Co covid injekce dělají s vaší krví?

 

Dr. Jane Rubyová přináší zprávu a názorné snímky krve očkovaných osob v porovnání s neočkovanými osobami. Jak uvidíte, rozdíl je zásadní..

 

Video s českým dabingem a video s českými titulky jsou součástí stránky

https://otevrisvoumysl.cz/co-covid-injekce-delaji-s-vasi-krvi-dr-jane-rubyova-prinasi-sokujici-objev-cz-dabing/

 

 Vlk Samotář

 


 

Show Stew Peterse přinesla první zprávy o obsahu těchto injekcí, konkrétně Pfizeru a pak AstraZenecy. To video na Rumblu má nyní přes milión zhlédnutí. Neříkám to, abych se chvástal, ale jsem vděčný… říkám to, abych ukázal, že lidé vážně chtějí vědět, co se jim píchá do krve, co je jim vnucováno do těla. Jak jsou klamáni. Byli jsme přinuceni, abychom se stali vlastními lékařskými vyšetřovateli, jelikož jsme dospěli k pochopení, že zombíci v laboratorních pláštích nejsou důvěryhodní a nejednají v našem nejlepším zájmu, nepovažují lékařskou svobodu za jakoukoliv důležitou věc, a jsou ochotní jen nahodile očkovat kohokoliv, kdo jim přijde do kliniky. Dnes tu zodpovíme konkrétní otázky. Je tu s námi Dr. Rubyová s další šokující zprávou. Britští lékaři nyní mají nepopiratelný důkaz, který ukazuje, co přesně tyto injekce dělají s vaší krví. Dr. Jane Rubyová… moc vám děkuji, že tu jste. Je spousta zpráv, zdokumentovaných v databázi VAERS… v mém emailu, který je zahlcen otázkami. Lidé mají výčitky po očkování. Cítí se unaveně, slabě, duševně zmateně, mají závratě… co tyto injekce dělají s krví lidí?

Dr. Rubyová: Stew, tohle je skutečně šokující zpráva. Tohle je poprvé, co jsem viděla analýzu krve pod obyčejným mikroskopem. Tyto snímky máme od dr. Philipa van Wahlburgena. Je to 40letý lékař se zkušeností v Británii, který se rozhodl, že pacienti, kteří za ním chodí se stížnostmi a nemocemi v důsledku očkování, které on sám nedoporučuje, tak se rozhodl zkoumat jejich krev pod mikroskopem v rámci tzv. krevního roztěru. Dovolte mi publiku ukázat, co je krevní roztěr. Jdete na normální odběr krve pro jakoukoliv běžnou analýzu, odběr proběhne z vaší žíly do zkumavky a pak část té krve dají na speciálně ošetřenou skleněnou destičku, na kterou se pak dívají pod mikroskopem. To, co dr. van Wahlburgen objevil, a tyto snímky se světem sdílel, a jsem přesvědčená, že jsou vůbec první svého druhu, je to… a vaším producentům jsem poskytnula snímek, na který se můžeme podívat. Když se podíváte na tento konkrétní snímek, jedná se o porovnání pod stejným zvětšením pod mikroskopem.

Nalevo vidíte normální zdravou krev osoby, která nebyla očkovaná jakoukoliv touto látkou. Jakoukoliv touto „vakcínou”. A vidíte, že jde o červené krvinky. Jsou pěkně kulaté, mají tmavý střed, což je normální. Jsou mezi nimi dobré mezery. Nevidíte žádný nadbytečný materiál, nijak se neshlukují a nemají zvláštní tvary. Když to ale porovnáte s pravým snímkem na své obrazovce, tam vidíte krevní roztěr osoby, která se nechala očkovat jednou z injekcí Moderny. Než se dostaneme k těm velkým zlatým trubicovitým strukturám, všimněte si, že v porovnání se zdravými krvinkami nalevo jsou všechny zmačkané, nejsou hezky kulaté, jejich středová část vypadá zničeně, a začínají se shlukovat způsobem, kdy se k sobě jakoby přilepují.

