cz


  • Vlk Samotář

    Zpět na stránky Politická nekorektnost

     

    Zpět k Mostu ?