SARS-CoV-2: Podivný vliv očkovaných lidí na neočkované

 

Tento článek obsahuje souhrn informací o podivných vedlejších účincích vakcín proti Covid-19. Zdá se, že dochází k podivnému ovlivňění zdraví  lidí, co přijdou do styku s očkovanými lidmi. vláště citlivé na to mají být ženy, jimž je tak doslova rozmetáván jejich měsíční cyklus.

Jednotlivé články obsahují videa s českými titulky; zde je uvedenjejich přepis.

Na první pohled to zní podivně, jenže existuje dokument; studie firmy Pfizer, zabývající se různými aspekty působení vakcíny proti Covid-19 ne lidský organismus.

C4591001_Clinical_Protocol_Nov2020_Pfizer_BioNTech.pdf
( https://media.tghn.org/medialibrary/2020/11/C4591001_Clinical_Protocol_Nov2020_Pfizer_BioNTech.pdf )

Zde je důležitá kapitola 8.3.5. Exposure During Pregnancy or Breastfeeding, and Occupational Exposure začínající na str. 67. Upozorňuje se na nutnost sledování, kdy a s kým přišly testované ospby do styku ... mimo jiné i na pracovišti. Pozor - sledují se ne nakažené, ale očkované osoby.

 

Dr. Palevsky – Mohou očkovaní lidé způsobit onemocnění u neočkovaných lidí?

Dr. Northrupová – Očkovaní lidé ze sebe vylučují něco, co nepříznivě ovlivňuje ostatní (zejména ženy)

Příběhy lidí (a převážně žen), co po kontaktu s očkovanými zažívají vážné nepříznivé reakce

Zdravotní sestra naléhá: Držte se dál od očkovaných proti covidu

Soukromá škola na Floridě nezaměstná učitele, kteří se nechali očkovat

Souhrn, co nám pandemie přináší

 

 Vlk Samotář

 


 

Dr. Palevsky – Mohou očkovaní lidé způsobit onemocnění u neočkovaných lidí?

27 dubna, 2021 VakcínyZprávy

Ve zkratce...

Dr. Palevsky vysvětluje nebezpečí spike proteinu ve „vakcínách” proti covidu, jak může poškodit nejen ty očkované, ale nepřímo i neočkované. Share on facebook Facebook Share on vk VK Share on telegram Telegram Share on whatsapp WhatsApp Share on email Email

Přepis:

Dr. Lawrence Palevsky: V prvé řadě, když se provádí studie injekcí, které jsou považovány za vakcíny, někdy potřebujeme 7, 10 nebo i 15 let, abychom vážně pochopili, co ty injekce s tělem dělají, a co dělají s těmi kolem nás. Automaticky tedy předpokládáme, že když úřady říkají, že tyto injekce jsou bezpečné, že ve skutečnosti máme dostatečná data a dostatečná pozorovací data, abychom pochopili, jestli tyto injekce jsou bezpečné. Jde o to, že nemáme dostatek dat, abychom pochopili jejich bezpečnost. Další věc je ta, že nás přesvědčují, že tohle je vakcína proti virové nákaze. Celý svět si tedy myslí, že tohle je vakcína, která nás má chránit proti virové nákaze SARS-CoV-2.

Když máte vakcínu, která má jako vakcína být efektivní, máte mít protilátkovou imunitu proti viru SARS-CoV-2. To ale s těmito injekcemi nikdy nebylo potvrzeno, jestli díky nim máme protilátkovou imunitu proti viru SARS-CoV-2. Namísto toho máme genetické informace toho, co je údajně kousek viru SARS-CoV-2. Ten kousek se nazývá spike protein. A technologie použitá v těchto injekcích je taková, která nikdy předtím nebyla použita ve vakcínách s jakýmkoliv úspěchem.

V podstatě bereme genetické instrukce, které tvoří syntetický spike protein, který je údajně část viru SARS-CoV-2, a ty instrukce dáváme tělu a žádáme lidské tělo, aby přijalo genetické instrukce toho spike proteinu a aby svými procesy tvořilo toho proteinu víc. Tato technologie messenger RNA, jak se jí říká, dodává genetické instrukce, aby naše tělo tvořilo spike protein. Problém je v tom, že nikdy nebyla provedena studie k prokázání bezpečnosti, ale také nebyla provedena studie ke zjištění, jestli se ta produkce spike proteinu po svém spuštění někdy zastaví.

Zjistilo se, že spike protein v přirozeně se vyskytující virové nákaze SARS-CoV-2 způsobuje mozkové záněty a neurologické poškození, infarkty, plicní onemocnění, onemocnění jater, onemocnění ledvin, a má vliv na rozmnožovací soustavy mužů a žen a také ovlivňuje to, jak se krev váže na kyslík, a způsobuje krevní sraženiny. Víme, že přirozené onemocnění SARS-CoV-2, kvůli vlivům spike proteinu, způsobuje u lidí celou tuto řadu systemických onemocnění.

Nyní tedy genetické instrukce pro ten protein bereme a žádáme naše tělo, aby tvořilo více toho spike proteinu. Tím, že tvoříme více toho spike proteinu, v podstatě tvoříme příznaky a onemocnění covidu-19 tím, že lidi vystavujeme riziku mozkového a neurologického poškození, plicního onemocnění, onemocnění jater, onemocnění ledvin, infarktu, mrtvice, problémů s krevními sraženinami a poškození rozmnožovací soustavy mužů a žen. A není žádná studie, která by prokázala, jestli jak tělo začne tento syntetický spike protein tvořit, jestli se kdy ta produkce spike proteinu kdy zastaví. Ví se o tom, že ten spike protein je pro lidskou tkáň velmi škodlivý.