Dr. van Wahlburgen ty zlaté struktury nazývá trubice. Když je pod obyčejným mikroskopem ještě více zvětšil, ve skutečnosti mají formu trubice a na jejich obou koncích můžete vidět otvor. Pamatujte, že tohle pozoruhodně vypadá jako oxid grafenu, který jsme viděli pod obyčejným mikroskopem od španělských výzkumníků La Quinta Columna, kde jste viděli takové složené proteiny, které vypadaly, jakoby byly pod kouskem papírového kapesníku.

On to tedy bude dále zkoumat.

Druhý snímek, což je samostatný snímek, ukazuje velký počet těchto krvinek, které se naprosto sloučily.

Nejsou normální, mezi nimi není žádná mezera, a pak tam vidíte tuto velkou buňku, která je plná bílých teček. Jsme přesvědčeni, že to může být makrofága, nějaká obranná bílá krvinka.

A uvnitř těchto malinkatých bílých teček… dr. van Wahlburgen řekl, že když nad tuto konkrétní buněčnou strukturu umístil fluorescentní světlo, a viděl tyto bílé tečky… tyto bílé tečky se rozzářily. A to je nesmírně ohromující a nesmírně děsivé. Také jsem vaším producentům poskytla několik dalších snímků, které doufám, že můžete publiku ukázat. Mějte na mysli, že každý tento snímek pochází od jiného pacienta z praxe dr. Wahlburgena. Všechny z nich mají očkování jako společný jmenovatel a konkrétně očkování od Moderny. Takže máme velké obavy…

Stew, tohle je důvod… víme, že tyto injekce, zejména Pfizer a Moderna, jsou příčinou krevních sraženin, které způsobují mrtvice, infarkty, záněty srdečního svalu, pocity slabosti… když se dostanou do neuronů, tak způsobují nervosvalové degenerativní onemocnění jako Guillainův–Barrého syndrom a roztroušená skleróza. Každopádně… chtěla jsem to sdílet co nejdříve. Takové analýzy nemůžete získat, pokud je chemicky zanalyzujete. Podle mě je důležité, aby lidé věděli, že existuje důvod, proč se cítíte nemocně.

Stew: My jsme spekulovali… očividně existuje důvod, proč tyto injekce mají prázdné produktové informace. Nechtějí vám to říct… vehementně popírají jakoukoliv zodpovědnost, jakoukoliv zodpovědnost za škody… pojišťovny lidem nezaplatí výdaje, pokud dostanou tento Guillainův–Barrého syndrom nebo roztroušenou sklerózu, pokud dostanou ty nejvysvětlitelné třesy. Tento nepopiratelný magnetismus, který se u lidí projevuje… lidé nemají být magnetičtí. Pak jste nám přinesla objev o oxidu grafenu. My jsme byli první, kdo o tom mluvili. Pamatuji, jak jste mi říkala, že máte pocit, že jste v tom sama… a podívejte, teď všichni začínají mluvit o oxidu grafenu. Včera jsem mluvil s dr. Judy Mikovitsovou. Slyšeli jsme, jak dr. Meehan a Clay Clark a několik dalších lékařů, se kterými jsem od té doby mluvil, říkají, že věří v objev těch španělských výzkumníků La Quinta Columna. Věří, že tyto informace jsou naprosto pravdivé. Teď nám ukazujete nepopiratelný důkaz s těmito snímky z mikroskopu, co přesně tyto injekce dělají s krví člověka.

