Covid vakcíny obsahují uhlíkové nanožiletky ve formě hydroxidu grafenu, které rozřezávají krevní cévy

 

Německý doktor a odborník na uhlík nedávno zveřejnil video, ve kterém sdílí zjištění, že covid vakcíny obsahují hydroxid grafenu, který funguje jako nano žiletky, které rozřezávají krevní cévy a ostatní orgány v těle. Krátce po zveřejnění jeho videa byl údajně zavražděn, jak řekla jeho partnerka ve videu o pár dní později. Prosím o sdílení tohoto důležitého videa. Pod videem najdete také video z pozorování vakcíny pod mikroskopem, kde jdou podle všeho vidět tyto „nanožiletky”. Více ve videu. 

 

Zkoumání vakcíny pod mikroskopem. Originál zde. Video s českými titulky je součástí stránky.

https://nastub.cz/w/2YSUksk2cJUeooUcbjYJbn      

Originál videa publikován: 28. listopadu 2021

 

Vlk Samotář

 


 

Stefan: Dr. Noack před čtyřmi dny zveřejnil video o hydroxidu grafenu. Včera jsem zveřejnil svůj překlad toho videa. Dnes se objevilo video jeho údajné partnerky, která říká, že byl zavražděn. Ještě to není potvrzeno. Nevím… jsme všichni v nebezpečí? Dokážou takto rychle zabít whistleblowery? Nevím. Ale zde je její video.

Partnerka dr. Noacka: Je sobota 27. listopadu 2021. 23. listopadu v úterý v 10 ráno bylo zveřejněno video o hydroxidu grafenu. To video se virálně rozšířilo. Andreas měl současně s někým hovor (omlouvám se, nepoznávám jméno). Já jsem operovala kameru a sledovala komentáře. Rozhovor trval kolem dvou hodin. Poté jsme měli konverzaci a navzájem si řekli, jak moc se milujeme a smáli jsme se. Krátce poté byl Andreas brutálně napaden. Útok byl nesmírně záludný a nečekaný. Mám tu otřesnou roli vám říct, že Andreas útok bohužel nepřežil. Tyto zprávy jsou pro všechny z nás nesmírně šokující. Ale Andreas je ve mně, a já jsem součástí jeho. Jsme jedno.

Všechny informace jsou venku. Víme vše, co potřebujeme vědět. Teď potřebuji všechny z vás. Teď je čas na akci. Teď je čas na to, věřit. Nyní musíme implementovat jeho plán. Už nemáme nic víc, co bychom ztratili. Jde o celé lidstvo. On to udělal pro vás. Zemřel pro vás. Smrti se nebál, přijal ji jako možnost. Je otřesné, že se to muselo stát takto. Nebylo to v plánu, aby nás opustil takto rychle. Jak jsem říkala, převezměme energii nepřítele. Musíme nyní využít tuto energii. Obrátit ji proti nim. Využít ji pro nás. Teď vás potřebuji. Nedokážu to sama. Prosím, začněte. Povím vám více podrobností. Prosím, nepanikařte. Společně jsme silní, rozdělení padneme Pojďme se spojit jako tým. Poprvé. Spoléhám na vás.

Stefan: Jen rychlý úvod, protože se rád poslouchám a chci být vůdcem revoluce… žertuji, vy můžete být vůdcem revoluce. Potřebujeme co nejvíce vůdců v boji proti této smrtelné injekci, kterou nám chtějí dát. Dnešní video je od německého doktora, který byl samozřejmě označen za konspiračního teoretika, ale to, co říká, je velmi rozumné. I já s vědomostmi z jednoho semestru chemie tohle dokáže ověřit. Je to o oxidu grafenu nebo hydroxidu grafenu, který byl nalezen ve vakcínách. Pro to potřebujeme více potvrzení. Ale jakmile berete, že ve vakcínách je, tak to, co říká, dává dokonalý smysl, a je to naprosto otřesné. Samozřejmě svoje slova míří na rakouskou vládu a jejich špatné poradce kvůli nadcházejícímu povinnému očkování. Ale přijde mi to zajímavé pro kohokoliv, tak jsem k tomu vytvořil anglické titulky. Užijte si to, nebo se naštvěte, nebo dělejte cokoliv… Zatím.

Dr. Noack: Je tu profesor z univerzity z Almeiry, profesor dr. Pablo Campra. Testoval vakcíny pro přítomnost oxidu grafenu za použití mikroramanové spektroskopie. Jedná se u studii frekvencí. Jsou tam frekvenční pásy. Dva z těch pásů jsou důležité. Ukazují, že se nejedná o oxid grafenu, ale spíše o hydroxid grafenu. Rád bych vysvětlil, co je tento hydroxid grafenu. Jde o monovrstvu aktivovaného uhlíku. Jsou tam C6 prstence. Našel ho ve všech vzorcích. Každý roh je atom uhlíku. Tohle je na úrovni nano.

