Medicínský důkaz, že covid očkování je „vražda”

Dr. Vernon Coleman: Medicínský důkaz, že covid očkování je „vražda” (nová studie z časopisu Circulation)

 

Dr. Vernon Coleman v tomto videu mluví o nedávné studii, která dokazuje, že covid očkování způsobuje záněty a další problémy v těle. Vyzývá k okamžitému zastavení očkování proti covidu.

 

Video s českými titulky je součástí stránky

https://nastub.cz/videos/w/85c79d7f-f3bc-4fd5-9646-045f7346e78d?title=0&warningTitle=0   

 

Originál videa publikován: 22. listopadu 2021

Studie, o které mluví dr. Coleman, publikována: 8. listopadu 2021

 

Vlk Samotář

 


 

Je 22. listopadu 2021 a tohle je chvíle, kdy očkování musí přestat. Daron Smith, redaktor Light Paper, mi před pár hodinami poslal studii z lékařského časopisu Circulation, která prokazuje, že očkovací experiment covid-19 se musí dnes zastavit. Jsem přesvědčen, že jakýkoliv lékař nebo sestra, kteří po dnešku budou podávat jednu z mRNA covid injekcí, budou v náležitý čas vyhozeni ze svých pozic a zatčeni.

Časopis Circulation je uznávaný časopis, je 71 let starý, jeho články jsou recenzované a v jednom průzkumu byl hodnocen jako nejlepší časopis na světě v kategorii „srdeční a kardiovaskulární systémy”. Budu citovat poslední vědu abstraktu, který se objevuje na začátku studie. Tohle je vše, co já, vy nebo kdokoliv jiný, musí znát.

Citace ze studie: „Došli jsme k závěru, že mRNA vakcíny dramaticky zvyšují zánět na endotelu a infiltraci srdečního svalu T buňkami, a mohou být příčinou pozorování zvýšené trombózy, kardiomyopatie a dalších cévních příhod po vakcinaci.”

To je vše. To je zvon smrti pro mRNA injekce na covid-19. Endotel je buněčná výstelka cév. Vždy jsme věděli, že tyto injekce jsou experimentální. Ve videu z prosince 2020 jsem mluvil konkrétně o těchto rizicích. Došel mi seznam všech možných nepříznivých událostí, který byl oficiálně publikován americkou vládou. Ale teď máme důkaz pro tyto informace.

Pamatujte, že se ví, že mRNA injekce nezabraňují onemocnění covidem-19, a ví se, že nezabraňují šíření covidu. Asi nikdo tohle teď nepopírá. A přesto došlo k obrovskému počtu úmrtí a vážných poškození mezi lidmi, kteří byli očkováni. Podívejte se na seznam na mém webu: „Jak moc vakcíny zabíjí?” Je to otřesný seznam.

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Teď máme potřebné důkazy k zastavení očkovací kampaně. Byl proveden průzkum 566 pacientů ve věkovém rozmezí od 28-97 let. Tohle nebyli děti, ale dospělí. Počet pacientů byl rovnoměrně rozdělen mezi muže a ženy. Cituji autora studie, který říká: „V době této studie tyto změny trvaly alespoň 2,5 měsíců po druhé dávce očkování.” Další používání těchto injekcí se musí přinejmenším zastavit… a to okamžitě, dokud se neprovede více dlouhodobých testů.

Pokud v mainstreamových médiích jsou ještě nějací novináři, tyto zprávy by zazněly v hlavním vysílačím čase všech televiz a rádií a byly na předních stranách všech novin. Děkuji platformách podporující svobodu slova jako BNT, které mi umožňují vám přinášet tyto zprávy. Celou dobu říkám, už více než rok, že tohle očkování je experiment, který bez pochyby bude zabíjet a poškozovat.

Vždy jsme věděli, že experimentovat na lidech bez jejich plného souhlasu a chápání, po odhalení všech rizik a potenciálních vedlejších účinků, je zločin. Teď existují důkazy, že tento experiment musíme ukončit. Pokud experiment s covid očkováním bude po dnešku pokračovat, tak víme s naprostou jistotou, že tohle není lékařské ošetření, ale že jde o redukci (počtu obyvatel). Prosím, okamžitě tohle video sdílejte se všemi, které znáte. Děkuji.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

25. listopadu 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?