Všichni lžeme pro CIA

Vrcholní žurnalisté přiznávají, že zprávy mainstreamových médií jsou naprostý podvrh: „Všichni lžeme pro CIA“

S narůstající propagandistickou válkou jsme si mysleli, že stojí zato připomenout, jak jsou mnozí obyvatelé Evropy, když přijde na jejich zdroje zpráv, ještě naivní. Jak uvádí Arjun Walia z GlobalResearch.ca, Dr. Ulfkotte vystoupil ve veřejné televizi s prohlášením, že byl nucen publikovat práce zpravodajských agentů pod svým vlastním jménem, když k tomu dodával, že neuposlechnutí těchto příkazů, by pro něj mělo za následek ztrátu jeho zaměstnání.

Ten se nedávno objevil ve zprávách RT, aby se podělil o tato fakta:

Byl jsem asi 25 let žurnalista a vzděláván jsem byl v tom jak veřejnosti lhát a zrazovat ji, nikoliv, jak jí říkat pravdu.

Když ale v posledních měsících vidím, jak se německá a americká média pokouší zas do Evropy přivést válku, přivést válku do Ruska – tak to už je bod, za kterým není návratu, a já povstanu a řeknu, že to, co jsem dělal v minulosti, není správné, když jsem manipuloval lidmi, dělal protiruskou propagandu, a není ani správné, co dělají moji kolegové a co dělali v minulosti, protože jsou podplacení, aby lidi zrazovali, a to nejen v Německu, nýbrž všude po Evropě.

Je důležité mít na paměti, že Dr. Ulfkotte není jediný člověk, co tyto věci prohlašuje; stejně to už provedla celá řada reportérů a svět tohoto druhu pravdomluvnosti potřebuje ještě více.

Jedním z mnoha velkých příkladů reportéra vynašeče je investigativní žurnalistka a bývalá reportérka CBC News Sharyl Attkisson.

Ta vedla tvrdě zasahující rozhovory TEDx, které ukazovali, jak falešná lidová hnutí financovaná politickými, korporátními či jinými zvláštními zájmy velice účinně a manipulují a překrucují mediální poselství.

Dalším velkým příkladem je třemi cenami Emmy ověnčená žurnalistka Amber Lyon z CC, která řekla, že jsou běžně placeni US vládou i zahraničními vládami, aby o určitých událostech prováděli selektivní reportáže nebo o nich informace přímo překrucovali. Rovněž poukazovala, že vláda má nad obsahem redakční kontrolu.

Už od CIA vedené iniciativy na kontrolu mainstreamových médií Operace Drozd (mnohohlasý) vyjadřuje více a více lidí své obavy z toho, že co vidíme v médiích, je samé vymývání mozků.

Je to rovněž zřejmé z těch nestoudných lží, kterými nás spamují televizní obrazovky, zvláště když přijde na témata jako zdraví, potraviny, válka (‚terorismus‘), chudoba a další.

Ve skutečnosti se nic ohledně překrucování informací mainstreamovými médii a jejich lhaní nezměnilo. Ty ve skutečnosti v posledních letech začaly být ještě horší, takže je velice povzbuzující, že v poslední době začíná spousta lidí skrze tyto lži vidět i bez pomoci takových vynašečů jako Dr. Ulfkotte.

Jedním velkých příkladů je ta údajná ‚válka s terorismem‘ nebo ‚terorismus pod falešnou vlajkou‘. Jsou tu i dokumenty Wikileaks poukazující na fakt, že vláda Spojených států plánuje vůči zemím, co odmítají GMO, „odvety a způsobování bolestivých škod.“

Mediální podpora pro GMO burácí i přes skutečnost, že četné země teď už tyto produkty zakazují.

Seznam takových lží se prodlužuje a prodlužuje. Pokud jste fakt zvědaví, co se na naší planetě děje, tak nastal čas vypnout svoji televizi a pustit se do vlastního pátrání. Je čas probudit se.

Zdroj: zerohedge.com


Vlk Samotář - převzato ze stránek AC24 (součástí této stránky jsou i tři videoukázky)

 

Zpět na stránky Jak jde život tu i onde...

 

Zpět k Mostu ?