Trochu to tady rozdělím. Pokud jsou dlouhé 50 nanometrů, je tam 500 prstenců v řadě. Tohle jsou skupiny hydroxidů. V oxidu grafenu máte dvojitě vázaný kyslík, a u hydroxidu grafenu máte skupinu hydroxidu. Elektrony jsou zbaveny lokálnosti (jsou plně mobilní). Jeden kousek má 50 nm na délku, ale pouze 0,1 nm na tloušťku. Tyto struktury C6 jsou nesmírně stabilní. Z tohoto můžete vytvořit brzdové destičky. Není to biologicky rozložitelné. Tyto nano struktury lze nejlépe popsat jako žiletky. Tyto žiletky jsou vpichovány do těla. Nano, velmi malinkaté žiletky. Mají tloušťku pouze jednoho atomu. Jsou relativně široké a vysoké. Jsou to žiletky, nejsou biologicky rozložitelné. Skupiny hydroxidu se mohou oddělit od protonu. Když je proton oddělen, získají negativní náboj, který se rozšíří napříč celým systémem. Jde v podstatě o kyselinu. Díky zápornému náboji se dobře suspenduje ve vodě. Tyto žiletky se stejnorodě rozptylují v tekutině.

Tohle je v podstatě ruská ruleta. Velmi jasně to lze vidět u této ženy. Rozřezává krevní cévy. Krevní cévy mají ve svém vnitřním povlaku epitelové buňky. Epitel je velmi hladký, jako zrcadlo. A tyto žiletky ho řozřezávají. To je na tom tak nebezpečné. Pokud vakcínu vpíchnete do žíly, žiletky budou v krvi obíhat a řezat do epitelu. Ta otřesná věc je, že toxikologické testy se provádí v Petriho miskách, kde nic nenajdete. Tohle jsou nejostřejší struktury, které si můžete představit, protože mají tloušťku pouze jeden atom. Tohle je obrovská molekula, která je nesmírně ostrá. Jsem odborník na aktivovaný uhlík. Ve své doktorské práci jsem převedl oxid grafenu do hydroxidu grafenu. Přidal jsem se ke světovému vůdci ve výrobě aktivovaného uhlíku. Po roce jsem měl na starosti nové produkty s aktivovaným uhlíkem. Nedaleko Newscastle v Anglii jsme koupili malou společnost. Měl jsem na starosti nové uhlíkové produkty po celé Evropě. Dělal jsem průzkum možných využití.

Když provedete pitvu obětí, nic nenajdete. Toxikologové své testy provádí v Petriho miskách. Nedokážou si představit, že existují struktury, které dokážou rozřezat krevní cévy. Existují fotky sražené krve, která vychází člověku z nosu. Lidé uvnitř vykrvácí k smrti. Zejména vrcholoví sportovci, kteří kolabují a umírají, mají rychle proudící krev. Čím rychleji krev proudí, tím více škody žiletky způsobí. Jako chemik… pokud tohle píchnete do krve, vězte, že jste vrah. Jde o nový materiál, toxikologové o něm ještě neví. Najednou dává smysl, že oběti vypadají takto. A že vrcholoví sportovci s vysokou krevní cirkulací, kteří jsou naprosto zdraví, najednou umírají a kolabují na hřišti. Vidíte lidi, kteří kolabují okamžitě po očkování a mají záchvat. Tito lidé měli v ruské ruletě smůlu. Je dost možné, že injekce zasáhla žílu. Otázka, kterou musíte pokládat politikům a lékařům, otázka, kterou by lékaři měli pokládat Pfizeru, je: Proč jsou ve vakcínách tyto žiletky? Teď chtějí očkovat děti ve věku od pěti let.

Tohle je dr. Szekeres, prezident rakouské lékařské komise.

Moderátor: Ve Vídni je už možné „neoficiálně” imunizovat děti ve věku 5-11 let.

Dr. Noack: Hezké slovo – „imunizovat”.

Moderátor: Budeme mít očkování povinné, ale není jasné, pro jaké věkové skupiny. Jaký věkový limit doporučujete?

Szekeres: Vyhlásil bych povinné očkování pro všechny způsobilé k očkování, co dovolila evropská autorita. V tuto chvíli to znamená všechny ve věku 12 a výš. Očekáváme, že evropské agentury schválí očkování pro děti ve věku 5-11 let během pár dní. Jak správně říkáte, současné očkování je „neoficiální”.

Dr. Noack: Neoficiální znamená, že očkování není schválené. Přesto ho už používají. V tuto chvíli tomu můžete říkat jedině smrtelná dávka.

