Ředitel pohřební služby v Anglii ...

 

Ředitel pohřební služby v Anglii: „Máme nárůst úmrtí na infarkty a trombózy od začátku covid očkování”

 

Ředitel pohřební služby John O'Looney z Anglie sdílí svoji zkušenost s nárůstem úmrtí lidí po infarktech, mrtvicích a dalších věcech od začátku očkování. Říká, že tolik úmrtí na krevní sraženiny jako tento rok neviděl za posledních 14 let. S tím sdílí i svoji výzvu pro všechny. Více ve videu.

 

Video s českými titulky je součástí stránky

https://nastub.cz/w/rcTySz74ZzBBZWiQUap9xz

 

Vlk Samotář

 


 

Ahoj lidi, v rychlosti vám řeknu nové informace. Pro ty z vás, kteří mě neznají, jmenuji se John O’Looney, jsem ředitel pohřební služby v Milton Keynes (Británie). Vedu pohřební službu s názvem Milton Keynes rodinné pohřební služby. Na internetu to snadno najdete a ověříte si tak, kdo jsem. Mnoho z vás mě zná, takže vám dám nové informace o tom, kde se v tuto chvíli nacházíme. Dnes je 6. prosince 2021. Vidíme nepřirozeně velký počet úmrtí v důsledku infarktů, mrtvic, aneurysmů, a tohle vše jsou přímé důsledky trombóz, embolií… v plících, nohách, v různých místech v těle… a tohle způsobuje tato úmrtí. Jsou to dobře zdokumentované případy od místních koronerů a napříč celou zemí.

Zdá se, že nikoho netrápí alarmující nárůst těchto úmrtí. Krevní sraženinu jsem vídával velmi vzácně, a tento rok jich vidím více než za posledních 14 let, abych vám dal představu. Napsal jsem vrchnímu koronerovi v Anglii, ale ho to netrápí. Týdny mi nechodila žádná odpověď a pak mi přišel email od jeho sekretářky s tím, že ho to nezajímá.

Tady to máte… tento člověk nás má chránit před újmou. Vidíme tedy tato úmrtí. Další druh úmrtí, který vidím, což je pro mě osobně více znepokojující, jsou lidé, kteří teď začínají být nemocní, jak jejich imunitní systém selhává. Nechali se naočkovat možná před 6-8 měsíci a rozežíralo to jejich imunitní systém, a teď mají problém si poradit s běžným nachlazením. Máme tu zimu a jak víte, v tomto ročním období je spousta nachlazení a chřipek. Jejich tělo si s tím nedokáže poradit, a vláda to velmi rychle začala nazývat novou variantou Omikron. Tito lidé jsou nemocní, ale mají nemoci jako běžné nachlazení. Jejich imunitní systém je zdecimován.

Když se nad tím logicky zamyslíte, je to jako u pacienta s rakovinou. Když člověk s rakovinou chodí na chemoterapii, zdecimuje to jeho imunitní systém. Jedna z věcí, na kterou si musí dávat velký pozor, je ta, že protože nemají žádnou imunitu, běžné nachlazení nebo chřipka je může zabít. Tohle je to, co teď vidíme u lidí z celé země, co se nechali očkovat. Začínají být extrémně nemocní… vážně nemocní. Nejsmutnější věc je ta, že jsou přesvědčeni, že kdyby měli (posilující dávku), tak by neměli tak těžký průběh.

Dám vám příklad… mám kamaráda, kterého znám dlouho, je velmi inteligentní, myslí logicky… on a jeho žena se nechali očkovat. Ona měla jednu dávku a on obě. Teď zoufale touží po posilující dávce, protože se cítí tak strašně nemocný, že si myslí, že booster ho vyléčí. Co těmto lidem můžete říct? Oni prostě tomu chtějí věřit… jsou silně nemocní. Jeho žena říká, jak je teď zoufalá… měla jednu dávku a přeje si, aby už měla druhou. Zoufale chce co nejdřív dostat druhou dávku.

