Výskyt myokarditidy u očkovaných mladých mužů

Výskyt myokarditidy (zánětu srdce) u očkovaných mladých mužů je vyšší, než se předpokládalo [STUDIE]

 

Právě byly zveřejněny nové údaje o myokarditidě u mladých mužů po covid očkování. Jejich výsledky by měly být alarmující pro každého, kdo jim věnuje pozornost, se zvláštním zaměřením na nedostatky, které odhalily, pokud jde o značné podhodnocení případů ze strany CDC.

 

Video s českým dabingem je součástí stránky:

https://nastub.cz/w/pAG9xCsFBot7vKKCNi9yyu       

Je tam také verze s českými titulky:

https://nastub.cz/w/2RHN2ukVSTepLDuFVgLPc4

 

Originál videa publikován: 11. ledna 2022

Studii najdete v originále ZDE

 

Vlk Samotář

 


 

Jefferey: Mluvíme o zánětu srdce, myokarditidě, perikarditidě. Právě vyšla obří studie, o které mainstream vůbec neinformoval. Jde o studii z Kaiser Permanente, což je jedna z největších zdravotnických organizací v USA. Má název: Riziko myoperikarditidy po očkování covid vakcínou ve velkém integrovaném zdravotnickém systému. Zkoumali skupinu lidí od prosince 2020 do října 2021. A závěr té studie byl následující. Uvedli: Identifikovali jsme další platné případy myoperikarditidy po očkování mRNA, které by vyhledávací algoritmus VSD přehlédl. VSD je Bezpečnostní datová síť pro vakcíny. Tato síť je závislá na vybraných kódech diagnóz při propuštění z nemocnice.

Skutečný výskyt myoperikarditidy je výrazně vyšší než výskyt hlášený poradním výborům v USA. Pochopte, co tito autoři udělali. VSD pouze zkoumá tyto ICD kódy, které se používají pro vyúčtování. Takže se dívají pouze na tyto kódy, nic jiného. Ale tito autoři hledali skutečný text, který lékaři během návštěvy sepsali, vyhledali veškeré informace a poznámky a také vyhledali kódy pro vyúčtování. CDC má totiž jen určitá centra, ze kterých dělají průzkum, takže když se očkujete v jednom z těch center a vaše dítě nejde do toho centra, ale za místním lékařem, protože mu napuchne srdce, to se někdy ztratí v účtujících kódech a VDS to nezachytí. Tito autoři zkontrolovali všechny tyto věci a tohle zjistili, tohle je graf toho, co objevili. Zde vidíte, že nejvyšší číslo je 537,1. Dole v popisku je uvedeno, že je to po druhé dávce u mužů na milion, takže je to 537,1 na milion ve věku 18-24 let.

 

 

Jde o případy myokarditidy. A jde o věkovou skupinu 18-24 let. A druhý největší výskyt je ve věkové skupině 12-17 let u mužů po druhé dávce. Celkem 377,4 na milion. Když se na ta čísla podíváme, ptáme se: co se to tu děje? Vážně CDC tato čísla nemá? Podívali jsme se tedy na nějaké zprávy od CDC a tohle byla jejich zpráva z června 2021. Tehdy se museli zamyslet, protože myokarditida se stala velkým problémem a museli uspořádat schůzi o myokarditidě, aby zjistili, jestli přínosy očkování převyšují nad riziky. Podívejme se na čísla, která uvádí v této zprávě, cituji: Nejvyšší míra hlášení byla mezi muži ve věku 12-17 let a ve věku 18-24 let. 62,8 a 50,5 ohlášených případů myokarditidy na milion po druhé dávce mRNA covid vakcíně. Takže tu uvádí 62, 50 oproti 537 a 377 případů na milion.

Del: Podívejme se na ten graf, ať lidi vidí srovnání s tím, co CDC uvádělo jako skutečný problém, oproti tomu, co nyní uvádí nová studie. Tady to máte.

