Důkazy, že covid očkování opakovaně selhává a pouze škodí

 

Covid očkování se opakovaně míjí oficiálně proklamovaným účinkem, jak uvidíme v tomto videu. Potvrzuje to jak Tony Fauci, tak ostatní oficiální data. CDC navíc mění cíl k ukončení pandemie, a už to není dosažení kolektivní imunity, jak se nám doteď tvrdilo. Více ve videu.

 

Video s českými titulky je součástí stránky

https://nastub.cz/videos/w/a9dc4b6a-f648-44c7-8ec5-ff6c90b0c884?title=0&warningTitle=0  

 

 Vlk Samotář

 


 

Jefferey: New York Times nedávno udělali rozhovor s Tony Faucim. A znělo to jako jedna z našich epizod Highwire z doby před půl rokem. Tohle si poslechněte.

Anthony Fauci: Začínáme vidět slábnoucí imunitu proti nákaze a slábnoucí imunitu v počátečním aspektu proti hospitalizaci a když se podíváte na Izrael, který byl s ohledem na očkování vždy měsíc až měsíc a půl v předstihu před zbytkem světa, a s ohledem na každý další aspekt pandemie, oni zaznamenávají slábnoucí imunitu nejen proti nákaze, ale proti hospitalizacím a do určité míry proti úmrtím, které nyní začínají zahrnovat všechny věkové skupiny. Nejsou to jen staří. Pokud se tedy na tohle podíváme zpětně, lze říct, není to tak, že posilující dávka je bonus, ale posilující dávka může být nezbytnou součástí základního režimu, který by lidé měli mít.

Del: Sedím tady a snažím se dýchat zhluboka, abych nezačal křičet, tak jako si myslím že většina diváků… jak je možné, že tento muž je stále ve vedení? Tento člověk je naprosto neschopný, zostuzuje vědu a sám jako člověk je ostudou. Nic, co tento muž řekl, se nikdy nevyplnilo. Každý týden této pandemie se mýlil a mělil svůj pohled. Zničil naše životy, slíbil nám vakcínu, řekl nám, že dosáhneme kolektivní imunity, že to bude vyžadovat dvě dávky… a teď říká, že vždy myslel tři dávky… říkal, že nepotřebujeme roušky, že bychom je neměli nosit. Je tak šílené… Doufám, že jak budeme psát historii toho, co se tady skutečně dělo, budeme mít celou kapitolu, která bude sledovat řadu lží, které klamaly svět, a budeme se ptát, jak se největší národ na světě řídil jedním z největších kreténů všech dob.

Jefferey: Přesně tak. A on tady přímo lže, protože nezačínáme vidět slábnoucí imunitu. Nezaznamenáváme nyní pokles protilátek. Začínali jsme to vidět, hned jak byly provedeny klinické testy. Bavili jsme se také o Izraeli… Takže když říká, že to teprve teď začínáme vidět… ne. Může za to konverzace o posilujících dávkách, a to se teď děje. Posilující dávky po celém světě… o to jde. Tady máme titulek z Británie: „Britský premiér říká, že Britové budou potřebovat 3 dávky, aby měli status plně očkovaných”. Forbes jde ještě dál, ani neuvádí počet… tak jako s kolektivní imunitou. Titulek: „Jak dlouho vydrží posilující dávky?” Píšou zde: „Může se ukázat, že výraz ‚posilující dávka‘ je nevhodný, a že správný počet dávek pro maximální účinnost ještě není známý.” To je super. To nejlepší mám na konec. Tohle je jedno z největších přiznání, o kterém jsme tady kdy mluvili. Změna cíle… jakkoliv to chcete nazvat. LA Times mají titulek… zarámujte si to, tohle je historické: „CDC mění pandemické cíle pryč od dosažení kolektivní imunity.”

Del: Bože. Než budeme pokračovat, domov zákona SB277, který senátor Richard Pen podporoval, který opakovaně říkal, „seberu vám vaše práva, se rozhodnout, co se nechá píchnout vaším dětem kvůli komunitní imunitě… kvůli kolektivní imunitě.” „Kolektivní, komunitní, kolektivní, komunitní…” Slyšeli jsme to tolikrát, že to byl celý smysl očkovací kampaně, a teď… LA Times přiznávají, že CDC se vzdává konceptu kolektivní imunity. Je neuvěřitelné, kam jsme se dostali. A z kolika YouTube kanálů a Facebookových stránek jsem byli vyhozeni za to, že jsme světu říkali, že tato věc nikdy nedosáhne kolektivní imunity, ve skutečnosti stojí v cestě kolektivní imunitě. Přesně tak… kdy dostanu zpět svoje kanály? Kdy se bude říkat: „Víte co, byl jeden kanál, který měl celou dobu pravdu.”

Jefferey: Poslechněme si, jak o tom mluví LA Times. Píšou tady: „Od začátku pandemie byl jeden kolektivní cíl k ukončení pandemie: dosažení kolektivní imunity. Mnoho Američanů přijalo tento nový koncept a s tím představu, že jakmile 70 až 85 % populace bude očkováno proti covidu-19, virus zmizí a pandemie skončí. Teď je kolektiv neklidný. A odborníci v Centru pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) odložili kolektivní imunitu jako národní cíl.” Není to zajímavé? Tady se píše, o co teď usilují. „Namísto specifikace vakcinačního cíle, který slibuje konec pandemie, pracovníci veřejného zdraví doufají, že redefinují úspěch z hlediska nových infekcí a úmrtí – a budou předpokládat, že kolektivní imunita byla dosažena, když počet infekcí a úmrtí bude po určitou dobu nízký.” V té větě není zmíněn žádný datum, nic konkrétního. Jsou to jen nejasné řeči. A pamatujte… CDC změnilo definici kolektivní imunity. CDC změnilo definici vakcíny. A zvažují, že změní definici toho, co znamená být očkován, když teď na řadu přichází posilující dávky. Kolikrát tedy změníme cíl, aniž bychom vztyčili varovný praporek?

