Kam se podělo lidství?

Následující článek mi padl do oka na stránkách Czech Free Press den poté, co byla zveřejněn ten článek zmiňovaná mnou již ve včerejších zprávičkách - Důchod jen na 20 let? Toto je návrh ministerstva. Pokud jste celý život poctivě pracovali a řádně platili daně a všechna ta pojištění, raději to ani nečtěte, nebo vám z toho bude zle. Ono není divu, že stát nemá peníze na důchody, když tak marnotratně rozhazuje peníze daňových poplatníků za předražené zakázky - alespoň se o tom píše, kam se podíváte. A naši "zastupitelé" ? těm je to už úplně jedno, mají "naspořeno" na důchod, tak co je jim do nás.


Země bez perspektivy, národ též, rozkradený, zadlužený až po uši. Obyvatelstvo stárne, mít heterosexuální rodinu je bohužel luxus. Na lidi ve starobních a invalidních důchodech se nadává na plná ústa.

Pro někoho jsou to nemakačenka a parazité sociálního systému. Jak hluboko jsme v těchto úvahách klesli! Na nemocné a bezmocné se v téhle zemi kašle! Starobní a invalidní důchody jsou nízkými almužnami k pouhému přežívání. Skutečně potřební to nemají lehké – právě těm jsou odnímány sociální jistoty a podpory!

Současní mladí lidé vůbec nevědí, do čeho jdou. Neuvažují, jaká nastane budoucnost našeho státu, který je totálně v mnoha ohledech decimován vlastními lidmi v politické a hospodářské branži. Pro západní svět jsme pouze kolonií a montovnou! Jsme přesyceni supermarkety, ničíme si vlastní přírodu, vzájemně si „podrážíme nohy," až je to donebevolající.

Pokud manželský pár zplodí děti, tak jsou tu další hrozby. Nebude na zájmové činnosti a kroužky. Nezletilí nepoznají přírodu, umění, řemeslo a sport. Nepoznají, co obnáší skutečný (reálný) život. Zůstanou v zajetí internetové šikany a „chytrých" technologií! Jejich život se zhroutí, což může skončit sebevraždou.

Pokud dospějí, tak jim hrozí neřešitelná situace, co se týče „věčné" nezaměstnanosti. Podnikatelé a firmy budou neustále frfňat a pohrdat slušnými občany! Rodiče budou muset živit své potomky třeba až do smrti. Takovou perspektivu nikdo z nás nechce, jenže se častěji setkávám při svém psaní a publikování s kritiky, jimž je úplně jedno, jak český národ v budoucnu skončí.

Možná jsou zajištěni, možná ne. Možná se jim něco v životě nepovedlo, a pokud ano, tak se nudí, proto se na internetových diskusích objevují nenávistné komentáře. Čech Čechovi se stává vlkem! To jsem poznal na vlastní oči, přesto nejsem spokojen s touhle situací, která podkovává poslední relikty vlastenectví.

A proto je třeba navrátit ty pravé a poctivé hodnoty, které tady fungovaly. Nenechávejme si neustále rozkrádat naši zemi. Spojme se proti systému, který uvrhl dříve prosperující státy do naprostého rozkladu a morální agónie. Každý z nás přece touží žít ve vyspělé, slušné a prosperující zemi.


A zde je jeden z čtenářských komentářů pod článkem, podepsaný Pavlem Sladkým ... výstižné, ne?

...  jak se mají naší mladí hlásit k vlastenectví, když vidí úplný opak jak u svých rodičů (zastávajících v nemalé míře teze pravdoláskařů a havlistů), tak u našich politiků, kteří lžou, kradou a shazují vlastenectví, poctivost a pravdu. To je potom těžké přesvědčit dnešní mládež o něčem jiném - jen se podívejte, co a jak se učí ve školách, jak základních (kde začínají formovat jejich myšlení), tak středních a o vysokých už nemluvě - vše co bylo bylo špatné, jen SSA a EU nás může zachránit. Už nikdo našim mladým neřekne, co vše slavná Usánie zapřičinila, kolik miliónů lidských životů má na své paletě, o co jde NWO, jak se dívají na obyčejné poctivé lidi. Je těžko něco změnit, když se vymývají mozky dětem již od útlého mládí a někteří rodiče těchto dětí mají rovněž své mozky vymyté. Takové zásady, jako je čestnost, pravda, poctivost, pracovitost, vztah k přírodě a její ochrana, úcta ke starším, úcta jeden k druhému - to už není moderní, pro ně je to směšné. my tyto zásady stále považujeme za to prvořadé a je jedno, jestli to je u lidí z levé, či pravé strany. Jen si prosím neberte příklady od takových lidí, jako jsou např. kníže s čírem, Kalousek, Zaorálek, a spousta našich jako umělců, nebo zaprodaní presstituti, nebo i takoví politici, které někteří zvolili do Evropského parlamentu. Jeden chytrý a uznávaný člověk řekl : Lidé bděte - a toto platí dnes mnohem víc, než tehdy.


Převzato ze stránek Czech Free Press  - Vlk Samotář

Zpět na stránky Jak jde život tu i onde...

 

Zpět k Mostu ?