K otázce vakcíny proti Covid 19 - začátek prosince 2020

 


Za případnou smrt či poškození po vakcíně AstraZeneca si zodpovědnost nesu sám, a nikoliv výrobce? To snad ne!

Premiére Babiši, vládo, jak to skutečně je? Ututlán a v tichosti odezněl jeden šílený vzkaz občanům: pokud se naočkujete vakcínou covid AstraZeneca a dostanete třeba rakovinu, epileptické záchvaty, poškození mozku či cokoliv jiného, máte holt smůlu, protože výrobce se právně dohodl, že nenese zodpovědnost a je to na debilitě lidí, že se nechali očkovat.

Tak alespoň zní vzkaz AstraZeneca (a bůhví, jak je to s dalšími podvody)

„Jde o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud vakcína vykazuje nežádoucí účinky během čtyř let,“ řekl Ruud Dobber, manažer společnosti AstraZeneca.

„Ve smlouvách, které jsme podepsali, požadujeme vyloučení odpovědnosti. Pro většinu zemí je přijatelné podstoupit toto riziko na svých bedrech, protože je to v jejich národním zájmu,” řekl Dobber.

Takže je, či není vakcína bezpečná, když má výrobce strach a vyvázal se?

Zástupci Evropské unie uvedli, že právě odpovědnost za vady výrobku patří mezi sporné body v dohodách mezi EU a společnostmi Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson, které vyvíjejí vlastní verze vakcíny.

České ministerstvo to neřeší

„Česká republika se zavázala, že jako členský stát EU nebude s firmami vyjednávat o ceně a smluvních podmínkách samostatně, ale v rámci koordinované iniciativy pod vedením Evropské komise, které se účastní všechny členské státy,“ uvedlo ministerstvo zdravotnictví ČR na dotaz redakce Echo24, zda se společností AstraZeneca uzavřelo dohodu o vyplacení škod v případě škodlivých vedlejších účinků vakcíny.

Očkovat se nenechám

 Pokud je vakcína bezpečná a firmy získají miliardy dolarů, není divné, že se vyvázaly z případných důsledků, bude li třeba hromadný úhyn některých druhů občanů například se specifickou formou nemoci, nebo když se zjistí, že vakcína po roce působí jinak, než se předpokládalo? Případně když výrobce vyrobí nebezpečnou šarži? Výrobce tvrdí, že je vakcína bezpečná, ale právní důsledky nechce nést. Prý nemá jistotu. Takže právní zodpovědnost za případné moje úmrtí, nebo doživotní následky nesu já, nikoliv výrobce. Prý proto, že jsme jim nenechali čas vakcínu řádně otestovat. Takže ještě jednou: vakcína je naprosto bezpečná, ale výrobce se vyvlékl z důsledků, pokud by nebyla. Hlava XXII? A to máme riskovat?

Pro podvodníky bojující s údajnými dezinformacemi, kteří stále lžou

Nejsem odmítač vakcín a priori, byť je jasné, že vakcíny zdravé nejsou. Ale ty prověřené jsou "natolik prověřené", že umírá, či je trvale z nich poškozeno pouze minimum obětí, což je v poměru v případného neočkování jasné pozitivum. Ale pokud se preventivně firmy vyvléknou ze zodpovědnosti a vůdci z Bruselu, potažmo z naší vlády jim podepíší preventivní bianco šek na nepotrestání v případě katastrofy, nemohu své nejbližší vystavit této smrtelné hrozbě. Žádám záruku, že tato hrozba neexistuje, jinak nic. Představa, že třeba zemře deset tisíc lidí a výrobce bude beztrestný, je pro mě nepředstavitelná. Netvrdím, že skutečně zemřou, že vakcína je nebezpečná, ale ukazuji na záhadnou (ne)vyváženost právní zodpovědnosti, když výrobce záruku odmítá dát! Proč, když je bezpečná!

Česko má ve společné dohodě států Evropské unie objednanou vakcínu proti covidu-19 od tří výrobců pro 5,5 milionu obyvatel. Zaplatí za ně 1,8 miliardy korun. O dalších milionech dávek jedná s dalšími výrobci.

