Nový světový řád naprosto reálně

Často mě v poslední době napadá, že svět se podobá Ostrovu hlupáků z roztomilé dětské knížky Neználek na Měsíci. Pravda, mnozí této knize vytýkají, že je propagací myšlenek komunismu - ale s tím polemizovat naštěstí nemusíme. Jde o jednu ze závěrečných kapitol, kde jsou osoby "nepohodlné režimu" odváženy na tak zvaný Ostrov hlupáků, kde se z nich postupně stávají ovce - a poté se s nimi děje to, co se s ovcemi děje obvykle - stříhají z nich vlnu a podobně. Metoda transformace je pozoruhodná a z dnešního hlediska velmi znepokojující. Transport adeptů přeměny je parníkem dovezen na ostrov, a tam se jim otevře bezstarostný blahobyt - podle libosti se baví, hodují, věnují se hrám ... a jak tak jejich mozek zakrňuje, mění se pozvolna v ovce.

Pozoruhodná na tom je jedna věc - oni všichni věděli, co je čeká. Ale nedokázali se odpoutat od předkládaného blahobytu a jejich nepsaným heslem bylo: Nějak bylo - nějak bude; s plným břichem houby zle.

A to je to, co mě děsí. My také - nebo alespoň spousta z nás - vnímáme, že něco kolem nás není v pořádku a že se z nás kdosi, obrazně řečeno, snaží udělat ovce. Dokonce se snadno můžeme dozvědět, co se děje a co se má stát. Stačí se podívat na internet, koupit pár knih a časopisů ... všechno to tam je. Zpočátku se člověk diví a říká si, že na těch "konspiračních teoriích" asi není žádná pravda, když se o nich takhle klidně a volně píše. Ale pak asi zjistíte, že ono je to úplně jedno. On to stejně skoro nikdo nečte, pokud to čte, tak tomu neuvěří a pokud to čte a uvěří tomu a má snahu o tom vykládat jiným, mají ho za vola - nebo minimálně člověka, co obtěžuje negativními informacemi, když každý má svých starostí dost.

Ono ale přece jen občas potěší, když se člověku jeho úvahy nějak potvrdí z jiné strany. A toho se vám, pokud také máte pocit, že z vás někdo dělá ovci, dostane vrchovatě z úžasné knihy, pojmenované velice zvláštně - Ruce pryč od této knihy. Napsal ji Jan van Helsing a vydalo u nás v roce 2011 nakladatelství Anch Books. Ta kniha je normálně dostupná, já jsem si ji objednal spolu s jinými v zásilkovém obchodě nakladatelství Kosmas.

O založení "ovčí farmy" zvané Nový světový řád se dočtete v následujícím úryvku ze zmíněné knihy. V knize mu předcházejí kapitoly vysvětlující, co jsou ilumináti a jakou roli má v dnešním světě FED; nicméně i tak si lze učinit obrázek o tom, co se děje za našimi zády - za vším tím pozlátkem, co nás obklopuje ... a ohlupuje.

Vlk Samotář


…V březnu 2003 jsem se v Amsterdamu setkal s velmistrem jedné belgické lóže. Mohu vás ujistit, že na základě jeho výpovědí je cíl, o který usilují již na dosah. Od dubna 2003 se obyvatelům Německa, nositelům kardiostimulátorů a dětem prominentních rodičů, zcela oficiálně implantují pod kůži počítačové čipy. V Nizozemsku, Spojených státech a na Novém Zélandu se to již dělá deset let. Mnoho Němců si ale myslí, že nás toto „značkování“ obejde.

Zanedlouho se objeví i bezhotovostní platební styk. V roce 1996 jsem ve Švýcarsku využil služby jednoho bodyguarda. Tento člověk pracoval desítky let pro švýcarskou tajnou službu a během onoho víkendu se konalo i setkání s dvěma dalšími pány z tajné služby. Syn jednoho z těchto pánů byl šéfem… (jméno společnosti autor vyškrtl, pozn. překl.) jedné z největších telefonických firem na světě. Tento mladý muž se chlubil otci, že téměř všechny terminály ve Švýcarsku jsou již připraveny a bezhotovostní platební styk může být na celém území zaveden v průběhu jednoho týdne. A to bylo v roce 1996!

Zbývá už jen jedna otázka: Jakým způsobem zmizí peníze?

Zdá se, že Novému světovému řádu již nelze zabránit. Pravděpodobně to však má tak být, protože ten je zřejmě součástí vývoje a zrání obyvatel Země. Ještě před několika lety jsme opravdu mohli nasměrovat svět jinak. Kdybychom dnes chtěli ilumináty zbavit moci, museli bychom zrušit úrokový systém a burzy, protože to jsou jejich nástroje. No, dnes se už svět nedá oddělit od systému FED. Je tomu tak „díky“ typicky iluminátskému, velmi „demokratickému“ způsobu zavedení eura a kvůli v posledních deseti letech zrychlenému procesu globalizace. I kdyby se tak stalo, konec iluminátů by znamenal na celém světě totální chaos.