Víme, že spike protein se nalezl ve slinách, víme, že se nalezl v DNA, a musíme si položit otázku, jestli se nachází v molekulách našeho výdechu? Nachází se v kůži, když se potíme? A pokud ano, má to vliv na druhé lidi, se kterými přicházíme do kontaktu? Realita je taková, že u těch, kteří obdrželi tuto injekci, je masivní nárůst problémů s krevními sraženinami, potraty, neplodností, mrtvicí, infarktem, autoimunitními onemocněními a úmrtím, jen abych jich pár zmínil. A to u těch, kteří byli vakcinováni. Rozhodně bychom měli mít podezření, když vidíme, jak nevakcinovaní lidé v okolí vakcinovaných lidí dostávají typické příznaky covidu a k tomu případy s potraty, krvácením, nepravidelné menstruační cykly. Mělo by vzbudit velmi velké podezření.

 

https://otevrisvoumysl.cz/dr-palevsky-mohou-ockovani-lide-zpusobit-onemocneni-u-neockovanych-lidi/

 

Překlad: David Formánek

 

Zpět na začátek ...


 

Dr. Northrupová – Očkovaní lidé ze sebe vylučují něco, co nepříznivě ovlivňuje ostatní (zejména ženy)

28 dubna, 2021 VakcínyZprávy

Ve zkratce...

Dr. Northrupová vysvětluje současný problém, kdy se objevuje mnoho zpráv od neočkovaných žen, co mají problémy s menstruací po kontaktu s očkovanými. Dr. Northrupová si myslí, že covid vakcíny mohou obsahovat něco, co nepříznivě ovlivňuje zejména menstruační cyklus žen.

Přepis:

Dr. Christine Northrupová: Chodila jsem na medicínu do Darthmouthu, svoji stáž jsem dělala v New England Medical Centre v Bostonu. 25 let jsem na lékařské fakultě ve Vermontu byla klinická asistentní profesorka. Jsem autorka třech bestsellerů New York Times včetně této bible o ženském zdraví s názvem „Ženská těla, ženská moudrost”, která je plná recenzované literatury a mých zkušeností z první linie medicíny mysli a těla, pokud jde o ženy. Mnoho let jsem vystupovala v pořadu Oprah. Mám za sebou osm velmi úspěšných speciálních programů pro veřejnou televizi, které vybraly miliony dolarů pro veřejnou televizi. V roce 2013 jsem v Reader’s Digest Výběru byla jedna ze 100 nejdůvěryhodnějších lidí v Americe. A nyní, v roce 2021, jsem jedna z 12 dezinformátorů společně se Sherri, kteří jsme obviňováni ze 70 % dezinformací na internetu týkajících se vakcín, což je nesmírný propad v jakékoliv důstojnosti, dokud nepochopíte, kdo určuje, co je důstojnost.

Protože jsem studovala menstruační cyklus, naše napojení na kreativitu a naše napojení na Měsíc, jsem poněkud zděšená z toho, co se kolem tohoto děje. Už jsem věděla… tohle je jedna zpráva z LifeSiteNews: „Tisíce zpráv o menstruačních nepravidelnostech a rozmnožovacích dysfunkcích v návaznosti na covid vakcínu.” Média se zaměřují na krevní sraženiny, ale najednou máme mnoho žen… a moje kamarádka mi dnes doslova poslala fotku toho, co vyšlo z jejího těla. Je jí přes 30 let. Říká se jim deciduální odlitky, což znamená, že celý vnitřek dělohy se dostane ven (ve formě sliznice)… deciduální jako opadavé stromy, ze kterých padají listy. Menstruační cyklus je jeden z indikátorů zdraví. Víme, že pravidelný menstruační cyklus, který se opakuje každých 25-30 dní, je považován za jeden ze způsobů, jak určujeme ženské zdraví. A když najednou máte tisíce žen po celém světě, kdy mnohé z nich nebyly očkovány, ale byly v okolí očkovaných, začínáme se ptát…

Už víme, že polysorbát 80, který je v těchto vakcínách obsažen, může nepříznivě ovlivnit funkci vaječníků. Ukázalo se, že potlačuje funkci vaječníků v krysách, také víme, že mnoho žen se stalo neplodnými v důsledku vakcíny Gardasil (proti HPV), o které jsem mluvila v roce 2006 v pořadu Oprah. Existují feromony, které jsou vylučovány potními žlázami ve stydké oblasti a v podpaží. Ty regulují ženský menstruační cyklus. Feromony, co aspoň myslíme, jsou důvod, proč ženy, co žijí spolu, mají menstruaci ve stejnou dobu.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Je spousta věcí, které ovlivňují menstruační cyklus. Ale zprávy, které dostáváme, nejsou pouze zprávy o napuchnutí genitálií… erektilní dysfunkce u mužů, otoky šourku, problémy tohoto typu… nepravidelnosti prsou, tohle vše. Tohle jsou zprávy z anglického dobrovolného systému hlášení nepříznivých účinků léků, ale v tuto chvíli nemáme žádnou formální databázi pro tyto abnormality, ke kterým dochází, když jste jednoduše v okolí někoho, kdo dostal tuto vakcínu. Mám pocit, že v nich je nějaká biologická zbraň, nějaký druh biologické zbraně, kterou tělo nyní vylučuje, přenáší ji, jak jsi říkala Sherri, od někoho, kdo dostal vakcínu… Víme totiž tohle… tohle není normální vakcína.

Ve skutečnosti je to něco, co způsobuje, aby si tělo tvořilo syntetický protein proti spike proteinu viru SARS-CoV-2. Je to syntetický protein, který nikdy nebyl viděn, a tělo ho začne produkovat jako továrna. A nezastaví se to… někteří mi říkali, že možná za dva týdny se ten proces zastaví. Není možné, aby se tohle zastavilo, protože to z vašeho těla udělalo továrnu pro syntetický protein, který nikdy předtím nebyl viděn, který může teoreticky být ve vašich slinách, moči, trusu, potu, sperma, krvi, možná střevních plynech.

