Zákeřný turecký plán na kolonizaci Evropy

Tento článek je převzat ze stránek Czech Free Press.

Poslední turecký návrh, který padl na jednání s EU je fakticky plánem na kolonizaci Evropy Turky vybranými islamisty!

Takže si ten skvělý turecký návrh, jenž podporuje Merkelová, osvětleme:

Turci převezmou všechny nelegální uprchlíky a obratem zašlou do EU úplně stejný počet jimi prověřených uprchlíků (pravděpodobně džihádistů z Al Kaídy, kterou otevřeně podporují v Sýrii), kteří se tak stanou najednou legálními a budou mít v Evropě automaticky nárok na azyl! To je habaďůra toho největšího kalibru, a jestli na to nakonec Merkelová a EU kývnou, je jasné, že jde o předem připravený plán s cílem zničit evropské národy a evropskou kulturu!

Zradou na Evropanech je už jen to, že vůbec s tureckým diktátorem islamistou Erdoganem někdo z vedení EU jedná! Erdogan vyvražďuje Kurdy, střílí na ně dokonce i přes hranice do Sýrie, obchoduje s ropou s teroristy z IS a nehorázně vydírá Evropu o peníze a vstup Turecka do EU, vyhrožujíce tím, že pokud mu nebude vyhověno, zaplaví Evropu uprchlíky!

Sečteno a podtrženo, Erdogan se svým chováním zařadil mezi teroristy a Turecko, dokud bude pod jeho vedením, není jen zemí podporující terorismus, nýbrž dokonce zemí vedenou teroristou! Pokud vedení EU a německá kancléřka Merkelová s někým takovým jednají, stávají se sami zločinci a spoluviníky zločinů a vražd páchaných Erdoganem a Al Kaídou, kterou tento terorista podporuje a Islámským Státem, s kterým obchoduje!

Zbývá si už jen položit otázku: Jací lidé o nás proboha rozhodují a proč je to necháme dělat?!

Ladislav Kašuka


Ano, to mi také nejde na rozum. Každý, kdo má alespoň trochu myslící mozek si tohle všechno musí uvědomovat. A říkat si - proboha, proč si tohle necháme líbit? A komu ku prospěchu? Proč je drtivá většina lidí kolem nás k tomu všemu lhostejná? Proboha, tohle přece není televizní seriál, to je skutečnost. "Bože, chraň nás od tureckého nebezpečí ..." - modlívali se lidé v kostele - a není to tak úplně dávno. A na spoustě představitelů politické arény je čím dál více vidět důsledek toho rčení - "Poturčenec horší Turka". Přece ani ta frau Merkel nemůže myslet vážně ty svoje multi-kulti pikle. Ale kdo, jak a proč tahá za ty špagátky, co jí ovládají? Asi to nebude nikdo z Evropy, řekl by člověk selským rozumem. Přece by si nenechali rozvrátit svůj vlastní svět. Jenže ty elity stojící v pozadí by si měly uvědomit, že jakmile se mohamedání pořádně rozjedou, nebude jim ani oceán dost široký.

Vlk Samotář


Vlk Samotář  - převzato ze stránek Czech Free Press

Zpět na stránky Jak jde život tu i onde...

 

Zpět k Mostu ?