Pracovník FDA na kameru odhaluje budoucí COVID politiku (1)

Pracovník FDA na kameru odhaluje budoucí COVID politiku | „Biden chce očkovat co nejvíce lidí” (1. část)

 

Projekt Veritas v dalším odhalení má na kameře zachyceného vedoucího pracovníka amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), jak odhaluje budoucí covid politiku s ohledem na očkování. Více ve videu.

 

Video s českým dabingem je součástí stránky:

https://nastub.cz/w/7oFVkEJ2Qvv7q1rH5NEs6C

 

Je tam také verze s českými titulky:

https://nastub.cz/w/vP9mrdunH1WMrSzCLqUn1g

 

Originál videa publikován: 16. února 2022

 

LinkedIn Christophera Colea

 

Vlk Samotář

 


 

Christopher Cole (CC): Biden chce naočkovat co nejvíce lidí. Budete se muset nechat každoročně očkovat. Zatím to nebylo oficiálně oznámeno, protože nechtějí všechny popudit. Farmaceutické, potravinářské a vakcinační společnosti nám platí stovky milionů dolarů ročně za najímání a udržení recenzentů, kteří by schválili jejich výrobky. Pokud se jim podaří, aby se každý člověk musel očkovat ročně, je to opakující se návratnost peněz, které jdou do jejich farma společnosti. Co jsem slyšel, nechystají se to neschválit.

James O’Keefe (zakladatel Projektu Veritas): Tohle je Christopher Cole, výkonný pracovník FDA s více než dvacetiletou praxí, který tvrdí, že se přímo podílel na schvalovacím procesu různých covid vakcín. To, čeho budete svědky, vyvolává znepokojivé obavy, počínaje touhou vlády nařídit každoroční očkování pro všechny, včetně malých dětí, až po miliardy dolarů, které si naše vláda a velké farmaceutické firmy vymění mezi sebou, aby urychlili schvalovací proces.

CC: Jsem manažer FDA, moje agentura dohlíží na vakcíny. Schvalování vakcín a zařízení pro vakcíny. Můj úřad vyřizuje všechna nouzová schválení. Jelikož je covid pod nouzovým příkazem, urychlujeme schvalování jakéhokoliv nouzového stavu. Pracuji tam už 22 let. Biden chce očkovat co nejvíce lidí.

CC: Budete se muset nechat každoročně očkovat. Zatím to nebylo oficiálně oznámeno, protože nechtějí všechny popudit.

PV (novinářka Projektu Veritas v utajení): A oznámí se to oficiálně?

CC: Ano. Bude se dávat ročně… někde se o tom mluvilo veřejně, ale ještě ne na CNN nebo Fox nebo MSNBC. Ale jo… budete se muset očkovat každý rok. Myslím, že to, co se stane, je, že to bude postupná věc, školy to nařídí.

PV: Proč batolata potřebují třetí dávku?

CC: Ze stejného důvodu, proč ji potřebujete vy nebo já. Protože vakcína… ona slábne. Vaše obranyschopnost slábne. Tři dávky podpoří váš systém a pak se proti covidu bude očkovat ročně, tak jak proti chřipce.

PV: A pro batolata?

CC: Pro všechny.

PV: Takže i batolata se budou očkovat ročně?

CC: Nejspíše ano. To je v budoucnosti, nejsme si jistí. Nejspíše se budou muset udělat další studie.

James: Tento týden se měl sejít úřad FDA, aby projednal schválení vakcíny společnosti Pfizer pro děti od šesti měsíců věku. Doufali, že nová vakcína bude k dispozici do konce měsíce. Zasedání však bylo nečekaně zrušeno. Prý jsou třeba další testy.

PV: V poslední době jste hodně byli ve zprávách.

CC: Ano, snažíme se schválit… úplně s tím jejich procesem (FDA) nesouhlasím. Chtějí očkovat děti do věku pěti let. Mezi šesti měsíci a pěti lety.

PV: Proč s procesem nesouhlasíte?

CC: Myslím tím, že nemají provedeny všechny testy. Souhlasím s tím, že je důležité je očkovat (batolata), ale nemůžete rodičům dát stejné ujištění jako normálně.

James: Navzdory obav pana Colea ohledně možného nebezpečí očkování malých dětí, zdá se, že FDA je stále ochotna toto schválení provést.

CC: Je to nouzové schválení pro hromadně všechny věkové skupiny, a pak na základě studie musíte získat schválení pro specifické věkové skupiny.

PV: Je to pro batolata opravdu nouze?

CC: Všechny jsou schváleny v rámci mimořádné situace, jen protože… nemá to takový dopad jako některá jiná nouzová schválení. Ale všechny jsou schvalovány pod tím standardem. Údaje o účinnosti nemusí být tak vysoká. Standardem u nouzových schválení je ten, že vakcína přináší více užitku než škody.

PV: Jak víte, že se už schvaluje?

CC: No, oni se nechystají… co jsem slyšel, tak se nechystají to neschválit (vakcínu pro batolata).

PV: Měla jsem za to, že případy u tak mladých dětí nejsou tak vysoké.

CC: Nejsou, ale protože to souvisí s covidem, spadá to pod ten nouzový schvalovací proces.

PV: Kolik dětí museli naočkovat v rámci klinického testu?

CC: To nevím, nedíval jsem se. Vždy existuje šance dlouhodobého účinku, zejména u někoho mladšího.

James: Cole se zdá být jistý, že federální vláda bude vyžadovat každoroční očkování proti covidu, včetně malých dětí. I když účinnost, nepříznivé reakce a dlouhodobé účinky jsou stále neznámé.

CC: Je těžké pro tyto studie najít těhotné ženy, a k tomu významný počet, aby to bylo statisticky přesné. Oni vakcínu netestovali dostatečně na těhotných ženách, protože mají jiný systém než muži.

PV: Netestovali dostatečně?

CC: Testovali, ale ne dostatečně. Velmi dobře to propagovali, ale to bylo po určitou dobu problém.

PV: Podle mě je to stále problém.

CC: Ano, stále tam nejsme.

PV: Četla jsem pár článků o Pfizer vakcíně a viděla jsem jen, že první dvě dávky nebyly efektivní.

CC: Byla… ano, není tak efektivní, jak očekávají. S tím souhlasím. Před publikováním tohoto videa nám poskytnula komentář tisková mluvčí FDA: „Osoba údajně ve videu nepracuje na vakcinačních záležitostech a nepředstavuje názory FDA.“

James: A jestli tohle všechno nezvedá obočí, počkejte, až uvidíte, co říká v druhé části, o miliardách dolarů, které si naše vláda a velké farmaceutické firmy vyměňují mezi sebou. A co se skutečně děje v zákulisí během schvalovacího procesu.

CC: Do rozpočtu FDA plyne téměř miliarda dolarů ročně od lidí, které regulujeme. Pokud se jim podaří, aby se každý člověk musel očkovat ročně, je to opakující se návratnost peněz, které jdou do jejich společnosti.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

 

17. února 2022

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?