"Vakcíny pro dalších až 10,6 milionu obyvatel jsou v záloze od dalších výrobců. Měli bychom jí tak mít až pro 16 milionů lidí, což je více než je obyvatel ČR. Je to přístup, ke kterému přistoupily i další země," řekl na tiskové konferenci po jednání vlády ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Podle něj bude do dvou týdnů vládě předložena vakcinační strategie, která stanoví postup pro pořadí různých skupin obyvatelstva při očkování.

Kdo dá tedy osobní trestně právní záruku, že vakcína je méně nebezpečná, než samotný Covid-19, pokud nám ji vláda vnutí?

 

Zdroj:   Skrytá pravda


MOHLY BY MRNA VAKCÍNY VÉST K NEPLODNOSTI, POTRATŮM A VROZENÝM VADÁM?

V nejbližších dnech nás čeká mohutná “provakcinační” kampaň, v níž se nás budou snažit přesvědčit o absolutních výhodách jakýchsi “na koleni spíchnutých” preparátů. Podle dnešního článku na Novinkách má být plně rozhodnuto pro očkování 40% lidí, dalších 20% je nerozhodnutých a zbývajících 40% očkování na COVID-19 odmítá. Je nasnadě, že nyní se začne působit na zmíněných 20%. Ať už si o těchto číslech myslíme cokoli, mělo by být rozhodnutí především na každém jednotlivci. Propaganda nám samozřejmě nastíní očkování jako něco skvělého a jak vláda nedávno svým hlasováním potvrdila, zřejmě budou mít očkovaní jisté výhody, nebo – chcete-li – neočkovaní nevýhody. Je jisté, že oponentní hlasy budou umlčovány, proto si myslím, že alespoň mimo mainstream by měly být slyšet. Dnes jsem právě takovéto oponentní hlasy z řad odborné veřejnosti našla a dovolím si vám je nyní prezentovat.

Dva výzkumní pracovníci zapojení do covidových analýz, Dr. Wolfgang Wodarg a Dr. Michael Yeadon, podali návrh na správní a regulační opatření Evropské agentuře pro léčivé přípravky (EMA). Jsou znepokojeni novými vakcínami mRNA Coronavirus vyvinutými společností Pfizer/BioNTech.  Výzkumní pracovníci varují, že vakcíny by mohly napadnout buňky placenty, což by způsobilo ženskou neplodnost.

Podle Natural News, lékaři požádali o regulační opatření, které vyžadují proto, aby mohli potvrdit výhodnost vakcíny. Lékaři žádají EMA o odklad akce a zastavují nouzové schválení nových vakcín, dokud společnosti nebudou moci opravit návrh studie, aby zajistily, že vakcíny nejsou založeny na nespecifických příznacích a falešně pozitivních testech PCR s vysokým cyklem.

Lékaři varovali, že vakcíny proti coronaviru by mohly způsobit autoimunitní odpovědi a neplodnost u žen od třetí fáze klinických studií, jenž přinesly podvodné datové údaje, které povedou k zavádějícím informacím o prospěšnosti pro veřejné zdraví.

Podle deníku Independent, britská vláda varovala těhotné ženy před vakcínami Pfizer a obecně varovali, že ženy by se měly vyhnout otěhotnění nejméně dva měsíce po očkování.

“mRNA vakcíny jsou určeny k navození imunitní reakce na  proteiny SARS-CoV-2, ale tyto proteiny (přepsané pro replikaci v rámci buněčných ribozomů) také obsahují homologní formu syncytinu-1.”

“Tento přírodní protein (syncytin-1) je vytvořen z lidských endogenních retrovirů a je zodpovědný za vývoj placenty u savců a lidí. Tento protein je nutný pro úspěšné těhotenství, ale po očkování proti COVID-19 budou imunitní buňky jedince vyškoleny k útoku na syncytin-1 (což vede k potenciálním potratům, vrozeným vadám a neplodnosti). Návrhy studie netestují na mutagenní nebo reprodukční vady, avšak vakcína mRNA má potenciál způsobit dlouhodobou autoimunitní destrukci ženského reprodukčního systému.”

Výrobek také obsahuje polyethylenglykol (PEG), díky němuž bude vakcína nejen méně účinná, ale také způsobí alergické reakce a smrtelné, nepříznivé účinky. Účinné látky, nanočástice mRNA, jsou potaženy PEG. Kromě toho vakcíny obsahují také mNeonGreen, složku s bioluminiscenčními vlastnostmi. Není jasné, proč se tato složka používá ve vakcínách.

