Pravda o Covidu-19 (1. díl)

COVID-19 – Největší lékařský podvod v historii

(Kabala II - 18. část, 1. díl série o covidu)

 

COVID-19 – jak to vše začalo? Bylo to vše předem naplánované? Na základě důkazů předložených v tomto videu uvidíme, že celá pandemie byla dlouho předem naplánovaná. Uvidíme časovou osu, jak to vlastně bylo s prasečí chřipkou v roce 2009, a mnohem více. Tohle je první díl o COVIDu-19 ze série Kabala II.

 

Video s českými titulky je součástí stránky

https://nastub.cz/videos/w/b012f351-cf4d-4dfe-9b3d-6864da5d399f?title=0&warningTitle=0

 

 Vlk Samotář

 


 

Konečně jsme se dostali k vrchovolému úspěchu depopulační agendy: Covidu-19. Vše, co jste kdy o tomto viru slyšeli, je lež. Jste připraveni na největší spiknutí v historii lidstva? Tak se připoutejte! Na konci naší předchozí části jsme slíbili, že vám odhalíme největší zbraň tajného spolku, která se už zavedla a čeká na signál, aby naráz zabila miliony lidí. Nyní víte, že 5G v tom hraje roli, že? 60 GHz, které pro nás mají připravené, by mělo stačit. Samo o sobě by to mělo stačit.

Ale jen aby měli jistotu, že naše těla na tu frekvenci budou reagovat co nejlépe, tajný spolek Kabala přidal ještě několik přísad. Tady, moji přátelé, přichází na řadu covid-19. Hlavní přísady covidové polévky jsou: sociální rozestupy, roušky, tyčinky do nosu, PCR testy, karantény, lockdowny, očkování a strach. Vzpomeňte si, k jakému závěru jsme dospěli na konci naší předchozí epizody. Tohle vše bylo provedeno úmyslně. Vše! Včetně samozřejmě covid pandemie. Byla naplánována před lety jako největší klenot depopulační agendy.

Nikdo nevěděl, co se mělo stát, až na tajný spolek. Jejich plán se ukázal být naprosto vynikající. Jejich strategie? Nabíznout řešení na všudypřítomný problém. Problém, který je tak hrozivý, tak děsivý, že i ti nejsilnější mezi zbytečnými darmožrouty, by prosili o řešení. V letech a měsících vedoucích k zavedení mistrovského plánu tajného spolku se vymyslel nezbytný problém takovým způsobem, který nikdo nečekal. Víte… nebyl to zabijácký virus vyroben v Číně. Všichni jsme tomuto narativu měli uvěřit. Ale přiznejme si to… virus SARS-CoV-2, jak se mu oficiálně říká, nikdy nebyl izolován, pročištěn, sekvenován, charakterizován a nebyla prokázaná jeho existence.

Neudělal to nikdo nikde na světě. Žádný vědec, žádný virolog, žádný držitel Nobelovy ceny to nedokázal. Žádná studie nesplnila zlatý standard Kochových postulátů. Všechny selhaly. Výzkumníci a vědci se zeptali více jak 90 institucí po celém světě, jestli dokážou poskytnout jakýkoliv záznam popisující izolaci viru SARS-CoV-2 odebraného ze zemřelého člověka. Ani jedna instituce ty záznamy poskytnout nedokázala… ani jedna. „CDC dokumenty: ‚Nejsou dostupné žádné kvantifikované izoláty viru 2019-nCoV‘.”

Tohle je CDC dokument, na který se článek odkazuje. A tohle je oficiální odpověď CDC na dotaz Christine Masseyové, jak je uvedeno v článku: „Jelikož v době vývoje testu nebyl pro CDC dostupný žádný kvantifikovaný virový izolát 2019-nCoV…” „CDC přiznává, že žádný covid-19 neexistuje.” „10 důvodů, proč SARS-CoV-2 je ‚imaginární‘ a ‚teoretický virus‘. Nikdy nebyl izolován.” Bylo to někdy prokázáno u soudu? Ano, bylo. Patrick King v Kanadě měl tu odvahu být ve skupině ve více jak 10 lidí. Dostal pokutu 1200 kanadských dolarů za porušení nařízení ministerstva zdravotnictví v Albertě.