Nový světový řád se uskuteční, protože má být zaveden prostřednictvím uměle vyvolaného terorismu. Na pečeti skotského zednářského ritu je napsáno: „ordo ab chao“, což znamená „pořádek z chaosu“. Zrušením regionálních hranic, podporou násilí, televizí, videohrami, nivelizací hodnot, drogami a pornografií posouvají ilumináti svět do chaosu. Výsledkem jsou nepokoje, rasová nenávist. Lidé mají strach a dožadují se „silné ruky“. Vláda ji zajišťuje zaváděním legitimací, kontrolou občanů a podobně. To již probíhá a nedá se tomu zabránit. Již v roce 1997 v Berlíně řekl velmistr jisté tajné lóže jednomu mému příteli, že svět cíleně zasáhne vlna terorismu. Vše tedy běží podle plánu…

Ještě úděsnější je informace - co udělat s „neužitečnými jedlíky“. Možná vám tento výraz nic neříká, a proto ho objasním.

Na podzim v roce 2003 jsem se v rozhovoru s jistým americkým iluminátem dozvěděl, že největším „problémem“ je pro ně přelidnění. Nejpozději po Global 2000 Report (studie životního prostředí, vypracováním které pověřil v roce 1977 Jimmy Carter americký kongres. Studie zveřejnila vláda USA v roce 1980) zjistili, že jednoho dne by vše mohlo zkolabovat. V roce 2012 by poslední velké naftové pole v Saudské Arábii mělo dosáhnout „peak“ (zenit), a nejpozději tehdy se svět ocitne v nesnázích.
(Každé ropné pole má svůj peak, tedy zenit, kdy se na něm nejvíce vydělává. Zpočátku jsou zde pouze náklady spojené s vrtem, později se tyto náklady odepisují a pole začne vydělávat. To trvá, dokud se neodčerpají dvě třetiny ropných zásob. Pak se těží už jen ropa, ve které je stále více nečistot. Musí se čistit a to stojí peníze. Zisky tedy klesají; pozn. autora).

Tedy po roce 2012, když poslední ropné pole dosáhne svého vrcholu, všechno, co se vyrábí z ropy, se prodraží.

Když jsem řekl, že by tento problém mohly vyřešit volné energie, namítl, že je to jen zdánlivé, protože k topení a k pohonu aut či vlaků se používá jen 20-30 % nafty. Ta je dnes téměř ve všech výrobcích běžné spotřeby - v barvách, šatech, v papíru, ve všech umělých hmotách, v počítačích, v bytových zařízeních, stavbách, hračkách, botách, fotoaparátech, prostě ve všem.

No toto není hlavním problémem,“ rozvíjel své myšlenky dál, „horší je, že do roku 2012 silně naroste počet obyvatel. Na jedné straně všechno zdraží a na druhé straně bude stále méně pracovních míst pro rostoucí počet lidí a tento stav se nedá udržet. Proto již v osmdesáti letech dostaly vlády na africkém kontinentě a v muslimských zemích doporučení, aby zvládly problémy s plánováním porodnosti. To se však neudálo, a proto to teď musíme vyřešit my. Vyvinuli jsme zbraně, takzvané etno-zbraně, které reagují na jisté genetické znaky. Pomocí nich můžeme decimovat jen určité části obyvatelstva, nebo rasy.“

V jeho očích jsou například obyvatelé Afriky jen „neužiteční jedlíci“, protože nic nevyrábí, pouze požívají, a přitom se ještě i „rozmnožují jako zajíci“.

Národy Země přirovnává ke zvířatům, protože se tak chovají. Na lidi je třeba pohlížet jako na stádo a tak s nimi i zacházet. „A co s hovadem?“ zeptal se mě, „označkovat! Proto bude lidem pod kůži implantovaný čip.“ - Taková byla jeho argumentace.

Kromě toho je zde ještě jiná součást hry, a sice velký vliv některých mimozemských inteligencí, které prý iluminátům nedávají na výběr. Vzpomínáte si, že jsme mluvili o bytostech, které zde na Zemi něco těží? Kdyby „normální“ lidé věděli, co se na naší planetě odehrává, asi by se na věci dívali jinak. A proto se ilumináti snaží odkrýt masám realitu pozvolna, pomocí hollywoodských science-fiction filmů.