Když jste kolem někoho, myslím si, že tohle vychází z jejich těla a potenciálně nepříznivě ovlivňuje nejchoulostivější hormonální systém… otěhotnět a zůstat těhotná je nesmírně komplexní systém, a víme, že ty protilátky proti spike proteinu křížově reagují s tím, čemu se říká cynciten 1 a 2, a to jsou proteiny, které jsou naprosto zásadní pro placentu, pro oplodnění a udržení těhotenství. Nyní máme ženy, které zažívají potraty, které nejsou schopné otěhotnět, těžce krvácí… nevíme proč. Ale mám pocit, že tělo očkovaného člověka produkuje něco, co možná nepříznivě ovlivňuje ostatní, a velmi mě to znepokojuje.

 

https://otevrisvoumysl.cz/dr-northrupova-ockovani-lide-ze-sebe-vylucuji-neco-co-nepriznive-ovlivnuje-ostatni-zejmena-zeny/

 

Překlad: David Formánek

 

Zpět na začátek ...


 

Příběhy lidí (a převážně žen), co po kontaktu s očkovanými zažívají vážné nepříznivé reakce

29 dubna, 2021 VakcínyZprávy

Ve zkratce...

V tomto článku uvidíte desítky zpráv a příběhů lidí (převážně žen), kteří po kontaktu s očkovanými proti covidu zažívají silné nepříznivé reakce jako nepravidelné abnormálně bolestivé menstruace, potraty, migrény, zvracení, apod. Na konci článku jsou odkazy na relevantní související videa - doporučuji zhlédnutí také!

(Poznámka - obrázky a další fotodokumentaci uvidíte na adrese uvedené pod článkem)

 

 1. To se mi také stalo před měsícem poté, co jsem strávila nějaký čas kolem očkovaných členů rodiny. První menstruaci jsem dostala o týden dříve, nejtěžší menstruaci, jakou jsem kdy měla, pak jsem na Velikonoce byla kolem očkované rodiny a moje menstruace začala znovu, přesně jeden týden poté, co mi skončila předchozí. Nemohla jsem přijít na to, co se děje, ale pak jsem začala vidět podobné příspěvky a příběhy lidí. Je to šílené…

 2.  Mně se to stalo také. Nikdy jsem nebrala antikoncepci. Mám NEJVÍCE normální cyklus. Jako hodinky. Minulý měsíc jsem měla NEUVĚŘITELNÉ množství sraženin… moje celá menstruace byla ve skutečnosti jen sraženiny. Tolik mě to vyděsilo, že jsem si začala vyhledávat, proč se to děje. Jsem naprosto v šoku. Tohle je bezpochyby vysvětlení (pozn. – kontakt s někým očkovaným)

 3.  Bože, právě jsem po několik hodin byla v kontaktu s kamarádkou, která zmínila, že se nechala očkovat. Pak v úterý jsem dostala VELMI těžkou menstruaci, i když jsem byla pouze ve 14. dní svého cyklu. Nijak jsem to neřešila, dokud jsem nenarazila na vaše a @echounafraid příběhy. Jsem úplně zděšená… Bože! Právě vidím příběhy lidí a jejich nahodilé pohmožděniny!! Už posledních pár týdnů mám tyto zvláštní (opětovně se vyskytující?) pohmožděniny na vnější pravé části mého stehna. Co se to děje?! Jak je tohle možné… co to vše znamená?!

 4. Menstruační cyklus: sleduji svoje menstruace, abych neotěhotněla a používám k tomu 2 aplikace. Tento měsíc jsem měla menstruaci o 9 dní později a byla jsem přesvědčena, že jsem těhotná. Všichni v práci (4 lidí, se kterými jsem v úzkém kontaktu, obdrželi covid vakcínu během dvou týdnů, kdy se tohle dělo, a jeden člen rodiny v tuto chvíli obdržel obě dávky a my spolu byli v úzkém kontaktu). Já si vakcínu nedám, ale jsem přesvědčena, že mě ovlivnila skrze druhé lidi.

 5.  Menstruační cyklus. Narazila jsem na vaši stránku… babička mých dětí dostala svoji vakcínu, a moje dcera (9 měsíců) byla pět dní nemocná a já za dva týdny měla velmi těžkou menstruaci, která přišla o týden dříve než měla.

 6.  Další žena – potrat & pohmožděniny Ani mě nenapadlo, že pohmožděniny budou tohoto součástí, ale dává to smysl. Od doby, co jsem před třemi týdny potratila poté, co jsem navštívila očkovanou rodinu, mám pohmožděniny po celém těle.

 7.  Pohmožděniny z ničeho nic! Když čtu vaše příběhy o nepravidelných menstruacích, je to šílené. V úterý jsem já, můj manžel a 22 měsíců staré dítě strávili nějaký čas s člověkem, který je plně očkovaný. Toho večera mého manžela nesmírně bolela hlava, že nemohl usnout až do čtyřech hodin ráno. Mysleli jsme si, že za to může počasí. Další den mě začala neuvěřitelně bolet moje hlava a stále bolí tak, že si ji chci utrhnout. Čekám, jestli začnu krvácet, protože jsem právě se svým cyklem skončila. Ale pohmožděniny? ANO… moje tělo má více pohmožděnin než kdy jindy, a nijak se nebouchám o stoly nebo židle. Je jich příliš mnoho, abych si nepamatovala na to, jestli jsem si ublížila. Zvláštní!

