Prorocké varování z roku 2009 o nebezpečnosti vakcín

 

Prorocké varování z roku 2009 o nebezpečnosti vakcín – dr. Laibowá a generál Stubblebine

Dr. Laibowá a generál Stubblebine v roce 2009 vyrovali o tehdejších vakcínách proti prasečí chřipce a to, o čem mluvili, „čirou náhodou” sedí na dnešní dobu. Více ve videu.

 

Video s českými titulky je součástí stránky

https://nastub.cz/videos/w/0969561b-f186-4663-8f07-c91e90b75317?title=0&warningTitle=0  

 

 Vlk Samotář

 


 

Alex Jones: Když CDC a WHO má tohle pod kontrolou, nařídí, aby evropské vakcíny obsahovaly velké množství skvalenu, a aby se skvalen přimíchával tady, protože legálně ho do nich nemohli dávat tady, tak to tam přidají později. Protože ví, že mají co do činění s hloupými… ne hloupými, ale neinformovanými sestřičkami nebo lékaři. Tohle je tak ďábelské… dám slovo generálovi Stubblebineovi a dr. Laibowé. Je toho tolik, o čem chci tady dnes mluvit. Generále, to hlavní… mluvíme o eugenice, o snížení populace.

Máme dokumenty OSN. Máme jejich prohlášení. Máte nějaké pochyby, že tohle je součástí depopulačního programu, že teď tvoří precedens pro povinné očkování, testují, jak vážné ty zbraně, které dávají do vakcín, potravy a vody, mohou být. A jak některé dokumenty ukazují, dávají do nás binární zbraně, aby později mohli představit nový patogen a vyhladit kontrolní skupiny, protože vše, co vidíme, ta struktura, která se staví, je zabijácký systém. A pak samozřejmě před šesti měsíci jsme získali klíčový kousek skládačky. Ekověda, kterou napsal John P. Holdren, vědec Bílého domu, píše, že do vaší vody dáme jed, abychom vás sterilizovali. Dáme jedy do vakcín, abychom vás sterilizovali. To stejné říkají ostatní dokumenty OSN. Víme, že to dělají, ale je to tak ďábelské, že průměrný člověk nedokáže uvěřit, že se to děje. Generále Stubblebine.

Stubblebine: Na chvíli se nad tím zamysleme. Vracím se k principům války, které to velmi prostě popisují. Jeden z principů je překvapení. Dalším je jednoduchost. Zamyslete se nad tím. Oznámil jsem, že bude prasečí chřipka. Takže všechny překvapím tím, že se k nám blíží prasečí chřipka, takže všichni velmi jednoduše přijdou a řeknou: „Naočkujte mě, protože nechci dostat prasečí chřipku.” Co dali do vakcíny proti prasečí chřipce? Věci, které vás udělají velmi neplodnými, pokud vás nezabijí. Teď se zamyslete nad tímto. Komu ji dávají? Dětem, těhotným ženám a chronicky nemocným. Co se stane s dítětem, které se stane neplodné? Nikdy nebude mít rodinu. Co se stane s těhotnou ženou? Nebude mít žádné další děti. Kam tedy půjdete? Populace najednou přestane růst. A co máte? Máte genocidu. Tečka.

Dr. Laibowá: Chci se vrátit ke skvalenu. Pár molekul skvalenu vás udělá velmi nemocnými. Množství skvalenu, které vkládají do lidí, a do dvou vakcín, které USA nezákonně schválily, a které zítra snad zastavíme v naší žalobě při slyšení ve Washingtonu. Dvě z těch vakcín už obsahují pomocnou látku skvalen. Jedna je od firmy Novartis a druhá od GlaxoSmithKline, ale do zbytku vakcín přidají skvalen později v očkovacích centrech. A dají tam milionkrát víc, než kolik toho dali do vakcíny A, což v přítomnosti bílkovin odvozených od klíštěte, na kterých se nachází cukr, glykoprotein, a glykoproteinu odvozeného z lidí, způsobí imunitně zprostředkovanou sterilitu, podle dvou patentů, které byly podány v roce 1998.

Stubblebine: Pokud vás to nezabije.

Dr. Laibowá: Pokud vás to ihned nezabije, udělá vás to sterilní, což je důvod, proč tyto vakcíny jsou mířeny na děti, aby se další generace vůbec nenarodila, a na plodné ženy, které jsou plodné, protože jsou těhotné.

Alex Jones: Dr. Laibowá a generále Stubblebine, oni tyto vakcíny míří na ženy a děti a plodné lidi, stejně jako OSN, tak jak víte… bylo přistiženo při přidávání syntetického hormonu do vakcín proti tetanu, aby ženy sterilizovali. To je stanovený cíl OSN… oni ve svých knihách o vládní politice nám říkají, že to dělají. Měli bychom poslouchat… řekněte něco k tomu a k počtům rakoviny, počtům cukrovek, počtům autismu. Oni nás zabíjí a postupně zesilují jedy, kterým nás vystavují, a standardizují všechna úmrtí a onemocnění… jen je standardizují, a tak všichni každým rokem dostávají rakovinu, všichni mají cukrovku, všichni jsou neplodní… Počet spermií u mužů klesl o 87 %. Neplodnost u žen prudce stoupá. Projděte rychle těmito čísly, dr. Laibowá.