King s tím šel k soudu, kde se sám obhajoval. Předvolal k soudu Deenu Hinshawou, hlavní lékařku pro zdravotnictví v Albertě, a požádal ji o důkaz řádné izolace tohoto viru SARS-CoV-2. Konec konců pouze tohle by vědecky podložilo nařízení ministerstva zdravotnictví. Hinshawová tento důkaz nebyla schopná doložit. Vědecky řečeno… žádný virus neexistuje. Pouze digitální, teoretické, abstraktní dílo vytvořeno na počítači z genomové databáze. Dokonce americké CDC přiznalo, že vytvořili digitální virus s 30 000 páry bází za použití 37 párů bází z nepročištěných vzorků. Přesně tak… pro zbývajících 29 963 párů bází použili počítač. Tomu, mí drazí diváci, se říká vědecký podvod. Ale to vám Fauci, Gates nebo jakákoliv jiná mainstreamová kapacita neřekla, že? „

Tento krok s počítačovou tvorbou podle mě znamená vědecký podvod. Je to stejné jako tohle: skupina výzkumníků tvrdí, že objevili jednorožce, protože objevili kus kopyta, chlup z ocasu a útržek parohu. Poté ty informace vložili do počítače a naprogramovali je ke znovu vytvoření jednorožce, a pak tvrdí, že tohle počítačové znovuvytvoření je skutečný jednorožec. Samozřejmě jednorožce nikdy neviděli, takže nemohli prozkoumat jeho geny, aby porovnali vzorky se skutečnou srstí, kopyty a parohem jednorožce.” – Dr. Thomas Cowan

Skutečná věda nemá prostor pro politiku, vládu většiny nebo konsensus. Přesto podle dr. Cowana byl konsensus použit k určení, který model digitálního SARS-CoV-2 byl nejskutečnější falešný model. Probíhalo to nějak následovně. Nalezeno bylo pouze tohle:

 

 

Nyní přidejte 29 963 chybějících párů bází… Voilá!

 

 

Trochu úpravy… Super!

 

 

Ještě lepší! Báječné! Konsensus dosažen!

„Výzkumníci tvrdí, že se pomocí ‚konsensu‘, něco jako hlasování, dohodli, který je skutečný genom SARS-CoV-2. Znovu… různé počítačové programy přinesou odlišné verze imaginárního ‚jednorožce‘, takže se jako skupina setkali a dohodli se, který imaginární jednorožec je ten skutečný.” – Dr. Cowan

Jsme si jistí, že kdyby našli i pírko, výsledný konsensus by vypadal nějak takto…

 

A lidé by tomu uvěřili, protože by to řekli podvodní vědci. Doufáme, že chápete, že tuto covidovou epizodu bychom mohli teď ukončit. Vše, co bylo třeba říct, bylo řečeno. Nikdy nebylo prokázáno, že covid-19 existuje. Ti, kteří tvrdí opak, vám buď přímo lžou, nebo nepochopili, co to znamená izolovat virus. Někteří ověřovatelé faktů a dokonce výzkumníci jsou přesvědčeni, že izolace znamená přidat k tomu něco, jako buňky opičích ledvin a sérum bovinního plodu. To není vědecká definice izolace. Nejblíže, co jsme se kdy dostali k vědeckému důkazu izolovaného viru, můžeme vidět na tomto snímku.

 

 

Nikdy nebylo prokázáno, že covid-19 existuje. Konec. Proč tedy tato hnusná pohádka pokračuje? No… řekněme jen, že většinu lidí lze snadno zmanipulovat a oklamat. Tato epizoda tedy pokračuje. Abych vám řekla pravdu, to, co jsme objevili při zkoumání tohoto nejpodlejšího podvodu všech dob, je tak šokující a mnohem větší, než jsme očekávali, že musíme pokračovat v odhalování skutečné tváře tajného spolku. Musíte se tomu podívat do očí, abyste pochopili, že my, lidé, máme pouze jednu zbývající šanci, abychom se sjednotili a bojovali proti zlu, se kterým tu máme co do činění.