 8.  KRVÁCENÍ V TĚHOTENSTVÍ Ahoj Kim. Jsem ve čtvrtém těhotenství. Nikdy jsem neměl problém s plodností nebo těhotenstvím. Mezi 15. a 16. týdnem jsem zažila nevysvětlitelné těžké krvácení a sraženiny. To bylo před pár týdny. Dítě je v pořádku. Stao se to poté, co jsem strávila několik hodin ve skupině nedávno očkovaných žen. Já sama nebyla očkovaná. Po mnoha testech lékaři nezjistili důvod za mým krvácením. Měla jsem pocit, jako bych několik dní měla velmi těžkou menstruaci, a to v době těhotenství.

 9.  Z Florindy chodí spousta zpráv Tohle jsem já! Rozhodně se mi mnohem snadněji tvoří pohmožděniny (nejsem očkovaná), a dnes jsem po sprše objevila dvě pohmožděniny na své pravé noze. Moje máma mě minulý týden navštívila z Floridy. Dostala svoji první dávku těsně předtím, než mě navštívila. Co se to sakra děje?

 10.  Více jak 25 žen v mé práci se nechalo očkovat (v mé kanceláři jsou převážně ženy) a měla jsem 7denní menstruaci s týdenní přestávkou a pak 23 dní dlouhou menstruaci. Od roku 2019 mám nitroděložní tělísko a mezi cykly jsem nezažila takovéto krvácení. Dnes jsem šla za lékařkou, a velmi jí to znepokojilo. Dokonce vypadala šokovaně, když jsem jí řekla, že za to nejspíše mohou ostatní očkovaní lidé kolem mě. Tohle vše je až příliš časté na to, aby to lékaři nebrali vážněji…

 11.  VŠICHNI kolem mě jsou očkovaní. Mám pocit, že mi tělem prochází adrenalin, můj srdeční tep je odlišný, mám častější bolesti hlav a zažívám plicní únavu.

 12.  Jen ze zvědavosti, jsou nějaké případy gastrointestinálních problémů spojených s kontaktem s očkovanými? Já jsem se nenechal a ani nenechám očkovat, ale trávila jsem čas s kamarádkou, která se očkovat nechala, a o pět dní později jsem měla nejhorší zvracení a průjem svého života… už se to děje 14 hodin. Jsem jediná, která má tyto problémy – můj manžel a děti ne, ale ti netrávili čas s mou očkovanou kamarádkou, takže na tom něco bude.

 13.  Právě jsem viděla vaše příspěvky. V posledním týdnu tři z nás v práci jsme měly nejšílenější množství krvácení během našich cyklů. Je mi 42 let a doslova mě to vyděsilo k smrti, jak moc jsem menstruovala a skoro jsem musela z práce odejít. Nahlásím to své lékařce. Děkuji za sdílení, alespoň mám nějakou představu, co se děje.

 14.  Zdravíme porodnickou rodinu! Doufám, že se vám daří dobře. Pokud vy nebo někdo, kdo vás bude doprovázet do porodního centra na schůzku, porod, apod., byl v nedávné době očkovaný proti covidu, prosím zavolejte na porodní centrum na čísle 626-538-4813 předtím, než nás navštívíte. Máme konkrétní podmínky pro ty, kteří byli očkovaní. „Šíření” (shedding) po očkování může být obavou pro naše těhotné ženy a některé naše zaměstnance. Děkujeme za vaši pomoc. Mějte hezký den, Chemin.

 15.  Pracuji jako sestčička a mám výjimku pro historii anafylaktických reakcí, ale jsem v okolí sester a pacientů, kde většina z nich je očkovaných proti covidu, a zažívám těžké krvácení a náhodné pohmožděniny. Nevím, jestli je to náhoda, nebo ne. Tak či tak je to pochybné.

 16.  Můj tchán (který s námi žije) se nechal očkovat a asi o 3-4 dny pozěji jsem začala mít téměř každý den migrény (které jsem předtím nikdy neměla) a také nahodilé krvácení z nosu (které jsem nikdy předtím neměla). Už je to skoro dva týdny. Nechápala jsem, co se se mnou děje. Vaše video mi otevřelo oči. Jste požehnáním. Začnu zařizovat vystěhování! Znovu děkuji.

 17.  Právě jsem měla menstruaci dvakrát po sobě! Jednou, kdy jsem stále brala antikoncepci. A pak podruhé, kdy jsem ji měla dostat! redeemedforlife85: moje 11letá dcera dostala svoji menstruaci dvakrát dva týdny od sebe poté, co byla v kontaktu se svojí plně očkovanou učitelkou. Ježíš si musí pospíšit!

 18.  Byla jsem kolem lidí, kteří byli očkovaní, v průběhu mého menstruačního cyklu… vyšla ze mě sraženina ve velikosti kiwi, což se mi nikdy předtím nestalo. Zavolala jsem mámě a vyfotila to, protože jsem se bála. Co tohle znamená? Jsem v ohrožení, že budu sterilní (neplodná)?

 19.  Jsem neočkovaný 27letý muž a měl jsem několikrát sex se svou 25letou přítelkyní, která se před 2 týdny nechala očkovat. Nyní se mi na nohách a pažích tvoří pohmožděniny. Nemám ponětí, jak se tam ty pohmožděniny dostaly. Je to bizarní.

 20.  Právě jsem prošla potratem. Myslím, že jsem byla 6 týdnů těhotná. Můj partner se pár týdnů před početím nechal očkovat Pfizerem. Nebylo to plánované, ale to to nedělá nijak lehčí. Nikdy předtím jsem něco takového nezažila.

 21.  Před dvěma týdny jsem pracovala na pohotovosti, kam přišla 34letá žena s potratem. Přinesla svůj 15 týdnů starý plod, který její tělo vyloučilo. Ze zvídavosti jsem se zeptala, jestli byla očkovaná, ale řekla, že ne. Její manžel vytáhnul svoji kartičku a říká: Já jsem očkovaný. Teď si myslím, že to je důvod, proč potratila.