Pokusil jsem se jim vysvětlit: tohle vás zabíjí. Tohle vás zabíjí. Poškozuje to vaši imunitu. Máte akorát běžné nachlazení. A já jim řekl: přijedu k vám a přivezu cokoliv, co potřebujete. Dám ti pusu na ústa, protože nejsem v žádném nebezpečí, že bych onemocněl, protože mám imunitní systém, který mě chrání, jako člověk, který nebyl očkován. Tito lidé… víte… Na Georgijských poradních kamenech a ostatních místech bylo zdokumentováno, co se stane.

Tito lidé ochotně skočí z útesu a budou prosit o další. Vážně nevím, co víc mohu říct. Teď je to už skoro 12 měsíců od doby, kdy první lidé dostali očkování. Jejich imunitní systémy se teď budou rozpadat. Taková je realita a to vidím. Sousedé jsou nemocní a nechávají si věci doručit domů, protože se musí izolovat a nemůžou chodit ven, protože jejich imunita se rozpadá. A k tomu máme zimu a období nachlazení. Tito lidé se už nedokážou vypořádat s nachlazením, stejně jako pacient s rakovinou, co má zdecimovanou imunitu. Kéž bych znal odpověď na to, co mohu udělat, abych lidi přesvědčil, co se jim ve skutečnosti děje. Vážně nevím. Ale vidím to. Vím, že se to děje. V září jsem byl na schůzi ve Westminsteru, kde byli vědci, co říkali přesně to, co se bude dít.

A hle, teď vidíme, že se to děje. Tito lidé jsou nemocní a umírají, jak jsem říkal celou dobu. Teď je čas, kdy začínám čekat na telefonáty od rodiny a přátel. Je to děsivé. Zajímá mě, jestli tito lidé zemřou stále v domnění a přesvědčení, že je to covid. A budou za to vinit antivaxery. „Všichni jsme v ohrožení kvůli vám…” Co můžete říct? Co můžu udělat… koně k vodě můžeš dovést, ale pít ho nedonutíš. Těmto lidem jsem říkal, co se jim stane, pokud se nechají očkovat, ale oni neposlouchali. Mnozí poslouchali. Chci tímto poděkovat tisícům lidí, kteří jsou se mnou v kontaktu emailem, telefonáty, kteří mě navštívili, a posílají mi spoustu lásky a podpory.

Je to báječná věc. Říkají mi, jak jsem odvážný, ale já se necítím odvážný… akorát se zajímám. A stále se zajímám, nemohu to v sobě vypnout. Pro kohokoliv, kdo se dívá… pokud jste se nechali očkovat, nechali se „ochránit”, ale stále jste hodně nemocní, a máte covid a musíte se izolovat… tohle je důvod. Tyto injekce decimují vaši imunitu. Další typ jsou krevní sraženiny, které rychle zabíjí. Spoustu těch jsme viděli také, takže prosím, prosím, neberte si žádnou další dávku těchto injekcí. Zabíjí vás to! Zabíjí vás to! A jít si pro další dávku, když už jste zoufale nemocní, není odpověď… vážně to není odpověď. Udělejte krok dozadu. Hledejte informace jinde než jen na ČT24 a Googlu. To, co může za vaše onemocnění, je tohle očkování.

Omikron varianta je poškození z vakcín. Nic víc. Budete tomu věřit? Vážně nevím… Čas nám asi poví… ale tady se nacházíme v prosinci 2021. Jsme přesně tam, kde mi vědci řekli, že budeme. Bohužel… Doufám, že lidé začnou naslouchat, protože pokud ne, tak onemocní a budou umírat. To je realita… pokud si budete brát tyto injekce, budete umírat. Víte… žehnám vám. Odpusťte jim, vždyť nevědí, co činí. Žádná jiná slova nebyla pravdivější.

 

Překlad:  David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

11. prosince 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?