Co se musí stát, aby se lidé probudili?

 

Co se musí stát, aby se lidé probudili a uvědomili, co se ve světě děje?

 

Candace Owens, americká politická komentátorka a konzervativní aktivistka, sdílí svůj pohled na současné dění ve světě a naléhá na lidi, aby si uvědomili, jak je s námi manipulováno. Více ve videu.

 

Video s českými titulky je součástí stránky

https://nastub.cz/videos/w/c6464622-cfe8-4be3-95b6-925850195df7?title=0&warningTitle=0 

 

 Vlk Samotář

 


 

Ahoj Facebooku. Dneska jsem měla šílený den a chtěla bych si ulevit. Ne protože jsem naštvaná, ale asi jsem frustrovaná a dnes ve svém pořadu jsem měla diskuzi, která mě skoro rozplakala. Moje publikum rozhodně rozplakala. Mluvila jsem s mladou přeběhlicí ze Severní Koreji, je jí kolem 28 let. Možná jste její příběh slyšeli. Musím vám ale říct, že když jsem slyšela, jak mi tato mladá žena říkala, jaké to bylo vyrůstat v Severní Koreji, a jak je pro ni děsivé vidět, co se děje v Americe… jaké to bylo vyrůstat a jíst kobylky, cikády a stromovou kůru, a nebýt schopna si cokoliv vydělat. Kdy vše vlastní a ovládá stát.

Kdy celá populace je podvýživená a hladoví… A ve škole se učí, že důvod, proč hladoví, proč jsou podvýživení a proč jsou věci takto, je kvůli Americe. Říkala, že propaganda ve škole byla ta, že nehledě na to, co se dělo, mohla za to Amerika. Nemají elektřinu, nemůžou vydělávat… musí se obracet na černý trh, aby si i koupili film. Nemůžou se ani dívat na filmy, které jdou proti státu. Každý obsah v médiích a školském systému jim ukazuje lidi, kteří umírají ne za lásku, ale pro stát. Neuvědomovala si, že někdo žije jinak, dokud někdo v její rodině nepropašoval film Titanik. Když se na ten film dívala a viděla její konec, kde hlavní hrdina zemřel za lásku, myslela si, že ten herec musí být mrtvý, že ho stát musel zabít, protože nemůžete zemřít za nic jiného než za stát.

A ona mi říkala, že je teď v Americe, je na univerzitě a poslouchá ostatní studenty, kteří jsou vystaveni stejné propagandě, že celá jejich země je rozdělována… naše celá země se jednoznačně rozpadá. Podívejte se na ceny benzínu. Jeďte kamkoliv teďka a zeptejte se lidí, jak žijí. Všude, kde se podíváte, vidíte, že Amerika se rozpadá. A ona říká, že studenti na univerzitě si myslí, že za to může bílá nadřazenost. Říká… to je strašidelná propaganda, nemohou se probudit a uvědomit si, že ne. Za to, co se dělo v Severní Koreji, mohla zkorumpovaná vláda. Za to, co se děje v Americe, může naše zkorumpovaná vláda. Protože naše vláda krade.

Za to, co se děje napříč západními civilizacemi, mohou zkorumpované vlády, protože se spolčily, protože tu je globalistická agenda, protože za bílého dne kradou lidem. Protože narazili na existenční krizi… covid-19. Tohle je důvod, proč vás musíme ožebračit. Tohle je důvod, proč vám musíme zavřít podniky. Tohle je důvod, proč si nemůžete vydělávat. A co se mezitím děje? Stát vše ovládne a bude vše vlastnit. Přijdete o svůj dům, o svoji práci. Kdo podle vás skoupí veškeré nemovitosti? Kdo pode vás bude vlastnit majetky, které my už nebudeme moct vlastnit? Jaký podle vás bude další krok? Zabránit vám živit svoji rodinu. Vážně… a říkám to z hloubi svého srdce… lidi, kteří nenávidí Trumpa… je mi to jedno, můžete ho nenávidět, nebo můžete nenávidět mě, je mi to jedno.

Kdy si uvědomíte, co se v této zemi děje? A co to bude vyžadovat… nebude vám dovoleno pracovat, když vám to vláda řekne. Vaším dětem se nutí nosit roušky, na škole se učí propagandu… neustále se vám říká, abyste přemýšleli nad rasou. Neustále se vám říká, že za tohle vše může bílá nadřazenost. Inflace prudce stoupá navzdory faktu, že ceny benzínu jsou astronomické. Biden právě oznámil, že zavřou další potrubí, kvůli Green Dealu (Zelený úděl), protože potřebujeme řešení pro čistou energii.

Budete si tedy muset natankovat nádrž za 10 dolarů za galon, protože víte… potřebujeme zelený úděl. Musíte se zavázat myšlence, která je větší, než jak každý den žijete. Myšlenka je větší. Na škole se aktivně učíte, jak být idioty. Máte skutečné lidi, s reputací, 10leté profesory, kteří vám skutečně říkají, že muži mohou být ženy a ženy mohou být muži. Že muži mohou rodit. Co bude třeba, abyste si uvědomili skutečnost, že tento celý národ je řízen ideology, a práce a cíl ideologa, je vás dostat na kolena, dokud vám nic nezbyde. Nebudete mít nic. Amerika se stává zemí těch, co mají, a těch, co nemají. Systematicky se zbavují střední třídy. Střední třídu využili k získání hlasů, aby šli protestovat za rasismus… Bože, rasa a rasismus… nedívejte se na nás, dívejte se na nás…

Musíme zavést politiky… víte co? Potřebujeme více vlády. Tohle vše vyřešíme jedině tak, když rozšíříme vládu. Budeme potřebovat covid štáb, budeme potřebovat štáb pro rasimus, budeme potřebovat víc bilionů a miliard vašich těžce vydřených peněz, protože nic nebudete vlastnit a všichni budete pracovat pro stát. abychom mohli vyřešit problémy jako… změnu klimatu. Změna klimatu nikdy nezmizí… jen budeme říkat, že kdykoliv bude sněžet nebo pršet, tak vás budeme muset zdanit.