 22.  Moje rodina se nechala očkovat, pouze já jsem odmítnula. Začala jsem krvácet a dostala migrénu. Kdykoliv jsem blízko nich, všímám si toho. Trpím různými nemocemi, u kterých lékaři nedokážou určit příčinu. Tohle dává smyslu. Děkuji za sdílení.

 23.  Na návštěvě byli dva kamarádk mého manžela a já nevěděla, že jsou očkovaní (pokud mám být upřímná, měla jsem obavy z toho, být blízko očkovaných). O dva dny později mi neuvěřitelně náhle začala menstruace, i když jsem ji neměla mít až do 30. Je nesmírně bolestivá, těžká a tento večer chci jen usnout a spát. Jsem vyděšena. Žena mého bratra v Kanadě (my jsme v Británii) právě potratila poté, co se nechala očkovat. Jsou zdevastováni. Co je horší, je to, že jsem jediná v mé rodině, co tomuto věří…

 24.  Můj starší táta dostal svoji druhou dávku vakcíny a o hodinu později mě požádal, ať ho někam zavezu. Netrvalo dlouho, než jsem se začal cítit špatně a zeptal jsem se ho, jestli se mu točí hlava a jestli má pocit, že má žaludek na vodě. Řekl: Ano, jak to víš? Odpověděl jsem: Protože přesně tohle teď zažívám také. Očkovaní vs neočkovaní.

 25.  NIKDY jsem takové menstruace předtím neměla. Šla jsem na vyšetření, kde mi řekli, že to musí být potrat, ale já věděla, že nejsem těhotná. Jen mě tak odbyli a řekli, že neví, co to je. Moje máma a příbuzní z manželovy strany byli očkovaní a byli jsme kolem nich. To jsou bohužel (obrázk napravo) ty malé (sraženiny).

 26.  Sleduji vaše varování, kdy lidé jsou nepříznivě ovlivněni ostatními očkovanými lidmi. Mně se to také stalo. Vstala jsem s vyrážkou, měla jsem opar na ústech, silnou bolest hlavy a celkově mě bolelo celé tělo. Vedlo to k anafylaktickému šoku a skončila jsem na jednotce intenzivní péče… můj (ex)manžel si nechal dát vakcínu od Moderny a neřekl mi o tom.

 27.  Nejsem tímto očkovaná, ale měla jsem většinu příznaků, které jsou zde uváděné – tyto příznaky přicházely postupně a byly časem vážnější (pracuji v nemocnice mezi očkovanými): silné chronické bolesti hlav, opuchnutí a bolest žláz, neschopnost polykat, krvácení z nosu, gastrointestinální bolest a silný průjem, vyrážky a pohmožděniny, bolesti končetin, silná a nepravidelná menstruace se sraženinami, cítím se velmi špatně a slabě…

https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-a-prevazne-zen-co-po-kontaktu-s-ockovanymi-zazivaji-vazne-nepriznive-reakce/

 

Překlad: David Formánek

 

Zpět na začátek ...


 

Zdravotní sestra naléhá: Držte se dál od očkovaných proti covidu

29 dubna, 2021 VakcínyZprávy

Ve zkratce...

Zdravotní sestra Nic Stinson mluví o současném problému, kdy lidé zažívají nepříznivé reakce po kontaktu s očkovanými proti covidu. Sama naléhá na lidi, ať se (aspoň prozatím) drží dál od očkovaných proti covidu.

Přepis:

Šíří se řada videí o tom, že ti, co byli v kontaktu s lidmi, kteří se nechali očkovat, nyní prožívají vážné příznaky. Za to může šíření spike proteinu. Pokud chcete o tom informace, můžete jít na můj web, kde jsou informační videa, která vysvětlují celý proces toho, co se děje a proč se to ženám děje. Je tam žena, co před tím varuje a mnoho lidí, kteří mě kontaktovali a dali mi celou řadu… ani nechci říct svědectví, ale řekli mi svoje osobní příběhy. Za chvíli se k nim dostanu. Ale jsou ženy a muži, kteří přišli do blízkého kontaktu s lidmi, kteří dostali vakcínu. Tito lidé po obdržení vakcíny… spousta lidí říká, že šíří… ale když si představí šíření (shedding), napadnou je běžné vakcíny s oslabeným virem. Ale tohle není normální vakcína… tohle je genová terapie, která způsobuje, aby vaše tělo tvořilo tyto spike proteiny.

Tohle je mRNA genová terapie, tohle je velký lidský experiment. Není to nic, co kdy bylo provedeno. Ve skutečnosti to mění skladbu lidského těla. Ten proces se v lidském těle spustí a nezastaví se (tvoření spike proteinu). A ten spike protein se šíří z jejich dechu, šíří se z jejich pórů. Zjišťují, že spike protein je nebezpčný pro lidskou tkáň. Tohle u lidí způsobuje rozmnožovací problémy.

Tohle způsobuje sterilizaci lidí. Ženy, které přišly do kontaktu… a také muži… píšou mi také muži, kteří přišli do kontaktu s lidmi, kteří dostali tuto vakcínu…. a říkám to takto, aby mi nesmazali video. Tito lidé po tom kontaktu mají najednou zvláštní pohmožděniny. Ženy, i 10 let mladé dívky, začínají mít brzké menstruace. 11letá dívka dostala najednou 2 menstruace během měsíce poté, co byla v kontaktu s očkovanými lidmi. Lidé mají silné migrény, mají přerušovaný spánek. Mají sraženiny velikosti své pěsti.

