Bílé záhadné sraženiny – skrytá časovaná bomba covid očkování?

 

Od chvíle, kdy se certifikovaný balzamovač Richard Hirschman objevil v pořadu Dr. Jane Ruby Show, aby odhalil podivné, nikdy předtím neviděné bílé sraženiny, se hlásí vědci z celého světa. V tomto videu uvidíme i vyjádření dr. Sucharita Bhakdiho k tomu, co tyto bílé sraženiny mohou být.

 

Video s českým dabingem je součástí stránky:

https://nastub.cz/w/pbc113NmvUcViCbiYSfsnu 

 

Je tam také verze s českými titulky:

https://nastub.cz/w/kgUNDzicdHc48fniJsiFuG

 

Originál videa publikován: 3. února 2022

 

Související video:

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Balzamovači nachází žíly a tepny naplněné dosud nevídanými gumovitými sraženinami

 

Vlk Samotář

 


 

Dr. Jane Ruby: No, co jsou ty bílé záhadné sraženiny, které se na obou koncích připojují ke krvavým sraženinám, které vycházejí z těchto velkých obřích sraženin, které se nyní nacházejí v žilách i tepnách zemřelých lidí. Lidí, kteří dostali tyto injekce biologické zbraně, jinak falešně označované jako vakcíny, jak říkáme. Lidí, kteří zemřeli náhlou smrtí, většinou srdeční povahy, náhlou mrtvicí a možná plicní embolií, náhlou smrtí. To je klíčové téma, které se tím táhne. A od té doby, co jsme mluvili s certifikovaným balzamovačem Richardem Hirschmanem, už dvakrát jsme s ním spolupracovali, poskytl nám fotografie a videa, se přihlásilo mnoho dalších balzamovačů. Ale co je opravdu zajímavé, je to, že se nyní začínají ozývat i vědci. Někteří z nich by se rádi setkali s panem Hirschmanem a dalšími balzamovači, chtějí si na to posvítit, mají vědecké otázky, chtějí se sejít a vyjasnit si to. A to se naštěstí stane a já o tom budu v pořadu informovat, jak se to bude vyvíjet.

tVšichni chtějí vědět, co je uvnitř těch bílých vláknitých kousků, můžete je nazývat sraženiny nebo kousky, které se vytahují, protože blokují pokusy o balzamování. Je opravdu zajímavé, jak se věci dostávají dopředu. Vážně věřím v božskou inspiraci v tomto všem. Věřím, že Bůh má svou ruku na tom, aby nás vedl tam, kde máme hledat a kde máme sdílet informace. A tak jsem se s vámi vlastně chtěla podělit o dosud neviděnou fotografii, kterou nedávno poskytl pan Hirschman pořadu Dr. Jane Ruby Show, a s jeho svolením se o tuto fotografii podělím.

Protože si myslím, že by to mohlo lidem pomoci vidět zblízka, jak to vypadá, když to není součástí videí, která jsme přehrávali v předchozím díle Show Dr. Jane Ruby. V podstatě to, co udělal, bylo, že smyl, chcete-li, bílé části a oddělil je od krvavých sraženin. Teď vám ukážeme tento obrázek. Uvidíte, že je to v misce, je to v rámci zdravotnického zařízení, ve kterém pracuje.

A on je má, tohle jsou… položila jsem mu pár otázek, tohle jsou všechno od stejného pacienta. Ve skutečnosti pacient, zemřelá osoba, jejíž nohu jste viděli na předchozích fotografiích a na videu, kde extrahoval velmi velkou sraženinu v délce nohy, kterou tvořily krvavé sraženiny v tomto bílém podivném útvaru, který tvoří strukturu podobnou odlitku, je to jako forma vnitřku celé cévy. Toho pacienta a kterého jsme také ukázali na videu, jak odstraňuje útvar sraženiny celé nohy z tepenné cévy. Žíly a tepny leží vedle sebe, jen v fungují v opačných směrech.

Tepny odvádějí okysličenou krev do těla a žíly vracejí odkysličenou krev zpět do srdce a plic k opětovnému okysličení a redistribuci. A tak udělal to, že vzal tyhle kousky, umyl je a pak je sekvestroval, teď má mnoho kousků a vzorků a bude provádět chemickou analýzu, strukturální analýzu, rozbor toho, z jakých materiálů se skládají tato bílá podivná vlákna. Ale ještě se podívejme na ten snímek.

 

 

Podívejme se na ten snímek umytých… a uvidíte, že mají velmi zvláštní tvary. Chci upozornit, že tam je jedna část uprostřed, která má něco, co vypadá jako otisk více vodorovných čar. Ptala jsem se ho na to. Tohle není přirozenou součástí těchto sraženin. Řekl, že je to otisk, který udělaly jeho kleště, když ten materiál přemisťoval, ale takhle to vypadá. Můžete si udělat snímek obrazovky, můžete si ho přiblížit, je to velmi neobvyklé, není to cholesterol. Je to velmi vláknité.