Jo… všichni se zaměřme na tento velký koncept změny klimatu. Oh, to jsme už vyřešili… a teď se přesuneme k další věci. Dokud si děti nebudou moct vybrat svoje pohlaví, a dokud nerozšíříme vládu, a nepřevezmeme větší kontrolu nad školními třídami v zájmu rovnosti… tento problém nikdy nebude vyřešen. Co to bude vyžadovat… protože si nedokážu představit… ani si nedovedu představit, a nechci to přivolávat… ani si nedovedu představit, co nás za chvíli čeká. Jsem přesvědčená, že v této zemi zažijeme skutečné období hladovění. A jsem také přesvědčena, že budete hladovět, nebudete mít žádnou práci, a stále budou existovat lidé, kteří budou přesvědčení, že za to může bílá nadřazenost. Stát převezme péči nad dětmi… řeknou: „Odebrali jsme vám děti, protože jste je neočkovali. A musíte být očkovaní, jinak…” Oni klidně budou navrhovat, aby neočkovaní lidé se posílali do táborů.

A i tak budou lidé, co budou říkat, že za to může bílá nadřazenost. Děje se to, protože jsme věž George Floyde nepostavili dostatečně vysokou. To je úroveň naprosté a kompletní pošetilosti, které v této zemi čelíme. Co bude třeba, abyste se probudili?! Abyste si uvědomili, že tohle je tyranie. Že tohle jsou věci, o kterých vás přesvědčili, že jsou skutečné. Amerika není výjimečná… to, co se děje v Číně, v Severní Koreji… státem schválená televize. Jejich práce je, abyste souhlasili se státem. Stát je u kontroly. Vše obětujete státu. To je jejich práce… a vy tu televizi stále sledujete. Dnes jsem šla na Twitter… tohle byl skutečný titulek na MSNBC. Skutečný titulek: „Názor: Proč inflace je ve skutečnosti dobrá věc.” Oh… vysoké ceny benzínu je vlastně dobrá věc.

Stačí vám si uvědomit, že je to dobré věc, a váš život se zlepší. Co je to s lidmi, kteří stále sledují tato média? Jak to, že nechápete, že tito lidé pracují pro vládu. Jakto, že se na svůj život nepodíváte objektivně a neřeknete: Můj život se zhoršuje. Jsem chudý. Jsem více nešťastný. Moje děti nejsou v bezpečí. Jsem nucen, abych si do paže nechal píchnout chemikálie, bez ohledu na to, jestli to chci, nebo jestli cítím, že to potřebuji. Říká se mi, že to musím udělat, abych si udržel práci.

Lidé, pro které jsem nehlasovala… lidé v OSHA a CDC tvoří zákony a nařízení. Takto naše Ústava nefunguje. Četli jste Ústavu? Víte, co se v ní píše? Chápete, že tato vláda pošlapává… trhají Ústavu na kusy. Protože Ústava nemůže existovat na stejném místě jako komunistická země. Nemůže být žádný Bůh, když vláda se stane bohem. Nemůže být žádný národ pod Bohem, když oni chtějí národ pod všemocnou vládou. Co bude třeba, abyste se probudili? Kolik toho ještě přijmete, než se probudíte? Čekáte, dokud nebude příliš pozdě?

Čekáte, dokud Biden nenavrhne, aby vám do domu přišli vládní gauneři a ujistili se, že posloucháte? Že se řídíte jejich nařízeními, protože je nouzový stav… všichni ví, že nouzové stavy trvají dva roky. Je nouzový stav, můj dům hoří… v pohodě, přijeďte za dva roky, protože nouzový stav trvá dva roky. Nouzové stavy… tato dočasná nouzová schválení trvají přece dva roky, že? Co se musí stát, abyste se probudili? Povím vám, že vám moc času nezbývá. Moc času nezbývá. Moje rodina teď vymýšlí plán B. Co bude třeba? Jak můžeme žít mimo sítě, jak se ujistíme, abychom měli dost jídla na roky? Kam můžeme jít? Jak odjet z této země, pokud budeme muset ochránit svoje děti.

Nad tímto začínáme přemýšlet, protože nevím, jestli někteří z vás, kterým státní propaganda tak vymyla mozek, se kdy probudíte. Skutečně věříte, že lidé jako já a Donald Trump jsme vaši nepřátelé. Přitom víte, že váš život byl za prezidenta Trumpa lepší. Víte to, ale nechcete to přiznat. Protože se z vás stal ideolog. Protože vám stát vymyl mozek a udělal z vás jednoho ze svých vojáků, a to i když si ani nemůžete dovolit si natankovat nádrž. Tak moc vám vymyli mozek, že budete stále obhajovat ten stejný stát, který je viníkem tohoto všeho.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

24. listopadu 2021

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?