„A my jim říkáme ‚ti u moci‘?”

 

 

„Den, kdy lidé pochopí tento obrázek, se vše změní.”

 

 

Takže… zpět k našemu ději. Plán k vytvoření zabijáckého viru neuspěl. Ale pokusili se o to. Pamatujete na wuhanský institut virologie?

USA tam poslaly miliony dolarů od zločinců jako Anthony Fauci a Charles Lieber. „Fauciho ústav NIAID daroval 7,4 milionů dolarů wuhanskému institutu virologie.” Pamatujete na Fauciho emaily, které způsobí jeho pád? „Dr. Fauci podpořil kontroverzní wuhanskou laboratoř americkými dolary pro riskantní výzkum koronavirů.” „Dr. Fauci obviněn ze lhaní o wuhanském výzkumu ‚přidané funkce‘.” Prosím, něco si vyhledejte o výzkumu přidané funkce, projektu, kdy se pokusili vytvořit virus, který by byl schopen přeskočit z netopýrů na lidi, a následně z lidí na ostatní lidi. Ta poslední část je problém. Určitě jste slyšeli o Lymeské borelióze. Virem nakažené klíště kousne člověka a ten člověk onemocní. Ale on nebo ona tu nemoc nemohou přenést na druhého člověka. Ne objetím. Ne kýchnutím. Ani ne pohlavním stykem.

Aby se virus adaptoval na DNA nového hostitele, aby se mohl živit a rozmnožovat, a pak se stal velmi nakažlivý, trvá v přírodě mnoho, mnoho desetiletí. Tajnému spolku v tomto případě jednoduše došel čas. Jejich původní plán s ohledem na vytvoření vysoce nakažlivého a smrtelného viru selhal. Neměli nic víc než obyčejnou zimní chřipku. To jsou vědecká fakta. Ale tajný spolek s tímto nemohl fungovat. Potřebovali monstrózní hrozbu. Problém tak velký, že my, lidé, bychom prosili o řešení. Běžná chřipka by jednoduše nestačila. A tak byl vytvořen narativ. Narativ o zabijáckém viru z Wuhanu. Příběh se stával větším a větším. Čína uzavřela svoje hranice, ale zabijácký virus dokázal uniknout a kontaminovat celý svět. OSN převzala kontrolu. WHO pracovala dnem i nocí v boji s tímto monstrem. Mainstreamová média šířila narativ jako skutečný virus.

A lidé čekali se zadrženým dechem. Všude na světě staří lidé umírali na chřipku. Jako každou chřipkovou sezónu, každým rokem. Ale mainstreamová média, pod kontrolou tajného spolku, dělala svou práci výtečně. Každý den, non-stop, opakovali hororové příběhy o milionech lidí, kteří v následujících měsících zemřou. Opakování, opakování, opakování… Lidem byl vymyt mozek do té míry, že byli schopni opakovat pouze to, co slyšeli ve zprávách. Ti, kteří mají kritické otázky, byli označeni za konspirační teoretiky. Byli nebezpeční a neměli být slyšeni. Měli se stát vyvrheli společnosti. Vtipná věc je… většina lidí stále věří, že tato pandemie se stala náhodným propuknutím. Z čista jasna přišla na začátku roku 2020. No… ne. To není prava. Podívejme se na nějaká fakta, která nám ukážou, že celá událost covid-19 byla dobře připravený a nacvičený projekt. Co se stalo? Pamatujete na epidemii prasečí chřipky v USA na jaře 2009? No… podle webu CDC Světová zdravotnická organizace vyhlásila prasečí chřipku pandemií 11. června. Což bylo šílené, protože na onemocnění zemřelo jen pár lidí. Ale z USA se šířilo do ostatních zemí.