 

 

A pamatujte, že hlasovali na základě těch čísel od CDC. Řekli si: Jo, jsme ochotni přijmout 62,8 lidí na milion a 50,5 na milion, ale ve skutečnosti, protože nedělají náležitý sběr dat a neměli tak velký zájem, to číslo je mnohem vyšší… alespoň 5x vyšší, možná 10x vyšší, 1000% nárůst na 377,4 a 537,1 případů na milion. A mimochodem, tato čísla jsou od Kaiser Permanente, tohle jsou čísla od zastánců vakcín, od provakcinačních lékařů, kteří se rozhodli provést řádné vyšetřování. Tohle je šokující. Je šokující, jak moc mimo bylo CDC, což je naše vládní regulační agentura, které věříme, která nás má chránit, abychom nedostali nebezpečný produkt od farma průmyslu, který se chlubí, že na něm vydělává desítky miliard dolarů, a ani svá čísla nemá správně a je naprosto mimo.

Jefferey: Jen abych k tomu přidal ještě jeden bod, tohle je z října 2021, takže ještě později. A jejich čísla jsou stále nízká, stále v řádu dvouciferných čísel. CDC u Pfizeru uvádí 69,1 případů na milion po druhé dávce pro skupinu 16-17 let.

 

 

Pro věkovou skupinu 18-24 let jich je 36,8, takže to klesá a klesá. Tohle jsou nejnovější čísla od CDC. Ale vraťme se k úřadu FDA, který použil izraelská data, na kterých v podstatě založil schválení posilující dávky. Na jaká data se dívali? Je to bezpečné? Zde je snímek z jejich prezentace, kde vidíte, že graf rozšířili na skupinu 12-15 let. Takže muži… a pamatujte, že myokarditida nejvíce postihuje muže po druhé dávce. Zde ve čtvrtém sloupci u mužů 12-15 let vidíte 0 případů po třetí dávce.

 

 

Když se přesunete jen o jeden sloupec doprava, uvidíte, že pro tu skupinu použili jen 3178 dětí. Vraťme se k datům z Kaiser Permanente, kde počty jsou uváděny na milion, takže je poněkud obtížné pochopit, co to vážně znamená. Když si to spočítáte, zjistíte, že je to v podstatě jeden případ myokarditidy na 1860 mužů ve věku 18-24 let.

Del: Což je vysoké… když slyšíme miliony, je těžké si to představit, ale chce někdo podstupovat riziko srdečního onemocnění u svého dítěte v tisících? Jeden člověk z 1860 očkovaných bude mít srdeční problémy? Tohle jsou stovky tisíc lidí… takto blízko k tomu jste. Je pravděpodobné, že jedno dítě ve skupině 1800 bude mít srdeční onemocnění. Ale pokračuj… vím, že tohle jsi nechtěl říct, ale tohle je podle mě… když bych na základní nebo střední škole s tolika dětmi dal na stůl 1800 sušenek a řekl: jedna z nich vás otráví a dá vám srdeční onemocnění. Klidně si dejte, zbytek z vás bude v pohodě. Podle mě by se jich nikdo nedotkl. Kdyby to byla jedna z milionu, možná byste to riskli, ale jedna z 1800? To je nesmírně nízké a děsivé číslo.

Jefferey: Přesně tak. A když se podíváte na data z Izraele, tak oni tuto posilující třetí dávku schválili právě na základě 3178 dětí. Pokud jste epidemiolog, vědec nebo výzkumník, dokážete se na to podívat a říct, že to je dostatečně podložená studie ke zjištění míry myokarditidy? A to jsou data v reálném čase.

Del: Pokud je ta míra 1 z 1800, tak nemáte ani dostatečně velký vzorek, aby tam potenciálně byly dva případy. Museli byste mít alespoň desítky tisíc dětí, abyste viděli tu míru 1 z 1800. Nemají tam dostatek lidí, aby zaznamenali dva případy… a i kdyby je zaznamenali, řekli by, že to nebylo statisticky významné, protože to bylo tak nízké číslo. Je to jen další hloupá věda a bláhové myšlení.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

15. ledna 2022

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?