O tom také mluvil onen iluminát. Náš rozhovor jsem tehdy sice nenahrál, ale hned jsem si ho zapsal. Na otázku, proč se snaží zavést Nový světový řád, mi odpověděl s úsměvem:

Pane Holey (občanské jméno autora; pozn. překl.), přece vidíte, že Nový světový řád vlastně již máme. George Bush senior jej v roce 1990 prohlásil zcela oficiálně. Celý svět to mohl vidět v televizi. To už není žádné tajemství. Cesty a zákony směřující k Novému řádu byly připraveny v předstihu.

Nový světový řád bude, jiné cesty není. Sami jste přece ve vašich knihách - které mimochodem všichni známe - psali, že naši planetu navštívili a stále ještě navštěvují cizí kultury. Spojili jsme se s nimi. Potřebují něco odsud a za to nám poskytli technologie. A lidé se přitom diví, jak to, že se od padesáti let tak rozmohla technická revoluce…

No nemůžeme to lidem říci, zatím ne. S kým by snad měly mluvit a jednat tyto superinteligentní bytosti? S nějakým arabským šejkem nebo buddhistickým mnichem, který se spíše vznáší, než aby kráčel po zemi? Nebo snad s nějakým Turkem z Anatolie, s lidmi s ghetta v Mexico-City, sicilským Italem nebo nějakým sedlákem z Alp?

Ti se nehodí na to, aby reprezentovali náš svět. Již od padesáti let byly v našich grémiích zastoupeny bytosti z jiných světů, dokonce v Pentagonu a taky přes UNO působily na urychlení procesu k jedné světovládě.

Prostředky, které nám slouží k dosažení tohoto cíle, nejsou vždy nejhezčí. Kdo se brání, toho zničíme. Budoucnost lidstva je ve vesmíru. A s národy vesmíru můžeme spolupracovat jen tehdy, když vystupujeme jako jeden svět. Už nesmí dojít k válce. Proto vnucujeme světu tento druh světovlády, moc jednoho, a lidé si na to zvyknou.

S naším plánem jsme obeznámili všechny světové vlády. Informovali jsme je také o tom, že mají dvě možnosti - spolupracovat s námi dobrovolně nebo z donucení. V zemích, které se postaví proti tomu, dojde buď k válce, revoluci, nebo zničíme jejich ekonomiky.

Snad si nemyslíte, že mimozemšťan si nechá vysvětlit korán od nějakého muslima… no a nejpozději tehdy nastane problém. Návštěvníci z jiných světů mají jiné představy o Bohu jako národy této Země. Neznají ani Mojžíše, ani Ježíše, ani Buddhu. Pochopitelně, mezitím se o nich dozvěděli a taky to respektují, ale jen potud, pokud to podporuje klidnou komunikaci s nimi. Víra, která přítomnost těchto návštěvníků neakceptuje, nebo je dokonce považuje za nepřátele, taková víra nemá na tomto světě budoucnost. Neboť my připravujeme Zemi na vesmírnou komunikaci. Mnohé skupiny, s kterými spolupracujeme, nejsou ani obyvatelé našeho slunečního systému a do jisté míry nám ani nejsou podobní. Myslíte si, že budou diskutovat s nějakým zarytým fanatikem?

Rozhovory s představiteli různých náboženských směrů nám ukázaly, že se nevzdají dobrovolně svých mylných učení. A proto je rozložíme.“

Změnil jsem téma a obrátil pozornost na děti. Upozornil jsem ho na to, že lidé jsou cíleně ohlupováni a nuceni k zábavě, na což odpověděl:

Jistě. No, přece jen mají svobodnou volbu, mohou si vybrat, na co se dívají. Nejsme původci jen pornografických programů, ale i stanic, které vysílají divadelní představení a koncerty. Myslíte si, že já sleduji nějakou talkshow? To je něco pro ty poslední z posledních. Tuto bandu zaměstnáváme, aby neměla čas dělat hlouposti. O pár let budou mít všechny tyto osoby pod kůží čip a pak už nebudou moci vyvádět.

Myslíte si, že moje děti a děti našich rodin se nechávají ovlivňovat trendy, kterým podléhá zbytek mládeže? V žádném případě. Naše děti mají pěstovaný zevnějšek, jsou elegantní, navštěvují elitní školy, ovládají několik jazyků a myslí globálně. Jsou to vůdcové zítřka. Vychováváme je k hrdosti. Podívejte se na dnešní mládež - svěšená ramena, nedokážou se člověku podívat přímo do očí a vůbec, pořádně stisknout ruku nebo vést rozumný rozhovor. Přiznávám to bez okolků – ano, svádíme je. No, o tom, zda se někdo nechá svést, rozhoduje každý sám. Každý je zodpovědný sám za sebe.“

Tu jsem mu odporoval:

Ano, ale i vinou vašich televizních programů jsou lidé bombardováni lžemi a překrucováním historických událostí…“

To není tak, mladý příteli,“ kontroval mi. „Vy jste přece taky objevil pravdu! (myslí se tím prvotiny autora: Tajné společnosti I. a II.; pozn. překl.) Nedostal jste do rukou spisy a knihy, které jste hledal? A nepotvrdilo se Vám pak to, co jste předtím již tušil nebo zažil? Nebyl jste to Vy, kdo přišel na kloub mnohým tajemstvím?

