Nepohodlné skutečnosti

Neomarxista soudruh Dienstbier: "Lidi by nám mohli volit jinak, než je potřeba. " Připomíná mi to heslo- Kdo nejde s námi, jde proti nám. Takhle uvažuje demokrat? Nemyslí takto staří kovaní komunisté?

Názor jakéhosi Čecha v ČT: " Evropa má strach z imigrantů proto, protože se přestala množit a tím, že se musí množit s nově příchozími." No comment...

Tána Fišerová: "Vrahů je zanedbatelný počet, srovnáme-li počty imigrantů." Mluvila by takto, kdyby šlo o její děti?

Nečasovi mají být souzeni za politickou korupci. Ale tato "korupce" se dělá snad celá staletí v celém světě. Rozumný soudce to ihned hodí pod stůl. Nejde o trestný čin, není to vůbec v žádném zákoníku. Neměl by Naštvaný a Šlichta vyšetřovat všechny vlády od roku 1989? Cui bono?

Do Alžírska a okolních zemí se jezdí na dovolenou. Německo prohlásilo, že nejde o bezpečné země. Proto imigranti z těchto zemí mají právo na azyl. Čekejme tedy i tyto entity. Podle EU se nesmí dávat do detenčních zařízení, beztrestně mohou překračovat hranice a dělat jakékoli trestné činy. Ženy by si měly zvykat na hidžáb a zapomenout na veškerou kosmetiku.

V Manchesteru si muslimové vynutili zákaz vycházení se psy. Ve Francii a Švédsku se doporučuje ženám chodit v hidžábu, kde jsou vidět jen oči. Ženy už to dokonce praktikují. Až to bude u nás, nebudou se malé děti bát těchto "bubáků", když budou vidět jen oči?

Sto tisíc Erytrejců se vrací do své země na dovolenou. Skutečně se vrací do válečné země?

Je zajímavé, že terorista je vždy zastřelen. Po pachateli se nikdy nestřílí, aby policie zjistila důvod atentátu a název organizace, která se na masakru podílí.

Předseda OSN je ze země, kde se porušují lidská práva nejvíc na světě. Jde jen o náhodu? Proč USA nevadí největší skutečný diktátor na světě? NATO je organizace, která má chránit Evropu před nebezpečím. Turecko však podporuje zničení Evropy muslimskou invazí. Nějak mi to nejde dohromady....

Turecko jako člen NATO provádí genocidu Kurdů, křestanů a homosexuálů. NATO se rozšiřuje ze všech stran kolem Ruska. Je NATO skutečně záruka míru?

Masakr v Nice se stal 14.7. Za tři dny je v Britských listech titulek- "Bojujme proti islamofobii." Redaktor zřejmě trpí nevyléčitelnou nemocí zvanou xenofilie. Konečně chápu, že idiocie a debilita není urážka,ale skutečná diagnoza.

Nákladák v Nice řídil Francouz tuniského původu. Bylo by nekorektní napsat, že šlo o Tunisana.

Neziskovek je kolem 4 500, dostávají přes 8 500 000 000 kč, slovy osm a půl miliardy! Na rozvojovou pomoc dala ČR loni 5 000 000 000 kč, slovy pět miliard kč. Pak prý není dost peněz na důchody, které byly zvýšeny o pouhých 40 kč... Soudruhu agente STB Bureši, skutečně bude líp? A komu?

V USA existuje zákon, že spáchá-li jejich občan trestný čin jiném státě, nesmí být trestán tam, ale v USA. Kevin Dalgren byl vyjímka, protože naše vláda je diplomaticky řečeno "mimořádně vstřícná" k USA.

Teroristická válka už začala. Zatím válčí muslimové proti Evropanům. Je jen otázkou velmi blízkého času, kdy začne válčit i druhá strana. Zatím se týká jen Německa, Švédska, Anglie, ale hlavně Francie. Nepůjde jen o pouliční souboje, ale i o zvýšení kriminality, drancování obchodů, nedostatek zboží, hlavně potravin atd.. Odtud je jen krůček k válce větších rozměrů.

Ukrajina prodala své pozemky americké firmě Monsanto, která zde bude pěstovat potraviny GMO pro celou Evropu. Jde o přípravu na realizaci nejtajnější smlouvy na světě - TTIP, která se může zveřejnit až pět let po podpisu. Cui bono? Mimochodem, zlý a krutý ruský diktátor zakázal pěstování GMO potravin v Rusku. Je náhoda, že EU o této smlouvě jedná už několik let a v žádném případě nechce tuto smlouvu odmítnout?


Vlk Samotář, převzato ze stránek Czech Free Press

Zpět na stránky Jak jde život tu i onde...

 

Zpět k Mostu ?