Má spoustu malých vlasovitých… jako malé dětské odnože, které můžete vidět, když jste k nim blíž. A je to prostě opravdová záhada. Ale mám pocit, že jakmile se nám podaří identifikovat, z čeho to je, tak to hodně přispěje k vysvětlení toho, z čeho je vyrobena tato injekce biologické zbraně, a možná i toho, co ty společnosti dělají. Ale vypadá to, že důkazů je čím dál víc. Ať už jsou to tyto sraženiny, tyto bílé kousky, práce týmu Enigma, při pohledu… pomocí evropských lékařských dokumentů, kde byly prozrazeny informace o složení produktu společnosti Pfizer, všechny tyto kousky se nyní spojují a ukazují stále více na zločin, směrem k zločinnému záměru, záměru zabít, záměru poškodit. A tak se na ně díváme a začínáme mluvit s některými z největších světových mozků.

Měla jsem dnes příležitost být součátí online hovoru se skupinou právníků a lékařů, ke kterým se občas připojuji, v Jihoafrické republice, skvělou skupinou lidí, aktivistů, oddaných bojovníků, vlastenců ve svých zemích a světových vlastenců. Jedním z účastníků byl i doktor Philip Welbergen. A možná si ho pamatujete, když jsem přinesla zprávu o některých prvních snímcích krve, poškození krve, kde byly naskládané a naplněné vším tím světélkujícím kovovým materiálem. To byl dr. Philip Welbergen, uznávaný lékař a vědec z Velké Británie. Dnes jsme spolu mluvili. On se o to velmi zajímá a má myslím nějaké kontakty na další vzorky.

A jeho obava a jeho návrh, a já jsem s ním naprosto souhlasila, byl, že až získáme tuto chemickou analýzu materiálů pana Hirschmana, abychom se pokusili získat podobné analýzy také v jiných částech světa, v jiných částech Spojených států, a pak porovnali, co máme tam, ale čas je důležitý. A rozhodně souhlasím s doktorem Welbergenem, je to skvělý člověk a skvělý vědec. Byl tu také rozhovor, o který jsem se s vámi chtěla podělit s jedním z mých… on to vlastně neví, ale občas spolu komunikujeme. Ale on to neví, ale je to jeden z mých mentorů. Je velmi malý počet lékařů v první linii, říkám jim lidé v první linii, kteří jsou rozpoznatelní, kteří sdílejí informace, kteří učí.

Je jedním z malé skupiny, které si velmi vážím a respektuji ji, a budeme se s ním setkávat. S panem Hirschmanem a se mnou a s několika dalšími lidmi se brzy sejdeme, abychom prodiskutovali tyto nálezy a vedli vědecké diskuse, předanalýzy, a věřím, že se panu Hirschmanovi podaří najít důvěryhodnou laboratoř. A na tom pracujeme. On na tom pracuje a já jsem mu určitě k dispozici, abych mu pomohla. Ale chtěla jsem se podělit o video, které nedávno natočil doktor Bhakdi, bylo to z rozhovoru.

Chtěla bych ho pozvat do pořadu. Vysvětluje, co si myslí, že se děje s tím, co jste právě viděli v misce, ty vyčištěné, izolované, bílé části těchto sražených mechanismů. A chci se s vámi podělit o toto video. A než to udělám… myslím, že si nejdřív pustíme to video, a pak vám řeknu něco málo o doktoru Bhakdiovi, protože si myslím, že jeho odborné znalosti se velmi brzy dostanou do popředí, pokud jde o to, z čeho se to skládá, jak se to děje. Podívejme se na video s jeho malým vzdělávacím příspěvkem, kde vysvětluje, co se podle mě skutečně děje a co tyto sraženiny skutečně jsou. Podívejte se.

Dr. Bhakdi: Hodně jsem o tom přemýšlel. A přišel jsem na jedinou odpověď, se kterou vědec může přijít. Víte, jsou to ty buňky, které vystýlají cévy. Takže pokud tohle je výstelka cévy, dobře? Krev je tady vpředu.

 

 

Tahle buňka si vezme ten gen, a pak ta buňka začne produkovat gen. Tyto buňky vystýlají cévy po celém těle a všech orgánech, dobře?

Tato buňka nyní začne produkovat gen, tento gen viru je spike protein viru, a ten takto začne vycházet z buňky.

 

 

Zároveň se produkuje odpad z tohoto proteinu, který nebyl využit. A tento odpad, který je vyprodukován, buňka umístí před sebe. Takže máte spike a odpad. Tento spike má sám o sobě úžasnou vlastnost. Vlastnost, která je úžasná pro vědu, ale ne úžasná pro vás, protože má sklon, má schopnost… co přichází, je destička. Tyto destičky jsou ty malé buňky, které začínají srážet krev. V okamžiku, kdy se dotkne spiku, tato destička se aktivuje a začne chtít začít srážet krev.