Tohle se musí okamžitě zastavit. Co to bude vyžadovat? Vím, že nemůžete k tomu sdílet svůj pohled, protože očividně chcete být zodpovědná se svými zprávami, jste zdravotní odbornice, ale ptám se publika: Co to bude vyžadovat? Tohle video by také mělo mít přes milión zhlédnutí, jelikož vy u obrazovek děláte svoji práci tím, že sdílíte tohle video s lidmi, protože nás cenzurují, ruší nám účty… další týden mám zákaz na Twitter. Dr. Jane, nevím, jestli jste to věděla. Tentokrát to bylo naprosto absurdní… akorát jsem sdílel příběh o lidech ze Severní Karolíny, kteří chodí dům od domu a snaží se lidi očkovat.

Vypadají velmi oficiálně se svými rouškami, bundami, dokumenty, zastupující vlády… to se tam děje. To je fakt. Snaží se očkovat lidi touto látkou, o které se nyní ví, že obsahuje oxid grafenu, což je pro lidi toxický jed, podle našich samotných vládních agentur není schválený pro použití u lidí, a nyní ukazujeme nepopiratelné důkazy, co tyto injekce dělají s krví člověka. Tohle jsou nebezpečné injekce, kterým se nepravdivě říká „vakcíny”. Snaží se je také vnutit vašim dětem. Je to naprosto šílené.

Dr. Rubyová: Ano, Stew. Nepotřebujete ani hematologa nebo jakéhokoliv lékaře, abyste se na tyto snímky vedle sebe podíval a uviděl, že s krví na pravém snímku je něco velmi špatně. S těmi trubicemi a překroucenými krvinkami.

Stew: Já jsem ani nedokončil vysokou školu a také to vidím. Nejsem lékař.

Dr. Rubyová: Vypadá to otřesně.

Stew: K sakru, ani jsem nedokončil dvouroční titul v komunitní akademii. Nebylo to pro mě… Ale jsem dostatečně vnímavý, že dokážu říct, že tohle nevypadá správně.

Dr. Rubyová: Přesně tak, Stew. Ta krev vypadá otráveně. Obsahuje nebezpečné věci, ty červené krvinky na ně zoufale reagují a jsou překroucené. Když krvinky změní tvar a spojí se dohromady, nemohou fungovat, a jejich hlavní prací je přenášet kyslík do všech buněk. Tohle je související důvod, proč lidé cítí únavu, závratě, slabost, duševní zmatenost.

Stew: Ano, protože byli otráveni. Prokázali jsme, že ty injekce obsahují jed. Teď prokazujeme, že injekce obsahující jed způsobují otravu vaší krve. Nyní tyto věci můžeme jednoznačně definovat jako jedovaté injekce. Dr. Jane Rubyová… můžete ji kontaktovat na drjaneruby@protonmail.com. Pokud máte něco, co byste jí chtěli poslat, něco jste objevili, nebo máte otázky… dr. Jane lidem na dotazy odpovídá… musíte odpustit nějaké zpoždění, protože pochopitelně je zahlcena dotazy, jak se o ní dozvídá více lidí na této platformě a na dalších. Ještě o tom nebudu mluvit, ale prý s touto platformou také chcete někam jít. Něco se pro dr. Jane Rubyovou chystá.

Dr. Rubyová: Jen počkejte.

Stew: Mám za vás radost a víte co… jsem vám upřímně velmi vděčný. Jsem moc rád, že nás Bůh dal dohromady, a že jsme se našli. Stejně tak jsou rády miliony diváků a posluchačů tohoto programu, protože mi chodí laviny zpráv s poděkováním pro dr. Jane Rubyovou, že konečně někdo, komu záleží na mých dětech, naší budoucnosti a našem zdraví, se nebojí o těchto věcech mluvit. Chci říct, že je mnoho z vás, kteří jste odvážní, že o těchto věcech mluvíte, ale ne dostatečně odvážní, aby s tím vyšli ven jako vy. Za to vám děkujeme. Dr. Jane Rubyová, více od ní na webu drjaneruby.com a její email je drjaneruby@protonmail.com. Show Stew Peterse bude za minutu pokračovat.

 

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

18. srpna 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?