Ženy, které roky byly v menopauze, najednou mají silné menstruace s krevními sraženinami o velikosti grapefruitu. Tohle se děje různým lidem. Muži, kdy jejich žena dostala vakcínu, v noci spolu spí a probudí se s pohmožděninami. Celá řada příběhů… na mém webu truthunmasked.org v sekci „Stay away”, uvidíte tam video lékaře, je tam jeho jméno, a on tento proces vysvětluje, a další žena, která před tímto varuje. Je tam další lékařka, která varuje svoje pacienty, že musí zavolat předem a dát jim vědět, pokud jste byli očkovaní, protože ona vás na klinice nechce, protože tam pečují o těhotné pacientky, a ona z tohoto důvodu nechce očkované lidi kolem nich. Protože je riziko, že ženy porodí mrtvé dítě nebo že se jejich plod poškodí, pokud jsou v blízkosti lidí, kteří dostali tuto vakcínu. Protože to může vyvolat potrat.

Existují lékaři, kteří nejsou hloupí a neřídí se hovadinami od CDC, kteří se snaží svoje pacienty udržet v bezpečí. Přečtu vám pár komentářů. „Mému partnerovi najednou začalo krvácet z nosu s obřími sraženinami.” Někdo další píše, že má migrény. „Právě jsem měla třetí menstruaci za méně než 2 měsíce. Byla jsem celkem kolem čtyřech očkovaných lidí.” Někdo právě řekl… „Poslední týden mám bolesti hlav kvůli těmto debilům.” Je to pravda… znám někoho dalšího, co tohle vysílání sleduje, nevím, jestli o tom chce mluvit, ale přišel o domácího mazlíčka… očkovaní lidé hladili jeho mazlíčka, který pak zemřel. Takto nebezpečné tohle je. V posledních 48 hodinách jsem slyšela otřesné příběhy… přidávám je na web co nejrychleji, co můžu, aby lidé viděli, že tohle není konspirační teorie. Tohle jsou lidé, kteří sdílí svoje příběhy.

Nemůžeme vědět, jak dlouho to bude trvat. Říkají, že lidské tělo… není možné vědět, jestli lidské tělo kdy zastaví tento mechanismus tvorby spike proteinu. Lidé, kteří dostali vakcínu, mohou produkovat tyto spike proteiny navždy. Nemusí být už nikdy bezpečné být blízko nich. Je možné, že v nějakou chvíli je přestanou produkovat, takže může být znovu bezpečné být blízko nich.

Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Zveřejňuji tohle varování, protože jako jedinci musíme udělat vlastní bezpečné rozhodnutí. Pokud máte malé děti, doporučila bych, abyste udělali bezpečné rozhodnutí a nikdy nebyli blízko očkovaných. To by bylo moje chytré rozhodnutí… držte se od nich dál. Lidé mi říkají: „Takže nyní obhajujete udržování rozestupů?” Ne, hájím to, abyste používali svůj vlastní mozek.

Zjistěte, kdo si tu sračku nechal dát. Používejte svoje ústa, protože chcete být v bezpečí. Tito lidé nejsou chytří lidé. Tito lidé nejsou lidé, kterým záleží na vašem zdraví, protože si nic nezjistili a nepoužívají selský rozum. Dělají věci, které poškodí všechny kolem nich. Vůbec se nerozhodují chytře. A nyní se jen volně pohybují a ubližují všem kolem, hůř než kdy předtím. Už tak bylo špatné, že na obličeji nosili bakteriální hadry, čímž zvyšovali riziko onemocnění pro všechny kolem. Nyní vážně zvyšují riziko neplodnosti a krvácení všech kolem nich jen tím, že existují. Mějte odvahu se ptát lidí, jestli byli očkovaní, a držte se od nich dál! Nedržte se dál od lidí, co nebyli očkovaní.

Držte se blízko neočkovaných lidí. Je zdravé být v kontaktu s druhými lidmi… buďte blízko těch, kteří o tomto ví, kteří jsou chytří, kteří jsou moudří, ale držte se dál od těchto zombie debilů! Držte se od nich dál. Tohle video nahraji na svůj velký Instagram v naději, že ho nesmažou jako moje poslední. Vysílala bych živě na svém velkém Instagramu, ale znovu mi tu funkci zablokovali na dalších 30 dní, počínaje dneškem, protože tito trolové mě nenechají být. Možná budu znovu vysílat živě s Chrisem. Je tu otázka: Jak se držet dál od lidí v obchodech? Oni prosazují to hloupé udržování rozestupů… když uvidíte někoho, kdo se chová jako očividný debil, držte se od něj dál. Většina lidí, co se nechala očkovat, jsou poslušní debilové s otrockou myslí. Říkají poslušným debilům s otrockou myslí, aby po očkování stále nosili roušku… obvykle je tedy na dálku poznáte. Uvidíte, že nosí roušku… pokud nosí roušku, můžete předpokládat, že si vezmou vakcínu. Není to za vlasy přitažený předpoklad… je to zřejmé. Nechoďte blíž k lidem, co nosí roušku… držte se od nich dál. Tohle jsou ta těžká rozhodnutí, jak jsem říkala nedávno ve videu.

Všichni jsme věděli, že tyto dny přijdou. Všichni jsme věděli, že přijdou dny s těžkým rozhodováním. Zde jsou. Tohle jsou dny s těžkým rozhodováním. Je načase dělat těžká rozhodnutí. Smazali… Oh, oni to smazali z Instagramu? „Když v parku uvidíte nějaké radostné obtloustlé kokoty, jsou tam, protože jsou očkovaní… držte se dál.” Přesně tak… „Moje žena má zdravotní problémy… sdílel jsem váš web” Klidně můj web sdílejte s kýmkoliv. Je tam spousta dobrých informací o tom, jak se vyhnout lékařské mafii. Pokud budete sdílet můj web… na spodku mého webu je seznam webů, které doporučuji, které vám také dají dobré informace. Mám tam celé stránky o rouškách a podvodu s testováním, která vám dávají celou řadu zdrojů, studií o tom, proč roušky nefungují. Je alespoň 50 studií prokazující, že roušky nefungují.