 

Bohužel existuje ještě jeden typ buňky, která se objeví, aby vyhledala odpad, a tato buňka je lymfocyt zabiják.

A vaše zabijácké lymfocyty jsou vycvičené, aby hledaly odpady virů, protože pak přijdou a pokusí se zabít buňku, která se odváží produkovat virus, což je buňka, která lemuje stěnu cév. To se může stát kdekoli. V medicíně se o těchto věcech učíte. Krev teče různou rychlostí, krev teče velmi pomalu ve vašich žilách. Krev teče pomalu v cévách, kapilárách, protože v plicích musíte mít tu výměnu plynů.

Dr. Ruby: No, tam můžete vidět, že s tazatelem to docela pohlo. To vysvětlení ho velmi zarazilo, protože dává dokonalý smysl. Je v souladu s vědeckými principy. A myslím, že to byl opravdu dobrý vzdělávací kousek a lepší, než bych to kdy dokázala vysvětlit já.

Chtěla jsem se podělit o pár informací o doktoru Bhakdiovi, protože je očerňován, a to po celém světě od té doby, co celá ta záležitost s COVIDem začala, a on byl pravdomluvný a vysvětlil, jak nebezpečné je použití této technologie mRNA ve snaze, ve lsti to nazvat vakcínou. A ve snaze použít ji k poskytnutí jakési falešné nebo pseudoochrany, je jedním z prvních lidí, kteří předpověděli a vysvětlili protilátkově závislé zesílení, spolu s dr. Lucem Montangierem a několika dalšími. Ale dovolte mi, abych vám poskytla trochu pozadí, protože na internetu jsou o něm většinou očerňovací články. Dělají z něj něco jako alobalovou čepici. Nazývají ho šiřitelem dezinformací, konspiračním teoretikem, je to opovrženíhodné. To, co dělá levice, to je prostě osobní útok ad hominem… poslechněte si jeho minulost.

Dr. Sucharit Bhakdi se narodil ve Washingtonu a vzdělání získal na školách ve Švýcarsku, Egyptě a Thajsku. Medicínu vystudoval na univerzitě v německém Bonnu, kde v roce 1970 získal titul doktora medicíny. V letech 1972-1976 působil jako postdoktorand v Ústavu Maxe Plancka pro imunologii a epigenetiku ve Freiburgu. A v letech 1976 až 1977 v proteinové laboratoři v Kodani. V roce 1977 nastoupil do Ústavu lékařské mikrobiologie na giesenské univerzitě. A v roce 1982 byl jmenován docentem. V roce 1990 byl jmenován vedoucím katedry lékařské mikrobiologie na univerzitě Mines, kde zůstal až do svého odchodu do důchodu v roce 2012. Dr. Bhakdi publikoval více než 300 článků z oblasti imunologie, bakteriologie, virologie a parazitologie, za které získal řadu ocenění. Tento muž je tedy uznávaným vědcem a soucitným lékařem.

Již téměř dva roky bije na poplach. A možná ještě předtím. Ráda si pouštím to video s jeho prací, protože prostě ukazuje, co se opravdu děje. Je to věrohodné vysvětlení. A myslím, že až získáme chemickou analýzu, pochopíme mnohem víc. Ale zatím se jedná o imunitní reakci. Tělo bojuje. A důvod, proč můžete brát léky na ředění krve a nic se nestane, nebo se to děje dál. Jeden cévní chirurg řekl, že to chirurgicky odstranil živému pacientovi. A během několika týdnů nebo dnů, už si to přesně nepamatuji, se sraženiny dál znovu vyvíjely a plnily cévy. Takže problém je v tom, jak jsem vždycky říkala, že problém je nahoře.

Je to mRNA, která pohání tělo, zejména endotelové buňky v cévách, aby produkovaly spike protein, který je vysoce toxický, a zapíná signalizaci krevních destiček a hlavní srážecí kaskády. Jsem ráda, že jste měli možnost to vidět. Můžete sledovat některé jeho další práce. Budu vás informovat o tom, co se s těmi sraženinami děje. Kontaktovala mě řada dalších balzamovačů, budu s nimi probírat jejich poznatky a o všech vás budu informovat.

 

Překlad: David Formánek

Jestli se Vám líbí překlady z těchto stránek, zvažte přispění na jejich tvorbu. Příslušný odkaz najdete na každé ze stránek.

 Vlk Samotář, převzato ze stránek Otevři svou mysl

 

4. března 2022

Zpět na stránky Doba Covidová

 

Zpět k Mostu ?