Návrhy studií očkovacích látek navíc používají falešně pozitivní výsledky PCR testů, aby se zvýšila účinnost vakcíny. Návrhy studií vakcíny netestují, zda vakcína snižuje závažné příznaky Covid-19, včetně hospitalizace, JIP nebo úmrtí. Testy neurčují, zda vakcína může přerušit přenos viru.

Dr. Tommy Megremis tento fakt nedávno komentoval na Facebooku: “Problém je ve falešné pozitivitě při provádění PCR testů. PCR test se používá k zesílení malého množství genetického materiálu tak, aby rozpoznal vzorky DNA. (Také, pro RNA viru, RNA je převedena na DNA, aby mohly být detekovány, je to jen způsob, jakým test funguje). Tímto způsobem jsme byli schopni rozpoznat genomy u egyptských mumií či mamutů.” 

“Co je stále více a více zřejmé je, že PCR test nebyl navržen jako diagnostický nástroj pro infekci a opravdu nemůže fungovat jako jediný, vzhledem k obrovskému množství falešných pozitivit. Pokud jde o Covid, přítomnost virových částic zachycených technikou PCR není a nebyla kvantitativně spojena s aktivní “symptomatickou” infekcí. To prostě nemůže být tak, protože práh infekce se v důsledku virové zátěže u každého pacienta liší. Ukazuje se, že pokud jste testovací cyklus provedli více než 25 krát, falešná pozitivita infekce Covid začíná být velmi vysoká. Když testujete lidi s velmi nízkou virovou zátěží, kteří nejsou nemocní, můžete najít virový kód RNA, který se používá k “diagnostice”, pokud jste testovací cyklus provedli mnohokrát. Poslední, co jsem četl, Labcorp cykluje nejméně 40krát, aby odhalil fragmenty virového genomu.”

“Hospitalizace nyní neodrážejí klinický vzorec Covid-19 viděný v březnu a dubnu. Na závěr, co vidíme nyní, jsou  případy běžného respiračního onemocnění, které jen potřebují maskovat jako Covid, protože falešně pozitivní PCR testování produkuje klinicky nespolehlivý test na symptomatickou infekci. Tohle není teorie. Existuje výzkum, který to toto podporuje.”

Nejhorší část studie návrhu výrobců vakcíny proto je, že je založena na podvodné diagnóze SARS-CoV-2. Wodarg a Yeodon varovali, že “vysoké prahové hodnoty cyklu, nebo CT hodnoty, ve výsledcích rt-qPCR testů vedly k falešně pozitivním výsledkům.”

Vlády po celém světě zakládají svá rozhodnutí na hodnotách CT, které jsou velmi vysoké, zatímco měly by být velmi nízké. Koronavirus má 99,5 procent možnost přežití pro jedince, kteří jsou mladší 70 let, podle nejlepšího odhadu CDC .

“Výsledky RT-qPCR pozitivních testů, které se používají ke kategorizaci pacientů, vykazovaných ve studiích jako “případy covid-19″ a které jsou používané ke kvalifikaci cílových parametrů studie, by měly být ověřeny sangerovým sekvenováním, aby se potvrdilo, že testované vzorky ve skutečnosti obsahují jedinečnou genomovou RNA SARS-CoV-2,” poznamenali lékaři.

Vzhledem k tomu, že mnohacyklové PCR testy byly prohlášeny za z 97 procent falešně pozitivní, závěry shromážděné ve studiích Pfizer / BioNTech by nakonec ukázaly, že vakcína je méně než ze 3 procent účinná, ale zároveň způsobuje závažné a trvalé účinky na zdraví, včetně, neplodnosti žen.

Kupodivu, generální ředitel společnosti Pfizer, Albert Bourla, prodal 62 procent svých akcií ve stejný den, kdy jeho společnost oznámila, že jejich vakcína byla údajně z 90 procent účinná.

Tolik tedy ke studii, která byla provedena k jedné z vakcín, určených také k aplikaci pro občany zemí EU.  Jak jste jistě pochopili, tak vakcína je sice na COVID-19 neúčinná, nicméně takřka spolehlivě sterilizuje mladé ženy, ale má i mnohé další nepříznivé účinky. Už dávno se hovořilo o tom, že lidstvo má být zredukováno. A podle toho, jak se EU snaží už dlouhodobě podpořit invazi z Afriky a Středního východu  do Evropy, je jasné, že Evropané mají být výhledově “vyměněni”.

