Tohle je způsob, jak zvítězíme

 

Greg Reese – Jak se formuje masová hypnóza lidí a jak ji prolomit?

 

Lidstvo je terčem masového psychologického útoku. Mnozí lidé jsou zhypnotizováni mainstreamovými médii. Co můžeme udělat, abychom zvrátili směr, kterým se ubíráme?. Více ve videu.

 

Video s českými titulky je součástí stránky

 

https://nastub.cz/w/s1iyfWFP3CHgqY8Fi8DqYt

 

Vlk Samotář

 


 

Jak mnozí z vás možná ví, celé lidstvo je nyní pod masovým psychologickým útokem. Profesor klinické psychologie, Matthias Desmet, který studoval psychologii totality, skvěle vysvětluje, jak jsme se zde ocitli, a jak zvítězíme. V diktatuře lidé poslouchají diktátora, protože se ho bojí. Ale v totalitě jsou lidé zhypnotizováni do poslušnosti.

V psychologických výrazech se této masové hypnóze říká masová formace. Totalita vždy začíná s masovou formací uvnitř populace. Masová formace vyžaduje čtyři podmínky, aby se uchytila. Masy se musí cítit osamoceně a izolovaně. Své životy musí vnímat jako zbytečné a bezvýznamné.

Tyto podmínky se formovaly už roky se sociálními sítěmi, mobilními telefony a čtyřmi lety masového rozdělování během vlády Trumpa. To vedlo k tomu, že se lidé na všech stranách cítili více izolovaně. Masy pak musí prožívat trvalou volně plynoucí úzkost. A musí prožívat volně plynoucí frustraci a agresi. Tohle jednoduše znamená, že ta úzkost nebo agrese není způsobena ničím očividným.

Člověk tedy začne iracionálně toužit po řešení, nehledě na to, jak moc absurdní nebo destruktivní může být. Tyto podmínky se sešly v roce 2020 s covid lockdowny a výtržnostmi BLM. Lidé jsou nyní připraveni na hypnózu. Jakmile přijmou experimentální vakcíny, cítí solidaritu, což jim potvrdí smysl celé věci, nehledě na to, jak ta věc je nesmyslná.

Nyní jsou změněni, už nejsou racionální. Začínají být více nesnášející a krutí. Jak tedy zvítězíme? Studie prokazují, že kolem 25 % populace nelze zhypnotizovat. A kolem 10 % lidí je vysoce náchylných k hypnóze. Profesor Desmet nám tohle ještě zjednodušuje. Říká, že 30 % lidí je nyní hluboce zhypnotizovaných, a iracionálně přijali experimentální injekce jako své řešení. 40 % lidí ještě není zhypnotizovaných, ale ve výsledku jdou s davem. A zbytek z nás vidí věci jasně.

To, co se nepřítel snaží udělat, je nesmírně nebezpečné. Protože pokud se masy kdy probudí ze své hypnózy, budou požadovat spravedlnost. Proto je třeba masy neustále udržovat ve stresu, dokud masová formace není dokončena. My jsme hlas odporu. Zatímco nemusíme mít velký vliv na zhypnotizovaných 30 %, rozhodněme musíme mít vliv na těch 40 %, kteří následují dav. Musíme se stát davem.

Jestli si myslíte, že tohle vše se stalo náhodou nebo spiknutím, jestli jsou vaše důvody založeny na náboženství nebo osobním zdraví, náš hlas odporu se musí sjednotit. Musí růst a nesmí nikdy utichnout. Musíme všude šířit zrnka pochyb. Na benzinze, v obchodě, v práci, doma, se sousedy. Zoufale se snaží vyprovokovat občanskou válku nebo násilnou revoluci.

Protože tu dokážou ovládat. Násilí lidi neprobudí z hypnózy, pouze jich více do hypnózy dostane. Říkat pravdu se stalo revolučním činem. Říkat pravdu všem, které potkáte, zachrání lidstvo. Takže v tom pokračujte. Můžete si své povinné očkování strčit do zadnice. Můžete si své povinné očkování strčit do zadnice. Můžete si své povinné očkování, své povinné očkování, své povinné očkování strčit do zadnice.

 

Překlad:  David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

  Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

18. prosince 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?