Otevře to někomu oči?

Překlad ze stránek HUMANS ARE FREE - Head of the Chemnitz Clinic Commits Suicide: ‘COVID-19 Vaccine is Genocide’

 

Přednosta kliniky v německém Chemnitzu spáchal sebevraždu. V dopise nalezeném na místě činu vysvětluje, že už nemůže být součástí genocidy.

 Podle deníku Bild spáchal v úterý doktor Thomas Jendges, přednosta chemnitzské kliniky, sebevraždu skokem z horní části budovy kliniky na Flemmingstrasse v Německu. Bylo mu 55 let.

Lékař svým zraněním na místě podlehl. Jendges byl jmenován jediným výkonným ředitelem kliniky Chemnitz teprve od 1. října 2021. Od dubna působil jako výkonný ředitel největší městské nemocnice ve východním Německu.

Sven Schulze v úterý odpoledne na webu města vysvětlil, že chemnitzská klinika je i přes tragickou smrt doktora Thomase Jendgese stále schopna jednat. Schulze: "Rozšířený manažerský tým bude mít v nadcházejících dnech na starosti obchod."

"S velkým zděšením jsem se právě dozvěděl o tragické smrti zkušenosti doktora Thomase Jendgese." Včera večer (v pondělí, pozn. red.) jsme dlouze mluvili o složité situaci koruny,“ řekl v úterý ráno starosta Chemnitzu Sven Schulze (50, SPD).

Kolují zprávy o dopise, který po sobě zemřelý údajně zanechal. Jendges se údajně zabil, aby šel příkladem proti očkování proti koronaviru. Jsou to „biologické bojové látky“, jak se píše v příspěvcích. Říká se také, že vakcínu ve svém dopise popsal jako genocidu a zločin proti lidskosti,“ uvádí Tag24.

Podle Las repúblicas, v dlouhém dopise na rozloučenou, který Dr. Thomas Jendges napsal před svou sebevraždou a požadoval jeho zveřejnění, prý ostře kritizoval informační politiku vlád při řešení nebezpečnosti vakcín Covid. Neustálé lži a klamání pacienta a očkovaného, ​​že vakcíny jsou prý neškodné, už nemohl snést, stojí v dopise.

Odsuzuje očkování populace experimentálními a smrtícími vakcínami proti Covid-19, což je ve skutečnosti spíše biologická válečná látka vytvořená a manipulovaná pro toto použití, než pro jakýkoli jiný známý nástroj. Pro doktora Thomase Jendgese se právě teď odehrává genocida a zločin proti lidskosti.

Protože mu starosta vyhrožoval, že ho vyhodí, pokud už nezůstane v submisivní linii uložené vládním nařízením a odmítne očkovat pacienty na klinice, pro Jendgese už zřejmě nebyly žádné další možnosti.

Tento lékař nechtěl podporovat zločin federální vlády, státní vlády a jeho věrných nohsledů. Domnívala se tedy, že jeho sebevražda je jediný způsob, jak se mu postavit.

Doktor Jendges sice nařídil zveřejnění celého jeho sebevražedného dopisu, ale podle současného stavu znalostí starosty Chemnitzu Sven Schulze z SPD tomuto zveřejnění nadále brání.

Na různých fórech se vytvořilo mnoho skupin požadujících, aby Schulze opustil svůj blokující postoj a konečně respektoval Jendgesovo poslední přání.

Jendges zanechává manželku a syna.

 Vlk Samotář, překlad z Humans are Free

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?