Nevím, jak vy, ale já se jistě naočkovat nedám, neboť nikdo neví, jaké další nepříznivé účinky vakcíny mají. Rozhodně si nedělám iluzi, že se nyní někdo pokouší “zachránit” celý svět před jakousi nemocí horší, než ebola a mor dohromady. Je věcí každého, zda se naočkuje vakcínou, kterou se nám nyní budou snažit vnutit vlezlou každodenní mediální propagandou. Pak si myslím, že je nutné slyšet i oponentní hlasy odborné veřejnosti, které se však do médií nedostanou.

Mimochodem, pro muslimy se vyrábí extra halal vakcína, bez živočišných buněk, údajně čistě na rostlinné bázi. Třeba půjde jen o nějakou vitamínovou injekci, kdo ví. A například na americké Cornell univerzity, kde vyhlásili povinnost očkování na chřipku (předpokládám, že stejná povinnost bude záhy vyhlášena i u COVID-19), jsou z této povinnosti vyjmuty všechny menšiny (černoši, další barevní, ale i muslimové). Takže opět zde máme jakousi selekci.

Ve všech zemích EU se mají aplikovat tři různé vakcíny, aniž by si kdokoli mohl vybrat, kterou chce. Odpůrci těchto pofiderních vakcín budou dle všeho nakonec různě sankcionováni, jak ostatně potvrdila svým hlasováním i naše vláda. V Malajsii se už vyrábí halal vakcíny, protože muslimové, kteří se očkovat dají, si prostě vybrat mohou. Zbytek si domyslete...

 

Zdroj:   Vox Populi


Prezident německého Institutu Roberta Kocha veřejně, “po korona vakcínách mohou lidé zemřít….”

Prezident berlínského Robert Koch institutu pro kontrolu a prevenci nemocí (Zhruba obdoba českého Státního zdravotního ústavu) profesor Lothar H. Wieler (povoláním veterinář) prohlásil, že po očkování koronavirovou vakcínou mohou někteří lidé zemřít. Je prý to vysoce pravděpodobné. Obzvláště ti, kteří mají další chronická onemocnění. Tihle lidé mají přitom být očkováni přednostně.

Podle prof. Wiehlera je proto tato úmrtí potřeba zkoumat a studovat, aby se přesně zjistilo, co smrt zapříčinilo.

Je to takový oxymoron (vzájemně se vylučující tvrzení). COVID 19 je údajně nejvíc nebezpečný chronicky nemocným lidem, ti ale tedy mohou po očkování zemřít. Takže to pro ně je “pěšky jako za vozem”, výsledek bude stejný!

Stačí si připomenout další perličky ohledně vakcín. Jejich výrobci nebudou zodpovědní za případné vedlejší následky, vakcíny nebyly řádně testovány a podle všeho výrobci lžou o vedlejších efektech. “Elity” se k očkování staví sami velmi rezervovaně. Ten má jinou imunitu, tamten půjde až poslední…..

Je to další “pobídka pro ty, kteří se chtějí nechat očkovat. DEJTE SE OČKOVAT, ALE PAK SE NIČEMU NEDIVTE!

 

Zdroj:   Česká věc


Covid očkováním udělají z lidí mutanty geneticky upravené, mnozí nepřežijí tu mutaci.

Kdo je Prof. Dr. Walter Veith? Profesor Walter J. Veith procestoval se svými semináři celý svět. Informace, které prezentuje, jsou založeny na jeho vlastním hloubkovém výzkumu v oblastech: evoluční teorie a stvoření, zdraví a stravování a současné události a biblická proroctví. Walter Veith vystudoval zoologii na universitě v Kapském městě. Později působil jako profesor evoluční teorie na prestižních universitách.

Zvláštní zkušenosti z jeho života ho však přivedly k Bohu. Jako profesor evoluce měl ovšem problém s biblickým šestidenním stvořením.    Pokračování jeho příběhu je zde k dispozici celý jeho příběh s českým dabingem.   V minulosti se zabýval vědeckými výzkumy v oblasti zdraví a výživy. Tyto jeho výzkumy byly také prezentovány na mezinárodních konferencích.