Szekeres: Po rozsáhlé konzultaci s pediatrem, tohle je…

Dr. Noack: Pediatr? Myslíte si, že pediatr chápe, co je oxid grafenu? V dalším rozhovoru říká, že podle něj je z lékařského hlediska „dobré”, aby očkování bylo povinné. Ve vědě existuje důležitý koncept s názvem disputace. Vědecká debata. Základ medicíny nebo farmaceutik je chemie. Tento doktor nemá o chemii žádné ponětí. Do vakcín se přidávají naprosto nové složky v přírodě neznámé. Všichni mluví o messengerové RNA (mRNA), která má komplexní účinky. Teorie mRNA je komplexní. Ale každý chemik chápe, co tento hydroxid grafenu dělá. Víte, příběh o mRNA může být pokusem o odvedení pozornosti. Nedovedu si představit, že by mně jakožto odborníkovi na uhlík kdokoliv dokázal dát řádné vysvětlení, proč tyto uhlíkové žiletky jsou ve vakcínách. Tohle je válka. Rozptylují nás messengerovou RNA.

Ale lidé nemohou ihned po injekci tak rychle kolabovat. Děje se tu něco jiného. Tento účinek by měl být studován. On tvrdí, že je odborník. Rakouští lékaři podle všeho nemají chytřejšího člověka než je tento. Je lékař, který nerozumí chemii., nebo je to zločinec, nebo je to masový vrah. Po analýze španělského lékaře je oficiální, že vakcíny obsahují (hydr)oxid grafenu o velikosti nano. Je tedy jasné, že se do lidí vpichují žiletky. On je tedy nejspíše nekompetentní. Pokud chcete udělat očkování pro všechny povinné, musíte svůj průzkum udělat nesmírně detailně. Protože pokud je v injekci něco špatného, zabijete celou populaci země. Musíte zvážit rizika. Jak nebezpečná je korona? Jak nebezpečná je injekce?

Tento chlápek zvažuje, jestli by lidé měli být před očkováním svázáni. A to je špičkový doktor. Jsou lékaři v Rakousku tak nekompetentní, že nechápou základní chemii, na které je medicína založená? V tom případě by se měli vzdát své licence! Jakýkoliv lékař v Rakousku, který po zveřejnění těchto informací bude pokračovat v očkování, je vrah. Nejsem jen nějaký chlápek z oboru uhlíku. Já jsem v tomto oboru dělal doktorát. Pracoval jsem pro největšího výrobce aktivovaného uhlíku na světě. V oblasti nových uhlíkových produktů jsem byl jediný odborník v Evropě.

Jsem v podstatě jediný Evropan, který navštívil ostatní odborníky v Pittsburghu. Po tomto jsem založil vlastní společnost na výrobu aktivovaného uhlíku. Papír jsem ošetřil pryskyřicí a udělal z něj membrány aktivovaného uhlíku. S tímto spáleným papírem byste si mohli pořezat dlaň. Byl nesmírně ostrý. Mám dobrou představu o tom, co hydroxid grafenu dělá. Tohle je ruská ruleta. Zasáhnete žílu nebo ne? Zůstává to ve svalu? Pak je to méně toxické. Ale pokud zasáhnete žílu, a várky (vakcín) obsahují odlišné množství hydroxidu grafenu, tak musíte vědět, že lidi to bude zevnitř rozřezávat. Jde o vysoce inteligentní jed. Protože normální toxikolog, který pracuje s Petriho miskami, to nenajde, protože se to nepohybuje. Toxikologové neočekávají žádné žiletky na nano úrovni. Jako chemik mohu říct, že jsme si naprosto jistí, že hydroxid grafenu ve vakcínách je.

Tohle jsou nano žiletky. Teď tyto nano žiletky chtějí vpichovat do dětí. Chci, aby dr. Szekeres vysvětlil, co tyto žiletky v těchto injekcích dělají. A musí to vysvětlit svému šéfovi, rakouskému kancléři panu Schallenbergovi. Je také nejspíše poradcem pro rakouského premiéra Schallenberga. Schallenberg, který je právník, má zodpovědnost ve výběru správných poradců. Pokud chce udělat očkování povinné pro všechny Rakušany, musí si vybrat správné poradce. Je právník, on nezná medicínu. Ale je jeho práce si vybrat kompetentní poradce. A je zodpovědný za to, když si vybere nekompetentní poradce. Jako chemik se zaručuji za fakt, že tohle jsou nano žiletky.

