Úvaha o tom, co se pravděpodobně stane

Z novin, televize a ostatních medií slyšíme, že už pro jednu stokorunu jsou jedinci ochotni i kohokoliv z lidí zabít. I příbuzných. Se zvyšující se částkou, toto množství jedinců samozřejmě razantně stoupá.

Jde-li o miliony, potom je pokušení obrovské. Když tedy takový občan, jedno z jaké země Evropy , by měl být připraven o řadu milionů, léta života v luxusu, jakoukoliv beztrestnost ve svém jednání, doživotní gigantickou prebendu, luxusní automobil, zdarma výlety snad po celém světě a řadu dalších výsad o kterých se ani nedozvíme, jak by se asi zachoval?

Nedozvíme se též například jak je to i s personálem, který jen náleží k europoslancům. Mohou to být jejich například příbuzní? Proslýchá se, že i zaměstnanec (zaměstnankyně) v EU , má- li například  manžela už důchodce, tak mu EU vlastně zdvojnásobí jeho důchod, aby byl na „úrovni“.  

O dalších výsadách je ticho po pěšině. Má- li takovýto úředník přijít o vlastně ráj na zemi, tak asi udělá úplně všechno, aby o to nepřišel. Zvláště, jedná- li se jen o to, aby organizace, která mu ten ráj umožňuje, nebyla omezena, nebo k jeho hrůze zrušena. Co všechno ošklivého by byl ochoten udělat?

Zvláště, když by to nemusil udělat sám, ale udělala by to za něj třeba například „mezinárodní Evropské unie armáda.“ Samozřejmě, nemohl by nechat zlikvidovat všechno obyvatelstvo Evropské unie. Z koho by pak kasta europoslanců prachy ždímala? Vždyť jenom odchod Anglie je hrůzou.

Už teď se mluví o tom, že se budou muset zvýšit poplatky občanů Evropské unie , aby se zase dosáhlo balíku, který se zmenší o částku, kterou nedodají britové.

Aby se euroůředníkům nesnížila životní úroveň ani o korunu. Vždyť úředníkem europarlamentu se stávají pouze ti z nejchamtivějších z celé Evropy.


Převzato ze stránek Czech Free Press
Vlk Samotář

Zpět na stránky Politická nekorektnost

 

Zpět k Mostu ?