Dopis senátorům ohledně schválení Pandemického zákona

Vážení čtenáři, v těchto dnech se posílá dopis senátorům, ohledně schválení pandemického zákona.

Sice byla doporučena určitá forma, ale ta mi přišla příliš emotivní, tak jsem navrhl vlastní dopis, který přikládám.

Adresy senátorů jsou také níže uvedné. Doporučuje se to poslat na třikrát, aby se pošta nezahltila. Jen je tam potřeba doplnit konkrétní podpis.

Tohle není nějaká petice, která někde zapadne do prachu. Oni musí vědět, že se lidé bouří - a čím víc takových dopisů jim přijde, tím lépe.


 Vlk Samotář

 


 

Vážené senátorky a senátoři,

obracím se na Vás, jakožto na volené zástupce lidu, kterým jsem dal v posledních volbách svůj hlas. Bohužel posledních několik měsíců nabývám dojmu, že moje volba nebyla úplně šťastná.

Proto Vás žádám, postavte se tomu, co by měl přinést návrh zákona Vl.n.z. o mimořádných opatřeních při epidemii COVID-19, tisk 1158/0 dne 15. 2. 2021. Tímto zákonem by byla pošlapána demokracie v naší republice a ministerstvo zdravotnictví, resp. ministr zdravotnictví by se stal samojediným vyhlašovatelem zákazů a příkazů, tedy i těch, které nejsou v souladu s občanskými právy a svobodami. A to bez jakékoli kontroly.

 Naléhavě na Vás také apeluji, abyste dostáli svému rozhodnutí o zrušení nouzového stavu a podnikli kroky, které ukončí protiústavně vyhlášený nouzový stav v rozporu s rozhodnutím poslanecké sněmovny.

Pevně doufám, že se postavíte za nás, Vaše voliče, prosté občany České republiky, kteří ve Vás vložili svou důvěru. V konečném důsledku se jakákoliv zlovůle dotkne i Vašich rodin i přátel, kteří jsou stejně jako já, prostými občany České republiky.

Věřím, že porozumíte mé motivaci, kterou je fyzické a demokratické přežití naší společnosti.

S pozdravem Občan České republiky.

Podpis

 adamekm@senat.cz, aschenbrennerl@senat.cz, balatkam@senat.cz, bazalaj@senat.cz, bekm@senat.cz, canovm@senat.cz ciencialaj@senat.cz, czernint@senat.cz, cervicekm@senat.cz, cunekj@senat.cz, dernerovaa@senat.cz, doubravaj@senat.cz, drahosj@senat.cz, dusekj@senat.cz, faktorl@senat.cz, boruvkovak@senat.cz, dorota.havlikova@gmail.com, boleslav.kowalczyk@gmail.com, fialat@senat.cz, fischerp@senat.cz, golant@senat.cz, senat@grulich.cz, tresohlavab@senat.cz, kaderabekm@senat.cz, hilserm@senat.cz, martin.sykora@janholasek.cz, holecekp@senat.cz, hornikj@senat.cz, horskam@senat.cz, hrabaz@senat.cz, hubackovaa@senat.cz, chalankovaj@senat.cz chaloupekv@senat.cz, vondracek@svobodni.cz, chlupacl@senat.cz, chmelovar@senat.cz, jelinkovas@senat.cz, jirsat@senat.cz, kantorl@senat.cz, koleszart@senat.cz, karpisekp@senat.cz, krejzlova@josefklement.cz, patek@josefklement.cz, kortysm@senat.cz, kosl@senat.cz, kostialr@senat.cz, krausr@senat.cz, kuncarp@senat.cz, laskav@senat.cz, linhartz@senat.cz, nemcovam@senat.cz, nwelatir@senat.cz, nytraz@senat.cz, oberfalzerj@senat.cz, orelp@senat.cz, jan.holasek@janholasek.cz, mcervicek@kr-kralovehradecky.cz, asistentka@marekostadal.cz, paverah@senat.cz, pesatovah@senat.cz, plevnym@senat.cz, rabasp@senat.cz, ruzickaj@senat.cz, asistentka@seitlova.cz, smoljakd@senat.cz, sobotkaj@senat.cz, strnadj@senat.cz, sulovskyl@senat.cz, silarp@senat.cz, dekickak@senat.cz, brozovay@senat.cz, klara.kocman@gmail.com, maria.sivaakovaa@gmail.com, patrik.kuba@gmail.cz, adam@polansky.com, ilusstiborova@gmail.com, teclj@senat.cz, mudraj@senat.cz, rolniko@senat.cz, terezie.radomerska@top09.cz, vaclavecl@senat.cz, vetrovskyj@senat.cz, vichap@senat.cz, vilimecv@senat.cz, vitkovaj@senat.cz, voseckyj@senat.cz, vystrcilm@senat.cz, wagenknechtl@senat.cz, zemanj@senat.cz, zitterbartk@senat.cz, zakovah@senat.cz, zaloudikj@senat.cz, vaculikova@kdu.cz, mh.miroslavhanus@gmail.com, jakub.machytka@uzs.cz,pelisek@nemst.cz, tresohlavab@senat.cz, boleslav.kowalczyk@gmail.com, ladislav.havel@ciao.cz, vit.jasek@uzs.cz, romana.matula@top09.cz, komarekp@senat.cz, petrkremen@kolin.cz, monika.svarickova@ods.cz, patrik.kuba@gmail.com, libuse.literova@dso-moravskacesta.cz, milanbrych@seznam.cz, dr@neny.cz, vargovai@senat.cz, patrik.kuba@gmail.cz, adam@polansky.com, tresli@senat.cz
Vlk Samotář

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?