Jsou covid vakcíny bezpečné a efektivní? Srozumitelné shrnutí faktů

 

Následující texy přináší srozumitelně shrnutá fakta o tzv. covid vakcíně. Zamýšlí se, zda je vážně bezpečná a efektivní, a jaká rizika představuje.

Převzato ze stránek Otevři svou mysl - volně k dispozici s uvedením zdroje.

 

 Vlk Samotář

 


 

Necháte se očkovat? Oni říkají, že to jediné, co nás zachrání, je vakcína. Vláda, média a celebrity používají strach, aby vás přinutili do něčeho, o čem si nemusíte být jistí. Očekávají, že si vyhrnete rukáv a uděláte něco svému tělu, co nelze odčinit. Nevím, jak vy, ale my máme pár otázek. Takže je zodpovíme. Je vakcína bezpečná? Ne. Podle

Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) se mezi možné nepříznivé události, neboli vedlejší účinky na vakcínu řadí: Guillain-Barré syndrom, akutní roztroušená encefalomyelitida, transverzální myelitida, encefalitida, myelitida, encefalomyelitida, meningoencefalitida, meningitida, encefalopatie, křeče… Páni… příliš mnoho. Na tohle nemáme čas. Pak se ptáte… tato úmrtí a poškození se už hlásí, ale mainstreamovými médii jen zřídka kdy. Americká vládní databáze VAERS sbírá některá tato hlášení.

Lidé zažívají zástavu srdce, zástavu dýchání a ostatní vážné reakce. Můžete si tyto zprávy sami vyhledat. Tohle je jen ochutnávka. Už jich tam je několik desítek tisíc. Ostatní vlády tyto informace také sbírají. Jako nedávná zpráva z Norska, kde došlo ke 23 úmrtím spojených s covid vakcínou, ze kterých 13 úmrtí bylo prozkoumáno. Tohle vše jsou okamžité vedlejší účinky.

Co ty, které se mohou projevit za rok nebo pět let nebo 10 let? A co dlouhodobé účinky, které se přenáší z rodičů na děti? Nikdo neví. Jelikož tyto injekce některé lidi dělají nemocnými, není divu, že generální ředitelé, co vyrábí tyto experimentální injekce, získali od vlády naprosté zproštění odpovědnosti za škody skrze něco s názvem PREP Act. To znamená, že když dostanete vakcínu a ta vás poškodí nebo zabije, výrobce té vakcíny nelze hnát k zodpovědnosti. Proč tedy tato vakcína dělá lidi nemocnými?

Možná kvůli tomu, co ty injekce obsahují. Jsou experimentální a vy jste laboratorní krysy. Víte… nic takového se nikdy předtím nepoužilo. Tohle není vakcína. Vakcína je to, kdy se mikroorganismus jako virus v malé dávce píchne do těla, aby váš imunitní systém mohl zareagovat a vytvořit si protilátky. To je aspoň teorie. Ale… tyto injekce tohle nedělají. Tohle je experimentální injekce, a když ji dostanete, gratuluji… jste součástí největšího masového biologického lidského experimentu všech dob.

To, co je v těch injekcích, není o nic víc vakcína, než že by tohle byla ryba.

Takže… co to je? Představte si to takto. Tohle je vaše tělo. DNA je v každé vaší buňce a říká vašemu tělu, co dělat. MRNA je „posel”, co dodává instrukce z vaší DNA do zbytku vašeho těla. Tyto injekce do vaší paže píchnou syntetickou mRNA. Jakmile ta stříkačka do vás píchne veškerou tu experimentální šťávu, tyto malinkaté nanočástice propíchnou díry do vašich buněk a přinesou do vašeho těla mRNA, která byla vytvořena v laboratoři. Tyto nanočástice ve vašich buňkách dají instrukce vašemu tělu, aby tvořilo části viru covidu-19.