Pokud bojujete za správnou stranu a ukazujete lidem, proč jsou hloupí, na tom webu je spousta zdrojů shromážděných od lidí, kteří mi dávají informace, nebo z mého výzkumu. Každopádně… tady to ukončím, video nahraji a pak budu živě vysílat s tebou, Chrisi. Prosím, sdílejte tyto informace mezi lidi. Pokud chcete vidět video lékaře, co vysvětluje, proč se tohle děje… video se ženou, co varuje před stejnou věcí… a celá řada lidí, co sdílí svoje příběhy a vysvětlují, že se jim tohle děje. Tohle není konspirační teorie… a tento debilní výraz i tak nesnáším. Ale tohle jsou reální lidé, co říkají, že se jim tohle děje. Tisíce lidí… neustále přidávám další příběhy. Na Instagramu je spousta účtů, které vyzývají lidi, aby sdíleli své příběhy. Jsou lidé, kteří sdílí příběhy a žádají, aby se jejich příběh nesdílel veřejně. Ale každý den se dívejte se na tu stránku a uvidíte další příběhy.

Je tam sekce komentářů… pokud se vám to také stalo a chcete sdílet svůj příběh, můžete přidat komentář, pokud se vám něco stalo. a dát o tom lidem vědět. Sdílejte to s lidmi a varujte je. Jeden příklad jsou děti, co chodí do těchto indoktrinačních táborů neboli veřejných škol… už dlouho křičím a naléhám, ať tam přestanete svoje děti posílat. Všichni tito debilní učitelé si berou tu smrtelnou injekci. A teď vaše děti tam sedí v ohrožení, že se stanou neplodnými… a jen tím, že jsou v blízkosti těchto učitelů. Pokud nechápete, jak zlověstná je tato agenda, tak jen nedáváte pozor. Tohle je jen další důkaz. Běžte na web a podívejte se na to… sdílejte tohle video… půjdu ho nahrát. Pak se vrátím, a já a Chris možná budeme živě mluvit o nějakém méně vážném tématu. Mám vás ráda.

 

https://otevrisvoumysl.cz/zdravotni-sestra-naleha-drzte-se-dal-od-ockovanych-proti-covidu/

 

Překlad: David Formánek

 

Zpět na začátek ...


 

Soukromá škola na Floridě nezaměstná učitele, kteří se nechali očkovat, protože v USA se začínají šířit děsivá svědectví tisíců žen, které po kontaktu s očkovanou osobou potratily dítě a ženy po menopauze začínají znovu prudce krvácet! Osoby, které byly očkovány, podle všeho přenáší ve svých tělech vektorový virus, který napadá až plod v neočkované osobě, nikoliv organismus nosiče, ani hostitele! Očkovaní budou zabíjet nenarozené? Vektorová genocida? Co to je? A proč Pfizer ve své klinické studii varoval dobrovolníky na kontakt s neočkovanými osobami? Máme dokument a tam je to černé na bílém!

Americký server Infowars [1] a rovněž mainstreamová stanice CBS [2] přinesly včera neuvěřitelnou informaci, že soukromá škola na Floridě zakázala vstup očkovaným zaměstnancům a neočkovaným doporučila, aby počkali s očkováním do konce školního roku, dokud se nevyšetří hrozivé tisíce a tisíce svědectví nejen amerických žen, ale i dalších desítek tisíc žen z celého světa, které začínají hlásit naprosto šílené a děsivé zprávy, ze kterých jde doslova mráz po zádech. V českých médiích o této vlně postižených žen zatím neuslyšíte, ale vlna je tak obrovská, že brzy dorazí i do Evropy. O co se jedná?

Přestože levicová CBS to okamžitě prohlásila za vyvrácený hoax, jedná se o pravdu a realitu. Pravdu nelze vyvrátit, ani CBS se to nedaří. V Americe totiž došlo k propuknutí epidemie spontánních potratů plodů, kdy společným jmenovatelem je čerstvě očkovaná osoba v rodině [3]. Je to jediný společný jmenovatel potratů, který byl spolehlivě statisticky prokázán. Tato děsivá informace nyní válcuje celá americká média a Facebook s Twitterem usilovně svědectví a videa mažou, přičemž Bill Gates opakuje, že vakcíny jsou bezpečné pro očkované lidi. Jenže, v tom je právě ten háček. Zde se totiž nejedná o potraty u očkovaných žen, ale o potraty žen neočkovaných, které žijí v domácnosti s čerstvě očkovanou osobou.

Škola na Floridě zakázala očkovaným učitelům vstup do budovy, mohou ohrozit studenty na mnoho let dopředu

Soukromá škola Centner Academy v Miami se tak rozhodla nevpouštět do školy očkované učitele, protože tato epidemie postižených žen se netýká jenom těhotných osob, ale i žen po menopauze, které začínají znovu krvácet jako před menopauzou a výrony krve jsou mohutné a neuvěřitelně bolestivé. V drtivém počtu případů se jedná o ženy, které nejsou očkované, ale žijí v domácnosti s alespoň jednou očkovanou osobou. Přestože potraty a menstruace po menopauze postihují i očkované ženy, podle informací z amerického tisku tvoří jen malou část.

Drtivá většina potratů a post-menopauzálních period se objevuje výhradně u neočkovaných žen a dívek. Tato děsivá informace vyvolává v USA mohutné zděšení a CDC na tento fenomén zatím nemá žádnou odpověď. Škola na Floridě je tak vůbec první v USA, která se rozhodla této vlně čelit a cílem je ochrana především malých dívek na škole, které budou dospělé až za mnoho let, přestože není jasné, jestli očkované osoby nepůsobí negativně i na organismus neočkovaných mužů a chlapců. Centner Academy, kterou v roce 2019 založili Leila a David Centner, ve svém tiskovém prohlášení uvedla:

„Až do dalšího oznámení žádáme každého zaměstnance, který dosud nedostal experimentální injekci proti COVID-19, aby počkal do konce školního roku,“ píše se v pondělním e-mailu. “Rovněž jsme doporučili, aby se všichni učitelé a zaměstnanci zdrželi očkování, dokud nebude k dispozici další výzkum, zda tato experimentální vakcína neovlivňuje neočkované osoby. Je naší politikou, pokud je to možné, nezaměstnávat nikoho, kdo dostal experimentální injekci proti COVID-19, dokud nebudou známy další informace.”

