Pár postřehů k probíhající okupaci Evropy

Nenechat se zastrašit a bránit západní styl svobody

Výborně popsaná salámová metoda islamizace v 10 bodech od Benjamina Kurase:

  1. Radikální muslimové provedou teroristický útok, „vyprovokovaný“ nějakým zlem Západu.
  2. Umírnění muslimové se distancují a zdůrazní, že jde jen o nepatrnou menšinu radikálů.
  3. Titíž umírnění muslimové si postěžují na zesílenou vlnu islamofobie namířenou na mírumilovnou většinu a varují, že by mohla vyprovokovat další terorismus.
  4. Mainstreamoví politici s pomocí umírněných muslimů v boji proti islamofobii zavedou represivní opatření omezující svobody nemuslimů.
  5. Média, kultura a školství zavedou dobrovolnou autocenzuru, aby nebyly z islamofobie a xenofobie obviněny, a z téhož důvodu policie, soudy a veřejné instituce přestanou stíhat zločiny muslimů.
  6. Umírnění muslimové, s důvěrou přetolerantnělých nemuslimů, získají větší mocenský vliv a nemuslimové si libují, jak se jim společně daří mír.
  7. Po období zdánlivého klidu radikálové provedou další teroristický útok.
  8. Celý cyklus se opakuje pokaždé o oktávu výš, čili s větší razantností proti islamofobii a předáním většího vlivu umírněným muslimům. Frekvence cyklů se zrychluje, mezery mezi nimi zkracují.
  9. Po několika takových cyklech neislámská společnost zjistí, nebo si třeba ani nevšimne, že prakticky odevzdala moc umírněnému islámu.
  10. Radikální muslimové převezmou moc od umírněných muslimů a islamizaci dokončí, v tradičním stylu represe, masakrů a zotročení nemuslimů.

Západní Evropa se už náměsíčně nachází mezi fázemi 8 a 9, střední Evropa se začíná šprajcovat.

Napsal Benjamin Kuras, převzato ze stránek Islám v ČR nechceme.


Když ilegálně překročíte hranice ...

Tento příspěvek chodí v těchto dnech mailem; původní zdroj se mi nepodařilo vysledovat. Ale snad to nebude tolik vadit.

Když však ilegálně přijdete do států Evropské Unie, především tedy do Německa, Rakouska, Anglie, Francie či Švédska, dostanete :

A k tomu de facto žádné povinnosti, ale mnohem více práv, než mají domácí. Co myslíte, nezbláznili jsme se???


Copak o to, zdánlivě to opravdu vypadá, že se svět zbláznil. Asi to nejlépe vystihuje to, co se již delší dobu objevuje mimo mainstream - myšlenka "řízené likvidace Evropy".

A blázni jsme skutečně i my, "tam dole" - i když to spíš vypadá, že jsme k tomu přišli jako slepí k houslím. Nepřišli. Necháme si to líbit jako stádo tupých ovcí kombinované s rotou pštrosů s hlavami v písku. A nejhorší je, že se většina z nás nechce té tuposti zbavit, nechce vyndat hlavy z písku. Dokud evropské ženy nebudou deklasovány na pouhou věc (ano, i vy, frau Merkel) a muži zotročeni, pokud nekonvertují k islámu - většina neuvěří. Ale pak bude pozdě.


Vlk Samotář - převzato z různých zdrojů

Zpět na stránky Jak jde život tu i onde...

 

Zpět k Mostu ?