A to z něj udělalo pandemii. Pokud jste tak staří jako my, tak víte, že tohle není dostatečně vážné na to, aby se to nazvalo pandemií… ani zdaleka. Naše encyklopedie říkají: „Pandemie znamená několik současných ohnisek epidemie po celém světě s obrovskými počty úmrtí a onemocnění.” Přesně tuto definici používala WHO. „… několik současných ohnisek epidemie po celém světě s obrovskými počty úmrtí a onemocnění.” Až do 5. května 2009. Toho dne, pět týdnů před oficiálním vyhlášením pandemie prasečí chřipky, WHO potichu změnila definici tím, že odstranila měřítko týkající se vážnosti a vysoké úmrtnosti. Co zbylo? Pouze šíření onemocnění napříč několika zeměmi.

Jak příhodné… Hádejte co? Národní zdravotnický institut (NIH) popírá, že by WHO kdy změnila definici pandemie. Hanba těm, kdo tvrdí opak! „Podkopalo to důvěru veřejnosti ve zdravotnické instituce.” Vážně?! Podívejte se na důkazy. Ne že byste je stále mohli najít na webu WHO. Vše bylo odstraněno. Ale existuje kouzelný nástroje s názvem Wayback Machine (archiv internetu). Můžete z internetu smazat, co chcete, ale nikdy to nezmizí. Pouze se to skryje na jiné místo, když to nikdo nehledá. Wayback Machine vám pomůže vystopovat původní web, stránku, nebo i větu. Sami se přesvědčte. Jen náhodný den v roce 2003. „… obrovský počet úmrtí a onemocnění.” Březen 2009: „… obrovský počet úmrtí a onemocnění.” 4. května 2009: „… obrovský počet úmrtí a onemocnění.” A pak… 5. května 2009. Naprosto jiný příběh, ale ještě žádná skutečná definice.

Stále nad tím přemýšleli… nebo to tak vypadalo. Další den ji znovu změnili. 6. května. „Pandemie je celosvětová epidemie onemocnění.” „Pandemie mohou být buď mírné nebo vážné v onemocnění a úmrtí, které způsobují.” A takto to zůstalo. Takže… NIH. Co přesně jste znovu řekli? „WHO nezměnila svoji definici chřipkové pandemie.” A co jste řekli těm, kteří tvrdili, že WHO tu definici změnila? „Podkopalo to důvěru veřejnosti ve zdravotnické instituce.” No nekecejte! Jak k tomu asi došlo… A to není vše. „Zklamání důvěry: Anthony Fauci & Hoax prasečí chřipky.” Podívejme se na časovou osu CDC. 15. dubna: první lidská nákaza. 17. dubna: druhá lidská nákaza. 21. dubna: CDC začíná vyvíjet kandidátní vakcinační virus. No páni… dvě chřipkové nákazy a pane bože, my všichni umřeme. Potřebujeme vakcínu?

Ale hej… neodsuzujme. Oni jsou ti odborníci, ano? Oni ví, co dělají. O den později, 22. dubna, CDC aktivovalo svoje Centrum pro pohotovostní operace. Páni… necítíte se v bezpečí s vědomím, že tito lidé tam jsou pro vás, když je potřebujete? Myslím tím… dva lidé dostanou novou chřipku a voalá! Připraveni zachraňovat životy. A dívejte, jak je to profesionální. 23. dubna: dva další lidé jsou nyní nakaženi. 24. dubna: CDC nahrála kompletní genové sekvence nového viru do mezinárodní chřipkové databáze. Proč teď přemýšlím nad jednorožci? 25. dubna: WHO vyhlásila mimořádný stav veřejného zdraví mezinárodního dopadu. Samozřejmě! Čtyři lidé byli nakaženi chřipkou.

Co jiného mohli udělat? 28. dubna: FDA schválila nový test od CDC k detekování infekcí virem H1N1. Páni. Tomu říkáme oddanost. Během dvou týdnů byl tento test jak vyvinut tak schválen úřadem FDA. V červenci, pouze tři měsíce po první nákaze v USA, CDC přestalo počítat nové nákazy nebo oběti. „Podle USA je případů prasečí chřipky příliš mnoho, aby se počítaly.” Vážně?