Je to jako nabourat počítač, ale namísto počítače se nabourají do vašeho těla, aby tvořilo část viru. Covid injekce obejde vaše DNA stejným způsobem, jakým hacker obejde bezpečnostní firewall počítače. Počítačový hacker rozšíří virus. Injekční hacker vytvoří část viru. Ale vy nejste stroj, tak jak si můžete být jisti, že je to bezpečné, a že jediný kód, který nahrávají do vašich buněk, je kód údajně k boji s covidem-19?

Další otázka. Kdo miluje chemikálie? No… připravte se, protože přichází do stříkačky blízko vás. Pfizerova verze covid injekce obsahuje celou řadu experimentálních a průmyslových chemikálií včetně ALC-0315, což je kladně nabitá molekula, která pomáhá formovat nanočástice. Také obsahují něco s názvem DSPC a chlorid draselný. Jednosytný fosforečnan draselný. Chlorid sodný a dvojsytný dehydratovaný fosforečnan sodný. Některé tyto látky můžete najít v seznamu ingrediencí svého oblíbeného hnojiva. Hmmm… nemůžu se dočkat, až to budu mít v sobě. Teď se podívejme na MODE RNA neboli injekci od Moderny.

Jejich injekce obsahuje podobné látky a také tam přidávají lék Tromethamine, protože… ehmm… proč ne. A pak je tam SM-102, což je firmou patentovaná látka. Patentované znamená, že tohle je jejich super tajný lahodný rodinný recept a nic vám o něm nemusí říct. Co by se velké farma společnosti snažily ukrýt? Copak nemáte právo vědět přesně to, co se vám píchá do těla, a jestli je to bezpečné nebo ne?

Byla experimentální injekce důkladně testovaná? Ne. Poradní komise FDA pro vakcíny a související biologické produkty se rozhodla tuto experimentální injekci schválit pro nouzové použití. Předsedou té komise byl Arnold Monto. Poslechněme si, jak byl důkladný ve schvalování vakcín pro celou zemi.

A. Monto: Naprosto s vámi souhlasím, ale… velmi rychle! To by byla moje první otázka. Řekl jsem jen jednu část.

Účastník hovoru: Chtěl jsem se znovu přihlásit, Arnolde.

A. Monto: Tak půjdeš na konec fronty. Vážně tohle musíme udržet krátké. Udržme odpovědi relativně krátké. To je velmi velká otázka. Nebudeme se teď zabývat reakcemi adaptivní a vrozené imunity. To necháme na osobní setkání. Omluvím dr. Finka z nutnosti odpovědět tu část otázky. Podle mě bychom se měli držet dál od diskuzí o imunitní reakci a ostatních věcech, které bychom mohli nechat na osobní debatu. A tudíž je dnes naše práce u konce.

Vypravěč: Dost důkladné, že? Poznámka na okraj… Arnold Monto už v prosinci 2018 obdržel peníze od Pfizeru. Ti, kteří vás mají chránit, považují za zbytečné zjistit, jak injekce ovlivní váš mozek, ledviny, plíce nebo srdce. Nebyly provedeny žádné studie ke zjištění, jak injekce reaguje s ostatními léky, které můžete brát.

Nebyly provedeny studie toxicity. Nebyly provedeny toxikokynetické studie ke zjištění, co se stane, jak se tyto chemikálie dostanou do vašeho těla. Nebyly provedeny studie genotoxicity ke zjištění, jestli ty chemikálie poškodí vaši DNA. Nebyly provedeny studie karcinogenicity ke zjištění, jestli tyto látky způsobují rakovinu. Nemají ponětí, jestli jsou bezpečné pro těhotné ženy. Nebyly provedeny žádné studie o tom, jak tyto injekce ovlivňují prenatální a postnatální vývoj mám nebo novorozenců. Nebyly provedeny žádné studie ke zjištění, co se stane, když si pár nechá dát injekci a když jakékoliv jejich další dítě také obdrží injekci. Podívejte se na všechna ta NE. Je experimentální injekce efektivní? Další ne. Položte si otázku.

