Přirozená imunita znovu vítězí

Klinické studie covid injekcí neprokázaly přínos pro ty, co covid už prodělali

 

CDC už v únoru přiznalo, že neexistuje důkaz, že covid očkování má přínos pro ty, kteří covid prodělali. Přesto ve svých dokumentech nic nezměnilo, tak jak prokazují telefonáty kongresmana Massieho s vedením CDC. Více ve videu.

 

 

Video s českými titulky je součástí stránky

https://nastub.cz/videos/w/c964ec1c-e0bc-48f1-9489-7825ce79aba5?title=0&warningTitle=0    

 

Vlk Samotář

 


 

Jefferey: Vraťme se do února tohoto roku 2021. CDC se podle všeho snažilo skrýt fakt, že přirozená imunita funguje. Tohle odhalila Sharyl Attkissonová, investigativní reportérka, ve svém pořadu. Kongresman z Kentucky, Thomas Massie, objevil zajímavé nesrovnalosti mezi tím, jaká data CDC publikovalo, a co bylo ve skutečnosti v datech zveřejněných pro veřejnost. Podívejte se.

Sharyl: Massie, který sám je oceněným vědcem, rychle zjistil, že klinické studie vakcín neprokázaly žádný přínos pro lidi, kteří prodělali koronavirus. Očkování nijak nezměnilo jejich šanci se znovu nakazit. Kontroverze začala, když si Massie všimnul, že CDC tvrdilo pravý opak. Poradní komise CDC pro imunizační praktiky právě vydala ostře sledovanou zprávu, kterou napsalo 15 vědců. Mylně tvrdila, že „studie Pfizeru prokázala, že vakcína je vysoce efektivní, nebo že prokázala trvalou vysokou účinnost pro lidi, kteří už koronavirus SARS-CoV-2 prodělali.”

Massie: Tvrdí naprostý opak toho, co ukazují data. Dávají lidem dojem, že tato vakcína jim zachrání život, nebo že je zachrání před utrpením, i když už nemoc prodělali, což v klinických studií Pfizeru nebo Moderny nebylo vůbec prokázáno.

Del: Je ohromující vidět tuto konverzaci bezprostředně po… my jsme právě získali odpověď na náš dotaz v rámci zákona o svobodném přístupu k informacím, ta zpráva je z února… dnes ale říkáme to stejné. Kde máte důkazy, že očkování je lepší než přirozené prodělání nemoci? Měli byste mít pro to důkaz, jinak byste měli začít rozvolňovat a oslavovat, co přirozené prodělání nemoci světu nabízí.

Jefferey: Ano, a pamatuj, v té době – tak jak platí stále i dnes – zuřila debata o přirozené imunitě, protože lidé začali být nuceni do tohoto očkování, jak se začalo podávat. Kongresman Massie tedy oslovil vysoce postavené pracovníky v CDC a na celou epizodu se můžete podívat na Full Measure News, ale lidé, se kterými mluvil, říkali: „Ano, objevil jste naši chybu. Změníme to.” V podstatě to trvalo dva měsíce, než se cokoliv podniklo. Vyžadovalo to telefonát tehdejší zástupkyni ředitele CDC, Anne Schuchatové, aby se věci hnuly. Takto ten telefonát zněl.

Sharyl: Některé odpovědi CDC zazněly během posledního telefonátu kongresmana Massieho se CDC. Mluvil s hlavní zástupkyní ředitele Anne Schuchatovou.

Massie: Mám pocit, že teď malá část ovládá celek… lidé, kteří chtějí, aby se všichni nechali naočkovat, vyvíjí nátlak na lidi, kteří dělají vědu, což jsou ti, kteří zkoumají třetí fázi klinického testu Pfizeru, a tlačí na ně, aby neopravovali dokument. Ale ten dokument je chybný. Takže CDC může zasílat jakékoliv zprávy. To je práce CDC, ne moje. Ale nemohou šířit falešnou a nesprávnou vědu. To je můj postoj. Jsem vážně zklamaný, že je to už měsíc, aniž by se cokoliv spravilo. Jsem vážně zklamaný. Dr. Schuchatová: Jak správně uvádíte, neexistuje náležitá analýza, která by ukázala, že v podskupině pouze lidí, kteří dříve nákazu prodělali, existuje účinnost. Takže máte pravdu, že ta věta je chybná, a že ji musíme opravit. Omlouvám se za zpoždění.

Sharyl: CDC nyní vydalo opravu. Ale Massie a ostatní vědci, které jsme oslovili, říkají, že nové znění stále chybně naznačuje, že studie ukazuje, že vakcíny fungují u lidí, co koronavirus prodělali.

Massie: Než aby to napravili, raději svoji chybu zopakovali a formulovali odlišně. V tu chvíli… nyní to považuji za lež. Myslím si, že CDC lže ohledně účinnosti vakcín, na základě testů Pfizeru, pro ty, kteří už nemoc prodělali.

Del: To je ohromující a nevypadá to, že by se cokoliv změnilo. Diváci si určitě říkají: „Nikde v žádných médií jsem neviděl oznámení, že prodělání nemoci poskytuje silnou přirozenou ochranu.” Kde o tom mluví CDC? Tato reportáž je už z února, provedla ji Sharyl Attkissonová, skvělá investigativní reportérka, která se nikdy neštítila kontroverzních témat. Snad se všichni na ni podívají… a ta reportáž zahrnuje spoustu dalších telefonátů. Massie šel postupně nahoru… takže tam slyšíte telefonáty s ostatními pracovníky, kteří všichni slibovali něco, co nesplnili. Je neuvěřitelné, když se teď podíváme zpětně a zjistíme, na čem jsme.

Jefferey: Ano, přesně tak.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

25. listopadu 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?