S. Attkissonová: Zjistili jsme, že CDC třetí týden v červenci radilo státům, aby přestaly testovat individuální případy chřipky H1N1, a aby přestaly počítat individuální případy… CDC to odůvodnilo následovně: „proč plýtvat zdroji testováním, když už jsme určili, že tu je epidemie?” Cože?! „Proč plýtvat zdroji testováním, když už jsme určili, že tu je epidemie?”

To, co následovalo, je identické se scénářem SARS-CoV-2.

„Kde si umývat dlaně. Umývejte důkladně všechny povrchy.” „Roušky mohou chránit před prasečí chřipkou.” „H1N1 – testovací centrum.” „Zpráva: prasečí chřipka může v USA způsobit až 90 tisíc úmrtí.” Na základě čeho? „Britská vláda předvídá 65 tisíc úmrtí na prasečí chřipku.” Na základě čeho? „Studie tvrdí, že prasečí chřipka by mohla ovlivnit třetinu světové populace.” Na základě čeho? Na základě třech dalších případů? Zapamatujte si tato jména: Imperial College London a Neil Ferguson. Vrátí se v příběhu o covidu. „Nové vládní nařízení – zastavení provozování barů, posiloven, kin, vodních parků.” „Prasečí chřipka zavřela více než 600 škol v USA.” „Očkování pomocí nosních sprejů.” „CDC: Vakcíny proti prasečí chřipce jsou bezpečné. Nevidíme žádné velké problémy.” „Výrobci léků a lékaři si nahrabali miliardy v boji s chřipkou H1N1.”

H1N1 vs COVID-19 Podobnosti Ale žádné lockdowny nebyly. Najednou to přestalo. WHO v srpnu 2010 oficiálně vyhlásila konec pandemie. Co se stalo? Investigativní reportérka CBS, Sharyl Attkissonová, 21. října 2009 řekla Washington Unplugged, že tři měsíce vyšetřování prokázalo, že pouze malinkaté procento podezřelých případů testovalo pozitivně na prasečí chřipku. Attkissonová: Pokud vám diagnostikovali pravděpodobnou nebo údajnou chřipku H1N1 z roku 2009, tohle vás může překvapit. Nejspíše jste chřipku H1N1 neměli.

Ve skutečnosti jste chřipku neměli vůbec. Pouze malý zlomek případů, které lékaři označili za pravděpodobně prasečí chřipku, ve skutečnosti testovali pozitivně na prasečí chřipku. Většina případů byla negativních. „Kalifornie: 13 704 vzorků. 296 (2 %) byla prasečí chřipka. 12 % byla jiná chřipka. 86 % bylo negativních na chřipku. Florida: 8 853 vzorků: 1575 (17 %) byla prasečí chřipka. 83 % bylo negativních nebo ‚jiná‘ chřipka. Aljaška: 722 vzorků. 11 (1 %) byla prasečí chřipka. Georgie: 3117 vzorků. 74 (2,4 %) byla prasečí chřipka.” Nebyly sotva žádné skutečné případy na rozdíl od toho, co mainstreamová média říkala veřejnosti. „Až 10 tisíc lidí by mohlo zemřít na prasečí chřipku během dvou měsíců.” Ale šokující objev Attkissonové se nevysílal v televizi. Byl to dr. Wolfgang Wodarg, plicní specialista a bývalý předseda parlamentního shromáždění Rady Evropy, kdo řekl světu, že prasečí chřipka je pouze mírná chřipka. Nazval nucenou pandemickou kampaň Světové zdravotnické organizace za „jeden z největších medicínských skandálů století”.

