Černé disky uvnitř vakcín

 

Specialistka na krev odhaluje alarmující zjištění po analýze krve očkovaných & samotných covid injekcí

Lékařka dr. Zandre Bothaová analyzovala obsah covid injekcí a také krev očkovaných pacientů, kteří za ní přicházeli s vážnými zdravotními problémy. Objevila dost alarmující věci... černé kulaté disky něčím pospojované, černá vlákna a více... poslechněte si její vysvětlení.

 

Video s českými titulky je součástí stránky

https://nastub.cz/videos/w/27560a50-b1ee-4dc1-93c7-5e039cb7b8fb?title=0&warningTitle=0 

 

 Vlk Samotář

 


 

 

Stew: Můžete nám popsat, co jste zjistila, co vás šokovalo? Co vás nejvíce překvapilo, když jste zkoumala tyto lahvičky a jejich obsah?

Dr. Botha: Jen abych to uvedla do kontextu… projdu pár snímků, abych vysvětlila, jaké vzorce jsem v krvi pacientů viděla. To mě přimělo si začít dělat záznamy. První snímek, který diváci vidí… tohle je pacientka, která před očkováním vyhledávala lékařskou péči, léčili jsme ji, a následně takto vypadala její krev. O pár měsíců později byla velmi šťastná a cítila se mnohem lépe a její krevní obraz byl dokonalý.

 

Zdravá krev

 

Červené krvinky byly hezky kulaté. Bílé krvinky bojují proti rakovině a virům. Ona se tedy cítila skvěle. Protože se jí dařilo dobře, tak jsme neviděli… po pár měsících přišla za mnou na další prohlídku.

Trvala na ní, protože trpěla dušností, necítila se nejlépe. Když přišla a já se podívala na její krev poté, co byla očkovaná… řekla mi, že se nechala očkovat. Takto její krev vypadala poté. Bylo to dost šokující… vidět pacientku s naprosto normální a zdravou krví, která po pár měsících přišla a měla v krvi tyto válečkovité agregáty. Je to velmi nebezpečná forma válečkovitých agregátů, nejsou normální. Není tam žádný kyslík. Červené krvinky nemohou vůbec fungovat.

 

Když si uvědomíte, že kapiláry a malé tepny mají v průměru 4 mikrony, a červené krvinky se do nich musí dostávat v zástupu, mluvíme tady o problémech s myokardem, intravaskulárním srážení krve, takže… Není tam žádný kyslík, který by se dostal do malých tepen v mozku a v srdci. Takže tohle mi přišlo dost šokující. A ona nebyla jediná. Začala jsem u očkovaných pacientů vidět tyto zvláštní struktury.

 

Červené krvinky jsou znovu tak zdeformované, že je ani nelze rozeznat. Nikdy předtím jsem to neviděla.

Stew: Když mluvíte o těch zvláštních strukturách, myslíte ty černé kulaté disky?

Dr. Botha: Neviděla jsem je vyloženě v krvi, ale viděla jsem černé struktury v krvi. Protože používám dvě techniky, proto u jedné uvidíte disky a v krvi je neuvidíte, protože používáme krycí sklíčko k zakrytí krve, takže to ten vzorek stlačí. Když jsem analyzovala lahvičky, používala jsem jinou techniku.

Jak se k tomu dostaneme, vysvětlím to. Takže jsem začala vidět tyto zvláštní struktury, které vysvětlím. Znovu… válečkovité agregáty… myslela jsem si, že to jsou krystalky kyseliny stearové, ale moc jim nebyly podobné. Tohle jsem našla v každém očkovaném člověku s příznaky. Dost mě to vylekalo. Takže na tomto snímku můžeme vidět černou hmotu, kterou jsem objevila v každém očkovaném pacientovi.

 

Tohle je snímek při čtyřsetnásobném zvětšení a další snímek byl pořízen při větším zvětšení, tento byl podle mě zvětšen 1600x.

 

Pak mě oslovila právnička, která mi přinesla lahvičku (vakcíny), protože já tyto injekce svým pacientům nedávám. Když jsem se na lahvičku podívala, byla jsem v nesmírném šoku, protože to, co jsem viděla v krvi svých pacientů, jsem viděla i v lahvičkách.