Dr. Laibowá: WHO veřejně na svém webu píše, že chce snížit světovou populaci o 99 %. A vakcíny způsobující neplodnost používají od roku 1974. V roce 1985 ve veřejném dokumentu napsali, že tyto vakcíny způsobující neplodnost přestrojené za vakcíny proti neštovicím… a mimochodem ten hormon není syntetický, ale jde o přírodní hormon s názvem choriový gonadotropin (hCG), který do vakcíny přidávají. A ženy si pak tvoří protilátky na svůj vlastní hormon, aby nikdy znovu nemohly nést dítě.

Alex Jones: Dobře, doktorko… v lékařských článcích, které jsem četl… a můžete mě opravit… psali o tom, že to musí být provedeno pomocí enzymu, protože to bylo simulováno jako přírodní hormon… chápu to tak, že jde o přírodní hormon, ale je nesprávné říct, že ho vytvořili uměle?

Dr. Laibowá: Uměle ho vytvořili. V době, kdy s tím začínali, neměli technologii na to ho klonovat. Teď ji možná mají. Ale jde o to, že je molekulárně identický s přírodním hormonem, a ženy si pak na něj tvoří protilátky, takže jejich tělo bude navždy útočit na jejich těhotenství. To je jeden způsob, jak vyvolat imunitní reakci. Další způsob je přidání skvalenu, který v přítomnosti bílkovin, na kterých se nachází cukr, a bioreceptorů a mnoho hormonů… jsou to glykoproteiny… jde o to, že imunitní systém v přítomnosti glykoproteinu zapne systém plodnosti a zaútočí na něj a ženy nikdy znovu nebudou moct otěhotnět, nebo nikdy nebudou plodné, pokud osoba, která obdrží tuto vysokou dávku skvalenu, bude dítě.

Mluvíme o ukončení další generace. Také bych ráda posluchačům připomenula, že nyní víme, ode dneška, že dva vědci, jeden se jmenuje Robert Webster a druhý Richard Webby, jsou uvedeni jako držitelé amerického patentu s číslem 20090010962 s názvem: geneticky modifikovaný virus prasečí chřipky a jeho použití. Robert Webster a Richard Webby jsou zaměstnanci Světové zdravotnické organizace v jejich chřipkové laboratoři. Jestli tohle není všeříkající, tak nevím, co je. Máme skvalen pro neplodnost, máme skvalen pro silné autoimunitní onemocnění. Máme prasečí chřipku, která zabije velký počet lidí skrze očkování.

Alex Jones: Na moment se obrátím na generála Stubblebina. Pane, evidentně je třeba vysoký morální charakter a síla, aby si člověk mohl přečíst tyto vládní dokumenty, kde přiznávají, že dávají jed do naší vody a vakcín, že vytvořili GMO jídlo, které ovlivňuje plodnost nebo nás sterilizuje. Kde přiznávají, že věci řídí tato skupinka eugeniků. A spousta hloupých mladých kravaťáků, kteří si myslí, že jsou členové systému, řekne: „No a co? Je nás tu mnoho.” Neuvědomují si ale, že je to mířeno i na ně. Byl bych rád, abyste se vyjádřil k typu myšlení, kterému čelíme u našeho nepřítele… charakter našeho nepřítele… a byl bych rád, abyste promluvil k naší armádě a policii, kteří se teď začínají probouzet o jejich povinnosti, a pokud byste je rád vyzval, aby se podívali na důkazy, aby udělali výzkum… Chápu, že je těžké si tohle přiznat.

I když ty dokumenty máte. Je těžké pochopit… Představte si, že jste generál Stubblebine nebo dr. Laibowá nebo já… my jsme ve středu pozornosti proti těmto lidem. Napadají nás… na velkých sympoziích jsem byl vládou napaden. Každý den o mně píšou očerňující články. Mají nasazené lidi, kteří se vydávají za patrioty, a na každé úrovni nás napadají. Ale my tohle děláme, protože musíme. Pane, můžete se prosím vyjádřit k typu myšlení těch, kterým čelíme? A pak promluvil k lidem, kteří slouží systému, jako jsou lékaři, sestřičky, policie, armáda a vyzvat je, aby se rozhodli, na jakou stranu se postaví, protože tady nemůžete být na hraně a neutrální, že?

Stubblebine: V žádném případě. Rozhodně nemůžete být neutrální. Zaprvé… jeden z typů lidí, kteří by něco takového udělali, ti lidé, kteří jsou zapojeni do šíření tohoto všeho… především to musí být psychopati. Nikdo, kdo má jakékoli zásady, by neudělal to, co oni dělají nám.

Dr. Laibowá: Dovolte mi se vyjádřit… jsem vyučená v psychiatrii. Už mnoho let praktikuji psychiatrii a medicínu bez léků. Psychopat je člověk, který necítí žádnou příslušnost s jakýmkoliv jiným člověkem. Na nikom jiném mu nezáleží. Psychopati se zdají, jakoby jim na druhých záleželo, ale ve skutečnosti naprosto postrádají jakoukoliv lidskou vnímavost. Dle mého pohledu se vzdali svého lidství a jejich psychopatické…

Jones: Doktorko, mluvil jsem s ostatními odborníky na psychopaty, kteří také říkají, že psychopatům nejen nezáleží na druhých, ale jsou i sadističtí psychopati, kteří si užívají, když ubližují zejména nevinným – ženám a dětem. Miluji týrání.

Dr. Laibowá: Rozhodně.

Stubblebine: Koho napadají jako první? Ženy, těhotné ženy a děti.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

24. října 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?