Pokud by tzv. vakcína byla efektivní, proč po vás stále chtějí, abyste nosili roušku, i když jste očkovaní? A proč někteří lidé dostali covid i po injekci? Viděli jste ty titulky? No… Klinické testy pro injekci od Pfizeru neprokázaly, že injekce zastaví cokoliv z následujícího: Dostat covid nebo vážně onemocnět z covidu, nebo být kvůli covidu hospitalizován, nebo covid přenášet na ostatní. Klinické testy akorát prokázaly, že injekce snižují riziko mírných příznaků covidu-19 jako kašel nebo bolest svalů. To je vše. Jak to víme?

Říká nám to Pfizer, výrobce. „Covid-19 byl podle kritérií FDA definován jako přítomnost alespoň jednoho z následujících příznaků: horečka, nový nebo zvýšený kašel, nová nebo zvýšená dušnost, zimnice, nová nebo zvýšená bolest svalů, nová ztráta chuti nebo čichu, bolest v krku, průjem nebo zvracení…” A teď Moderna. FDA tvrdí, že neví, jestli injekce od Moderny ochrání lidi po více jak dva měsíce.

Neví, jestli poskytnou jakýkoliv přínos pro lidi, kteří už testovali pozitivně. Neví, jestli injekce zabrání lidem umírat na covid. Neví, jestli injekce zabraňuje přenosu viru z osoby na osobu. Neví, jestli injekce je bezpečná pro velké procento populace. Neví, jestli injekce neudělá onemocnění ještě horší. Vypadá to tak, že… prostě neví.

A jelikož nám tuto experimentální injekci vnucují jako nouzové řešení, musí to znamenat, že neexistují jiné bezpečné a efektivní léčby pro covid-19, že? Ne. Lékaři našli bezpečné, efektivní a levné léčby, které dobře fungují jako prevence a léčba covidu-19, jako ivermektin, který se bezpečně používá více jak 30 let. Ale vláda nepodpořila použití tohoto efektivního léku. Ve skutečnosti existují jiné léčby jako hydroxychlorochin, vitamín D a C a zinek, které lékaři zjistili, že jsou bezpečné a efektivní jako prevence a léčba covidu. Ale vláda nechce, aby se ani tyto léky používaly.

Umlčuje vláda lékaře a ignoruje ostatní efektivní léčby? Ano. Kritické hlasy od lékařů, vědců, sester a ostatních zdravotních odborníků se cenzurují, protože pokud už máme efektivní léčby proti covidu, to by znamenalo, že experimentální injekce je naprosto zbytečná.

Nemám vysokou šanci na úmrtí, pokud si nedám experimentální injekci? Odpověď je ne. Podle vládních statistik a staré dobré matematiky vaše šance přežití covidu-19 bez experimentální injekce závisí na vaší věkové skupině. 0-14 let = míra přežití je 99,9998 %. 15-44 let = míra přežití je 99,9931 %. 45-64 let = míra přežití je 99,9292 %. 65-85 let = míra přežití je 99,6297 %. A nad 85 let je míra přežití 98,2499 %. Čísla nelžou.

Vaše šance, že vás uhodí blesk, je asi stejná, jako že umřete na covid. Potřebujeme experimentální injekci pro potenciální zásah bleskem? A mimochodem… pamatujte, že tzv. vakcína se ani neprokázala, že zabrání lidem umírat na covid. Ale vaše šance, že přežijete covid, je ještě lepší než tyto statistiky. Proč? Protože počet případů a počet úmrtí je nafouknutý, jelikož covid testy, podle předních vědců, jsou zbytečné.

Covid testy jsou založeny na PCR. Metoda PCR byla vyvinuta dr. Kary Mullisem, který za svůj vynález získal Nobelovu cenu, a na videu svými vlastními slovy řekl, že jeho test nikdy nebyl navržen k tomu, aby vám řekl, jestli jste nemocní. Poslechněme si to.