Vydal tři knihy – Výživa a zdraví, Genesis Konflikt a Na pravdě záleží.

 Walterovy přednášky oslovují tisíce lidí po celém světě, kteří mají poté možnost s těmito informacemi a důkazy dělat lepší rozhodnutí o svých životech.

Na video z rozhovoru (s čekými titulky) se podívejte na stránkách Gloria TV. Je to sice delší - hodinu a čtvrt - ale člověku se pak v lecčems najednou udělá jasno jak to funguje a proč je nám to vnucováno.


Vakcína od AstraZeneca má jen 62% účinnost, dopad na seniory je nejasný, není dost dat

Na rozdíl od beznaděje posledních týdnů místo očkovacího pondělí přišlo očkovací úterý jakožto den vítězství pro Británii, který uchvátil novinové titulky, jenže teď byla zveřejněna vědecky revidovaná data v Lancet o nejslibnějších injekcích ze spolupráce AstraZeneca a Oxfordu, a tak data ukazují, jak jsou ty injekce bezpečné a účinné. Jenže ta bezpečnost a efektivnost je zatím dost nejasná, a jestli ta data něco ukazují, tak to, že je třeba ještě daleko více výzkumu.

Přesto výzkumníci potvrdili, že teď předloží svá data regulátorům ke schválení k nasazení vakcíny pro masovou kampaň očkování kromě jiných v celé Británii, Brazílii, Indii a v zemích Evropy.

Zatím revidovaná studie, kterou můžete nalézt v odkazu pod původním článkem, prohlašuje, že vakcína „má přijatelný bezpečnostní profil a byla shledána účinná proti asymptotickému COVID-19.“

Data rovněž ukázala, že ve skupině očkovaných došlo ke čtyřem případům periferní obrny lícního nervu (pro které je charakteristické ochrnutí tváře). (Zde je k tomuto ochrnutí odkaz na českou Wikipedii s názornými obrázky: https://cs.wikipedia.org/wiki/Perifern%C3%AD_obrna_l%C3%ADcn%C3%ADho_nervu )

Dále z dat zveřejněných v úterý je vidět, že v té skupině, co dostali jako první půldávku, což se ukázalo jako nejefektivnější kombinace, nebyli žádní pacienti na 55 let.

Vzhledem k tomu, že i v ostatních zkouškách bylo v globálních testech jen 20% pacientů nad 55, zůstávají tu otázky o účinnosti na starší pacienty.

Částečná data byla vytažena ze zkoušek vakcín v Británii, Brazílii a Jižní Africe: bezpečnostní výsledky na 23 745 účastnících a míra ochrany na 11 636. Takový výsledek se těžko interpretuje, když si uvědomíme, že jsou to skupiny s odlišným dávkováním – protože kvůli chybě, která způsobila, že účastníci dostali půl dávky, po níž přišla celá místo zamýšlených dvou celých dávek. Tato chyba byla později oslavována jako šťastná náhoda, protože u této skupiny se objevila daleko vyšší míra účinnosti. Ale u toho všeho je zapotřebí více studií, když uvádíme, že skupina pacientů, kteří dostali tuto kombinaci, byla ta nejmenší (jen 1 367 lidí).

Výzkumníci tvrdí, že vakcína chrání proti chorobě ve 62% těch, kdo dostali plné dávky a v 90% těch, kdo původně dostali půl dávky následovanou celou dávkou. Avšak nezávislí experti tvrdí, že byla příliš malá – 2 741 lidí – aby se dalo usoudit, jakou hodnotu má takový přístup a že je třeba více testů. Ta skupina s půl-dávkou také nezahrnovala nikoho nad 55 let a v celé té studii bylo jen 20% těch z uvedené věkové skupiny.

Navíc na rozdíl od Moderna a Pfizer vakcína AstraZeneca (která používá odlišnou metodu) byla shledána u všech dobrovolníků, kteří byli testováni jen, jen s účinností 62%. Přičemž je to malá skupina účastníků zkoušek, kteří dostali omylem to dávkování s půldávkou.

Přišly zprávy, že FDA zveřejnila podrobnou zprávu o vakcíně Fizer.

Samozřejmě, že nikdo v číslech o nižší účinnost nevidí nic špatného.

 

Zdroj:   Reformy.czVlk Samotář

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?