Zemřelí s covidem by měli být považováni za zavražděné

Svědectví lékařky Morgan Wallacová: „Všichni, kteří zemřeli s covidem, by měli být považováni za zavražděné”

 

Na Řádné zasedání správní rady NHCS vystoupila žena lékařka, která sdílí své svědectví ohledně covidu, očkování a léčby.

 

Video s českým dabingem je součástí stránky:

https://nastub.cz/w/aXjd8SURzQMbcCzL99HUAZ 

Je tam také verze s českými titulky:

https://nastub.cz/w/u6QUFUbGVJNEwKtuF1nRxz 

 

Originál videa publikován: 4. ledna 2022

 

Vlk Samotář

 


 

Jmenuji se Morgan Wallacová, jsem už desátým rokem zaměstnaná v okrsku New Hanover. Pět let jsem pracovala na kardiovaskulární JIPce. S covidem jsem byla vaší poslední linií obrany. Když jste na podlaze krváceli, drželi jsme vás při životě na přístrojích. Uvědomila jsem si, že pacienti zbytečně umírali kvůli tomu, že vláda blokovala možné léčby covidu. Všichni, kteří zemřeli s covidem, by měli být považováni za zavražděné.

Včasná léčba byla vždy efektivní. V den nařízení jsem z nemocnice odešla, mám vlastní praxi a ve městě jsem jediná, která pacienty s covidem léčí před hospitalizací. Také jsem sledovala, jak všichni zaměstnanci v nemocnici včetně mého oddělení se očkovali a pak dostali covid, kromě dalších různých onemocnění. Napumpovali jste si do těla miliony spike proteinů a jste časovanou bombou pro rakovinu, krevní sraženiny či jakékoliv jiné zdravotní problémy.

Už mě nebaví poslouchat, jak se lidé ptají lékařů, jestli mohou být na covid léčeni, a jejich jediná možnost je vakcína nebo jít domů, nebo jít do nemocnice, ze které se už nevrátíte. S radostí budu kohokoliv z vás léčit na covid před hospitalizací, protože včasná léčba vždy fungovala. Jsem členka aliance FLCCC, lékařů za svobodu a summitu lékařské svobody. Žádám vás, prosím, abyste přestali šířit strach a naším dětem dávat roušky. Vakcína nebude fungovat. Včasná léčba vždy fungovala a spousta lidí umřela kvůli špatnému vedení vlády. Rodiny si tohle uvědomily a brzy se postaví proti vládám a nemocnicím. Ve své nemocnice jsem byla velmi uznávaná a v listopadu 2020 jsem byla zaměstnankyní měsíce.

Tento rok jsem dostala pracovní příležitost od hlavního lékaře v této nemocnici, ale místo toho jsem odtamtud odešla a postavila se za to, co je správné. Dávat roušky naším dětem nepomůže. Očkování také nepomůže a musíme si to uvědomit. Už to prasklo a lidé o tom mluví po celém světě, včetně těch, co byli zastánci vakcín.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

16. ledna 2022

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?