Bez cenzury

Převzato ze stránek Czech Free Press ...

Dle mnoha ohlasů v Svobodném rádiu k nám každý den přijíždí autobusy plné "opálených" cizinců. Ministerstvo zahraničí v posledních letech vydává desetitisíce víz. Pro koho asi?

Islámská demokratická strana žádá v ČR o povolení registrace. Připravuje se zákon, že u nás mohou volit a dokonce být politicky aktivní cizinci bez trvalého pobytu a bez českého občanství. Proč má muslima ve své straně ANO, TOP a ČSSD? Odkdy cizinci hájí zájmy jiného státu než kde se narodili? Týká se samozřejmě i našeho premiera.

Obchod s lidmi je v EU trestným činem, přesto je už tři roky zcela přehlížen. Cui bono?

Krutý diktátor v Rusku zakázal všem státním zaměstancům mít účet v cizině. Zakázal mimo jiné i chemtrails, propagaci LGBT a adopci dětí stejnopohlavním  párům. Přijal patnáct tisíc imigrantů, ale bílých, na kterých páchají genocidu černoši, pardon, afroameričané.

Metnar podepisuje imigrantské smlouvy. Skutečně věříte, že to dělá bez  souhlasu soudruha Bureše?

Dle VK máme jen dvě možnosti: EU a imigranty nebo USA, NATO a válku proti Rusku. Jiná možnost neexistuje. Donald odmítá bránit Evropu před "nebezpečným" Ruskem, protože eropské státy dávají málo na zbrojení. A Německo dle něj odebírá plyn od svých "nepřátel". Tohle je další náznak izolace USA před světem a rozpadu NATO. Angelika preferuje Rusko a Čínu před USA. I bohaté Německo platí jen 1,2 % a  odmítá platit víc. Ani nemůže, protože rozhazuje za imigranty a nemá ani pro vlastní důchodce. Všímejte si, kdo první z našich politiků začne převlékat kabát. Vondra už před časem naznačil, že Rusko není tak špatné...

Dle Svobodného radia se už připravuje tým, který má "odstranit" Zemana, zřejmě ze zdravotních důvodů, tak jako to před lety udělal tým s jakýmsi "léčitelem" Hnízdilem, který donutil Klause podepsat Lisabonskou smlouvu. Dnes toho lituje...

Kněží měli přikázaný celibát, aby jejich majetek připadl katolické církvi, protože neměli přímé potomky. SR- Lenka Procházková.

Do Holandska veze TIR levné české potraviny. Tam se označí jako holandské a vezou se dál na Západ, kde se prodají trojnásobně dráž.  

Máslo máme předražené, před časem byl nedostatek polských vajec. Jablka jsou hlavně polská, je vzácnost v obchodě vidět české jablko. Všechny potraviny jsou nekvalitní, ovoce z ciziny nezralé. Kde jsou časy, kdy byly běžné čerstvé české štavnaté broskve, skutečné pečivo, maso a další... Kdybychom byli soběstační jako v minulém režimu, potraviny by byly kvalitní, čerstvé a levné. Když ale ti zlí komunisté nás prý mučili a nechali trpět hlady...

V USA byl odsouzen profesor, který tvrdil, že existují jen dvě pohlaví. USA chce vést válku s jedním americkým státem jen proto, že tento stát trvá na tom, že kojení je pro novorozence zdravé. Inu, pro byznys třeba i válku...

Na Islandu před lety doslova fyzicky svrhli vládu a nasadili tam své lidi. Národ tvrdil, že nebude platit dluhy, které vláda udělala. Soud rozhodl, že dluh musí zaplatit tito politici. Proč by to nešlo i u nás?

V Německu je přísný zákaz mluvit o imigrantech, u nás začíná zatím jen cenzura na internetu. Pro tohle jsme zvonili klíči?

V Anglii je zakázáno nosit u sebe kapesní nůž- rybičku. Policisté v některých státech nesmí nosit zbran, Cui bono?

Někteří studenti dostali peníze za to, aby odevzdali všedhny volební lístky a nechali si jen Piráty. No comment.

Na Ukrajině jsou už tři měsíce několikatisícové demonstrace proti proagaci LGBT, homosexuálním snatkům, a adopci dětí těmto dvojicím.

Havlíček, který podepsal smlouvu o lithiu, je náměstkem ministerstva, kde předtím vládnul a kam byl velmi potichu zvolen na místo ministra, který odmítal něco takového podepsat. Pročpak je zvolen opět na stejné  ministerstvo? Chce tato vláda udělat největší megatunel v historii ČR ve výši tří bilionů kč, v skutečnosti kolem deseti bilionů Kč?

 


Převzato ze stránek Czech Free Press


Vlk Samotář

Zpět na stránky Politická nekorektnost

 

Zpět k Mostu ?