Kdo hledá, ten najde! No, většina lidí vůbec nemá zájem hledat. A proto jsou pro nás jako zvířata, ty také nehledají. Jasné? Ten, kdo nepoužívá vlastní rozum a nebojuje za svou svobodu, tomu ani nebude chybět.

Informace jsou přece zde! Jsou všude. No ten, kdo nechce vidět, prostě nevidí. Víte přece, že ani my se neschováváme. Nikdy jsme se vlastně neschovávali. Naše symbolika je jasná a viditelná ve značkách firem, v emblémech. Prostřednictvím televize a novin informujeme lidi o tom, že spějeme ke státu, kde budou všichni pod kontrolou, no nikdo se nebrání. Dobře, uznávám, dlouho jsme lidi chlácholili. Ale přesto - teoreticky měli šanci něco změnit. Na druhé straně však, my nestrpíme, aby naše plány něco překřížilo. To se nesmí stát. A nezabráníte nám v tom ani Vy, pane Holey. Vašim názorům rozumím. Do jisté míry jsou dokonce opodstatněné. No, dokážete si osvojit i náš úhel pohledu?

Podařilo se Vám odhalit pouze vrchol ledovce, možná trochu více. Mně jsou však známy okolnosti, které, kdybyste se o nich dozvěděli, také by vás možná vedly k tomu, abyste změnil názor o Novém řádu. Je to podobné jako ve filmu Matrix. Jsou zde masy, více než 95 procent, které nic netuší - ale opravdu vůbec nic. A pak je tu těch zbývajících pět procent, pokud jich vůbec tolik je, kteří mají pocit, že přicházejí z budoucnosti a jsou nuceni žít v minulosti.

Pane Holey, máme k dispozici technologie, které jsou již dnes na úrovni, tak jak to vidíte v hollywoodských filmech science fiction. A cesta zpátky není.

Možná budete jednoho dne stát při mně a dáte mi za pravdu.“

„Zamýšlíte stáhnout peníze z oběhu. Kdy to bude?“ tázal jsem se dál.

„To závisí od vývoje jiných faktorů. Dojde k dalším teroristickým útokům, protože pomocí nich můžeme zpracovávat masy. Obyvatelstvo Země nás bude prosit, abychom svět učinili bezpečnějším, a to i provedeme, díky technologii, kterou máme k dispozici. Peníze zmizí, tento proces proběhne paralelně s jinou událostí, o níž bohužel nemohu mluvit, jinak bych vás už dnes nemohl pustit domů. Rovněž je jasné, že do roku 2012 nepřenecháme arabským zemím poslední ropná pole…“

„A jak je to s volnou energií?“ zajímal jsem se dál…

Ach, ta přijde. My ji, především v našich podzemních zařízeních, využíváme již celá desetiletí. Také naše dopravní prostředky jsou poháněny jednou její variantou. Mimochodem, vaše země, Německo, nám v tom pomohla. Byla první, kdo měl úspěchy s antigravitací.

Volná energie bude dostupná, ale pod naší kontrolou.“

A tak to pokračovalo dál…

Kruté, ne?

Po rozhovoru s tímto člověkem jsem dospěl k závěru, že je přesvědčen o tom, že zastupuje „dobrou stranu“. Podle něho jsou lidé neschopni rozhodovat sami o sobě, a proto je třeba je vést. A to je úkolem „duchovní elity“, kterou, podle něj, představuje i on.

Co si myslíte vy? Může účel světit prostředky? A jak daleko se přitom může jít?

Já to vidím v souladu se starou moudrostí: „Nečiň jiným, co nechceš, aby činili tobě!“

No, ve skutečnosti je to tak, dostaneme se k tomu ještě později, že se zde naplňuje velký a hlavně dalekosáhlý plán. A ilumináti jsou jeho součástí. Nemilosrdným způsobem demonstrují spícímu lidstvu, že se dobrovolně zřeklo svobody, a že to má konsekvence. V tomto případě slouží síle, která „chce stále zlo a činí stále dobro“.

Možná se někdy v budoucnu ohlédneme zpět a řekneme si: „Muselo to tak být.


Vlk Samotář

Zpět na stránky Jak jde život tu i onde...

 

Zpět k Mostu ?