K. Mullis: Pokud PCR uděláte dobře, můžete najít téměř cokoliv v kýmkoliv. PCR je jen proces, který se používá k tomu, udělat hodně něčeho z něčeho. To je vše, co to je. Neříká vám, že jste nemocní, neříká vám, že to, co jste našli, vám uškodí.

Vypravěč: Anthony Fauci kromě toho naznačil, že většina PCR testů se dělá špatně, a že nachází mrtvé nukleotidy a ne infekční virus. Jinými slovy… testy údajně nachází covid, když tam ve skutečnosti žádný covid není. Poslechněme si to.

Fauci: Pokud používáte počet cyklů 35 nebo více, šance, že je to replikačně kompetentní, je velmi malá. Máme pacienty… a je to velmi frustrující pro pacienty a také pro lékaře… někdo přijde a oni PCR test zopakují s 37 cykly. Ale skoro nikdy nemůžete kultivovat virus z počtu cyklů 37. Pokud někdo používá 37 nebo 38, nebo i 36 cyklů, musíte říct, že to jsou jen mrtvé nukleotidy. Tečka.

Vypravěč: Mrtvé nukleotidy… tečka. I nad 36 cyklů? Zajímavé… hádejte, co schválil FDA? Až 40 cyklů. To znamená, že většina testů, které zjistí covid, nenachází covid, ale podle Fauciho slov mrtvé nukleotidy, fragmenty v prostředí. A nakonec… bývalý viceprezident Pfizeru, jedné z firem, co vyrábí tyto injekce, nazval PCR testy zbytečné. Pokud někdo zemře na covid a covid test je zbytečný, na co ve skutečnosti umírají? Nejspíše na ostatní komorbidity. To je co? Podle CDC to jsou ostatní onemocnění.

94 % všech zemřelých na covid měli zhruba 2,9 komorbidit. Jinými slovy, 94 % lidí, kteří údajně zemřeli na covid, měli zhruba 3 ostatní onemocnění, které mohly přispět k jejich úmrtí. „No, neměl také rakovinu plic? – Ticho! Byl to covid!.” Srhneme si to. Zde je to, co víme. Covid vakcína není vakcína.

Je to experimentální mRNA injekce, která nabourá vaše buňky a dá instrukce vašemu tělu, aby tvořilo části viru covidu-19. Byla urychlena skrze klinické testy. Přeskočila náležité bezpečnostní testování a už způsobuje celou řadu vedlejších účinků. Lidé už z ní mají různé problémy a umírají na ni. Neprokázalo se, že injekce zabrání lidem chytit covid, přenášet ho nebo vážně onemocnět. Kompletní seznam ingrediencí je neznámý, protože výrobci nám nemusí říct, co je v jejich injekci.

Farmaceutické společnosti si zajistily, aby nemusely být odpovědné za škody nebo úmrtí z jejich tzv. vakcíny. Ironicky tu je imunita… výrobci injekcí jsou na 100% imunní před zodpovědností. Existují bezpečné, efektivní a prokázané léčby, a jsou ignorovány a cenzurovány. A počet případů covidu a úmrtí je silně nadhodnocen, protože test, na kterých je založen, je k ničemu.

Pravdou je, že nikdo z skutečně neví, proč lockdown? Proč nepřesné PCR testování? Proč nafukovat počet případů a úmrtí covidu? Proč probíhá taková cenzura? Jaká je tu skutečná agenda? Ani nevíme, co v těch injekcích je, a co se vám stane, jak se experimentální injekce dostane do vašeho těla.

Nikdo to neví, ale víme, že jakmile bude ve vás, nedostanete ji ven. Nenechte si vnutit si dát injekci, kterou nemůžete odčinit. Pokud se chcete dozvědět víc, navštivte naši stránku se zdroji a pamatujte, že je to vaše tělo a váš život. Rozhodnutí je na vás.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?