Z uhlíkových struktur můžete vyrobit brzdové destičky, které vydrží navždy. Tento materiál má nulovou biologickou rozložitelnost. Navždy zůstane v těle. I když lidé okamžitě neumřou, tyto žiletky pozvolna řozřezávají krevní cévy. Ničí srdce. Všechny ty infarkty a mrtvice… Jako lékař se musíte ptát, odkud se to bere? Pokud pochopíte, že se do lidí vpichují žiletky, je zřejmé, proč se objevují všechny ty kardiovaskulární onemocnění. Rozřezávají srdce. Rozřezávají mozek. Rozřezávají krevní cévy.

Tyto grafenové struktury, neboli monovrstva uhlíku nebo monovrstva grafitu, jsou velmi stabilní. Tohle ví každý chemik. Nejsou rozložitelné. Tato struktura je dlouhá 50 nm a tlustá 0,1 nm. Samozřejmě, že je to žiletka. Tohle ví každý chemik. Epitelové buňky jsou z dobrého důvodu nesmírně hladké, ale když jsou takto rozřezávány, stanou se hrubé, a pak se na ně přichytávají věci. Teď tyto injekce může vpichovat každý pitomec. A když zasáhnou žílu… Brzy je budou moct vpichovat i lékárníci. Tohle je podle mě ruská ruleta. Tady je Petriho miska. Normální toxikolog dělá testy v Petriho misce. Tomuto materiálu se říká „experimentální vakcína” z dobrého důvodu.

Oni neví, co se stane. Každý vakcinovaný subjekt musí podepsat souhlas, že přebírá plnou zodpovědnost. Bude trvat 50 let, než se smlouvy s Pfizerem celé zveřejnění. Co je v těchto smlouvách? Proč 50 let? V Německu nebo Rakousku není nikdo s mou odborností. Přední německý odborník na uhlík, dr. Harmut von Kienle, byl jeden rok mým mentorem. V tomto oboru jsem napsal svoji doktorskou práci. Založil jsem vlastní společnost v tomto oboru a ve Wolfsburgu vyhrál soutěz o nejlepší podnikatelský plán. Vyhrál jsem 87,5 tisíc euro. Získal jsem investiční kapitál až do výše 3 milionů euro. Měl jsem 10 vývojářů na vývoj těchto nových uhlíkových produktů. Vím, o čem mluvím. Jakýkoliv chemik v komentářích mě může vyvrátit nebo dát jiný názor.

Divačka: Ano, prosím. To by bylo zajímavé.

Dr. Noack: Všichni jste vítáni. Řekněte mi, že se mýlím.

Sir Karl Popper popsal základy vědy. Hypotéza – vyvrácení. Popper řekl, že je lepší zabít teorie než zabít lidi. Celá populace má být očkovaná. Přesně jak Karl Popper říká, pokud se budete dál řídit touto vražednou teorií, musíte být nesmírně opatrní. Rakousko je první, co oznámilo povinné očkování. Zabíjí celý rakouský národ. Pan Schallenberg je za tohle zodpovědný. Potřebuje správné poradce. Už jsme jednou měli Rakušana, který Evropě přinesl utrpení a smrt. Vyzývám vás, abyste tohle video sdíleli ve všech kanálech. Schallenberg potřebuje tisíce nebo stovky tisíc dopisů. Musí se dozvědět, že tohle je žiletka, že je to prostředek k zabíjení. A pokud tohle ví a stále pokračuje, je to masový vrah. Půjde ve stopách Hitlera. Tohle se musí ihned odhalit. Jsem připraven si o tomto materiálu s kýmkoliv promluvit. Jako chemik říkám, že tohle jsou žiletky.

A všímám si, jak málo lékaři ví o chemii. Ale oni dělají chemii v těle. V malých dětech. V těhotných ženách. Lékaři – nyní víte, co děláte. Pokud budete nadále lidi očkovat, jste vrahové. Pošlete tohle svému lékaři, svým politikům. A pokud budete pokračovat, slibuji vám, že žádný soud na světě vás nezachrání. To, co děláte, je masová vražda. Rakousko má zodpovědnost. Oznámili povinné očkování. A vy, pane Schallenbergu, potřebujete nejlepší poradce. Pokud nejste schopen vybrat nejlepší poradce, jste nekompetentní a musíte rezignovat.

To stejné s ministrem zdravotnictví. Jste vůbec nějak kompetentní? Jste připraveni všem Rakušanům nuceně do těla vpíchnout žiletky, které nejsou biologicky rozložitelné. Sdílejte tohle video. Sepište si ho. Nahrajte ho na USB flash disk a pošlete ho politikům a lékařům. Ať je jim jasné, že když v tomto budou pokračovat, jsou to vrahové.

 

 

Z němčiny do angličtiny přeložil:    Stefan Reich

Z angličtiny do češtiny přeložil:      David Formánek

 

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

1. prosince 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?