Dvě dávky jsou málo

CEO Pfizeru v televizi přiznal, že dvě dávky nabízí velmi malou ochranu a že pracují na 4. dávce

 

CEO Pfizeru, Albert Bourla, v národní televizi v USA přiznal, že dvě dávky covid injekce nabízí velmi omezenou ochranu, a že pracují na čtvrté dávce. Více ve videu. 

 

Video s českým dabingem je součástí stránky

https://nastub.cz/w/tGs38WVjfbdNfSciaweAQd

 

Součástí stránky je také video s českými titulky

https://nastub.cz/w/bMwsborK5JDSLWzxQZ6Naf

 

Vlk Samotář

 


 

Když CEO Pfizeru, Albert Bourla, tuto práci na nové vakcíně oznamoval na Yahoo Finance, přiznal… nejsem si jistá, jestli to měl v úmyslu… přiznal něco, co zde říkáme už nějakou dobu. Sledujte.

Bourla: víme, že dvě dávky vakcíny nabízí velmi omezenou ochranu, jestli nějakou. Tři dávky, s boosterem, nabízí rozumnou ochranu před hospitalizací a úmrtí. A menší ochranu proti nakažení. My nyní pracujeme na nové verzi vakcín, řekněme 1.1, která bude i na omikron. Samozřejmě čekáme na konečné výsledky. Ta vakcína bude připravena v březnu.

Hmm… dobrá. Takže dvě dávky nabízí velmi nízkou, jestli nějakou ochranu. Připomínám vám, navzdory snaze levice přepsat historii, Pfizer vakcína se původně prodávala jako dvou dávková, což znamenalo, že údajně potřebujete dvě dávky, abyste byli celkově chráněni proti nakažení. Ne proti hospitalizaci nebo úmrtí… říkalo se nám, že tyto dvě dávky vám dají imunitu a díky nim ani neonemocníte. A nyní jsme tak moc odtrženi od tohoto tvrzení a společnost se s radostí přesunula k novým tvrzením ředitele Pfizeru.

On má tu drzost si svůj šeredný zlý obličej vystavovat v národní televizi a jen tak neformálně říct, že ty stejné dvě dávky vakcíny, o které původně říkali, že vám dá imunitu, vás vlastně vůbec nechrání. Ale rozhodně jim věřte, když vám říkají, že třetí dávka je ta výherná. A když o tom mluvíme, něco vám povím. Uvědomuji si, že spousta lidí se nechce vzdát lži.

Je spousta Američanů, kteří svoje tělo a tělo svých dětí vystavili riziku, a jak se teď ukazuje, tak bezdůvodně, jen protože dovolili strachu, aby řídil jejich život a ovlivnil jejich úsudek, a rozhodli svoji důvěru dát tomuto veřejně-soukromému partnerství mezi vládou a farma průmyslem. A to navzdory tomu, že kdybyste se podívali na historii obou entit, věděli byste, že nejsou důvěryhodní, zejména, když spolupracují. Ale pokud se stále zuby nehty držíte této lži, protože nedokážete spolknout svou pýchu a přiznat, že jste se mýlili, že jste byli podvedeni v největším klamu veřejnosti v historii světa… pokud nedokážete vystát své blízké neočkované a omluvit se jim za ošklivé věci, které jste jim řekli, když se odvážili jít proti davu… pokud nedokážete říct, že toho bylo dost, tak se vás ptám – kdy?

Po pěti dávkách? Deseti? Možná milionu? Nevím. Jen říkám, že lží a klamů už bylo dost. Už stačilo toho, že se ředitelé farma firem ukazují v televizi a fackují vás v přímém přinesu, zatímco vy je prosíte o víc. Přestaňte nečinně přihlížet a dovolovat jim posouvat Overtonovo okno, najděte v sobě odvahu a postavte se na odpor, protože jak často říkáme, tohle skončí pouze tehdy, kdy my řekneme, že to končí.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato  ze stránek Otevři svou mysl

 

18. ledna 2022

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?