Dr. Wodarg byl uznávaný a známý lékař a politik. Jeho zpráva se dostala k mnoha miliónům lidem. Zdá se, že tajný spolek tohle nečekal. Museli být rozzuření. Jak jeden muž mohl zmařit jejich plány? A tak svůj podlý plán vypracovali do dokonalosti. Víte… dr. Wodarg řekl lidem, že žádná pandemie není, ale řekl to v televizi. A byla to tato komunikace, kde se to pokazilo. Řešení spočívalo v použití všech komunikačních prostředků a metod. Uběhly roky vylepšování. A pak… pět let před oficiálním vypuknutím covidu-19, Bill Gates v roce 2015 řekl světu, že další velká smrtelná hrozba pro lidstvo nebude válka, ale virus.

Bill Gates: Největší riziko pro globální katastrofu dnes nevypadá takto.

 

 

Namísto toho vypadá takto. Pokud v dalších několika dekádách něco zabije přes 10 milionů lidí, nejpravděpodobněji to bude vysoce infekční virus namísto války. Dokonce ukázal virus H1N1. Děsivě podobný našemu budoucímu covidu-19. Nikdo si neuvědomoval, co právě prohlásil. Až samozřejmě na zasvěcené. Na ty z tajného spolku. Půda byla připravena. Pak dva roky před oficiálním vypuknutím, v roce 2017, Světová banka použila svůj software WITS, aby se podívala do své křišťálové koule.

A hádejte, co viděli? Viděli pandemii covidu-19 dva roky do budoucnosti. A tak… Světová banka se rozhodla, že pro lidstvo a svět jako celek bude nejlepší, když nechá vyrobit a rozvést miliony testovacích sad na covid-19. Přesně tak… byla vyvinuta speciální testovací sada pro pomoc v boji s virem, který ještě ani neexistoval. No tedy! Jaký to dar. WITS vytvořil seznam vývozů na zemi pro testovací sady na covid-19. Kód produktu 300215.

 

 

Naši ověřovatelé faktů samozřejmě vše popřeli. Říkali, že nešlo o testovací sady na covid-19, ale o lékařské testovací sady. No… to je pouze pravda poté, co si lidé začali všímat a poukazovat na vzácnou schopnost Světové banky vidět do budoucnosti.

K čemuž došlo v roce 2019. Produkt 300215 byl rychle změněn na lékařskou testovací sadu. Znovu děkuji Wayback Machine za to, že nám ukazuješ pravdu. A stalo se to znovu s odlišným kódem produktu. 902780. „Covid-19 diagnostický test, nástroje a zařízení.” „Lékařský diagnostický test, nástroje a zařízení.”

 

 

Takže… nebyla to chyba v softwaru, ale skutečná paranormální schopnost předvídat budoucnost, přátelé. Nebo… prostý podvod. Posuďte sami. A nebyly to jen testovací sady. Byly to také sady s tyčinkami a roztokem. Kód produktu 382100. Už v roce 2017. Tohle je verze Světové banky. Kategorie: Lékařské testovací sady.

Ale za použití Wayback Machine vidíme, že kategorie je „covid-19 testovací sady”. To stejné se stalo v roce 2018. Kategorie: Lékařské testovací sady. Kategorie: Covid-19 testovací sady. Takže… ověřovatelé faktů můžou křičet, jak jen chtějí, ale tohle jsou fakta. Můžete z internetu mazat svoje nepříjemné pravdy, ale nikdy nezmizí. Jen je třeba vědět, jak procházet digitálními archivy. Tohle, drazí diváci, je holá pravda. I když Světová zdravotnická organizace použila jméno covid-19 až 11. února 2020, za oponou se používalo už roky. Aby připravili svoji podlou plandemii. Přesně tak… ne pandemie, ale plandemie. Plánovaná roky s předstihem jako vrcholná zbraň k vytvoření nového světového řádu. Chcete více důkazů? Nebojte se… poskytneme vám je. Slibujeme. Co dál? Také v roce 2017 se sepsala kompletní příručka s názvem pandemie SPARS: 2025 – 2028.

