Muslimské gangy v Německu – Němci jsou prý Snadná kořist

Dobře se podívejte na video ( https://www.facebook.com/NarodowiKatolicy/videos/997270873699785/ ), muslimové, na videu Turci (nejen) v Německu sní o Osmanské říši a násilí v ulicích, násilí proti nemuslimům. Není to jen ojedinělý výstřelek jedné bandy zhovadilých muslimů, Turci se cítí na koni stejně jako další muslimové a touží a snaží se ovládnout svět.

Turecké gangy terorizují německá města (hlavně Berlín, Brémy, Essen), vydírají soudce, nahrávají si policisty, sledují je až domů, takže jsou policisté bezmocní a soudci občas skončí mrtví, jako soudkyně pro mladistvé (hlavně muslimy) Kirsten Heisigová, která byla nalezená oběšená v parku. To v roce 2010, v roce 2002 varoval státní zástupce Roman Reusch, že dojde k „situaci připomínající občanskou válku“ a o oběšená soudkyně hovořila o „neomezené degradaci společnosti“, dnes? dnes je situace ještě horší. Anonymní vyšetřovatel se zkušenostmi s terénu uvedl, že muslimské gangy vidí naši společnost jako „společnost k okrádání a to protože se rodíme jako oběti a srabi.“

Zatímco se německá společnost pomalu rozpadá muslimští novináři píší o muslimech takto: „Jsou mladí, stateční, mobilní, hladoví, ochotni podstoupit riziko, iniciativní, naše země takové lidi potřebuje.

Silný pocit sounáležitosti v rámci těchto gangů, umocněný rodinnými vazbami a islámem jim dává ohromnou výhodu nad neorganizovaným, atomizovaným obyvatelstvem Německa.

Znáte to, naběhne 20 muslimů na 3 nemuslimy, ale i kdyby se to stalo na náměstí se stovkami lidí, nikdo nepomůže..

http://www.gatestoneinstitute.org/6264/no-go-zones-germany 

http://gatesofvienna.blogspot.cz/2012/12/germans-are-considered-easy-prey.html 

Merkelová, Sobotka a další nás vedou hlouběji do brusele a místo přípravy na další kolo stovky let trvajících válek s islámem nás prodává Turecku.

Například Národní demokracii islám jako takový vůbec nevadí a nevidí nic špatného na pošlapávaní práv žen, nebo nemuslimů.

Moc nás tedy na zastavení islámu nezbývá, ale tak to bylo vždycky v dějinách a dokázali jsme to. Ozbrojte se, choďte na kurzy sebeobrany, nejlépe Krav maga nebo Systema. Važte si svých přátel a rodiny, potkávejte se, protože na nich a na vašich sousedech bude záležet vaše přežití.

Dnešní státy se o naší bezpečnost nepostarají, musíme se postarat sami, ať už u voleb, nebo v ulicích.

Muslimy jsme zatím porazili vždycky a nevidím jediný důvod proč bychom je neměli porazit znovu! Jsme chytřejší, jsme svobodnější, jsme pokračovatelé odkazu Řecka, Říma a evropských království. Islám v ČR nechceme a taky tady nebude.


Vlk Samotář - převzato ze stránek Islám v ČR nechceme

Zpět na stránky Jak jde život tu i onde...

 

Zpět k Mostu ?