 

Na dalším snímku… když ty dva porovnáte, můžete vidět, že jde o stejnou strukturu. Takže tohle jsem v lahvičce objevila.

 

A tady jsem také použila zakrytí krycím sklíčkem. Jde v podstatě o normální destičku pod mikroskop kterou jsem pak zakryla malým krycím sklíčkem. Takto jsem získala tyto snímky. A pro ostatní vědce a lékaře, kteří se mohou dívat… tohle je nejspíše technika, kterou používají, protože se ji učíme. Jen chci zmínit, že nejsem odbornice na částice, nejsem biochemik… nevím, na co se dívám, ale jen sdílím svá zjištění.

Stew: Rozhodně by bylo přínosné, kdyby se objevil někdo, kdo má tuto odbornost, ale tady vidíme to, co vypadá jako černé kulaté disky s kovovými spoji.

Jakou zpětnou vazbu jste dostala od ostatních odborníků, se kterými jste tohle sdílela?

Dr. Botha: Spousta dalších struktur, které jsem ukazovala, se objevila při použití této techniky, a když jsem ji sdílela s ostatními odborníky… myslím si, že tohle nevidí, protože nepoužívají tuto techniku. Ale nikdo nepřišel a neřekl s jistotou, co to je. Všichni se shodují na tom, že to není přírodní, je to příliš strukturované na to, aby to bylo cokoliv biologického… na tom se podle mě shodují, ale nedostala jsem žádnou… nikdo nepřišel a neřekl s jistotou, co to je. Jsou nějaké spekulace, ale já nerada spekuluji.

Ale tyto disky se samy sestavovaly… mám z toho video, které jsem s vámi ještě nesdílela, ale ty disky se samy sestavovaly, což bylo velmi zvláštní. Jeden snímek jsem pořídila při menším zvětšení a jeden při větším.

 

Nyní se na ty disky díváme. Pokud někdo dokáže vysvětlit, co tohle je… a tyto snímky jsem získala tím, že jsem nepoužila krycí sklíčko. Ve skutečnosti jsem kapku z lahvičky dala pod mikroskop na destičku bez zakrytí. Myslím si, že takto by možná i ostatní začali vidět tyto struktury. Lidé, co pracují s mikroskopy, možná budou schopni vidět to stejné.

Stew: Tohle je jen jedna kapka z lahvičky, ve které jste viděla tohle vše. A řekla jste, že podle vás to není nic biologického, a že to vypadá na něco uměle vytvořeného. Můžete k tomu říct víc?

Dr. Botha: Jsou velmi symetrické. Zdá se, jsou navzájem pospojované. Mohu jen popsat to, co vidím… nejsem si jistá, co si o tom myslet. Pokud někdo tohle předtím viděl, také bych ráda věděla, co to je. Zkoumala jsem asi čtyři vzorky a viděla jsem to v každém z nich. Vzala jsem je ze stejné lahvičky, ale zkoumala jsem to čtyřikrát. Když se tyto černé struktury… když vzorek uschnul, a tohle je další technika… nechala jsem vzorek pod krycím sklíčkem uschnout. Pak jsem se vrátila a podívala se na něj, a tyto struktury podobající se diskům byly pryč, už je nešlo najít. Ale začala se tam tvořit tato černá vlákna.

 

To je další věc, kterou jsem viděla. Kéž bych mohla říct, co to je, ale nejsem odbornice na molekuly nebo částice.

Stew: Máte dlouhodobou zkušenost s analýzou živé a suché krve. Jak dlouho to děláte?

Dr. Botha: 15 let.

Stew: A za 15 let, co to děláte, jste něco podobného viděla?

Dr. Botha: Ne.

Stew: A to jediné, co má společného krev, ve které tyto struktury vidíte, je to, že to je krev pacientů, kteří dostali injekci, kterým se říká covid vakcína?

Dr. Botha: Ano.

Stew: Dobře, zeptám se vás na tohle. Je možné, že tohle jsou vzdušné bubliny?