Futuristický scénář pro pracovníky v oblasti komunikace o rizicích pro veřejné zdraví. Od Centra Johnse Hopkinse pro zdravotní bezpečnost. Popisuje kompletní obraz plánované pandemie covidu-19. Vážně. Samozřejmě se tomu neříkalo covid-19, ale moc k tomu nescházelo. Nazvali to nový koronavirus. Jaká to vtipná náhoda, že covid-19 byl během prvních týdnů po vypuknutí ve skutečnosti pojmenován „nový koronavirus”. A byl to SARS – těžký akutní respirační syndrom.

Ale v tomto fiktivním futuristickém případě se mu říkalo SPARS po městě St. Paul, kde došlo k prvnímu vypuknutí onemocnění. Jak originální… Ve vší férovosti… Centrum Johnse Hopkinse se překonalo. Ve své futuristické příručce promysleli úplně vše. Primárně se zaměřovali na výzvy kolem komunikace. Například týkající se vývoje a zavedení vakcíny, která má vážné vedlejší účinky. Každý detail byl promyšlen. Včetně zásadní role mainstreamových médií a použití sociálních sítí. A samozřejmě popisovali, jak se vypořádat s odpůrci očkování. Jak je například překonat pomocí reklam s VIP osobnostmi. Televizní hvězdy, co propagují očkování. Nebo tím, že se vymyslí rozhovor s údajným odpůrcem očkování, jehož dítě se nakazilo a mohlo být zachráněno jen na poslední chvíli pomocí vakcíny. Samozřejmě příručka byla naprosto fiktivní. Neskutečné, že? Rok 2017. Vše bylo důkladně naplánováno a výtečně provedeno. Dobrá práce, Centrum Johnse Hopkinse. Nebo bychom měli říct… dobrá práce Nadace Billa a Melindy Gatesových? „Nadace Gatesových v průběhu let darovala 916,5 milionů Centru Johnse Hopkinse.”

V roce 2019, znovu před vůbec jakoukoliv zmínkou covidu-19, tajný spolek si s námi zahrál tři hry. Tím, že nám nestoudně ukázali to, co pro nás připravují. Zaprvé. Netflix vysílal dokumentární sérii Pandemie: jak zabránit vypuknutí. Jde o sérii o vývoji univerzální vakcíny. Kdo byl hlavní sponzor této série? Bill Gates. Pak proběhla dvě důkladně naplánovaná simulační cvičení. Jedno ve Wuhanu… ze všech míst, a jedno v New Yorku. V září se na letišti Tianhe ve Wuhanu sehrálo fiktivní nakažení pasažéra koronavirem.

O měsíc později se v New Yorku odehrála Událost 201, globální pandemické cvičení. Znovu sehráli vypuknutí koronaviru. Šlo o spolupráci mezi Centrem Johnse Hopkinse pro zdravotní bezpečnost a Světovým ekonomickým fórem a Nadací Billa a Melindy Gatesových. „Událost 201, hostovaná Centrem Johnse Hopkinse, předvídá rychle se šířící koronavirus s devastujícím dopadem.”

Během tohoto cvičení se kladlo velký důraz na problém dezinformací o vakcínách. „Sociální platformy se pokusily změnit algoritmy k omezení šíření falešných informací a k podpoře pravdivých informací.” „Dezinformace budou nejspíše vážnou hrozbou během mimořádné situace v oblasti veřejného zdraví. Prozatím jsou bohužel omezené způsoby, jak kontrolovat šíření dezinformací, což potenciálně vede k drakonickým metodám řešení tohoto problému.” – Příručka Události 201. „Zdravotní experti před 3 měsíci vydali hrozivé varování o pandemii koronaviru. Virus v jejich simulaci zabil 65 milionů lidí.”

„Pandemická simulace ‚zabila‘ 65 milionů lidí před skutečným vypuknutím.” Vše bylo provedeno úmyslně. Svět ale bohužel ještě nedával pozor. Měli jsme to před nosem, ale neměli jsme žádné ponětí, co se mělo odehrát. Chcete vědět, co se stalo dál? Způsobem, jakým jste to ještě neslyšeli? Pak mě následujte do 19. části. Konec 18. části.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

13. října 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?