Politika Centner Academy přichází na základě odezvy žen, které hlásily bizarní menstruační problémy a potraty poté, co byly fyzicky v blízkém kontaktu s lidmi, kteří nedávno dostali vakcínu proti COVID-19. “Desítky tisíc žen po celém světě v poslední době hlásí nepříznivé reprodukční problémy, protože jsou v těsné blízkosti těch, kterým byla podána některá z injekcí proti COVID-19,” uvádí se v e-mailu. “Nikdo přesně neví, co může tyto problémy způsobovat, ale zdá se, že ti, kteří dostali injekce, mohou přenášet něco ze svého těla na ty, s nimiž přicházejí do styku,” uvádí se v oficiálním stanovisku Centner Academy.

V USA se začíná šířit děsivá vlna neočkovaných žen, které potratily v důsledku kontaktu s očkovanou osobou v rodině nebo v zaměstnání

O této vlně podivných postižení žen už píše i britský server Daily Mail [4], kdy cituje docentku Dr. Kate Clancy z univerzity v Illinois, která si začala všímat reakcí žen, které byly očkovány, že začaly menstruovat mnohem dříve a velmi dlouho. Ženy hlásí prudká krvácení trvající až 16 dní v kuse, bez ustání. Podle studie uveřejněné v Daily Mail mají ženy 4x vyšší riziko negativních projevů po očkování než muži.

Jenže, tento článek na Daily Mail se úplně vyhýbá tomu, co právě probíhá v USA, tedy potratům neočkovaných žen, které žijí v domácnosti anebo pracují v zaměstnání v těsné blízkosti s očkovanou osobu. A nejedná se jen o spontánní potraty neočkovaných žen. Neočkované ženy hlásí, že začaly znovu krvácet, přestože už jsou v pokročilejším věku a mnoho let po menopauze. A rovněž se jedná o neočkované ženy, které hlásí, že žijí v domácnosti s očkovanou osobou, která se dala očkovat teprve nedávno. Co tohle všechno má znamenat?

Laické veřejnosti to přijde jako záhada, ale pro lidi, kteří se zajímají o biologické zbraně a o informace ze světa vojenského biologického výzkumu to není zase až tak překvapivé. Pokud očkovaná osoba nakazí neočkovanou osobu ve své blízkosti způsobem, že ta potratí nenarozené dítě, potom se jedna o biologickou zbraň vektorového zabíjení. Naočkovaná osoba nese bojový virus, který má za úkol zabít plod v těle neočkované osoby, nikoliv samotnou osobu. Nejedná se tady o klasickou biologickou zbraň, ale o vektorovou biologickou zbraň. Útok je veden skrze vektor, tedy skrze tělo neočkované osoby na nesený plod.

Výzkum bojové vektorové biologické zbraně útočící na “armádu” nenarozených bojovníků nepřítele

Vakcíny typu mRNA vychází z výzkumu biologických zbraní a mají stále status experimentálních vakcín pro mírové použití, ovšem jejích původ vychází z výzkumu 70. let ve Fort Detrick vojenských laboratořích v Marylandu. Utajený výzkum podle informací ruských novinářů probíhal pod zkratkou CVX (Combat Vectors eXperiment), tedy experiment s bojovými vektory. Součástí výzkumu byly biologické látky, které způsobovaly trvalou ženskou a mužskou neplodnost, spontánní potraty plodů nepřítele, prudká krvácení, ale ve všech případech v důsledku vektorového útoku, kdy útok biologickou zbraní není veden proti osobě vystavené látce, ale proti nesenému plodu v děloze nebo proti rozmnožovacím orgánům.

Když jsem si včera tyto zprávy o potratech v USA přečetl, měl jsem pořád pocit, že o této eventualitě jsem už někde četl, někde na to bylo upozorněno a varováno, a potom mi to došlo. Představte si, že před kontaktem očkovaných osob s těhotnými neočkovanými ženami varuje přímo klinická studie Pfizer a její mRNA vakcíny Comirnaty 500.

Toto varování se nachází na straně 67 studie [5] v bodě 8.3.5 s názvem Exposure During Pregnancy or Breastfeeding, and Occupational Exposure (EDP), tedy v překladu Vystavení účinkům vakcíny během těhotenství, nebo kojení, a vystavení účinkům v zaměstnání. A bod 8.3.5.1 potom explicitně a taxativně vyjmenovává, kdy tato událost EDP nastává. A to, co se ve výčtu objevuje, z toho se doslova posadíte na zem. Ono to tam opravdu je uvedené, úplně jasně a natvrdo.

Pfizer ve své klinické studii varuje před expozicí neočkovaných těhotných osob účinkům kůže nebo dechu očkovaných osob.

 

Dále čtěte na stránkách AENews

 

Zpět na začátek ...


 

Souhrn, co nám pandemie přináší

COVID-19 PODVOD

Přízrak smrtelného viru způsobuje paniku - co nám hrozí?

Příčina panické plandemie

Proč?

Jak?

Identifikace a kontrola každého člověka na planetě prostřednictvím:

Důvod toho všeho: Nastolení "Nového světového řádu"

 

Překlad z: http://www.truthunmasked.org/p/welcome.html

 

Zpět na začátek ...Vlk Samotář, převzato z různých zdrojů

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?