Dr. Botha: Ve skutečnosti jsem se to snažila zjistit. Tak jsem si vyhledala struktury vzdušných bublin, které vypadají podobně, ale většina lékařů, kterých jsem se ptala, mi řekli, že jsou příliš symetrické, aby to byly vzdušné bubliny. Jsou velmi symetrické a jednotné. Ale Stew, kéž bych mohla s jistotou říct, co to je, ale nejsem si jistá.

Stew: Dobře… takže lékaři, kteří se dívali na vaše objevy, řekli, že tyto disky jsou příliš symetrické, což by potvrdilo to, co jste už řekla, že jsou uměle vytvořené, ať jde o cokoliv… tyto černé disky s nějakými kovovými spoji. Takto mi to připadá… vypadají podle vás kovové? Nevím… povězte mi.

Dr. Botha: Když jsem se na vzorek dívala na tmavém pozadí, tyto částice odrážely světlo.

 

Takže si nejsem jistá, co si o tom myslet. Můžeme říct, že jsou reflexní a laicky mohu říct, že podle mě vypadají uměle vytvořené.

Stew: Vzdušné bubliny jste předtím už viděla.

Dr. Botha: Ano, v krevních analýzách.

Stew: A hádám, že tyto vzdušné bubliny nejsou obvykle pospojovány kovovými spoji nebo věcmi, které září, což vidíme tady. Jakými nemocemi tedy trpí lidé, v jejichž krvi jste objevila tyto zvláštní struktury?

Dr. Botha: Vídám vážné trombózy, vážné embolie a zadržování vody, spoustu kognitivních problémů. Počínaje ztrátou paměti po depresi. Vídám pacienty s krevními sraženinami, které potvrzuje ultrazvuk. Hodně bolesti v místě vpichu, ztráta pohybu v očkované paži. Silné bolesti hlav trvající déle než osm týdnů. A spousta bolesti, nervové bolesti, kterou lidé zažívají. Dušnost, ale když vidím krev, tak chápu, proč trpí dušností, protože červené krvinky nedokážou přenášet kyslík, když tak vypadají. I když lidem nasadím oxymetr, abych změřila jejich hladinu nasycení kyslíkem, je nízká… na 89 %. Nejde jen o krev… ale symptomy mají fyzické projevy.

Stew: Takže tito lidé mají málo kyslíku.

Dr. Botha: Málo kyslíku, tvoří se jim krevní sraženiny, agregáty červených krvinek, mají nefungující bílé krvinky, takže imunita nemůže na viry a bakterie a infekce reagovat tak, jak by měla.

Stew: Což by mohlo vysvětlit tyto tzv. průlomové případy nebo tuto variantu Delta, kdy spousta covidových pacientů jsou podle všeho ti „plně očkovaní”. Ne, jsou poškozeni těmito injekcemi.

Dr. Butha: S tím souhlasím. Pokud můžete divákům ukázat… tyto černé struktury nejsou jediné, které jsem viděla. Když vzorek uschnul, a znovu jsem se na něj podívala, objevila jsem tyto zvláštní čtvercovité disky.

 

Rozhodně byly reflexní a měly velmi specifickou strukturu. Jako dr. Carrie Madejová říkala v rozhovoru, který jsem sledovala, že plakala… já také pláču, když tyto věci vidím. Pláču, když vidím tyto pacienty. Jen dnes jsem viděla pacienty, kteří byli poškozeni po očkování.

Říká se jim, že za to očkování nemůže, a plánují i očkovat svoje děti. A já se jim jen snažím říkat… prosím, prosím, nedávejte tohle svým dětem. Protože já ty pacienty vidím… nejsem nějaký vědec, co jen píše zprávy. Já tyto pacienty vidím osobně. Jsou ignorováni, nedostávají lékařskou pomoc, jakou by měli.

Říká se jim, že to je placebo efekt. Zítra mi přijde pacient, který utrpěl osm infarktů během pěti hodin poté, co byl vybrán k tomu, aby byl jeden z prvních pokusných králíků, který obdržel vakcínu. Je v nemocnici už od března. Musel podstoupit trojitý bypass. Nemohl nikam, protože neustále testoval pozitivně na covid. Měsíce strávil na JIP. Zítra přijde za mnou, protože se necítí dobře. Stále bojuje o svůj život… doufám, že mu dokážu pomoct.

 

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

11. října 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?