Del: Podle všeho se bude měnit neustále. Naše budoucnost jsou neustálé posilující dávky, jak řekl Forbes. Nevíme to číslo. Nevíme, kolikrát budeme muset změnit definici. A ta myšlenka, že kolektivní imunita bude, když počet úmrtí a vážných infekcí je nízký, což znamená, že poté, co všichni budou v důsledku našich chyb zabiti, a sotva kdo zbyde, teprve tehdy toho dosáhneme!

Jefferey: Státy teď s ohledem na posilující dávky postupují samy za sebe, podle všeho jsou frustrované, jak píše titutek. Tady CNN píše: „Některé ‚frustrované‘ státy nechtějí čekat na FDA a rozšířily vhodnost posilujících dávek covid vakcíny pro všechny dospělé.” Mezi ty státy patří Arkansas, Kalifornie, Colorado, Nové Mexiko, Západní Virginie a New York City, v době tohoto videa. FDA se má ohledně této věci sejít v následujících dnech. A Bidenova vláda také mluví o tom, že provedou celonárodní podporu posilujících dávek. Ale vraťme se k titulku z New York Times z doby jen před pár měsíci. Dnes vidíme, jak všechny články vychvalují myšlenku posilujících dávek. Takto ale články vypadaly teprve před pár měsíci. „Nová studie posilujících dávek proti covidu. Fanoušci debatují ohledně přínosů.”

Píše se zde: „Data z Izraele ukazují, že posilující dávka může u starších dospělých zvýšit ochranu na pár týdnů. Je to výsledek, který není překvapivý, tvrdí odborníci, a nenaznačuje dlouhodobý přínos. Marion Pepperová, imunoložka z washingtonské univerzity v Seattlu řekla: „Předvídám, že imunitní reakce na posilující dávku se zvýší, a pak se znovu zmenší. Ale vážně se snažíme dosáhnout toho 3-4 měsíčního okna?” Článek pokračuje: „U mladších lidí je třeba vyvážit omezený přínos třetí dávky s rizikem vedlejších účinků jako krevní sraženiny nebo srdeční problémy, tvrdí výzkumníci. Opakovaná stimulace obran lidského těla může také vést k jevu s názvem ‚imunitní vyčerpání‘, uvedla dr. Pepperová. Dále říká: „Očividně existuje riziko v neustálé snaze zvýšit imunitní reakci. Pokud se dostaneme do cyklu podávání posilujících dávek každých šest měsíců, je možné, že to může fungovat proti nám.” A to je podle všeho to, kde skutečně jsme… Hádám, že jedny z největších zpráv, kromě této propagace posilujících dávek, je Rakousko, které se stalo první zemí, která zavede lockdown očkovaných…

Del: Neočkovaných.

Jefferey: Omlouvám se, neočkovaných. „Rakouskou zavede lockdown většiny neočkovaných, rozpoutává vášnivou diskuzi napříč Evropou ohledně toho, jak se vypořádat s posledním nárůstem případů covidu.” Takže se díváme na Rakousko… Británie o tom mluví, Francie o tom stejném nyní mluví… o lockdownu neočkovaných. Itálie to stejné. Česká Republika a Slovensko oznámily, že to budou dělat. Ale podívejme se na graf z Rakouska, jen abyste měli představu, jak skvěle jejich opatření fungují. Tohle je příspěvek z Twitteru. Zde vidíte, že jejich případy úplně vpravo prudce stoupají na historickou úroveň. A mezi jejich opatření patří: povinné nošení roušek ve vnitřních prostorách, povinné respirátory, rozšířená povinnost nosit roušky + vymáhání. Tohle je v podstatě jejich vakcína, jejich povinné nošení roušek, jejich lockdowny, jejich tvrdé vymáhání.

A teď zavádí lockdown populace, která je neočkovaná. A Dele, právě přišly nové informace, že Rakousko oznámilo, že budou také zavádět lockdown pro očkované, takže odtud jsem se tam přeřekl. Takže v Rakousku teď mají plný lockdown. Všechny tyto země, které byly připraveny se řídit Rakouskem a zavést lockdown neočkovaných… zajímá mě, jestli teď změní svůj tón. Budeme za chvíli svědky plného lockdownu napříč Evropou? Nejsem si jistý, ale tohle jsou současné titulky.

Del: Bože… a nechci být nositel špatných zpráv, ale jak mluvíme o Vermontu a všech vysoce proočkovaných státech a zemích po celém světě, kde případy covidu prudce stoupají, nutí tě to se zamyslet… tak nějak jsme se nechali ukolébat do této ukolébavky, že za chvíli bude konec, že vakcína funguje, a teď, jak se díváme na svět, zdá se, že spíše směřujeme do velmi temného místa. A ti, co jsou u moci, se budou snažit použít stejnou rétoriku, která doteď nefungovala, ve skutečnosti nás dostala do této pozice. Takže… podle mě bychom se měli připravit na těžké období.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

25. listopadu 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?